we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Brooke&Leah Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Brooke&Leah Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Brooke&Leah Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Brooke&Leah Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Brooke&Leah Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Brooke&Leah Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Brooke&Leah Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Brooke&Leah Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Brooke&Leah Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brooke&Leah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Brooke&Leah   Brooke&Leah Icon_minitimeSzomb. 29 Márc. - 15:52


Brooke & Leah
Just another strory

Csipőre tolt kézzel figyelek fel diáktársamra, aki talán már előttem érkezett. Afféle magánpikniknek tűnik az érkezése, hiszen könyvet is hozott, elemózsiát is, igazán sajnálnám, hogy ha meg kéne őt zavarnom, ő mégis int nekem. Ez lehet, hogy pusztán udvariasság. Ha tényleg érdekelném, akkor minimum felállt volna, de miután neki már megvan a programja, az is csúcs, hogy képes miattam mindent félretenni. Kérdés, hogy most mi legyen. Jobb dolgom nincsen, csak a kólát sajnálom, viszont Tatjánával egészen sikerült összecsiszolódnunk, jól sült el a kis kirándulás, most viszont itt állok étlen szomjan. A könyvre téved a tekintetem, annak idején nem rajongtam az olvasásért, de amíg a javítóban hosszú hónapokat töltöttem, Leah-n kívül nem sok szórakozási lehetőségem volt, így jobb híjján olvasgattam is, egészen meg lehet szokni. Beszélgetni szívesen odamennék, de a kajájából lejmolni nem nagyon. Talán rávetető, hogy eljőjjön velem az ebédlőbe? Talán... Viszonzom a barátságos mosolyt, és közelebb lépek. A fülem mögé tűrök egy sötét, hullámos tincset, és egyik lábamról a másikra állva úgy döntök, hogy kezet nyújtva megszólalok.
- Hali, Leah vagyok, Leah Carmichael. Ugye nem zavartalak meg nagyon? – Kérdezem félszegen, nem szokásom ráakaszkodni senkire. Az egykori bátorságom a múltté, elfogadtam, hogy igazán jó barátot közel sem olyan egyszerű szerezni. A gyomrom követelőzően megkorran, de szándékosan kerülöm annak látszatát, hogy a szendvicséből kérnék.
- Van kedved bejönni velem az ebédlőbe? Nem olyan régen érkeztem, igazából azt sem tudom, hogy merre van, és hát... a délelőttöm nagyon zűrösen telt. Mit szólsz? – Kérdezem most már fokkal bátrabban, hátha értékeli a határozottságot.



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Brooke Alvey
mutant and proud

Brooke Alvey
Diák
power to the future
Play By : Jenna-Louise Coleman
Hozzászólások száma : 7
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Brooke&Leah   Brooke&Leah Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 14:30

Brooke&Leah

Sötétszürke, fűzős félcipőm halkan kopog a hátsó udvarhoz vezető folyosón, indigószín tavaszi ruhám lágyan táncol a kellemes szélben, sötét hajam követi a példáját. Bal kezemmel magamhoz szorítván cipelem kedvenc könyvemet – Sherlock Holmes kalandjai -, jobb kezemben pedig lépteim ritmusával megegyezően lóbálom a fehér zacskót, amit pár perce töltöttem meg az ebédemmel – egy sajtos- és egy sonkásszendviccsel, ugyanis mindkettő szimpatikusan kacsintgatott rám, s a bőség zavarával szembetalálván magam inkább mindkettőt bepakoltam – terveim szerint úgyis eltöltök pár órát idekint, nem fog kárba menni. Még mielőtt kiérnék a boltíves kapukon túlra, már megcsapott a virágok halovány illata, egy kis mosolyt csalva az arcomra. Az utóbbi napokban valahogy nem találtam kedvet a kinti világ meglátogatására, ezért most így újra a friss levegőn lenni igen csak felemelő érzés. Pár perc után elértem a folyosó utolsó szakaszát, s lassan elém tárul a hátsó udvar a maga tavaszi pompájában, áthatva a madarak alkalmankénti csiripelésével. Tudatos léptekkel indulok megszokott kis padomhoz a cseresznyefa bal oldalánál, ahova már a kezdetek óta járok. Már épp letelepednék és nekilátnék a kis elemózsiám elfogyasztásához, mikor az udvar másik oldalán megpillantok egy lányt, aki épp az ablakokat vizslatja. Lassan lepakolok a padra, majd leülök, közben a távolabbi alakot figyelvén. Valahogy nem illik bele a környezetbe, ahogy ott tétován álldogál, mintha nem tudna mit kezdeni magával, kisugárzása nem éppen magabiztos így távolról. Ahogy végigpásztázom a szemeimmel, bebizonyosodik előérzetem, miszerint még nem láttam errefelé, szóval nem érkezhetett olyan régen. Szórakozottan előpakoltam a szendvicsemet, mire válaszul a zacskó zajosan méltatlankodik a szélben, minden bizonnyal felém irányítván a lány figyelmét ha eddig még nem vett észre, s egy biccentéssel magamhoz invitálom egy barátságos mosollyal az arcomon. Amint csatlakozik hozzám, köszönök neki, s bemutatkozok. Nem erőltetem a beszélgetést, de ha kezdeményez, szívesen elbeszélgetek vele, s felajánlom egyik szendvicsemet.


Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Brooke&Leah   Brooke&Leah Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 12:53


Brooke & Leah
Just anotherstrory

Egy jó fél óra bandukolás után egy másik motoros jelenik meg a földúton, itt mindenki ilyesmivel jár? Lassan akkor nekem sem ártana valami ilyesmi. Na de honnan vegyek rá pénzt? Itt biztosan mindenki luxus háttérrel rendelkezik, én még a szüleimmel sem tartom a kapcsolatot, a nagyanyám pedig a kis nyugdíjából kétlem, hogy az ilyen kedvteléseimre tudna nekem pénzeket kuporgatni. Áh, mindegy, jó nekem a busz is, főleg, ha nem ilyen pervezekkel akadok össze. Remélem Tatjana már jól van, de talán Logan a megbízhatóbbak közé tartozik. Kár, hogy így alakult a kezdeti, ismerkedős kirándulásunk, de a fő, hogy túl éltük. Miközben sötét tincseimet dobálja a szél, lépdelek a busz nyomvonalán, és azon tűnődöm, hogy egészen otthonosan fogom tudni érezni magam itt, végülis a vezetők felfigyeltek rám, és éreztették, szükségük van rá, és már az első napok egyikén egész jól el tudok beszélgetni valakivel, igaz, majdnem kibeleztek minket. A második motoros összességében viszont egy nagyon csinos, helyes srác, nem úgy, mint a marcona Farkas. Egy furcsa, vörös fénnyel csillogó napszemüveget visel, róla még alig hallottam, ő lenne Küklopsz? Nagyot nyelek, a pasikkal még szőkeként sem volt szerencsém, most pedig ebben a töpszli testben még hódítani sem tudok, az alakváltást csábításra használni pedig csalás. Talán egy-egy alkalmira használnám, de ha komoly érdeklődővel lenne dolgom, nem akarnám így átverni. Ő a polgári nevén mutatkozik be, Scott. Igazán kedves velem, ahogy maga mögé emel, és már tűzünk is vissza. Úgy döntök, hogy a bizalmamba fogadom, és elmesélem neki a buszos sztorit, ő pedig megigéri, hogy tájékoztatja a professzort. Utána már szótlanul hozzá simulok, szigorúan azért, hogy ne borzolja össze hajamat a szél. Végül a birtok határában ő másfelé indul, én az udvaron szállok le. Elporzik, én pedig akaratlanul is felveszem Tatjana alakját, úgy külső, muszáj gyakorolni. Aztán ismét Leah vagyok. Megkorran a gyomrom, reméltem, hogy ha lemegyünk a lánnyal a városba, ehetek is valamit, ez így kútba esett. Na de akkor most merre? Annyira nem vagyok még itt régen, hogy kiismerjem magam. Én hülye, ennyit megkérdezhettem volna a sráctól. Tétován figyelem az ablakokat, hátha valami árulkodó jelre felfigyelek, netán összefutok valakivel.


words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Brooke&Leah   Brooke&Leah Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Brooke&Leah
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorothy & Brooke
» Brooke Alvey
» Leah és Blaise
» Leah & Tati
» Leah & Aaron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Hátsó udvar (nyugat)-