we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Morgan Foster Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Morgan Foster Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Morgan Foster Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Morgan Foster Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Morgan Foster Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Morgan Foster Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Morgan Foster Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Morgan Foster Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Morgan Foster Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Morgan Foster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Morgan Foster   Morgan Foster Icon_minitimeCsüt. 13 Márc. - 17:29

Morgan Foster



"Rövid idézet, mely passzol a karakteredhez"


Userinfó: Főkarakter neve: Eric Lensherr

Név: Morgan Foster
Mutáns név: Halálangyal
Születési dátum: 1963. augusztus 27
Besorolás: X-men
Képességek:

Elsődleges képesség: Jövőbe látás
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 11 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: 2 perccel előre látja a jövőt, és végletelen számú variációját, hogy kiválaszthassa, pontosan mit is fog tenni. Miután több mint tíz éve műveli, emberfeletti reflexnek tűnik, amit tesz, pedig valójában meg sem erőlteti magát.
Képesség távlatai: Elérte a maximumát, tovább már nem fejlődik.


Jellem: Kisfiúként nagyon komolytalan voltam, de most már semmi sem tölti ki a lelkivilágomat, minthogy a jövőn gondolkozzak. Ez irónikusan hangozhat, hiszen lényegében tudom, hogy mi fog történni, de azt is átérzem, hogy mindenre nem lehet hatásom, mint ahogyan nem tudtam megmenteni a szüleimet is. Amit külsőleg mutatok az egy kötözködő macsó, néhol cinikus, csábos felhanggal, a mélyben azonban vad viharok dúlnak. Kettős életetet élek, míg a diákok azt hiszik rólam, hogy csak egy szimpla tanár vagyok, aki harcászati taktikákat oktat, a valóságban én vagyok a rettegett Halálangyal, akiről csak a két négyes szintű mutáns tudja, hogy ki is valójában. Egy öntörvényű igazságosztó, aki tűzön vízen keresztül üldözi, keresi családja gyilkosát. Maszk mögé rejtem az arcomat, de a lelkemet is, mert ha felkerül, akkor nincsen kegyelem. Elnyomom az érzelmeket, és csak a hideg logika diktál. És hogy miért tűri ezt meg a két vezető? Talán azért, mert ütőképes X-Menből alig van egy maroknyi. Ha a végső háború megkezdődik, nem mindegy, hogy kinek az oldalán állok.

Külső: Szőke haj, kék szemek. Ebből akár egy ártatlan, bájos kisfiúra is gondolhatnál, nos az is voltam, nagyon régen. Még kamasz koromban is csak úgy bomlottak utánam a nők. De előfordul, hogy olyan tragédia történik, ami után már a lélek nem tud nyugodni, és csak gyötrödik, ég a saját poklában. Nos ez vagyok én. A hajam már inkább fakó, mint élettel teli, le is nyirattam katonásra. A kék szemem szinte teljesen be van süppedve az arcomba, talán ez jelzi, hogy még dobom a szívem egyátalán, mert folyamatosan, mint valami puritán inkvizítoré, állandóan jár, fagyosan méreget mindenkit. Az alkatom kisportolt, markánsan izmos, ám kávékon, energiaitalokon élek, ezért kialvatlan vagyok, és csak a fanatizmusom miatt nem esek össze. Ha a folyosókon futunk össze, kopott bőrdzsekit viselek, farmert, és a hónom alatt egy ósdi kézitáska, a jegyzeteimnek. Ám a jelmezem már kellően impozáns. Fekete, testhezálló latexruha, olyan, akár egy cicanadrág. Az arcomat orr felett a tarkóm aljáig takarja, és az állam alatt összeér. A maszk tetején hegyes szarvszerű minták, a lapockámnál pedig két vérvörös szárny festezete. A kesztyűm és a csizmám hófehér. És miért vagyok Halálangyal? Mert én aztán pontosan tudom, hogy mi lesz a végzeted.  

Előtörténet: Valahol, egy olyan világban, ahol bármi megtörténhet. Egy fiatal mutáns, ajkain gyermeki vigyorral nyitogatja az igazgatói szobában elrejtett széfet. Csak játéknak fogja fel, mint minden eddigi csínyét. Bele sem gondol, hogy nem mindenható, nincsen mindenre hatása. Hiszen a képessége határtalan, az az egy perc borzasztó hosszú, sebezhetetlen, halhatatlan. Csak egy dologra nem számított. Azok, akik ismerik a tudását, ravaszabbak nála. Felnőttek, érettek. Tudják, hogy elterelik a figyelmét, az egy perc semmire sem elég. Amint kipillant az utcára, látja, hogy hatalmas tömeg özönlik be a kapukon át, nyílt nap van, a családja is ott van valahol a tömött sorokban. Tudtukon kívül vonják el a tanárok figyelmét, míg ő jó előre leszervezett csapatával már a vizsgák előzetes tesztjeit dézsmálja. A háttérben sötét hatalmak döntenek a sorsa felett. Amikor felnéz, tudja, mi a kombináció, és már pattan is ki a zár. Majd hatalmas lángnyelvek közepette robban fel minden. Visszapörgeti az időt, csapdára gyanakodva, nem nyitja ki, csak vár. A robbanás ismét. Nem érti. Kipillant az utcára, és ekkor jön rá – becsapták. Bármilyen variációt választ, változtatni már nem tud. Egy olyan sakk-matt helyzet ez, ahol mindegy mit lép. Egy pillanatra még kinéz az ablakon, hogy elbúcsúzzon édesanyja arcától, aztán ő maga is elég. Aztán újra, és újra. Hogy a saját poklában szenvedjen, átkozza magát, amiért ennyire fiatal és ostoba, hogy hagyták csőbe húzni. Végül az egy percet arra használja fel, hogy elmeneküljön.

Megtudja, hogy szülei, és velük még sokan az iskolában, gázrobbanás áldozatai lettek. A temetésen túl sok a sötét alak. Öltönyösök, fekete napszemüvegben. Önelégülten vigyorognak. Ismerik a képességét, kijátszották. Még azt is elmondják, miért tették. A szülei rendőrbírók voltak, pontosan ismerték már a helyi alvilágot, túl sokat tudtam, keresztbe tudtak volna tenni. Ő bármikor megakadályozta volna, hogy bántsák őket. Kivéve ha ő maga állt a középpontban. Már nincs visszút.

Távolkelet, több éves kiképzés. Az idő uralma nem elég. Attól még esetleg, ügyefogyott. Meg kell tanulnia a táncot. Az egy lábon állás művészetét. A hajlékonyság tudományát. Hogy bármikor lecsaphasson. Ahol tanul, csak egy a többi közül, mert a hely furcsa aurájának köszönhetően halandó, akárcsak társai.

Tanárnak kérik fel, pedig ők ketten tudják, hogy ki is valójában. Hogy ki dolgozik a jelmezben. Megértik, hogy nem az a gyenge, kíméletes teretmény. Aki a maszk mögött rejtőzik, nem ismer félelmet, fájdalmat, kudarcot. Megvannak a saját céljai. Ez nem bosszú a bosszú nem elfogadható indok, hanem érzelmi reakció....Nem, ez nem bosszú. Megtorlás!


Vissza az elejére Go down
 
Morgan Foster
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mackanzie Foster
» Morgan & Amy
» Morgan & Amy
» Morgan & Amy
» Morgan & Tessa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Hõsök-