we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
New York fényei - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
New York fényei - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
New York fényei - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
New York fényei - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
New York fényei - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
New York fényei - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
New York fényei - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
New York fényei - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
New York fényei - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 New York fényei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeHétf. 3 Márc. - 9:35

First topic message reminder :

New York fényei




Egyre furcsább események ütik fel a fejüket a városban. Az utóbbi 1-2 hétben egyre gyakoribbakká váltak az áramkimaradások. A tv-ben, az egyszerű halandók számára természetesen ebből csak annyit kommunikáltak le, hogy a központi rendszerrel van valami baj, amit igyekeznek minél előbb megoldani. A mutánsok, főleg, akik rá vannak hangolódva az elektromosságra, vagy az ahhoz kapcsolódó rendszerekre érezhetik, hogy itt valami másról van szó. Ez igenis különös, és egy kicsit sem normális az, hogy néhányan az éjszaka közepén a Central Parkban Északi fényt látnak.
Természetesen az X-Birtok két vezetője biztos abban, hogy ez egy olyan ügy, aminek muszáj utána nézni, főleg a gyakoribbá váló furcsa esetek miatt, hiszen brutális következményekkel járhat az, ha fény derül valami olyasmire, amire nem lenne szabad. Még nem készült fel a társadalom arra, hogy többet lásson abból, ami a színfalak mögött zajlik. A csapat vezetője a nem túl szószátyár Mathis Lensherr.

//Nos tehát értelem szerűen az esetleges független, vagy törvényen kívüli becsatlakozók szálait nem tudom még érdemben elkezdeni, csak ha már elkezdtetek utána járni a dolgoknak. Rátok a hozzászólás eleje vonatkozik.  ^^

Annyi a kérésem, hogy mindenki, aki jön a hozzászólása elejére írja be kapcsos zárójelek közé, hogy pontosan hol is tartózkodik. Bárhol lehet kutatni, akár város elektromos hálózatának utána nézni, vagy a Central parkban körülnézni, megkeresni a szemtanúkat, akik az Északi fényt látták stb. Sok a lehetőség, ha nincs ötleted, akkor írj és kérdezz bátran, kiagyalunk közösen valamit. Smile

Ami fontos és azt újra leszögezném, hogy én hétfőnként fogok hozzászólást írni, tehát aki nem tud egy hét alatt írni, az kimarad a körből. Ha valamilyen fontos közbejött ügy miatt nem írsz, és szólsz róla, akkor esetleg 1-2 napot tudok várni, de csak ritkán. Arra még kérlek titeket, hogy figyeljetek oda, hogy ha egy helyszínen vagytok valakivel, akkor ott érdemes tartani a sorrendet, de ne szívassátok meg a másik felet azzal, hogy vasárnap írtok és ő meg már utánatok nem tud, vagy ha úgy értek rá, akkor beszéljétek meg, hogy legyen sorrendváltás.
Ezen kívül kérlek mindig figyeljetek a veletek egy helyen lévők hozzászólásaira oda! Mert ezt az előző mesén is eléggé foghíjasan láttam alkalmazni. Tehát ne küldjünk tűzgolyót a másik után, ha bement körülnézni az épületbe és ne robbantsuk rá az egész házat figyelmetlenségből. Wink//


Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimePént. 4 Ápr. - 14:14

New York fényei


[Central park - > Csatornák - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Lindsay, Neil]

A fickó arcán még mindig az a cseppet sem biztató mosoly játszik, hiába idézi meg Lindsay a tűzgolyót a háta mögött, és hiába mondja Tyler, hogy mik a feltételei. Túlerőben vannak velük szemben és az nagyon jól látszik azon a csapaton, hogy gond nélkül megtesznek bármit, és nincs bennük félsz, hogy hány szemtanú lenne.
- Hát persze, hogy tudunk. - neveti el magát, és innentől kicsit felpörögnek az események. Az egyik fickó szemmel követhetetlen sebességgel kapja elő a pisztolyát, aminek hála Tyler vállát egy lövés súrolja. Hogy mázlija van, vagy ez csak figyelmeztetés volt, az remek kérdés, de ő mutatta magát vezetőnek, és talán betelt a pohár is, hogy feltételeket szab, miközben hátrányban vannak. Aztán egyszerre sötétül el mindegyikük előtt a világ. Neil is összeesik a bokrok között, és ekkor már fel tudnak figyelni rá is.

Nem sokkal később, azaz ezt maximum az óráikról tudhatják, hogy úgy fél óra telt el azóta, hogy a parkban jártak sötétben térnek magukhoz. Elég halványan dereng a fejük felett a néhány nagy távolságban lévő lámpa fénye. Egy csatornában vannak, ha csak nem teleportáltak, akkor nem túl messze a parktól, de ha igen... Nem tudhatják. Előre és hátra is hosszú kikövezett medret látnak, vékonyka vízfolyammal az alján. A mázlijuk, hogy büdös nincs, maximum patkányok lehetnek, de hogy pontosan hol vannak és merre van a kijárat, és főként miért vannak itt, az már sokkal jobb kérdés. A távolból halk moraj szűrődik, de szinte még alig hallható, csak ha valaki nagyon figyel. Persze most már kiszúrhatja mindenki a többiekkel együtt lassan magához térő Neilt is.

[Központi áramellátó - Liam, Leah, Tatjana]

Kijutnak ügyesen és a cím is meg van. Egy kis várakozással még Tatit is sikerült bevárni, maximum csak Mathis hiányzik, de minden bizonnyal a volt katona nem örülne, ha a nyomozás helyett mentőakciót kezdenének. Az is lehet, hogy már rég meglépett, vagy majd meg fog, minden bizonnyal megoldja majd valahogy.
A cím azért nincs közel, de egy kis újabb zötykölődéssel eljutnak a célig, egy egészen átlagos tömbházig. A pontos helyet ezen belül nem tudni, de az biztos, hogy a legtöbb áramkimaradás gócpontja itteni. Jó eséllyel a zsaruk is átvizsgálták a helyet, csak eddig még nem jutottak semmire, hiszen akkor lett volna erről valami hír. Liam az, aki egyértelműen érzékelheti, hiszen elég jól rá van hangolódva az energiákra, hogy merre kell menniük. A negyedik emelet 48-as lakásának ajtaja az, ahol megállapodhat a csapat, ha figyeltek a jelekre. Bentről nem hallatszik jelenleg semmit, akkor sem, ha kopogtatnak, az ajtó pedig természetesen zárva.

Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimePént. 4 Ápr. - 10:30

[Central park - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Lindsay, Neil]

Egy egyszerű tűzlabdát próbálok formálni a kezembe. Nem akarom lebuktatni a többieket, ezért kissé a fák felé húzódva teszem, vigyázva, nehogy felgyújtsak valamit. Végül sikerül, mindössze maroknyi méretű. A hátam mögé rejtve tartogatom a vészesebb  esetekre. Nem tudom mit akarnak pontosan tőlünk ezek a seggfejek, de amíg nem kerül harcra sor, nem fogom bevetni a kis labdacsot, aminek bárhogyan elsülhet a hatása. Ez az első, vagy talán a második eset hogy sikerül így előhívnom a képességet, viszont először fordul elő az, hogy nagyjából kordában is tudom tartani. Nem mondanám hogy nem próbálkozik kicsúszni a kis huncut a markaimból. Ha nem fordítok rá elég figyelmet, ki is ejthetem, akkor pedig azonnal elszabadul....
Nyugodtan állok tovább a többiekhez közel.
- A harc szerintem sem megoldás. Senki sem akarja, hogy a másiknak baja essen - szólalok fel én is halkan a többiek után. Belül pedig szélesen vigyorgok egy olyan arcot öltve, ami csak arra vár, hogy történjen valami, és akkor tesz is a többiek védelméért. Lehet hogy kezdő vagyok, de nem hagynám sem a többieket, sem magamat.

/Egyszerű tűzlabda, maroknyi méretű. Nem tartható tökéletesen, vagy hosszabb ideig kordában. Bármikor elszabadulhat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeKedd 1 Ápr. - 19:17

[Central park - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Lindsay, Neil]


Elégedetten morrantok egyet. Tyler végre kezd a sarkára állni. Tanár létére idáig hagyta, hogy egy taknyos orrú kislány, hisz a legtöbb x-men szemében én még mindig annak számítok, magához ragadva a kezdeményezést mindenfélét blöfföljön. Egy pillanatra azt hittem, hogy kinevezett vezetőnek. Erre kiderül, hogy nem, csupán lassan reagál. Ez mondjuk még mindig jobb, mintha egyáltalán nem reagálna. Ha viszont valami marhaságot művel...
- Ugyan minimum döntetlent képesek lennénk kihozni, de jobb emberveszteség nélkül megoldani az ügyet.
Féloldalas mosolyt villantok az ellenfél vezérére. A kezemet ugyan tudja irányítani két alakváltás között, de ha elkezdem hol Erwanként, hol Lisaként püfölni és gyorsabban váltok testet, mint ő blokkolna, akkor párszor fejbe tudnám térdelni. Szerintem. Az azonban érdekel, hogy egy csapat kívülálló vagy független mutáns mit akar beszélni egy diákcsapattal. Bántani nem akarnak minket, akkor már rég kitört volna a verekedés. De Tyler a főnök, így karba font kezekkel nézek felé, hogy na nagyfiú, mik az érvényes utasításaid?
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeVas. 30 Márc. - 13:51

[Central park - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Lindsay, Neil]



A vakítás sikerül, viszont nem igazán érem el vele azt, amit szeretnék. Egyelőre nem támadnak az emberek. Egyelőre... Erwan akcióját nem igazán látom, mert nem arra figyelek,így csak azt veszem észre, hogy a pisztoly a földre kerül. Hosszú pillantást vetek a lányra, de nem veszem fel a fegyvert. Erwan beszédére kicsit felvonom a szemöldökömet, de végül is nem szeretném őt elárulni, így inkább csak határozottan nézek a férfire és tartom fent a sötétséget. Annie is előtűnik, én pedig halkan sóhajtok egyet, majd lágyan kinyújtom a kezemet a lány felé, hogy jöjjön oda hozzánk, ha már így lebuktunk. Ha megindul felém, akkor lágyan a vállánál fogva ölelem magamhoz, és engedem is el, hogy láthassák: igen, így teljes a csapat. Lindsay-t is igyekszem a figyelmem alatt tartani, ami azért nem megy olyan simán. Lassan hátrálok egy lépést, hogy mindenkit lássak - Kivéve persze a hozzánk csapódó kisfiút - és mélyen a férfi szemébe nézek.
- Nem harcolunk. Mi sem akarunk lebukni, nem ezért jöttünk. Ha tudnak valamit a furcsa fényekről, akkor magukkal megyünk. Ha nem, ez esetben jobb lesz, hogyha harc és agresszió nélkül elválnak útjaink - húzom ki magam határozottan, hiszen én is valami vezetőféle vagyok pont, mint a másik férfi, aki a többiekkel ellentétben lát. Még.
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 29 Márc. - 11:19

Mit lehet szeretni a focin? Sok hülye szaldgál egy hatalmas tojás alakú labdával, miközben mint a vak bikák rohannak egymásnak. De legalább az őröket leköti, így én nyugodtan leshetem Liam és a Leahnak gondolt bányarém útvonalát. Valami papírt kapnak, majd elindulnak. Egyik folyosókamera, majd a másikon tűnnek fel. Remélhetőleg kifelé sietnek és gond nélkül. Bár ha idebent nem tűnt fel senkinek Liam, mint zavaró tényező, tán kifelé sem lehet gond. Hacsak össze nem futnak az eredeti bányarémmel.
Tehát ideje nekem is lépnem. De hogy? Én nem sétálhatok ki csak úgy, tőlem tuti megkérdeznék, ki a fene vagyok és mit keresek itt? Ó Mathis, a franc essen beléd!
Négykézlábra ereszkedve kúszok be az asztal alá, mint egy puzzle, keresgetve az összeillő darabokat. Majd ahogy meglelem, ami a gépet és a monitort összeköti, óvatosan széthúzom, és jól betúrom a többi kábel közé a csellengőt. Ezzel a monitor, ami a kameraképeket mutatja, kiiktatva. PErsze csak nekem, az őrök továbbra is látják a csendes folyosókat. Így talán Leahéknak is adok egy kis előnyt, és remélhetőleg magamnak is. Pár méterig még tudom tartani ezt az állapotot, és szerencsére a meccs is tart még.
Újra kilesek a folyosóra, és ha senki nincs, hát kisurranok. A legjobb út a már járt, így ismét a szellőzőben reménykedem. Újfent lenyitom, hisz épphogy csak visszanyomtam a fedelet, majd halkan imádkozva feltornázom magam. Talán hasznát látom a gimnasztikás múltnak. Az őröknél nagyjából akkor szűnik a varázs, mikor behúzom magam után a fedelet. Az más kérdés, a meccsbe merülés közben mikor tűnik fela monitor gondja, és mennyi idő, míg rájönnek a hibára és javítják.
Persze szusszanásra nincs most idő, Lábam kitámasztva indulok meg visszafelé, szerencsére ez nem egy nagyon összetett labirintus, nekem meg jó a memóm, így kissé leizzadva bár, de reményeim szerint hamarosan ismét a tetőn vagyok. Hason fekve kémlelek körbe, kihasználva, mikor senki nincs a létránál és mintha csak visszafelé pörgetnénk a felvételt mászok le rajta, majd becélzom a felszabdalt kerítést némi sprinttel. Ha valahol őrt látok, rögtön ráhangolódom, semmissé téve látványom.
Remélem a kerítés hibáját még nem vették észre és nem donganak ott. Ha szerencsém van kibújok és mintha semmi nem történt volna a kapu felé sétálva keresem a többieket.
Ha akadály van.. nos akkor ráérek majd akkor azon agyalni...
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimePént. 28 Márc. - 22:01

Az emberünk egy tipikus kocka. Kicsit olyan, mint egy hobbit, így jobban megnézve, de legalább hasznavehető hobbit. Pici, köpcös és és nemigen akaródzik segíteni, mintha félne elhagyni a kis Megyéjét. Már azt várom, hogy mikor kapja elő a gyűrűt és kér meg, hogy kísérjük el őt a küldetésére. Egy kicsit belegondolok abba, hogy mi lenne, ha munkára ösztönözném őt egy-két amperrel, de végül elvettem az ötletet, mert beadja a derekát és a kezünkbe nyomja a statisztikát. Okos hobbit mehet is vissza a Megyébe. Valahol azért reménykedtem abban, hogy használhatom a képességem néhány fickó kiütésére elvégre ebben vagyok jó nem? Leah rejtőzik, én meg csatasorba állok. Már kezdem egészen megszokni az új alakját, a végén már az eredetit is meg kell szoknom! Hogy nem örül ebbe bele? Kevés iskolatársamnak ismerem a képességét. Stephen és Scarlett, illetve még Lindsey az, akinek hallottam a képességéről, de csak Leahét tapasztaltam, láttam a szememmel. Magamat nem tudnám elképzelni, hogy emberek alakját veszem fel. Hasznos meg minden, de nekem olyan érzésem van tőle, mintha elakarna bújni, rejtegetni magát, másokat használ pajzsként, és bármikor átverhet. Inkább megmaradok az energiazsonglőrködésnél.
Simán bejutottunk és simán ki is jutunk. Ez az egész túl könnyű így. Körülnézek, de sehol nem látom Tatjanát vagy Mathist. Lehet, hogy ők szerencsésebbek voltak és beverhettek pár koponyát? Vagyis csak Mathis. Nem hiszem, hogy Tatjana az a harcos amazon fajta, aki ököllel szét csap az ellenfelei között. Ő inkább kijátssza őket, biztos valami megtévesztésre specializálódott képessége van, de csak sötétben tapogatózom, vakon tippelgetek. Vajon miért volt börtönben Leah? Rövid, vagy hosszabb ideig mondta otthonának a fegyházat? Engem is vittek már be, mert részegen könnyítettem magamon egy nyilvános parkban, de elengedtek mikor bejöttek értem. Erre még vissza kell térnem, nem árt, ha ismerem a társamat. Nem ellene vagyok, csak nehezebben bízok meg az emberekben, mint mások. A bizalom a tiszteleten alapul, a tiszteletet pedig ki kell érdemelni.
- Szerintem már abban kellett volna jönnöd. Mindenki szereti a veszélyes csajokat. - mondom neki mosolyogva és rákacsintok. Mostanában ez egyfajta hóbortom lett. Kacsintok, mint a filmekben, ott jól néz ki, más kérdés, hogy a valóságba milyen hatékony. Belepillantok a statisztikába, és bár nem értek hozzá, de azt még én is látom, hogy valami nincs rendben. Túl gyakran tűnik fel egy cím. Ismét körülnézek, hátha valahol előbukkan a csapat másik fele, együtt azért mégis jobb lenne, több szem többet lát.
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimePént. 28 Márc. - 20:13

Visszamosolygok a srácra, tényleg jó dolog, hogy a magunk urai vagyunk, de amikor legutóbb ez volt, akkor többen meghaltak, és persze én voltam a hibás. Azóta óvatosabb vagyok. Legalábbis nem egyedül megyek, hogy legyen kire kenni a dolgot, ha beüt a krach. Sietünk előre a cél felé, ám nyugalmat erőltetek magamra, mert a szigorúképű banya, akinek felvettem az alakját, nem tűnik idegbeteg tipusnak, az én arcomon sem illő, ha fura rángások jelenjenek meg. Szóval lazán, mint aki csak úgy repked.
Nincsen ugyan komoly támadó képességem, de őszintén kinek is kell az? Jobban szeretem az elvegyülést, a manipulációt, mint a tűzgolyókkal manipulálást. Csoda, hogy mondjuk Tati társaságában érzem magam jól, nem pedig Jillében? Az a csonttörős mutatvány igazán... undorító, amennyire én hallottam, hiszen még csak egy szót sem váltottam azzal a fura lánnyal. Valahogy így is klikkekbe rendeződünk, csak nem a sport, hanem a képességek szerint. De lehet, hogy csak én látom így. Időnként oldalt pillantok, ahogy Liam igyekszik legyőzni az ocsmány külsőm keltette rossz érzését, én pedig azon tűnődöm, hogy a saját bőrömben netán tetszenék neki, vagy csak udvarias akart lenni.
Lassan már a végső teremben vagyunk, ekkor a srác rá is kérdez az elejtett félmondatomra. De nem, Leah-ként kell gondolkoznom. Ártatlanként.
- Persze, én és a börtön. – Börtönben valóban nem voltam, csak a javítóban, de már csak az átszállításomra vártam. Mindegy, rég volt, megúsztam. Elég gyorsan bejutunk, nem kezdek el ráripakodni a technikusra, csak színtelen arckifejezéssel tépem ki kezéből az összeszedett adatokat, aztán köszönés nélkül távozom a „fiammal”. Feltűnésmentesen sétálunk kifelé, remélem ki is jutunk. Ha nem, akkor gyorsan vége lesz a dalnak. Ha már kiértünk, akkor kezdem el csak keresgélni a többieket.
- Rabruhában egész csinos lettem volna,  nem? – Kérdezem évődő mosollyal, miután visszaváltoztam. Merre lehetnek a srácok? – Forgatom a fejemet, és közben a  stasztisztikát is nézem, még várunk egy picit, de ha nem lesznek meg Mathisék, akkor elrángatom arrafelé Liam-et, amerre az épület található, ahol sok furcsaság történt.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimePént. 28 Márc. - 9:58

New York fényei


[Central park - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Lindsay, Neil]

A sötétség hamar beborítja a főnökön kívül a többiek szemét, amire idegesen kapkodják a fejüket, és az egyik körül még egy enyhe lángcsóva is feltűnik, amit Lindsay ha nagyon akar tud használni. Erwan trükkje bejön, a pisztoly a földön köt ki, bár a blöffjére inkább csak felszökött szemöldök a válasz.
- Szóval ilyen amatőrnek nézel minket, hogy nem tudjuk, hogy egyedül jöttetek? - dönti kicsit oldalra a fejét, aztán Tylerre pillant, miközben Annie előtűnik az árnyak közül. Sikerül neki vékonyka alakzatot formálni az árnyakból, kérdés, hogy aztán mit kezd vele.
- Tisztázzuk a lényeget, a társaim most nem látnak, de ez nem akadályozza őket a képességeik használatában, és hidd el fel tudjuk hívni magunkra a figyelmet, ami nektek nem lenne jó, hiszen bujkáltok, mint valami szánalmas kis férgek egy iskolában. Szóval... velünk jöttük, vagy... leállhatunk harcolni is, ti döntötök. - cseppet sem barátságos mosoly jelenik meg az arcán, és továbbra is szilárdan áll a helyén. Kissé a tekintetéből is úgy tűnik, hogy nem igazán van sok veszteni valója, így aztán észérvekkel se lesz valami egyszerű hatni rá, bár persze próbálkozni lehet. Közben érezhetik, mintha az egész tisztáson nagyobb szél kerekedne, mint eddig. Nem egyértelműen érezhető, de azért nagyon is sejthető, hogy nem természetes.

//Lindsay: Kérlek, ha konkrétan képességet használnál, netán másodlagos képességre célozgattál, akkor off-ban jelezd miről van szó, mert így nem egyértelmű nekem, hogy mit szeretnél, nem ismerem fejből az előtörténetedet. Smile//

[Központi áramellátó - Liam, Leah, Tatjana]

Leah és Liam megállíthatatlan párosként tör előre. Elég jó az álca, és végül is ez nem egy szigorúan őrzött intézet, hogy nagyon bonyolult legyen bejutni. A számítógépterem tehát itt van előttük. A technikus, akit Leah noszogat nem igazán érti, miért kell nekik statisztika, de végül is csak megrántja a vállát, és beadja a derekát. Épp akkor indult volna szegény ebédelni és úgy fest, hogy sokkal inkább ahhoz lenne kedve, mint kekeckedni, ezért végül kapnak egy listát, ami mutatja, hogy milyen gócpontjai voltak az áramkimaradásoknak. Sikerül találni egy olyan címet, ha átnézik a listát, ami többször is feltűnik. A külvárosban található és egy viszonylag nagyobb területet fed le, jó néhány háztömböt. Ennél sokkal többre nem jutnak a statisztika alapján.

Tati gond nélkül le tudja fedni a két pasast és így a kamerák képét is megváltoztatni, amikor ott a társai tűnnek fel és persze láthatja, hogy mikor jutnak előrébb, azaz mikor érdemes neki is távoznia. Már csak az a kérdés, hogy hol fognak találkozni, hiszen a kamerák alapján még nem egyértelmű, hol vannak és onnan távoznak is és nem beszéltek meg találkozási pontot. Az épület előtt, netán a hátsó kijáratnál? Arról az apró bökkenőről nem is beszélve, hogy ő hogy jut el addig, hiszen a kamerák venni fogják minden lépését és akkor bizony jó eséllyel lebuknak majd.

Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeSzer. 26 Márc. - 23:34

[Central park - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Lindsay, Neil]
Dermedten figyelem a jelenetet. Oké, elkönyvelhetem magamban hogy még ilyet sem láttam, és ahogy fokozódik a helyzet, úgy nő az idegességem is. Jó magam nem tudom mi tévő lehetnék. Néha azt hiszem nem vagyok túl nagy segítség, főleg nem akkor, ha csak állok, s hagyom hogy magukkal sodorjanak a dolgok. Ezúttal viszont... nem hagyom!
Amennyiben bármelyik társamnak bántódása esik, megpróbálok a képességemre koncentrálni. Nagy hátrányban vagyok a többiekhez képest, mert Annie legalább el tud rejtőzni az erejét használva, én viszont örülhetek, ha olykor felbukkan egy apró lángocska. Hogy pontosan hol, az pedig... jó kérdés. Lévén hogy még nem tudom tökéletesen kordában tartani, bármi végbe mehet. Most a szokottabbnál jobban összpontosítok arra, hogy az irányításom alá tudjam vonni ezt az adottságom. Egyszer ki szeretném használni teljesen, és nem csak állni, mint egy riadt őz, ki bénultságában azt sem tudja, mi tévő legyen.
Abban reménykedem hogyha még inkább beindulnak az események - mondjuk rossz irányokba -, fellobban egy kis láng, amit ellőhetek, vagy ha csak fél percre is, de az uralmam alá vonhatok egy olyan évek óta birtokolt képességet, amit eddig sosem tudtam igazán kihasználni véletlenszerű felbukkanása miatt.
Mikor jön el az a pillanat, amikor tudatosan használhatom? Mikor jön el az a pillanat, amikor segíthetek? Egyszerre izgulok, és vagyok ideges.
Ami pedig a metrózást illeti.. Nekem biza' ez volt az úti célom, de aról nem volt szó, hogy ilyen furcsa alakokhoz lesz szerencsém!
Vissza az elejére Go down

Annie Montgomery
mutant and proud

Annie Montgomery
Diák
power to the future
Play By : Phoebe Tonkin
Hozzászólások száma : 41
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeSzer. 26 Márc. - 17:41

[Central park - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Lindsay, Neil]

A fák vetette árnyékokhoz társulok, s képességem használásával pikk-pakk el is tudok rejtőzni. Vélhetően ezek a fickók nem szúrták ki a korábbi közelben lévő mászkálásomat, mert akkor sejthetik, hogy valami kicsit sem oké velem kapcsolatban. Ahogy próbálok hallgatózni hirtelen történik minden. A diák kezében lévő pisztoly a férfi kezének parancsára indul meg és kerül szembe a tanár arcával. Kissé döbbenten, de figyelem tovább az eseményeket, ha rosszra fordulna a sor, akkor mindenképp előjövök és egy kis árnyék segítségével próbálok tenni valamit. Mondjuk nem mintha tudnám valami perfect módon irányítani az árnyakat, de fene tudja mire vagyok még képes. Mindenesetre azt, amit az imént láthattunk attól a pasastól, egész biztos kizárja azt, hogy emberekkel lenne dolgunk. A következő pillanatban már fordul a kocka, eddig helyesnek vélt búvóhelyem most szépen kudarcba fulladt. Basszus... Mégis mik ezek a fickók? Így, mivel nincs értelme további rejtőzködésemnek, szép, lassú tempóban lépek ki a feketés árnyalatból, majd meg is állok a helyemen. 
- Szóval nem egy egyszerű "beszélgetésre" akarnak invitálni. - fonom össze karjaimat kissé durcásan, sziszegve. Ez a bújócska nem jött össze, úgyhogy várom a fejleményeket, hisz' a többiek már próbálnak ész érvekkel hatni a fickókra, akik egyelőre nem hagynak minket békén. Valóban kezdők vagyunk, én sem évek óta birtoklom a képességemet, így az utazgatáson kívül nem igen van előnyöm. Fenébe... Mindegy, jelenleg csak ennyire futja tőlem, a magyarázásba meg nem kezdenék bele, mert tuti kibukna a számon valami, aminek baromira nem kéne. Lábamat a biztonság kedvéért az árnyékban tartom, kissé egybeolvadva azzal, ha netán ez az irányító mutáns mást is ki akarna próbálni. Nem igazán foglalkozok a most történtekkel, inkább az árnyékkal próbálnék barátkozni. Valami trükkje csak van. Milyen menő lenne már, ha csak úgy egy kart formálnék belőle, ami bármilyen szilárd tárgyhoz ér, azt könnyedén megfogja. Ez se kizárt, nem ismerem a képességem határait, talán egy kis koncentrációval sikerülhet, így csak erősen összpontosítok az árnyék mozgatására csakis a szememmel, nehogy valamit kiszúrjanak ezek itt. Ha netán sikerülne a kis próbálkozásom, akkor az egyik fa árnyékából elő is mászik egy vékonyka csík, ami csak nő és nő, szépen haladva előre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeKedd 25 Márc. - 9:43

[Central park - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Lindsay, Neil]


- Hogyaza...
- Vonom le az alapos és mindenre kiterjedő következtetést. Ha az a mutáns fazon irányítja a kezem, anélkül, hogy érezném és képes kiszúrni a sunnyogó hátvédünket, akkor képes érzékelni a mutáns képességeket. De ez most akkor is totál ciki lesz, legalább Tyler megtette azt a szívességet, hogy egy kissé besötétített. Szóval alakváltásnál a génszerkezetem módosul. A fazon Liza kezét irányítja, azaz Erwan el tudja engedni a pisztolyt. Remélem amikor leesik nem fog elsülni. Következésképp: egy pillanatra átváltok Erwanra elengedem a fegyvert, majd mielőtt kezdene kínossá válni, hogy fiú vagyok lány ruhában, vissza is váltok Lisára. Mindezt lehetőleg gyorsabban, mintsem a mutáns irányítást szerezne Erwan felett is. Ha mindez összejött, akkor felemelem a két kezem tenyérrel a mutánsok felé, szép lassan.
- Na most, hogy patthelyzet alakult ki, elmondanák, hogy mi a jó francot akarnak tőlünk? Azt szögezzük le már most, hogy az esemény akkora horderejű, hogy maguk sem feltételezhetik, hogy minket küldtek a felderítésére. Azaz van egy alfa csapat a közelben és nem tudják, hogy jelenleg kapcsolatban állunk-e velük vagy sem. Nos, ha nekem bajom esik, akkor Logan egy csöppet morcos lesz, ugye megértik? És van épp elég x-men az alfa csapatban ahhoz, hogy a többiekre is jusson egy zabos mentor.
A bokor felé pillantok és remélem felveszik a szemkontaktust. Ne csináljon senki semmi hülyeséget, mert fogalmam nincs, hogy az ellenfél bevette-e a blöfföt vagy érdekli-e egyáltalán, ha egy tucat agresszív mutáns indul a nyomukba.
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 10:52

[Central park - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Lindsay, Neil]


Habár a két morgó kuty igen valósághűnek hat, úgy tűnik, hogy az illetőket mégsem hatja meg. Nem tűnnek úgy, mintha félnének, márpedig a két eb igencsak nyálcsorgatva, vicsorogva sétál feléjük. Hát persze, megesik, hogy néhány ember nem fél a nagy darab morgó ebektől... Erwan a pisztolyához nyúl és nem túl határozottan tartja azt az emberekre. Nem is értem, hogy jutott eszébe elhozni. Vajon lőtt már egyáltalán vele?! Az elfojtott mosollyal közölt mondatra felvonom a szemöldökömet, és a kutyákat eltüntetem az egyik bokorban. Ki tudja, hogy vajon tudják-e mik is vagyunk, vagy totálisan másra gondolnak. Így hát a kutyák eltűnnek, én pedig egy lépéssel előrébb lépek, lassan Erwan elé kerülve - félig takarva a lányt.
- Tudták, hogy jövünk? - vonom össze a szemöldökömet, ám hirtelen el is harapom a mondatot, hiszen a pisztoly életre kel és felé irányul - méghozzá a pasas kezének mozgására.
- Mutánsok - szisszen a fogaim között a szó, ami talán csak Erwan hallhat, meg valaki, akinek esetleg szuper hallása van. Igyekszem a perifériás látásommal megkeresni Annie-t és konstatálom, hogy Lindsay is itt van.
~Ahh, pont ő?! Nem úgy volt, hogy ő marad a metron a többiekkel?~ nyögöm csak gondolatban, de végül is hamar kirázom a fejemből ezt a gondolatot és ismét a férfire nézek, aki irányítja a pisztolyt.
- Nem támadni és harcolni jöttünk, csak információra van szükségünk! - szólalok meg határozottan, de nem mozdulok. Ki tudja, mikor sül el a pisztoly... Ám egy újabb ötlet motoszkál a fejemben: megvakítani a férfiakat. Ám ki tudja, hogy a pisztoly akkor merrefelé sül el. Vetek egy pillantást Erwan-ra és ilyenkor kívánom, hogy telepata legyek. Bakker Charles, merre vagy? Halkan felnyögök majd egy új ötlet szerint mindenki elé sötétséget vetítek, kivéve a elé, aki a pisztolyt irányítja.
- A társai nem látnak. Engedje le a pisztolyt és beszéljük meg a dolgokat normális... - itt kicsit elakad a szavam, végül határozottan folytatom - ... emberek módjára!


//Srácok, ha van valami ötletetek, hajrá! :DD//
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 22 Márc. - 12:14

Szerencsére nincs klausztrofóbiám, és a szűk helyekkel sincs gondom. Végül is mire való a fantázia? Ha valamikor is bepánikoltam az ilyen helyeken, hát rögtön egy tágasabb teret képzeltem magam köré, rögtön csillapítva a félelmem. Tehát most se pánikolok, inkább csak óvatosan araszolgatok, nehogy a kelleténél nagyobb zajt csapjak.
Aztán véget ér az utam, szerencsére nem csavarozzák ezerrel a rácsokat, így némi ügyeskedés árán felnyitom és kidugva a fejem ellenőrzöm a folyosót, egyrészt, h mászkálnak-e, másrészt, hogy akad-e kamera.
Két negatív jelentés hatására leugrom és gyorsan vissza is záróm a fedelet, nehogy a kelleténél hamarabb lepleződjek le. Aztán a falhoz simulok, majd a legközelebbi szoba felé araszolok.
A megszokott Tatis elégedett vigyor ül ki a számra a látványtól. Az őrszoba és csak két őr. Főnyeremény! Két emberrel még könnyen elbánok, főképp, hogy nem is kell tűlzásba vinnem a dolgot.
Bár nyílik az őrszoba ajtaja, én nyitom és lépek be, az őrök mindebből semmit sem érzékelnek. Bőszen lesik a TV-képernyőn, hisz a hazai csapat épp egy gyönyörű touchdownt visz véghez. Persze nem csak a képernyő vonja el ennyire a figyelmük, hanem én is. Hisz az ő szemüknek az ajtó mozdulatlan, ahogy az én alakom is teljes mértékben beolvad a falba. Ott sem vagyok....
És míg ők örömtapsot csapnak, némi büszke kézrázással spékelve, mintha csak ők futottak volna be, addig én az osztott képernyőkön futtatom végig a tekintetem. Megpillantom Liamot egy idegen nővel. Elsőre megijedek, majd kezdem gyanítani, hogy Leah az a csúfság. Mert ha elkapták volna a srácot, nem hiszem, hogy ilyen visszafogottan viselkedne. Simán lenullázhatná a kamerát és lecsapva a nőt elfuthatna. És persze ha elfogták volna, akkor tuti lenne ott őr is, vagy ezek beszélnénak a betolakodóról.
Mivel egyenlőre teljesen felesleges a folyosókon barangolnom, veszélyeztetve a lebukást, így leguggolok, hátam a falnak támasztom, így a folyosóról sem látszom, és tovább mesélem az őröknek a nagy semmit. Tekintetem közben folyton a monitorokon, hogy haa többiekkel gond lenne, azt is tudjam módosítani. Azt hiszem, most így hirtelen mást nem tudok tenni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Márc. - 17:15

Rávigyorgok Leahra, ahogyan átmászom a drótkerítésen és elindulunk a célunk felé. Jól esik, hogy nincs velem olyan, aki visszafoghatna. Se tanár, se X-Men, csak Leah és én. Egyfajta szabadságérzet alakul ki bennem, de azért ez nem ugyanaz, mintha a parkban sétálgatnék. Bármikor elkaphatnak és elfoghatnak, ha nem figyelünk oda, de eddig elég egyszerű dolgunk volt. Persze tudom, hogy a dolgok legelején vagyunk még, de akkor is: túl könnyen mennek a dolgok. Sehol egy biztonsági őr, vagy kamera. Ennyire sebezhetetlennek hiszik az emberek ezt a helyet? Könnyűszerrel bejutottunk az udvarra és indulunk el Leahval az ajtó felé. Még egyszer hátranézek Mathisék felé és remélem, hogy sikerrel veszik az eléjük kerülő esetleges akadályokat.
Fura, de nélkülözhetetlennek érzem magam. Én vagyok az, aki az energiákat irányítja, ergo nekem a leghasznosabb a képességem jelenleg. Konyítok valamennyit a gépekhez, megtudok találni dolgokat rajta, de nem vagyok hacker vagy mifene. Nem tudok betörni az adatbázisukba, tehát a szakértelmem ilyen téren egy erős közepes. Amit a gimiben tanultam az megvan, tudok vírust írni, de ennyi is lenne a tudományom. A képességem sajnos nem terjed már ki arra, hogy infókat nyerhessek ki gépekből. Én csak irányítom az energiát ide-oda és elraktározom. Leah átváltozik, én pedig igyekszek nem törődni azzal, hogy mennyire néz is ki jól ebben az alakjában. Mint szépség és a szörnyeteg, olyan érzés kerít hatalmába. Leah alakváltó képessége visz át minket a folyosón és itt meg is dőlt az "én vagyok a legfontosabb ember a küldetésen" elméletem. Amint gondoltam rá, az élet rácáfolt. Jellemző.
Amikor megdicsérnek, hogy milyen szimpatikus gyerek vagyok, elmosolyodom és biccentek egyet köszönöm képen aztán amikor hallótávolságon kívülre kerül a dicsérőm el nevetem magam. Ha bajba kerülünk majd kivágom magam a szimpatikus kis fejemmel. Ez a hely még annyira se őrzött, mint elsőre gondoltam. Ezek szerint bárki csak úgy besétálhat ide a gyerekével, vagy családjával? Röhejes az, amit ezek biztonságnak hívnak, de örülök neki, hogy nem tigrisekkel őrzik az ajtókat. Elérjük az ajtót, amit valószínűleg egy érintéssel eltudnék intézni, de nem teszem egyelőre meg. Ha be is jutunk, kevés az esélye, hogy átlássuk a gépezetet. Kéne találni valakit, akit megkérhetünk rá, hogy legyen a család segítségére. Esetleg Leah kihasználhatná az újonnan szerzet "báját", végső esetben kicsit megnoszogatom, vagy akár ki is üthetem a zárat. 
- Voltál börtönben? Nem tudlak elképzelni rabruhában. - mondom neki kicsit megdöbbenten. Ki hitte volna, hogy priuszos a társam? Na ez izgalmas kis útnak ígérkezik! - Csak egyféleképpen tudhatjuk meg, hogy sikerrel járt-e.
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Márc. - 9:52

Átbújunk a drótok alatt, és már csak az udvarra belépve villantok egy mosolyt Liamra, miközben karbafonom a kezemet.
- Héj, mi ez az egyátalán nem burkolt célozgatás? – Ingatom a fejemet, némi pír jelenik meg arcomon, nem szoktam hozzá, hogy az odavetett megjegyzéseimre csak úgy visszaválaszoljanak. Ahhoz képest, hogy én például alig pár hete koptatom a Xavier birtok ágyrugóit, úgy működik a dolog, mintha már összeszokott X-Men csapat lennénk. Megy ez! De várjuk ki a végét, ismerem magamat, hajlamos vagyok elbizakodott lenni, aztán a végén a valódi szuperhősök fognak majd megmenteni. Az elején például roppantmód nem tetszett, hogy Mathis csak úgy rángatta a karomat. Már nagykorú vagyok, tudok magamért felelősséget vállani, még ha ilyen nagy katonai múltja van, vagy mi.
Ami azt illeti, én csak arra vagyok itt jó, hogy bejuttassam a fiút, hiszen az elektronikához cseppet sem értek, így neki kell majd foglalkozni a vezérlővel. Alakváltó vagyok, bár cseppet sem olyan ügyes, mint Raven, sőt, ő még a számítógépekben is otthon van, csak irígykedni tudok rá. Amikor bent vagyunk az ajtó előtt, még körülnézek, de Tatiékat már nem látom sehol, remélem tud magára vigyázni. A kilincset megragadva felpattintom az ajtót, és már sikerül is lemásolnom egy női alanyt, aki nem a legszebb, de legalább az elvegyülésre tökéletes, fura is lett volna, ha itt modellek dolgoznak. A fiú ismét valami bókkal él, amin meglepődök, hiszen Shannonként mindig úgy gondoltam, hogy én vagyok a szebb, Leah pedig a bájosabb, de most úgy tűnik, mégis van némi sikerem. Talán a kettő keverékeként időnként így is felfigyel rám valaki.
Végigsétálunk a folyosókon, követve a vaskosabb csöveket, és amikor ellépdel mellettünk valaki, megdicsérve a kisfiamat, igyekszem uralkodnia az arckifejezésemen, amely a meghökkenés és az iderángás között helyezkedik el, miután mindjárt elnevetem magam. Így csak szigorúan biccentek, és haladunk tovább. Még ha társam ért is az elektronikához, nem tudjuk, hogy mit keressünk, ezért amikor már közel lehetünk, akkor keresek egy technikust, és ráreccsenve utasítom, hogy valami adathordozóra csináljon nekem statisztikát a város áramellátottságáról, és a hibák lehetséges okairól. Ha nem sikerül, akkor csak intek Liamnek, hogy nyissa fel a termet, és próbáljuk meg egyedül. Közben odasúgom neki.
- Remélem a csajszinak sikerült kikapcsolni a kamerákat, különben rövid pályafutásunk lesz. Börtönben megrohadni nem a legszebb halál, nekem elhiheted. – Dobnám hátra a hajamat, aztán rájövök, hogy a banya kontyban hordja. Fene!
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 20 Márc. - 15:21

New York fényei


[Central park - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Lindsay, Neil]

Nem úgy néz ki, hogy a négy pasas, a hajléktalannal együtt öt csak úgy lazán el akarna sétálni, mert meg jelent kettő darab morgó kutya. A pisztolyos manőver már lehet, hogy érdekesebb, bár úgy tűnik, hogy Tylerre ennek folyományaként főként csak Lindsay hallgat, hiszen mindeközben Annie is az árnyékok között kommandózik, aki egyébként meghallhatja a fák között motoszkáló Neilt, hiszen ő maga is a rejtőzködés nagymestere, így könnyebben kiszúrja az ilyesmit. Egyébiránt a közelben, látótávolságon belül akad egy kisebb forrás, ha vizet szeretne vételezni, akkor ott van rá esély és az egyik fickó szájában egy félig elszívott cigaretta is időnként felparázslik, amikor újabbat szív belőle.
Nos tehát, a kutyák morognak, Lisa erőteljesen fenyegetőzik, amire egy-egy felhúzott szemöldököt és persze néhány elfojtott mosolyt kap válaszol.
- Tényleg ennyire kezdőket küldtek? Úgy remeg a kezedben az a pisztoly kislány, hogy abban sem vagyok biztos, hogy meg mered húzni a ravaszt, nem hogy el is találja vele. - szólal meg az egyik oldalt álló alak szélesen vigyorogva. Egyébiránt Lisa kezén nem látszik, hogy remeg egy átlagos szemlélődőnek legalábbis... Azt viszont érezheti, ahogy a keze önálló életre kel. A pisztoly szépen lassan indul meg, méghozzá a velük szemben álló pasas kezének útját követi és végül Tylerre szegeződik.
- Biztos vagy benne, hogy meg akarod húzni a ravaszt? Vajon regenerálódni tudsz, vagy hoztatok valamiféle gyógyítót is magatokkal, netán csak az árnyékokban osongató lány van még pluszban? - kissé oldalra döntött fejjel pontosan Annie irányába pillant, annak ellenére, hogy tényleg hatásos a rejtőzködése. - Szóval... átgondoltátok a helyzetet? Mi öten vagyunk, ti pedig... három kölyök és egy trükkös... tanár? - láthatóan ebben az utolsó szóban nem teljesen biztos. Az egyértelmű, hogy Tyler idősebb, de ugye lehet tanár is, vagy akár x-men, netán csak egy idősebb diák.

[Központi áramellátó - Liam, Leah, Tatjana]

Leah és Liam párosa egészen könnyen megoldja az aktuális kihívást, azaz gond nélkül jutnak át a folyosókon. Időnként jön szembe egy itteni alkalmazott, aki egyszerűen csak biccent, sőt olyan is akar, aki megdicséri Leaht, hogy milyen szimpatikus kisfia van. A központi vezértő nincs bonyolult kódolásokkal zárva, a zárszerkezetet szimplán egy cseppnyi áramkisüléssel simán ki lehet nyitni és már bent is vannak a számítógép vezérelt teremben. Mindenhol kütyük, pittyegnek, jeleznek, szóval kb. az egész átláthatatlan, ha csak nem értenek hozzá. Nagyjából azért ki lehet silabizálni, hogy melyik a fő számítógép, már csak az a kérdés, hogy tudnak-e belőle adatokat kinyerni, vagy szükségük lesz egy esetleges bennfentesre, akit szépen megkérnek, hogy segítsen nekik?

Eközben a tetőn...
Tatjana gond nélkül talál a tetőn egy szellőző nyílást, amin lekommandózhat. Remélhetőleg nincs nagyobb klausztrofóbiája, mert azért kissé szűk az a hely, ahol át kell másznia kezdetben, amíg le nem ér a folyosóra. Viszont itt neki mindenképpen nehezebb a dolga, hiszen nincs Liam aki kiiktassa a kamerákat és persze Leah sem, aki eljátszhatná az anyukája szerepét. Egyetlen mázlija van, hogy észreveheti, hogy épp nagyjából ott lyukadt ki, ahol a biztonsági központ van. Két pasas ücsörög ment, egy kis tv-n épp mecset néznek, időnként pedig az osztott képernyős nagy kamerán váltogatnak a képek között. Kiszúrhatja egy alkalommal a Leah-Liam párost is a kamera képén, azaz inkább csak Liamet egy ismeretlen nővel, habár ebből akár arra is következtethet, hogy bajban van. Lényeg a lényeg, odabent a két őr, és lehetséges, hogy hasznos lenne adni egy kis segítséget a két társának, mert igaz, hogy jól haladnak, de ha elkezdenek a számítógépteremben motoszkálni, az lehet hogy feltűnő lesz, no meg így Tati se juthat el hozzájuk, hiszen a kamerák simán lebuktatják.

Vissza az elejére Go down

Neil Hunter
mutant and proud

Neil Hunter
független
loneliness is a gun
Play By : Dakota Goyo
Hozzászólások száma : 31
Kor : 23



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 20 Márc. - 8:33

[Central Park - Tyler, Erwan (Lisa), Annie, Neil, Lindsay]

Egy férfi, meg három nő/lány követ valami szakadt alakot. Elég érdekesnek, és furcsának is tűnik, így csendben, és tisztes távolságból követem is őket. Most már nem csak az érdekel, hogy miért kérdezték az embereket a fényről, hanem az is, hogy mi lesz ennek a kis szituációnak a kimenetele. Lehet rossz és lehet jó is, mindenesetre nagyon óvatosnak kell lennem. Ha bajba kerülnék, kihúz a képességem, de soha nem tudhatom, hogy vannak-e még rajtam kívül olyanok, mint én. Ki tudja: talán most is egy csapat képességgel bíró embert követek. Az a kislányos megoldás eléggé gyanús, biztos vagyok benne, hogy valamelyikük csinálta, a kérdés az, hogy ki.
Egyre messzebb kerülünk a parkban lévő néptől, ami kezdi kiváltani a nem tetszésemet. Oké, hogy a szakadt ruhás fickó "otthona" nem lehet a park közepén, de hogy ennyire néptelen helyen lakjon... Az egyik fa mögé rejtőzöm el, ahonnan tökéletesen tudom szemlélni a helyzetet. Filmbe illő jelenet következik: további személyek lépnek elő a bokrok takarásából, és jön a fenyegetőzésnek titulálható szöveg. Okos, hiszen mégsem lehet a park kellős közepén kirabolni az embert, de azért a fickó is lehetne óvatosabb. Ha igaz a gyanúm, hogy az idekísért csapatból valamelyikük mutáns, akkor nagy bajban lehetnek, de nem szabad lebecsülnöm a többieket sem. A nevelőapámat is lebecsültem sakkozás közben, gyorsan el is porolt benne. Akkor és ott megtanultam, hogy ezzel meg is adtam magamnak a kegyelemdöfést. A helyzet közben forrósodik, ugyanis két kutya is megjelenik... megint a semmiből. Azért ez már elég gyanús, ugyanis tökéletesen látom a terepet, és nem volt sehol sem kutya. Jobb lesz, ha inkább egy bokorban rejtőzöm el, és ami itt van a fa mellett az tökéletesen meg is felel. Remélhetőleg hang nélkül sikerül átjutnom a másik rejtekhelyemre, és ha ez sikerült, ismét a egybegyűlteket figyelem és hallgatom, miközben vizet kezdek keresgélni a közelben. Ha rosszra fordul a helyzet, talán segíthetek a tőrbe csaltaknak.
Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeHétf. 17 Márc. - 18:05

[Central Park - Tyler, Erwan (Lisa), Annie, Neil, Lindsay]

[...]
Rezzenéstelen arccal pillantok a hajléktalanra, aki állítólag tud egy-két használható információval szolgálni nekünk. Őszintén remélem hogy így lesz, és a többieknek sem esik baja.
Némán utánairamodom a többiekkel együtt, miközben befogom az orromat. Fúúúúúúúj! Ő olyan büdös, mintha most húzták volna ki New York egyik csatornájából! Kissé nehezemre esik visszaszokni ahhoz, hogy a Central Park sok szegény embernek ad helyet- az őrökről nem feledkeztem meg ááám -, akik sajnos aludni sem tudnak túl sok helyen, nem hogy egy meleg fürdőt venni, pedig elgondolkodtató, hogy néha mennyire nem ártana! Megváltoztatná őket, ahogy egy normálisabb öltözet is, illetve boldogabbak lehetnének a közelükben tartózkodók. [...]
Feszengve nézek körbe. Nem érzem túl jól magam, a park egy kevésbé népes területe felé tartunk, ahol sűrűbb a növényzet. Már elég távol vagyunk az emberektől szerintem. Viszont... miért vezet még messzebb tőlük? Meglepnek a hirtelen felbukkanó alakok. Alig észrevehetően megugrok, és ha nem lennének körülöttem a társaim, valószínűleg tényleg ki talál hagyni a szívem egy ritmust, aminek egy pár perces eszméletvesztés lenne az eredménye.
Már csak ők hiányoztak! Ezt a mondatot fintorogva megjegyzem, de csak magamban, nehogy feleslegesen magamra vonjam a figyelmem. Ami pedig a bájcsevejt illeti, remélem mindegyikőjük férfiassága hamar leszárad, amiért van bőr a képükön így előbukkanni! Ugyanis ha fegyvert tartanának a fejemhez sem mennék velük. Igaz, hogy engedelmes vagyok, azonban mindig akadnak kivételek. A kutyákat hozzájuk képest Mennyei áldásnak veszem, deee... Miért morognak ennyire? Kezdek nagyon ideges lenni. Sajnos az erőm még most is hasznavehetetlen. Hiába birtoklok pirokinézist, ha nem tudom akaratlagosan irányítani! Néha kifejezetten örülnék neki, ha legalább az egyik dög farkából fáklyát csinálhatnék, vagy az egyik pasasra hozhatnék frászt. Jó móka lenne!
Vissza az elejére Go down

Annie Montgomery
mutant and proud

Annie Montgomery
Diák
power to the future
Play By : Phoebe Tonkin
Hozzászólások száma : 41
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeHétf. 17 Márc. - 16:46

[Central Park - Tyler, Erwan (Lisa), Annie, Neil, Lindsay]

A kis, négy fős csapat után indulok, be a nagy dzsumbujba, egy ismeretlen hajléktalan bácsi nyomában, aki elsőre csak egy normális hontalan öregnek tűnik. Nem rendelkezek túl jó emberismerő képességgel, így nem tudom megállapítani, hogy most milyen lélekkel is áldották meg ezt az öregembert, úgyhogy egyelőre tartom a távolságot és fedezem az iskola tagjait, hátha húzósabbra fordulna a helyzet. Lassan lépkedek nyomaikban, közben a fák, s bokrok árnyait fürkészem. Egész testhezálló környék, az fix, hogy nem lesz gondom a képességem használatával, hisz' így is sikerült valamennyire felfejlesztenem. Csendben bandukolok, amiből nem is lesz valami hosszadalmas séta. A bokrok felől furcsa zaj hallatszik, s nem sokkal később már meg is jelennek a zaj tulajdonosai. Legalábbis csak mennék, amikor négy, szakadt fickó pattan ki a fák mögül és fenyegetnek meg. Beszélgetni? Előbb ugrok egy kútba, minthogy ilyen förtelmes alakokkal társalogjak...ki tudja miről. Távolabb állok a tanártól és a diákoktól, úgyhogy remélem nem vagyok túl feltűnő látvány. Így jobb ötlet híján a szeretett árnyékos terepemre térek. Pontosabban egy hozzám közel eső fa társaságához szegődök, ahol el is bújok az árnyékban képességemre hagyatkozva, abban az esetben, ha valamelyik bátor fickó utánam nem jön. Félreértés ne essék, én baromira nem akarok meghátrálni, szimplán egy kicsit megheccelem azokat az embereket. Egyik árnyékból átkerülve a másikba haladok az egyik pasas felé. 
Baromira nem vagyok hozzászokva ehhez, szóval gyorsan össze kéne zavarni jelenlegi ellenfeleinket, mert fix, hogy tíz percnél tovább nem fogok cikázgatni az árnyékokban.


A hozzászólást Annie Montgomery összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 17 Márc. - 19:26-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeHétf. 17 Márc. - 8:17

[Central park - Tyler, Erwan (Lisa), Annie, Neil, Lindsay]


Elnézőn mosolygok Tylerre. Sokan nem nézik ki a bulizós szösziből, hogy fegyvert őriz a szekrényében. Viszont egy mutánsnak, akit a világ egyik fele ki akar végezni, a másik fele meg bedugná egy titkos katonai laborba, hogy összeszurkálja mindenféle vegyszerrel, miközben semmilyen önvédelmi képessége nincs, nos, a jó öreg magnum pótolja a csontrepesztés és a tűzlabdák hiányát. A dolgok jelenlegi állását elnézve szerintem én döntöttem logikusan, amikor indulás előtt a szoknyám derekába tűztem. Amikor a kettő vagy mennyi, tényleg nem érek rá forgolódni és fej számolni, kutya előtűnik, megpróbálok élni az alkalommal és a lehetőséggel és gyorsan előhúzom a korábban már kibiztosított fegyvert.
- Uraim, magukon látszik, hogy csak megjátsszák, hogy lepukkantak. Van röpke fél percük miközben felszívódnak, hogy valami használható infót kinyögjenek, különben kénytelen leszek sorban négy golyót agyakba röptetni a későbbi követési, netán üldözési kísérletek elkerülése végett. Tudják reggel a nagy rohanásban nem vettem be a nyugtatóm és az antidepresszánsom és most a belső hang vérre szomjazik.
Eszem ágában sincs lövöldözni egy park kellős közepén, de próbálok vérszomjasan kretén fejet vágni, hogy a csöveseknek eszébe se jusson, hogy netán blöffölök.
- Nos? Huszonnyolc, huszonhét...
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeVas. 16 Márc. - 16:07

[Central park - Tyler, Erwan (Lisa), Annie, Neil, Lindsay]


Úgy tűnik, hogy Erwan elég laza, és mikor kiderül, hogy fegyvert is hozott, kicsit elkerekedik a szemem. Soha nem voltam olyan harcias ember és mindig is utáltam az erőszakot, így igen nehéz elképzelnem, hogy vajon mi a francnak egy huszonéves lánynak/fiúnak egy fegyver... De persze ez nem az én dolgom és habár egy pillanatra kiül az arcomra a döbbenet és az értetlenség, végül is egyszerűen csak megvonom a vállam.
-Csak óvatosan... - ennyit mondok a témára és magamban hozzáteszem, hogy remélem, tudja hogy kell használni. A furcsa férfi igencsak hívogató, és habár igen veszélyes, úgy vélem, hogy meg tudjuk oldani a dolgot, hogyha esetleg valami bunda van a dologban. Maximum mindenkit megvakítok és itt hagyjuk a társaságot. Ezernyi ötletem van a menekülésre, a támadásra, vagy a védekezésre sokkal kevesebb, úgyhogy remélem, hogy ilyesmin nem kell törnöm a fejemet. Közben egy kislányt küldök Annie felé, hogy felhívja a figyelmüket.
- Egy bokorból előszaladt kiskölyök, aki visszafut a bokrok közé? Nem, nem hiszem... - csóválom meg a fejemet. Ezernyi kis srác fogócskázik - bújócskázik a parkban, nem hiszem, hogy pont az a kislány tűnne fel bárkinek is.
- Nézz körbe, hány gyerek rohangál itt... - mutatok észrevétlenül körbe, és hamarosan meg is szüntetem a kislány illúzióját - nyilván nem a park közepén, csak úgy sitty-sutty ennyi eszem nekem is van, lévén felnőtt ember lennék, nem egy képességét most tanulgató diák. Végül a férfi után sétálunk, de közben látom, hogy Annie is távolról követ minket. Remek, lesz fedezés. Nem túl bizalomgerjesztő ez az egész, és észrevétlenül kicsit közelebb húzódok Erwan-hez, hogy a lehető legjobban védve legyünk. Egyre mélyebben haladunk a park néptelenebb része felé és kicsit ki is ráz a hideg, majd a társamhoz fordulok:
- Szólj, ha álljunk meg és hagyjuk itt a francba... - súgom a szavakat és igyekszem nem könnyezni a büdös férfi szaga miatt. A férfi megáll és persze mi is. Ekkor hallom meg a mozgást és hamarosan elő kerül négy fickó. Megfeszülnek az izmaim és összevont szemöldökkel nézek végig a megjelenő embereken.
- Azt hiszem, hogy ez nem fog megtörténni - jelentem ki nyugodtságot színlelve, majd az egyik bokor mögül hirtelen vérmes morgás hangja szűrődik elő. A bokor mögül előlép két nagyobb darab doberman, akiken nyakörv is van, ám úgy tűnik, hogy nagyon idegesek a hajléktalanokra.
- Lassan hátrálj! - súgom a mellettem álló lánynak és igyekszünk eltűnni a bokrok takarásában, miközben a kutyák sakkban tartják a négy férfit. Már ha sakkban tartják őket...

//Lányok, bocsi a kései hsz-ért. Legközelebb ha hét közben nem írok, akkor ne várjatok meg!!//
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimePént. 14 Márc. - 16:46

- Remek - dünnyögöm az érkező válaszra. A kamerákban az az utálatos, hogy annyira nem terjedt még ki a képességem, hogy egy komplex épületet lefedjek a fantáziámmal. Márpedig én hiába vetítem az előttem álló őrnek, hogy egy oszlop vagyok, ha a kamera mögött ülő lát. Bukta az egész, legfeljebb az engem feszt oszlopnak nézőt százalékolják majd le agyi problémák miatt.
Még adok egy másodpercnyi pillantást az eltávolodó párosnak, és csak utólag jut eszembe, hogy nem ártott volna valami egyetemes jel, amivel felismerjük egymást necces helyzetbe, de már késő. Mathias mutatja az utat, énmeg követem, csak akkor húzom nevetősre a szám, mikor felfelé int egy falhoz rögzített vaslétránál.
- Még jó, hogy nem szoknyában jöttem. Bár lehet élveznéd - vetem oda szemtelenül, ám a választ már nem várva meg indulok felfelé. Szerencsére nincs tériszonyom, nem kezdek el sikongatni, mikor lepillantva ellenőrzöm, követ-e, lesi-e a hátsóm. Ám Mathias még mindig lent áll és épp csendre int. Ügyesen simulok a létrához, karom átfűzöm, nehogy megcsússzak, és csak ekkor pislantok körbe, kiszúrva a három őrt.
Három, ennyivel még elbírnék, gond nélkül menteném a helyzetet, de nincs esélyem. Mathias futni kezd, felhívva magára a figyelmet.
- Címeres ökör - szűröm fogaim között a levegőt, tovább lapulva. Immár nehéz lenne az őröket megzavarni, így hát kénytelen vagyok tudomásul venni, hogy egyedül maradtam. Legalább tudnám, mi a fenét kell keresnem...
Ahogy elcsendesül megint a környék megindulok felfelé, nehogy már itt, a létrán csüngve kapjanak el engem is.
A tetőn elsőként elhasalok, körbelesve, hol lelek nem kívánt kamerát, na meg egy nagyon vágyott ablakot, vagy szellőzőnyílást. És amint mindezeket megleltem, és kiküszöböltem a lebukás lehetőségét a bejutásra alkalmas részhez kúszok. Tiszta Rambo....
Lehetőségtől függően leemelem az akadályt képező rácsokat, ha már szellőzőnyílás, szükség esetén rúgok bele egyet-kettőt. Majd várok, keltettem-e feltűnést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimePént. 14 Márc. - 15:43

- Nem, csak azt kapcsolom le, amelyik minket figyel. - mondom Tatjananak, majd a drótkerítés átvágásában segédkezem Mathisnak.
- Nyugodtan turkálhatsz benne! - mondom Leahnak vigyorogva, miközben az elektromos áramot csapalom a kerítésből.
Rámosolygok Leah-ra. Szeretem a Star Wars-t, bár ki ne szeretné? Mutánsok közül inkább Charles az igazi Jedi lovag, ő tudja használni a "nem ezeket a droidokat keresed" cselt is. Mathis adhatott volna valami támpontot a kereséssel kapcsolatban. Oké, hogy ellenőrizzük az adatokat, de talán szerezhetünk volna valami alaprajzot a helyről, hogy tudjuk merre kéne mennünk, így olyan mintha egy tűt keresnénk a szénakazalban. Legalább nem egyedül teszem ezt, halálra unnám magam az biztos. Reménykedtem benne, hogy egy csajra egy pasi jut a kis csapatunkból, így nem kell Mathissal mennem. Leah első ránézésre az amolyan vagány csaj kategóriába tartozik, de lehet akármi, amint felveszi más alakját. Nem ismerem őt, gondolom ez megváltozik, hacsak el nem szakadunk egymástól. Örömmel nyugtázom, hogy Mathis átvágja a drótkerítést, én pedig előre engedem őket és belépek utánuk a lezárt területre. Első gondolatom az, hogy lepacsizok a másik csapattal, de el is hessegetem a fejemből ezt. Mathis lelőne érte az biztos. Elraktároztam magamban egy kis energiát abból a kerítésből, hogy tudjak kezdeni valamit, ha esetleg belebotlunk néhány fickóba. Követem Leah-t az udvaron át egészen az ajtóig. Egy pillanatra nem figyelek és már nem is Leah áll mellettem, hanem valami ismeretlen nő, aki még ronda is. Elmosolyodok azon, hogy mennyire nem illik ez a kinézet egy Leah kaliberű csajhoz.
- Amint tudsz alakulj vissza, mert ez valami borzalmas! - mondom neki halkan és követem őt a folyosón végighaladva. Elég könnyű dolgunk lesz, ha csak így majd áttudunk vágni az egész helyen.
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 13 Márc. - 21:08

Karbafont kézzel nézelődök, egyenlőre még a saját alakomban. A fejbúbom fázik, legalább egy baseball sapkát hozhattam volna, ez a nagyon átmeneti farmedzseki garancia a megfázásra. Bent hiába nézelődtem, egyszerűen egy nőt sem láttam. Ez tisztára olyan, mint abban a filmban, mint amikor a csaj csak pasikat tudott elcsábítani a hangjával, és amikor bement a rendőrségre, hogy elnézzék neki a parkolási bírságot, mindenhol csak nőket látott. Ciki, és irónikus is egyben. De hátha beljebb azért lesznek csajok is, nehogy már minden szerelő, és technikus pasi legyen. Legalább egy apró takarítónőt kérek! Mathis tehát visszahúz, amire inkább nem mondok semmit, nem egy mozgatható sakkfigura vagyok, ha pedig igen, akkor sem paraszt, na. Mondjuk királynő sem, inkább cselező paci. De még ezt sem hagyja. Mindegy, lényeg, hogy végre utamra enged, ahol lestoppolom magamnak az elektromos srácot, vele nem veszíthetek. Összevillan tekintetem Tatjanával, megértően bólintok oda, hogy a tanárral kell maradnia, de én voltam a gyorsabb, majd egyszer kárpótolom. Nincsen bajom a férfivel, de nagyon nem viselem jól az ilyen katonás viselkedést. A börtönben is ez volt, ott is állandóan elbőgtem magam, itt már rohadtul nem vagyok kiváncsi az ugráltatásra. Pedig az még csak javító volt, tizennyolc felett lett volna az átszállítás, ha... beharapom az ajkamat, és inkább Liamhoz fordulok, hogy induljunk végre.
- Nem turkálok a szádban hékás. – Ingatom a fejemet halvány mosollyal, hogy enyhítsem a dominanciámat. Látom, hogy a fiú egyetlen intésére vége is lesz a kamerának, erre kissé ráncolom a homlokomat, és odasuttogom neki.
- Veled van az Erő, nemigaz? – Kérdezem halkan felnevetve, mert nem akarom magunkra vonni a helyi polgárőrök figyelmét, akik minden bizonnyal borjú nagyságú rotweilerekkel mászkálnak. Vagy ne adjak ötleteket a sorsnak? Miután láthatatlanul át tudunk vágni az udvaron, finoman benyitok az ajtón, és bekukkantva a folyosón végre meglátok egy köpenyes csajt.
- Fúj, de randa... de hát nem lehetek mindig csini. – Nézek vissza a vállam felett, és máris a bibircsókos banya vagyok. Kihúzom magam, és roppant komoly ábrázatot magamra öltve biccentek a srácnak, hogy ne maradjon le, és máris megindulok vele az ellenkező irányba, hogy még véletlenül se fussunk össze a nyanyával. Cél a központi vezérlő. Felpillantok a csövekre, amelyek talán a folyosó tetején futnak, és azt követjük. Ezek általában jelzés alapján működnek, és minél vastagabbak, annál fontosabb helyre vezethetnek. Ha összefutnánk valakivel, kurtán bólintok, és szemrebbenés nélkül vezetem tovább Liam-et.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 13 Márc. - 18:02

New York fényei


[Central park - Tyler, Erwan(Lisa), Annie, Neil, Lindsay]

Erwan elég jól rávilágít, hogy ez a hirtelen megjelenő kislány finoman szólva is veszélyes lehet, mert azért vannak néhányan a parkban. Mázlijuk van, hogy csak egy kis fiú az (Neil), aki kiszúrja őket, és még ő sem túl látványosan kezd el mutogatni, hogy honnan a fenéből jelent meg csak úgy egy gyerek a parkban és tűnt el.
- A nevem nem számít, de láttam azt a fényt és... segíthetek. Volt itt akkor egy fickó, senki nem beszélt róla, de én láttam! - a pasas, amúgy finoman szólva is alkohol szagot áraszt és olyan szaga van, mint aki most mászott ki a lefolyóból, de ha ezt el tudják viselni, akkor megindul és persze követhetik. Végül is tényleg hárman vannak egy ellen, tehát jó eséllyel a túlerő a javukra lesz majd... jó eséllyel. Szóval haladnak szépen a cél felé, azaz a pasassal a park néptelenebb területei felé. Kérdés, hogy mennyire figyelnek, de szuperhallás híján nem valószínű, hogy egy könnyen kiszúrják, hogy itt a hazai terepen mások is akadnak. Csak akkor tűnhet fel nekik, amikor már a mozgást is hallani, azaz hogy egy padokkal körbevett távoli tisztás körül kerül elő a fák és egyéb környező növények takarásából vagy négy fickó. Szakadtak, bár Lisa kiszúrhatja, hogy van valami, ami nem szokványos rajtuk. Ő az átváltozás mestere, ezért veheti észre, hogy ez a négy fickó nem pontosan olyan módon tűnik hajléktalannak, mint az, aki idevezette őket.
- Elkérnénk a pénztárcákat uram és hölgyeim, utána pedig értékelnénk, ha mindenféle nagyobb balhé nélkül jönnének velük egy kicsit... elbeszélgetni. - Neil kellő távolságból követte a csapatot és szerencséjére elég kicsi is, hogy ne tűnjön fel egyelőre még senkinek sem.

//Lindsay: Öhm... úgy veszem, hogy mész a többiekkel, mert ez így picit zavaros. ^^ Tylerék leszálltak a parknál, de a metrón maradtak a többiek Mathisszel, szóval ahhoz már jó messze kellett menned, hogy ők is leszálljanak közben és azért csak azért vannak a felügyelő tanárok, hogy ha te elbambulsz, akkor valaki hátba ver, hogy nézz oda. ^^ Frappáns a hsz-ed, de jelen helyzetben nem érzem a realitását.//

[Központi áramellátó - Liam, Leah, Tatjana, (Mathis)]

Liam természetesen nem tudja az összes kamerát kiiktatni, csak jó eséllyel azokat, amik a közelében vannak. Leah itt még nem, de az épületben majd kiszúrhat olyat, akinek felveheti az alakját, ugyanis találnak egy ajtót Liammel, ahol gond nélkül be lehet menni. Itt már nincs zár, jó eséllyel azért, mert eleve védve volt az épület, csak a kutya se számít mutánsokra, mint behatolók. Szóval az ajtón bejutnak, és az egyik szobába belesve láthat egy fehér köpenyes nőt. Nem őr, de minden bizonnyal valamiféle itteni technikus. Csak az a kérdés, hogy nem lesz-e gond, ha összefut önmagával, vagy olyannal, aki épp most futott össze az eredetivel stb. A folyosó egyébként viszonylak egyszerű, semmi csicsa, és még azt is megnézhetik mi merre található, ha kiszúrják a falon a tűz esetére kipakolt menekülési útvonalat. A központi vezérlő jó eséllyel a cél, már csak az a kérdés, hogy mennyire értenek a gépekhez.
Tatjana Mathisszel tart tehát. A férfi mutatja neki az utat felfelé, az egyik tetőre vezető létrát célozva meg. Onnan lehet meglátni a legjobban a terepet és talán a szellőzőn keresztül egyszerűen lehet közlekedni is feltűnés mentesen. A leányzó tehát elindulhat felfelé, amíg odalent Mathis őrködik, de hamarosan halk szavakra figyelhet fel.
- Állj... és maradj csendben! - ha lenéz, akkor már láthatja, hogy három őr közeledik a nyílt terepen. Jó eséllyel szimplán csak körülnéznek, de az tuti, hogy észre fogják venni x-menünket, csak a magasban lévő leányzó úszhatja meg gond nélkül. Ezért állítja meg, hogy távolabb állva a létrától hívja fel magára a figyelmet. A szokásos Állj! típusú felszólítások természetesen nem sokat hatnak nála, hiszen az elterelés a cél, így nem sokára eltűnik Tati szeme elől nyomában a három őrrel.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: New York fényei   New York fényei - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
New York fényei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» New York
» New York-i bújócska
» Egy New York-i lakás
» I <3 New York - Jay & Jaime
» New York határában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kalandok, események :: Kalandok, mesék-