we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
 Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
 Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
 Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
 Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
 Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
 Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
 Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
 Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
 Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

  Yeong Ha Eun és Asha Grave

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Yeong Ha Eun és Asha Grave    Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeVas. 19 Jan. - 19:31

Nem tehet róla, hogy minden egyes mozdulatával, ahogy lehajol, vagy ahogy beszél, Deant juttatja eszembe. Ez nem rossz vagy jó, csak furcsa. Különös. De érzem benne a jóindulatot, az együttérzést is - de még így is, nagyon nehezen tudok igazán rá figyelni úgy, hogy nem a másik embert keresem benne. Nem akarom, hogy a lány lássa az arcomon, hogy valaki mást is fölismerek benne, de ez most nehezen megy.
Nem tudom mi van velem, általában nem így szoktam viselkedni, nem szoktam neki menni másoknak, és nem beszélgetek velük ilyen nyíltan. Magamba meg is bánom, hogy ennyire ragadós voltam, nem biztos hogy a lány az én társaságomra vágyott. Elvégre nincs olyan csodálatos képességem mint a többieknek, nem vagyok az az elbűvölő szép fajta. ~ Mégis láthat benned valamit a lány, ha eddig még nem hordott el...~ Súgja egy belső hang, és talán most igaza is van.
Bemutatkozik, nem fogunk kezet vagy ilyesmi, de nem bánom. Hosszú neve van, ázsiai, és most hirtelen, nem is tudom, hogy nevezzem őt. - Örülök hogy megismertelek. Engem Ashának, Asha Gravenek hívnak. - Mutatkozok be illedelmesen, majd a táskámhoz nyúlok ösztönösen, mert most bizony alig használ valamit....-És honnan jöttél? -Kérdezem barátságosan tőle, miközben teszek néhány lépést. Mondanám neki, hogy körbe vezetem, de még én se ismerem annyira az épületet.
Vissza az elejére Go down

Yeong Ha Eun
mutant and proud

Yeong Ha Eun
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 14
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Yeong Ha Eun és Asha Grave    Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeVas. 19 Jan. - 17:45

Először nem tudom mire vélni a lány arcikfejezését, azt a "bambulást", tágra nyílt szemekkel. Mintha valakire, vagy valamire emlékeztetném. De vajon kire vagy mire? Fogalmam sincs. De talán nem lehet túlságosan jó emlék az, amit eszébe jutattam neki, ha egyáltalán ez a helyzet, mivel a rémület egyértelmű jelét vélem felfedezni. Ez a nézés, összetéveszthetetlen, még ha próbálná takarni a rémületét, és szomorúságát, akkor is észrevenném, hisz már nagyon jól ismerem ezt  az érzést, alig volt olyan nap, mikor jómagam nem éreztem így, és ezért már felismerem minden aprócska jelét is. Igen, régen sokszor féltem, és voltam szomorú, de ez talán változni fog. Én reménykedem benne, hogy tényleg minden más lesz, és nem kell tovább félnem, hogy kárt teszek bárkiben is, és nagyon, de nagyon remélem, hogy tudok majd egyszer úgy mosolyogi, és örülni, mint ahogy már rég tettem.
Aztán a bőröndöm keresem, mivel egy pillanatra kihagy az agyam, és elfelejtem, hogy éppenséggel itt van mellettem, így sikeresen belerúgok, amitől az eldől, s halk puffanással létesít közelebbi kapcsolatot a padlóval. De gyorsan utána nyúlok, még mielőtt a lány bármit is tehetne, így megelőzöm őt.
- Ha Eun. Yeong Ha Eun. És téged? - Mutatkozom be végül, ha már rákérdezett, és cserébe én is megtudakolom az ő nevét. Most mát minden félelmem, és aggodalmam tovaszállt, mert érzem, hogy vele talán jóban lehetek, és esetleg még barátok is lehetnénk, aminek kifejezetten örülnék. Ő lenne az első, igazi barátom.
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Yeong Ha Eun és Asha Grave    Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeHétf. 13 Jan. - 20:24

Azt mondják, hogy a betegek számára egy-egy mosoly látványa is gyógyító erőt ad nekik. Az emberek újból tévednek. Mert emlékszem, amikor én mosolyogtam, nem gyógyult meg senki. Csak meghalt. Szóval, ha átírhatnám ezt mondást, azt mondanám, a mosoly gyógyítja a lelket.
És amikor a lány rám mosolyog, úgy érzem, valami bennem is meggyógyult. Vagy inkább megváltozott. Elbambulva, nagy szemekkel, nézek a lányra, az összes mozdulata valaki egészen mást juttat eszembe. Nem tudok visszamosolyogni rá, egyszerre fog el a döbbenet, a rémület, és a szomorúság is.
Hirtelen nézek föl a bambulásból, a lány meglöki a bőröndöt, az meg nagy puffanással esik földet. Lehajolnék ,de ő gyorsabb.
- Amúgy hogy hívnak? -kérdezek rá, hisz ez fontos dolog.
Vissza az elejére Go down

Yeong Ha Eun
mutant and proud

Yeong Ha Eun
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 14
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Yeong Ha Eun és Asha Grave    Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeHétf. 13 Jan. - 18:07

Úgy vesze észre, ez a lány hasonlóképp reagál rám, mint én őrá. Bár lehet hogy tévedek, de mégis, úgy érem, hogy ő is olyan mint én. Talán ő is olyanokon ment keresztül, ugyanazokat kellett átélnie, mint nekem. Vagy csak hasonlókat. De érzem az egész kisugárzásából, hogy  valamilyen szinten hasonlít rám. Érzem magamon a tekintetét, de ezt nem tudom mire vélni, mintha mélyen bele akara mászni az elmémbe, de nem tudna. Épp ezért nem is nézek rá eleinte, de végül mégiscsak arra kényszerülök, mivel ő is lesüti a szemét. Mintha szégyellne valamit, csak egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mégis mi lehet az, amit szégyellnie kéne. Kényszerűen közelebb lépek hozzá, mert ezalatt a kis idő alatt rájöttem arra, hogy ő nem fog bántani. És így én sem kerülök olyan helyetbe, hogy akaratom ellenére bántsam őt. mert azt nagyon nem akarom. Bőven elég volt az, amikor a tanárokat, és a saját szüleimet bántottam. Az egy éetre elég volt. De talán itt megtanulom kellőkép az irányításom alá vonni ezt az erőt, végülis ez egy iskola elvileg, bár nem tudom. Ez majd idővel kiderül. A válasza kicsit meglep, és ez a lepődöttség az arcomra is kiül. Nem értem, hogy ezt most vajon milyen értelemben kéne vegyem. Vajon ez rossz? Vagy, vagy mi? De aztán hamar kapok kicsit kielégítőbb választ, ami szintúgy meglep, bár nem is tudom miért. Az emberek többsége nem tud engem megérteni, kiigazodni rajtam, mondjuk az is igaz, hogy nem is nagyon próbálkoztak azzal, hogy kicsit is megismerjenek, vagy bármi.
- Ezzel nem vagy egyedül. Szóval ne érezd magad emiatt rosszul. - Ejtek meg egy félmosolyt, ami aztán hamar el is tűnik, s szememmel már a bőröndömet kutatom, ami természetesen itt van mellettem, csak én éppenséggel elsőre nem veszem észre, csak mikor szépen belerúgok, mikor fordulnék meg.
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Yeong Ha Eun és Asha Grave    Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeVas. 12 Jan. - 19:55

A lány ahogy rám néz, ijedség fut rajta át, megborzong, és én összehúzott szemöldökkel figyelem,  megpróbálom megfejteni vajon mire gondol. Ő is megijedt, lehajtott fejjel szégyenkezve nézett, pedig én jöttem neki. Aztán elmosolyodott, bár furcsállta a plafonról való megállapításomat. Most pedig komoran nézett rám, mint akit már évek óta ismer,  és aki egy teljesen elfeledett rossz emlék lenne.
  Egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni! Mérges rám, vagy semmibe vesz? Azt látom, hogy eléggé szégyenlős, de nem kéne.
-Igen, ez valóban furcsább hely, mint az otthon.-Állapítom meg csendesebben.
Aztán közelebb jön, és biztatóan néz rám,majd megkérdezi, hogy mi a bajom. Mélyen a szemébe nézek, majd nagyot nyelve válaszolok.
-Semmi, csak elgondolkodtatsz. - Válaszolom neki tömören, és csak reménykedni tudok, hogy megelékszik a válasszal.~ Furcsább lány a többieknél, nehéz eldönteni, hogy mit gondol. Ez zavaró!~ Panaszkodok magamba, és a válaszát várom. De aztán rájövök, hogy ezzel megbánthattam, így inkább még hozzá teszem.- El elgondolkoztatsz ... - dadogom hevesen - nem tudom miért, csak azt érzem, hogy nem tudlak megérteni!- Tör ki a számból, és zavartan szegezem le a fejem.
Vissza az elejére Go down

Yeong Ha Eun
mutant and proud

Yeong Ha Eun
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 14
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Yeong Ha Eun és Asha Grave    Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeVas. 12 Jan. - 19:37

Megijedtem egy kicsit, mikor összeütközünk a lánnyal, de szerencsére se neki, se nekem semmi bajunk nem lett, így már valamelyest nyugodtabban válaszolok neki, de hangom még mindig remeg, s nem is nézek a lány szemébe se, csak a padlót bámulom, s közben kezemet tördelem. Rossz szokásom, de ha ideges vagyok, akkor mindig ezt csinálom, és most az vagyok. Tuti, hogy most jön az, hogy a lány nekem esik, és ő is bántani fog akár szavakkal, vagy tettlegesen, de valahogy biztos. Mint eddig mindenki, aki megfordult eddig az életemben. Kicsit össze is húzom magam, úgy várom, hogy vajon mi lesz, de semmi. Semmi olyasmi, amire számítottam. Olyan kedvesen, ahogy már nagyon rég. Vagyis ha nem számítjuk azt a két férfit, akik nemrégiben meglátogattak. Talán itt tényleg minden más lesz, de... De én nem tudom, hogy biztos jó ez így.
Szememmel követem a lány kezét, hogy merre mutat, és hát kicsit furcsa, hogy a plafon tetszik neki annyira. Miért épp az? Na mindegy is, jobb lesz válaszolni inkább, ezért egy kis fáziskéséssel ugyan, de szóra nyitom a szám.
- Igen, tényleg szép itt minden. Olyan más, mint amit megszoktam, de nagyon szép. - arcomra halvány mosoly ül ki, nem is tudom már mióta először, s végre bátorkodom végignézni a lányon. Olyan szép... Az a hosszú szőke haj... Pont olyan, mint a régi iskolámban sokaknak, s így akaratlanul is ő rájuk gondolok, amibe beleborzongok. Az emlékek...
De aztán a lány, mintha szégyenkezne. Igen, ez biztosan az. Jól ismerem ezt a nézést, és ezt a testtartást. Túlságosan is jól. De mégis miért szégyenkezne? Hisz nincs semmi oka rá. Kicsit közelebb lépek hozzá, s kezemet a vállára helyezem, úgy nézem őt, s próbálok rájönni, hogy vajon mi lehet a baja, de nem tudok rájönni.
- Mi a baj? - csak ennyit kérdezek, s szám halvány félmosolyra húzódik. Most nem félek. Nem, mert érzem, hogy ő más, nem olyan mint a többi ember, akivel eddig találkoztam.
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Yeong Ha Eun és Asha Grave    Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeVas. 12 Jan. - 18:52

Megnyugodok amikor a lány válaszol, nem esett semmi baja. Én a földre estem ,de azonkívül, hogy megijedtem, az ég világon semmi fájdalmas nem történt velem. Föl állok, nagy nehezen, próbálok nem föllebegni, de a táska most nem bizonyul elég erősnek. Kihúzom magam, letörlöm a koszt a nadrágomról, majd a lányra nézek.
 Igazán szép teremtés, irigykedve figyelem, szép, eleven szemét, karcsú alakját, dús haját.
Nem idevalósi, az már bizonyos; az egyszerű bőröndjével, porcelán bőrével, magas termetével.
-Hú, jól vagyok, köszönöm, nem akartalak elütni. Szép itt minden nem igaz ?- Mutatok a plafonra, bár ő minden bizonnyal ezt nem értheti, miért olyan érdekes. ~ Jól lehetne ott feküdni, ha föl szállnék~
Még idejébe leteszem a kezem, és szégyenkezve hajtom le a fejem, és magamba megfontolom menekülési lehetőségeimet.


A hozzászólást Asha Grave összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 12 Jan. - 19:58-kor.
Vissza az elejére Go down

Yeong Ha Eun
mutant and proud

Yeong Ha Eun
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 14
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Yeong Ha Eun és Asha Grave    Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeVas. 12 Jan. - 18:08

Végre megérkeztem. Ez az egész olyan különös, és fura, olyan más. És tudom, más lesz az életem további része, legalábbis ezt mondták nekem. De hogy mennyire hihetek a szavuknak? Hát nem tudom, de valami okból kifolyólag mégis itt vagyok, és nem otthon. Igaz, nagyobbrészt csak a szüleim miatt jöttem el otthonról, mert láttam rajtuk, hogy mennyire örülnek, hogy megszabadulhatnak tőlem, és ha ők örülnek, akkor én is. Nem tudom miért, de nem tudok rájuk haragudni, hisz az én hibám minden. Ha nem lennék ilyen, akkor mindez nem történt volna meg, és most én sem lennék itt. De mégis ez a helyzet, és most itt vagyok, ezen a nagy birtokon. Csak remélni tudom hogy nem tévedek el rögtön az első napomon itt. Vagy ha mégis, akkor lesz itt valaki, aki segít nekem.
Csak egy közepes méretű bőrönd van nálam, abba pont befért minden, ami szükséges. Az ajtó előtt még egy kicsit habozok, de végül egy mély levegővétel után benyitok, s belépve hagyom, hogy az magától becsukódjon. A csarnok közepén azonban megállok, a bőröndöm magam mellé teszem le, pontosabban hagyom, hogy leessen. Csak nézem a falakat, a plafont, teljesen elbűvöl az egész, s ebből a nagy csodálkozásból egy kis lökés zökkent ki, amitől pár lépést hátrálok.
- M-mi? Se-semmi baj. Te jól vagy? - kérdezem, s hangom kicsit remeg. Nem nézek a lányra, inkább a padlót figyelem, mert nem merek ránézni. Mint általában.
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Yeong Ha Eun és Asha Grave    Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitimeVas. 12 Jan. - 17:31

Lassan megyek le a lépcsőn. Amikor néhány napja beléptem ide, nem is számítottam hogy valami egészen különös dolog fog kezdődni.
Az egész "suli" hatalmas, tele van különlegesebbnél különösebb mutánsokkal. Amikor ide jöttem féltem, féltem az egésztől. Féltem attól, hogy kirekesztenek, megvetnek, azért mert más vagyok. De itt ki nem az? Össze ismerkedtem egy lánnyal aki fényt tud csinálni, az egyik diák, elveszi az ember energiáját. És én, lebegek. Van bennem valami különös?
Ahogy elgondolkozok, a plafont nézem. Boldogság tölt el - nem tudom miért - és magamon kívül semmit nem veszek észre. Ahogy csodálom az iskolát, mindent alaposan, figyelmesen megnézve, észre veszek valamit.Valamit ami eddig elkerülte a figyelmemet.
Egy kis idő múlva, amikor a megálltam a nagy bámészkodásból, nem figyelek oda, és neki megyek egy lánynak. Meglöktem, de szerencsére nem esett el. A szám elé teszem a kezem, majd bocsánatkérően nézek rá.
-Nem akartam sajnálom!- felelem neki, de a hangon elhalkul, nem tudom mit mondani neki.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Yeong Ha Eun és Asha Grave    Yeong Ha Eun és Asha Grave Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yeong Ha Eun és Asha Grave
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Asha Grave
» Yeong Ha Eun
» Patricia és Asha
» Asha & Gabriel - Valahol Venezuelában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Földszint :: Bejárati csarnok-