we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mike & Océane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Mike & Océane   Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 1 Nov. - 10:30

First topic message reminder :

A napozóágyon fekszem és próbálom kizárni a hangoskodást. Mondjuk medencés buli van, hangoskodás nélkül nem lenne a neve buli. Nem nagy a társaság, olyan 20 ha lehetünk, de mégis meg van a maga hangulata. Vannak akik strandlabdáznak a vízben és vannak akik versenyt úsznak, egész mulatságos ahogy képességeiket bevetik, hogy csalva, de legyőzzék ellenfeleiket. Nem rég jöttem ki a vízből, mert már rendesen átfagytam. A víz nem valami meleg, így csak a nagyon bátrak maradnak benne hosszabb ideig, nekem egy-két kör leúszása után épp elég volt. Talán majd később újra belemegyek.
Nem igazán ismerek innen senkit. Azokkal akik itt vannak talán látásból ha találkoztam, de nincsenek közös óráink és a társasági köreink sem egyeznek. Ha másra nem is jó ez a buli, mint új barátok szerzésére már akkor is megérte lejönni.
A hideg vízben úszkálás után most kicsit fázom, bikiniben nem is igazán lehet melegem. Köntösömet magamra csavarom és úgy állok fel a napozóágyról, hogy járjak egyet és körülnézzek mi történik az egyes csoportoknál. Valaki szépen felállított egy italozó helyet, vajon ehhez mit szólnának a professzorék ha látnák? Mondjuk az is lehet tudnak róla és nem sokára kommandós ugrással toppannak be véget vetni a bulinak, na jó, az mulatságos volna.
Egy koktélt kérek amit meg is kapok hamar, ízre nem is rossz, nem tudom honnan szedték be a dolgokat hozzá, de tapsot és elismerést érdemelnék érte amiért sikerült. A vizet pásztázom miközben sétálgatok és persze rendesen elbambulok és nekimegyek egy srácnak. A koktélom tartalma szerencsére nem ömlött rá.
-Bocsánat, ne haragudj! Elbambultam egy picit. - Mentegetőzöm, de elnevetem magam, végül is nem történt semmi, koktél mentes maradt és még az ital a poharamban is maradt, Happy End.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Mike & Océane   Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeSzer. 5 Nov. - 20:07

Mike & Océane

Nem igazán azért jöttem, hogy pancsikoljak ami így azért hülyén hangzik mivel egy medencés bulin volnék, nem egy szafarin, de nem igazán bírom a hideg vizet, persze ha sokáig benne volnék megszoknám, de nem igazán bírtam még ki addig az állapotig.
Persze ki más lenne az a szerencsés lány aki koktéllal a kezében nekimegy egy helyes srácnak és a végén még az itala se borul ki. Mázlista vagyok vagyis talán mostantól az leszek.
Elsőre feltűnik, hogy a srác valami szervező féle, megsejtem, ráérzek vagy nevezzük úgy ahogy szeretnénk, így sokkal kínosabb teljesen szárazon álldogálni előtte. Mégse mondhatom neki, hogy bocs, de nem bírom a hideget, ha valaki medencés bulira jön annak bírnia kell. Inkább erről a vizes dologról hallgatok ameddig lehet.
-Hát így már érthető, tulajdonképpen a professzoréknak sem lehet ellenére egy kis bulizás míg szabályok keretén belül tesszük, nem? - Ez a buli is ártalmatlan, persze azt már nem mondanám, hogy a fele társaság még józan, mert ez így nem lenne teljesen igaz. Vannak akik üveggel vagy pohárral a kezükben úszkálnak. Mégse hiszem, hogy annyira eldurvulhatna a buli, hogy kiakadjanak ránk a tanáraink. Ezért nem akarok sokat inni és a koktéllal is megelégszem. Az kellene még, hogy Jürgen oktasson ki a helyes viselkedésről, nem szeretnék csalódást okozni neki.
Magamon érzem Mike tekintetét amitől tényleg zavarba jövök. Végig tekint rajtam ez kétségtelen. Jó, persze én is megnézem magamnak, de az más, nem? Rajta úgymond nem sok mindent nézhet az ember ami olyan érdekes volna...áh, ebből már nem jövök ki jól, mindegy. Zavaromban a hajamat kezdem csavargatni, ez a szokásom ilyenkor. Nem vagyok hozzászokva ehhez. És ami még rosszabb Mike nem is zavartatja magát.
-A jelenlévők közül úgy senkit sem. - Vallom be. Általában leköt a sok edzés Jürgennel vagy a tanulni valók, az ismerkedés csak a sor végén áll pedig igazán szeretek új embereket megismerni csak az időm nem engedi.
Átkarolja a vállam amitől jobban elpirulok, de üsse kő, úgy teszek mintha ez lenne a legtermészetesebb, menni fog? Hát muszáj lesz neki.
-Kicsit hideg a víz, még nem igazán mertem belemenni. - Vallom be. Azt mondják, ha gyorsan ugrunk bele akkor csak egy darabig hideg, de ha lassanként araszolunk úgy sokáig fázunk, én viszont nem merek beleugrani, a kis hideg is hideg bármeddig is tart.
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Mike & Océane   Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeKedd 4 Nov. - 13:13



Océane & Mike



Oh hát nem szokott nekem azzal gondom lenni, hogy dögös vörös bikinis csajokba botlom. Ha rám öntötte volna azt a koktélt, akkor is simán csak beugranék a vízbe és kész. Rosszabb esetben - számára rosszabb úgy értem - még magammal is rántanám, hogy ő is fürödjön egy kicsit, mert ha jól vettem észre, azóta, hogy itt van erre még nem került sor és mégis csak egy medencés bulin vagyunk, semmi értelme annak, hogy csak ül egy napozóágyon és nem tesz semmi, ami igazán szórakoztató, vagy élmény számba megy. Annak mi értelme? Egyébként is, ha én szervezek egy bulit, azon aztán nem lesz ott olyan, aki ne érezné jól magát felhőtlenül, erről gondoskodom!
- Hát tudod ismerek olyat, aki simán be tud ide csempészni bármit, az öregek meg amúgy is eléggé el vannak foglalva ahhoz, hogy ne szórakozzanak a folyamatos megfigyelésünkkel. - amúgy is vannak már elegen a suliban, akik nagykorúak, no meg mi mutánsok vagyunk, miért vonatkoznának ránk azok a szabályok, amik az átlag emberekre? Én is csak húsz vagyok, nem ihatnék még ilyesmit, de hol érdekel? Nehéz elkapni az embert akkor, ha amúgy tud repülni, szóval... csak próbálkozzanak bátran, úgyis esélytelen a dolog.
Egy kicsit végül is érezheti magát zavarban, mert én cseppet sem zavartatom magam, jól megnézem magamnak, minden tekintetben. Ez a jó az ilyen bulikan, sokat mutat a csajokból, és nem csak a képzeletünkre kell hagyatkozni. Igazából kb. ugyanaz, mintha fehérneműben lennének, bár ezzel ők tuti, hogy nem értenének egyet.
- Látom rajtad, de ne aggódj segítünk ezen. Ismersz valakit egyáltalán, vagy adjak egy kis gyors talpalót? - lazán átkarolom a vállát, nem foglalkozva azzal, hogy esetleg zavaró lehet neki a közelségem. Nem másztam rá, ez még nem olyan nagy dolog nem igaz? Ha meg valami gondja van, majd szól. Vissza tudom én fogni magam, ha arról van szó. Közismert tény amúgy is, hogy a vörösek a gyengéim, no meg a... szőkék és a barnák, hogy a feketékről már ne is beszéljek, meg aztán a színátmenetes haj... Na jó, igazából nem vagyok válogatós. - Egyébként csomó lehetőség van, szauna, vagy csak megmártózhatsz egy kicsit. Csont száraz a bikinid amúgy is, pedig jobban mutatna vizesen hidd el nekem. - kezek bele, miközben szépen vonom magammal, ahol elindulok afféle kis röpke felfedező körútra. Ne hogy már ne érezze magát maradéktalanul jól egy olyan bulin, amit én dobtam össze, ez szégyen lenne, és rontaná a hírnevemet.

Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Mike & Océane   Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeHétf. 3 Nov. - 8:51

Mike & Océane

Hajlamos vagyok elbambulni és nek8i menni személyeknek, de ezúttal nem történt komolyabb malőr, az italom is a pohárban maradt és a srác sem szenvedett koktélos támadást. Megnézem az arcát és beugrik mintha már láttam volna, azt hiszem sportol, lacross-ozik ha jól tudom. De az is lehet összetévesztem valakivel. Annyi bizonyos, hogy nagyon ismerős nekem. Ezeket a szemeket meg kizárt, hogy ne ismerném fel ha már láttam volna valahol. Kisportolt alakja magára vonja az ember lányának figyelmét. Talán pont ezért jöttem zavarba és nem a majdnem ráömlött koktél miatt.
Széles mosoly kicsit megnyugtat, tehát nem bosszús amiért majdnem megfürdettem egy kis édes italban.
Még mielőtt mondhatnék valamit megfogja a kezem és közelebb húzza majd belekortyol a koktélomba. Na, nem csak jóképű és kimondottan ismerős, de még pimasz is és vakmerő. Ez már a párosítás.
-Szerintem igazán ízletes ital, elismerésem azoknak akik betudták szerezni a hozzávalókat. - Valahogy az az érzésem, hogy köze van ehhez a kis medencés bulihoz. Nem tudom honnan veszem ezt, de nem hiszem, hogy egy ilyen srác csupán meghívott vendég volna, ahhoz túlságosan vagány. Nem, itt biztosan a szervezők között van hacsak nem az egész ötlet az Ő fejéből pattant ki, ezt se tartom kizártnak.
A bikinimben kezdem magam kicsit zavarban érezni, de hogy miért, azt nem tudom, hisz itt minden lány abban van, jó, de az is igaz, hogy nem minden lány áll ezzel a sráccal szemben. Remélem azért nem lehet észrevenni az enyhe pírt az arcomon, az kínos volna.
-Léa, és igen, kicsit elvesztem. - A szemeidben, akarnám mondani, de inkább bölcsen hallgatok. Valóban nem tudom mihez kezdhetnék a bulin és épp körülnéztem mikor majdnem leöntöttem elbambulásom miatt.
Arra eszmélek fel, hogy képességemet használva a szívdobbanásait hallgatom. Azt mondják az mindig elárulja ha egy ember hazudik. Úgy tűnik Ő nem ebbe a kategóriába tartozik és tényleg Mike-nak hívják. Most már biztos vagyok benne, hogy a lacross pályán láttam már Travis-szel együtt.
A koktélba szürcsölök és megpróbálok másfelé tekingetni és nem folyton a szemeit bámulni, ez már kezd nagyon fura lenni. De ha ennyire szépek a szemei? Nem én tehetek róla, hogy odavonzza a tekintetemet. Elfordítom az enyhén vörös fejemet és inkább a vízilabdásokat nézem, kétségtelen, hogy nem annyira érdekesek, mint egyes személyek akik képesek zavarba hozni csupán azzal, hogy rám néznek.
Vissza az elejére Go down

Mike Sibley
mutant and proud

Mike Sibley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Dean Geyer
Hozzászólások száma : 171
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Mike & Océane   Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeVas. 2 Nov. - 21:43



Océane & Mike



Medencés buli, már vagy egy éve meg akartam szervezni és mi a jobb, ha nem a majdnem téli medencés buli? Kint hideg van, pocsék idő, de mi itt bent naná, hogy jól érezzük magunkat, mert jól akarjuk érezni magunkat és kész. Nem izgat, hogy odakint milyen az idő, hogy épp esik és fúj a szél és ez a fránya ősz megjött, egyszerűen csak örülök neki, hogy szól a zene, mindenki lazán van öltözve, vagy inkább vetkőzve, hogy jól érezzük magunkat egy kicsit. Amúgy is nem sokára jön egy kis téliszünetféle, jó már előre kitombolni magunkat.
Most is épp a szaunából lépek ki. Az utolsó poénon nagyot nevetve, mert hát határozottan vicces volt, az pedig főleg, hogy Marie keblei majdnem kibuggyantak a nevetéstől abból a szinte semmi felsőből, amit bikini címén vett fel. Komolyan... egy kicsit jobban is nevethetett volna, egyáltalán nem sajnáltam volna azt a kis lopott pillantást, de sajnos nem adatott meg. Ellenben a kis vörös, aki nekem koccant... szintén nem mondható kifejezetten rossz darabnak. Még azt is meg tudtam volna bocsátani neki, ha netán tényleg leönt azzal a koktéllal. Nem olyan nagy dolog, csak be kell ugrani a medencébe és volt nincs a kis aprócska malőr nem igaz?
A mosolyom széles, ahogy rá pillantok. Csak a fürdőnadrág van rajtam, egyébként nagyon jól látszik, hogy adok a külsőmre és az újonnan hobbi közé felvett lacross is sokat segít, hogy formában legyek. Amíg nem dobnak ki minket a csapatból Travisszel, addig nincs is semmi gond. Ha pedig mégis... hát majd találok valami más elfoglaltságot.
- Hohó! Csak óvatosan szivi, nem szeretnénk ha kárba menne ez a finomság igaz? - gondolkodás nélkül fogom meg a kezét a pohárral együtt, hogy kortyoljak belőle kicsit. Édes... olyan tipikus csajos ital, de kicsit sem zavar, végülis nem olyan rossz ennek ellenére sem. Nem vagyok az a típusú pasi, aki mindig csak sört, vagy töményet hajlandó inni. - Mike, te pedig úgy tűnsz mint aki el van veszve kissé, jól látom? - egyedül kószál egy ilyen csaj? Hát komolyan milyen világot élünk, hogy még senki se foglalkozott vele, hogy körbevezesse kicsit? Hol van az alapvető udvariasság uraim?

Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Mike & Océane   Mike & Océane - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 1 Nov. - 10:30

A napozóágyon fekszem és próbálom kizárni a hangoskodást. Mondjuk medencés buli van, hangoskodás nélkül nem lenne a neve buli. Nem nagy a társaság, olyan 20 ha lehetünk, de mégis meg van a maga hangulata. Vannak akik strandlabdáznak a vízben és vannak akik versenyt úsznak, egész mulatságos ahogy képességeiket bevetik, hogy csalva, de legyőzzék ellenfeleiket. Nem rég jöttem ki a vízből, mert már rendesen átfagytam. A víz nem valami meleg, így csak a nagyon bátrak maradnak benne hosszabb ideig, nekem egy-két kör leúszása után épp elég volt. Talán majd később újra belemegyek.
Nem igazán ismerek innen senkit. Azokkal akik itt vannak talán látásból ha találkoztam, de nincsenek közös óráink és a társasági köreink sem egyeznek. Ha másra nem is jó ez a buli, mint új barátok szerzésére már akkor is megérte lejönni.
A hideg vízben úszkálás után most kicsit fázom, bikiniben nem is igazán lehet melegem. Köntösömet magamra csavarom és úgy állok fel a napozóágyról, hogy járjak egyet és körülnézzek mi történik az egyes csoportoknál. Valaki szépen felállított egy italozó helyet, vajon ehhez mit szólnának a professzorék ha látnák? Mondjuk az is lehet tudnak róla és nem sokára kommandós ugrással toppannak be véget vetni a bulinak, na jó, az mulatságos volna.
Egy koktélt kérek amit meg is kapok hamar, ízre nem is rossz, nem tudom honnan szedték be a dolgokat hozzá, de tapsot és elismerést érdemelnék érte amiért sikerült. A vizet pásztázom miközben sétálgatok és persze rendesen elbambulok és nekimegyek egy srácnak. A koktélom tartalma szerencsére nem ömlött rá.
-Bocsánat, ne haragudj! Elbambultam egy picit. - Mentegetőzöm, de elnevetem magam, végül is nem történt semmi, koktél mentes maradt és még az ital a poharamban is maradt, Happy End.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Mike & Océane   Mike & Océane - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mike & Océane
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Océane & Mike - Ez mi volt?
» Océane Léa Nado
»  Océane & Bella
» Augustus & Océane
» Océane & Logan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Alagsor alatti szint :: Fedett uszoda, szauna, gőzfürdõ-