we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Renier Dexter Shay Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Renier Dexter Shay Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Renier Dexter Shay Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Renier Dexter Shay Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Renier Dexter Shay Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Renier Dexter Shay Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Renier Dexter Shay Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Renier Dexter Shay Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Renier Dexter Shay Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Renier Dexter Shay

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Renier Dexter Shay
mutant and proud

Renier Dexter Shay
Tanár
let me to help you
Play By : Douglas Booth
Hozzászólások száma : 67
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Renier Dexter Shay   Renier Dexter Shay Icon_minitimeCsüt. 1 Jan. - 3:08


Renier Dexter Shay
Most látsz...most nem látsz!


Userinfo: Titkos

Név: Renier Dexter Shay
Mutáns név:  Káprázat
Születési dátum és hely: Las Vegas, 1962. december 31.
Besorolás:  Tanár
Képesség(ek):

Elsődleges képesség: Láthatatlanság
Osztályozás:Gamma
Aktiválódás: 4 éves korban
Képesség jelenlegi szintje: Bármikor képes a testét mások szeme láttára láthatatlanná tenni, ám ez nem az a láthatatlanság amiről beszélnek, hisz olyan nem létezik, csupán képes egy bizonyos ponton olyan fényforrást megtörni ami hatására teste láthatatlanná válik, Tulajdonképpen a mögé a pajzs mögé rejtőzik amit saját maga állít elő. Ha azonban nincs fényforrás az ereje használhatatlan. Ez a képesség a védelmét szolgálja, fegyverként használhatatlan.  
Képesség távlatai: Kiteljesedett, nincs hová fejlődnie.


Másodlagos képesség:Érzelem manipuláció
Osztályozás: Béta
Aktiválódás:10 éves korban
Képesség jelenlegi szintje:Képes mások érzelmeire hatni, a dühös embert lecsillapítani, a nyugodt, nem törődöm emberben érzelmet lobbantani pozitív vagy negatív irányban. Saját maga az érzelmeinek fogja. Míg mások érzelmeit uralja sajátjával aligha van tisztában. Ha dühöt vesz el valakitől azt saját magába fojtsa amitől benne lángol fel ez az érzés. Ha valakitől a fájdalmat veszi el akkor benne jelenik meg, tulajdonképpen olyan akár egy feneketlen érzelmi gödör, mások szemetes ládája.
Képesség távlatai:Kiteljesedett, nincs hová fejlődnie.

Jellem:Az én lelkivilágom teljes mértékben másoktól függ. Ezt legkönnyebben úgy magyarázhatom el ha kis betekintést engedek a képességembe. Érzelmeket másítok vagy veszek és adok. Ez a helyzettől, szükségtől függ. Na már most, ennek következményeként amit elveszek azt magamba kell zárnom hisz a világban nem kavaroghatnak negatív érzések, ezeket valahová zárni kell mert elszabadulnak. Ez a börtön én vagyok. Önjelölt fogda. Az elvett érzések hatással vannak rám, ha dühöt veszek el mérges leszek, ha boldogságot akkor megkönnyebbült, boldog. Tulajdonképpen nehéz lenne megmondani vannak-e saját érzéseim, ebben már nem vagyok biztos és talán soha nem is leszek az. Ez velem jár együtt, alkalmazkodnom kell nem pedig menekülnöm előle. Szeretném úgy érezni, hogy belül még magam vagyok, de a sok különböző magamba fojtott érzés mintha kiszorította volna azt az egyet ami belőlem fakadna. Már nem tudom ki vagyok!

Kinézet, megjelenés: Talán erről bővebb infóval szolgálhatok. 185 centimmel alapjáraton Hobbit méretű vagyok, apró és esetlen...Átlagos gesztenyebarna hajam van mellé csokoládébarna szemekkel. Tipikus átlag srác a nevem, de tényleg. Markáns arcvonások, férfias megjelenés. Izmos vagyok, mert a sport szeretete az egyik amiről tudom, hogy még a saját érzésem. Legtöbbször farmernadrágot viselek és bőrdzsekit, a leglazább tanárfigurát adva a kölyköknek az órákon. A bizalmat igyekszem elérni felém és nem azt, hogy páros lábbal rohanjanak el az órámról ijedtükben. A bal gyűrűsujjamon van egy vasgyűrű, olyasféle emlékeztetés képpen, hogy ne felejtsem el a múltam egy meghatározó pontját. Azt mikor akit szerettem elvesztettem. Más jelentőségű tárgy vagy felismeréshez kellő dolog nincs rajtam vagy velem, mondtam már a tipikus "szomszéd srác" vagyok némi x-génnel felspanolva.

Előtörténet: Csak futottam a sötét folyosón. Izzadságcsík csorgott le a homlokomról. Hajam olyan mintha megmostam volna, tiszta víz. Testem reszket és tiltakozik a tovább megerőltetés szemben. De nem adhatom fel, futnom kell, ha most feladom akkor elveszítem Őt. Üldözőim a nyomomban vannak, fogalmam sincs mennyi ideig tart ki az az érzelemhullám amit köztük robbantottam ki, hogy vitába elegyedjenek és megtudjak lógni. Egy ilyen trükk nem tart sokáig és félek már újra üldözőbe vettek, de el kell jutnom hozzá. Már csak 3 háztömb és ott leszek. Ezt kibírom, bírnom kell. Meghallom ahogy egy autó csikorogva lefékez és kiszállnak belőle, Lépések gyors koppanása jelzi, hogy a nyomomban vannak. Erőfeszítésemből még annyit kicsikarok, hogy előhozzam a káprázatot és ezzel eltűnjek a szemük elől. Befordulok abba a házba ahol Ő lakik, belépek a csendes, sötét házba, villanyt kapcsolok és akkor tárul elém az a borzalom amitől a földre roskadok és zokogásban török ki. Meghalt, megölték, törékeny testét összetörték. Odamászom és a karomba zárom Őt. Már ez nem jelent semmit, elvesztettem.
-Szeretlek Lily. - Mondom suttogva és magamhoz ölelem.


Kippattan a szemem az óra csörgésére én pedig vadul csapok rá a vekkerre, de közben megnyugodom, hogy ez a kis szerkezet kirángatott a rémálmomból ami valójában a kudarcom emléke. Felülök az ágyban és izzadságtól csatakos hajamba túrok. Egy újabb nap, egy újabb gyötrelmes 24 óra amit azzal kell töltenem, hogy próbálom helyre hozni a hibáimat. Ha már Lilyt nem tudtam megmenteni másokat még megmenthetek.
Pár perc hasonló elmélkedés után a zuhanyzóba lépek ahol végre felfrissítem magam, hogy készen álljak a reggeli edzésre Liam-mel. Nem gondoltam volna, hogy mikor ebbe a mutánsképzőbe kerülök összefogok futni gyerekkori haverommal akivel még iskolás korunkban kötöttünk szoros barátságot. De így hozta a sors, persze cseppet sem bánom a dolgot, Liam jó srác csak néha nehéz megmaradni vele, akkor mikor ott van a barátnője, vagy mikor róla beszél, na akkor a túlcsordult érzelmek hatására kissé kikészülök, de ezért nem hibáztathatom, kijár neki a boldogság.
Minden reggel valamennyit futok és aztán igyekszem valami sportban a földbe döngölni a haveromat, ez olyasféle gyerekes versengés, az ilyesmire is szükség van.
A zuhanycsapot elzárva lépek ki, hogy megtörölközzem és tiszta ruhába bújjak. Amint ez megvolt már indulok is, hogy a hajnal első sugarainak kíséretében lefussam a feszültséget mait az álmom keltett bennem. Minden egyes éjjel ugyanaz az emlék kísért, nem hagy nyugodni és tudom ez egy büntetés amit megérdemlek, de nem tudom meddig fogom még bírni.
Ahogy megérzem a hűvös reggeli fuvallatot kissé enyhül bennem a görcs és örömmel indulok neki a köröknek amit a kastély körül szoktam lefutni. Remek stressz csökkentő és düh levezető a futás. Pár diák akik koránkelő fajták intenek nekem én pedig biccentek feléjük. Nem mondhatnám azt, hogy nem vagyok közkedvelt a diákok körében, fiatal tanár vagyok, megtudom találni velük a közös hangot, bíznak bennem, így könnyebb őket az új helyhez szoktatni és megtanítani őket arra, hogy ne szörnyekként kezeljék magukat hanem valami különleges csodaként. Nem mondhatnám, hogy könnyű a munkám.
Ahogy a körökkel végzem elindulok az edzőterem felé, Liam valószínűleg már ott van hacsak nem a barátnője rabol el tőle néhány percet.
-Vigyázz Liam, ma  én leszek a jobb! - Vigyorogva indulok meg a versenyeink helyére.


Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Renier Dexter Shay   Renier Dexter Shay Icon_minitimeCsüt. 1 Jan. - 9:30


Elfogadva!

Szia, te kis titokzatos kari! ^^ Remek lett, de komolyan, hiába, hogy itt hajnalban melóztál rajta, mikor minden normális ember alszik... Very Happy A pb választás isteni, nagyon tetszik és Liam tuti, hogy oda, meg vissza van a boldogságtól, hogy hoztál neki legjobb barit, tőlem meg kapsz buksi simit, hogy nem lány, így szegény Scar nem jár úgy, mint Larinál. Very Happy Szépen összeraktad a karit, szépen írsz, a sztorija is nagyon tetszik, szóval mindjárt beállítom a jogaidat, aztán mehetsz is játszadozni. ^^


Vissza az elejére Go down
 
Renier Dexter Shay
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Renier & Melodie - Amikor megmozdul a föld
» Shay & Tyler & Annie & Conrad
» Shay & Conrad - poros, lezárt raktárak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Tanárok, X-menek-