we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Zoey & Travis Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Zoey & Travis Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Zoey & Travis Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Zoey & Travis Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Zoey & Travis Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Zoey & Travis Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Zoey & Travis Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Zoey & Travis Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Zoey & Travis Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zoey & Travis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Travis   Zoey & Travis Icon_minitimeSzer. 7 Jan. - 16:56


Travis& Zoey


Mikor Travis felé igyekeztem, nagyon izgatott lettem, a szívem is hevesebben vert, pontosan nem is tudom meghatározni, hogy mitől is, de van ilyen. Nem lehet mindenre magyarázatot adni, egyes érzéseket nehéz elmondani vagy leírni. De például ha vele vagyok akkor legtöbbször úgy élem át, hogy minden egyes pillanatra emlékezni szeretnék és olykor az időt is megállítanám, hogy ne múljon olyan gyorsan. Furcsa dolgok ezek, főleg az idő, érdekelnek az ilyen dolgok. Az is nagyon érdekes, hogy az űrben máshogy telnek a percek, a napok, a hónapok. Meg az is egy különös dolog, hogy ha felnézünk az égre akkor a múltat látjuk, mert valamelyik csillag már réges régen meghalt amit például még látunk és ez a fényév miatt van, mert annak a bizonyos égitestnek a fénye amire ideér több száz év is lehet. Tele van ez a világ rejtélyekkel, még azt sem tudják sokan, hogy mutánsok is léteznek, nem hogy űrlények és hasonló lények.
Egy csókkal üdvözölt ami igazán aranyos volt. Miközben smároltunk az arcán simítottam végig majd a hajába túrtam. Nem tudtam betelni az érzéssel és még az is fokozta, hogy markolászta a seggem. Nem szeretek mások előtt felvágni, de itt nem volt senki szóval így szívesen tettem azt amit tettem.
- Te is nekem! - néztem mélyen a szemeibe és adtam neki még egy csókot. Igazán drasztikus változásokon ment keresztül amióta együtt voltunk, de meg is hökkentett kicsit, hogy hiányoztam neki, nem mintha kételkednék benne csak ahogy megismertem ő nem az a fajta, aki bárkinek is ilyet mondana. A gondolataimból hirtelen kizökkentett amikor felkapott, elkezdtem sikoltozni tudtam mire készül, ezért nem tehettem mást, csak azt hogy megpróbáltam minél előnyösebben beleesni a vízbe, nem szerettem volna beverni a fejemet. A víz alámerültem és kicsit maradtam, kellemes volt a hőmérséklete. Aztán kitörtem a vízből és a hajamat hátravetettem, ahogy egyszer láttam egy filmben, valószínűleg nem úgy sikerült, ahogy ott láttam, mert Travis arcára is ment jó adag víz meg a medencén kívülre. Bosszúra voltam éhez ezért amennyire csak tudtam, odarohantam hozzá és lenyomtam a fejét a víz alá. Nem sokáig, de nem is kis ideig aztán engedtem, hogy feljöjjön és levegőhöz jusson.
-Egyébként volt valami oka, annak, hogy találkozni akartál velem? -kérdeztem, mert amúgy is beszélgetést is terveztem vele. Ne csak a hülyéskedésről szóljon az egész együtt töltött idő. Érdekelt mi történt vele.

Vissza az elejére Go down

Travis Russell
mutant and proud

Travis Russell
Diák
power to the future
Play By : Colton Haynes
Hozzászólások száma : 96
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Travis   Zoey & Travis Icon_minitimePént. 26 Dec. - 17:52

Zoey & Travis
I’m not bad. Yeah, I make stupid mistakes, a lot, but I’m not bad.

Ritkán teszek olyant, amit igazán megbánok később, de azt hiszem ez az egész Jennás ügy pontosan abba a maradék 10%-ba tartozik... abba a kategóriába, amiken elszoktam gondolkodni pár napig, hogy most akkor tulajdonképpen mennyire reagáltam túl. Mert igen, elismerem, hogy követek el hibákat, vannak olyan helyzetek, amikor a kelleténél jobban eldurran az agyam még akkor is, amikor a másik fél alapvetően nem támadó szándékkal jött. De én ilyen vagyok, senki kedvéért nem játszanám meg magam, az viszont előnyömre válna, ha egyszer magamtól is lejjebb tudnám tekerni az idegesség mérőt a fejemben, legalább annyira, hogy fizikailag ne ártsak másoknak. Úgy érzem nem egészen volt fair, amit Jennával csináltam...
Szerencsére azonban egy kis mozgás sok mindenen segít, még akkor is, ha nem a konditeremben teszem azt és nem nézhetem a lányok formás hátsóját. Ezért is döntöttem az medence mellett, amikor találka helyszínt kellett választanom. Mire Zoey belépett, addigra már kellően lefárasztottam magam, próbáltam párszor megdönteni a legutóbbi 200 méteres rekordomat. A kimerültség viszont szinte egyáltalán nem látszott rajtam, még csak ki sem melegedtem, mert a hűvös víz ezt sikeresen megakadályozta. Amint meghallottam a közeledő lépteket, leálltam a medence szélénél és onnan figyeltem Zoeyt. Már-már feltűnően dögös bikiniben volt, ami akaratom ellenére felfelé vonzotta a tekintetem egy ideig. Utána azt néztem milyen magabiztosan pakolja egymás elé a hosszúkás lábait.
A kérdésére bevetettem a tőlem telhető legmacsósabb mosolyomat és két kézzel kinyomtam magam a vízből, direkt olyan szemszögből, hogy jó rálátása nyíljon az izmaimra. Miután kiszálltam, óvatosan odasétáltam Zoey-hoz. -Szia Cicavirág! -ragadtam meg először a csípőjénél és közel húztam magamhoz, hogy lehetőleg összeérjen a testünk, csak utána kezdeményeztem egy hosszúra nyújtott smárt. Közben direkt erősebben rámarkoltam a seggére, hiszen ha régóta nem találkoztunk, akkor már maradjon is egy kis nyom rajta.
-Hiányoztál -főleg azok után ami történt... most már kellett valami vagy valaki aki eltereli a gondolataimat. Eleget agyaltam már rajta. -Most viszont ha akarsz, ha nem, fürdesz -egy hirtelen mozdulattal már fel is kaptam a lányt és egy ördögi nevetéssel bedobtam a medencébe, akkor is, ha ellenkezett. Utána rögtön beugrottam én is, esélyt adva neki, hogy visszaadja az előbbi „gonoszkodást”. Már nem mintha annyira ragaszkodnék a fair play-hez, de most megérdemli.


x music x 358 x made by x

Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Travis   Zoey & Travis Icon_minitimeCsüt. 25 Dec. - 23:33


Travis& Zoey


Bő egy órám volt mielőtt találkoztam Travis-szel, ezért azt a kis időt szépítkezéssel töltöttem. A hajam begöndörítettem, szerencsére a hajam jól bírja ezért, ha vizes is lesz a fejem a hajamból nem jönnek ki a loknik. Aztán feldobtam egy laza sminket, fő a természetesség, majd bekentem magam testápolóval és felvettem a fehér bikinim. Általában egyberészes fürdőruhát szoktam hordani, de úgy döntöttem ideje változtatni és bevállalni ezt is, úgy is ez a divat. Amikor felöltöztem vettem fel egy lazább pólót meg egy fekete cicanadrágot.
Mielőtt elindultam felkaptam a törölközöm és már futottam is lefelé a lépcsőn. Siettem amennyire csak tudtam, mert úgy is régen találkoztunk Travis-szel megy egyébként sem kell mindennap gytt lennünk csak jó volt, hogy felkeresett.
A lépcsőkön egyedül csak én mentem meg a folyósokon is elég kihalt volt az iskola, egyrészt azért mert sokan mentek el ide-oda másrészt valami kirándulás volt, amit igen sokan felkerestek. Amikor leértem az uszodához megigazítottam a hajam majd benyitottam és láttam, hogy Travis úszik a vízben. Valami nem stimmelt rajta, láttam az arcán, talán ezért akart találkozni. Csak nem valami történt?-gondoltam magamban. Még arra is pár pillanatig kikötöttem, hogy szakítani akar, de rögtön el is felejtettem. Fő a nyugalom.
A törcsimet leraktam a padra majd a cipőimet is levetettem és a felsőmet, majd a gatyámat, ezt mind kicsit csábosabban és kirívóbban a kelleténél, de úgy nem volt rajtunk kívül senki a helységben. A gönceimet ide oda dobáltam majd a medence felé vettem az irányt és a lábamat beledugtam a vízbe.
- Szia Travis! - pillantottam felé.-Na bemenjek a vízbe vagy kijössz te?-mosolyogtam rá csábosan. Néha érdemes volt kicsit megváltozni érte, hiszen az önbizalmamat is növelte plusz izgalmasabbá is tette az egész kapcsolatunkat.



A hozzászólást Zoey Cabral összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 7 Jan. - 16:24-kor.
Vissza az elejére Go down

Travis Russell
mutant and proud

Travis Russell
Diák
power to the future
Play By : Colton Haynes
Hozzászólások száma : 96
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Zoey & Travis   Zoey & Travis Icon_minitimeHétf. 15 Dec. - 14:48

Zoey & Travis
I’m not bad. Yeah, I make stupid mistakes, a lot, but I’m not bad.

A múltkori eset óta konkrétan befészkeltem magam a szobámba. Azt hiszem ez a lelkiismeret furdalás következménye. Tényleg nem így terveztem, nem akartam lelökni Jennát a lépcsőn. Persze felhúzott, de legbelül már akkor is tudtam, hogy túllőttem a célon, mikor pofon vágott. Utólag megfordult a fejemben, hogy mi van ha igazat mondott? Mi van, ha tényleg nem tehet semmiről és én voltam az ökör aki elfelejtette a gumit? Oké, kettőn áll a vásár, az biztos lehetetlen, hogy ő ártatlan, mert még a kis szórakozásunk után is  beléphetett volna a gyógyszertárba. Meg hát a  legelső feltételezésem az volt, hogy direkt csinálta, hogy kihasználjon. Meg az sem száz százalék egy ilyen ribancnál, mint amilyen Jenna, hogy valóban én vagyok vagyis voltam a gyereke apja. De talán túlreagáltam ezt az egészet. Meglöknöm tényleg nem kellett volna, mert nem kérdés, hogy miattam esett le és miattam vetélt el. És az a legszarabb az egészben, hogy napok óta ezen kattogott az agyam. Az órákon, gyakorlaton, mielőtt elaludtam, sőt, még recskázás közben is felmerült bennem. Szerintem nagyon meglátszott rajtam, hogy most az egyszer tényleg bűnösnek érzem magam. Ha nem is teljesen, de részben. Zoeyt sem kerestem már egy ideje, pedig… pedig nem arról van szó, hogy ne lenne rá szükségem csak… állj! Szóval azt írtam, hogy szükségem van rá? Talán igen. Egy ideje ő az első, akivel ilyen összhangban vagyok. Természetét nézve kellemes átmenet a félénk és a bevállalós csajok között, tulajdonképpen olyan, aki tökéletes egy hosszú távú kapcsolatra. Nem kérdés, hogy kedvelem. Azt nehezen tudnám kimondani, hogy szeretem, de… de valami biztos van, másképp nem lenne velem.
Szóval egy ideje nem találkoztam vele, szerettem volna egyedül elgondolkozni az egészen, Zoeyt nem akartam beavatni a történtekbe. De látni akartam úgy négy nap után, úgyhogy felhívtam telefonon és lehívtam egy délutáni lazításra a medencékhez. Aztán ki tudja mi lesz ebből… készültem rá, hogy megint rendesen lefáraszt, egészen jól mennek neki a szexuális dolgok.
Úgy tíz perccel a megbeszélt időpont előtt estem be az öltözőbe, ahol gyorsan átvedlettem a kék fürdőgatyámra és még Zoey érkezése előtt ugrottam egy fejest. Mire ő belépett, addigra már levezettem a feszültség nagy részét a mozgással, ugyanis a hosszú és több mint két méter mély medence tökéletesnek bizonyult úszásra.


x music x 365 x made by x

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Zoey & Travis   Zoey & Travis Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zoey & Travis
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Travis&Zoey
» 8-as szoba(Zoey&Travis)
» Travis Russell
» Travis & Megara
» Jenna & Travis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Alagsor alatti szint :: Fedett uszoda, szauna, gőzfürdõ-