we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Zoey & Micah Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Zoey & Micah Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Zoey & Micah Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Zoey & Micah Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Zoey & Micah Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Zoey & Micah Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Zoey & Micah Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Zoey & Micah Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Zoey & Micah Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zoey & Micah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Micah   Zoey & Micah Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 19:34


Micah& Zoey


- Köszönöm, de ez még egyszerű! - köszöntem meg szerényen. Nem akartam kérkedni, hogy ennél ezerszer nehezebb dolgot is meg tudok csinálni, de jól esett a bók, így elfogadtam. Nem sokan bókoltak nekem az erőm miatt, pedig nem csak neki mutattam meg.-Egyébként tetszik így a hajad?-kérdeztem meg, mert arra is nagyon kíváncsi voltam. Az ötletemet amikor felvetettem láttam elgondolkodott rajta, így addig a kezemet birizgáltam s a válaszát vártam.
-Nekem az is jó, de portré alanynak is alkalmas vagy, sőt minden ember az, de neked tényleg remek vonásaid vannak a szemeidről nem is beszélve, ami gyönyörű kék színű!-próbálkoztam továbbra is meggyőzni hát ha kedvet kap a portréhoz is.-De ha gondolod máskor is készíthetek rólad portrét.
Az ötletét végig hallgatva elgondolkodtam. Azon töprengtem vajon mit is mondjak el neki amit senki más nem tud. Talán azt, hogy nem nézel ki rosszul? Á, dehogy. Mondjuk tény és való, hogy nem is tudja, hiszen alig ismerjük egymást, de tényleg van benne valami ami megragadott. Vagy a gyerekkoromból mondjak el neki valamit? Á már meg is van mit.
-Oké!-válaszoltam majd egyenesen a gesztenyékre szegeztem a tekintetem, mert abból rakott ki valamit. Ó, azt hiszem nem szereti a marhahúst. Ötletes.-Nem szereted a marhahúst?-kérdeztem rá, nehogy félreértés essék.
Már kitaláltam valamit, de mégsem tudtam megmutatni a képességemmel, így más ötlött az eszembe. Talán egy sokkal jobb. Elkezdtem irányítani Kékvért. Felállt a padról majd felmászott az ülőrészére és bakugrás szerűen átugrott, de szegény hasra esett az én hibámból. Azonnal kiszálltam a fejéből majd felálltam a padról és odarohantam hozzá. Végülis a terv jól sikerült, mert ezzel azt akartam szemléltetni, hogy féltem a bakugrástól és mindig hasra estem ahányszor próbálkoztam.
-Hé! Jól vagy?-kérdeztem aggódva. Nem akartam, hogy rosszul süljön ki, de valahogy talán azért nem ment mert én sem tudtam soha se megcsinálni ezért mindig biztos ez volt a fejembe.-Nem épp így terveztem! Bocsánat! Szörnyen sajnálom!-sütöttem le a szemeimet. Szégyelltem magam, hogy lehet az én hibámból megsérült.-Nincs sérülésed? Nagyon megütötted magad?
-Ja segítek felállni! Na gyere!-nyújtottam a kezem.


Vissza az elejére Go down

Micah Dockery
mutant and proud

Micah Dockery
Diák
power to the future
Play By : Dane DeHaan
Hozzászólások száma : 19
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Micah   Zoey & Micah Icon_minitimeVas. 28 Szept. - 20:47

Nem is tudom mi történt velem, bár számítottam rá mégis mintha a végső pillanatban nem vettem volna észre a jeleket... egyszerűen csak mindennél erősebb késztetést éreztem rá hirtelen, hogy beletúrjak a hajamba. Soha nem szoktam. Azután tovább túrtam, csipkedtem a tincseket hogy beállítsam a frizurám; a lány pedig egyszer csak elém tartotta tükrét és akkor már ismét magam voltam. A hajam be volt állítva úgy, ahogy Zoey kívánta. Egyetlen szó nélkül. Esélyem sem volt ellene. Nem győztem ámulni.
- Wow... nagyon ügyes vagy! - dicsértem meg őszinte csodálattal. Ekkor felhívta rá a figyelmem, hogy hamarosan a fényviszonyok már nem lesznek túl kedvezőek a rajzoláshoz, hát nem tudom tovább húzni az időt, gondoltam. Nagy kár, mert nem akartam megbántani a lányt és főként nem akartam véget vetni a találkozásunknak és a beszélgetésünknek de továbbra sem rajongtam az ötletért, hogy engem bárki is lerajzoljon. Őszintén meglepett továbbá mikor azt mondta az arcom karakteres, felvontam a szemöldököm. Nem gyakran szoktak rólam beszélni, főként nem így és nem ilyesmit...
Mikor felajánlotta hogy később is jó, bólintottam.
- Oké. De akkor maradjunk az eredeti tervednél, itt fogok ülni a padon távol, jó? A portré, hát... nem mintha nem bíznék a képességeidben csak... - nem is tudtam mit mondjak. Azt sem tudtam én mire gondolok, mit érzek igazából. Egyszerűen csak nem akartam - azt hiszem, annál szégyellősebb voltam de ezt sosem vallottam volna be senki előtt. Inkább sóhajtottam és úgy döntöttem nem magyarázkodom, így is épp elég h*lyét csináltam már magamból a mondanivalómmal.
- Figyelj, van még egy ötletem. Mondj el nekem valamit magadról, amit... ha nem is senki, de kevesen tudnak. Bármi lehet, apróság is, sőt még mondanod sem kell csak használd hozzá a képességed, jó? Kezdek én - mondtam és koncentrálni kezdtem. Igazából szinte bármilyen információ belefért részemről amit kevesen tudnak, mert nem sűrűn voltak barátaim akiknek személyiségem, szokásaim, titkaim morzsáit szórhattam volna. Így a legelső dolog ami eszembe jutott, jónak is bizonyult a játékhoz. A gesztenyék mozogni kezdtek, majd a lábunk előtt lassan kiraktak egy 'I'-t, majd átalakultak egy áthúzott szív-szimbólummá, végül pedig egy marha körvonalát vették fel. Nem szeretem a marhahúst. Kérdőn néztem rá, vajon megértette -e és vártam az ő körére.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Micah   Zoey & Micah Icon_minitimeSzer. 17 Szept. - 20:25


Micah & Zoey


- Jó! Megpróbállak, csak nem akartam kárt tenni benned meg semmi ilyesmit! Nem szeretem ok nélkül használni az erőmet! - magyarázkodtam tovább Kékvérnek. Furcsa, hogy a mutánsnevén mutatkozott be. Én nem szoktam használni se nem, hogy bemutatkozni, de nem vagyunk egyformák. Kicsit örültem is annak, hogy feldobta ezt a beszélgetést, ezért már voltak terveim ha továbbra is akarta, hogy az erőmmel győzzem meg.
-Rendben! Áll az alku!- nyújtottam a kezem, hogy fogadásképpen megrázzuk. Én is felvettem a törökülés pozíciót majd a szemébe nézve belemásztam a fejébe. Először is azt csináltattam vele, hogy beletúrjon a hajába, majd elkezdte igazgatni mintha valami fotózásra vagy randira készülne. Nem állíttattam fel vele túlságosan éppen, hogy egy kicsikét. Aztán miután a séróját belőtte egy tükröt tartottam elé:
-Na hogy tetszik? Szerintem nagyon jól áll! Így még jobban néznél ki a rajzomon......-nevettem fel. Hagytam egy kis időt a válaszadásra majd a tükröt elvettem előle és félreraktam. A mókázás után észrevettem, hogy a nap nagyon gyors ütemben kezd már tényleg lemenni. Pont megsütötte Kékvér hátát, így megfordítottam a fejét.- Gyorsan megy le a nap szóval dönts, de ha gondolod simán egy portrét is rajzolhatok rólad..... Nagyon karakteres arcod van így nagyon jó lenne tényleg megörökíteni téged!-vetettem fel további érveket, hiszen vészesen közeledett már az este. Nagyon szimpatikus volt nekem ez a srác. Visszafogott, de ugyanakkor humoros is. A külseje sem volt semmi, eltért az átlagostól. Nem az a nagymenő típusú volt, de attól még nagyon is vonzó. Ezen idő alatt sem felejtettem el Travis-t, de egy kis szórakozás nekem is jár. Nem csak ő van a világon meg vele eddig semmi nem változott. Csak barátok vagyunk és ennyi. Jó persze jó lenne vele csókolózni vagy valami, de hát ez van.
- De ha gondolod nem muszáj, hogy most lefirkantsalak, hanem nekem később is jó, akár bent vagy idekint is mert úgy is telihold lesz ami hasonlóan gyönyörű a naplementéhez.-győzködtem tovább hát ha meggondolja magát. Nem adta magát könnyen ezért is volt olyan izgalmas. Nem jó mindig ha megkapja egyből az ember azt amit akar, így vagyok Travis-szel is...


Vissza az elejére Go down

Micah Dockery
mutant and proud

Micah Dockery
Diák
power to the future
Play By : Dane DeHaan
Hozzászólások száma : 19
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Micah   Zoey & Micah Icon_minitimeKedd 16 Szept. - 21:10

Igazán meglepődtem, hogy az ereje alkalmazása helyett a Zoey néven bemutatkozott lány folytatta a mondandóját, de hamarosan arra is fény derült hogy miért. Igazán meglepő volt, mondjuk szerencsére ezzel különösebb kárt nem tudott tenni bennem; maximum rávehetne arra, hogy én ártsak magamnak.
- Ó, ez... - bólogattam elismerően - ... igazából nem erre számítottam, de az ajánlatom továbbra is áll Zoey. Próbálj meggyőzni - mosolyogtam. Nem is tudom miért csináltam, hogy miért kértem erre: kis részt arra gondoltam, talán vagyok elég erős hozzá, hogy én magam irányítsam az akaratomat; hogy erősebb vagyok mások befolyásánál még akkor is, ha egy mutánssal állok szemben. Másrészt pedig, mivel világéletemben az egyszerű és mindennapi emberek közt éltem most, hogy belecsöppentem ebbe a varázslatokkal teli világba, látni akartam mire képes. De még valamit hozzátettem, mielőtt elkezdte volna:
- Ó, csak egy dolog... ha sikerül és igent mondok, nem fogok visszakozni. De ha esetleg "félresikerülne", akkor... hmm, most igazából semmi jó nem jut az eszembe, de gondolkodni fogok rajta. És olyankor már nem éri befolyásolni - somolyogtam, majd felé fordultam a padon törökülésben, s a szemeibe nézve vártam. Vajon mit fogok érezni? Milyen lesz más erejének hatása alatt állni?
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Micah   Zoey & Micah Icon_minitimeKedd 16 Szept. - 19:11


Micah& Zoey


- De most valaki igen! Azért, mert most van naplemente amit megszeretnék örökíteni és láttalak téged is és a nap pont erre fele megy le és tökéletesen néznél ki a képen most ahogy vagy. Na mit szólsz hozzá? - magyaráztam el neki miért is pont őt akarom lefirkantani és közben leültem mellé a padra. Barátságosnak tűnt a mosolyából ezt szűrtem le meg a reakciójából is. Én is vidáman rávigyorogtam. Kicsit meglepődött ami nem is csoda, mert nem gyakran kérdezek meg embereket, hogy lerajzolhatom- e őket, persze ez nem azt jelenti, hogy szoktam olyan rajzokat is készíteni amelyeken olyan személyek vannak akiket nem kérdeztem meg előtte. Ez egyáltalán nem így van.
Miközben beszélt a gesztenyéket figyeltem amiket megemelt a földről, elkezdtek pörögni és egyszer csak azt olvastam ki belőlük, hogy Kékvér. Ó szóval így hívják, pontosabban ez a mutáns neve jöttem rá, hogy mire is akar ezzel célozni.
-Örülök Kékvér!-mondtam kedvesen amikor visszafordultam felé. Akkor láttam mitől is hívják úgy, mert a bőrén az erek tisztán láthatóak voltak, hogy kék színben pompáznak.. -Miből gondolod, hogy unalmas lenne? Na,de ahogy te akarod. Az erőmmel képes vagyok itt tartani vagy akármit csináltatni veled, szóval inkább megkíméllek tőle, hiszen sokan beszoktam tőlem rezelni ha meg tudják, hogy képes vagyok belemászni a fejükbe. Az erőm röviden tudatkontroll.-magyarázkodtam miközben egy halvány mosoly átsuhant az arcomon. Értettem, hogy játszani akar ami jó ötlet is volt, mert én is igazán benne voltam a dologban. Néha ilyenekkel is fel kell dobni a beszélgetéseket. Bírom az ilyen srácokat akik szeretnek kicsit játszadozni, de nem pont a szerelemterén, mert azt tényleg utálom.

Vissza az elejére Go down

Micah Dockery
mutant and proud

Micah Dockery
Diák
power to the future
Play By : Dane DeHaan
Hozzászólások száma : 19
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Micah   Zoey & Micah Icon_minitimeVas. 14 Szept. - 15:19

A koncentrációt egy lány zavarta meg, de nem zökkentett ki. Mellém lépett én pedig felnéztem rá. Kedves, egészen gyermeki arca volt amit szalmaszőke haj foglalt csinos keretbe. Kezei közt egy ránézésre leginkább rajzmappához hasonlító tárgyat tartott és rám köszönt. Azt mondta, szeretne lerajzolni, szemöldökeim meglepetten felvontam. Lerajzolni, engem? Rövidesen azt is megtudtam, hogy Zoey-nak hívják. Mikor befejezte a mondókáját, rajtam volt a sor, hogy beszéljek, ezért megszüntettem a kinetikus erőt. A gesztenyék egyszerre pattogtak vissza a kövekre megtörve az eddigi csendet. A termések a földön, az általuk felvert zajok pedig a falak között verődtek vissza míg lassan elhaltak.
- Szia Zoey... öhm igazából elég furcsa, tudod engem még sosem akart senki lerajzolni. Te miért szeretnél? Tudod mit? Ülj le nyugodtan és megpróbálhatsz meggyőzni - halványan rámosolyogtam, majd a labdát elsüllyesztettem a kabátzsebemben. A lány ezután belekezdett hogy elmondja az okokat, de mikor megszólított volna habozott - ekkor esett le, hogy részemről elmulasztottam a bemutatkozást.
- Na jó, figyelj... - azzal ismét koncentrálni kezdtem a gesztenyékre. A föld felett pár centivel lebegve gyűlt a lábaink elé egy kisebb kupac, forogtak és pörögtek körbe-körbe, míg lassan mindegyik a helyére került és egy szót (a nevemet) rakták ki a földön: Kékvér.
- Sajnálom, de nem rajongok az unalmas bájcsevejekért... főként az unalmas része miatt - szolgáltam magyarázattal iménti tettemre - Tudod mit? Én nem tudom mi a te képességed... de használd azt a meggyőzésemhez. De azért ne tegyél bennem túl nagy kárt - vigyorogtam Jillian képességére gondolva. Bátor és talán kissé meggondolatlan dolog volt részemről erre kérni ezt az ismeretlen lányt Zoeyt, ugyanakkor reménykedtem közben hogy ha valami olyasmi a képessége, azért figyelmeztet előtte.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Micah   Zoey & Micah Icon_minitimeVas. 14 Szept. - 13:42


Micah& Zoey


Késő délután fele járt már az idő, ezért még kicsit úgy gondoltam kiélvezhetem a nyár utolsó napjait. Az időjárás kicsit őszies és nyárias is volt, szóval egyszerre kavargott bennem az a búcsúzás a nyártól és a nem sokára pulcsiba kell lenni kint érzés. Lehet hülyeséget mondok, de ahogy kiléptem az udvarra teljesen éreztem az ,,ősz illatát". Én nem csak a nap állásából és az időjárási tényezőkből érzékelem, hogy hamarosan vége van a nyárnak, hanem abból is, hogy milyen a levegő. Az ősznek van egy tipikus illata. A nap is máshogyan süt. Én így látom a világot. Egy helyet többféleképpen is látok. Ebbe nem mennék bele, mert nehéz lenne elmagyarázni.
Egy farmerbe és egy vékony hosszú ujjú felsőbe léptem ki a hátsó udvarra. A naplemente kezdődött meg amikor leültem egy padra. Kinyitottam a rajzfüzetemet és elkezdtem rajzolni a naplementét. A látókörömbe egy srác is benne volt. Remekül mutatott ahogy a labdát dobálja neki a falnak, mert pont olyan szögben volt, hogy őt is bele tudtam volna rajzolni a naplementés képembe. Kicsit haboztam, hogy oda menjek-e hozzá megkérdezni szabad-e lerajzolnom vagy ha nem is engedi akkor leülhetek-e mellé.
Felé sétálva láttam, hogy felemeli a gesztenyéket. Ó, szóval ez az ereje gondoltam magamba. Ha már beszélgetek vele akkor ezt már nem kell kérdeznem tőle.
- Szia! - köszöntem oda kedvesen a szőke hajú srácnak. Nem úgy tűnt aki vár valakit, ezért úgy döntöttem gyorsan rátérek a lényegre.-Bocs a zavarásért! Azt szeretném megkérdezni nagy baj lenne ha lerajzolnálak ugyanis a naplementét örökítem meg és tökéletesen mutatnál ezen a képen, ahogy most vagy. Egyébként Zoey vagyok, Zoey Cabral. De ha nem szeretnéd, hogy lerajzoljalak akkor nem teszem. Abban az esetben csatlakozhatok hozzád?
A mondanivalómat egy mosollyal fejeztem be.

Vissza az elejére Go down

Micah Dockery
mutant and proud

Micah Dockery
Diák
power to the future
Play By : Dane DeHaan
Hozzászólások száma : 19
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Zoey & Micah   Zoey & Micah Icon_minitimeSzomb. 13 Szept. - 21:39

Egy padon ültem, szemben a lebetonozott kőfallal ami elválaszt az emberi világtól. A normális világtól. Egy régi baseball-labdát dobáltam a falnak, visszapattanása után előbb a földre hullt, majd rugalmasságának köszönhetően onnan ismét magasra szökkenve a kezemben landolt. Nem volt itt senki már így késő délután, az idő sem volt már az igazi, kellemes nyári este. Sőt - letagadhatatlanul ősz volt, a kövezett udvart vékony rétegben bár, de máris ezer színben pompázó lehullott levelek fedték. A labda pattogása a falon és a köveken egyenletes volt és ritmikus, tökéletesen megtaláltam már az egyensúlyt a távolságok és felületek között. Jól esett ez a monoton zaj, s mellette a csend. Valami mégis hiányzott: valaki. Bárki. Túl sokat vagyok egyedül. Még az is lehet, hogy megbolondulok. Hiába Jillian "jó tanácsai", az ember nem tud megváltozni csak úgy, egyik napról a másikra. Az ilyesmi nem így megy. Dühös lettem a gondolataimtól, ajkaim összepréseltem és mikor ismét elkaptam, megszorítottam a labdát; nem dobtam el ismét. Orrlyukaim kitágultak, a földön szanaszét szóródott gesztenyék és tüskés házaik - melyek a fákról potyogtak le napok óta - lassan megemelkedtek. Éreztem, ahogy körülvesz és a gerincemen lassan egyre feljebb kúszik az erő, az általam generált hatalom: a büszkeség és a jelentékenység érzete. Minden egyes gesztenye jó 20-30 centivel a föld fölött lebegett. A kezem remegni kezdett az öklömbe szorult labdával együtt.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Micah   Zoey & Micah Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zoey & Micah
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jillian & Micah
» Micah Dockery ~ Kékvér
» Zoey Graham
» Zoey Cabral
» Zoey és Augustus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Hátsó udvar (nyugat)-