we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Zachary Clarke Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Zachary Clarke Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Zachary Clarke Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Zachary Clarke Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Zachary Clarke Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Zachary Clarke Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Zachary Clarke Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Zachary Clarke Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Zachary Clarke Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zachary Clarke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Zachary Clarke   Zachary Clarke Icon_minitimeSzer. 2 Dec. - 22:15


Zachary Clarke
"Dupla lehetőség."

Karakter neve: Zachary Clarke (teljesen változtatható, csak ez jutott elsőre eszembe)
Play by: Brenton Thwaites
Kor: 20-25 év
Csoport: Független/Törvényen kívüli esetleg Kísérleti alany
Képesség: Rád bízom, de ötletelhetünk ^^
Kapcsolat: Kétféle opció is van a fejemben, de akár kombinálhatóak is és persze a szokásos alapszöveg az akkor vállald el, ha tényleg érdekel a karakter és hosszú távon is tudnál játszani vele, ha vannak saját ötleteid is, amiket bele tudsz építeni, ha nem havonta egy hszt írsz, maximum ha húzós időszakod van, de azért nem az év 11 hónapján és ha nem tudsz lenni, akkor azért jelzel, mert maximum két hét felszívódás után újra hirdetem a karid, ha ne adj isten lenne, aki egyáltalán elvállalja. Very Happy
A.) Angellel általad tartottam a kapcsolatot még tavaly, amikor a szigetre kerültünk sokan és az én dolgom volt, hogy az egész szigeten kikapcsoljak mindenféle képességet. A szigeten nem voltál ott, de előtte te hoztad nekem a kitételeket és a feltételeket. Angel egyébként azóta felfedte magát ebben az évben nyáron, ő nem más, mint Adam Monroe, aki szintén általam lesz megalkotva idővel, tehát ott is játszhatunk majd akár. Smile Azt rád bízom, hogy milyen okból vagy a szolgálatában, tartozol neki, támogatod a rettenetes ötleteit a világ megváltoztatásáról stb. A közelmúltban újra felkerestél, de nem mondtad el, hogy pontosan mit is akarsz, csak hogy készüljek. Persze rettegek, hogy újra el kell árulnom mindenkit és fogalmam sincs, hogy mit tegyek. A részletekről, a szigeten történtekről természetesen mesélek még, ha jössz. Smile
B.) Van egy kezdő hozzászólásom a jövőbeli apokalipszises játékban, amit átalakítanék kicsit és szívesen játszanék ott a hölgyeménnyel lehetsz akár egy vadidegen, aki eleve ott él, és választás híján segítesz nekem túlélni. Ebben az esetben totál rád bízom a karit.
A+B: Az is egy lehetőség, hogy a kettőt összevonjuk, erre két lehetőség is van, az egyik hogy miután felkerestél újra ketten kerültünk át a jövőbe, vagy te már hozzám képes hónapokkal korábban és a szigetes eset óta nem is találkoztunk és most kénytelenek leszünk egymást segíteni, hogy visszajussunk annak ellenére, hogy éppenséggel nincs meg a szimpátiám feléd érthető módon.
A jövőbeli kapcsolat alakulásába én bármit bele tudok képzelni, de értelemszerűen szeretném, ha hosszú távon lehetne kijátszani a dolgokat, ha netán valami láv sztori is lesz a dologból akkor is az tuti, hogy lassú lefolyású lenne, talán a több izgalmat a jövőbeli apokalipszises egymásra utaltság hozhat, de rád bízom te miben látsz több lehetőséget, csak gyereee. Smile


Vissza az elejére Go down
 
Zachary Clarke
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zachary Burton
» Zachary Burton
» Zachary Colby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Akikre még várunk-