we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Davy Blackwood Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Davy Blackwood Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Davy Blackwood Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Davy Blackwood Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Davy Blackwood Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Davy Blackwood Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Davy Blackwood Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Davy Blackwood Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Davy Blackwood Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Davy Blackwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Davy Blackwood
mutant and proud

Davy Blackwood
független
loneliness is a gun
Play By : Sam Claflin
Hozzászólások száma : 34
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Davy Blackwood   Davy Blackwood Icon_minitimeHétf. 18 Május - 16:04


Davy Blackwood
Need for speed


Userinfo: Főkarakter neve: Eric Lensherr

Név: Davy Blackwood
Mutáns név:  Déja vu

Születési dátum és hely:  1961.04.23. Miami, Floria
Besorolás:  Független

Képesség(ek):

Elsődleges képesség: Déja vu
Osztályozás: Delta

Aktiválódás: 17 éves kor

Képesség jelenlegi szintje: Minden napját egyszer újraéli. Ez automatikus, nem irányítható, olyan, mintha előlről kezdődne a nap, akkor is, ha az első napon meghalt. Így lehetősége van bármit változtatni és a második nap eseményei maradnak meg, lesz végleges következményük.
Képesség távlatai: Nem fejlődik tovább.


Jellem: Az adrenalin szerelmese vagyok. Veszélyesen élek, amióta az eszemet tudok. A képességem erősen segít ebben, holott azt hiszem, ha nem lenne, akkor is ezt tenném. Többször meghaltam már, mégis az éltet, hogy minél vakmerőbb mutatványokat hajtsak végre, legyen az lángoló motorral ugratás, kaszkadőrködés két helikopter rotorja között, vagy egy olyan egyszerű dolog, mint leugrani a vízesés közepébe. A fő hobbim azért mégiscsak a sebesség, a reflexek csatája, a nascar, és a rally. A hosszútávú roncsderbiken is hajlamos vagyok elindulni, ahol a kitartás, és az életveszély az, amely szegélyezi az utamat. Arra szoktam figyelni, hogy a társaim ne dögöljenek bele, arra már nem akarok felelősséget vállalni, ezért amikor újraélem a napot, van hogy el sem megyek a kihívásokra, már átéltem, kielégültem. Civilben nincs munkám, ha csak azt nem számítjuk, hogy oktatok ejtőernyőzést, vagy szörfözést, többnyire megélek a versenyek jutalmaiból, hiszen ha tökéletesítem a napomat, én szoktam nyerni. Baráti köröm inkább tisztel, semmint kedvel, a legtöbben egyenesen őrültnek tartanak. Életművész kalandor vagyok, aki még nem tudja magát lekötni. Vannak olykor lányok, akik hozzám csapódnak, de olyan ez mint a gruppik egy zenekarnál, csak pluszt adnak, alapjuk nincs. Nem is veszem őket komolyan, csak címlapot, és némi vad szexet akarnak. Hogyan is tagadhatnám meg tőlük? Botrányhős azért nem vagyok, sem sármőr, aki falná a nőket, mindezek ellenére keresem az igazit.

Kinézet, megjelenés: A sportok tekintétben az ügyesség és összehangoltság jellemez, mintsem a fizikai erő. Szálkás és inas vagyok, mint egy hosszútávfutó, erre van szükségem a bázisugráshoz, vagy éppen a szörfözéshez, az autóban sem árt, ha be tudok férni az ülésre. Nem is tudnék úgy a gyorsaságra törekedni, ha egy kiló izom behatárolna. Így sincsen semmi bajom az alkatommal, tudatosan mentem el ebbe az irányba, s nincs mit szégyenkeznem, bőséggel utánamfordulnak. Ami a nyakam feletti részt illeti, erőtelejesen érződik kisfiúsan sármosnak mondanám magam. A pillantásom karizmatikus, hiszen tudom, hogy mit akarok. Van a mosolyomban valami örök magabiztosság, amelyet le sem tudok vetkőzni, és talán ezért vagyok megosztó személyiség. Van aki irigy, és van, aki irigyel. Nem nagyon tudok csak semleges hatást kiváltani senkiből, de nem is baj, hagyjak csak nyomot. Mozgásom ruganyos, mintha mindig kész lennék egy újabb elrugaszkodásra, legyen szó futásról, vagy éppen egy épület tetejéről való leugrásról. Beszédem is ilyen, gyors pattogós, mintha a környezetemet is ösztönözném, vegye fel a ritmust.   

Előtörténet: Késő este érek haza, teljesen le vagyok fáradva a bulitól, csoda hogy nem ittam le magam a sárga földig. Holnap ismétlős nap van, tehát ugyanezt megtehetném, de valami értelmesebbel szoktam tölteni ilyenkor a napot, hiszen annak van nyoma, az elsőnek nincsenek következményei. Na majd kitalálom. Ledobom magam a karosszékbe, hogy még megnézzem a késő esti hiradót, a számba tömök némi tacot, hogy legyen is valami a gyomromban alvás előtt, ne csak a tömény szex. Tágra nyílik a szemem, és még a mexikói kaját is sikerül kiköpnöm, amikor Jill arcát mutatják, amelyben közlik, hogy a mai napon brutális gyilkosság áldozata lett a fiatal lány a késő délutáni órákban, miután megerőszakolták. Lassan négy éve váltunk el, amikor jobban elkezdtem az extrém sportokat, rengeteg utazással járt, és már maradt időnk egymásra. Ez már csak azért is volt pocsék érzés, mert szerencsétlent annak idején megerőszakolta valami állat, én próbáltam meg összakaparni. Bármennyire is borgőzös az állapotom, tágra nyíló szemekkel próbálok józanodni. Ránézek az órámra, lassan éjfél. Ma szinte délig aludtam a bulizás után, és holnap ismét így indul majd a Déja vu. New York állam vagy hatórányi kocsiút, kivéve ha elcsípek egy közvetlen repülőjáratot kora délután. Talán elérhetem. Bár tudnék korábban kelni? Attól félek mindez most nem befolyásolható. Sőt, szinte le sem tudom hunyni a szemem. Nem tudok semmit a családi hátteréről, hogy odatelefonáljak, hogy vigyázzanak rá, sőt, a közvetlen számát sem tudom. Esetleg ki tudnám deríteni majd holnap, de ezzel sem akarom húzni az időt, Jill semmit nem tudott a képességemről. Igazán jó barát volt, még akkoriban, amikor még nem vitt magával nagyon a sport szenvedélye, annyit megérdemel, hogy ne valami brutális őrült áldozata legyen. Gyorsan kidőlök, mintha ennyivel is többet tudnék pihenni.

Másnap mégiscsak kész vagyok korábban ébredni, hiszen tegnap is felébredtem többször, csak végül délig lustálkodtam. Most tudom, hogy dolog van. Gyorsan rendberakom magam, bepakolok némi szükséges szerelést, majd felhívok egy havert a fővárosban, hogy majd jőjjön ki a reptérre elém, pisztollyal. Mondjuk elég, ha a közelben megvár, azért annyi rendőr között mászkáljunk egy mordállyal. Futárszogálattal feláras fegyverviselési engedélyt váltok ki, és meghalmazással küldöm el, hogy a srác átveheti a nevemben. Remélem, hogy csak az engedélyszámot fogják nézni, és nem a dátumot. Az utam a reptérig igen kapkodós, megint ez feszült várakozás. Szerencsére sikerült elcsípnem egy olyan járatot, amellyel gyorsan át tudom szelni azt a pár államot. Elvileg a haver hoz a fegyveren felül egy motort is, majd kifizetem, hogy hazataxizhasson. Pár órával később már a toronyház tűzlépcsőjén megyek felfelé, és sikerül bekkantanom az ablakon. Ezek szerelmespár voltak, és megint arra a sorsra jutott a lány, hogy valaki megerőszakolja? Nem tudom... Éppen ott tartanak, amikor már van időm közbelépni, már folyik a dulakodás, valami elpattant az illetőnél, csontok nőnek ki belőle, ezek szerint ő is valami durva mutáns lenne? Rákiálltok, és ahogyan hátrapördül és löki arébb Jillt, úgy vetődöm meg a csukott ablaküvegen. Egy kaszkadőrnek mindez semmi. Átfordulok a vállamon, hogy talpra érkezzek. Belém csap egy kiálló csonttal, bámulatos reflexeim mentenek meg, és már tüzelek is. Az első két lövés nem ér létfontosságú szervet, még a csontketrecről is lepattan az egyik. Összetalálkozik a pillantásom Jillével, és nem... nem engedhetem hogy a pszichopata állat többet bántsa őt. A fejére célzok, és tüzelek, többször, amíg át nem ütöm az agyát a golyókkal. Megtörlöm az arcomat kicsit vérzik, s a kezemet nyújtom a lánynak. Fel kell hívnunk a rendőrséget, ahol el kell mondania, hogy a pasija már rettegésben tartotta egy ideje, ezért hívott fel, hogy jőjjek segíteni. Ha mellettem tanuskodik, akkor nem lesz baj. A lelki megrázkódtatást attól még ki kell hevernie...





A hozzászólást Davy Blackwood összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 26 Május - 17:25-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Davy Blackwood   Davy Blackwood Icon_minitimeCsüt. 21 Május - 9:45


Elfogadva!

*Nyakbaugrik* Nem tudok még egy jó gifet, de hát tudjuk, hogy te vagy a hős megmentő és segítő, ami végülis érthető is, de attól még bazira hálás vagyok, hogy egy ilyen régi kari nem megy a levesbe. *-* A pb választás tökéletes, meg van a közös pont, és amúgy is van ebben a pasiban valami karizmatikusság, okkal volt azért már jó néhány szerepe, és nem az a tipikus szépfiú, legalább egyedi arcberendezése van. Very Happy A kari nagyon tuti lett, a képesség meg fantörpikus! Jó bonyi lehet ezzel együtt élni, még a jó dolgokat is bukni, vagy igyekezni pont ugyanúgy újra csinálni, az azért nem lehet valami egyszerű. O.O A sztori nagyon tuti, így tökéletesen át lehet vezetni a szerelmes leányzó életét, hogy tovább vihető legyen, de hát azt eddig is tudtuk, hogy ötletekben sosincs hiány.  :imadat: Szóval tényleg hála és imádat, és majd dobok valami kezdőfélét is, meg ne felejts el foglalózni, az sokszor kimarad. Razz


Vissza az elejére Go down
 
Davy Blackwood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mason Blackwood
» Jason Blackwood
» Davy & Jill - Darabokban
» Jill & Davy - Új problémák
» Jill & Davy - Háló nélkül

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Függetlenek-