we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Erwan & Jill - Második felvonás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeHétf. 7 Ápr. - 20:29

Erwan & Jill




- Én pedig másnaposan nem fogom fel őket, szóval... mi van? - szökik fel kissé a szemöldököm és igazán igyekszem megérteni, amit mondott, de nem igazán megy. Most akkor milyen két pasi és egyáltalán mi a fenéről is van szó? Azt hiszem ezen nem most fogok agyalni, mert nem akarok, mert túlságosan sok mindent kellett az utóbbi órákban felfognom és megemésztenem, hogy még ez is beleférjen. Elég lesz nekem annyi, hogy sok előnyös testi adottságom van és hogy ezekkel tisztában is vagyok. Slussz-passz!
- Igen, úgy majd menni fog. - bólintok még egy aprót. Nem akarok most azon agyalni, hogy elmesélem majd neki a múltamat valahogy. Szeretném, mert hozzám tartozik és az úgy a tiszta, ha a legjobb barátnőm ezekről is tud, de azért határozottan nehéz ilyesmiről beszélni. Nem is tudom, hogy az ő életében volt-e már olyasmi, ami ilyen jellegű, mint az enyémek. Valami durva emlék, vagy fájdalmas történet, de azt hiszem bármilyen beszélgetés is lesz majd, elég ha egyikünk önti ki a szívét, nem egyszerre mind a ketten.
- Na azért, legalább tudod, hogy fenyegetést jelentek rád és nem csak a szám nagy! - öltöm ki a nyelvem egy pillanatra. Nem vagyok annyira zseni típus, de az tény, hogy ha gonosz akarok lenni, akkor tudok ám. Bár vele nem akarok igazán, de néha az is előfordul, hogy egyszerűen csak muszáj, hogy kicsit visszavágjak, hiszen ő gond nélkül piszkál, akkor nem úszhatja meg csak úgy mindig.
- Héj, nem ér Lisaként lekezelni ezt is. Még a végén nem fogom igazán komolyan venni azt, hogy bejövök neked, ha még ezzel se tudlak húzni. - nevetem el magam. Nem veszem ám túl komolyan ezt az egészet, de a szabály maradt. Házinyúlra nem lövünk, vagy legalábbis nem ilyen röpke kapcsolatok erejéig, vagy legalábbis csak... ritkán, ha megéri, hiszen azért elég kellemetlen helyzetek jöhetnek ki abból, ha a másik féllel folyton összefutsz, miközben meg eléggé fasírtban vagytok, vagy már épp mással kavarsz. Nem szeretem én a kényelmetlen szituációkat.
- Ez is igaz, bár én inkább a női dolgokat részesítem előnyben, habár tudom, hogy minden jól áll. - a következő mondatra már csak elmosolyodom. Azért most nem fogok ilyesmit művelni, nem mászom rá a legjobb barátnpmra akkor sem, ha pasi alakban van. Aztán már irány a kocsi, be is pattanok és jöhet a menet!

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeHétf. 7 Ápr. - 11:54

Erwan &  Jill





- Igen, a lányoknál általában ez a helyzet. Tisztában vannak az előnyös testi adottságaikkal. - Kacsintok Jillre. Én egy olyan pasi vagyok, aki nem csak megérti, hogy egy jó nő, sőt egy akármilyen nő, mire gondol, hanem képes vagyok csaj fejjel gondolkodni. És ennek semmi köze ahhoz, hogy kis mértékben mindig megmaradok lánynak, á ugyan, az ég világon semmi. És egyre szélesebben vigyorgok. - Egyszer volt két pasi. Mindketten rájöttek, hogy mire gondol a nő. De mire az első pasi rájött, a nő meggondolta magát. A másik pasi meg rájött, hogy a másik énje a nő. Tanulság: másnaposan nem mesélek tanmeséket.
- Pontosan úgy, ahogy nálam. Legyen kéznél elég pia, elég zsebkendő és a legjobb barátnőm válla. - Eltérő okokban gyökerezik, de időnként mindkettőnket elkap az engem senki se ért meg, senki se fogad meg, senki se szeret, senkinek sincs rám szüksége állapot, vagy csak engem és Jill nyavalyáit is ehhez hasonlítom? Nem tudom. De tény, hogy sokat javít a helyzeten, ha éppen ott van amikor bekattanok.
- Ó, abban biztos vagyok. Piszok jól leplezed, de a suliba járó csajok közül egyedül a te szellemi szinted van egy vonalban az enyémmel. Bele se merek gondolni mi lenne, ha rendesen vissza akarnál vágni. - Ó nem. A fogkrém a kilincsre túlságosan is klisés, arra bármelyik lökött képes.
- Te is arra gondolsz, amire én? Mármint, hogyha félretesszük a házi nyulas szabályt akkor ábécé sorrendben vagy véletlenszerűen szedjük fel őket? - Nem. Engem ezzel nem lehet ugratni. Lisa mindig is megmarad költői képpel élve a vállamon ülve, akinek határozottan tetszenek az ilyen gondolatok. Főleg, hogy bármikor képes vagyok vele helyet cserélni. Egyedül az esik rosszul Erwanként, hogy Jillnek más pasikon jár az esze. Mondjuk joga van hozzá. Nekem is pasikon jár az eszem amikor nem rá gondolok.
- Már megbeszéltük, hogy egy lányon jól állnak a férfi cuccok is. Csak épp a cipő, nadrág és kabátméretünk nem stimmel. A cuccaim inkább te tudnád elhordani. - Szóval mégis kinyögte, hogy formás a fenekem. Ebben tökéletesen egyetértünk. Csak épp rá kell gyúrnom egy kicsit. - Tudom. De hacsak nem kezdünk el csókolózni, akkor uralni fogom a kedélyszintem. - Majd meglóbálok egy slusszkulcsot. Erwannak jogsija is van, még ha az az ókori 1976-os Ford Mustang nem is az év sportkocsija. De egy tíz éve még menő volt.
Erwan & Jill - Második felvonás 800px-MustangII_Mii

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeVas. 6 Ápr. - 14:08

Erwan & Jill




- Köszönöm, vagyis tisztában vagyok vele. - vigyorodom el a gyors váltás után. Már így is eleget voltam zavarban a bókok miatt, lassan kezelnem kell a helyzetet, mintha csak Lisával beszélnék és ennyi. Tudom én, hogy jól mutatok magassarkúban. Tisztában vagyok az adottságaimmal, mint ahogy eddig is, nem kell pont most elbizonytalanodni, mint a magasság kérdésben.
- Igen, valahogy úgy. Tudod te már, hogy hogyan kell kezelni, ha rám jön az öt perc. - azaz a depresszió, a mélabú és a világutálat. Volt azért már rá példa, csak még addig nem jutottam el soha, hogy mélyen és részletesen a múltamról is beszámoljak. Az a helyzet, hogy az tényleg olyan régi seb, amit nem egyszer felszaggatni és eddig még nem is vettem rá magam, de hozzám tartozik és talán egyszer tényleg jó lenne kiönteni a lelkemet, és elmesélni az egészet. Lehet, hogy utána még könnyebb is lenne, fene tudja.
- Szóval most már mindig ezzel fogsz majd szurkálódni igaz? Kitalálok ám valami visszavágást... - öltöm ki a nyelvem egy pillanatra. Nem szép tőle, hogy ezzel húz, de tuti biztos, hogy kitalálok majd valamit, amivel visszaszurkálhatok. Nem vagyok ám egy ijedős fajta!
- Mint Gabriel? Jaa az a pasas? Nem is tudom, nekem valahogy túl öreg a fickó, bár szó se róla, azért nem rossz darab, de láttam nála jobb pasikat is már a suliban. - igen, ha kell akkor ezzel fogom húzni, mert tudom, hogy oda van értem, és ha szívat Lisa fiatalságával, akkor majd szépen felvázolom neki, hogy milyen jó pasik vannak a birtokon, akiket még nem sikerült az ágyamba ráncigálni, főleg, mert nem akartam, hiszen hazai pályán vadászni azért nem mindig a legjobb ötlet. De ha ilyen lesz velem, akkor én is tudok ám gonoszkodni egy kicsit.
- Csak nehogy a végén el is nyomjon, és rád alig kerüljenek cuccok. - igazából mindig is azért szerettem Lisával vásárolni, mert más cuccok állnak nekünk igazán jól, hiszen más az alkatunk. Legalább nem szoktunk összeveszni a ruhákon, ami azért elég nagy előny két nő barátságánál, ezért is maradhattunk meg ezen a szinten a mai napig is. Aztán ő eltűnik, én meg várok egy kicsit, és nem sokára már mehetünk is, amint visszatért. Tény, hogy az előző nadrág kissé hosszú volt.
- Abban én biztos vagyok, hogy észre e fogom venni. Egy formás hátsót nézegetni egy feszes farmerban mindig élvezetes. - vigyorodom el. Tudom, hogy nem rég még pironkodtam ezen, de csak lássa kivel van dolga, túl fogom én ezen tenni magam simán. Azon viszont azonnal elnevetem magam, amikor sikerül női hangon megszólalnia. Nem akarok ilyen galád lenni, de ezt nem tudtam visszafogni. - Ha ezt a boltban csinálod, furán fognak nézni. - szelídül a nevetés végül egy szolid vigyorrá, aztán már tényleg irány a... buszmegálló? Vagy kölcsönvesszük az egyik kocsit.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeSzomb. 5 Ápr. - 21:23

Erwan & Jill





- Állati dögös vagy magassarkúban, engem fosztanál meg a látványtól, ha nem hordanád. Majd Lisa kompenzál. - Legutóbb mértem magam magassarkúban elértem az egy-kilencvenet. A legtöbb srácnál is magasabb vagyok a suliban. Mire nem lennék képes, ha rendesen fel lennék gyúrva és Mathis megtanítana az alapfogásokra?
- Szóval készítsek be pár üveg töményet a tetőre, hátha egyszer buli után nem én leplek meg, hanem te engem? Megbeszéltük. - Ha tényleg valami fájó emléket őrizget magában, akkor jobb lenne, ha mielőbb kiadná magából. Csak az a seb gyógyul be végleg, amelyik fel tud szakadni, hogy kijöjjön belőle a genny. Különben csak elfertőződik és az ember lelke begyullad. Már amennyit én értek a pszichológiához...
- Én idén leszek huszonöt. Lisa meg nyolcadszor lesz tizennyolc. - Szerintem, ha kellemetlenül érint egy megjegyzése ezzel fogok majd visszaszúrni.
- De amíg belőlem menő mérnök lesz vagy fizikus, addig Lisa hiába néz ki jól, akkor is csak eltartott. Mondjuk legalább helyet nem foglal és etetni is csak egyikünket kell. De értem én, szóval egy menő srác rendel. A végén még olyan leszek, mint Gabriel. - Igen, amíg jobb példa nem áll előttem, addig beérem egy olyan mintával, akivel egy Tati-féle csaj jár. Jó, ha nem a második legjobb barátnőm pasija lenne, akkor talán én is rávetném magam, talán.
- Beraktam pár százast is, hátha meglátok valamit a női osztályon, amit Lisa magának követel. - Tipikus menő csaj lakik bennem, a ruhavásárlás egy szinten áll a kvantumegyenletekkel, bele tudok feledkezni. Még szerencse, hogy pár ifjúkori fejlesztésemért szabadalmi díjat kapok. Nem egy mérnöki fizu, de legalább minden nap meleg ételt ehetek és annyi ruhát vehetek, hogy lassan új szekrény kell az ötösbe. Persze továbbra is adom a texasi tehenészlányt, elvégre nem akarom, hogy hirtelen egy rakás új barátom legyen, csak azért, mert képes vagyok megélni az eszemből.
- Hosszú? Észre se veszed és máris el fog repülni. Mi meg bérelhetünk egy furgont a szatyroknak. - Hoppá, ennek a fiúnak néha egészen lányos hangja van. Lisa te odabent maradsz! Párat pislogok zavaromban. Ilyen csak ritkán fordul elő, hogy a hangszálaim spontán átalakulnak, többnyire felfokozott érzelmi állapot közben vagy közvetlenül utána. Talán az ölelés és a puszik amiket Jilltől kaptam mélyebben érinthettek, mint hittem.

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeSzomb. 5 Ápr. - 20:28

Erwan & Jill




- Szóval ne hordjak magassarkút? - vigyorodom el, de tudom én, hogy nem ez volt itt a lényeg, meg amúgy se tudna lebeszélni róla, hogy azt hordjak. Szeretem is, meg általában a pasik is szeretik egy nőn, bár az is tény, hogy sok esetben ezek rohadtul kényelmetlenek tudnak lenni. Jó azért persze időnként tehetek kivételt, most sem ilyesmi van rajtam. Másnaposan nem próbálom ki, hogy mennyi egyensúlyérzésem maradt a nagy ivászat után.
- Majd egyszer mesélek, az is hozzám tartozik és akkor ismersz majd igazán, ha ezt is tudod, csak utána nagyon sokat kell innom. - tényleg szeretnék, az is fontos, hogy aki fontos az életedben minden félét tudjon rólad. Nem akarom, hogy valami véletlen, vagy múltbéli esemény miatt derüljön ki olyasmi, amivel aztán ott hirtelen kéne kezdeni valamit. A múltam is hozzám tartozik akkor is, ha nem valami kellemes emlékek kötnek ahhoz a városhoz, ahol felnőttem. Kitörölni viszont úgyse tudom a fejemből és nem is lenne azt hiszem értelme, hiszen akkor most nem az az ember lennék, aki vagyok.
- Hát hogy a fenébe ne lett volna több! Idősebb vagy, szőke vagy... vagyis a másik feled és e mellett te régebben űzöd az ipart. - vigyorodom el. Szerintem korábban kezdte a vad bulizást, mint én, akit az apám soha sehova nem engedett el. És mivel tudjuk, hogy idősebb is, így aztán tényleg nem marad más válasz, mint hogy igen, neki tuti, hogy jóval több pasija volt, mint nekem.
- Oké-oké, normális, de nem igazán menő és nem való egy buliba. Most azt akarjuk, hogy ne úgy nézz ki, mint egy állati okos, de magának való srác, hanem úgy, mint akivel én leállnék táncolni. Rontanád a híremet és ezzel a magadét is, ha Lisa velem megy partyzni, szóval ezt nem akarhatod. - magyarázom az elején egészen komoly arccal, de a végére csak azért is elvigyorodom. Rendkívül vicces formában vagyok ma, na jó nem, de legalább le tudom vezetni a feszültséget és az enyhe zavaromat is. Amíg ő feltűz átöltözni, addig én szépen az előcsarnokban huppanok le egy padra és várom ki, amíg visszatér. Végül is ráérek és bőven van min gondolkodnom.
- Én készen! A végén még magamnak is kénytelen leszek venni valamit. - oh imádok vásárolni, szóval ez egy nagyon hosszú nap lesz, ebben biztos vagyok.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeSzomb. 5 Ápr. - 9:40

Erwan & Jill





- Magasabb vagyok? Legfeljebb egy centivel. És mivel pasik nem hordanak magassarkút sokszor magasabb leszel nálam. - Ezek tények. De persze értem én, hogy mit akar kihozni az egészből. Csak az a kár, hogy a labdajátékok közül eddig egyedül a kosár vonzott. Az összes mozdulatomra emlékszem, az összes szabályt tudom, már csak azt kellene megszoknom, hogy körülbelül egy arasszal alacsonyabb vagyok, mint Lisaként. A srácok meglepődnének, ha Erwannak sikerülne összehoznia egy olyan trükköt, amit amúgy mindennaposnak tekintek.
- Nem meséltél a gyerekkorodról, én meg nem foglak faggatni. - Vonom meg a vállam. Megszokásból, még a régi neveinken hívjuk egymást, de Roppantó és Jill között már alig lehet némi hasonlóság. Az én Jillem, az a lány akit ismerek sokkal felszabadultabb, mint előző életében lehetett, hisz ami nem pusztít el az erősebbé tesz. Alig pár éve nem hiszem, hogy nekiment volna Ericnek.
- Ezt úgy mondod, mintha annyival több fiúm lett volna, mint neked. - Nevetem el magam. Mi eddig nem a hűség mintapéldányai voltunk az biztos. Majdnem minden éjszaka más fiú mellett valahogy kalandos és változatos. Talán egyszer benő majd a fejünk lágya és amellett keressük az állandóságot, akinek engedtük, hogy a páncél mögé lásson. Jill és Erwan szép páros lennének, ha Lisa nem követelné ilyen erőszakosan a maga jogait.
- Normális ruhában? A fehér ing, nyakkendő, mellény szerintem igen is normális. Volt. A hatvanas években. - Vigyorodom el és lepattanok a pultról. És majdnem hasra esem a lelógó nadrágszárban. - Lisa nem szeretné, ha térdnadrágot csinálnék a kedvenc farmeréből, szóval vásárlás előtt muszáj valami olyat felvennem, amiben nem esem el.
Szóval előbb megjárom a szobámat. Majdnem öltönyben kerülök elő, csak épp beérem az inggel zakó és nyakkendő nélkül. És milyen kár, hogy egyedül a lakkcipő jó a negyvenkettes lábamra.
- Nos kedves Jill kisasszony, készen áll a vásárlásra? - Én vagyok az úriember, most én karolok őbelé.

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimePént. 4 Ápr. - 21:15

Erwan & Jill




- Meg kell keresni azt a sportot, amiben meg te vagy jó, de amúgy sem vagy rövid és széles. Magasabb vagy nálam, csak pasis az alakod, de sok mindent ki lehet hozni belőle, ha teszel érte, ez ilyen egyszerű. - akár azt is megtehetjük, hogy keresünk olyan sportot, amiben ő jó, vagy ő lehet jó, ha egyszer nem túl sokat mozgott eddig ebben az alakban. Elméletben jó, bár azért a sakkot hanyagolnám, de tuti, hogy lenne olyasmi, ami pasis és én annyira nem jeleskedem benne, mint pl. a kosárlabda. Sose voltam jó benne, mert valahogy nem jó a technikám, no meg nem vagyok annyira magas, mint az általában ebben a sportban elvárt.
Aztán persze újra sikerült belezavarodnom ebbe a szeretlek kérdésre, pedig én annyira igyekszem! De azt mondta, hogy nem várja, hogy azonnal menjen és még csak egy nap telt el azóta, hogy tudom az igazat, sőt igazából még annyi sem, mert az első vallomásfélét, vagy inkább bemutatót álomnak hittem. De már úgy érzem így is sokat haladtam, hogy megpróbáljam elkülöníteni őket, és közben azt is megérteni, hogy egyek is.
- Oh, így már értem és akárhogy is, de jó dolog, hogy van, aki figyel rám. Sose volt... így. - mosolyodom el végül, bármennyire is sikerült megint átmennünk kicsit a csöpögős verzióba. Néha ez is kell és szeretném, hogy tudja, ez sokat jelent nekem. Nem nagyon meséltem a gyerekkoromról sosem, mert nem szeretem és mert általában vidám vizeken evezünk, de attól még az emlékeim meg vannak és igenis megható dolog számomra, hogy végre van valaki, akinek számítok és fontos vagyok, ami sokáig nem adatott meg. Csoda, hogy kissé kifacsarodott lettem?
- Na látod! Legalább az biztos, hogy van ritmus érzéked, a többiben meg majd segítünk. Láttál már elég pasit táncolni, méghozzá szó szerint testközelből és én ott leszek, hogy segítsek. - mosolyodom el és még egy puszit is kap. Határozottan élvezem, hogy sikerül elpirulnia, bár nem hiszem, hogy ezen kicsit is meg kell lepődnöm. - Tudom, neked kész élmény lesz, és nekem is, normális ruhában látni ezt a verziódat... vagy mi. - rázom meg a fejem és nevetem el magam kb. egyszerre, aztán belé is karolok. Irány a vásárlás!

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimePént. 4 Ápr. - 8:56

Erwan &  Jill




- Neked akkor is tetemes előnyöd van velem szemben. A lányok áramvonalasak. Lisa is úgy siklik a vízben, mint valami sellő vagy delfin, Erwanként meg úgy érzem magam, mint egy ponty. Rövid és széles... - Igen, ebből is látszik, hogy az ember azzal nincs megelégedve amit ingyen kap. Ebben a testben születtem, még ha sokszor azt állítom is, hogy lányként láttam meg a világot. Minden sokkal, de sokkal egyszerűbb lett volna. Mondjuk akkor már kérdéses, hogyha alakot váltok akkor egyáltalán létezne-e Erwan és nem valami magas, izmos, szőke focista lenne-e a helyén. Gyorsan elhessegetem a gondolatot. Erwannak legalább átlagnál magasabb az IQ-ja ami mindkét alakban rengetegszer kihúzott már a bajból. Egy ártatlan, bájos mosoly nem mindig célravezető, ha egy lánynak annyi esze van, mint a könyökömnek. Jó ez a párosítás, csak néha újra végig kell mennem a logikai láncon mire felismerem.
- Nyugi csajszi, tudom én. - Mosolyodom el. Történetesen jelen pillanatban tényleg mindent tudok. Azt is, hogy örökké én leszek a legjobb barátnője, hogy zavarban érzi magát már megint és hogy furán érinti, hogy egy fiú, akit tegnap látott először valójában majdnem mindent tud róla. Pontosabban ugyanannyit, mint Lisa. Nekem meg barátként az a dolgom, hogy ezen átsegítsem ezért annyit segítek neki, amennyit csak tudok. Elvégre nekem is fontos, hogy elfogadjon olyannak is amilyen most vagyok, meg olyannak is, amikor melleim vannak és épp fejembe száll a saját kiemelkedettség tudatom, ami minden más csajjal szemben elfog Jillt kivéve. Ha választanom kellene akkor inkább bálkirálynő lennék, mint bálkirály. Lisának többet jelentene.
- Hé, nem a fizikai önvédelemről beszélek. Ha este nem lettem volna a tetőn, akkor ott aludtál volna az esőben. Előtte meg engem csapott volna el az a kocsi, ha te nem rántasz vissza. Szóval valljuk be, amilyen szerencsétlenre isszuk magunkat néha, csak párban vagyunk életképesek.
Tegnap lehetett valami a piában. Már megint ölelkezős állapotba kerültünk. Nem Lisa, ne is mocorogj, te most szépen benn maradsz. Néha Erwannak is jár némi szeretet.
- Most majdnem azt mondtam, hogy biztonság kedvéért berakok némi szájfényt meg egy melltartót, hátha szükség lesz rá, de gyávaság lenne Lisa háta mögé bújni, csak azért mert kezdem esetlen idiótának érezni magam, nem? Tudom, hogy tudok táncolni, csak nem ebben a testben. Tehát végül is könnyebb dolgom lesz, mintha egyáltalán nem tudnék... - Végül az önmagam győzködése egy szégyenlős pirulásba fullad, mert kaptam egy puszit. Igen, így fiúként tényleg más. - Egy sima pasi utál vásárolni. Még szerencse, hogy én néha tényleg csajos vagyok. - Ezt pedig mindenki értse úgy, ahogy akarja.

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 20:47

Erwan & Jill




- Az nem lenne fair tőle, hiszen ő nem hagyott kibontakozni úgy igazán, fejleszteni az izmaidat, meg úgy mindent. Szóval nem hagyom neki és majd kitanítalak. Amúgy is engem ő... te tanítottál meg igazán jól úszni, viszonozhatom. - ennyi jár, cserében én is megtanítom, meg táncolni is. Nem vagyok pasi, de sok pasival táncoltam már, bár általában nekik mindig sokkal könnyebb dolguk van, szóval Erwannak se lesz azért lehetetlen ez a feladat, ebben biztos vagyok. Viszont az tényleg jó eszik az embernek, még a mutánsnak is, ha azt mondja neki valaki, hogy szereti, hogy fontos neki. Nem számít, hogy ezt milyen neműként mondja, csak maga a tény. Néha szégyellem magam, hogy én még úgy igazán nem mondtam soha senkinek, de majd... erre is sor kerülhet idővel igaz?
- Gondolom az is jó érzés, ha szeretnek, és én szeretlek is tudod, mint barátot, és fontos vagy nekem, vagyis Lisa... de akkor te is. - áh, olyan nehéz ezt még mindig megfogalmazni és már megint olyan ölelgetős szeretethiányos állapotban vagyok, csak valahogy még sincs merszem felpattanni és azt tenni, amit igazán szeretnék. Még szoknom kell ezt az állapotot, de azt hiszem azért egyre jobban megy. Még így is nehezen kezelem ezt a kinek jobb a hátsója dolgot, ha még ölelgetni is nekiállnék, akkor tuti, hogy végképp zavarba hoznám saját magamat, pedig Jillian O'Neil nem az a zavarba jövő típus.
- Azért meg tudom ám védeni magam, sőt amíg az a Mathis nem tanít neked pár kommandós trükköt, addig... én védelek meg téged. - vigyorodom el. Akárhogy is, de az én képességem ütősebb. Nem vagyok mindenható, ezt sose gondoltam magamról. Nem vagyok elszállva a tudásomtól, de komolyan nekimentem volna Ericnek is akár, ha valami baja esik Lisának azért, mert mindenféle kiképző gyakorlatokat tart nekünk úszás után. De tény és való, hogy jól esik, ha gondolnak az emberre, ha gondoskodnak róla, hiszen ebben nem sok részem volt eddig.
- Igen, azt sejtettem, de ezért izé ez az egész helyzet egy... kicsit. - aztán csak megrázom a fejem és végül rászánom magam, hogy kapjon egy puszit az arcára. Ennyi jár, úgyse tudok mit kezdeni azzal, hogy szerelmes belém és közben a legjobb barátnőm is. Kezelni fogom és majd meglátjuk, hogy mi lesz ebből az egészből. Az a fő, hogy ne izguljuk túl igaz? Nem kell ráparázni, mert úgy nem lesz könnyebb, sőt sokkal nagyobb az esély rá, hogy a barátságunk is rámegy az egészre. - Feltubrózunk, aztán a végén még azon a szülinapi partyn felcsíp téged valami jó nő. - vigyorodom el. Valahogy olyan rémesen szeretethiányosnak érzem magam, talán azért is, hogy egy kicsit viszonozzak neki abból, amit eddig ő adott? Nem is tudom, de egy gyors ölelés akkor is jár neki. Csak egy rövid nyakba akaszkodós, ha már előzőleg puszit is kapott. Csak utána karolok belé, majd valaki elmosogat szépen. - Na gyerünk, faragjunk belőled férfit, ha már Lisa eddig nem tette. Az a formás hátsód kap valami neki való nadrágot.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 16:55

Erwan & Jill




- Vagy kénytelen leszek gyakrabban táncolni vinni? Az úszásban te vagy a jobb. A táncban is. Fel kell tornáznom magam a szintedre vagy akárhányszor átváltok Erwanra Lisa meg fog pukkadni a nevetéstől. - Az önirónia és az öngúny nem áll messze tőlem. Tisztában vagyok a hiányosságaimmal, de mivel tenni akarok ellenük, nem félek viccet csinálni a dologból. És mivel Jill nagyon jól táncol, már sokszor megfigyeltem, így vele tudok a legjobban gyakorolni.
- Tudom, hogy tudod, csak jól esik kimondani néha. Különben csak akkor szólnék, ha változás van. Tudod piszok jó érzés, hogy van akit szerethetek, különben magányos lennék iskolaelső bombázóként. A lányok fele utálja Lisát, mert jól nézek ki, a srácok fele meg Erwant utálja, amiért zseni vagyok. Hozzátehetném, hogy a suli másik felét meg ilyen olyan okokból én utálom. És akkor máris leszűkült a kör az ötös szobára meg rád. - Folytathatnám azzal, hogy Jillt legalább a fiúk nem utálják, de így is többet beszéltem, mint egészséges lenne. Főleg, hogy én még meg sem reggeliztem, csak rá főztem. A pulton ülve benyomok pár virslit mustárral és megiszom ugyanazt a borzalmas teát. Elvégre nekem is a fülemen akar kijönni a gyomrom. Az meg valljuk be, amilyen gusztustalan épp annyira lenne sokkoló látvány. Mindkét fülemben egy-egy félig megemésztett virslivel... Brrr... Lapozzunk.
- Na ja. Valakinek muszáj. - Rántom meg a vállam, amolyan bratyósan. Mintha azt mondanám ezzel, hogy a kelekótya kishúgom ki tudna milyen zűrbe keveredne, ha időnként nem tartanám rajta a fél szemem. Azt már meg se említsük, hogyha Jill bajba kerülne, akkor Lisa szinte tuti, hogy szintén benne lenne nyakig. De hát mindig is Erwan arcát öltöttem magamra, ha komolykodós hangulatban voltam. Már csak egy vékony keretes szemüveg hiányzik és én lennék a született stréber, aki amíg a többiek buliznak otthon senyved és tanul. Legalábbis eddig ez volt a fedősztori arra, hogy miért nem mentem soha olyan buliba, ahol egyébként szoknyában már ott voltam.
- Kicsit se vagyok önző ám. Ha ölelgetni akarlak nyilvánosan akkor megtalálom a módját, elhiheted. - A legegyszerűbb módja még mindig az lesz, hogy hirtelen felbukkan Lisa és akkor már végképp nem szúr senkinek, hogy két virgonc lány, akik még egymás legjobb barátnői is, tök jól elvannak ketten. De ha már így elővettük Erwant, akkor buli kompatibilissé kell varázsolnunk. Nem vagyok elég magas kosarazni, a többi sport nem köt le, viszont mondhatni lóháton születtem és előbb kiderült, hogy a medencébe sem fulladok bele, bárhogy próbálkozom is. - Akkor én mit szóljak? Ha a kezedbe kaparintasz akkor egész jóképű srácot varázsolsz belőlem, menő rocker ruha, meg minden ami kell. Az ebéd meg nem kunszt. Eddig is főztem magamra, két emberre sem nehezebb. - De azért jól esik, hogy Jillnek jól esik. Mondhatni egymást töltjük boldogsághormonokkal.

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 16:03

Erwan & Jill




Nem tudom letörölni a mosolyt az arcomról, talán csak néha egy-egy pillanatra sikerül, de már az is határozottan meglepőnek számít jelenleg. Pont ez az, hogy jól érzem magam vele, mert a legjobb barátnőm, akkor is, ha most épp pasinak néz ki. Elég nehéz ettől úgy igazán elrugaszkodni, és közben meg benne van az is, hogy az ember miért ne olyan valakivel akarjon hosszabb távon is együtt lenni, akivel milyen helyzetben jól el van? Csak épp nem tudom, hogy nekem menne-e bármiféle hosszabb táv, ez itt a legnagyobb gond.
- Igen, valahogy úgy, kénytelen leszek aktívabban mozogni, mint az időnként beiktatott bulik és tánc? - az időnkéntnél szépen két macskakörmöt rajzolok a fejem két oldalán az ujjaimmal. Mondjuk azért túl gyakran nem eszem én meki kaját, csak időnként, bár tény és való, hogy mivel régen sokat kellett főznöm, mostanában már nem igazán veszem rá magam szívesen, meg itt amúgy is főznek ránk, akkor meg miért kellene?
- Most erre mondjam azt, hogy tudom? - nevetem el magam arra, hogy szeret. Végül is már elárulta mindkét módon, szóval nem újdonság, de értem azt is, hogy most per pillanat mire mondta. A hátsója pedig igazából mindkettejüknek jó, és szó se róla ebben a farmerban egy pasi... hát nem semmi. Szerencsére azért Erwannal sincs semmi gond külsőleg, sőt, ha egy buliban futok össze vele, mint egy sima facér pasas, simán van rá esély, hogy rámozdulok, mert miért ne. - Oké, igyekszem és akkor tudod mit? Mindkettőtök hátsója elég formás, de tény és való, hogy Lisa többet tesz a sajátja... karbantartásáért. - bólintok is egyet a végén, amikor sikerül eljutni addig, hogy tökéletesen kifejezzem magam, de persze ott van a mosoly továbbra is az arcomon. Egyre kevésbé kezdem kellemetlenül érezni magam, remélem, hogy ezt ő is érzi.
- Igen, ebben sajnos nem tudok ellenkezni és köszönöm, hogy így figyelsz rám. - miért érzem furán magam attól, hogy megfordul a fejemben, hogy adjak neki egy puszit, csak azért, mert gondoskodik rólam? Azt hiszem már nagyon megszoktam, hogy én oldok meg magamnak mindent, jó pár éves, sőt igazából így volt ez amióta az eszemet tudom. Én gondoskodtam az apámról és nem fordítva, ő csak parancsolgatott és irányítani akart mindig is. Lisa volt az első, aki igazán figyelt rám. Meglepetten mosolyodom el, amikor hirtelen felpattan a pultra és csendben hallgatom végig, amit mondani akar. Eszem ágában sincs félbeszakítani.
- Szóval innentől úgy mutassalak be, mintha a bátyám lennél és akkor nem lesz senkinek se fura, ha teszem azt megölellek és nem kell magyarázkodni semmiben? Jól van! - majdnem hozzáteszem azt is, hogy köszönöm, köszönöm hogy ennyire megértő, de végül visszafogom magam és ez csak kimarad. Rendes tőle, hogy így segít és én határozottan örülök neki, hogy nem lesz ebből gond, remélem, hogy később sem. Közben felhajtom a rémes tea utolsó kortyait is, és szépen felállok. Azt hiszem érik most már az a puszi legalább az arcára. - Szóval akkor... buliz lesz nem sokára és kellene neked majd pár cucc, és kapok egy finom ebédet is. Úgy érzem túl jó sorom van. - tényleg nem tudom letörölni a mosolyt az arcomról, de azért az még belefér, hogy legalább a tányéromat én tegyem a mosogatóba. Nem szolgálhat ki folyton, még ha jól is esik.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeSzer. 2 Ápr. - 21:06

Erwan & Jill




- Maradjunk annyiban, hogy jobb csaj vagy, mint Erwan. - Mindent elviccelni? Ismerhetné már Lisát: én egy született troll vagyok. Amiből poént csinálok azon könnyebb nevetni, amin nevetek azt nem veszem komolyan, amit nem veszek komolyan az nem fáj. Nem kezdtünk ugyan járni, de a legjobb barátnőm sem vesztettem el. Szóval nincs min megsértődnöm és nincs ami fájjon. Akkor meg miért is ne viccelhetném el a dolgot? Ha túl sokat pörgünk rajta az egyikünknek se használ.
- A végén megtanulsz kosarazni és indulhatnál száz méteres pillangóval az olimpián? - Kérdezek vissza mosolyogva. Nem célom felhizlalni Jillt, de a mekis borzadály helyett élhetne normális házi koszton, mint Lisa. Elvégre kisportolt bomba csajként minden jogalapom megvan ahhoz, hogy kijelenthessem: a hazai ételek és a rendszeres sport szexi.
- Szeretlek csajszi. - Nevetek fel. Ez most bejött. Túl jól ismerem, hogy az ilyen helyzetek nem szokta kihagyni. Amúgy semmi gond az egésszel. Ami Erwané az Lisáé is és fordítva. - Ha azt kérdezem, hogy mit vegyek fel este, farmert vagy minit akkor is így zavarba jössz? Na ugye. Mindkét fenék az enyém és mindkettőre büszke vagyok. Ha azt mondta volna, hogy Erwané akkor örültem volna, hogy lám, a srácban van valami jó is, ha azt mondja, hogy Lisáé, nos eddig is tudtam, hogy jó seggem van. - Ilyesmi miatt soha nem sértődnék meg. Próbáld bulinak felfogni. Én végre életemben először kezdem jól érezni magam fiúként és felvállalni, hogy ez is én vagyok. Ha meg nem jön be vagy megunom, még mindig visszabújhatok Lisába.
Ha így belegondolok, tényleg nem fair, hogy nekem két testem van, míg másnak csak egy.
- Tudom. De tegnap részegen te ültél le mellém inni egy kicsit. Senki nem erőltette beléd azt a fél üveg whiskyt. Csak azt akarom, hogy ne fájjon a fejed és este jól tudj aludni. - Nem vagyok az anyja, de ha senki más nem törődik vele, akkor muszáj eljátszanom a tapasztalt nővére szerepét, pontosabban most a bátyjáét. - Főzés közben gondolkodtam. Elég fura lesz, de így másnaposan elhiheted, hogy ez a maximális teljesítménye az agyamnak. - Szembefordulok vele és felpattanok a pultra. Igen, elég szexi fiú vagyok, tudom. - Szóval a tények a következők: Erwan jobban szeret, mintha a barátja lennél, különben is te Lisa legjobb barátja vagy. Jelenleg egyikünk sem áll készen tartós párkapcsolatra, főleg, hogy még mindig nem hiszed el, hogy Erwan a fiús dolgait és a külsejét leszámítva mindenben azonos Lisával. Szóval amíg kitaláljuk, hogy akkor mihez is kezdjünk azzal, hogy elfiúsodtam, lehetnél Erwan kishúga. Így nem kell senki előtt magyarázkodni, hogy miért is szeretlek másképp.


Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeSzer. 2 Ápr. - 20:01

Erwan & Jill




Az már egyszer biztos, hogy lebuktam. Engem is zavarba lehet hozni, akármennyire is nem esik meg ez túl gyakran. Azért ez egész más, mint amikor tudom is én egy pasi megdicséri a hátsómat, vagy látványosan nyálcsorgat a dekoltázsomra. Az ilyen bóközönhöz nem vagyok én hozzászokva.
- Nem bókoltál, na persze. - mosolyodom el végül. Az a jó, hogy legalább képes viccesen is elütni a dolgokat és nem kell feltétlenül mindent komolyan venni egy szinten felül. - Jól van, akkor azt hiszem köszönöm és azt tudom, hogy Lisa soha nem ismerné be. Mondjuk én soha nem is gondoltam arra, hogy én lennék a szebb. - rántom meg a vállam, de a mosoly már az arcomon marad. Nem vagyok az a rivalizálós csaj, aki folyton harcban áll a barátnőjével, hogy vajon melyikük a jobb nő. Úgy gondolom, hogy mindketten tudunk magunknak gond nélkül pasit találni, meg egyébként is azért mások vagyunk, más ízlésvilágot képviselünk. Nem is lehet szerintem úgy konkrétan valakire azt mondani, hogy ő a szebb, mert ez csak szubjektív vélemény, hogy épp kinek mi tetszik.
- Igen, valahogy így. Jó dolog, hogy megérted ezt. Nem akarlak bántani, és főleg nem akarom, hogy rámenjen a barátságom... a barátságunk, szóval egyszerűen csak elleszünk. - az a jó, hogy mindent igyekszik elviccelni és így nekem is nagyban megkönnyíti a dolgomat. Nem kell túl komolyan vennem magam és őt sem, ami azért sokkal kellemesebbé teszi a létezést. Ezért van, hogy talán csak egy pillanatra tűnik el a mosoly az arcomról a komolyabb témánál, aztán már vissza is kerül rá. - Az tényleg fura lenne, magadat csak nem ölelgetheted. - vigyorodom el és persze úgy sok minden más sem oldható meg. A kaja viszont remek, az illat is és alig tudom kivárni, hogy végül elém kerüljön. Az ebéd pedig megint csak remek ötlet. A végén még teljesen úgy érzem, hogy el vagyok itt kényeztetve. Tökéletes reggeli, ebéd, meg minden. El fogok hízni!
- Tudom, én is imádom, és ha kiderül, hogy túl jól főzöl, akkor fel fogsz hízlalni, vagy kénytelen leszek még többet edzeni Lisával, hogy büntetlenül ehessek. - végül is nem az a lényeg, hogy ne együnk, hanem az, hogy utána lemozogjuk igaz? Szóval bele fog férni a hús, meg a palacsinta is. A második amúgy is csak desszert, először az a lényeg, hogy megeszem a husit, aztán pedig egy kis pihenés után a palacsinta, végül pedig kidőlök, mint akit fejbe vertek a kanapén a Nappaliban és alszom egy nagyot, vagy legalábbis nézem a plafont. Aztán pár óra múlva meg lehet menni ledolgozunk a sok kaját. A kérdésére viszont kissé elkerekedik a szemem.
- Héj! Ezt te nem tudhatod, hogy... Túl sok benned Lisa, nem fair! Úgyhogy erre most nem válaszolok, mert valaki tuti megsértődik. - az mondjuk tény, hogy Lisa feszülős farmerjában egy pasi hátsója... azért kifejezetten nem rossz, nem csoda, ha odavonzza az ember tekintetét. De gonosz dolog erre csak így rákérdezni, egyébként is Lisa kiakadna, ha azt merném mondani, hogy Erwan hátsója jobban tetszik, még akkor is, ha csak azért van, mert mégis csak jobban bejönnek nekem a pasik fenekei, mint a nőké.
- Szóval állati egészséges, de... rémes az íze.- ezt az első korty után sikerül is megállapítani, ezért tartok kis szünetet az utolsó pár szó előtt, mert határozottan nehéz kimondani ezek után bármit is. A fintor az arcomon egyértelműen azt mutatja, hogy ez aztán igazi keserű orvosság.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeSzer. 2 Ápr. - 11:00

Erwan & Jill




Mondjam azt, hogy büszke vagyok a legjobb barátnőmre? Tényleg rendes lány, rendkívül intelligens, bátor, magabiztos, ha valamit el akar érni, akkor el is éri, öntudatos, nem hagyja, hogy csak úgy irányítgassák, ráadásul még jól is néz ki. Megállja a helyét az ivászatban velem szemben, jobban is bírja másnap, mint én, de ha valami komoly gondolatom támad, akkor megérti és meg tudom vele beszélni. Néha nem is értem, miért nem akar valami menő egyetemre menni, mondjuk a Hardwardra vagy a Yalere. Ha akarna, akkor lehetne iskolaelső is.
- Hé, egyáltalán nem bókoltam. - Vigyorgok, mint a vadalma. Azért jó érzés kicsit kizökkenteni az állandóan magabiztos Jillt. Jó tudni, hogy ő is zavarba hozható, és ehhez még az alsómat sem kellett bokáig letolni. - Te tényleg így nézel ki. Amúgy oszd be, Lisa soha nem lenne hajlandó elismerni, hogy egyesek szerint te vagy a szebb. - Ez mondjuk igaz. Nem véletlenül van telezsúfolva a szekrényem mindenféle vad dologgal, amik kiemelik a természeti adottságaim. Egyszerűen büszke vagyok a vonalaimra. Tati valahogy olyan, nem is tudom, széles ajkú? Egyáltalán nem rossz bőr ő sem, de ha olyan szép lenne, mint Jill, nem hiszem, hogy sokáig megtűrném a szobámban. Mondjuk ez nálam erősen szubjektív. Szóval soha nem fogom elismerni, hogy van olyan szép, mint mi ketten.
- Pontosan tudom mire gondolsz. Lisa nem szeret kétszer ugyanaz a fiú mellett ébredni. És én sem akarom elveszíteni a legjobb barátnőmet, csak mert Erwannal nem jön össze. Elég sokáig magamba tudtam zárni a srácot, nem gondolod? Szerintem menni fog ez után is, csak legalább tisztáztuk, hogy hogyan érzünk. - Megnyerő mosolyt villantok hátra Jillre. Látszólag annyira megértő és barátságos fiú vagyok, hogy én is meglepődöm rajta. Valójában Lisa ismét kezd túlsúlyba kerülni bennem, legalábbis érzelmi szempontokból. - Ezek után szerintem kétszer ennyit fogok pasizni... - Töprengek félhangosan, csak úgy magam elé. - Mert, hogy lányból nem találnék még egy olyat, mint te az tuti. Vagyis csak Lisa hasonlít rád, de elég fura lenne magammal járnom, nem?
Remélem nem megy híre, hogy Lisa beszabadult a konyhába. Eszem ágában sincs menzát nyitni. A sok éhenkórász mutáns kölyök mind rajtam keresné az ebédjét. Megborzongok. Nem akarok konyhás néni lenni. Csak olyanokra főzök, akiket szeretek. Kimondottan Jillre, ha pontosak akarunk lenni.
- Tudod, hogy szeretem a palacsintát. - Mondjuk én almát szoktam reszelni a tésztájába és fahéjas vaníliacukrot szórok bele bőven. De, ha juharszirupot akar, akkor meg is kapja. Legfeljebb kétfélét csinálok. Igazán nem tart sokkal több időbe vagy vesződségbe. Hús meg... A palacsinta épp elég nehéz étel magában, főleg, ha sokat eszünk belőle. Puha pulykamell, középen bevágva és megtöltve sajttal és ananászkonzervvel. Ha jól tudom, akkor egyikre sem allergiás. A hús pedig megpuhul az ananásztól, és nem lesz olyan szálkás, mint a csirkemell.
- Szerinted Erwan vagy Lisa feneke a feszesebb? - Kicsit sem vagyok gonosz vagy kaján. Á, ugyan kérem, miről is beszélünk? Látni ugyan nem láttam, de érezni éreztem a perzselő tekintetét a hátsómon. Kedvem lett volna hozzá, hogy riszáljak egyet. De az Lisának határozottabban jobban megy, ezzel a hátsóval még nem gyakoroltam annyit. Nem akarom, hogy félrenyeljen vagy megfulladjon nagy zavarában, de ilyen magas labdát vétek lenne kihagyni.
- Tessék. Kínai zöld tea. Ha engem kérdezel enyhén fülzsírízű, de bármikor megesküszöm rá, hogy a leghatékonyabb másnaposság elleni szer. Megnyugtatja a gyomrot és kiszellőzteti a fejet. Ja és több vitamin van benne, mint bármelyik nyugati étkezéskiegészítőben. - Reklámszakembernek ne menjek, mi? És egy újabb menetrend szerinti vigyor kúszik az arcomra.

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeKedd 1 Ápr. - 21:15

Erwan & Jill




Huh, azért meg kell vallani, hogy kissé lefagyok a szavaitól. Ezt még őszintén szólva soha senki így nem mondta nekem, vagyis mondjuk úgy, hogy efféle bóközönt, mint ami most az ő szájából csúszott ki. Az tény és való, hogy sokkal bátrabb, mint ahogy emlegette magát folyton, de gondolom ez azért is van, mert Lisaként már jól ismer, vagyis ő ismer jól. Áh, nagyon nehéz még mindig napirendre térnem a dolgok felett, akármennyire is igyekszem.
- Tudod, hogy én nem szoktam zavarban lenni, de ilyen bókáradat mellett... komolyan még nekem is nehéz megállni, hogy ne piruljak el. Most épp nagyon küzdök ellene. - mosolyodom el. Nem gyakori, hogy az ember ilyesmit hall a barátnőjétől, akkor sem, ha az épp fiú formában van és én őszintén szólva nem is tudom, hogy mit mondjak rá. Azt illene, hogy köszi, vagy egyszerűen csak elég az, hogy ez alapján tudja mennyire jól esik? Fogalmam sincs, azt hiszem egyelőre maradok annál a megoldásnál, hogy csendben maradok és igyekszem tényleg leküzdeni a készülni akaró zavaromat. Ezek után tényleg nem ringathatom magam abban a hitben, hogy egyszerűen csak nem ismer nagyon más lányokat és azért én jövök be neki. Nem lenne realitása, ha ennyi mindent sorolt el. Habár az ember nem a külsőbe szerelmes, vagyis nem csak abba, de nem véletlenül a legjobb barátnőm, minden bizonnyal belsőleg is bír, mint ahogy én is őt.
- Jó ezt hallani, én is így vagyok ezzel. Nem volt rossz előtt sem, mindig másokkal ismerkedni, de jó egy fix pont az ember életében, csak tudod... ez így elég bonyolult. Mi van, ha tudom is én... Nem akarlak elveszíteni, mint a legjobb barátnőmet. - remélem ezt így érti. Nem tudom rendesen kimondani, valahogy nem megy. Mi van, ha utat adok ennek az egésznek, aztán a végén mégis nagyon rosszul jön ki a lépés? Nem vagyok egy igazán monogám típus, és nem akarom bántani Erwant és ezzel Lisát is. Sejtelmem sincs, hogy nem lenne-e rossz... nagyon rossz vége. Valahogy inkább úgy vagyok ezzel, hogy talán jobb, ha minden marad így, talán találhatok Erwannak egy rendes lányt és akkor nem veszélyezteti semmi a barátságunkat. Viszont megint kezdünk kissé érzelgősbe átmenni, jobb lesz a kajára figyelni. Komolyan teletömöm a szám, hogy ne beszéljek, amint kész az első ehető fogás.
- Ha nem is most azonnal, de holnap bevállalnék valami tuti kis házikosztot. - na az mindig hiányzott. Apám nem főzött, csak én, de én nem mondom magam tökéletes szakácsnak, és nem voltak soha családi receptjeim, amiket anyukámtól vehettem volna át, csak néha a szomszéd néni tanított pár okos ötletet. - Ez nehéz azért, át kell gondolnom. Szóval... ha több fogás is lehet, akkor mindenképpen palacsinta legyen a desszert, juharsziruppal, a főfogás pedig mondjuk... bármilyen sült hús, lepj meg. - mosolyodom el kicsit felkönyökölve az asztalra, ahogy figyelem az ügyködését. Az a helyzet,hogy szerintem egy pasinak igenis jól áll a konyhai ténykedés, neki legalábbis tuti. Csak akkor kapom el a tekintetem, amikor felfogom, hogy éppenséggel vagy fél perce a hátsóját bámulom, ahogy épp háttal áll nekem. Kis torokköszörülés után sikerül válaszolni.
- Igen, pontosan, mert általában délig alszol és mindig te vagy a kómásabb, ez nem kérdés. Teát, a kávé már sok lenne mára. - talán később, de nem akarok túlpörögni, mert akkor abból már tuti, hogy nem lesz este sem alvás, az pedig rám férne.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeHétf. 31 Márc. - 21:57

Erwan & Jill




- Lisa távollétében te vagy a legmenőbb. - A távollétét külön kihangsúlyozom és nyelvet is öltök. Erről a nyelvöltögetésről nem tudok leszokni. Még ott lakik a dögös nőben a pajkos kisfiú. Bármilyen furán hangozzon is. - Mikor néztél utoljára nem napi rutinból tükörbe? Kaparjuk le a túlzó frázisaim és mi marad? Karcsú vagy, a testmagasságodhoz képest arányosan hosszúak a lábaid, feszes a combizmod, formás a feneked, karcsú a derekad, se nem túl széles, se nem túl keskeny a csípőd, egyenes a hátad, izmosak a karjaid és a vállad, mégsem vastagok, a nyakad olyan, mint egy őzé, az arcvonásaid pedig magabiztosak, eltökéltek, az ajkad csábító, az orrod pisze, a szemeid meg magukba rántanak, ha belenézek. A füled is a helyén van. A hajad pedig úgy illik hozzád, mint a szőke tincsek Lisához. Lélegzetelállítóan vonzó vagy, csak azért kapok levegőt, mert már megszoktam, hogy a bombázó párost mi ketten alkotjuk. Hm, szerintem Erwan egy csöppet elfogult. Ennek majd még valamikor nekifutok Lisaként is.
Lisaként evidens lenne, hogy magamat tartsam a legjobb csajnak a koleszban. Szép vagyok, okos vagyok, jól táncolok, élsportoló vagyok, mi kéne még? Az egom oltári nagy, én vagyok a szerénytelenség mintaképe és mégis Jillt tartom a legjobb csajnak. Vagyunk vagy húszan lányok a suliban, North Salemben is él pár ezer, New Yorkban pár millió. És még mindig ő tetszik nekem. Rendszeresen járok bulizni, rendszeresen járok a városban, rengeteg emberrel találkozom, szóval nem lehet azzal vádolni, hogy belezúgtam az első csajba aki szembejött. Lisa nyílt és gátlások nélküli, szeret beszélgetni, szóval akadhatott volna már rég másvalaki aki kiüti a barátnőmet a nyeregből. Eddig az egyetlen aki megakadályozta, hogy tényleg szerelmet érezzek, az Lisa volt. Mesterien elnyomja bennem Erwan érzéseit.
- Persze, hogy megjegyeztem. Fontos helyed van az életemben, még akkor is, ha nem leszel a csajom. Az egyetlen barátom voltál, amíg Tati be nem költözött a szobámba, de az első helyről soha nem fog letúrni. Idén leszek huszonöt. De nem tudom hogyan fogjuk megünnepelni, ha karácsony és szilveszter közt a kijózanítóban leszünk. - Eddig valahogy sosem sikerült emlékeznem a szülinapomra. December huszonöttől elkezdtünk inni és néha szilveszterre aktív másnapos voltam. Kiskoromban persze mindig külön megünnepeltük mind a hármat, de kamasz korom óta egybefolyik az egész. A háború meg eszembe se jut. Jill szülinapja alkalmából úgyis fel lesz függesztve. Az a legfontosabb és ezt mindenki tudja.
- Ebédet is főzzek, ha már így elvagyok? - Kérdezem nevetve. Úgy néz ki, hogy a kapcsolatunkban, bármilyen jellegű is legyen, a végén mindig én találom magam a konyhában. Mesterszakács alakváltó G.I. Jane... hát igen, ha mindent megtanulok ami érdekel, akkor kvantummechanikus robotkacsát fogok sütni nyárson, miközben kívülálló mutáns osztag küzd a fűszerekért. Az életem legalább nem lesz unalmas és átlagos. - Tudod mit? Ebédre kérhetsz amit csak akarsz. Legfeljebb leugrom a piacra bevásárolni. - Ilyen ajánlatot még soha nem kapott tőlem. Én a helyében jól megfontolnám, hogy mit is kérjek.
- Mert buli után általában délig alszom? És mert eddig sosem sikerült eldöntenünk, hogy melyikünk a kómásabb? De, ha ízlik akkor persze szívesen csinálok neked máskor is. - Fordulok hátra a vállam felett és eresztek meg egy Lisás sugárzó mosolyt, már eszembe se jut, hogy Erwan nem így mosolyogna. Önmagam adom színlelések nélkül, márpedig és kettőjükből vagyok összegyúrva. - Kávét vagy teát kérsz utána?

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeHétf. 31 Márc. - 20:42

Erwan & Jill




- Tudod, hogy folyton pörgök, menni fog az gyorsabban is. - mosolyodom el. Nem vagyok az az összeomlós típus. Azt is gyorsan feldolgoztam, ami odahaza történt, a képességem sem borított ki, sőt határozottan áldásnak éreztem már akkor is, úgyhogy ez sem fog annyira durván kiakasztani, hogy ne tudjak mit kezdeni a helyzettel, ebben teljesen biztos vagyok. - Kösz, de akkor is túlzol... így és Lisaként is folyton túlzol. - bököm kicsit oldalba. Nem hiszem, hogy egy hamar a szimpla baráti szinten túl tudnék lépni, hiába, hogy ő szerelmes belém, attól még nekem idő kell, hogy ezt az egészet rendesen kezelni tudjam, arról nem is beszélve, hogy azért nagyon is félek attól, hogy esetleg az egésznek rossz vége lesz. Nem vagyok én a tartós kapcsolatok mintapéldánya. - De akkor nem gondolod, hogy ezen javítani kéne? Önbizalom kell neked... szerintem csak ennyi. Kimozdulás és jobb ruhák. - igen, szerintem ez így van. Az is lehet, hogy hamar rájön, hogy nem én vagyok számára a tökéletes nő, hanem egyszerűen csak nem találkozott még mással, akivel mer is beszélgetni, esetemben meg ez Lisa miatt valamelyest legalább meg van. Vagy csak ebben a hitben próbálom ringatni magam?
- Valahogy úgy, de azért ne bízd... ne bízza el magát. Magamtól is menő vagyok, csak most vele más, te is tudod. - rántom meg a vállam, de a mosolyt nem tudom levakarni az arcomról. Igazából még élvezem is, hogy egy kicsit most más ez a helyzet. Nem szoktam én félénkebb pasikkal kezdeni, maximum akkor, ha épp a Teréz anyu állapotom jön elő, amikor is próbálok másokért tenni, és ebbe az is bele szokott férni, hogy felkarolok valami kis lúzert, hogy aztán szebb és jobb legyen az élete. Végül is tudom, hogy milyen volt egyszerű kis szürke egérnek lenni, de mindenki megváltozhat ha akar, én vagyok erre az élő példa. - Tudod, hogy vásárolni imádok, úgyhogy ennek nincs akadálya, csak vigyázz a pénztárcádra. - oh, az tuti, hogy a végére már utálni fogja az egészet, de úgy felöltöztetem, hogy nem ismer majd magára. A végén még... segítek neki becsajozni, vagy tudom is én, de legalábbis oldani a gátlásait mindenképpen.
- Cuki vagy, hogy így megjegyezted és megsúgom a tizennyolcadikról is, de a huszonötödiket még megérheted. - meg a harmincadikat is, meg még ki tudja. Igazából Lisa a legjobb barátnőm, úgy tervezem, hogy ez még nagyon sokáig nem fog változni, dek i tudja, hogy mit hoz még a sors, hiszen annyi minden változhat ebben a mostani zavaros világban, hogy ihaj. Mi van, ha addig kitör a harmadik világháború, valami mutáns káosz és nem lesz épp arra időnk, hogy szülinapot ünnepeljünk valami csehóban, mert épp azon dolgozunk, hogy megvédjük az életünket, vagy rosszabb esetben... elvegyük másét.
- Nem szeretem az átlagosat, én se vagyok az, szóval nyugodtan lehetsz olyan, aki jól érzi magát a konyhában, csak bátran, sőt! - az apám sosem volt otthon a főzésben. Nekem kellett a legtöbb teendőt megcsinálni otthon, mintha csak rám kényszerítette volna anya szerepét és nem volt beleszólásom, épp ezért soha nem akarom olyan pasit magam mellé, mint az apám. Utálom, sőt... talán még gyűlölöm is. Sosem volt jó szülő, sosem volt jó apa és nem tudok bűntudatot érezni azért, mert eltörtem a kaját. Nem érdekel, mi van vele és nem mennék vissza soha megnézni, hogy egyáltalán él-e még. Viszont most már tényleg éhes vagyok, szóval irány a konyha. Feldobom szépen magam az egyik magasított székre és onnan figyelem, ahogy ügyködik.
- Azért ezt gyakrabban is el tudnám viselni, miért nem készítesz nekem gyakrabban reggelit? - Lisa sem szokott, bár az is igaz, hogy reggelente általában erős macskajajjal szoktunk az ágyban szenvedni. Elég gyakran kimarad az életemből a reggeli.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeHétf. 31 Márc. - 19:19

Erwan & Jill




- Értékelem az optimizmusod, de tényleg. Én már eldöntöttem, hogy minimum két évet kapsz, de ha hamarabb fel tudod dolgozni, akkor annak csak örülni tudunk, nem? Az a copf meg jól állna. Így hirtelen nem tudok olyat mondani, ami neked ne állna jól. Még szerencse, hogy hozzászoktam a látványodhoz, különben most meg se mernék mukkanni, mert úristen itt egy szingli bombázó én meg be vagyok szarva, hogy idétlen kisfiúnak tartasz és mi lesz most velem. Párszor már előfordult, hogy pánikrohamot kaptam, csak mert a buszon mellém ült egy jó csaj. Az utóbbi időben ezért is Lisa ment be a városba helyettem is. - Az ilyesmit simán bevallom Jillnek. Minek van az embernek legjobb barátja, ha az ilyen hülyeségeit nem tudja vele megosztani? Egy megértő váll többet használ, mint egy pszichológus, de tényleg.
- Miért, most egyikünknek sincs önbizalma? Vagy kell hozzá a szöszi, hogy kihozza belőled a vadmacskát? - Kacsintok Jillre. Élvezem, hogy létezik ember aki fel tudja oldani a gátlásaim és akinek a jelenlétében meg merek szólalni. - A ruháról jut eszembe, ideje bemennünk a városba vásárolni nekem is valamit. A mellényeimben meg a zakóimban nem lehet szórakozni. A te ízlésed meg jobb, mint az enyém, ez már párszor kiderült.
- Március huszonhét, te pedig júli húsz. Francba, lemaradtam a huszadik szülinapodról! - Kerekednek el a szemeim, ahogy fejben kiszámolom a dolgokat. - Idén bepótoljuk. Mondjuk nekünk sose kell indok a partizáshoz, de azért bánt, hogy tavaly lemaradtam. Ja egyébként meg most hétvégén. Vagy későn szólok? - Bűntudatosan pirulok. Erwan arca túlérzékeny. Lisát még senki sem látta spontán elpirulni.
- Egye fene, akkor Erwan olyan srác lesz, aki otthon érzi magát a konyhában. Fura, annyira elszoktam attól, hogy kiengedjem magamból, hogy egy kicsit Lisás lettem. - Rákacsintok Jillre amikor megkordul a gyomra. Ígértem neki valamit, amit akkor is betartok, ha Lisa már nincs jelen. A konyháig most már nem állunk meg. Odaérve pedig egyből munkához is látok. Egy jó angol villásreggeli sok komponensből áll, de a felét szépen elhagyjuk. Sonka, tojás, szalonna, vajas kenyér pont elég választék lesz, a lekvárral meg a mézzel tovább tart veszkődni, mint ameddig kaja nélkül kibírjuk. Amíg a szalonna sül és a tojás fő addig beszélgetni is ráérünk. Sőt tulajdonképp úgy tervezem, hogy van ötven-hatvan évünk beszélgetni.

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeHétf. 31 Márc. - 14:00

Erwan & Jill




Azt hiszem nagyjából értem a magyarázatot, de a fodros szoknyás példán akaratlanul is elnevetem magam. Na igen, olyasmi még nem nagyon fordult elő velem, habár a két copf azért régen nagyon is gyakori volt, de már jócskán kinőttem belőle. Igaz, még most is tuti, hogy jól állna.
- Azt hiszem világos, de akkor most nekem is adsz fél évet, hogy rendbe jöjjek ezzel az egésszel? És ezek után tuti, hogy valamikor megleplek két copffal, már csak azért is. - akkor is jól állna nekem, maximum a fodros szoknya lenne furcsa és szokatlan, de amúgy mi az, ami nem áll jól nekem? Na ugye! Mindenesetre persze ettől még vannak egyelőre megszokhatatlan dolgok ebben az egészben, arról az apróságról nem is beszélve, hogy a legjobb barátnőm belém van zúgva, vagyis a másik fele. Nem szeretném Lisát elveszíteni azért, mert esetleg valami rosszul sül el és annyira már ismer, hogy nem vagyok az a típus, aki könnyen elkötelezi magát.
- Az önbizalmadat látom próbálod átvenni Lisától. - mosolyodom el egész szélesen. Végül is nem mondom, hogy nem jóképű, de az tény, hogy lenne még min alakítania, hogy egy kicsit felturbózza magát külsőleg, vagy épp csak öltözködés terén, de ezen lehet javítani, ha a barátnőm is engedi neki, hogy legalább egy kicsit kibontakozzon. - Melletted tényleg nem vagyok alacsony, egészen megjön a végén még az önbizalmam. - bólintok, ahogy még kicsit ki is húzom magam mellette állva. Azért tény és való, hogy Lisa rendesen magas hozzám képes, bár sose zavart ez igazán. Nem minden pasi bukik a magas nőkre, és azért én se vagyok törpe, no meg meg van a magam kisugárzása, amit ilyen hosszúságú lábakkal is nagyon az előnyömre tudok fordítani.
- Azért a saját ruháim jobban állnak, bár tény, hogy tuti, hogy öltönyben is csini lennék. - rázom meg a fejem egy mosollyal. Azt hiszem kezdem ezt a dolgok nagyjából elfogadni. Menni fog, tényleg csak idő kérdése. - Oké, szívesen elmegyek és akkor nekem meg addigra ajándékot kéne keríteni valahonnan. Azt hiszem az is menni fog. Mikor is lesz? - nem vagyok én annyira jóban a szobatársaival, sőt úgy érzem, hogy az egyik csaj, az a Leah még kifejezetten fúj is rám, pedig én aztán semmit sem vétettem ellene, legalábbis nem tudok róla. Na majd lehet, hogy ezen a bulin megkérdezem, hogy mi a baja. De a buli mindenképpen jól hangzik, élvezni fogom és talán még Erwan is. - Most már viszont nagyon érik az a reggeli. - azt hiszem ez után úgy két másodperccel meg is korran a gyomrom.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeSzomb. 29 Márc. - 22:26

Erwan & Jill




- Ezt átkozottul nehéz. Nekem is beletelt vagy fél évbe amíg megtanultam figyelni arra, hogy hova milyen alakban és milyen ruhában indultam, mert átkozottul kellemetlen úgy lemenni boltba, hogy kilenc éves vagy, fiú és masni van a hajadban és szoknyát hordasz. És csodálkozol, hogy miért nem tartja senki furcsának a csokornyakkendős kislányt. Aztán valahogy odáig fajult, hogy úgy váltogatom, mint te a felsőid. Hideg van odakint, a mozikban sem adnak semmit, akkor Erwan könyvtárba megy. Meleg van, napos idő, akkor Lisa rövidnadrágban kimegy a házból bezsebelni egy rakás dudát, füttyöt és seggre pacsit. Ha pedig magassarkúhoz van kedvem, akkor hármat találhatsz ki fogja felvenni, Erwan vagy Lisa. Ez neked olyan, mintha én téged fodros szoknyában látnálak kettő lófarokkal. - Na most szerintem végre sikerült részletesen kifejeznem magam. Bár Jill helyzete ettől még messze nem lett könnyebb, nekem könnyebb, ha legalább a felét megérti annak, amit mondtam. A másik felét megérteni pedig van rá egy egész élete. Majd kilencven évesen az öregotthonban a fogatlan öregasszony a görnyedt öregembernek azt mondhatja, hogy érti már miért szökik ki esténként tizennyolc éves lányként az ablakon. A halál nem válogat, akkor inkább már tánc közben essek össze.
- Miért is kellene? Ugyanazt a zenét, ugyanazokat az ételeket, italokat, filmeket és könyveket szeretem. Ugyanazok a kedvenc színeim. Egyszóval ugyanaz az ízlésem. Ha eltekintünk attól, hogy így nincsenek melleim és átkozottul jóképű szívtipró vagyok - elvigyorodom, hisz nem vagyok egoista, csak próbálok tréfálkozni - és, hogy nem állna jól a fűző és a szoknya, akkor ugyanaz vagyok, mint lányként. Csak sokkal szegényesebb a ruhatáram és csajos szobában alszom. Mármint Tatin kívül mindenki meg akarna lincselni, ha Erwan aludna ott, de érted hogy értem. - Kihúzom magam és miközben ujjaim közé csippentve felhúzom a nadrág szárát összemérem magam vele. - Egyáltalán nem vagy alacsony. - Nyolc évesen mit tudhattam én, hogy milyen alakot választok és hogyan fog rögzülni. A fiúk tényleg buknak a magas szőkékre én pedig tényleg magas és nagyon szőke lettem. Pedig nekem aztán mindenki elhiheti, hogy egyáltalán nem tudatos választás vagy hosszas mérlegelés előzte meg. Csak ültem a padon és amikor felálltam a fél suli szerelmes volt belém. Én voltam a legjobban meglepődve.
- Kéred az öltönyöm? - Kacsintok Jillre. Ha már így említi, akad pár komolyabb ruhadarabom. - Ha már így kérded. Tatjana szülinapi bulijára örülnék, ha együtt mennénk. Mármint, ha úgy tényleg együtt, érted. Talán jobban segítene neked megismerni ezt az énemet is. Addig beszerzek New Yorkból ilyen rocker cuccokat, csak megfelelő méretben. Pontosabban fiú verzió kéne Lisa ruhatáráról, ha már bulizni akarsz. - Én szeretek bulizni. Csak épp fűzőben és miniben csináltam eddig. Szokatlan lesz fiúsabb ruhában. De hát... Ha minden jól alakul, akkor Jill ott lesz mellettem és segít oldani a gátlásokat. Amik érdekes mód csak Erwanként jelentkeznek, most viszont dögivel.

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeSzomb. 29 Márc. - 16:21

Erwan & Jill




- Értem, vagyis... én tényleg nagyon igyekszem megérteni. - munkaruha, igen, talán így is lehet fogalmazni, bár azért még mindig nehéz nekem felfogni, amiket mond. Azt hinné az ember, hogy az emlékben az van, ahogy smárol egy pasival, és erre kétlem, hogy egy fiú szívesen emlékezne, bár talán, ha úgy tekintünk rá, mint ha egyszerűen csak biszex lenne, akkor fel tudnám fogni a dolgot, vagy akkor egy fokkal könnyebben menne, mert így még mindig sikerül kellőképpen összezavarodnom. Akkor meg pláne, amikor a többit is kimondja. Sejtelmem sincs, hogy hogyan lehet ezt kezelni, vagy mit kéne mondanom rá. Bár ezzel akkor is így lennék, ha nem váltogatná a kinézetét, csak egyszerűen egy pasi lenne, akivel jóban vagyok, aztán szerelmet vall, miközben én nem érzem ugyanazt. Aztán változik, újra Erwannal találom szemben magam, akivel lenyomtam már egy menetet, vagyis pár hosszt a medencében. Azért ezt még szokom kell, de határozottan sokat segít azzal, hogy viszonylag gyakran váltogat, így egy fokkal könnyebb, no meg jó azért, ha nem folyton harmadik személyként társalgunk Erwanról, hanem ténylegesen beszélhetek vele.
- Lehet, hogy igazad van, de azért elég nehéz elkülöníteni titeket... egymástól. - lehet, hogy tényleg ismerem valamennyire, de akkor sem vele beszéltem eddig és ezen nem sok minden változtat. Viszont akaratlanul is elmosolyodom, amikor felszisszen és a rájön, hogy a ruhák kissé méretben nem stimmelnek, habár ez főleg a bakancsnál jelent problémát.
- Az lehet, hogy érdemes feltűrni. - nevetem el magam végül. Azt hiszem főként a feszültség jön ki így rajtam és nem feltétlenül az, hogy most annyira vicces a helyzet. - Viszont így nem érzem törpének magam melletted. - szelídül végül a rövid nevetés egyszerű mosollyá. Tény és való, hogy Lisa magasabb nálam, mindig is az volt, azért is úszik jobban és hiába mond mást, szerintem jobb nő nálam. A pasik szeretik a hosszú combú szőkéket. Bár én se vagyok törpe, de nem vagyok olyan hűde magas és még csak nem is vagyok szőke, bár ezzel sosem volt gondom, szeretem én a hajszínemet.
- Ez már csak így szokott lenni, nem csak nálatok, általában a pasik és nőknél. Nekem is jól állana az öltöny, de egy srácnak a kisestélyi... - vigyorodom el, főleg amikor még ki is fakad, de aztán elneveti magát. Egyszerű neki, hogy így tud ezzel az egésszel viccelni, nekem még azért kell idő, amíg nem kínos, vagy zavart nevetés lesz belőle, hanem ténylegesen igazi. Egy pillanatig bizonytalanul állok egyik lábamról a másikra, majd végül mégis kibököm azt, ami az eszembe jutott. - Nem akarsz valamikor egy teljes napit te lenni? - tehát nem váltogatni, hanem Erwanként kidugni a szobája fala közül az orrát. Elmenni bulizni, szórakozni csak, mert kéne neki is. Hiába nem tudom megmagyarázni, vagy jól felfogni az indokokat, de akkor is úgy gondolom, hogy több tér kéne neki.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeSzomb. 29 Márc. - 9:33

Erwan & Jill




- Erwanként soha nem csókoltam meg egy pasit sem. Viszont Lisaként igenis élveztem, szóval ezek kellemes élmények. Ahogy az is nyilván kellemes élmény lenne, ha Erwan végre megcsókolna valakit. Ha valami nagyon lebutított dolgot akarnék mondani, akkor mondhatnám, hogy Erwan a munka ruha, amit esténként átveszek valami csinosabbra amiben táncolni is lehet, de ez már nagyon leegyszerűsítése a dolgoknak. - Tiltakozom és nyögöm ki végül mikor végre ismét szóhoz tudok jutni a sokkból. Látszólag a tulajdon vallomásom engem sokkal jobban megviselt, mint Jillt, bár most mindkettőnkre ráférne valami tömény, úgy egy üveggel vagy kettővel, ha nem félnék attól, hogy ott helyben kiadnám a tegnapit is.
- Végül is egy csaj ruha sincs rajtam... - Nézek végig magamon. Na jó, egy melltartó a póló alatt, de az nem látszik. Amit nem látok az pedig nincs is. Bár a kvantumfizikának ezt a tételét néha erősen vitatnám... Egy pillanat múlva Erwan tűnik fel pirulva az én ruháimban, pontosabban az övéiben is... Vagyis ez nekem már lassan tizenhat éve zavaros és még a pia se segített soha megérteni.
- Most szerintem sok kaja és egy kiadós beszélgetés vár ránk. Tulajdonképpen nagyon is jól ismersz, csak még nem tudod rendszerezni a dolgokat. Amúgy így belegondolva most először van rajtam más, mint fehér ing és kötött mellény. Nem mintha úgy olyan sokszor láttál volna. - A fültől fülig vigyorom Lisáé, semmi kétség, csak alacsonyabb vagyok és kevésbé sportos. A melegítő felső hosszában nagy, széltében szűk, a farmernek is csöppet leér a szára, a bakancs pedig... Basszus, ez hogy az istenbe fog lejönni a lábamról? Sziszegve dőlök a falhoz és kifut az arcomból a vér.
- Most először tudatosodik bennem, hogy Lisa lába harmincnyolcas... Aucs... Ez egy csöppet... Pillanat.
Ma még egy rakás átváltozás vár rám, ha oda-vissza alakulgatva kell öltözködnöm. Jill az életben nem fog teljesen hozzászokni, attól tartok. Egy perc és Erwan lábát már nem töri négy számmal kisebb bakancs, viszont így a nadrág szára is végképp leér a földig. Kicsit slamposnak érzem magam, mintha poénból a nővérem ruháit vettem volna fel.
- Tudod ez annyira nem fair. Lisán jól áll az ingem, én meg idiótán nézek ki az ő ruháiban. Attól tartok ma még vagy egy tucatszor fogok testet cserélni és az néha kimerítőbb, mint a két óra úszás. Főleg másnaposan éhgyomorra. Ez meg a másik fele, életemben nem ittam egy kortyot se és mégis mindig én vagyok a másnapos. Lisa teljesen elnyom engem!
Fakadok ki tettetett haraggal, majd elnevetem magam.

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimePént. 28 Márc. - 18:19

Erwan & Jill




Talán még mindig nehéz nekem ezt rendesen felfognom és rosszul gondolom a dolgokat, de attól még így van. Valami miatt úgy érzem, hogy Erwan inkább háttérben van, mert hiába egyek, de ő pasi nem? Nem hiszem, hogy a legkellemesebb emléke az, hogy egy pasival vadul smárol egy buliban, meg még ennél cifrábbak is lehetnek ott. Én legalábbis a helyében nem szeretnék ilyen emlékekkel büszkélkedni. Kellenének neki sajátok, én legalábbis úgy gondolom, bár ebbe aztán igazán nem szólhatok bele, mint mondjuk úgy, hogy valamilyen szinten kívül álló. Lisa a legjobb barátnőm, ez tény, de nem szólhatok bele az életébe, ahogy én se viselném jól, ha más akarná ezt tenni velem.
- És Erwan arra akar emlékezni, hogy te pasikkal szórakozol? - bököm ki végül, bár már határozottan bizonytalanabbul, mert az is tény, hogy közben az is ugyanúgy meg van az emlékei között, hogy haverkodik, vagy egyszerűen csak szórakozik másokkal... velem. Azért volt pár vad éjszakánk Lisával, és könnyebben belementem sok mindenbe, amit a legjobb barátnőmmel műveltem, de arra gondolni, hogy mindezt igazából részben Erwannal is tettem, már furább. Viszont a kismonológ további része már egy kicsit azt hiszem... sokkol? Oké, azt már kibökte, hogy tetszem az "öccsének", de arról eddig nem volt szó, hogy szerelmes. És még csak azt sem mondhatom, hogy de hát nem is ismer, amikor nagyon is jól ismer, habár sosem meséltem Lisának pl. a múltamról, de nem is gondoltam, hogy fontos. Attól még ő ismer a legjobban, és ha ezt nézzük, akkor talán valahol nem is fura, hogy egy srác, aki amúgy meg folyton a szobájában van, ezek után még belém is zúg. Viszont, hogy erre mit mondhatnék, azt úgy hirtelen nem nagyon tudom, azért is pislogok párat, hogy egyáltalán sikerüljön összekapni magam. Csak az a rémes, hogy közben látom mennyire ki van, ahogy ott áll, a keze a szája előtt és olyan vörös, mint ahogy még soha az életben nem láttam, pedig voltunk már párszor cikis helyzetben.
- Lisa... ez most... én nem tudom, hogy mit mondjak. - sejtelmem sincs, hogy ebből hogy jövök ki, és ez azt hiszem abból is látszik, hogy kissé remeg a szám széle, főleg, mert rémes, hogy ilyen állapotban látom. Végül csak ösztönösen mozdulok, hogy megöleljem. Hogy magamhoz húzzam kicsit és simogassam a fejét, amíg meg nem nyugszik legalább nagyjából, addig végképp nem mondok egy szót sem. - Tudod tényleg megismerhetném az "öcsédet", Erwant, a másik feledet, mindegy hogyan mondjuk, mert azért ő nem te vagy és... ő jól ismer engem, de ez így... zavaros. - nem azt hiszem, ez nem a legtökéletesebb válasz, de akkor sem tudok most ennél többet kihozni magamból, ha megszakadok sem.

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimePént. 28 Márc. - 9:19

Erwan &  Jill




Az a legnagyobb különbség kettőnk között, hogy én egyszerre vagyok az aki Jill volt és egyszerre az aki most. Nekem nem kellett komoly döntéseket hoznom az életben. Választanom a tanulás és a menő csaj szerep között. Én egyszerre tudtam csinálni mindkettőt. Ami viszont mindig is keretek közé zárt, amiért soha nem volt egy tartós, igazi kapcsolatom se, az amiatt volt, mert egyszerre voltam két személy. Ha a srác megtudta volna, hogy nem csaj csaja, de pasija is van, akkor az heccnek jó lett volna, de instant szakítás a javából. Mondjuk, ha csajom lett volna... a csajok nyitottabbak. Csak Erwan nem az.
- Mi az, hogy önző vagyok? Ugyanazokkal az emlékekkel, élményekkel és tapasztalatokkal rendelkezem így is meg úgy is. Ha Lisa elmegy táncolni arra Erwan is emlékszik. Az igaz, hogy fiúként nem öltöznék csaj ruhába és nem csókolóznék más fiúkkal, de attól még Erwan emlékszik rá, hogy csajként megtette. Pontosabban én emlékszem egyszerre mindkét énemre, mert a kettő egyszerre vagyok én és én döntöm el milyen arányban. Most mondjam azt, hogy szeretném, ha elcsábítanád az öcsémet? Nem felejtek el senkit, akit ebben vagy abban a formában megismertem, el tudom dönteni, hogy téged tartalak-e a legjobb csajnak, oké, ha neked annyira fontos akkor rajtam kívül, az egész suliban. A kérdés az, hogy te tudnád-e úgy járni Erwannal, hogy közben félig a legjobb barátnőd is. Pont emiatt nem hoztam eddig elő, hogy Erwan szerelmes beléd. Vagyis hogy igazából én. - Na most jól összezavarodtam, zavarba jöttem, elpirultam, sőt egyenesen elvörösödtem és totálisan kétségbe vagyok esve. Már többször gondoltam rá, hogy ezt így előadom, de mindig be voltam tojva, hogy mi lesz belőle. Most meg együtt szaunáztunk, majdhogynem egymás vállán zokogtunk, persze csak a gőz miatt, ráadásul Eric is vicces kedvében volt és ki akart nyírni minket egy túlságosan is valósághű hologrammal. Szóval csak állok, mint a faszent, tágra meredt szemekkel, mindkét tenyeremmel a szám előtt és levegőt se merek venni csak vörösödöm és nem tudok megmoccanni se. Klasszikus pánikroham extra nagy dózisban. Most legszívesebben láthatatlanná válnék és kiszaladnék a világból is, minél messzebb és elbújni.

Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitimeCsüt. 27 Márc. - 14:27

Erwan & Jill




Azt hiszem ez a legnagyobb különbség kettőnk között. Ő most is olyan, amilyen én csak voltam, csak épp a másik fele. Én megváltoztam, míg ő maradt, az, aki volt. Nincs is ezzel baj, nem lehetünk egyformák, és neki legalább elég szép kilátása van a jövőre egy ilyen aggyal, mint Erwané, főleg hogy még él is vele, ellenben velem, aki inkább eldobtam szépen azt, aki régen voltam, a tudást, meg a stréberséget is.
- Nem is kicsit vagy önző, adhatnál neki egy kis teret. - teszem azért hozzá, de igen muszáj elgondolkodnom azon is, amit még ezen kívül mondd, hogy mit is érez a másik fele. Én se tudom, hogy mit tudnék ezzel az egésszel kezdeni. Egyelőre csak addig jutottam el, hogy legalább foglalkozni kéne azzal, hogy Erwan is kimozduljon kicsit, mert nincs az rendjén, hogy mindig csak Lisa bulizik. Ha már két fele van, akkor igazságosan kéne elosztania az élet adta lehetőségeket. - Bármi is van, akkor is a legjobb barátnőm maradsz tudod ugye? És ne aggódj, ha nem akarod, nem csábítom el az... öcsédet, csak egy kicsit megmutatnám neki, hogy milyen élni, mert nem jó, hogy ő csak melózik. Ő is a részed... neki is jár a szórakozás, főleg, hogy ő öregszik, nem pótolhatja később. - ha kell, akkor igenis erősködni fogok. És amúgy is Erwan nem ismer túl sok embert, lehet hogy szimplán csak azért jövök be neki, mert Lisa engem ismer a legjobban, mert annyi időt töltöttünk együtt. Viszont ki tudja, hogy nem találnék-e neki egy lányt, valami csendesebb, hozzáillőt. Nem tudom, hogy lehet ezt ilyen váltogatós élettel megoldani, de... valahogy muszáj.
- Oké jogos és megértem, de... áh nem is tudom! Csak nem fair azzal kérkedni, hogy milyen fiatal maradsz, és majd az a Lensherr pasas megtanít megvédeni magadat a kósza csövesektől, vagy... majd én megvédelek. - mosolyodom el végül, ahogy közelebb lépek és belé karolok. Fontos nekem, és tényleg nem ezen kéne megsértődnöm, csak hát... akkor is irigylem ezt a fiatalság dolgot, bár persze tény és való, hogy nem cserélném el a képességemet.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Erwan & Jill - Második felvonás   Erwan & Jill - Második felvonás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erwan & Jill - Második felvonás
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jill & Erwan - A múlt visszhangja
» Erwan & Jill - A végállomás: Los Angeles
» Fortuna eltávon - 2. felvonás
» Második emeleti társalgó helyszínleírás
» Welsie és Crow - a második találka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Alagsor alatti szint :: Fedett uszoda, szauna, gőzfürdõ-