we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Bryce Payne Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Bryce Payne Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Bryce Payne Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Bryce Payne Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Bryce Payne Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Bryce Payne Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Bryce Payne Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Bryce Payne Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Bryce Payne Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bryce Payne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Bryce Payne   Bryce Payne Icon_minitimeKedd 27 Május - 14:51

Bryce Payne



"Tisztelem a szenvedélyeket, a közönnyel nem tudok mit kezdeni."


Userinfó: Főkarakter

Név: Bryce Payne
Mutáns név: Szenzáció
Születési dátum: 1966.06.13
Besorolás: x-men
Képességek: Érzelem manifesztáció

Elsődleges képesség: Érzelem manifesztáció
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 3 éves kortól

Képesség jelenlegi szintje:
A mutáció képessé teszi a használót, hogy érzelmekből, legyen az bárkié, akár a sajátja, akár a sajátja bizonyos tárgyakat létrehozni. Ez nem kell jelen pillanatnyi érzés, hiszen minden helyszínen sok mindent történt és az érzelmek, amiket ezek az események kiváltottak egy lenyomatott hagyott a helyen, amit a mutáns képes érzékelni. Egy ilyen mutáns furán érzékeli a világot, hiszen az érzelem érzékelése igazából az érzelemhez tartozó szín érzékelése, vagyis a használó a világot látja, emellett színes csíkokat, amik a helyen létező érzéseket mutatják. Legyen az egy veszekedés, ami a dühöt, haragot hagyta itt, vagy egy randi emléke, ami a szerelem, szeretet lenyomatát hagyja a helyen. A képességet két dolog befolyásolja az idő, hogy az érzelem milyen erős és mennyi ideje van itt. Amennyiben egy már lenyomatot használ fel, az a helyszínről eltűnik, de az emlék megmarad. Ahogy említettem a technika jelen pillanatnyi érzésből is. Például a használó szerelmes és szeretné megajándékozni szerelmét, létrehoz egy doboz bonbont, vagy éppen dühös vagy harci helyzetben van, akkor létrehozhat egy kardot, ami annál élesebb, minél erősebb a haragja, de akár bűvésztrükkökhöz is felhasználhatja új értelmet adva a "pénzt a fül mögül" trükknek, hiszen nem csak azt húzhat elő, de akár egy kis kutyát vagy bármi mást, vagy ami még fontos, hogy akár szárnyat is képes létrehozni, amivel repülésre is képesség válik, ennek a kinézete a használó akaratától, színe a forrás érzelemtől függ, míg a negatívat a fekete, a pozitívat fehér szín jelzi. Persze általában nem erre használja. Jelenleg a használó képessége csak addig terjed ki, hogy vagy egy erősebb érzelem vagy két gyengébb nem ellenkező érzelmet képes manifesztálni egy tárgyba. Látszólag a technika csak ennyi,de tudat alatt képes a használó kivetíteni az érzelmeit.

Képesség távlatai: A használó képes lehet akár egy omega szintjén is használni a technikát, hogy akár két vagy több érzelmet is képes legyen felhasználni a tárgya teremtéséhez, például a gyűlöletet és az utálatot felhasználhatja arra, hogy egy olyan kardot teremtsen, aminek a pengéje energiából áll.


Jellem: Elég érzékeny és hangulatember, képes egyik pillanatról a másikra haragra gerjedni, majd aztán mintha mi sem történt volna nyugodtan tovább sétálni. Reakciói is ilyen hangulatfüggők, lehet, hogy más helyzetben ugyanarra az eseményre máshogy reagál, mint máskor, erre nincs biztosíték. Motivációja ismeretlen, általában mindig más, bár legalább egy biztos, amíg nemsikerül elérnie amit akar, addig nem változtat ezen ellentétben az érzéseivel.

Külső: Arca hosszúkás, de barátságos, szeme mély barna, amiben az ember szinte elveszik, bár ebben a képessége is szerepet játszik, bár erről nem tud. Szereti a laza öltözéket, nincs kialakult öltözködési stílusa, de meg is teheti, hogy azt a márkát és azt a ruhát veszi, ami megtetszik neki, ugyanis rengeteg pénzt örökölt szüleitől.

Előtörténet: Egy gazdag család harmadik gyerekeként születtem A szüleim átlag emberek, fiatalon házasodtak, a legelső gyerek születésükkör anyám 16, apám 20 éves volt, de apám megengedhette magának, ugyanis a szülei elég gazdagok voltak és ő is jó helyen dolgozott, mégis a négy gyerekből kettő mutánsként született, a legidősebb nővérem és én. A gyerekek között a korkülönbség változó. A két legidősebb között 3 év van, míg én csak épp egy évvel a báttyám után születtem, kishúgom pedig jó 10 évvel utánam született. Ha valaki utána számol, akkor rájöhet, hogy a családban 2 lány, a legidősebb és a legfiatalabb, és két fiú, a két középső gyerek, a báttyám és én, vagyunk. Báttyám sajnos rosszkor volt rossz helyen, ugyanis amikor én 9 éves voltam, vagyis a legkisebb születése előtt, egy elszabadult mutáns áldozata lett, bár később a tévében egy őrült lövöldözésnek lett eltusolva, több tíz másik emberrel együtt. A testvérem halála után a családban egyre nagyobb lett a feszülség, aminek az lett a vége, hogy elszöktem otthonról az apámtól lopott összeggel, ami egy átlagos felnőtt 2 havi fizetésének felelt volna meg. Talán három hónapot töltöttem az utcán a pénzt beosztva, amikor haza vitt a lélek. A házunkat lerombolva találtam, nem kellett sok tapasztalat, hogy rájöjjek: a házat felgyújtották. Nővérem túlélhette, hiszen ő képes uralni a tüzet, de nem valószínű, hogy volt akkora ereje, hogy a többieket is megmentse. A saját képességemet használva az érzelmi benyomásokat átvizsgálva meg istaláltam azt amit kerestem. A házat egy csapat törvényen kvüli támadta meg pont azzal a céllal, hogy megszabaduljanak a nővéremtől, ugyanis a támadás előtt pár nappal járt itt valaki, aki a nővéremet egy suliba akarta hívni, de gondolkozási időt kért, de nem maradt ideje válaszolni, mert ekkor jött a támadás. Valóban a nővérem megmenekült a képességének hála, de  a többieket már nem tudta megmenteni. Sajnos a kép itt megszakadt, nem tudtam, hogy mi történhetett a testvéremmel, csak a tömény fájdalmat éreztem, ami valószínűleg a testvéremtől eredt. Lassan 10 leszek, de még nekem is fájt, talán megakadályozhattam volna, ha itt vagyok. Ezután rövid időre egy állami nevelőintézetbe kerültem, legalábbis addig, amíg az öröklés megoldódott. Rengeteg pénzt örököltem, így ott hagytam a nevelőt és saját életbe kezdtem. Vettem egy kis házat, ami inkább egy kis bázis volt, mint valódi otthon, egy ely, ahova hazatérhetek, dolgozni kezdtem, de csak alkalmi munkákat vállaltam, sosem maradtam sokáig egy helyen, volt, hogy hónapokig nem is tértem haza. Megtehettem bármit, annyi pénzem volt, hogy senki nem mondott nemet nekem. 14 évesen találkoztam a férfival, aki meglátogatott minket az előtt, hogy a családomat megtámadták és behívott az iskolába, amiben hozzám hasonló tehetségeket tanítanak. Már 4 éve vagyok itt. Mostanában döntöttem el, hogy csatlakozom a professzor által irányított X-men csoportba.

Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Bryce Payne   Bryce Payne Icon_minitimeKedd 27 Május - 19:31

Szépen felépített, és egyben tragikus történet. Remélem egyszer bosszút tudsz állni, és túl tudsz lépni mindazon, ami történt. Talán a nővéred pont az iskolai falai közé igyekszik^^ Avatárfoglaló, mutánsnév foglalás, profiltöltögetés, aztán már mehetsz is játszani^^
Vissza az elejére Go down
 
Bryce Payne
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bryce Payne legénylakása
» ... Payne
» .... Payne
» Kristanna Payne
» Bryce és Amy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Tanárok, X-menek-