we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Logan & Katharina Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Logan & Katharina Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Logan & Katharina Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Logan & Katharina Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Logan & Katharina Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Logan & Katharina Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Logan & Katharina Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Logan & Katharina Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Logan & Katharina Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Logan & Katharina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Logan & Katharina   Logan & Katharina Icon_minitimeSzomb. 26 Szept. - 22:09

Logan & Katharina
Zöld ameddig a szemem ellát, rend és nyugalom, finom bogárköpeny az autón, ragacsos por a motorban, szúrós álomittas érzés a szemhéjaim alatt, kaparós fájdalom a torkom hátuljában. A féklámpái kigyúlnak, ahogy az útszélére hajtok az autóval. Kezeim még mindig a kormányt fogják szorosan, csak pár másodperc elteltével eresztik el a kemény-bőr felületet. Elfordítom a kulcsot és hagyom, hogy a motor búgása elhalkuljon végezetül. Ajkaim megfeszítve szállok ki a járműből és elindulok befelé.
Elég régóta élek már egyedül a képességemmel. Két alkalommal találkoztam hozzám hasonlóval, de soha, egyetlenszer sem tudtam meg többet arról, hogyan - vagy miért lettem olyan, amilyen, hogyan irányíthatnám, mit tehetnék azért, hogy erősebb legyek ... és így tovább. Aztán tudomást szereztem erről az Intézetről. És most eljöttem. Esélyt kell adnom neki. Magamnak. A biztonságos életnek.
Beljebb haladva egészen sok fiatal embert látok mozgolódni. Állam szegem, magabiztosan lépdelek a zöldben. Az egyetlen gondom, hogy egyáltalán nem tudom, hogy merre kellene mennem, vagy, hogy kihez kellene fordulnom.
- Oké... - sóhajtok alig hallhatóan, majd tengelyem körül forgolódva próbálok tekintetemmel keresni valakit, aki legalább annyira egyedül van, mint én.
Nem túl távol egy korban talán hozzám közeli férfit pillantok meg. Bátran lépdelve igyekszem megközelíteni a jól láthatóan rám révedő alakot. Talán rosszkor jöttem? És ha egy közülük? Ha megtámad? Lehet, hogy csak a gondnok...
- Elnézést... - szólok irányába, majd megtorpanok nem olyan messze tőle - Katharina Swan vagyok és az Intézményvezetőt keresem. - rendezem arcizmaim kissé mozgolódva - Személyes ügyben... - gyorsan pontosítok - Fontos lenne... - árnyalom tovább - Esetleg megtudná mondani, hogy hol találom? - bátortalan - barátságos mosollyal pillantok rá, majd körbe körülöttünk.
credit: Steve •• music: I'm in Here. •• To : Logan

Vissza az elejére Go down
 
Logan & Katharina
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hope & Katharina -
» Katharina Swan
» Dwayne & Katharina -
» Bart & Katharina - Mi a titkod tigris?
» Katharina - Brandon: Mint a szélvész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Elülsõ udvar (kelet)-