we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Peach Lake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeKedd 10 Szept. - 14:02

First topic message reminder :

North Salem és Southeast között helyezkedik el ez a cseppet sem kis tó. Előszeretettel járnak ide túrázók, mert felettébb szép képet mutat minden évszakban. Nyáron fürdeni is lehet benne, de elsősorban a kialakított strandokon érdemes, ugyanis máshol a víz mélysége hirtelen növekedhet, vagy az esetleges örvények jelentenek veszélyt. Csónak bérlésre is lehetőség van, ha valaki romantikus csónakozására vágyik, vagy egyszerűen nem a part mentén akar horgászni, de természetesen ott sem kizárt. Télen, amikor eléggé lehűlt az idő a part menti vastagabb jég alkalmas korcsolyázásra is, de mindig külön táblákkal jelzik, hogy hol és mikortól nem veszélyes. Jó néhány kisebb nyaraló sorakozik a parton, de akadnak néhányan, akik konkrétan itt laknak. Afféle városi őrszolgálat is akad itt, akik nyáron az óvatlan fürdőzőkre, télen a korcsolyázókra figyelnek, bár természetesen ők sem tudják az egész területet folyamatosan megfigyelni.

Peach Lake - Page 8 Peachlake
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Daren Kenway
mutant and proud

Daren Kenway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Derren Brown
Hozzászólások száma : 14
Kor : 50



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeCsüt. 12 Dec. - 14:40

- Éttermet kerestem, de meggondoltam magam. Nincs kedvem annyit sétálni. Igazából szerintem lassan megyek is, mert még van dolgom.
Majd beleharap az ételbe, és mivel nem akar illetlenül teli szájjal beszélni, így pár másodperc múlva mutatkozik be.
- Elnézést... Daren vagyok - mosolyog, majd az ő fülét is megüti a lárma.
Ahogy hátranéz, egy autót lát száguldani feléjük. Elkerekedett szemekkel nézi közelgő fémmonstrumot, de egyből cselekszik. Eldobja a hotdogot, és csak imádkozik, hogy az előbb újra kijavított prototípus most szuperálni fog.
Rácsap a mellkasára, és már ott sincs. A talpából hirtelen gőz tör elő, és hatalmas sebességgel repül fel a levegőbe. Ez mind szép és jó lenne, ha a gépezet nem korrigálná az irányt rossz felé. Ugyanis hiába halad el alatta bőven az autó, és repül bele a vízbe, ő is a víz felé indul meg, és egy szép magas ívet leírva a levegőben, 30 méterrel a parttól pottyan bele a vízbe. A komikus hatást a hozzá járó üvöltés csak fokozza.
Miután felbukkan a víz tetején, elkezd kifele úszni, de közben folyamatosan szitkozódik. Nem érdekli az autós. Amikor kiér, első dolga, hogy leveszi víztől nehéz kabátját, és feltűri a nadrágját a lábán.
Vissza az elejére Go down

Violet Jackson
mutant and proud

Violet Jackson
Diák
power to the future
Play By : ξ Amanda Seyfried
Hozzászólások száma : 241
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeCsüt. 12 Dec. - 12:23

Csendben hallgatom, ahogy a városról beszél. Én soha sem voltam oda annyira a nagy forgatagért, bár Peekskill sem mondható olyan kis helynek, sőt, elég forgalmas tud lenni időnként, de mindig is jobban szerettem itt lenni a nyaralóban, ahol valahogy minden sokkal egyszerűbb. Az pedig, amit a végén mondd... vicces, de még csak nem is tudja valószínűleg, hogy ezzel mennyire beletrafál valamibe. Nekem igazából mindenki arc nélkül embernek számít. Mármint látom én őket, de soha nem látom ugyanazt az arcot kétszer, úgysem ismerném fel őket. Hiába van most itt ez a férfi is, ha valamikor újra összefutnék vele, akkor úgy mennék el mellette, mint egy ismeretlen mellett és ez így is lenne, számomra az arca nem jelent semmit, maximum annak, akin van valamiféle felismerhető jellegzetesség, de esetében eddig még nem szúrtam ki ilyet.
- Lehet, hogy igaza van, de tudja az is sokat számít, hogy az ember mit szokott meg. Nem hiszem, hogy nekem jól állna a nagyváros. Talán vicces, de még gyrost sem ettem. - apró mosoly jelenik meg az arcomon. Azért csak nem fog kinevetni. Nem is tudom valahogy még nem került sor rá, hogy megkóstoljam. Általában amúgy is otthon ettem a szüleimmel, amikor meg elmentünk valamerre a barátaimmal, akkor ez mindig kimaradt. Apropó igazán beszélgetnék velük, mert úgy eltűntem, mint a kámfor és... tényleg nem akartam megbántani senkit, aki fontos nekem. Nem az ő hibájuk, ami történt, és csúnya dolog részemről, hogy rajtuk vezetem le. Az először fel sem tűnik, amikor a fickó hirtelen eltűnik a színről, annyira sikerül belemerülnöm a saját gondolataimba. Csak akkor esik le, hogy mi van, amikor visszatér és kérdez. Naná, hogy nem ismerem fel, de mivel csak nem más jött ide, meg a hang sokat segít, így azért könnyebb.
- Mustáros, köszönöm! De nem éttermet keresett? Vagy ez csak a felvezetés lesz? - azért igazán kedves tőle. El is veszem az egyiket, de továbbra is maradok ülve a móló szélén, kényelmes és amúgy sem nézek fel minden szóváltásnál, úgyhogy nem jelent gondot, ha őt sem zavarja. Nagyot harapok a hot dogba, nem is tudom, mikor ettem, úgyhogy határozottan jól esik. - Egyébként Violet vagyok. - teszem még hozzá a nevem. Mégis csak illik bemutatkozni, ha egyszer az embert még enni is meghívják nem? Bár esélyes, hogy soha többé nem találkozunk - habár ki tudja -, de mégis csak így illendő.
Egy dologra nem számítok csak, hogy annak ellenére, hogy ez egy kisváros, attól még ugyanúgy történhetnek itt nagyon furcsa dolgok, vagyis hogy jobban fogalmazzak, itt sem áll csak úgy mindig az élet. Szóval csak a hangra figyelek fel, ami mögöttünk hangzik fel, és ez nem más, mint hangos kiabálás és vele együtt dudálás. Hátra kapom a fejem, de kell pár pillanat, mire tudatosul bennem, hogy mi is történik. Egy dzsip száguld pontosan felénk, egyenesen a mólónak tart. A kormány mögött egy fiatal srác, talán ha tíz éves lehet és szerintem fogalma sincs, hogy mi a fenét csinál, vagyis inkább semmit, csak határozottan ijedten dudál, a helyett, hogy elkapná a kormányt. No és itt lép akcióba az a bizonyos tudat alatti. A képességemet nem túl sokszor használtam még direkt, és most sem ez történik. Egyszerűen csak jönnek a dolgok maguktól, egy tökéletesen pontos mozdulattal állok fel, majd a következővel ugrom először a motorháztatőre, majd a kocsi tetejére, és végül a plató, aztán a földet érés. A stég kb. pont olyan széles, mint a kocsi, és az most eszembe sem jut, hogy vajon a hot dogot fickó hogyan oldja meg. Arról nem is beszélve, hogy a kocsi olyan irammal hajt bele a vízbe, hogy a szívem is kihagy pár ütemet, amikor felfogom, hogy én sérülés nélkül állok két lábon a mólón és még csak a kajámnak se lett semmi baja.
Vissza az elejére Go down

Daren Kenway
mutant and proud

Daren Kenway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Derren Brown
Hozzászólások száma : 14
Kor : 50



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeKedd 10 Dec. - 11:55

- Annyira nem vészes ám a nagyváros sem. Lehet, hogy tényleg zajosnak tűnik, de azért annyira nem az. Könnyen hozzászokik az ember, és rengeteg más előnye van. Például, ami nagyon tetszett mindig is, hogy mindig van olyan hely, ahol még nem voltam. Legyen az akár egy gyrosos vagy egy kisebb tér. A másik meg például, hogy nem kell azt nézni, hogy ki jön szembe veled, mert szinte biztos, hogy nem ismered. Arc nélküli emberek mennek el melletted.
Hú, egy gyros most jól esne - gondolkodik, majd körbe is néz, hátha lát valami hasonlót.
Az ajánlott két hely nem igazán nyerte el a tetszését, mert messze vannak. Amint megpillantja a móló kezdeténél lévő testes, mexikói férfit egy mobil hotdogstand mögött, már tudja is mit fog tenni.
Bár nem szereti annyira a hotdogot, odasétál gyorsan, kér kettőt, és hamarosan vissza is megy a lányhoz.
- Ketchupos vagy mustáros? - Játszik mérleget a kezeivel, és várja, hogy melyiket választja partnere.
Vissza az elejére Go down

Violet Jackson
mutant and proud

Violet Jackson
Diák
power to the future
Play By : ξ Amanda Seyfried
Hozzászólások száma : 241
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeSzomb. 7 Dec. - 20:26

Jó eséllyel amúgy se egy vadidegennek akarnám elmesélni, hogy mi a gondom, főleg mert tökéletesen igaza van abban, hogy nem oldana meg semmit az, ha elmesélném. Nem jönnének vissza tőle a szüleim és nem térne vissza az életem a régi kerékvágásba, arra meg amúgy sincs szükségem, hogy bárki is sajnáljon. Úgyhogy megtartom szépen magamnak a bajaimat, ahogy eddig is tettem. Sőt ha erről mesélnék, az még rosszabb is lenne, van amikor egyszerűen csak kellemesebb magadban tartani, akkor nem kell gondolnod rá, és nem fáj annyira. Én is inkább csak elpakoltam magamban mindent jó mélyre és addig is csak most jutottam el, hetek múltán, hogy egyáltalán visszatérjek a helyszínre. Inkább kérdezek, az egyszerűbb és legalább eltereli a gondolataimat.
- Az biztos, hogy itt nyugodtabb, mint abban a nagyvárosban. Zűrös és hangos hely lehet. - jártam már New Yorkban, bár nem olyan túl gyakran, egyszer a szüleimmel, de nem fogott meg. Nem tényleg túl nagy és hangos és rengeteg az autó. Meg amúgy is egy ilyen hely nem való egy olyan lánynak, mint én, aki nem jegyzi meg az arcokat, és e miatt nincs túlzottan oda az idegenekért. A kérdés viszont már elgondolkodtat. Éttermek, amikor itt voltunk a nyaralóban ritkán mentünk étterembe, inkább odahaza Peekskillben.
- Azt hiszem van egy a lovardánál, meg mintha lenne a városközpontban is egy kellemes kis hely, Valentino's azt hiszem. Egyszer voltam ott, de nem volt rossz. - próbálom rendbe szedni azokat a helyeket, amiket ismerek. Persze ettől még bőven lehet másik is ezeken kívül, attól hogy nekem nem rémlik más. Biztos lenne olyan, aki e téren sokkal jobban útba tudná igazítani ezt a férfit, nem én vagyok az, aki a legjobban ismeri a várost. Végülis nem vagyok idevalósi, csak nyaralónk van ugye itt.
Vissza az elejére Go down

Daren Kenway
mutant and proud

Daren Kenway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Derren Brown
Hozzászólások száma : 14
Kor : 50



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimePént. 6 Dec. - 13:38

Ilyenkor mindig elgondolkodik az ember, hogy mi lehet a másik baja. Egy családi dráma, valaki meghalt a környezetében, vagy egyszerűen csak fiúprobléma. A sírás sok okból előjöhet, és sokszor az ok megtalálása és kibeszélése sem hoz sok jót a konyhára. Így nem is kérdez rá. Egyrészt, mert nem tapintatlan, másrészt, mert köze sincs hozzá, harmadrészt meg mert nem is érdekli.
- Nem, New York-i vagyok. Csak néha lejárok ide, amikor unom a banánt. Itt kissé nyugodtabb, mint bent az irodában a sok kocakefjű között - válaszol, de közben még mindig a messzeséget fürkészi, csak szotyival teli kezével gesztikulál erősen.
Aztán félig elfordul, és a partot nézi végig. Meglát egy öreg horgászt a parton, és nem is érti, mit akar itt fogni. Az rendben, hogy itt mély a víz, de ilyen hidegben kinek van kedve kiülni és órákhosszat a kapásjelzőt bámulni? De ha ez neki jó, akkor csak csinálja. Nem az ő problémája.
- Nem tudsz egy jó éttermet a környéken? - Kérdezi meg a lányt, de most már azért rá is néz.
Már szóltak be neki azért, mert nem néz rá a beszélgetőpartnerre, de hát ha egyszer olyan Daren, hogy a környezetével is aktívan foglalkozik közben, nem tud mit csinálni. Odafigyel rendesen a témára, csak éppen közben minden mást is feljegyez magának, ami körülötte történik.
Vissza az elejére Go down

Violet Jackson
mutant and proud

Violet Jackson
Diák
power to the future
Play By : ξ Amanda Seyfried
Hozzászólások száma : 241
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimePént. 6 Dec. - 11:16

Nem nagyon figyelek most a környezetemre. Azt hiszem ez azért is van, mert nem kifejezetten van vesztenivalóm, meg amúgy is minek nézzek hátra és ismerkedjek össze bárkivel is, ha úgyis elfelejteném később az arcát? Lehet, hogy állhatnék egy kicsit pozitívabban is a világhoz, hogy az élethez, de egyelőre ez még nem megy valami jól. Talán majd idővel, egyszer sikerülni fog, addig pedig szépen töltöm az időmet és kész. Most pl. azzal, hogy figyelem a vizet, és az utolsó könnycseppet is letörölgetem a szemem sarkából. Egész jól bírtam ezt a mai napot, rosszabbra számítottam, szóval igenis büszke lehetek magamra. A közeledő lépteket először nem is hallom meg, csak az tűnik fel, amikor már megáll mellettem egy idegen alak. Egy pillanatra persze felmerül bennem, hogy talán ismerem, vagy ő engem, hiszen elég sok időt töltöttem el erre, de ez esetben minden bizonnyal csak szólt volna, amikor közelít nem? Ezzel szemben inkább csak szotyihéjakkal teríti be a vízfelszínt meg a partot. Azt szokták mondani, amikor még kicsi vagy, hogy ne állj szóba idegenekkel, de mit kezdesz akkor, ha számodra igazából szinte mindenki idegennek számít, legalábbis ha az arcukat nézed és azért nem lehet ám mindenkit annyira könnyen hang alapján felismerni, főleg ha nem beszéltél vele túl sokat, vagy netán még egyáltalán. Kissé azért bizonytalanul veszem el a fickótól a nyújtott zsepit, de végül elveszem, ez a lényeg.
- Köszönöm, azt hiszem lassan már nem fog kelleni. - eresztek meg egy halvány mosolyt, hiszen már a vége felé járok az aktuális sírási fázisnak, de azért még a maradék könnyeket letörölhetem és persze az orromnak sem árt a papír, de aztán szépen el is tüntetem a kabát zsebemben. Fel nem állok, hiszen még bőven van időm és nem lenne értelme a buszmegállóban ücsörögni, itt azért sokk szebb a kilátás.
- Ön idevalósi? - teszem fel aztán az első eszembe jutó kérdést, hiszen ha azt mondja nem, akkor azonnal megnyugodhatok, hogy nincs gond abból, ha nem ismerem fel. Ha meg igent mondd, akkor még mindig vehetem úgy, hogy még nem találkoztunk, hiszen végülis egy szóval sem említette, hogy ismer nem de bár? Az most így hirtelen eszembe sem jut, hogy be kéne mutatkoznom, de ugye a második opció miatt, azaz, ha netán ismer, akkor nem is lenne értelme, szóval e miatt sem sietem el a dolgot.
Vissza az elejére Go down

Daren Kenway
mutant and proud

Daren Kenway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Derren Brown
Hozzászólások száma : 14
Kor : 50



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeCsüt. 5 Dec. - 21:15

Nehéz nap a melóban, ahogy szokták mondani. Megbeszélés az A.I.M.-nél, aztán a Black Lightban egy csomó elintéznivaló, kis barkácsmunka, de mostanra már kicsit elfáradt. Nemes egyszerűséggel most már elege lett a rohanásból, és az egyszerű dolgoknak akar már csak hódolni: a forró angol teának, amit az előbb ivott az egyik közeli kávézóban, és annak a zacskó szotyinak, amit séta közben majszol. Igen, ez egy olyan szenvedély, ami gyerekkora óta megmaradt. Azok az apró kis magok, amik olykor nagy feladatot jelentenek. A monoton evési technika pedig ad egy alaphangot a gondolkodásnak, Daren másik szenvedélyének. Neki a munka sosem áll meg, csak hobbiként folytatódik, agyban.
Séta közben az emberek arcát nézi, és azon gondolkodik, amin oly sokszor: vajon ezek közül az emberek közül melyik lehet hozzá hasonló? Sosem lehet tudni. Aljas mosollyal az arcán lépeget, minden szembejövő arcát figyelve, és a jövőre terelődnek gondolatai. Amikor majd ezek a "tehetségtelen" teremtmények rájönnek az igazságra, és térden állva könyörögnek a kegyelemért.
Kisétál a mólóra ő is, és pár lépéssel a lány mellett áll meg. Elpattint egy szotyit a fogaival, és a messzeségbe néz. Aztán a lányra, kinek pirosas színű orra ilyen hidegben nem is lenne meglepő, de a hasonló árnyalatú szemek már másról árulkodnak. Gyorsan előkapar pár papírzsebkendőt hosszú, fekete szövetkabátjának zsebéből, és kissé lehajolva odanyújtja.
- Tessék, úgy látom szükség van rá - elereszt még egy kedves mosolyt mellé.
Nagy tervekre nézve gonosznak és ördögi elmének mondhatják az emberek, de amúgy nem is olyan rossz srác Daren.
Vissza az elejére Go down

Violet Jackson
mutant and proud

Violet Jackson
Diák
power to the future
Play By : ξ Amanda Seyfried
Hozzászólások száma : 241
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeCsüt. 5 Dec. - 18:29

Violet és Daren



Azóta nem jártam itt, valahogy nem voltam rá képes, hogy betegyem a lábam a nyaralónkba, mert attól féltem, hogy ha csak kinyitom az ajtót, biztosan őket fogom látni a földön, vérben fürödve, és valahogy nagyon nem volt ehhez affinitásom. No meg próbáltam valamennyire beilleszkedni az új helyen is, ami persze eddig nem nagyon ment. Úgy igazán nehéz egy közösség részévé válnod, ha nem emlékszek senki arcára, ha nem tudod, hogy valaki láttál már az előtt, és ezért inkább a mellett döntesz, hogy nagy ívben elkerülsz mindenkit. Akármennyire is sikerült már pár hetet eltöltenem az iskolában, mégse jutottam közelebb ahhoz, hogy ismerkedjek, inkább minden áldott nap elvonulok és csak átadom magam a zavaros gondolatoknak. Próbálom erőltetni az agyamat. Hátha van rá halvány esély, hogy feldereng az arca. Miért ne lehetne ő a kivétel? Miért ne emlékezhetnék rá? Vagy bármi apró jellegzetesség beugrana, amiről később felismerném. Meg akarom találni, valahogy... valahogy szeretnék a szemébe nézni és megkérdezni, hogy miért tette, hiszen odaadtunk volna neki bármit, nem kellett volna végeznie a szüleimmel. Egyszerűen... egyszerűen nem szabadott volna tönkretennie az életemet.
Halkan sóhajtva ülök le a víz partján a stégre, miután kiléptem a házból és eltávolodtam tőle. Bent töltöttem kb. negyed órát, azt hiszem első körben ennyi most épp elég volt. Szerencsére a nagynéném már mindent eltüntetett nincsenek vérfoltok a padlón és a konyhában, semmi ami arra utalna, hogy durva dolgok történtek itt. Minden olyan nyugodt... olyan, mintha semmi sem történt volna. Szörnyű, hogy az én lelkemet még most is mardossa a fájdalom, miközben mindenki más körülöttem, a világ egyszerűen csak tovább lépett, mintha mi se történt volna. Mintha a szüleim nem is számítottak volna, csak egyszerűen már nincsenek és ennek nincs jelentősége mások számára, csak nekem. Megtörlöm a szemem, hogy az utolsó könnycseppek maradékát is eltüntessem. Nem akartam sírni, erős akartam maradni most, hogy végre rászánom magam, hogy visszajöjjek ide, de mégsem ment annyira, mint ahogy szerettem volna. De legalább nem álltam ott csak zokogva, hanem képes voltam körbejárni, ha nem is olyan könnyedén, mint régen. De ennyi elég volt, most inkább csak csendben nézem a vizet, ahogy a már kissé kellemetlenül hűvös délutáni szellő fodrozza a vizet. Nincs már valami jó idő, érthető módon, hiszen itt a tél. Rajtam is melegebb kabát van már, bár azért még nem téli, csak egy bélelt farmer, a lábamon sima farmernadrág, és egy egyszerű edzőcipő. Tudom, hogy nem sokára mennem kell, nem maradhatok ki sokáig, vacsira mindenkinek vissza kell érnie, de addig még van két óra, és a busz innen egy fél óra alatt eléri a kúriát.

//Engedelmetekkel írok ide, mert okt. 12 már jóó rég volt. ^^//
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeSzomb. 12 Okt. - 14:47

Olvasás közben bólogatok a válaszaira. Nagyon jó helynek hangzik. Eddig csak egy bentlakásos suliban jártam, ilyen nyílt napon, de az rémes volt. Kis helyen sok gyerek összezárva és fű helyett mindenhol beton volt, mindemellett óriási falakkal volt körbevéve, aminek a tetején szöges drótok vannak. Inkább hasonlított börtönre, mint iskolára. Viszont amit ő mesél, nagyon szimpatikussá teszi számomra azt a helyet. Már éppen magam elé képzelem a kúriát egy nagy telek közepén, amikor megjelenik a kiszolgáló.
-
Öhm. – elpirulok. Természetesen halványlila gőzöm sincs. – Én is forró csokit kérek, de tejszínhad helyett tennének bele nekem pillecukrot? – a pincérnő kedvesen bólint és megkérdezi, mit kérek még. – Hm… ez a házi sajtos perec meleg? – újabb biccentéssel válaszol. – Akkor kettőt kérek. – mosolygok és visszarakom az étlapot a tartóba. – Köszönjük.
- És szakos iskola? Van tehetséggondozás? – kérdem, mikor a pincér távozik.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeHétf. 7 Okt. - 21:51

Elnevetem magam a lány kijelentésén, de persze nem kinevetem, hanem együtt nevetek vele. Jó érzés a lánnyal lenni, megnyugtató és aranyos, ráadásul olyan sok közös van bennünk. Nem nagyon voltak soha barátnőim, de most úgy érzem, találtam egy olyat, aki akár még hosszabb időre is bekerülhet ebbe a státuszba. Nevetgélve lépünk be a kis étterembe, és mindketten illedelmesen köszönünk, majd leülünk, és az étlapot fürkésszük egy kicsit. Válaszolok is a kérdésekre persze, ha már így felajánlottam, és közben már ki is találtam, hogy mit szeretnék rendelni.
- Nos, van egy nagy ebédlő, és van kisebb is, konyha is van, ahol lehet főzni, ha éhes vagy az étkezések között, és nem egy konkrét ebédszünet van, hanem egy kijelölt időszak, amikor van kiszolgálás. Van tanulószoba, de nem kötelező, ha 18 felett vagy, vagy akkor ha kapsz engedélyt a kihagyására, és a szobák nagyon szépek! Két személyesek, és van saját fürdő, de van közös is, ha a szobatársad épp zuhanyzik. És az egész iskola egy hatalmas kastélyban van, és több szintes az egész, plusz a külső birtok is nagyon nagy, és gyönyörű. Bár csak futólag néztem meg. - nagyban válaszolok a kérdésekre, és olyan tipikus mesélős hangom van, majd beállít a pincérnő, és kedvesen kérdezi meg, hogy mit szeretnénk. Én válaszolok is neki, majd Callára nézek.
- Én egy forrócsokit szeretnék tejszínhabbal, és egy ilyen melegszendvicset. Calla, te mit szeretnél? - mosolygom a lányra, volt ideje megnézni az étlapot, a pincér is figyelmes volt, szóval ha minden igaz, már tudhatja, hogy mit kér.
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeKedd 1 Okt. - 17:50

- Éljen! Imádok nyerni. – vigyorgok rá és teljesen megfeledkezek önmagamról a siker mámorában. Jó dolog valakit találni, aki megért. Vagy legalábbis úgy érzed, hogy tudja, mi van veled. Nekem nincs ilyen ember a környezetemben, úgyhogy nagyon örülök az Emily-vel aló, találkozásnak. A nagy gondolkodás közepette persze le maradok. Arról nem is beszélve, hogy ösztönösen szeretek az emberek mögött járni, nehogy ők kerüljenek az én hátam mögé.
Érdeklődve hallgatom a történetét arról, hogy miként került be a suliba. Charles Xavier… ismerősen cseng, azt hiszem olvastam a nevét az egyik tanárunk újságában. Biztos egy híres tag lehet, ha még az újságba is bekerült. Elgondolkozom a hallottakon és közben betérünk a helyre, amit Ems mondott.
-
Jó napot. – köszönök én is kicsit késve, elpirulva. Szociális élet. Vah. Soha nem voltam jó az alapvető közéleti atrocitások kezelésében. Annyi ember, annyi féle viselkedés. Újabb merengésemből a szőke lány kérdése ébreszt fel. Gondolkodás nélkül rábólintok a dologra.
-
Oh, oké. – bólintok, és megint rápörgök a témára. – És van ebédszünetetek, amikor összeültök egy óriási ebédlőben? Vannak tanulószobák? Hányan vagytok egy szobára? Jár a szobákhoz külön fürdő? – jutnak eszembe a felszínes kérdések, majd úgy döntök, hagyom gondolkozni amíg, áttanulmányozom a menüt. De jó meleg van ide bent!
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 13:37

- Hidd el, jó móka. - mondom még a korcsojázásra, és mosolygom a válaszaira. Én is kedvesnek, szimpatikusnak látom őt, ezért ajánlottam fel, hogy tavasszal összefuthatnánk. Aranyos lány, és láthatólag valahol vágyik is a barátkozásra, ahogy én is, nincsen jóban a szüleivel, és olyan egyedül érzi magát, mint ahogy én is érzem magam. Együtt tudok érezni vele, de nem akarok most szomorkodni ezen, inkább beszélgessünk és szórakozzunk jól ezen a szürke őszi napon. Szerintem nincs is jobb a világon, mint egy finom, meleg, almás-fahéjas forralt bor, amit ott helyben készítenek. Nekem csak jó emlékem van erről az italról, és sosem ittam még a házi készítésű, keserű változatát. Ugyanúgy, mint a korcsolyapálya, ilyen kis bódékból is jó sok van tél idején a nagyvárosban. Mindenki kávét, teát, vagy forralt bort iszogat a karácsonyt megelőző nagy vásárokon. Szóval miután elindulunk a kis étkezde irányába, végül rábólintok Calla gonosz tervére, hogy Ő fizesse nekem, amit veszünk. Nem vagyok egy pénzes lány, de nem akarok tahó sem lenni, szóval már azon gondolkodom, hogyan viszonozhatnám később ezt a gesztust.
- Oké, nyertél, Te fizethetsz. - teszem fel a kezeimet, és vigyorgok is persze. Jó a kedvem, csak egy kis figyelemelterelés kellet a mindennapok gondjairól. Nekem fel sem tűnik, hogy magasabb vagyok a lánynál, nem nagyon foglalkozom ezzel, míg egymás mellett baktatunk, de nem engedem, hogy lemaradjon, ha mögém kerülne, lassítok. A kérdésre persze ki kell találnom valamit gyorsan, és nem is esik olyan nehezemre ferdíteni a valóságot annyira, hogy ne kelljen a mutánsokról beszélnem. Nem lenne egy jó kezdés, ha rögtön megtudná, hogy az akaratommal fel tudok robbantani tárgyakat.
- Nos, valójában engem is meglepett a dolog. Úgy történt, hogy kb egy hete becsöngetett hozzánk két fiatalabb férfi, és engem kerestek, meg persze a szüleimet. Elmondták, hogy van itt egy iskola tehetséges diákok számára, és hogy szívesen felvennének. Apám már hallott az egyikőjükről. Charles Xavier. Egy híres genetikakutató. És mivel Ő látogatott meg minket, úgy döntöttek, hogy megérdemlem, hogy ilyen közösségben tanuljak, szóval megkértek, hogy fogadjam el a lehetőséget. Elsőre kicsit vonakodtam, de végül négyen meggyőztek, és mikor ideértem, rájöttem, hogy nem is olyan rossz ez a hely. És ugye bármikor haza mehetek, szóval anyuéktól sem vagyok távol. - mosolygom, és a mesélős hangom újra kedves, nevetős lesz. A mesélésem során pedig lassan el is érünk a kis beülős helyre, aminek ki is nyitom az ajtaját.
- Jó napot! - köszönök, és persze az eladó visszaköszön. - Az az asztal jó lesz? - fordulok Callához, miközben rábökök az egyik asztalra a helység másik felén, távol a nyitogatott ajtótól. Persze ha jó, szépen elhelyezkedünk, és elkezdem az élet-itallapot nézegetni.
- Persze a suliról kérdezz még nyugodtan, ha érdekel. - mosolygom rá, mert a leülés pont félbeszakította a beszélgetést e téren, és ha a lányban még kérdések merülnének fel, nyugodtan felteheti őket, és szívesen válaszolok rájuk.
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 13:02

Peach Lake - Page 8 Ref_www.kepfeltoltes.hu_
- Rendben tavasszal. –bólintok rá a dologra. Kedves lánynak tűnik, szívesen találkoznék vele máskor is. – Talán kipróbálom, de tényleg nem a szívem csücske ez a téli sport dolog. – rázom meg fejem.
Elbámulok a mutatott irányba, ahol látok is valami füstszerű dolgot. Lehet, hogy egy kisebb kávézó szerűség vagy valami ilyesmi. Viszont melegnek tuti meleg. A forralt bor gondolatára kiráz a hideg. Soha nem bírtam meginni, olyan keserű az, amit anya csinál.
- Nem baj. Szeretnélek meghívni. Ha már ide rángatnak a szüleim, legalább had költhessem el a pénzüket. – vigyorgok gonoszan. Nem, mintha nem imádnám őket. De tényleg a falra mászok tőlük néha. Nem értik meg a bajaimat, nem értik meg mit akarok. A legrosszabb az, hogy néha úgy érzem nem is érdekli őket.
- Naná. – pattanok fel én is és szomorúan konstatálom, hogy magasabb nálam. Nem mintha az olyan nehéz lenne, de… na. Jól esett volna, ha nem én vagyok a kisebb. Mindegy. Nyugisan sétálok mellette, egy picit talán lemaradva, de nem észrevehetően.
- És Emily… hogy kerültél be a suliba? – kérdezem izgatottan. Tudtommal New York-ban nem egy magán suli van… akkor mégis miért ide jött? Messze a családtól, a barátoktól, az otthontól. Érdekel mi az a plusz, ami erre a döntésre kényszerít valakit.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeVas. 22 Szept. - 20:03

És azt nem is említettem, hogy igazából a délutánok nagy része is szabad, kivéve persze, amikor éppen képességhasználati és taktikai órákat veszünk. Na igen, ezért nem említettem. Figyelem a lányt, miközben arról beszél, hogy a szülei itt randiztak, és elképzelek egy párocskát tavasszal, ahogy ezen a helyen üldögélnek egymás mellett és csókolóznak, majd csak a másik vállára téve fejüket nézik a tó tükrén megcsillanó lemenő napot. Szerintem romantikus lehet. Ráadásul van itt egy étkezde is, eljöttem mellette, mikor idefelé tartottam. Szóval el tudom képzelni, hogy ez egy szép hely lehet, de így, ősszel az időjárás és a sok szürke miatt kicsit komor. Persze a környező fák sárguló levelei sokat dobnak a hangulaton.
- Majd találkozzunk itt tavasszal. Biztos szebb lesz a táj. - mondom mosolyogva, és válaszolok a korizós mondatokra is. - Igen, korizni jó, sok jégpályát csinálnak télen New Yorkba. Bár az mesterséges jég, és általában jó sokan vannak, hacsak nem éjszaka szöksz be valahogy, azért egész jó tud lenni. Egyszer ki kéne próbálnod. A fürdést is megértem. Én is jobban szeretem a meleget. - a sok réteges ruhára vigyorgok Callával, valahogy átragadnak rám az érzelemkifejező gesztusai. Vagy az érzelmei is. Persze észre sem veszem tudatosan. A kérdésre elmutatok az egyik irányba.
- Arról jöttem, és elmentem egy étkezde mellett. Tuti árulnak valami ilyesmit, ha más nem, forralt bort. És igazad van, ehetnénk is valamit. Pénz meg az hiszem van nélam valamennyi... - itt felállok, és farmerom zsebébe túrok, ahonnan két papírpénz húzok elő. 10 dollár összesen. Hát nem egy nagy pénz, de enni még lehet belőle. És van nálam még egy kis apró is. És mivel úgyis felálltam, rá is kérdezek.
- Induljunk? - és ha Calla igent mond, mutatom merre van a hely, amire emlékszem. Nem egy nagy táv, talán 8-10 perc séta a Xavier suli felé.

// Szerintem ne váltsunk területet, minek? Very Happy //
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeVas. 22 Szept. - 17:08

Peach Lake - Page 8 Ref_www.kepfeltoltes.hu_
Elég szabadnak hangzik. Tetszetős a dolog. Minden hétvégén kijárás plusz az ünnepek, szabályok szinte egy se. Szívesen járnék oda. Elgondolkodva kémlelem a környéket. Vajon képes lennék itt élni legalább 4 évig? Nem. Alig bírok magammal New Haven-ben is, pedig az annyiban hasonlít az otthonomra, hogy óceán mellett van. Vagyis nagy víz van a közelben.
- Igazából most vagyok itt először. De már rengeteget hallottam erről a tóról. A szüleimnek kedvenc randi helye volt. Sok mézes-mázas történetükben szerepelt ez a hely, de őszintén szólva egészen másnak képzeltem. – elnevetem magam. Az nem kifejezés. – Na, igen az idő mindent megszépít.
- Korcsolyázni? – elhúzom a számat. – Még soha nem próbáltam. Nem vagyok téli sportrajongó. Te tudsz korizni? A fürdés viszont jól hangzik, bár jelen pillanatban elég távolinak tűnik számomra ez a lehetőség. – mosolyodok el. – Nem tudom. Igazából 5 réteg ruha van rajtam. Szóval mínusz 30 fokig védve vagyok. – vonok vállat vigyorogva.
- Nem tudod, hogy hol lehet errefelé valami meleg italt kapni? Lehet, hogy nem fázok, de egy forró csoki mindig jól jön. – mosolyodok el és leteszem talpamat a földre. – Szívesen meg is hívlak. Meg ehetnénk is valamit. – gondolkozok el. – Reggel óta semmit se kajáltam.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeVas. 22 Szept. - 15:45

Nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet az élet Európában. Persze gondolom, hogy más, mert teljesen mások ott az értékrendek, és minden, de akkor sem tudom, milyen lehet. Én csak ezt ismerem, nem voltam máshol. Egyszer nyaraltam Mexikóban. Mondjuk az is nagyon más volt, mint az USA, de talán még sem ugyanolya. Calla kérdéseire persze szívesen válaszolok. Hát persze, a szépséghiba az egészben, hogy minden tanuló, tanár, felnőtt, gyerek, alapító egy-egy különleges képességeket eredményező mutációval él. És hogy egy jó vagy rossz? Hát én meg nem mondom. Látom a lányon, hogy ismeri az érzést, amit megpróbáltam kissé szerencsétlenül leírni, így küldök neki egy kis mosolyt. De beszélgetek tovább a szünetről, hogy nem álljon be a kínos csend.
- Persze, igazából minden hétvégén haza utazhatnék, ahogy az ünnepek alkalmával is. És vannak mindenféle szünetek, mint mindenhol, bár hogy ugyanabban az időpontban-e azt nem tudom. Aki szeretne, az haza megy, aki nem, az persze bármikor maradhat. Tényleg nem egy rossz hely, elég nagy a szabadság, nincsenek olyan nagyon kőbevésett szabályok. - mosolygok egy kicsit, és azon gondolkodom, mit kellene kérdeznem a lánytól. Nem vagyok a társalgás mestere, így inkább egy kicsit kinézek a tóra, és erről jut eszembe, hogy mit tegyek.
- Más szünetekben is jársz ide? Vagy most is csak véletlenül tévedtél pont erre? És tudsz korcsolyázni? Egyszer ez a tó befagy, és akkor biztosan lehet. Gondolom nyáron meg lehet fürdeni. Szerinted nincs hűvös? - biggyesztem még a végére, mert feltűnik, hogy fázik a kezem, szóval előhalászok a zsebemből egy szürke kesztyűt, és felveszem, majd még zsebre is dugom a kezem, had melegedjen. Próbálok csacsogni, hogy ne legyen kínos csend köztünk. Aztán vagy beválik, vagy nem.
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeVas. 22 Szept. - 15:07

Peach Lake - Page 8 Ref_www.kepfeltoltes.hu_
Annyira nem szép. De persze, ha az embernek egy egzotikus mediterrán országhoz kell hasonlítania az új otthonát, akkor semmi sem elég jó. Elgondolkodva meredek a tóra. A görög partok kékek, az amerikai vizek fáradt szürkék. Élettelenek. Görögország olyan, mint egyetlen nagy élő és dobbanó szív. Amerikában nincs meg ez az elevenség.
- Igen, csak a szünidő alatt. – bólintok.
Érdeklődve hallgatom. Szép hely, kedves emberek. Túl tökéletesnek hangzik, biztos van benne valami gikszer, csak még nem találta meg. A problémák mindenhol ott vannak, a legkisebb élőlényben is, nemhogy egy olyan helyen, ahol rengeteg gyerek él! Kész káosz lehet.
- Igen. – szomorúan elmosolyodok. Nem is sejti mennyire tisztában vagyok ezzel az érzéssel. Valami, ami csak félig az ami. – De van lehetőséged meglátogatni őket nem? Szünetekben, karácsonykor meg egyéb ünnepek alatt. – kérdem, vagy mondom, vagy nem is tudom. Mindenesetre ez is érdekel. – És amúgy nálatok hogy van ez a szünet dolog? Aki akar itt marad, aki akar elmehet? És rendesen akkor van, mint más sulikban?
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeVas. 22 Szept. - 14:28

Hát tény, hogy New York egy forgalmas hely, de egyben hatalmas is, jó sok része van, és nem csak a manhattani felhőkarcolók léteznek ott. Kertváros is van, ami nagyon is szép. A mi házunk is Staten Islanden van. Persze erről most nem beszélek, nem téma. Bólogatok Calla szavaira, de inkább csak azzal a szándékkal, hogy reagáljak valamit a lány szavaira. Persze ülök vele szemben, és nézek rá, és mosolygok, mert mindig ezt csinálom, ha jó kedvem van. És most a társaság egy kicsit megint feldobott. Nem is tudom, mi van velem. Most mindenkinek élvezem a tárasaságát. Talán a tudat, hogy nem vagyok egyedül.
- Nagyon szép lehet az óceán partján egy kisvárosban élni. Hm, szóval akkor csak a szünidő alatt leszel itt? - kérdezem, és mikor Calla kérdez, és törökülésbe felül, valahogy izgatottság fog el, és utánozom a mozdulatát, hogy úgy meséljek az új iskolámról. Persze csak nagy vonalakban, nem akarom elárulni, hogy mutánsok lakják. Nem si tudom hol kezdjem, mert ugye én is csak pár napja vagyok ott.
- Az az igazság, hogy én sem vagyok itt régóta. Úgy három napja érkeztem csak meg, de annyi biztos, hogy innen nyugat felé van egy nagy birtok, amin áll egy kúria, és abban működik a suli. Nem vagyunk olyan sokan, de kevesen sem, és az egész hely nagyon szép. Van egy erdő, egy tó, rendeget udvar, és a hatalmas ház két emeletes, és talán padlás is van, de nem tudom, nem jártam ott. A tárasaság is nagyon kedvesek, bár nem beszélgettem olyan sokkal. Az alapítókat és még néhány embert ismerek. - megered a nyelvem egy kicsit, majd hirtelen elhallgatok, pedig mesélnék még, de nem jut több információ az eszembe. szóval végül csak elmosolyodom, és még hozzáteszem a végére a konklúziót.
- Szóval összességében jó hely, de meg kell még szoknom. Sosem éltem távol a családomtól. Nem mintha olyan távol lennénk most New Yorktól, de akkor is. Érted. - újabb mosoly, olyan biztató, megmosolyogtató fajtából.
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 17:49

Peach Lake - Page 8 Ref_www.kepfeltoltes.hu_
Magán iskola? Hm… újra ezúttal kicsit jobban megvizsgálom a megjelenését. Nem tűnik se sznobnak, se rossz gyereknek. Az istenháta mögötti katonai suli kizárva, a felsőbb tízezer gyerekeinek létrehozott magán oktatóintézete szintén. Normálisnak tűnik akárcsak én. Szóval New York. Jó kis hely, folyik ott az élet, ami jó, de gyakran okoz kisebbség érzetet a hozzám hasonló senkiknek.
- Nem, de én se jövök olyan messziről. New Haven-ben lakok, rögtön az óceán partján. – mosolyodok el. Mindig is vonzott a sok víz, tetszik a benne rejlő erő, ami valahogy mégis simulékony és békés. – A szüleim rángattak el ide, hogy még véletlenül se tölthessem úgy az őszi szünetet, ahogy terveztem. – vállat vonok. – De ez van. És milyen ez a magán suli dolog? – régebben is sokat gondolkodtam azon, hogy visszaköltözöm Görögországba egy magán intézetbe. De valahogy mindig az árvaház jutott eszembe róla, így minduntalan elvetettem az ötlete.
Most viszont izgatottan várom, hogy mit fog mondani. Annyira, hogy még pozíciót is váltok. Lábaimat törökülésbe húzom és ezt tényleg csak akkor szoktam csinálni, ha nagyon figyelek vagy koncentrálok valamire. Remélem, nem ijeszti meg hirtelen feltörő érdeklődésem.
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 17:35

Örülök, hogy Calla válaszol, és a nevére biccentek egy kicsit, és megpróbálom elraktározni a fejemben az új információt. Kb egyidősnek tűnünk, most, hogy jobban megnézem a dolgot. Mostanában mindenkiről eszembe jut, hogy mi van, ha mutáns, mint én. Miközben erre jöttem, minden emberben azt figyeltem, hogy vajon mit rejt el a sok maszk és álca alatt, vajon tényleg az-e akinek mutatja magát, vagy csak ő is olyan, mint én, aki próbálja elfedni titkait. Vajon ez a lány is olyan? Gondolataim közben az arcát fürkészem, de valójában ez nem feltűnő, mert amúgy is őt nézném, mert hozzám szólt, és jó szokásom a beszélgetőpartnerem szemébe nézni.
- Hát majdnem. Egy itteni magániskolában tanulok. New Yorki vagyok, szóval nem áll olyan messze tőlem ez a hely sem. Bár ebbél a tónál most vagyok először. Te idevalósi vagy? - fordítom vissza a kérdést, és kíváncsiság vegyül a tekintetemben játszó kedvesség mellé. Újra társaságban vagyok. Bár ez valójában annyira nem ritka tőlem, főleg, hogy Calla jött hozzám, és bunkó meg nem vagyok, hogy elküldjem. Szóval inkább kihasználom a helyzetet egy kis társalgásra.
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 17:16

Peach Lake - Page 8 Ref_www.kepfeltoltes.hu_

Mosolyogva invitál maga mellé. Király nem egy pszichopata. Ez nálam már fél sikernek számít. Óvatosan visszamosolygok és lecsüccsenek. Hátradőlök és egyik farmer borította lábamat átvetem a másikon. Közben pedig igyekszem nem zavarni. Mozdulataim visszafogottak, hirtelenségnek nyoma sincs. Nem akarok beszélgetést kezdeni, mert ki tudja? Lehet, hogy nincs kedve társalogni vagy valami. Szóval egy kicsit feszülten ülök és bámulom a tavat.
Még nincs befagyva, de látszik, hogy a téli szünetre már vastag jég fogja borítani. Korcsolyázás, uh. Sose tudtam, görög országban nem egy őshonos sport. Ahogy a többi téli dolog sem az. Elgondolkodva vizsgálom a vizet. Szürke, zavaros… talán jobb lesz neki, majd a jég alá bújva.
- Örvendek Emily. – nézek rá féloldalas mosollyal. – Calla vagyok. – viszonzom a bemutatkozást. Akkor beszélgessünk. – Te itt élsz North Salem-ben?
Természetesen nem akarok tolakodó lenni, de most minek cicózzak? Ez a kérdés jutott eszembe, ergó ezt fogom feltenni. A kapcsolat fent tartást állítólag nem befolyásolja a kérdés minősége, úgyhogy nem aggódom. Legfeljebb nem válaszol. Nagydolog…
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 16:56

Néma ücsörgésem, és gondolataim száguldozását egy csendes hang szakítja félbe. Fejemben szóló melankolikus zene megszakad, mintha leesne a tű a bakelitlemezről, és hirtelen nincsen körülöttem más, csak a szél csendje, a hullámok nesze. És a mellettem álló lány. Arcomat, még a tenyereim között felé fordítom, majd finoman elmosolyodom, és bólintok, miközben kiegyenesedem.
- Persze, gyere nyugodtan. - hangom kedves, segítőkész, nyoma sincsen benne semmi rossz szándéknak. Immár hátam a padnak támasztom, és kezeimet combomon pihentetem, miközben még egyszer megszemlélem a tavat, hogy utána teljes figyelmemet az új ismerősöm felé fordítsam. Persze nem csendesednek le gondolataimban dúló viszálykodások két felem között, ahogy a démonaim próbálnak győzködni, hogy az én hibám, hogy tegnap Ace elment csak úgy. Próbálom kiverni a fejemből őket, de inkább megszólalok, hogy ne legyen csend.
- Emily vagyok. És Te? - nem vagyok egy nagy ismerkedős, vagy ha tegnap az is voltam, a csalódás elvette a kedvem tőle, de a sablon kérdéseket még fel tudom tenni. Ha végeztünk a formaságokkal, majd kiderül, hogy mennyire leszek bajban. De most még biztató mosollyal arcomon figyelem a lányt, és várom válaszát.
Vissza az elejére Go down

Calla Rousso
mutant and proud

Calla Rousso
Diák
power to the future
Play By : Lindsay Hansen
Hozzászólások száma : 34
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 16:40

Peach Lake - Page 8 Ref_www.kepfeltoltes.hu_

Őszi szünet. Előreláthatólag sok teával, meleg pulcsikkal és avaros járdák társaságával fogok tölteni. Vagyis én azt hittem ma reggel, amikor végre nem kellett hatkor kelnem. De persze a szüleimnek megint más tervük van. Kaja közben adagolták be a dolgot, mivel olyankor vagyok a legmeggyőzhetőbb. Tudtam én, hogy nem hiába kaptam csokis palacsintát reggelire….
Így történt, hogy unottan kémlelhetem a North Salem-i utakat, miközben egy hotel felé kocsikázunk. Valami Phoenix Inn vagy micsoda. Sóhajtva nézem a családomat. Anya magyarázza az útvonalat, mintha apa nem tudná, hova is kell menni. Látszik rajta, hogy nem is figyel rá, csak a hangját hallja, a szavak már nem jutnak el hozzá. A húgom pedig alszik. Izgalmas.
Szerencsére megérkezés után szabad program következik. Hurrá. Azonnal lelépek és a tó felé veszem az irányt. Hogy honnan tudok a tó létezéséről? Apámék mesélték, hogy régebben oda jártak randizni meg minden. Romantikus. Séta közben figyelem az embereket. Párokat, kutyát sétáltató családokat és aranyos gyerekeket. Mennyi ember van itt a rossz idő ellenére. Sokáig tart mire találok egy nyugodt helyet.
Egy rozoga fapad néz ki a legszimpatikusabbnak számomra, de már ül rajta valaki. Jól van. Szedd össze a bátorságodat. Ő is csak ember.
- Szia. – szólítom meg a lányt. – Nem baj, ha leülök?
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimePént. 20 Szept. - 16:00

Az idő már őszbe fordul bőven, és nem tudom miért indulok felfedező útra a közeli North Salem felé. Reggel felkeltem, elvettem egy edzőcipőt, egy farmernadrágot, egy kék pólót és egy szürke kardigánt, egy sállal, és nekiindultam a nagyvilágnak. Azt hiszem Ace hozta ki ezt belőlem, ahogy megmutatta, olyan mutánsok is vannak, akiknek a képessége gyönyörű, ahogy az övé is. Asztrálséta. Bárhova eljuthat. Nekem csak ez a közeli hely van. Szóval nekiindulok, zsebre tett kézzel sétálok a borult időjárást szemlélve. Csak repkednek a fejemben a gondolatok, mint tegnap a fénygömbök. Tegnap? Nem is, már ma volt. Egy félbehagyott biliárdmeccs... Mélyen beszívom a tó körüli hideg levegőt. Egészen ki vagyok pirulva a csípős levegőtől. A szél enyhén lengedez, és hajamat borzolja. Ahogy a part mentén sétálgatok, megállok egy elhagyottnak tűnő helyen, és leülök egy összetákolt kis fa padra, hogy onnan bámuljak ki tó víztükrére. Előre dőlök, és a saját térdemre könyökölök, fejemet a tenyereimbe támasztom. Szép ez a táj. Csak olyan szürke...
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitimeKedd 10 Szept. - 14:02

North Salem és Southeast között helyezkedik el ez a cseppet sem kis tó. Előszeretettel járnak ide túrázók, mert felettébb szép képet mutat minden évszakban. Nyáron fürdeni is lehet benne, de elsősorban a kialakított strandokon érdemes, ugyanis máshol a víz mélysége hirtelen növekedhet, vagy az esetleges örvények jelentenek veszélyt. Csónak bérlésre is lehetőség van, ha valaki romantikus csónakozására vágyik, vagy egyszerűen nem a part mentén akar horgászni, de természetesen ott sem kizárt. Télen, amikor eléggé lehűlt az idő a part menti vastagabb jég alkalmas korcsolyázásra is, de mindig külön táblákkal jelzik, hogy hol és mikortól nem veszélyes. Jó néhány kisebb nyaraló sorakozik a parton, de akadnak néhányan, akik konkrétan itt laknak. Afféle városi őrszolgálat is akad itt, akik nyáron az óvatlan fürdőzőkre, télen a korcsolyázókra figyelnek, bár természetesen ők sem tudják az egész területet folyamatosan megfigyelni.

Peach Lake - Page 8 Peachlake
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Peach Lake
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» West lake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-