we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Fiúk fürdőszobái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeKedd 10 Szept. - 21:03

First topic message reminder :

Mivel annyira nem nagy az épület és nem kifejezetten arra tervezték, hogy afféle kollégiumként funkcionáljon, ezért nincs minden szobához külön fürdő. A folyosó végén van a közös fürdőszoba, ami természetesen olyan igazi pasis egyszerű kinézetű. Rendesen rendben van tartva, tiszta és kellemes, a meleg vízre itt soha sincs probléma, nem olyan, mint egy rossz faház zuhanyzója természetesen. Hat külön zuhanyfülke van egymás mellett, amik el vannak választva egymástól rendesen, így aki esetleg szégyenlősebb, nem jön zavarba, hiszen az átlátszatlan üveg nem enged belátást senkinek, kivéve ha valaki átlát a falakon, de azért talán senki sem arra használja a képességét, hogy átlessen a másik fülkébe.

Fiúk fürdőszobái - Page 2 Fiufurdo
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Michelle Crane
mutant and proud

Michelle Crane
Diák
power to the future
Play By : ₪ Shelley Hennig
Hozzászólások száma : 49
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeHétf. 21 Márc. - 20:11




Finn & Michelle
Totál kétségbe vagyok esve, ezt csak a vak nem látná rajtam, ezért kapom meg az infot is gyorsan, hogy hol van Finn és ezért vágja be előttem az ajtót a srác is olyan hirtelen, hogy csak úgy csattan. Végül is megértem őt, ha az ajtómban állna valaki, aki majdhogynem lángol, akkor biztosan én is így tennék, főleg akkor, ha amúgy nem lennék immúnis a tűzre. Ő vélhetően szegény nem az, viszont Finn mondhatni igen, hiszen neki nem árt, ha megég, mert meggyógyul. Meg aztán benne meg is bízom annyira, hogy elmondjam neki azt, hogy mi a helyzet velem, amit csak úgy bárkinek nem tudnék. Persze a professzor is rendes fickó, de tényleg, viszont őt még sem ismerem annyira és épp e miatt az első gondolatom Finn volt, amikor már egyértelmű volt, hogy beszélnem kell valakivel. Ez akkor sem volt kérdés, amikor megkaptam a levelet, de csak még biztosabbá vált, amikor ilyen hatást gyakorolt rám a dolog. Annyi biztos, hogy a képességem ilyen formájú megnyilvánulása nem normális dolog.
Persze azért kicsit meglep, hogy amikor rányitok, akkor egy szál bokszerben áll eléggé meglepetten a fürdőben. Én is így lennék vele, ha rám nyitna egy fiú, de én most azzal nem különösebben foglalkozom, hogy ilyen hiányosan van öltözve. Jó talán egy fél pillantás erejéig, de csak ennyi, aztán kapkodva próbálom előszedni a zsebemből a levelet, de érzem, hogy nem a legjobb ötlet, így csak közelebb lépek és a csípőmet kicsit felé tolva próbálom jelezni, hogy mit kellene tennie.
- Kaptam egy... egy levelet és... nem tudom leállítani a képességemet. Egyszerűen nem megy. A... a birtokunk, rám szállt, vagy valami ilyesmi, alig fogtam fel. Én nem akarok oda menni Finn... én... - egyre szaporábban veszem a levegőt, ahogyan próbálom neki elmagyarázni, hogy miért is vagyok itt és hogy miben tudna nekem segíteni. Őt nem égetem meg, ez gondolom egyértelmű, vagy legalábbis begyógyul, ha netán mégis. Azért túlságosan nem megyek közel, de a fokozódó zihálás sem a legjobb, mert ennek hála csak még inkább aktiválódik a képességem. Eddig az ment, hogy a ruháimra ne legyen hatással, amit tudok, de mostanra már a felsőm ujja is kezd határozottan parázslani, aztán a következő pillanatban egyszerűen lángra is lobban. Összeszorítom a szememet, de érzem a meleget, habár nekem nem árt különösebben, tehát ettől nem marad abba.
- Finn... mit csináljak? Nem akarok felgyújtani... mindent! - itt is épp elég éghető dolog van és azt Finn is jól érezheti, hogy a fürdőben is kezd egyre melegebb lenni. Az ablakok már párásak, ahogyan a melegtől felszáll a gőz és lassacskán egészen szaunássá kezd válni az egész helyiség. Ki tudja, hogy mikor jönnek az éghető dolgok, mint a törölközők, vagy épp a zuhanyfüggöny, minden, ami itt van és meg tud gyulladni annak annyi, ha ez nem marad abba. Le kell higgadnom, le kell hűlnöm, de nem tudom, hogyan kellene összeszedni magamat. A múltam nincs rám különösebben jó hatással.


♫ Best friend ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ Ég a gyertya ég...
Vissza az elejére Go down

Finn Barnett
mutant and proud

Finn Barnett
Diák
power to the future
Play By : Dylan O'Brien
Hozzászólások száma : 48
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeVas. 20 Márc. - 10:58



Michelle & Finn
Eltelt már majdnem egy hónap, amióta megérkeztem, egészen megszoktam az itteni közeget, de hogy teljesen megváltoztam volna, azt nem mondanám. Olykor benézek egy-egy órára is, hagyom, hogy Michi rajtam lógjon, de azért ennyi idő még talán nem elég ahhoz, hogy igazán otthon érezzem magam. Tulajdonképpen nekem nincsen is olyan, hogy otthon, hiszen a nagyinál sem volt az meg. Azt hiszem legbelül a lelkemben nem érzem sosem úgy, hogy minden rendben lenne. Az viszont enyhít a dolgot, hogy Michelle ennyire barátkozni akar velem, ő teljesen máshogyan élte meg a gyerekkori traumákat, a bezártságot, és hogy végül rágyújtotta az apjára a birtokot. Ő valahogy nem tud egyedül maradni, szeretetéhes, kapaszkodik mindenkibe, legalábbis én ezt látom. A mai nap ezúttal a kényelmes pihengetésről szól, legalábbis itt, ezen a ponton még nem tudom, hogy mi fog következni. Felkeltem korán, ahogy szoktam, és némi futás után úgy döntöttem, hogy kicsit felfrissülök, és esetleg ellátogatok néhány előadásra, valahogy most kell némi fejtágítás, mert kezdem azt érezni, hogy feleslegesen vagyok itt, ha nem teszek semmit. Rám találtak, segítenének, én pedig csak kolonc vagyok. De a szokásos önsajálat helyett most egy fokkal jobb a kedvem, azért valahol mégiscsak furcsán jól esik, hogy Michelle nem hagy élni, állandóan velem akar lenni. Olyan sokáig voltam egyedül, hogy megszoktam a dolgot, gyűlölöm, ha hozzámérnek, de ő gyakran megteszi ezt, és már nem is berzenkedek tőle annyira. Megszokható. Megtörölgetem magamat, miután kiléptem a zuhany alól, és már boxerben vagyok, amikor kopogás hallatszik, de mire kimondanám, hogy ki az, addigra Michelle már be is rúgja az ajtót. Meghökkenve mérem végig, szinte lángol, égnek áll a haja, nem csoda, hogy ha szájtátok a megjelenésén. Valahogy most eszembe sem jut, hogy egy szál kisgatyában lát, bár azért jó lenne magamra kapni egy köntöst, mert lássuk be azért kissé fura helyzet, még senki nem látott így. Beharapom a számat, majd bizonytalankodva közelebb lépek.
- Mi a baj Michi? Én... segítsek? De hát.. miben? – Na ez még jobban meglep, mint az érkezése. Elképzelésem sincsen, hogy tudnék én a segítéségére lenni? Az régen volt már, hogy annyi mindent meg tudtunk beszélni, lelki dolgokban ő az erősebb, ráadásul neki támadó képessége is van, nekem meg még az sem. Szóval... nagyon nem értem.



♫ Zene ♫ ϟ Ruha » We're not alone anymore » ©

Vissza az elejére Go down

Michelle Crane
mutant and proud

Michelle Crane
Diák
power to the future
Play By : ₪ Shelley Hennig
Hozzászólások száma : 49
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 12 Márc. - 9:26




Finn & Michelle
Belegyűröm a levelet a zsebembe, amit még reggel kaptam. Felzaklatott, nem is kicsit. Először még csak megijedtem tőle, aztán el akartam égetni, aztán csak eldobtam a szobában. A szobatársam elég furán nézett rám, ami azt hiszem teljesen érthető. Én igazán igyekszem új életet kezdeni és úgy tenni, mintha a régi meg se történt volna, de így azért elég nehéz. Végül vagy tíz perc után, miután a szobatársam kérdéseire nem reagáltam és amikor oda akart menni a levélhez rákiáltottam - itt hagyott magamra és majdhogy nem kimenekült a szobából - végül csak felvettem a levelet és a zsebembe gyűrtem. Már legalább átöltöztem valami nappali cuccba szegény szobatársammal ellentétben, aki hálóruhában szaladt ki, bár gondolom átment valami szomszédos szobába, mert fél füllel hallottam az ajtó csattanását, ami végül mögöttem is nagy zajjal csapódik. A kilincs felizzik az ujjaim nyomán, én pedig megdermedve bámulok a kezeimre. Az egész vörös, tűzpiros és valahogy tisztában vagyok vele, hogy ha most ezt nem állítom le, akkor itt nagy bajok lesznek. A levegőt szaporábban veszem, mint kellene, szinte gyöngyözik a homlokom, pedig nekem a meleg nem szokott ártani, de mintha összezavarodott volna teljesen a képességem.
Nagy levegő. Megállok, az ajtónak dőlve próbálom összekapni magamat, ami csak azt eredményezi, hogy érzem a kellemetlen füst szagot, ahogyan az ajtó elkezd mögöttem perzselődni. Gyorsan ellépek tőle és irány a lépcső. Futva teszem meg ezt a pár métert, majd a lépcsőn is egyenesen a másodikra. Közvetlen típus vagyok az tény, de senkinek sem meséltem a gyerekkoromról, az életemről, csak is egy valaki ismer igazán, nem is kérdés, hogy hozzá kell fordulnom most. Ő érti meg és... neki nem tudok ártani sem, ha mégis valami baj lenne. Lélekszakadva rohanok végig a folyosón. A hajam teljesen összeáll a végére, mintha kilencven fokban lennék olyan melegnek érzem az egész testemet és jó eséllyel meleget is sugárzok magamból, nem véletlenül hűl el és lép hátra az alsógatyás srác, aki a szemét dörzsölve nyit nekem ajtót.
- Finn... hol... hol van Finn? - zihálok rendesen, ő meg csak elképedve néz rám. Majdnem előre nyúlok, hogy megrázzam, de félúton sikerül megállnom, főleg hogy ő ösztönösen lép hátra. Elég nagy hő áradhat belőlem, szóval összességében megértem és legalább én sem kezdem el megragadva a vállát rázni, az nem hatna rá valami jól jelen állapotomban. Végre nagy nehezen reszkető kézzel mutat el a fürdők irányába, hogy aztán bevágja előttem az ajtót és a hangok alapján ablakot nyisson. Még mindig zihálok, újabb futólépések, amíg el nem érem a célt. A kilincs viszont már nehezít. Kopogtatok aztán újabb nagy levegő és végre ráveszem magamat, hogy megfogjam a kilincset. Se perc alatt átforrósodik, talán a másik oldalról is látni lehet, de gyorsan elengedem, amikor lenyomtam, hogy aztán lábbal rúgjam be az immár nyitott ajtót.
- Finn! Baj van... segíts... - halvány gőzöm sincs, hogy a srác nem csak lekoptatni akar-e, hanem tényleg igazat mondott és Finn itt van, és arról sem, hogy csak fogat mos, netán épp fürdik, de meg kell találnom akárhol is van és akármit is csinál. Majd maximum nem nézek oda... mert most a legkevésbé sem érdekel semmi. Talán nekem is be kellene állnom a zuhany alá így ahogy vagyok, valami jó hideg víz kéne, hátha az segít. Nem tudom, de... de ez így nagyon nincs rendben.


♫ Best friend ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ Ég a gyertya ég...
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 21:56

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeVas. 25 Május - 20:28


Jane & James
Beauty  and the beast



Végre sikerül az érzelmi fellángolás, majd az elszaladás után utólérnem, és le is nyugtatom. Furcsa, általában nem az jellemző rám, hogy másokra odafigyelek, egyszerűen az életbenmaradás állandóan mozgásban tart, hogy bárkivel is hosszabb időt tudjak eltölteni. De ő más, még alig ismerem, de mintha sok tekintetben magamat látnám benne.
- Akárcsak én. Régóta menekülök, és hol van még a vége. De talán... ha valaki hasonló mint én, együtt működhetne. Itt most kaptam egy esélyt, hogy megpihenjek, a professzor azt mondta, maradhatok, amíg kedvem tartja. . – Vonom meg a vállamat mosolyogva, végülis afféle állást kaptam. Nem tanár leszek, de a bevetéseken elől kell majd járnom a diákok védelmében. Bevethető katona leszek, akire számítanak. Érdekes, és egyben nem vált fordulat. Figyelem, ahogy hittel beszél az elképzeléseiről, viszont a képessége nem úgy tűnik, mintha működne. Megfogom az ujjait, és behunyom a szemem, hogy a blokkoló aurám alól kivonjam a szőke szépséget.
- Ez miattam van, nyugodj meg. Most próbáld. . – Ha ismét nekiveselkedik, azok a bizonyos szikrák meg is jelennek, akár villám is kicsaphat az ujjaiból. Én nem félek a hatalmától, sőt nem is ártana, ha végre egy kicsit kitombolná magát. Magamhoz húzom, amikor már túlvagyunk a dolgon, és megsimogatom finom mozdulattal a tarkóját, és szokatlan gyengédséggel ringatom, akár egy gyermeket.
- A legtöbben ezzel így vannak. Fiatal vagy még, van időd, hogy rájőjj. . – Rákulcsolom ujjaira a sajátomat, vele kapcsolatban úgy vélem nincsen félnivalóm. Labilis, de hát én is az vagyok nem? Talán ketten erősíthetjük egymást. Felállok, és amikor már egy szintben vagyunk, a finom csókom reakcióját várom, talán nem is vélte volna, hogy komolyan gondoltam, amit mondtam. Végül csak rám nevet, és most már kéz a kézben indulunk kifelé. Lent többen is rám köszönnek, azt hiszem a mosolyom őszinte, ahogyan visszaköszönök. Elmegyek, de nem véglegesen. Otthonra leltem itt, és vissza fogok térni. Azzal a lánnyal, akivel akár jövőnk is lehet együtt. Összefonódik a sorsunk, talán itt a vége a rossz korszaknak. Felülök, és átnyújom a neki szánt bukót. Nekem nincsen rá szükségem, de érte felelősséget kell vállalnom. Még egy utolsó mosoly, majd előre fordulva már nyomom is a gázt.



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 20:18



James & Jane


A fiú nyugodtsága valahogyan kezd átragadni rám, szívverésem lelassul valamennyire, és a sírást is képes vagyok abbahagyni. Kezeimmel a könnycseppeket törölgetem az arcomról, aztán beletúrok a zsebembe egy zsepiért, hogy megtöröljem az orrom.
- Már megszoktam, hogy nem számíthatok senkire. Az iskolámban is csak ál barátaim voltak, de a bajban soha sem segítettek. De azért köszi... Talán valóban jó lenne, ha valakire tényleg számíthatnék. - szipogom halkan, majd ismét kifújom az orrom.
- Azért a pénz és a hatalom sem rossz. Akármennyire is mondják, hogy nem fontos a pénz, nélküle mégsem tudsz elérni semmit. A hatalom pedig... Az csodálatos. Mármint az erő. - mondom nagy átéléssel, miközben éppen bemutatni próbálom, ám a jól megszokott kisülések most nem jelentkeznek a körmöm végén. Kissé megszeppenek, és újra próbálkozom, és újra, és újra, egyre erőteljesebben, a végén pedig már hisztérikus kezdek lenni, és újra vörös lesz az arcom, mert a sírás kerülget. - Miért nem működik? Nem értem, elegem van ebből a szarságból! - borulok ki ismét, és már azon gondolkodom, hogy talán ha eltűnt az erőm, akkor visszatérhetek a családomhoz, és elhagyhatom ezt a hülye birtokot az összes hülyeségével együtt.
Még közelebb húzódom a fiúhoz, a fejemet pedig a mellkasára hajtom.
- Látod, velem épp ez a baj. Hogy nem tudom, ki vagyok. - öntöm ki neki azt, ami a szívemet nyomja, nem is tudom miért, hiszem alig húsz perce ismerhetjük egymást, mégis úgy érzem, megbízhatok benne.
- Az klassz lenne. - mosolyodom el, és hagyom, hogy felsegítsem.
- De kis hucut valaki! - nevetem el magam, reagálván a csókra. A kezét nem engedem el, és ha ő sem az enyémet, akkor kézen fogva megyünk tovább (micsoda logikai következtetés), egészen le a motorjához. Motor. Tiszta klassz! Még sosem ültem ilyenen. Azt hiszem egyszer mentem egy kört a bátyám robogójával, de mivel nehezn tudtam lefékezni, ezért elszáguldottam egy borok mellett, ami kicsit megkarcolta a járgányt. Mondanom sem kell, soha többé még a közelébe sem mehettem, 10 méteres körben kerülnöm kellett.

Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeVas. 18 Május - 20:27


Jane & James
Beauty and the beast




Mellette ülök, és nem is tudom, hogy fogalmazhatnám meg a válaszomat. Én elég régóta menekülök, körőzött bűnöző vagyok, az életem zaklatott, de nyilván nem összehasonítható az övével. Még el sem döntöttem, hogy maradok-e. Ez az egész itt egy testvériség, akik elméletileg megvédik egymást, talán nekem is lesz majd helyem.
- Megfogalmazás kérdése. Nem vagyok egy túl jó emberismerő, de abból amit látok, ahogyan viselkedsz, le tudok valamit szűrni. Rendetett a külsőd, nem vagy ostoba, ennyi nekem bőven elég. Csak neked kell tisztában lenni azzal hogy van, akinek esetleg számíthatsz. – Vonom meg a vállamat, ahogyan kisimítok egy szőke tincset a szeme elől. Érzem, hogy van közöttünk vonzódás, de nem akartam rögtön a bugyijában turkálni, amikor talán valami komolyabb is kialakulhat. – Cseppet sem tartalak elkényeztetettnek. Ha az lennél, akkor nem akarnál ennyire bizonyítani. Talán el akartak kényeztetni, de ráébredtél, hogy a pénz és hatalom nem minden. – Tovább folytatja az egerek itatátás, ám mégis közelebb húzódik, amit jó jelnek fogok fel. Teljesen természetes, hogy magamhoz ölelem, ha csak éppenhogy jött hozzám, akkor én teljes testtel mellé simulok, és ha szeretné, még az ölembe is hajthatja a fejét, hogy a hátsimogatás mellett bele is túrjak finoman a hajába. Nem az a cél, hogy mégis meggondolván magamat hemperegni kezdjek vele, szimplán tetszik, és megértem a gondját. Egyedül van, ahogyan én is. Ez összekovácsolhat minket.
- Azért, mert ez tesz téged emberivé? Nekem nem olyan kell, aki tökéletes. Arra vágyom, akivel önmagam lehetek. – A ruhái alapján csak mosolygok, kissé valóban darkos, de hát én más lennék? Dehogy. A sötét ruhákkal lényegében elsiratjuk magunkat, mintha a saját temetésünkön lennénk, de mégis magabiztossá is tesz, hogy úgy vesszük, mintha a fekete
mindenhez komoly, és elegáns lenne.
- Fúha... nem is tudom, hogy mikor ettem utoljára édességet. Ha van kedved... lent áll a motorom. Elmehetünk a városba, valami sütizős, beülős helyre. Rendben Jane? – Állok fel, és a kezemet nyújtom. Ha rábólint, és felál, akkor magam sem tudom, hogy miért, egy finom csókot nyomok a szájára. Komolyan gondoltam, hogy megpróbálhatjuk együtt, ebben a tempóban.


words Öltözet just for you ©



Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimePént. 16 Május - 21:17



James & Jane


Egyre szánalmasabbnak érzem magam ott, amint bőgök a lépcsőn, azért mert nem kellettem valakinek. Tényleg ennyire érzékeny lennék? Eddig nem voltam, lehet hogy a helyzet váltotta ki belőlem, vagy nem is tudom, a birtok teljesen felborította a lelki világomat. Darabokra vagyok hullva, és nem találom önmagam. Talán engednem kéne a fiú bátorító szavaira, ám makacsságom ismét fölül akar kerekedni rajtam.
- Honnan tudod te, hogy mennyit érek? Egy gazdag ügyvéd családból származó elkényeztetett csitri vagyok, aki berezelt a hülye képessége miatt, és eljött néhány dilissel erre az istenátka helyre, mert úgy gondolják, majd egyszer a társuk lehetek. - fejezem be a monológot, de ahogy a végére érek, rájöttem, ezt azért nem kellett volna, így ismét ráhajtom a fejem a térdemre, és folytatom a zokogást, amiért ilyen hülyeségeket beszélek dühömben.
Következő szavaira nem mondok semmit, csak kicsit közelebb húzódom hozzá, és hagyom, had öleljen át (mintha ez olyan nagy kegy lenne...).
- Én csak... Nem akarom hogy így láss. Nem akarom, hogy bárki így lásson. Mint akit együtt mostak a gépben a feketékkel. - vezem elő rendkívül humoros énemet. Egyébként velem szerencsére nem szokott megesni, hogy ruháim elszíneződnek, hiszen a ruhatáram szinte csak sötét cuccokból áll.
- Egyébként téged nem készít ki ez a rengeteg fajta Milka csoki? - kérdezem hirtelen. A hanglatom egycsapásra megváltozik, kissé sikerül megnyugodnom. - A ropis vagy milyen, meg a kukoricás valami szörnyű... Az Oreos viszont nagyon finom.

Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeSzer. 14 Május - 16:22


Jane & James
Beauty  and the beast



Dehogy utasítottam őt vissza, ha belemegyek, akkor még jobban összetört volna a lelke. Talán rosszul látom, de sokkal inkább beszélgetésre, szeretetre van szüksége a szex helyett. Lehet, hogy túlgondolom, és jelenleg mindegy, ha egy kis esély van rá, hogy így látom, akor nem kockáztatok. Alig érkeztem pár napja, és nem azzal akarom megalapozni a hírnevemet, hogy rögtön betámadtam egy cuki szőkét. Nagyon úgy tűnik, hogy a környezet rendezett, Rebeccát szerintem esélytelen, hogy újra lássam, ha pedig Ethannak is megfelel itt, akkor talán maradok, és felveszem az X-Menek híres-hírhedt egyenruháját. Biztosan nevetségesen áll majd, meglátjuk. A lány közben elinal, én pedig gyorsan felöltözöm, hogy utánaeredjek. A szemembe mondta, hogy az egyedüllét milyen fenomenális, amit tapasztalból tudok, hogy ocsmány érzés, csak beismerni nehéz. A lépcsőnél érem utól, ahol helyet is foglalok, mert minden mondatával amikor ellök, vagy azt kéri, hagyjam békét, törődésért kiált, és nem zakalatás ez. Nem vagyok orvos, hogy ezt átlássam, de az összetört szívekhez már csak saját magam miatt is jól értek. A hideg szívű szexelni vágyó lány nem is kéne nekem. Nem vagyok egy jó ember, de ennél azért talán jobb vagyok.
- Azért... mert sejtem, mit érezhetsz. Én is egyedül vagyok, de ez mindegy is. Nem akartalak bántani, de többet érsz annál, hogy így felajánlkozz. Nem azért mondtam azt, mert nem kellesz. Nagyon is... de nézzek úgy tükörbe, hogy kihasználtalak, csak mert rossz? – Csóválom a fejemet, és nem fogom hagyni, hogy ostorozza magát. Nehéz eset, de hát én nem vagyok az? Dehogyem. Olyan régóta menekülök, hogy már teljesen elszoktam még az érintésektől is.
- Nem szükséges válaszolnod sem. Annyit javasoltam, ami még áll is, hogy legyünk együtt, ha gondolod, akár... olyan szinten is, hogy több mint barátság, aztán majd kialakul. A csókod édes, és... – Átkarolom, megsimogatom a hátát, majd a szőke tincseket. – Nem vagy szánalmas picsa, nem foglak kiröhögni. Nehéz elhinni, hogy ebből valami jó is lehet? Ha azt mondod, hogy tényleg menjek, akkor megyek. Ha meggondoltad magad, elfogadom. – Továbbra is ott ülök mellette, és csendben hallgatom a sírását. Ha elküld, akkor sem fogok elmenni, de remélem megadja magának az esélyt, hogy végre legyen valaki, aki itt van, és meghallgatja.



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeVas. 11 Május - 19:47



James & Jane


A visszautasítás érzése nagyon fájdalmas tud lenni, különösen akkor, ha a törékeny a lelked. Nos, nekem nem törékeny a lelkem, de valahogy mégis alapból rossz a közérzetem. Nehéz volt elszakadni a családomtól. Még az idegesítő, minden lében kanál bátyám is hiányzik. Hogy halálra idegesítsen, mert hajnalok hajnalán bömbölteti a zenét, vagy hogy az ő tetteiért is nekem kell bűnhődnöm. Ezek az aprógágok így visszagondolva hihetetlenül fontosak voltak, és most hihetetlenül vágyom rá, hogy Arthur itt legyen, és jól beolvasson nekem.
Mégis, a fiú közelében valahogyan újra átéltem azt, amit már oly régen: biztonságban éreztem magam. Bár az erőm talán meg tudna védeni (mondjuk egy vérnyúltól...), valahogyan mégis rettegek az egész birtoktól. Az új környezet nagyon megvisel, barátokra sem leltem, és semmi kedvem itt lenni. Haza viszont nem mehetek.
Csalódottságomban és szégyenemben egyre jobban hátrálok, ám a fiú követ tovább, én pedig már majdnem menekülőre fogom.
- Én tökéletesen megvagyok egyedül. - válaszolok makacsul, majd kinyitom az ajtót, és elrohanok, még azelőtt, hogy a fiú ledobná a törölközőt.
Magamba roskadva sírdogálok a lépcsőn, azon gondolkozva, hogy hány hazugságot is sűrítettem bele ebbe a néhány percbe. Nem szándékosan csináltam, de ha za igazat mondtam volna, egy törékeny kislánynak látszottam volna, és az a legutolsó, amit szeretnék. Inkább tűnjek egy hideg szívű, "csak a szexre kellesz" lánynak, minthogy meglássa az igazi énemet.
Hamarosan ő is utolér, én pedig odébb húzódom, mikor mellém ül, és kezét is lesöpröm a hátamról.
- Miért jöttél utánam? Csak hagyj békén, kérlek! - mondom zokogva, fejemet még mindig  térdeimre hajtva. Szánalmasan festhetek, nincs szükségem rá, hogy így lásson.
- Én Jane. Még mire vagy kíváncsi? Mi a kedvenc színem? Kezdjük az óvodás szinten? - mondom szarkasztikusan, és bár kissé orrhangom beszélek a sírás miatt, még így is kihallatszott belőle a szarkazmus.
- Egyáltalán miért vagy még itt? Menj, röhögj ki és meséld el mindenkinek az esetedet a "szánalmas picsával"! - mondom, miközben a fejemet kissé balra fordítom, hogy még véletlenül se látszódjon szétnyúzott, félig vörös, félig pedig - a lefolyt szemfestéktől - fekete fejem.

Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 10 Május - 9:56


Jane & James
Beauty and the beast



Átölelem őt, ahogyan magamhoz szorítom, van az egészben valami harmónikus, nem éppen szexuális töltetű. Nem megbántani akarom, de egyszerűen ez nekem nem így megy. Túlságosan zaklatott életet éltem, élek, hogyan is kötődhetnék valakihez, ha szintén veszélybe kerülne miattam. Elhúzódik, én pedig talán ingert érzek, hogy magyarázkodjak, holott ez most nem az én felelősségem. Ő kezdeményezett, és egyszerűen nem akartam a mindegy kategória lenni. A lány úgy kezeli az életét, hogy szeretetre vágyik, én pedig magányra. Nem engedem el túlzottan, hiszen most is a falnak nyomom éppen, de megértem, ha a méltóságán ejtenék csorbát, ha még a viszakozásra se engednék lehetőséget. Sajnálom, hogy így alakult. Jól esett, hogy felfigyel rám valaki, de a szex már teljesen más, nem akarok senkit kihasználni. Egyszerűen nekem nem fér bele. Lehet, hogy túl általánosságot mondok, de engem nem érdekel mások véleménye, csak az, ami engem érint. Elhátrál tőlem az ajtóig, én pedig árnyékként követem, immár testi kontaktus nélkül, a vágyam is szépen lassan lelohad.
- Azért, mert aranyos lánynak tűnsz. Olyannak, aki egyedül van, amit át tudok érezni, ebben a cipőben járok. De... Van értelme csak azért átesnünk valamin, hogy aztán nem sokkal később ismét üres legyen minden? – Kérdezem nyugodt hangon. Nem utasítottam vissza, hiszen felajánlottam neki, hogy próbáljuk meg valahogyan máshogyan.
- Nem volt időm bemutatkozni. – Hárítom el a kérdést, aztán komoran pislogok rá. Megbántanám azzal, hogy nem élek vissza a kiszolgáltatott helyzetével, és valami... talán fontosabbat próbálok neki nyújtani? Talán ő magam sem tudja, hogy mit akar. Ostorozzan önmagát, én pedig most egy cseppnyi szégyenlősség nélkül gyorsan ledobom a törölközőt, és a padon heverő alsógatyámba bújok bele, hogy aztán a farmerig jussak, amire faképnél hagy. Még felkerül a póló is, és egy klaffogós papucsban utána eredek. A lépcsőnél érem utól, ahol már tökéletesen magam alatt van. Leülök mellé, és átölelve simogatom meg a hátát.
- Sss... Pont azzal nem akartalak megbántani, hogy átmegyek rajtad. Ez... nem visszautasítás. Nagyon is tetszel, de hidd el, rosszabb lett volna úgy. – Megfogom az egyik kezét, és magamhoz húzom őt. – Jó volt veled csókolózni, és komolyan mondtam, hogy.. ha szeretnéd, megpróbálhatjuk megismerni egymást. Nem lepattintani akartalak, valami rémes volt az előző másfél évem, és nem egyszerű csak úgy... mindent félretenni. De ha meg sem próbáljuk? – Kérdezem most már finom mosollyal. – James vagyok.



words Öltözet just for you ©

Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimePént. 9 Május - 22:32



James & Jane


Érzem a testéből áradó hőt, mely megnyugvást ad, biztonságban érzem magam mellette. Egy hosszabb csók után fejemet a mellkasához szorítom, és beszívom a bőrének illatát. Két kezem továbbra is a nyaka körül van összekulcsolva. Finoman megsimítja az arcom, mire felemelem a fejem, és fürkészem az arcát, hogy mit szeretne mondani. Az első mondatom után arcon elkomorul, és a földet kezem el nézegetni, elhúzódom a fiútól.
- Rossz duma... - vágom rá a "nem miattad, miattam" dologra. Komolyan, ennél közhetesebbet nem sikerült volna kitalálni? Szerintem ez a top szakítós duma. Bár mi még össze sem jöttünk, de ez most lényegtelen.
- Tudod, én nem érzek semmit. Az ég egy adta világon semmit. - mondom egyre távolodva tőle, már amennyiben elengedett. Valahogy hirtelen olyan idegennek kezdem érezni. Talán mert nem szoktam meg a visszautasítást, vagy nem is tudom. Egyszerűen úgy érzem, eddigi felszabadultságomnak nyoma veszett, ismét képzeletbeli falat építettem magam köré, és tovább mentem az ajtó felé.
- Én... Mindegy. - kezdem, miközben már odáig hátráltam, hogy az ajtónál vagyok. - Most miért kezdelek érdekelni hirtelen? - teszem fel a kérdést jogosan. Megharapom a szám szélét, hogy ne sírjam el magam, és lejjebb hajtom a fejemet.
- Még a nevemet sem tudod. Egyébként is, csak megbántanál. Minden pasi csak azt tudja, akkor meg minek? - beszélek tovább komoran.
- Egyedül fogok megöregedni tizenhárom macskával és egy tévével amit éjjel-nappal bámulok... - mondom, kissé eltérve a témától. Egyébként pedig ha hangom nem lenne olyan komoly és komor, az előbbi mondat még viccesen is hangozhatott volna.
- Most pedig ha megbocsájtasz... - felemelem a fejem, még egy utolsó pillantást vetek rá, majd emelt fővel távozok. Amint bezárom magam mögött az ajtót, futásnak eredek, egészen a lépcsőig, ahol aztán leülök, a tenyerembe temetem az arcom, felhúzom a térdeimet a hasamhoz, és megállás nélkül zokogok. Mindent csak elrontani tudok! Megtaláltam a világ egyetlen pasiját, aki képes a tökéletes testi adottságaim mellett a lelki világomra is gondolni, aztán én meg a fejéhez vágom, hogy csak megbántana, mikor nem is ismerem. Egy idióta vagyok! Soha nem lesz normális kapcsolatom, még a macskák is utálnak (Darla nagynénémék fehér cicusa is állandóan elszalad előlem, ha meg véletlenül mégis elkapom, akkor addig harapdál és karmolászik, míg el nem engedem). Elegem van az életemből. Nem akarok kirekesztettként élni, egyedül, magányosan, de egyszerűen nem tudok mit csinálni. Egy mentőövre lenne szükségem...

Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeVas. 27 Ápr. - 12:29


Jane & James
Beauty  and the beast



Én nem érzem azt, hogy közönséges lenne. Sokkal inkább azt, hogy hozzám hasonlóan végtelenül elesett, akivel nem így kéne bánnom. Vendégségben vagyok a birtokon, és bármennyire is vágyom rá, hogy valakivel elmerüljek a szerelem tengerében, olcsó trükk lenne azt hinni, hogy ez a boldogság. Kell ő nekem, viszont minden megpróbáltatás ellenére, bármennyire is pasi vagyok, ez most nem szólhat a puszta kielégülésről. A testi vonzalom nem előzheti meg a lelkit. Ő nagyon megbánná, én pedig mehetnék innen, és ha nem is dobnak ki, úgy érezném, hogy kihasználtam valakit. Végigsimítok az arcán, mert leállni nem olyan egyszerű, és magamhoz szorítom, hogy egy pillanatra még közelséget nyújtsunk egymásnak, végül anélkül, hogy túlzottan elhúzódnék, magam felé fordítom az arcát.
- Én... ezt nem tehetem. Bármenyire is tetszel, de így nem lesz jó. Nem miattad, miattam...  – Nem akarom hogy képen vágjon, mert nem visszautasítom, de vadállat nem vagyok. Továbbra is az ölelésemben tartom, és kőkemény vagyok ott lent, de most erről tudomást sem veszek, egyszerűen nem az most az első. Felsóhajtok, nem akarom így elengedni, mert akkor még a saját nőiességében is kételkedne.
- Nagyon merész, és komolyan bejön a dolog, de biztosan erről szól? Hogy itt a fürdőben, te és én? Tudom magamról, hogy mennyire szar tud lenni az egyedüllét, és... nem így érzel te is?  – Kérdezem lágyan végigsimítva a haján, inkább bátorító, mintsem csábító jelleggel. Az arca, minden vonása, de még a szeme mozgása is hihetetlenül szexi, most viszont próbálom baráti oldalról megközelíteni.
- Esetleg... ha lassítanánk? Mit szólnál ahhoz, hogy ha együtt lógnánk, és megmaradnánk azon a szinten, hogy... fizikálisan ugyan beleférhet majdnem minden... – Itt megcsókolom kissé... – De azért... nem minden. Inkább ismerjük meg egymást, és akkor biztosan nem csalódsz.. – A csipőjére téved a kezem, hiszen éppen az előbb harapott bele az ajkamba, amin még mindig égetően bizsereg a csókja. Most már elhallgatok, mert nem tudom, hogy neki erről mi a véleménye. Elképzelhető, hogy itt vág pofon, és lép le, mindkettőnkben jó mély tüskét hagyva. Ám az is lehet, hogy folytatja, amibe belekezdtünk, és akkor már cseppet sem biztos, hogy ellen tudnék állni neki. Most sem tudok, de ha már választanom kell, inkább hosszútávon lennék vele, óvatosabban lépdelve, akár járásnak is mondhatnánk, mintsem hogy itt most az egymáséi legyünk, aztán sosem látom többet, és másnap már egy új fickó karjaiban ébred. Talán ezzel nem csak magamnak okozhatok némi boldogságot, hanem lelkileg is mellette lehetek.



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimePént. 25 Ápr. - 23:40



James & Jane



Rengeteg gondolat és érzés kavarog a fejemben, visszatérve a fürdőbe teljesen össze vagyok zavarodva azzal kapcsolatban, hogy mit akarok. Az egyik pillanatban vadul meg akarom csókolni, a következőben pedig rájövök, milyen közönséges vagyok, aztán a harmadikban nem érdekel, a negyedikben meg mégis. Belül két részre szakadtam: az egyik pontosan tudta, mit akar; a másik pedig meg akarta akadályozni, hogy hülyeséget csináljak, vagy éppen olyasmit, amit később esetleg megbánhatok.
Miért is teszem, amit? Igen, a szeretethiányom nagyon erős, bár rendes családban nevelkedtem, a szüleim mégis inkább hűvösek és távolságtartók voltak, nekem pedig több ölelésre, közelségre lett volna szükségem. Így most is, talán csak lehetőséget érzek arra, hogy szeressenek. De miért is szeretne bárki azért, mert lefekszem vele? Vagy azért, mert mert kihívó vagyok? A valódi énemet kéne szeretni, a kissé távolságtartó, visszahúzódó lányt. De valójában az sem én vagyok - csak egy álca a suli túlélése érdekében. Ki is vagyok én? Jó kérdés. Az ember tizenkilenc éves korára már legtöbbször megtalálja önmagát, én azonban még mindig keresem. Már több stílust kipróbáltam, valahogyan egyik sem illett hozzám - voltam elegáns, átlagos, letisztult, színes, most pedig épp amolyan rocker. Ez sem tükröz engem valójában, de a visszahúzódó lány szerepemet tökéletesen kiegészíti.
Na de várjunk csak! Ha bezárkózott, darkos csaj vagyok éppen, akkor mi jó jó édes mézeskalácsot keresek én a fiúmosdóban, egy félmeztelen fiú társaságában, és miért akarom épp megcsókolni?
Egy pillanat erejéig megállok, azonban hamar rájövök, hogy franc essék bele, akkor is megcsókolom - és megcsókoltam, finoman, megvárva a reakcióját. Meglepett; mert nem csókolt vissza, így elhúzódtam, kissé elbizonytalanodva.
- Látod, Jane, egy idióta vagy! Egy idióta! - szidtam magam gondolatban. Aztán észreveszem, hogy végigmér, majd beletúr a hajamba, átvéve az irányítást. Hagyom magam, mikor közelebb húz, nekitol a falnak, én pedig érzem testének melegét, amely nyugalommal töltene el, azonban ez nem az a nap. Határozott, kissé vad, nekem pedig nagyon tetszik - ahogyan szétfeszíti az ajkaimat, majd a nyelvünk összeér. Finoman megharapom az alsó ajkát, ha már játszadozásról van szó, de ő hamar elhúzódik, amit nem tudok mire vélni. Félredönti a fejét, mire elmosolyodom.
- És te mit akarsz? - kérdezem tőle még mindig mosollyal az arcomon, de meg sem várva válaszát ismét megcsókolom, ezúttal legalább olyan hévvel, mint ő az előbb - ha pedig finoman hátrálna, akkor mennék vele együtt, nem engedném el. Karjaimat a nyakába kulcsolom, immáron pedig teljes testtel egymásnak simulunk. Mi lesz ebből...


Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 24 Ápr. - 21:55

+16


Jane & James
Beauty  and the beast



Nem is tudom, hogyan kéne reagálnom az egész helyzetre. Egykori szerelmem halott, nem gyászolhatom örökké. Rebecca igazán helyes lány, de a se veled se nélküled helyzetből nem tudtunk kilépni, és igazából össze sem jöttünk, hogy most vissza kéne fognom magamat. Pedig egyenlőre nagyon is félszeg a mosolyom, a kinézetem ellenére nem vagyok az a dög, az a tipikus rossz pasi, aki mások érzelmeibe gázol bele. Inkább amolyan nyers, lepattintós alkat, aki mindkét felet védi a passzivitásával. A csalódástól, mi mástól...
Ellenben a kis szőke nagyon megnéz, én pedig úgy reagálok, mint mindenki, akiben egy kis hiúság van. Azokra gerjedek, akik rám. Nincsen különösebb ideálom, ha valakinek felkeltem az érdeklődését, az már eleve egy értelmes csaj lehet. Fordultak már sokan utánam, de aki nyíltan kezdeményezzen, olyat még alig láttam. Pedig már nem a lovagkorban élünk, a lányok bőven kiharcolták maguknak a jogot, hogy ők is választhassanak, ettől nem érzem magam kevésbé férfiasnak, csak mert nem nekem kell küzdenem a kegyeiért. Sőt, igazán jó dolog kelendőnek lenni egy ilyen királylány szemében. A sötét rúzs, darkos smink engem nem riaszt el, tudom én, hogy a külső nem minden. Talán a kezdeményezés, a magabiztosság mögött ugyanolyan sebzett, félredobott szív lapul, mint amilyen én vagyok. Mert az vagyok, hiába halt meg Nora, mégis elhagyott ezzel. Ha nem viselkedik úgy, ha nem lett volna a város ribanca, biztosan nem ölték volna meg. De nem, ő a focicsapat kapitányával járt, meg még volt a csapos haverja, és én voltam a titkos szerelme. Ez alsóhangon is három pasi, csoda, hogy az apja már idegbajt kapott a stílusától. Még azt is el tudom képzelni, hogy nem is az a mutáns ölte meg, hanem a saját apja sokalt be. Visszatérve azonban a lányra, még a nevét sem tudom, de most ez jelenti a legkisebb gondot. Csinos, de engem a külsőnél sokkal jobban megfog amiket tesz. Merész, kihívó. Csak az zakatol az agyamban, hogy holnap ezt mással is megteszi... Furcsán hangzik, de nem akarok beállni a sorba, egy lenni a többi közül. Ha kellek valakinek, miért ilyen gyors? Ennyire lángra gyújtottam volna? Vagy mindegy? Vagy csak az ölelés kell neki? A szeretet, bárkitől? Nem tudnám megmondani, de a sorsát ő választotta, rajtam csak annyi áll, hogy belemegyek-e a táncba. Amikor közelebb léptem, akkor finoman végigsimítok az állán, hogy érezze, rajtam aztán nem fog múlni semmi. Ráérek majd később dilemmázni, mi lett volna, ha most kiküldöm. Nem értem a letaglózott pillantását, ez kissé elbizonytalanít, és még kérdez is valamit, amit már végképp nem tudok hova tenni, így nem is válaszolok. Az ajkamra nyomott csókot nem viszonzom azonnal, hagyom, hogy visszavonuljon. Méregetem egy darabig, beletúrva a hajába, lágyan borzolom fel a tarkóját, hogy aztán én húzzam magamhoz, izmos mellkasom az ő mellének feszül, ahogyan odapréselem a fürdőszoba falához. Csókom cseppet sem olyan érzékeny, mint az övé volt. Ajkaim határozottan nyitják szét az övét, hogy megtaláljam a nyelvét, ám rögtön az első bizsergésnél mégis hátrahúzódom. Nem akarok csak irányítani, jobban szeretem az adok-kapok felállást. Oldalra döntött fejjel fürkészem a vonásait.
- Te aztán tudod mit akarsz...



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeHétf. 21 Ápr. - 22:34



James & Jane



Na igen, sokan nem járnak strandra, ettől függetlenül valamilyen úton - módon szinte mindenkivel megesik, hogy félmeztelenül látják. Minden esetre én különösképp örülök a szerencsémnek, hiszen mióta tudomást szereztem az erőmről, nem merek ilyen helyre járni - mivel a víz vezeti az áramot, rossz ötlet volna. Ugyanakkor egy kád jó meleg mindig jól esik az embernek, nemde?
Bár elkanyarodtunk a tárgytól. Lényegében attól még, hogy én megnézem, nem tárgyként tekintek rá, egyszerűen csak elmerülök a látványban. A fiúk ugyan ezt csinálják a lányokkal. Na igen, minket bámulhatnak, de ha mi csináljuk ugyan ezt, ők vérig vannak sértődve - akárcsak a kihasználás esetén. Bár az is igaz, hogy a lányoknál öltözködés, és viselkedés terén nagyobb a szabadság: egy csaj öltözhet pasisan - ld. 'swag' stílus' -, de ha fiú vesz fel mondjuk valami lilát, az már rögtön buzi. Megkülönböztetések, megkülönböztetések mindenhol. Mintha csak a férfi meg a nő külön faj lennének. Más 'kultúra, érzelemvilág, viselkedés, satöbbi. Jobban belegondolva, ha csak ebből a szemszögből néznénk a dolgokat, akkor akár tényleg más faj is lehetnénk. Ugyanakkor az alapvető testfelépítési hasonlóságok és egyezések alapján mégis ugyan oda soroltak bennünket.
Ezek után szerintem minimum, hogy ugyan olyan jogaink legyenek - bár el kell hogy mondjam, sok dologban még mindig nincsenek (például nő nem lehet pápa - jó, hülye példa), de hagyjuk, beesteledne, mire az egész monológ végére érnék.
Tehát miután visszatértem, meglepetten konstatáltam, hogy a fiú beengedett, és elégedetten nekidőltem a falnak. Léeben adtam magamnak egy piros pontot, és persze egy feketét is (azért, mert 'Mi az már, hogy bemész egy fiú mosdóba, Jane?!'), majd pár pillanatig szótlanul ácsorgok.
- Tessék? - nézek rá kissé letaglózva, mikor elkezd arról beszélni, hogy 'kiegyensúlyozhatnánk a dolgot'. Inkább fogom magam, és azért a biztonság kedvéért bekulcsolom az ajtót, mert én sem szeretném, ha ránk törnének.
- Tényleg azt hitted...? - mosolyodom el finoman, és mikor közelebb lép, egy pillanatra a pillantásom a földre kúszik, majd ismét elkapom a tekintetét, és én teszem egy lépést. Attán közelebb hajolok hozzá, kissé lábujjhegyre állva, hogy elérjem, és ha engedi, akkor először csak finoman csókot lehelek az ajkára, a többi pedig már rajta áll...

Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimePént. 18 Ápr. - 21:23


Jane & James
Beauty  and the beast



Hát ki az, akinek nem legyezgeti a hiúságát, hogy ha ennyire megnézik? Nekem biztosan bejövős a dolog, ettől még zavarba jöhetek, mert rá sem készültem. Ha egy spontán pillanat hevében – ami engem általában elkerül – egymásnak esnénk egy lánnyal, akkor magától értetődő dolog, hogy felfedezzük egymás testét, de így, hogy tusolás után egy csodaszép lány ilyen kívánós pillantásokat vet rá, kissé úgy érzem magam, mintha egy rabszolgapiacon én lennék az áru. Strandra végképp nem járok, úgyhogy ez most ritka pillanat, hogy így megnéznek.
A lányok esetében valójában fontosabb, mint a pasiknál, hogyan is néznek ki. Az összes reklám, videoklipp azt sugalja, hogy mennyire fontos az, hogy milyen kurvásan nézzen ki a szereplő, valahol ez nekem is bejön, de egy idő után már tényleg csak erről van szó. Szeretek tetszeni, csak éppen Nora halála óta nem tudtam senkivel még rövid ideig sem együtt futni, Rebecca édes lány, de mindkettőnk múltja valaki máshoz köt, így megrekedtünk valami barátság félében. Ezért aztán tökéletesen letaglóz, ha most végre valaki pasiként kezel. Alig pár napja vagyok még az X-Birtokon, ahol majd talán élni fogok, de pár csivitelő kislányon kívül alig láttam itt nőket, a szobámból is alig mozdultam ki. A csinos, cuki kis szőke ellenben úgy nyomult ide be, mint aki nagyon is akar valamit. A dolog szépséghibája, ha ennyire nyitott, még ha akarnék is tőle valamit, semmi garancia nincsen rá, hogy másnap nem teszi meg egy másik idegennel. Furcsán hangzik, de nem szeretek sorrbaállni, egy lenni a többi közül. Kihasználás? Talán. Általában mi tesszük a nőkkel, aztán vérig vagyunk sértődve, ha velünk megesik. Én mégsem szoktam ilyen útra térni, a komoly kapcsolatokban hiszek, csak ne jönne be ilyen átkozottul a szemtelenül belevaló viselkedése, és az érzéki, csókra nyitott szája. Miután visszajött, letörlöm a csalódottságot a képemről, amely azért ült ki, mert távozott. Elküldtem, az én hibám, de máris itt van ismét. A cuccaim az egyik padon, de még nem kezdtem el felöltözni.
- Talán. De ha már így láttál, nagyon nem fair, hogy én pedig semmit belőled. Igazán kiegyensúlyozhatnánk a dolgot, ha már így rám törtél. – Biccentek neki, hogy nyugodtan kulcsolja be az ajtót.
- Elég lesz fehérneműre, nem vagyok perverz... Nagyon... – Mosolyodom el magamhoz képest igen férfiasan, és érdeklődve közelebb lépek. Felkeltette az érdeklődésemet, most már nincsen visszaút.




words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeHétf. 14 Ápr. - 21:23

Belépve valóban megbámulom a fiút. Visszagondolva lehettem volna kicsit visszafogottabb, de na, úgyis biztosan tisztában van az alkai tulajdonságaival, és nem én lehetek az első, akinek hasonló volt a reakciója - például a strandon. A férfi mosdóban mondjuk tényleg kicsit más, de mit számít az?
Szerintem egyébként a külső is ugyan olyan fontos. Szeretem, ha pasi is ügyel az alakjára, ha már a lányok elé olyan elvárásokat tűznek! A mai női társadalom teljesen aláadott az igényeiből, mert mindenki a belső értékeket tartja fontosnak. Ez teljesen korrekt lenne, ha a fiúk is így gondolkodnának, ők azonban általában csak a külsőt nézik meg: arc, mell, fenék - majd szépen sorban a többi. Ugyanakkor mi miért ne támaszthatnánk hasonló elvárásokat feléjük? Nem elég heti egyszer zuhanyozni és alsónadrágot váltani. Igenis, legyenek naprakészek, ápoltak, frissek, ugyan úgy, ahogy tőlünk elvárják! Ha pedig nem - mert ez is egy lehetőség - akkor a csajoktól se várják el a tökéletességet. Valamit valamiért.
Meglep a kedves fogadtatás, bár azért már megszoktam a kedvességet. Általában a szőke haj, aranyos tekintet és a kedves kislány szerep elnyomja a fekete bőrcuccokat és erős sminket.
A bicepszét is megvillantja, melyre szintén odatapad tekintetem, é elismerően elmosolyodom. Ezek után kezet mosok, és ugyebár a kezemmel megtörlöm a számat. Valóban direkt csinálom, egy huncut kis mosoly meg is látszik a szám szélén, de igyekszem visszafogni magam.
Miután ismét visszatérek a fürdőbe, kissé más szemszögből látom az egészet. Egy menedékként tekintek rá, nem is értem miért. Talán azért csináltam ezt az egészet, hogy felfigyeljenek rám. Szinte szomjazom a dicsérő szavakra, gesztusokra, de nem vagyok biztos benne, hogy pontosan így kéne elérni. Minden esetre mikor visszainvitálnak, kicsit körülnézek. Furcsán más, mint a lányoknál, ők azért jóval rendetlenebbek. Szétdobált felsők, koszos tükör, össze-vissza pakolt tárgyak. Én sokkal jobban szeretem a rendet.
- Hmm... Ez esetben kereshetnénk jobb helyet a társalgásra. - vetem fel a remek ötletet, miközben nekidőlök a falon lévő csempéknek, és tekergetni kezdem az egyik hosszabb hajtincsemet.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimePént. 11 Ápr. - 12:40


Jane & James
Beauty and the beast

A hajamat, és a fülemet dörzsölgetem, amikor felnyílik az ajtó, és egy szőke hölgyemény toppan be. Nem a külsejétől ámulok el, hanem a meglepődéstől, furcsa módon azt hittem, hogy itt aztán nem kell zavarba jönnöm. Merthogy ez történik. A külsőm annak szól, hogy jó alkatom van, rendesen edzem magam, no meg a zaklatott, állandóan menekülő életmód szálkássá tett. Ettől viszont nem vagyok egy nagy sármőr, inkább az a hallgatag motoros vagyok, akinek sokszor fogalma sincsen arról, hogyan is kéne a gyengébb nemmel bánnia. Még Rebeccával is bénáztam egy sort, nem is lett a dologból semmi, most meg el van tűnve. Ez vagyok én. A lány viszont enyhén végigmér, ami valahol természetes, de nem tudom, hogy szándékosan toppant-e be kukkolni. A legtöbb lány inkább a belső rabja, hogy legyen cuki, meg jó fej a pasi, és ha már nem túl ronda, akkor jöhet. Általánosságban mi pasik nézzük meg őket jobban külsőleg, úgyhogy furán érzem magam. Talán ösztönösen is urrá lesz rajtam az egó, és korábbi visszafogottságomat ledobom, de a törölköző marad!
- Igazán kellemes meglepetés. – Fonom karba a kezeimet, bicepszemen kidagadnak az erek. Biccentek, hogy tegye csak nyugodtan, végülis semmi intimet nem látott még, ennyit akár a strandon is megmutattam volna. Nem lépek közelebb, de amint lehajol, nyilván odatéved a tekintetem, aztán eszembe jut, hogy na mégiscsak Rebeccával kéne folytatnom azt a félbemaradt affért. Már ha lesz belőle valami. Mégsem fordítom el a tekintemet, a segg az segg.. Aztán még az ajkaival, és nyelvével is játszik, direkt csinálja? Nem kéne, mert még megdudorodik a törölköző, kész ciki lenne. Baseball! Baseball! Terelem a gondolataimat másfelé. Végül kimegy, én pedig még mindig oda meredek, ahol az előbb állt, és ismét meglep, amint megint benyit.
- Engem nem zavarsz. – A pillantásából itélve nem kifejezetten szexéhségről van szó, egy ilyen csaj bárkit megkaphat. Társaságra vágyik, de pont a pasi zuhanyzóknál? Érdekes felfogás.
- És mit akarsz csinálni itt bent? A végén még mások is bejönnek, és nem olyan békések, mint én. – A pillantásából itélve nem kifejezetten szexéhségről van szó, egy ilyen csaj bárkit megkaphat. Társaságra vágyik, de pont a pasi zuhanyzóknál? Érdekes felfogás.



words Öltözet just for you ©

Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeVas. 6 Ápr. - 22:32

Miközben nyílik az ajtó, enyhén elfog az idegesség, és rájövök, hogy talán mégsem kéne bemenni, ezért egyre lassabban nyitom az ajtót. Mikor teljesen kitárul, először csak finoman bepillogok, majd beljebb lépek. Odabent nem mindennapi látvány fogad, és rájövök, ennél jobban nem is alakulhatott volna: egy jóképű, hihetetlenül szexi kockahassal megáldott pasi áll előttem, enyhén borostás arccal, - ami megjegyzem csak dob a külsején - egy szál törölközőben. Finoman megharapom az alsó ajkam, miközben újra a hasára kúszik a pillantásom. Pár másodperc után azonban rájövök, ez nem kicsit ehet feltűnő, így elmosolyodom, és a szemébe nézve válaszolok.
- Ja nem, ne haragudj, nem tudtam, hogy itt vagy - Ha tudtam volna, korábban érkeztem volna - Csak kezet akartam mosni. A lánymosdóban nincs víz. Szabad? - kérdezem ártatlanul, és ha engedélyt kapok, akkor lehajolok a csaphoz. Miközben mosom a kezemet, egészen véletlenül rájövök, hogy 'Hoppá, szomjas vagyok!', így egész a csap közelébe kerülök, és iszom belőle. A művelet közben egyébként könnyedén megcsodálhatóvá válik kerek kis hátsóm, melyre tökéletesen illeszkedik a fekete nadrágom. Magamban végig mosolygok, és el sem tudom hinni, mekkora szerencsém van. Esküszöm, le fogom fotózni a hasát, és kirakom a szobámba, hogy egész nap azt bámulhassam. Na jó, nem vagyok mániákus. Á, nem. Á, NEM.
Amint végzek, megtörlöm a számat a kezemmel, és finoman körbenyalom, az utolós csepp víz eltávolításának érdekében.
- Köszi. - Mosolygok rá, aztán megindulok az ajtó felé. Amint azonban kimegyek, rájövök, órási ballövést követek el, így a következő pillanatban is nyílik az ajtó, én pedig ismét belépek rajta.
- Baj lenne... ha maradnék? - kérdezem halkan, a szememből pedig látszik, hogyha nemet mond, akkor valószínűleg sírva elszaladok. Na jó, talán nem, de szomorú arcom árulkodik róla, mennyire magányos vagyok.
Vissza az elejére Go down

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 5 Ápr. - 15:31


Jane & James
Beauty  and the beast

Nehéz döntés volt rászánni magam, hogy felkeressem az iskolát, ahol Ethan tanul, de Rebecca annyit nyaggatott, hogy végül itt vagyok. Túl sokáig sajnáltattam magam, talán elég volt a menekülésből, szembe is nézhetek a sorsommal, mert még arra is van némi esély, hogy nekem legyen igazam. Norát ez nyilván nem támasztja fel, de talán ha végleg lezárom életemnek azt a fejezetét, továbbléphetek, új embereket ismerhetek meg. Most végre itt vagyok, erre pedig Rebecca tűnik el. Csak egy fél mondatot váltottunk, aztán elsietett, csak szólnia akart, hogy fontos dolgra lesz a következő napokban. De azóta is... semmi. Azt hittem, jobban ismerjük már egymást, hiszen ő az életemben befolyásoló dologban ad tanácsot, erre róla most nem tudok semmit. Hiányzik is egyben, viszont semmi nem történt köztünk, így számon sem kérhetem. Talán vissza sem jön, hiszen akkor már szólt volna, hogy mi a helyzet. Így itt vagyok magamra maradva, a professzorral ugyan már beszéltem egyszer, de nem győzött meg arról hogy itt lenne a helyem. Én mint X-Men? Fura lenne. Nem vagyok az a gyengéket felkaroló tipus. Szerinte viszont az vagyok. Meg hogy ő mindent tud rólam, és közösen erősek lehetünk. Az egész mentalitásomat kéne megváltoztatnom, hogy hajlandó legyek ebbe belemenni. Most viszont próbálok ismerkedni a hellyel, hátha segíthet a döntésben. Megkaptam az egyik vendégszobát, amely talán majd az enyém is lehet, de éjszaka alig tudtam elaludni. Lekívánkoztam az ágyról, és a villanyt kapcsolgattam. Annyira elszoktam már a rendezett körülményektől, hogy a legkisebb neszre is felriadtam. Nem is öltöztem át, a kinti ruhámban heveredtem le az ágy tövébe, hogy ha bárki megjönne, egy pillanat alatt tudjak elmenekülni.
Reggel viszont továbbra sem akart senki az életemre törni, nem harsantak fel a szirénák, aludtam vagy délig, amikor csak kellemesen kopogott egy fiatal nő, és jelezte, hogy reméli jól aludtam, meg a közöségi étkezőben finom ebédet szolgálnak fel. Azt hiszem még a misztert is a nevem elé tette, amitől a röhögés és az álmélkodás között nem tudtam mit kinyögni, csak bólogattam, ő pedig megértően kiment. Nagyon fura volt. Sosem kezeltek igazából így. Különlegesnek érezhettem magam, és nem a képességem volt értelme a felelős. Úgy döntök, hogy legyen, akkor elmegyek ebédelni, előtte viszont valami emberi külsőt varázsolok magamnak. Kevéske, szegényes holmimból előhalászok egy tiszta farmert, alsógatyát, zoknit, és egy kockás inget, majd sampont, és borotvát összekészítve elindulok a fürdők felé. Lesz belőle vagy egy órás ázás a forróvíz alatt, végre kilazíthatom sokszor görcsbe ránduló végtagjaimat.
A hajamat törölgetve, derekam köré egy törölközőt csavarba jövök kifelé, , amikor egy fiatal szöszi éppen hozzánk nyit be. Szégyenlős ugyan nem vagyok, de arra nincsen szükség, hogy sikoltozva rohanjon el, hogy szatír, szatír! Nagydarabnak, vagy túlzottan izmosnak nem mondanám magam, bár erre már volt, aki hevesen rácáfolt, hogy a kockahas igenis jól néz ki. Ez szerintem csak egészséges karbantartás. A borostám még megvan, nem sikerült eljutni odáég, hogy leszedjem, éppen erre készültem volna. A lány csinos, sminkje határozottan tetszetős, de igyekszem most éppen urrá lenni a hirtelen támadt zavaromon.
Eltévedtél?   – Finom mosoly, barátságosan, mintha teljesen fel lennék öltözve.



words Öltözet just for you ©


A hozzászólást James Hurley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 11 Ápr. - 12:24-kor.
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Ápr. - 16:29

Bár lassan a húszas éveibe ér, Jane nem igen tudhatott magának tartós kapcsolatot, ha csak nem számít az az eset tizenkettedikben, mikor a barátjának - mint később kiderült - egész idő alatt volt egy másik barátnője, sőt, az előbbi csajjal korábban kezdett járni, mint Janenel, így tulajdonképpen ővele csalta meg a pasi a másik csajt. Azt hiszem, ezt nem mondanám úgy igazán 'kapcsolatnak', de még ez volt a leghosszabb 'barátnőként' eltöltött ideje. Természetesen egyéb futókapcsolatokon is túlesett, meg randizgatott is csaj úgy néhány sráccal, de ezeket inkább ne említsük, szöszink egyébként is letagadná, ha eziránt érdeklődnénk.
Tehát rövid kifejezve: Jane már jó ideje egyedül van. Igazából barátai sincsenek nagyon, sokkal inkább magának való típus - a közös hálószobában is a különálló ágyat foglalta el, ahol zömmel zenét hallgat, néha olvas, megesik, hogy zene hallgatás közben olvas, na meg olyan is, mikor könyvet olvas a zenéről.
Egyébként tud ő barátságos is lenni, mégsem érzi ennek szükségét. Köszöni szépen, tökéletesen jól elvan egyedül, nincs szüksége senkire, úgyis a végén csak kihasználnák (ez az érzés egy korábbi esetre vezethető vissza. Janenek volt egy nagyon jó fiúbarátja a gimiben. Akkoriban sem sokan barátkoztak vele (mármint a csajok köréből), így meglepődött, mikor az egyik népszerűnek számító lány kedvesen kezdet vele bánni, beszélgettek, majd néhány hónap alatt legjobb barátnők lettek. A lány megkérte Jane-t, hogy szóljon néhány szót a fiúnál az érdekében. Így is lett, a fiú és a lány összejöttek, szöszkénk pedig hirtelen mindkettejüknek érdektelenné vált).
Pedig legbelső énje mélyen szomjazik a szeretetre. Ezt az érzést inkább elnyomja a legtöbb esetben, most azonban valahogy a felszínre tört benne a hiányérzet, miután majdnem fél éve itt van, de szinte senkivel nem került kapcsolatba. Már Ericcel sem találkoztak össze mostanában, erős a gyanú, hogy mindketten kerülik a másikat, Jane legalábbis elvan a kis vackában, és ott próbálgatja az erejét. Keveset gyakorol, ami akadályozza a fejlődősét, az elmúlt időszakban legalábbis egyáltalán nem erősödött meg. Pont ugyan azokra képes, amire eddig volt. Egyszerűen nincs kedve az egészhez. Mivel azonban erős hangulatingadozásai vannak, sokszor ment ki sétálni a kertbe, ugrabugrálni egy kicsit, a jókedve kiélése érdekében. Az üres parkban felerősíti a zenét, táncol, bukfencezik, üvölti a jól ismert sorokat, és boldognak érzi magát. Mindazonáltal ezek a kevésbé gyakori korszakai. Pár hónapja már az egyre gótosabb stílust vette fel, szegecses, fekete cuccok, és a jól megszokott sötét sminkje alatt azonban igenis képes a szeretetre, csak kell valaki, aki tényleg kíváncsi rá, aki tényleg meghallgatja, és akinek kiöntheti a szívét.
Jelen helyzetünkben azonban az első emeleti fiú mosdó előtt mászkál egy 90%-ban fekete, egyszerű szerelésben. Már jó ideje kitervelte, hogy eljön ide, és csak úgy se szó, se beszéd bemegy, majd ki is jön, nem időzik ott sokat. Körbenéz, egyébkét is kíváncsi, mennyiben más a férfi zuhanyzó mint egy női. Ő megalábbis kriminális dolgokra számít. Eléggé őrült dolognak hangzik, azonban mégis úgy érzi, szüksége van ennyi kikapcsolódásra. Még egyszer végiggondolja a tervét, hogy mit mondjon, ha belefut valakibe, majd szemébe lógó, szőke tincseit a füle mögé igazítja, és egy könnyed mozdulattal - mintha csak egy átlagos szobába menne be - benyit a férfi mosdóba.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitimeKedd 10 Szept. - 21:03

Mivel annyira nem nagy az épület és nem kifejezetten arra tervezték, hogy afféle kollégiumként funkcionáljon, ezért nincs minden szobához külön fürdő. A folyosó végén van a közös fürdőszoba, ami természetesen olyan igazi pasis egyszerű kinézetű. Rendesen rendben van tartva, tiszta és kellemes, a meleg vízre itt soha sincs probléma, nem olyan, mint egy rossz faház zuhanyzója természetesen. Hat külön zuhanyfülke van egymás mellett, amik el vannak választva egymástól rendesen, így aki esetleg szégyenlősebb, nem jön zavarba, hiszen az átlátszatlan üveg nem enged belátást senkinek, kivéve ha valaki átlát a falakon, de azért talán senki sem arra használja a képességét, hogy átlessen a másik fülkébe.

Fiúk fürdőszobái - Page 2 Fiufurdo
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Fiúk fürdőszobái   Fiúk fürdőszobái - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fiúk fürdőszobái
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lányok fürdőszobái
» Fiúk hálószobái helyszínleírás, szabályok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Elsõ emelet-