we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
17-es Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
17-es Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
17-es Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
17-es Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
17-es Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
17-es Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
17-es Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
17-es Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
17-es Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 17-es

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Peter.Petrelli
mutant and proud

Peter.Petrelli
Diák
power to the future
Play By : Milo Ventimiglia
Hozzászólások száma : 30
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: 17-es   17-es Icon_minitimeKedd 28 Júl. - 20:05




 


Már abból kellett volna tudnom, hogy nem jó helyen vagyok, hogy szeretem visszahajtani egy részen a takarót és az általában a lábam alatt van, ha hasra vágom magam. Itt ezt nem éreztem.
Meglepetten nézek le, majd gyorsan fel akarok nézni, körbe, hogy még az előtt ki tudjak húzni innen, ha tényleg nem a szobámban vagyok, még mielőtt bárki észrevenne.
Farkasszemezek a levélnyitóval, amit hirtelen tőrnek veszek. Meglepetten ugrok hátra ülésbe, miután felismerem.
- Jézusom, halálra ijesztesz!
Veszek még pár kortynyi levegőt, hogy magamhoz térjek. A barack persze ki a kezemből, mindegyik gurul szanaszét.
- Az újságba mélyedtem bele és nem néztem, hogy nem a szobám. – kisimítom a kezemmel a nedves hajam a képemből.
- Bocsánat, már itt sem vagyok... – nyújtózik a kezem az újság felé, valamiért úgy vélem, magamhoz kéne vennem. Közben azért megnézem a lányt. Aztán rájövök egy dologra.
- De ha nem a szobámban vagyok... akkor hol? – utálok eltévedni. A másik dolgot elfelejtettem, tudni illik, hogy a nevemet kérdezte, pontosabban, hogy ki vagyok?



Vissza az elejére Go down

Peter.Petrelli
mutant and proud

Peter.Petrelli
Diák
power to the future
Play By : Milo Ventimiglia
Hozzászólások száma : 30
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: 17-es   17-es Icon_minitimeCsüt. 23 Júl. - 20:55




 



Marha kemény volt a mai edzés. Mióta idejöttem, minden nap kapom az ívet a tunyaságomért. Most vagy dolgozok, vagy éhen halok, választhattam. A büszkeségem nem engedte, hogy a család állja az egyetemi cehhet. De hogy a fél hűtőt bezabáltam ma is a zuhany után. Otthon hamar felkopna az állam.
Annak sem örültem, amikor megtudtam, hányadán állunk ezzel a világ mutánsai témával. Elég komoly hályog hullott le a szememről, és ugyancsak össze kell kapnom magam, ha nem akarom, hogy gáz legyen az egésznek a vége.
Míg a konyhában faltam a kaját, kezembe akadt pár újság, azokat kezdtem el közben olvasgatni. Felmarkoltam egyet, elég sok cikk van benne és normálisan végig akarom olvasni. Pár barack társaságában. Még mindig a cikket olvasom, haladok felfelé a lépcsőn, közben eszem az egyik barackot. Pucéran nem szokásom tömegben létezni, zuhany után magamra kaptam egy farmert és egy fekete pólót, de mezítláb vagyok.
A cikkbe mélyedve nyitok be az ajtón és leülök az ágyra, majd hason fekve folytatom tovább az olvasást. Percekbe telik, mire rájövök, hogy ez nem az a takaró, amit az ágyamon szoktam meg. Meglepetten hagyom abba a falatozást és nézek az ágyra le a cikkről.



Vissza az elejére Go down
 
17-es
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Második emelet :: Lányok hálószobái-