we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Rashid El-Attar Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Rashid El-Attar Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Rashid El-Attar Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Rashid El-Attar Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Rashid El-Attar Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Rashid El-Attar Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Rashid El-Attar Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Rashid El-Attar Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Rashid El-Attar Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rashid El-Attar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Rashid El-Attar
mutant and proud

Rashid El-Attar
ember
I just believe my eyes
Play By : Omar Sy
Hozzászólások száma : 113
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Rashid El-Attar   Rashid El-Attar Icon_minitimeSzer. 13 Május - 19:08


Rashid El-Attar
Az élet szép és én is az vagyok!


Userinfo: Titkos karakter

Név: Rashid El-Attar

Születési dátum és hely: Casablanca, Marokkó 1951. január 1.
Besorolás:  Ember

Jellem: Mikor milyen az élet, olyan vagyok én is. Bár azt nem lehet rám mondani, hogy hagyom magam a béka feneke alá űzni általa. Kínomban is képes vagyok jóízűen nevetni, már csak példamutatásból is. Ami az egómat illeti, köszöni szépen jól van és minden egyes percben fejlődik mint az újszülött csecsemő. Persze nem szoktam elszállni magamtól, úgy gondolom ez még inkább egészséges magabiztosság semmint taplóság és beképzeltség. A nőknél bejön, akkor meg miért ne? Egy kis udvarlás még nem ártott meg senkinek. Állandóan vigyorgok, mindig találok valamit amin jókat lehet derülni, elvégre az élet szép még akkor is ha néha mostoha. Persze van ami engem is kiborít, például az igazságtalanság, az ok nélküli szemétkedés, mások sértegetése a jóízlés határain túl, és a szűklátókörűség. Néha én is bele tudok bokszolni a falba, amikor már hiába beszélem rongyosra a számat semmi foganatja. Nagy az én türelmem, de aki az utolsó idegszálamon egyensúlyoz annak kitekerem a nyakát. Talán nem jó ha magamba fojtom a mérgem, mert egyszer csak kitör belőlem mint a vulkán, de ez igen ritkán fordult elő eddig velem. Szóval alapjában véve vidám, kellemes, szórakoztató és lázadó jellem vagyok, vagy inkább polgárpukkasztó, kinek hogy tetszik.

Kinézet, megjelenés: Nos, nem eresztem bő lére, aki rám néz máris láthatja a lényeget. Ha érzékletesebben szeretném leírni a külsőmet, az már erotikus lenne, így ezt kihagyom. Elég annyi, hogy ínycsiklandó csokibőrű vagyok, csak a vak nem látja. Sötét szemeim vannak, de ez evidens. Az már nem, hogy nincs hajam. Vagyis van, de eléggé macerás lenne fésülgetni, és mivel csodálatosan szép a fejformám - ez itt az egóm helye - az egész bozontot úgy ahogy van leborotválom, cirka két-három naponta. Szép fényes golyó mint Kojak nyalókája, imádják a nők. Azt mondják nem, de ez nem igaz. Csekély 190 centi magas vagyok izmos, kosaras termet. Olyan benyomást keltek, hogy ha elindulok letarolok mindent mint a gőzmozdony, pedig nem...vagy csak igen ritkán. Fergeteges tánctudásom pont olyan mély nyomot hagy az emberekben mint az öklöm. A legtöbbször farmert viselek vagy melegítő nadrágot, pulcsival és vagy a kedvenc, ütött-kopott bőrkabátommal. Úgy nézek ki mint egy harlemi gazfickó, pedig csodás apa vagyok.

Előtörténet: 1951-ben születtem Marokkóban. Nem volt akkoriban könnyű gyereknek lenni, de felnőttnek sem. Négy éves voltam amikor a szüleim velem együtt bevándoroltak Amerikába, az sem volt fáklyás menet, de nem emlékszem rá, csak a szüleim meséltek róla évekkel később. Dolgos, rendes emberek voltak, de akkoriban Amerikában sem volt könnyű feketének lenni. Most sem az, de azért sokat változott a világ. Az apám sokat betegeskedett, megjártuk vele a közkórházat nem is egyszer, van tapasztalatom sajnos a körülményekről, ezért lettem ápoló. Nem orvos, mert arra nem volt pénzünk, hogy elvégezzem az egyetemet, ösztöndíjat sem kaptam hiába voltam kitűnő tanuló, azt nem osztogatják olyan könnyen. Pedig három nyelven is beszélek, az angolon kívül az anyanyelvemen és franciául, ez sem volt elég. De legalább szabadabb, többet vagyok a betegekkel mintha orvos lennék, végül már nem is bántam, hogy ilyen mostohán bánt velem a sors. Ebben is megláttam a szépséget és az előnyt, anyám nevelt így, ezért is imádom. A kórházban ismerkedtem meg a későbbi feleségemmel, Amandával is, egyből levett a lábamról és igyekeztem felzárkózni. Életvidám teremtés volt, pont hozzám való. Vicces, szép és csodás feneke volt, olyan jól táncolt mint én. Alig telt el fél év és összeházasodtunk, rá egy évre megszületett Durya a lányunk, a szemünk fénye aki az édesanyja szépségét örökölte és az én kugli fejemet. Utóbbit szerencsére pár hónap alatt kinőtte, neki van haja....azóta is. Immár nyolc egész éves a hölgy. Meg is gyűlik vele a bajom minden áldott nap, mert rám maradt a fésülgetés, fonás, bugyimosás, vita a reggeli öltözésnél és minden ilyen női dolog. Amanda ugyanis három évvel ezelőtt meghalt. Valamiért a jó isten beleragasztott engem a kórházakba, Amanda leukémiás volt, hónapokig feküdt ott ahol előtte dolgozott, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Két évvel ezelőtt az apámat is elveszítettem, anyám állapota pedig megromlott, azt hiszem feladta. Nem akar már élni igazán, csak Durya tartja benne még a lelket, de egyre halványul. Én pedig őrlődöm a családom megmaradt női tagjai és a lelkiismeret furdalásom között. Mérlegelnem kellett az apám halála után, és döntöttem. A mai napig nem tudom, hogy jó döntés volt-e, de ez már az én keresztem. Durya persze mit sem tud erről, vele muszáj mindig jó kedvűnek lenni, akkor is ha úgy érzem összeborul a világ a fejem felett. az anyám most egy otthonban él, állandó felügyelet mellett, mert nem képes ellátni magát, én viszont nem tudok otthon maradni vele, mert akkor fel kellene mondanom az állásomat és segélyekből élni a mai világban nem csakhogy nem lehet, de számomra szégyen is. bár itt a másik dilemma. Az is szégyellnivaló, hogy az anyám egy otthonban van idegen emberek között. Azért dolgozom, hogy mindent meg tudjak adni Duryának és anyámnak. Azért vállaltam el olyan munkát ahol kevesebbet lehetek vele, de boldog és minden nap látom a mosolyt az arcán, így nekem is könnyebb minden nap mosolyogni és bolondozni. Ez a döntésem az életem sötétebbik fele, de igyekszem minden nap világosságot gyújtani, beengedni a napfényt, nevetni ahogy anyám tanította, élvezni az életet, kikaparni belőle a legtöbbet. Mert bolondozással a rossz kedvet el lehet űzni és mindjárt másképp látod a világot. Mostanra sikerült elfogadni Amanda hiányát is, nem mondom, hogy nekiálltam feleséget és pótmamit keresni, de már nyitott szemmel járok, azért legalább már nincs lelkiismeret furdalásom, hogy megnézek pár szép, kerek női feneket, és azért sem ha "véletlenül" sikerül megpaskolni néhányat. A nő ügyeim csekély száma ellenére is igyekszem diszkrét lenni Dury előtt, de nem mindig vagyok benne olyan sikeres mint ahogy azt terveztem. Volt pár meleg helyzet, de szerencsére a kiscsaj megértő és csupán erőteljes szemöldökrángatást kaptam büntetésképp.



Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Rashid El-Attar   Rashid El-Attar Icon_minitimeVas. 17 Május - 9:01


Elfogadva!

Tegnap Moira, ma meg te, fantörpisztikus előtörik születnek itt!  :imadat: A szóhasználatodat imádom még mindig, ez nem változott, komolyan oda vagyok érte, és igyekszem felnőni a szintedhez, mert awww... *-* Szóval ez most sem volt hiányosság, és bármennyire is aggódtál, szerintem tökéletesen fogod tudni hozni ezt a bohókás és kedves karaktert, aki már a leírásai alapján is imádni való, úgyhogy egyértelmű az édesanyja nagyon jól megtanította neki, hogy mennyire fontos a pozitív életszemlélet. Ennyi viszonytagság mellett nem is tudom, hogy csinálja, hogy még megy is neki, úgyhogy le a kalappal! Látszik, hogy a karakter tökéletesen összeáll a fejedben már, nincs benne semmi összeszedetlenség, vagy lyuk, amit az ember nem tud hová tenni, olyan kerek egész, bár nem meglepő, hiszen szereted a kerek dolgokat. Very Happy
A pb választás tökéletes, én amúgy is bírom a feketéket és a film, ahonnan van, hát... *-* Biztos vagyok benne, hogy ha csak meglátom az úriembert máris jobb kedvre derülök majd, ha pedig még hozzászólást is olvasok tőle elűz minden felhőt az égről. Dicsérjelek még, vagy engedjelek foglalózni? Razz Na jóóó, menj foglalózni izibe!  kanduszem


Vissza az elejére Go down
 
Rashid El-Attar
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Durya El-Attar
» Rashid & Durya
» Alysa & Rashid - Kötözések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Emberek-