we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Aug. - 13:40

First topic message reminder :

Itt tudtok mindenféléről beszélgetni, úgyhogy csak bátran!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeKedd 21 Okt. - 11:40

Ha ferdén történő ugrás után földet éréskor azonnal nyomod azt az irányt, amerre haladtál, plusz az ugrást, akkor nagyobbat ugrasz. Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeVas. 19 Okt. - 23:55

Próbáljátok ki, ha jól emlékszem, nekifutásból fel lehet ugrani a falon és akkor magasabbra jutsz, de nem emlékszem, hogy pontosan így van-e. Tlaán neki kell rohanni, és ugrásból felmenni a falra. Tisztára Mirror's Edge Very Happy
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeVas. 19 Okt. - 22:35

Köszi
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeVas. 19 Okt. - 22:09

Ha van kompatibilitási mód, vagy valami efféle megoldás, gondolom használható ott is.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeVas. 19 Okt. - 22:07

Csak win 7-ig tudom játszani ezt? Nincs valami megoldás a 8-hoz?
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeVas. 19 Okt. - 20:35

Háhá, de király, köszi szépen Very Happy Emlékszem, még gimnáziumban mennyit játszottunk ezzel az osztálytársaimmal, te jó Isten, hogy eltelnek az évek...
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 16 Okt. - 15:02

Jürgennek szeretettel, megünneplendő az Ice Tower megnyitását, de mindenkinek csak ajánlani tudom! Smile

http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/icy-tower-v1-3-VR9.html

És egyéb változatai is akadnak:

http://www.icytower.com
Vissza az elejére Go down

Heather Kálnoki
mutant and proud

Heather Kálnoki
független
loneliness is a gun
Play By : Stana Katić
Hozzászólások száma : 30
Kor : 80



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Okt. - 9:57

A pingvinek, vagy az elefántok?

(Jól gondold át ezt a fontos kérdést. Ez nagyon fontos a világ multidimenzionális modelljének működése, a az energiák egyenlőségi eloszlása, az entrópia fokozatos növekedésének lassulása és a lekváros palacsinta fennmaradásának lehetősége szempontjából.)
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Okt. - 7:31

Az állatkerti pingvinek szabadságharcosainak invázióját is megnézném, teszem azt egy halpiacon. Very Happy De az utcabálon is különösen tréfás lehet, ha példának okáért megpróbálják bevenni a kifőzdéket...
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeVas. 5 Okt. - 21:46

Srácok!
Ugye az utcabál alatt mindenki random lépegethetne jobbra-balra egymás helyszínére, szabadon vándorolva, hol itt, hol ott, keresztül a témákon és egymásba futva?

Ez egyelőrenem annyira indult be, szerintem, szóval, mi lenne, ha csinálnánk valamit, ami mindenkinél egyszerre történik meg? Például... Nem tudom, elszabadul egy elefánt és keresztülcsörtet a Central Park-on, valahonnan vidáman behabzsol az ormányával ellopva egy rakás fagyit és elszalad valamelyik sugárúton. Aztán minden gyorsan helyreáll és mehetnek tovább a dolgok. És akkor ezt mind belevinnnk valahogy. És akkor át lehetne legalább nézni egymás játékába, hogy ki hol hogy látta és oldotta meg. És legalább akkor tudnánk, kik játszanak még körülöttünk, és akkor hátha átszállingóznánk egymáshoz és lenne egy kis migráció meg minden, ha már van ez a jó kis esemény. Smile Vélemény? Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 4 Okt. - 18:59

Áh, csak itt vagyunk jobbra-balra, mennek így a dolgok, és igényeskedünk közben meg minden.

*Jürgen Stark kortyol egyet a vodka-martiniből és Nikolára néz*

Kérsz? *Csett* Boy, szólj a mixernek, keverjen Mr. Tesla-nak egy koktélt!
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 4 Okt. - 18:18

Mik történnek errefelé? Kezdem úgy érezni, hogy jelen tempómban elszalad a világ mellettem itt a fórumon. Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 2 Okt. - 11:14

Te Charles, ne haragudj, megmondom őszintén, telefonon olvastam, és utána... Na jó, leírom privátban.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 2 Okt. - 7:14

Jó két napja meg is írtam neked azt az üzit Jürgen, amit említettem és miután annyit nem írtál vissza rá, hogy bakfitty... szerintem akkor az ilyen és ehhez hasonló további beszélgetéseket hanyagolhatjuk.
Vissza az elejére Go down

Scarlett Willow
mutant and proud

Scarlett Willow
Diák
power to the future
Play By : ♠ Victoria Justice
Hozzászólások száma : 461
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 21:13

Estefelé, ha még lesz agyam dobok üzit, vagy max. reggel, már kezdek agyhalott állapotba kerülni. Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 21:08

Érthető, nem értek rá. Viszont valamikor nem játszhatok veletek? Amúgy, az, hogy legalább részben iskolához kapcsolódó ügyet intéz Jürgen amikor utazik jobbra-balra, az lehetséges?
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 18:44

Ha mi vagyunk ketten, meg te, az már három. Very Happy Az még nekem belefér, csak most az új oldal készítése mellett nem. ^^ De még plusz két-három ember az már egyből inkább 5-6. ^^
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 18:12

Igazéból két-három emberre gondoltam. Smile

Na mindegy, majd legközelebb Smile
Vissza az elejére Go down

Rebeca Hastings
mutant and proud

Rebeca Hastings
független
loneliness is a gun
Play By : ♥ Emma Stone
Hozzászólások száma : 169
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 17:26

Az az igazság, hogy én nem vagyok különösebben oda a nagy tömegjátékokért, mert azért viszonylag kevés idővel, sok játékkal és sok teendővel rendelkezem és egy tömegjátékban mire az ember mindenkit végigolvas, aztán hszt is ír az elég sok időt elvesz. Szóval köszi a hívást, sok létszámú játék még mindig ezek miatt nem fér bele. Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 16:38

Jaaa, persze, ez nem globlális kezdeményezés, hanem normál szokásos játék, csak gondoltam, meghívlak Titeket is, hátha ven kedvetek. Igazából még nem is játszottam veletek rendesen, csak a bálban pillantotta meg a karakterem a tiéteket, de már bőven szeretnék játszani Veletek, tehát gondoltam, elhívlak Smile

De ha nem értek rá, megértem, csak gondoltam, hátha van kedvetek jönni. Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 16:30

Jürgen aranyos tőled a kezdeményezés, ha akarod, akkor csináld, de csak a saját részedet. Nekünk megvan a koncepciónk, milyen meséket, programokat szeretnénk megvalósítani, de azt tudnod kell, hogy már így is sokszor tömény. Örülünk, ha vannak ötletek, de a mi meséink mellett bálok, globális cuccok ha vannak, akkor nem várható el senkitől hogy mindenben részt vegyen, őszintén szólva nekünk sincsen lehetőségünk minden hónapban újabb ötleteket levezényelni, figyelemmel kísérni. Az iskola most csak iskola, nem pedig magánhadsereg. Mint mondtam, tervezünk globális dolgokat, de sokkal kisebb léptékkel.
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 16:12

Ah, értem. Nem baj, legalább még tart a hidegháború, viszont új szelek fújnak Közép-Európában. Itt az idő, hogy nekimenjünk a Szovjetuniónak. Wink

Charles, Eric, érdekel? Smile Kémkedés, nemzetközi politika, diplomaták, CIA, KGB, mutánsok, hidegháború, sztrájkoló egyetemisták, feszültség a levegőben, persze minden a fórum logikai keretein belül, hitelesen. Az X-Men ott van a hidegháborúban. A rakétaválságról és a vietnámi háborúról lecsúsztunk, de Közép-Európa átalakulása és a berlini fal leomlása közeledik Wink
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 15:47

1985-ben indult az oldal, mindig módosítjuk a dátumot, tehát most 1986 van.
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 15:44

Hali! Gyors kérdés. A fórum játékterében hányat írunk? Ha az egyenes valós idejű játékvonalat követem, akkor tavaly az alapításkor volt 2013-ban 1986, és mivel a játék ideje követi a dátumot, most kell legyen 1987, ugye?

Merthogy tervezek egy játékot Budapestre, és nem mindegy, hogy Magyarországon hányat írunk. Mennyire közeledünk 89 felé Wink
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitimePént. 26 Szept. - 15:23

Rendben, magyar lesz Smile A karakter úgyis félig magyar. Smile
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül   Beszélgetés kötetlenül - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Beszélgetés kötetlenül
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Kérdések, csevegés, játék-