we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eltávra mentem...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 22:51

First topic message reminder :

Itt jelezheted, ha egy ideig előre láthatóan nem tudsz lenni és vannak játékostársaid akiket erről így kollektív módon értesítenél. Smile
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 8:34

Sziasztok!

Szerdáig (júli 9.) csak néha tudok felnézni, írni egyáltalán nem lesz lehetőségem, egy hirtelen jött balatoni nyaralás miatt. Sad Úgyhogy a kalandnak addig nélkülem kell folytatódnia. Sad
Vissza az elejére Go down

Maryse Blackwell
mutant and proud

Maryse Blackwell
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Angelina Jolie
Hozzászólások száma : 51
Kor : 43



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimePént. 4 Júl. - 18:59

Én is egy ideig eltávon vagyok, csak ameddig rendbe nem szedem a dolgaimat, aztán jövök is vissza. Nem hiszem, hogy sok időre, nagyon max. egy hét. A reagokat, amint visszjöttem pótolom rögvest!
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimePént. 4 Júl. - 16:21

Sziasztok!

A szörny - és jómagam is - a hétvégére eltávra megy. Üzenetet olvasok - és vélhetően válaszolok is rá -, ha valami nagyon sürgős lenne - például kérdés a kaland kapcsán -, de hozzászólást nem tudok írni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 19:38

Sziasztok! Smile

Csak szeretnék szólni előre, még mielőtt elfelejteném beírni, hogy a jövő héten kötelező rockterápián leszek (Rockmaraton fesztivál), tehát valószínűleg nem fogok hsz-eket írni, csak felnézni ide. Smile Addig persze még leszek, csak szeretném, ha a játékostársaim ezt előre tudnák. Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 21 Jún. - 16:49

A megszokott egy-két napos válaszolási tempóm a következő néhány hétben inkább 2-3 (néha 4) napos időtávra nyúlik. El azonban nem tűntem, akikkel játszom, továbbra is megkapják a választ a fenti időkorláton belül. Smile
Vissza az elejére Go down

Juliette Betranche
mutant and proud

Juliette Betranche
független
loneliness is a gun
Play By : Reese Witherspoon
Hozzászólások száma : 98
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimePént. 20 Jún. - 22:34

Sziasztok!

Bár tudom eddig sem voltam túl aktív, amiért bocsánatot is kérek az érintettektől, de most úgy tűnik összejön egy munka, így kevesebb időm lesz. Ám ígérem hamarosan mindenkinek írok! És köszönöm a türelmeteket!
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeHétf. 16 Jún. - 21:31

Sziasztok!

Én így előre bejelenteném, hogy vasárnaptól olyan 3 és fél hétig nem leszek, vagy legalábbis nagyon keveset, mert költözködünk, és nem tudunk egyből becuccolni az új lakásba, így nagyszülőknél leszek ez alatt a 3 és fél hét alatt, ahol meg nincs internet Sad De ha tudok beülök egy könyvtárba, vagy valami, és próbálok válaszolgatni, de a nyári mesére valahogy mindenképpen írni fogok, ha rám kerül a sor, nem szeretnék senkit sem várakoztatni Smile
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeVas. 15 Jún. - 22:59

Sziasztok!

Elutazok, ezért várhatóan június 23-ig csak elvétve fordulok elő errefelé. A hazatérés után pótolni fogom elmaradásaimat Smile (Ha tudok, írok addig is, de nem merek ígérni semmit. Wink )

Haley
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeVas. 15 Jún. - 20:52

Lendületem az elmúlt kb 1 hétben egy kicsit zavaros volt aa jelenlétem és ez még így is marad egy ideig így is marad, mert gépproblémáim akadtak és tanulnom is kell. Mindenkitől elnézést kérek és amint leszek és megoldódnak a problémáim jelzek, h jelen Very Happy Titkos multim Dirk K. O'neil (ami így már nem titkos xD)
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. 12 Jún. - 8:13

A lendületem mostanában egyéb teendőim miatt alább hagyott, de várhatóan maholnap tudom pótolni az elmaradásaimat. Smile
Vissza az elejére Go down

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 14:49

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy most én is kénytelen vagyok ideírni, bár én annyira nem bánom, hiszen nyaralni megyünk. :)Ugyan csak 15-én utazunk, de nem valószínű, hogy túl sokat tudnék addig írni. Persze, igyekszem, de nem leszek már addig sem túl gyakran.
23-ától már vélhetőleg fogok tudni pótolgatni. Számításaim szerint így a kalandban sem maradok ki egy körből sem, hacsak nem kerül valamiért előrébb a következő kör.

Sylvie
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 17



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeKedd 10 Jún. - 16:05

Eltávra mentem, eltávon voltam és még leszek is. Mindenkitől szeretnék elnézést kérni akinek lógok reggal, válasszal... Ha minden igaz csütörtök délutántól, estétől aktivizálódni fogok. De maradjunk péntekben... Very Happy Úgyemlékszem szeveztem estére progit. Szóval a hétvégén a terveim szerint pótlok. Addig élvezzétek ki, hogy nem figyel rátok egy ádáz szempár :V
Vissza az elejére Go down

Chad Palmer
mutant and proud

Chad Palmer
Diák
power to the future
Play By : Sam Claflin
Hozzászólások száma : 31
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 23:45

Hahó!

Ismét ide írok, nagyon rossz érzés. Sad Szóval az elkövetkezendő két hétben nagyon ritkásan leszek, muszáj tanulnom, igyekszem majd írni, de a türelmeteket kérném. Sietek vissza! ^^ 
Addig is vigyázzatok magatokra és szép napokat nektek!
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 47



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 10:05

Kedves játékostársak!

Péntek este begyulladt a fülem, nagyon fáj is. Ezért nem tudtam és meghatározatlan ideig nem is fogok tudni játszani. Elnézést kérek minden rám várótól!
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 17:32

Sziasztok Smile

Én nem azért írok ide, mert nem leszek egy ideig, hanem azért, mert nagyon kiszúrtak velem most az egyetemen, így a következő másfél-két hetem eléggé durva lesz. Fogok írni hsz-t, ahogy időm engedi, de belassulok picit játék terén. Szeretném, hogyha ezt tudnák a játékostársaim és akinek ígértem játékot, azzal pedig a vizsgáim után kezdenék, ha nem probléma. Smile Szóval ráértek ti is nekem lassan reagálni, mert sajnos most nem tudok mást tenni, nagyon sok múlik a dolgon.

Megértéseteket köszönöm! Smile
Vissza az elejére Go down

Chad Palmer
mutant and proud

Chad Palmer
Diák
power to the future
Play By : Sam Claflin
Hozzászólások száma : 31
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 23:31

Sziasztok! 

A suli és a meló kicsit felgyűlt mostanság, szerdán este fogok tudni leghamarabb írni, addig minden játszópajti türelmét kérném, akkor pótlok mindenfelé! Köszönöm a megértést, addig is minden szépet nektek. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Moira.MacTaggert
mutant and proud

Moira.MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 68
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeHétf. 19 Május - 20:52

Egy röpke egy, max másfél hetes türelmet szeretnék kérni a játékostársaimtól, le kell tudnom két vizsgát és kicsit összecsaptak felettem a hullámok. Utána igyekszem mielőbb pótolni (:
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 17



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimePént. 9 Május - 22:40

Hoy

Mint láthatjátok(pont h nem láttok...) eglehetsen csappant a jelenlétem ez a sulinak köszönhető. És várhatóan hétfőig biztos nem fogok tudni írni.

Megértéetket köszönöm a beleket nem váltom vissza.
Vissza az elejére Go down

Waylon Carter
mutant and proud

Waylon Carter
független
loneliness is a gun
Play By : Sam Witwer
Hozzászólások száma : 11
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeHétf. 5 Május - 14:41

Üdv. Első alkalom, hogy ide írok :/ Úgy néz ki, hogy rövid időn belül költözöm, és ez rengeteg melóval jár, ember nem is gondolná ("áh, alig van cuccom"...ahha -.-" ). Szóval egyelőre azt mondanám, hogy előreláthatólag határozatlan időre jegelném magam. Mindenkitől elnézést kérek, és amint lehetséges, pótolom az elmaradásaim.

Megértésetek köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeKedd 29 Ápr. - 20:32

Sziasztok!
Nos előreláthatólag úgy néz ki, hogy a csaj, aki intézi a netünk költöztetését, szabira ment, és így majd a másik helyen csak jövő héten valamikor tudjuk elintézni az átkötést. Szóval elvileg még 3 nap áll rendelkezésemre, hogy pótoljak, és meg is fogja kapni mindenki minden karimmal, és amint odaát is lesz net, bele is vetem magam a játékba ismét, mert már szinte minden el van odaát pakolva, és itt is csak festenünk kell, szóval ne aggódjatok, hamarosan ismét itt leszek, újult erővel Very Happy:D:D:D
Vissza az elejére Go down

Juliette Betranche
mutant and proud

Juliette Betranche
független
loneliness is a gun
Play By : Reese Witherspoon
Hozzászólások száma : 98
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeVas. 20 Ápr. - 1:31

Sziasztok!

Holnap utazom le balcsira és csak hétfőn este jövök haza, így addig nem várható tőlem poszt. Nagyon sajnálom, hogy ennyit váratom azokat akikkel játszom.
A buliban ha akartok nyugodtan menjetek tovább, de annyit megígérek, hogy hétfő este miután hazaértem mindenkinek írok, ha törik, ha szakad Very Happy

Legyetek jók.
Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Lányoknak sok locsolót, fiúknak sok csokitojást Very Happy
Vissza az elejére Go down

Jaya B. Hudson
mutant and proud

Jaya B. Hudson
független
loneliness is a gun
Play By : Anushka Sharma
Hozzászólások száma : 15
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeKedd 8 Ápr. - 22:41

Sziasztok!

Bocsánat mindenkitől (főleg a két játékostársamtól), hogy csak most írok, de kicsit felgyülemlettek a dolgaim... Van egy hónapom rá, hogy befejezzem a szakdolgozatomat, mellette pedig dolgozok is, így eléggé megcsappant a szabadidőm... Sad Már így is halasztottam egy fél évet, így tényleg nem szeretnék többet csúszni miatta, emiatt pedig nem igazán lesz időm ide is írni... Ha túl vagyok a leadáson, államvizsgán, igyekszem visszatérni, és még egyszer sajnálom, hogy így alakult... addig is minden jót a többieknek! Smile
Ui.: Ha szükség lenne a helyre, ahol épp játékunk van, akkor részemről nyugodtan zárható, senkit sem szeretnék hetekig váratni...
Vissza az elejére Go down

Borisz Sztyepánka
mutant and proud

Borisz Sztyepánka
független
loneliness is a gun
Play By : Borisz Sztyepánka
Hozzászólások száma : 41
Kor : 17



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeHétf. 6 Jan. - 20:36

Ave én

Nos, így a karácsonyi/szilveszteri programokat letudtam család barátok stb, viszont vissza tértem a munkámhoz 1 részt. Másrészt pedig 16. án vizsgázom így előtte esélytelen, hogy fogok tudni írni.

Megértéseket köszönöm a kezdő reagot nem felejtettem el...
Vissza az elejére Go down

Kanon C. Emerson
mutant and proud

Kanon C. Emerson
Diák
power to the future
Play By : Krystal Jung
Hozzászólások száma : 19
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeKedd 24 Dec. - 20:45

Sziasztok!

Mostanában nem aktivizáltam magam annyira, amennyire kellett volna, ezért bocsánat. A suliban most eléggé meglendültek a tanulnivalók, így kevesebb időm jut a gépezésre. Így az ünnepek alatt is be vagyok táblázva programokkal, úgyhogy az év végére megint kiesik a szerepjáték. Sad
Januárban pedig műtétem lesz, akkor azért nem tudok lenni... Ez az egyik ok, a másik, hogy mostanában nem érzem úgy, hogy menne az írás. Valahogy bénábbnak érzem magam, így pedig nem olyan jó a játék. Akikkel függőben van játékom, azoktól elnézést kérek, de tuti nem mostanában lesz lezárva a játék...

Mindenkinek Boldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket Kívánok! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Camille Claque
mutant and proud

Camille Claque
Tanár
let me to help you
Play By : Calla Rousso
Hozzászólások száma : 11
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitimeVas. 3 Nov. - 20:29

Esét.^^
Úgy néz ki holnaptól egy hétig nem lesznek a karaktereim közélet részei(nem mintha amúgy azok lennének). Szóval bocsi mindenki, hogy így alakult. :/
Legyetek rosszak. <3
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eltávra mentem...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Kérdések, csevegés, játék-