we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Mountain Lakes Park Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Mountain Lakes Park Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Mountain Lakes Park Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Mountain Lakes Park Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Mountain Lakes Park Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Mountain Lakes Park Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Mountain Lakes Park Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Mountain Lakes Park Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Mountain Lakes Park Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mountain Lakes Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Casey Andrews
mutant and proud

Casey Andrews
Diák
power to the future
Play By : Evan Jogia
Hozzászólások száma : 87
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimePént. 7 Aug. - 21:18


Aleena&Casey

► Just you and me




Sosem gondolnám azt, hogy bármi is felesleges időpocsékolás, inkább amolyan carpediem életérzéssel megáldott hippinek gondolom magam, igaz, nem járkálok mezitláb a fűben, mint Bergerék a Hair-ben. Ha most úgy alakul, hogy a lánynak kell segítenem, aki pofára esett, mint a zsíroskenyér, hát miért ne tenném? Jó, azért nem pofára, kár is lenne a csinos vonásaiért, amennyire így a félhomályban meg tudtam magamnak nézni, meg hát a farkasvakságot idéző szürkületben nem is csoda, ha mondjuk kifordul a térde, vagy a bokája, ha nem látja, hogy hová kell lépni. A tücskök már ciripelőre fogták, ami aláfestésnek kiváló lenne, ha éppen a salemi sétálóutca nem az esti élet zajaival lenne betelítődve. A szőkeség szerencséjére nem sokkal később jártam arra, minthogy megtörtént a baleset, kissé csúnyán néz ki a lába, még csücsülhetett volna a macskaköves úttest szélén jó pár percig, amíg egy kóbor banda rá nem lel. Jut eszembe, banda. Siethetnék, hiszen az akkusztikus gitárnak aztán fontos szerepe lenne a latin zenekarban, mégsem érzem azt, hogy le kéne koptatnom, majd becsatlakozom, vagy sem.
- Biztosan királyul nyúzod a húrokat. Kiváncsi lennék, hogy mennyire. – Biccentek oda, nem konkurenciát, hanem zenésztársat látok benne, akivel a közös hobbi máris közelebb sodor. Nem mintha amúgy a sérülése folytán nem kényszerülnénk még egymás társaságába ki tudja hogy meddig. Nem zavartatom magam, legalább addig is elvonom a figyelmét a fájdalomról, amíg beszélgetünk. Nem ártana alhohollal lekezelni a térdét, és ha már itt tartunk, némi koktél, vagy tequila formájába akár a torkán is ledönhet, hogy szusszanjunk az ijedtségre.
- Bocs. Nem direkt volt. Következőre direkt csinálom. – Bököm oldalba játékosan, miszerint nem kezelem törékeny porceláncicaként, attól még zúgott egyet, még nem áll meg az élet, és ezen az sem változtat, ha szükséges, akkor becipelem a klubbig. – Egy egész? Azt mondanám, hogy spontán formáció, lehet, hogy a jövő héten már mindenki megy a saját feje után, szétspriccelünk a szélrózsa minden irányába. Ez ilyen, nem vagyunk profik. – A kérdésére, és a próbálkozására bólintok, és először felállok én, egymás mellé támasztva a két gitárt, majd foglalkozunk vele, ha a kis beteg egyensúlyt nyer. Lehajolok a lányhoz, de nem a kezemet nyújtom, hanem a nyakamat. – Karolj át, a derekadnál felhúzlak. Így stabilabb lesz, nem billegsz. – Ha a nyakam köré fonja a karjait, akkor a hátánál megtámasztva emelem fel bicepszből és hasizomból, nem kell a csuklóinkra hagyatkozni. Ha talpon van, akkor persze mellé sorolok be, ha kell, továbbra is támaszkodhat rám, aztán ha még igényli, fogom a hátát, ha meginogna. – Mehetünk? – Nézek rá várakozóan, elég, ha csak nekem támaszkodik, akár mindkét gitárért tudok nyúlni. A buli még odébb van pár utcányira, sétával pár perc lenne, bicegve-támaszkodva akár egy óra is. Méltóságteljesebb lenne inkább beülni valahova. De rábízom, nem ítélkezem helyette.
- Casey. Remélem jobban gitározol, mint tájékozódsz. Na lépünk? – Kérdezem magabiztos mosollyal, és immár valóban felkapom a gitárokat. Nem látszik rajtam, hogy kifejezetten izmos lennék, az önsúlyos edzések inkább szálkássá tesznek, mintsem erőemberré.



zene: Complicated |TO : Aleena ~ | ©


Vissza az elejére Go down

Aleena Sheppard
mutant and proud

Aleena Sheppard
ember
I just believe my eyes
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 14
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeVas. 2 Aug. - 21:48


Casey & Aleena


Az egy dolog, hogy elestem, de pont akkor? Hihetetlen vagyok komolyan. Pedig nem sokszor szoktam elesni, se ügyetlenkedni, viszont amikor megesik, akkor pont nem jó időben, és nem jó helyen. Sőt, még általában még másokra is leszek utalva a végén, mint most is. Egyszerűen hihetetlen egy nő vagyok. Ha most látna az öcsém biztos kiröhögne, hogy milyen szerencsétlen tudok lenni. Persze utána segíteni is azért. Az öcsém... ő legalább otthon van. Nekem is jobb lett volna otthon maradni, nem történt volna meg ez, és nem vesztegetném egy szegény srác idejét... Mit is mondanak a srácok az egyetemen? Meg is van: furcsa, hogy én segítek a legtöbbször másokon, amikor nekem kellene segítség. Amikor mondták, csak röhögtem rajta, de lehet igazuk van. Az órámra bámultam, és elhúztam a számat. Jó, én elkések, de miattam nem fog késni senki... mármint már így is fog, de legalább késsen keveset. Csak nézem ahogy előveszi a vizes üveget, és csak vártam mikor nyújtja át a vizes zsebkendőt.
- Igen, arról. Bár nem értem, hogy találtak meg pont engem. Nem éppen a közelben lakom. - ez a gondolat még csak most jutott el az agyamig. Viszont tényleg halványlila gőzöm se volt arról hogy jutott a választásuk egy New York-i lányra. Majd kiderül, már ha találkozok a tulajjal, bár valószínűleg találkoznom kell vele. Valahogy mégis csak meg kell magyaráznom mi is történt. Egy pillanatra elgondolkoztam, és máris valami történik. A térdemnél történt valami, és én azonnal odapillantottam. Legnagyobb meglepetésemre a segítőm törölgette a sebeimet. Nem gondoltam volna, hogy ő maga fogja megcsinálni, azt hittem csak átnyújtja  a zsebkendőt, de akkor, ez már mindegy volt. Inkább hagytam, had fejezze be, mert... nem is tudom miért. Csak szimplán jobb ötletnek tűnt. Amikor egy kicsit érzékenyebb ponthoz ért, akaratlanul is felszisszentem. Azonnal rámosolyogtam, hogy tudja, jól vagyok és nem fáj túlságosan.
- Hm... Egy egész banda. Biztos izgalmas lehet. - egy kicsit eljátszottam a gondolattal, de aztán visszatereltem magam a valóságba. - Nem vagyok benne száz százalékig biztos, viszont ha nem próbálom meg, sosem tudjuk meg. Különben is... annyira csak nem lehet rossz, hiszen nem volt túl nagy esés. - próbáltam egy kicsi lelket önteni magamba, kisebb-nagyobb sikerrel. Valahogy mindenképp fel kellett állnom, nem ülhettem az örökkévalóságig a földön. A felállásra felkészülve gyorsan becsuktam a gitártokomat és a táskámat. Ha valahogy két lábon állok végre megint, akkor sokkal jobb lesz csak lehajolni értük, mint még be is csukni. A kérdésére elnevettem magam.
- Nem, köszönöm. Inkább megpróbálok járni először, mint egy rendes ember. Segítenél? - néztem rá egy mosoly kíséretével. Felakarok állni, de ahoz segítség kell, az biztos. Miattam tényleg nem fog késni... többet késni. Miközben vártam a válaszára, nagyon gyorsan végigpillantottam rajta, majd ismét az arcára tekintettem, és valami eszembe jutott. Még nem tudtam a nevét, és egy ilyen önkéntes segítség után legalább azt szeretném tudni.
- Egyébként én Aleena vagyok. Téged hogy hívnak? - mosolyogtam rá szélesebben. Ezek után minimum egy sörre meg kell hívnom, vagy azt kap amit akar inni. Én nem bánom mit kér, csak nem fog kifosztani a pénzemből, de előbb érjünk oda fellépő estre.
Zene: Happy Again ×× Üzi: szörnyen sajnálom, többször nem fordul elő Embarassed ×× Szószám: 505
Vissza az elejére Go down

Casey Andrews
mutant and proud

Casey Andrews
Diák
power to the future
Play By : Evan Jogia
Hozzászólások száma : 87
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeVas. 19 Júl. - 21:07


Aleena&Casey

► Just you and me  



Csoda, hogy nem estem át rajta, mert elgondolkozva dúdoltam egy kis dallamfoszlányt, amelyet talán a zuhany alatt álmodtam meg, csak az átlagemberrel ellentétben én le is fogom jegyezni, és még dal is születhet belőle. Már ha nem felejtem el a mentőakció közepette. Automatikusan kapom le a gitárt a hátamról, azért elég csúnya látvány, ha egy lány vérző kézzel és lábbal ücsörög a földön, annyi ösztönös pasigén van bennem, hogy ilyenkor minimum segíteni illik. Már nem olyan tekintetben csúnya, mint nő, hanem maga a helyzet kíván valami sos beavatkozást. Még veszek elő zsepiket, és egy vizespalackot is a táskámból, főleg ebben a melegben szokásom, hogy nem indulok el folyadék nélkül. Gyorsan egy üres, és tiszta zsepire lötykölök pár kortynyit, amit ugyan nem megiszunk, hanem majd talán segítek kimosakodni. A lány ellenben visszahuppan a hátsójára, amit egyértelműen annak tudok be, hogy fájdalmai lehetnek. Mellé ülök, szerencsére pont az egyik utcai lámpa közelében történt a baleset, így legalább már félig láthatom a szőkeség arcát. Tényleg nem rémlik hogy találkoztunk volna, ez nem zárja ki, hogy megálljak segíteni, annak ellenére, hogy nyilvánvalóan el fogok már késni. Sebaj, ez most talán fontosabb. A járda nem hűvös, még így estefelé sem, nem fogunk megfázni pár perctől.
- A Sunset Clubban lesz egy ilyen nyílt fellépő est, arról beszélünk, ugye? – A térdére téved a tekintetem, és óvatosan elkezdem a sebszéleket felitatni először a zsepi száraz végével, majd az esetlegesen beleragadt koszt, és aszfaltmaradványokat a nedvessel. Biztosan fáj, de egyszerűbb még most melegében elvégezni, bár ahogyan elnézem, tényleg nem úgy tűnik, mintha ezek után nagy kedve lehetne majd gitározni, és netán énekelni is.
- El. Már voltunk párszor a bandával, csupa fiú, a szólistánk viszont lány. Fel tudsz állni? – Kérdezek rá, miután nem hagytam, hogy saját magának tisztítsa ki a sebét. Szerintem most sokkal egyszerűbb, ha elfelejtené mára a bulit, és valami nyugodtabb helyre menne, de hogy ezt mondjam bele a képébe? Menjünk el akkor a buliba, és legalább lecsüccsen, iszik pár koktélt, talán még egy fájdalomcsillapítót is szerzünk, legalább megnézheti a bulit, ha már részt nem tud benne venni aktívan.
- Előfordul. Jó erős a hátam, elvigyelek? – Meg még a két gitárt is, én nem vagyok normális. Viszont nem akarom cserben hagyni a srácokat. Mert ha nem gitározom az egy dolog, de ha nem is szólok róla, hogy nem megyek, az eléggé gáz lenne. Kényszeredett nevetésére megrázom a fejemet. – Tényleg nem gond.



zene: Complicated |TO : Aleena ~  | ©

Vissza az elejére Go down

Aleena Sheppard
mutant and proud

Aleena Sheppard
ember
I just believe my eyes
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 14
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeSzomb. 18 Júl. - 4:35


Casey & Aleena


Miközben nagyban a táskámban keresgéltem, hirtelen egy hangot hallottam, így felnéztem a tulajdonosát keresve. Végig néztem gyorsan rajta, majd a tekintetem az ő hangszerére esett egy pillanatra. Legalább egy zenésszel sodort össze az élet.
- Köszönöm. - mosolyogtam rá miközben elvettem a zsebkendőt. Igazán kedves volt tőle, hogy így ismeretlenül segít nekem. Manapság igen kevés az ilyen ember, és nagyon tudom értékelni, hogy egy ilyen illetőbe futottam bele. Kezét felém nyújtotta, és én öntudatlanul is a sértetlen, vagyis a jobb kezemmel fogadtam el a segítséget. Szép lassan kezdtem el felállni, és már el is hittem, hogy nem lett semmi komolyabb bajom a horzsolásokon kívül, amikor fájdalom nyílalt a lábamba. Visszahuppantam a földre, és nagyot sóhajtottam. Tudtam, ha így folytatom, nem csak elkések, de még csak játszani se tudok majd, és úgy semmi értelme nem volt eljönni egészen idáig. A kérdése hirtelen jött, és egy darabig nem is tudtam mit mondjak rá. Ennyire egyértelmű lenne egy gitárból, hogy fellépésre megyek?
- Igen, oda, már ha te nem egy másik buliról beszélsz, bár valószínűleg kicsi rá az esély. Fellépő vagyok, de ha így folytatom a végén még járni se fogok tudni, nem hogy zenélni. - ismét egy sóhaj szaladt ki a számon. Egy arcomba tévedt hajtincset óvatosan a fülem mögé tettem, majd egyenesen a szemébe néztem. - Gondolom te is oda mész. - egy pillanatra a gitárjára pillantottam, majd az enyémre, végül vissza rá.
- Nagy kérés lenne, ha elkísérnél majd? Fogalmam sincs merre kell menni... - sütöttem le szemeimet egy kicsit elpirulva. A navigációban sosem voltam jó, és ezt mindig is szégyelltem. Miközben lefele néztem, pillantásom a kezemben szorongatott zsebkendőre esett. Teljesen megfeledkeztem róla. Gyorsan el is kezdtem felitatni a vért a térdemen, de szerencsére nem volt túl súlyos a dolog, így hamar végeztem is. Megnéztem a másikat, viszont azzal semmit nem tudtam kezdeni egy zsebkendővel. Tekintetem lejjebb kezdett csúszni a lábamon, és bármennyire is kerestem miért nem tudtam felállni, nem találtam meg. Biztos csak meghúztam. Mivel fogalmam sem volt hogyan kezdjem el konkrétan a gond forrását keresni, a bal csuklómat kezdtem el vizsgálni.
- Gitárosként nem is üthettem volna meg magam jobb helyen. - akaratlanul is elkezdtem kuncogni. Nem szoktam kiröhögni magam, de már annyira béna voltam ma, hogy nem volt más ötletem, mint a röhögés. Végül is jobb, mintha sírni kezdenék.

Vissza az elejére Go down

Casey Andrews
mutant and proud

Casey Andrews
Diák
power to the future
Play By : Evan Jogia
Hozzászólások száma : 87
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeCsüt. 16 Júl. - 9:03


Aleena&Casey

► Just you and me  


Gitárral a hátamon battyogok be Salembe. Jöhettem volna busszal is, de vagyok annyira sportos, hogy ez az ötven perces séta akár bele is férhet, legalább szabad levegőn vagyok. A bandával játszunk majd egyszet a klubban, és ha minden jól megy, elég vendég lesz. Na nem a pénz miatt, engem az nem túlzottan érdekel, már az is tökély, ha a söreinket ki tudjuk fizetni, legyen csak nullszaldós az éjszaka. Sokkal fontosabb, hogy mindenki jól érezze magát. A birtokról koraeste indultam el, ma nem voltak túl izgalmas óráim, majdnem bealudtam rajtuk, nem csoda, hogy ha estére valami izgalmasabbra vágyom. Nem én vagyok a frontember, akkusztikus gitáron játszom, és vokálozni szoktam, bár ha a szükség úgy kívánja, akár dobolni, vagy szintizni is megy, elég sok oldalú vagyok, saját számaim is vannak. Amolyan általánosan minden poszton bevehethető játékos vagyok. A hajam ezúttal lófarokba fogva, terepszinű térdnadrágot, és egy fekete pólót viselek, ahogyan dünnyögve koptatom az aszfaltot. Bár már gyalogoltam be errefelé, csak a megszokásból megnézem a táblát, amely szernt lassan elérem Salem határát, innen vágok át a parkon, amely majd a szórakozóhelyre vezet. Elhaladok egy csapat nevetgélő lány mellett, akik végigmérnek, egyik-másik talán ismerős is valami korábbi buliról, így csak visszamosolygok integetve, aztán továbbállok, hogy a közelben valami puffanást halljak. Szerencse, hogy nem esek át a másik gitároson, aki a földön ücsörög.
- Jóég, minden rendben? – Automatikus kérdés, hiszen látom, hogy alaposan beverte magát. Leakasztom a vállamról a saját hangszert, hogy a földre tegyem, és zsepkendőt nyújtok át. Le azért nem ülök a földre mellé, de a kezemet nyújtom, hogy felsegítsem. Logikusan az ép kezével kell elkapnia az enyémet, ha nem akar magának további fájdalmat. Ha mégsem tud felállni, akkor természetesen mégis lehuppanok mellé.
- Szintén a buliba jössz? Fellépő vagy? – Kérdezem nem titkolt érdeklődéssel a hangomban, így a sötét félhomályban csak a lámpák világítják meg az arcunkat, ám közel sem tűnik úgy, mintha már találkoztunk volna. Új lehet a környéken, vagy csak eddig mindig elkerültük egymást.


zene: Complicated |TO : Aleena ~  | ©

Vissza az elejére Go down

Aleena Sheppard
mutant and proud

Aleena Sheppard
ember
I just believe my eyes
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 14
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeKedd 14 Júl. - 16:52


Casey & Aleena


Nem nagyon akartam elmenni otthonról, mivel az öcsém beteg, de sok választásom nem volt, szinte majdnem kidobott az ajtón. Azt akarta, hogy végre megint zenélhessek. Nagyon kedves tőle, de azért aggódom. Viszont bízom benne annyira, hogy nem fog hülyeséget csinálni, és csak pihenni fog. A North Salem felé vezető úton is rajta gondolkoztam, sőt még a városban is. Ennyi gondolkozás pont elég volt ahoz, hogy még annyira se tudjam merre kellene mennem, mint eleve. Egy ott lakó lerajzolta nekem merre kell menni, és én azt követve el is indultam. Fogalmam sem volt, tényleg jó fele megyek-e, de jobb ötletem nem volt. Csak a gitárom, és egy kisebb táska volt nálam, így legalább nem kellett semmi nehezet cipelnem.
Még csak 10 perce gyalogoltam, de már úgy éreztem, hogy nagyon rossz helyen vagyok. A térkép szerint be kellet volna fordulnom egy sarkon jobbra, de ott csak egy park bejáratát találtam. Mivel nem volt jobb ötletem, bementem. Ott biztos van valaki, aki eltud igazítani. Lassan lépkedve mentem az úton, közben csak a térképet néztem, hátha rájövök, hol jöttem rossz felé, de akármennyire néztem, nem találtam meg a hibát. Nagyot sóhajtottam.
Épp felnéztem, de már késő volt, mert valami kerek a lábam alá került, és én pofára estem. A kezemből kiesett a gitár, és lehorzsoltam a térdemet is. Lassan felültem, és rögtön a gitárt néztem meg, hogy egyben van e még. Szerencsére semmi nem tört el, csak elhangolódott. Miután megbizonyosodtam a hangszerem jóllétéről, a saját sérüléseimet kezdtem el nézni. Mindkét térdem tiszta piros volt, az egyik még vérzett is, ráadásul a bal csuklómnál is beütöttem a kezemet.
-Csakis én lehetek ilyen béna...- motyogtam magamnak, majd elkezdtem a táskámban kutatni valami sebtapaszért, vagy legalább zsepiért. Ezzel annyira el voltam foglalva, hogy észre se vettem, majdnem az út közepén ültem egy nyitott gitártokkal az oldalamon.

Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeSzer. 22 Ápr. - 10:42

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeHétf. 16 Feb. - 22:10



~ És én legyek a vezető? Ez elég kétségbesett lépésnek tűnik.~ *Meglepi, hogy felfegyverzett, kiképzett katonáknak lenne ő a vezetője? Ahogy így elsőre belegondol, azok megeszik majd reggelire. Ahogy másodjára belegondol, akkor is. Ha egy szedett-vedett bandáról lenne szó, akkor is fura, mert nem tudja, milyen vezetője lehetne nekik. Vak vezeti világtalant. De a leggyengébb láncszemet tenni az élre... És tart tőle, hogy ezek a katonák jobbára férfiak lennének... Mondhatná, hogy neki már van mentora, aki segít a képességet kimaximalizálni. Egy mester, akibe Jaime igazából fülig szerelmes lett, és tudja, hogy úgy sem lehet az egészből semmi. Talán saját maga miatt nem, bár jó eséllyel nem is lelnének viszonzásra érzelmei. Egy pillanatig gondolkodva néz Fredericora, majd szépen leoldja a csuklóján lévő széles karperecet, amit mindig viselni szokott.*
- Nem hiszem, hogy egy labilis vezető lenne a jó választás. Nemet mondok. *Maga sem tudja, miért mutatta meg Fredericonak a hegeket, mikor mesterének sem mutatta, s nem mondta eddig. Igaz, neki nem merte bevallani, nem tudott volna többé a szemébe nézni a szégyentől, mert ő biztosan megkérdezte volna az okát, Fredericonál ez a veszély nem fenyegeti. Neki valószínűleg közönyös is, hogy a négy hegből az egyik meglepően frissnek tetszik, talán egy-két hónapos lehet csak. Lehet azt gondolná, hogy egy halálra vágyó vezető jó ötlet, de ha jobban belegondol, az ilyen legfeljebb ágyútölteléknek lenne jó. Arra meg nem akar jelentkezni Jaime, bár maga sem tudja, hogy miért. Nem tudja, mit akar az élettől. De végülis nem számít, akit szeretne, azt nem veheti meg a pénzén, amit szeretne, nos, még pénzért sem lehet visszatekerni az időt, hogy meg nem történtekké tegyen dolgokat.*
- De sok sikert kívánok neked, Caleb... *Csatolja vissza a karkötőt, s ha hagyják, akkor elindul le a hegyről tovább a tó felé, bár cél nélkül, mint mindig.*

//Köszönöm a játékot és a lehetőséget Smile//

Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimePént. 13 Feb. - 12:57

Federico maga is meglepődik mikor elmosolyodik a hallottakon. Na igen, a limuzinokhoz valóban egy cseppet sem ért. Ám egyéb más dolgokhoz kiválóan. Legyen az drogkereskedelem, illegális árú csempészet, gyilkolás, de persze kereteken belül. Federico nem igazán szereti ha felhívják rá a figyelmet, tehát mindent úgy csinál, hogy az ne legyen feltűnő senki számára.
Azt azonban még nem tudja, hogy a lány képességei még ki se éleződtek, ha tudná, nos még akkor is akarná a csapata élére. Van benne spiritusz és elszántság, még ha nagyon mélyen is, de van.
-Mutáns csoport, fegyverzett, kiképzett katonák, az ellenség szintén mutáns. Területet kell védenünk ahhoz, hogy békében megéljünk rajta. - Valamennyire ez igaz is, de csak kis mértékben, a valódi okot pedig egyelőre nem kell tudnia a lánynak. Persze érthető, hogy azonnal nem akar rábólintani. A megfontoltság jó dolog, de ha valaki túlzásba viszi akkor már hátrány.
-Nos nem tudom milyen sejtés alapján, de úgy érzem a pénz nálad nem játszik szerepet, pedig ezzel az állással az is jár, bőven. Nos tapasztalatot szerezhetsz, megtanulhatod hogyan is irányítsd a képességed a maximumában. Ez csak megéri, nem? - Természetesen rengeteg más dolog is járna ezzel, de mind felsorolni hosszú volna. Túl hosszú, az idő pedig kevés.
-Na mit mondasz, igen vagy nem? - Federico számára végül is nem nagy jelentőséggel bír a válasza, azonban tény, hogy érdekli a lány és a képessége, na meg egy ilyen ajánlatara ezrek kapnának, tétovázás nélkül.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimePént. 6 Feb. - 10:07



- Igen, az látszik, hogy a limuzinokhoz nem értesz. *Szúrja közbe kis mosollyal, de figyelmesen néz továbbra is a férfira. Ahogy hallgatja Frederico-t, az első gondolata az, hogy vajon most kellene vele közölni, hogy nem berozsdásodott? Nem tud berozsdásodni az, ami még be sincs járatva. A pisztoly ide teleportálása otthonából olyan eredmény, amire eddig nem volt példa, s nemcsak e tekintetben lenne labilis vezető. Nem olyan régen a családi cégnél vezető szerepet töltött be, ez igaz, de annyi minden történt és változott azóta...*
- Miféle katonai csoport ez? Milyen fegyver és kik az ellenségek? *Hogy ő katona? Erre még sosem gondolt, ugyanakkor kérdései hajlandóságot mutatnak a felkínált lehetőség elfogadására, s talán esze leginkább abban mutatkozik most meg, hogy nem bólint rá azonnal anélkül, hogy többet tudna az egészről. Tudni akarja, mibe mászik éppen bele. Ebben persze benne van az is, hogy ha nem kapja meg a kellő mértékű információkat a másiktól, akkor hajlandóság ide vagy oda, de nemet is mondhat.*
- És miért is lesz ez jó nekem? Miért éri meg? *Ha nem is elsőként merült fel a kérdés mit kap ő ezért, azért az egykori üzletasszony csak megszólalt belőle idővel. A pénz persze most is sokadlagos, az nem tudná Jaime-t motiválni, hiszen már most is több pénze van, mit amennyit el tudna költeni. A figyelme egyértelműen a férfié, s bármilyen bolondosnak is hat Jaime gyakori mosolyával és kék-zöld hajával, arca s tekintete ezúttal komoly, mely inkább korához illő viselkedés. Az erdő neszeire nem is figyel, szinte fel sem tűnik neki, hogy annyira a válaszok érdeklik, hogy úgy tűnik, mintha az álma valóságba lépne át, s az erdő totális némaságba burkolózna. Mintha minden Frederico válaszára várna.*

Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeCsüt. 5 Feb. - 21:40

Ha Federico tudná mik járnak a lány fejében még el is mosolyodna. Nos igen, az álmok befolyásolása egy részről nagyon mókás, már persze attól függ kinek. Másrészről remek cél elérő eszköz. Elég a foglyul ejtett ellenfelet csak kiütni a ringből és addig gyötörni az elméjét míg a végén fizikálisan is megtörik és eldalolja azt amire szükség van. Nem közvetlen támadásra alkalmas, arra ott van a farkas, de tény, hogyha kiiktatják az emberi lény agyi központját, sokkolják pár rémképpel eléggé képes megtörni. Federico elsőként a családja komornyikján próbálta ki és lenyűgöző eredményeket ért el. A férfi az ágyba vizelt a félelemtől, két nappal rá elbocsájtották a szülei, mondván annyira rettegett, hogy képtelen volt elvégezni a rábízott feladatokat. Federico ekkor jött rá, hogy senki sem olyan erős, mint mutatja és a megfelelő ráhatással bárkiből lehet egy magától is rettegő torzszülöttet alkotni. A komornyik akkor csak az első lépés volt.
-Nos a te dolgod, hogy hogyan akarsz dönteni, de a döntést még most meg kell hoznod. - Azt nem köti a lány orrára, hogy miért éppen most kell dönteni, miért ilyen hamar. Ahhoz semmi köze nincs, viszont ha elvállalja akkor aligha lesz az élete ugyanolyan, mint most. Federico részéről lehetne azt mondani, hogy édes mindegy vele tart-e a lány vagy sem, ám ez nem így van, nagyon is érdekli a lány, ám csupán a képessége az amire felfigyelt. Mint egy jó gyűjtő, minden értékes darabot felkutat és megszerzi kerüljön az bármennyibe.
-Roppant egyszerű, a képességeden ugyan van mit csiszolni, mintha be lennél rozsdásodva és egy ilyen hasznos képességet nem szabad elföldelni. Amint látod nem vagyok egy angyal és gondolom azt is leszűrted, hogy a munkám sem a limuzinok eladásába van fektetve. Nekem szükségem lenne az egyik katonai csoportom élére egy vezető, aki képes kézben tartani a fegyvert ami őket is megfékezi és az ellenségeimet is. - Nem kertel sokáig, a lányon látszik, hogy tisztességes bizonyos mértékig. Federico megadta a menekülés lehetőségét, nem kell igent mondania, bár egészen új lehetőségek nyílnának meg a lány előtt amit badarság volna ép ésszel sutba vágni. Ha nemet mond akkor sincs veszélyeztetve Federico posztja és élete mivel semmi személyeset nem árult el a lánynak.
-Ezek után mi a válaszod? - Ha a lány okos akkor igent mond, ha kevésbé amit Federico nem hisz akkor bizony csatlakozik és átveszi az egyik legerősebb mutánscsoport vezetését.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeSzomb. 31 Jan. - 0:27



*Mosolyog egy sort azon, hogy az izgalmak garantáltak. Erre szórakoztatóipart is lehetne építeni. Ha már vannak kalandparkok meg vidámpark szellemkastéllyal, biztos lenne elég lökött a világon, aki fizetne azért, hogy teljesen veszélytelenül kerüljön veszélybe az álmok világában.
Az a mosoly viszont meglepettséggé alakul át, mikor állást ajánlanak neki. Egy pillanatra egy picit oldalra is biccenti a fejét és úgy néz vissza Fredericora.*
- Hát... Ezt sem mondták még nekem. *Egy autógyárban vannak részvényei, és öröklés után többségi tulajdonossá válhat majd, s bár egy időben részt vett a család cégének vezetésében, annak hátat fordított, mégsem szorult rá azóta sem, hogy egy percet is dolgozzon. Aztán a második rákérdezésre, s ahogy Frederico vár a válaszra, leesik a lánynak, hogy a férfi komolyan gondolta, amit mond és ezt a kérdést nem viccnek szánta.*
- És miféle állás lenne? Mit kéne csinálnom? *Az előbbiekből következik, hogy nem szerepel első kérdései között, hogy mennyiért kéne végezni. Tulajdonképpen nem is számít. Ugyanakkor ahhoz képest, hogy nem szorul munkára, nem zárkózik el a lehetőségtől azonnal, egyelőre megmarad érdeklődőnek és kíváncsinak. Fogalma sincs, mit láthat benne a másik, ennyi ismeretség után mit tudhat Jaime-ről, mihez érthet a lány, amiről ő maga nem is tud? Ha jó mókának tűnik, talán miért is ne? Úgy is kereste önmagát, mihez kezdjen magával.*
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimePént. 30 Jan. - 16:51

-A gyakorlás mindig is előre vitt mindenkit a céljai elérésében. - Ez akár a harcos középkorig visszavezethető, minden hadvezér, tábornok, lovag vagy király, mindegyik egytől egyik a gyakorlattal, pontos tervezéssel érte el célját és hatalmát. Federico is pontosan így tett, lépcsőzetesen építette ki a hatalmát és most az egyik legnagyobbak között van az élen.
-Hát igen, az izgalom az én általam kreált álmokban garantált. - Ez eddig mindig így volt. Fede emlékezett arra az időre mikor először megjelentek nála az álmok, akár egy vázlat füzet amit alakítani kell, eleinte a cselédlányokkal szórakozott majd a ház vendégeivel. Mind hamar felmondott vagy elment, mert úgy vélték szellem lakozik a házban és ennem köszönhetik rémálmaikat. Federico minden percét élvezte ennek a szórakozásnak.
-Állást akarok ajánlani neked Jaime! - Jelenti ki a legnagyobb komolysággal. Igen, határozottan megérni ezt megtenni, hiszen a lány tehetséges, bátor és van benne elég szenvedély, hogy a munkájába beleöljön mindent. Federico most jött rá, hogy éppen ezért akarta megkeresni a lányt. Igen, pont ezért, azt akarja, hogy a sorai közt legyen. Minden világossá vált a számára, ám ha a lány nemet mond akkor erőszakkal fogja a sorai közé állítani vagy megtesz mindent azért, hogy elérje a célját. Jaime nagyon hasznos lenne a csapata élén, igen, van mit tanulnia, de a hasznára tudna lenni.
-Na, mit szólsz hozzá? - Karba tett kézzel áll és figyeli, várja a választ.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeKedd 27 Jan. - 22:05



- Hm, igen, ezt még gyakorolnom kell... *Pillant le a kezére és egy pillanatra úgy tűnik, mintha ő is meglepődne a fegyver ottlétén. Nem tudatos még a képességén használata, de igyekszik ezalatt hamar napirendre térni és remélni, nem látta Frederico. Magában ujjong csak. Ezt el kell majd mesélnie Jay-nak!*
- Csak álom volt, nem számít a késlekedés... és... izgi is volt. *Ismeri el, hogy lidérces álom ide vagy oda, de izgalmasnak találta. Egyes részeitől még most is hideg tudná kirázni, de attól még jó volt. Attól még kissé zavartan elpirul, mikor emlékeztetik arra, hogy ő támadott először. Nem jellemző rá pedig, s ezúttal óvatossága túlzottnak bizonyult. A fegyvert el is teszi, övébe tűzi jobb híján a háta mögött.*
- Most viccelsz? Ezt kérdezem már mióta! Ki vele! *Izgatott a pillantása is, amellyel most Fredericot még ki nem mondott szavain csüng.*

Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimePént. 16 Jan. - 17:51

Federico továbbra sem teljesen érti ezt a hirtelen a lányra törő bizalmat. Persze nincs ellenére, hogy a lány íj hirtelen megbízik benne.
-Ugyan, minden képesség kiemel az egyszerű emberek világából, tehát semmivel sem rosszabb a képességed másokénál csak tudni kell a megfelelő időben használni. - Federico maga se tudja miért biztatja a mutánst, de így tesz. Végül is nem feleslegesen kereste meg a lányt, valami hajtotta arra a döntésre, hogy rátaláljon. Így hát most egyszerűen véget vetne a beszélgetésnek alighanem vesztesnek érezné magát.
-Nem, csupán farkas alakba tudok átváltani, de hidd el, hatásos a fellépésem. - Egy vigyor jelenik meg az arcán. A lány maga is láthatta, hogy a farkas sokkalta nagyobb, erősebb egy valódi vadállatnál. Támadása gyors és halálos.
-Valóban, a varjú is én voltam, figyeltem merre mész, de nem akartam azonnal közbe lépni, látni akartam hogy állsz helyt egy-egy veszélyes helyzetben. Ne haragudj, hogy késlekedtem. - Bűnbánó arcot vág, mintha valóban bánná a dolgot, holott erről szó sincs. Nagyon is élvezte minden percét a játszmának. Egy körforgás volt, megtámadta, megmentette, egy végzetes játszma.
-Nos véletlenül érzékeltem a zavaros álmod és gondoltam belépek, hogy lássam mi ez a zavar. És ne feledd, te támadtál rám az előbb én csak védekeztem. - Ami igaz is, a lányhoz egy ujjal vagy manccsal sem ért, a lány fogott rá fegyvert.
-Érdekel miért kerestelek meg? - Tér a lényegre, mert igen, határozottan valamiért kereste a lányt, de csak most ébredt erre rá.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeVas. 11 Jan. - 20:38



- Mindenki másnak olyan jó képessége van, nem ér. *Jegyzi meg, talán inkább csak magának vagy a sorsnak, aki a lapokat kiosztotta, semmint Fredericonak.*
- Bármivé tudsz alakulni? *Teszi fel a kérdést, ami viszont már tényleg a férfinak szól.*
- Végig? Ha a tünde voltál, nem akarok hálátlan lenni, de eléggé kicentizted. De akkor nem csak a tünde lehettél, hanem valaki más is... Végig ott volt. *Tűnődik kicsit, mert volt ott az a húsevő növény, pók, lidérc - ő többször is-, de ő nem lehet egyik sem, hiszen miattuk szorult segítségre.*
- A madár! A varjú! Ő volt végig ott, legalábbis amennyire észrevettem. *Ez még stimmel is, biztosan nem véletlen hozta szóba korábban a férfi a farkasokat és a varjakat. Ez az egész valahogy összefügg.*
- Miért pont én? Vagy te ilyen hobbi-álombéli-herceg vagy, aki közbelép rémálmok idején, majd a frászt hozza az emberre a való életben hatalmas farkasként? *Vigyorodik el, bár valahol kínosan, mert nem tudja mihez kezdjen a helyzettel. Hálát vár a férfi, szórakozik, vagy ez valamiféle próba? És ha utóbbi, miért van késztetése Jaimenek, hogy meg akarjon felelni?*

Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeVas. 4 Jan. - 11:37

Lassan kezdte untatni ez az egymást felmérjük aztán meglátjuk mi lesz helyzet. Farkasösztönei azt kívánták, hogy marjon bele a lány torkába és hagyja elvérezni, de emberi tudatának halovány fénye csak játszani akart nem pedig gyilkolni. A fegyver ami kettejük közt húzódott nem volt több, mint egy tárgy amit ha igazán akarna egy pillanat alatt elvehetne a lánytól. Nem volna számára akadály, már hogy is volna? Egy ugrás, karmok, tépőfogak és a félelem úgy vakítaná el a lányt, hogy önmaga adná át a fegyvert Federico-nak. De mivel veszélyt nem jelent a fegyver így a farkas sem próbálkozik meg az elkobzásával, hiszen az Ő fegyvere magában rejlik, semmi szüksége nem lenne egy emberek által használt tárgyra, felesleges.
Végül, hogy választ adjon a lány kérdéseire visszaalakul a szőke hajú, gazdag uralkodóvá aki azelőtt volt még mielőtt a lány meggondolatlanul cselekedett.
Jaime első válaszára Federico csak fel cicceg mondván, hogy rosszul közelíti meg a helyzetet. De aztán mintha látna egy apró, pislákoló emlékfoszlányt a lány szemében fellobbanni, csak éppen nem azt amire Ő maga gondolt. A tünde csak egy megközelítés volt, de a rossz oldaláról, Federico azt akarta, hogy emlékezzen a lidércre, de már maga a Tünde is több volt, mint a semmi és látszólag újra bizalmat ültette a lány a farkasba.
-Igen, én voltam aki megmentett a sárkánytól. - Válasza nyers, de egy mosoly telepszik az arcára. Talán ebből is kilehet alakítani majd valamit.
-Igen, az alakváltás és az álmok befolyásolása bizonyos szintig. - Nem szánta dicsekvésnek a dolgot, egy percig sem, de a lány amúgy is rájött volna hamar a dolgokra magyarázat nélkül is.
-Végig ott voltam az álmodban, figyeltelek és közbeléptem amikor tényleg szükséged volt segítségre. - Valamelyest részben igaz amit mond, de csak részben, viszont egyelőre ez is bőven több, mint elég.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeVas. 4 Jan. - 0:41



*Farkasszemnézés hát, mert ugyan nincs messze Frederico a fegyver csövétől, mégis kivételes reflexszel ugrott el a golyó elől, s míg a golyók száma véges (igazság szerint Jaime sem emlékszik, mennyire megtöltve hagyta otthon a pisztolyt) szemben Frederico erejével és képességével szemben, hát nem lövöldöz csak úgy az ember lánya. A kinyújtott kezében tartott fegyver különben sem több, mint látszólagos pajzs, kérdései meg ostor csettintgetései, amelyek aligha zavarják meg a farkast. De ő tudni akarta a választ, mit akar tőle a másik? Kell, hogy oka legyen, hogy megint valaki kínzásnak vette alá. Legutóbb a pénz volt az ok, racionális érthető cél, még ha a történtek után Jaime talán még hálás is lenne Fredericonak, ha átharapná azt a kecses nyakát. De az, hogy ok nélkül piszkálják, nem tud a gondolattal megbarátkozni.
Frederico visszaalakulását kedvező fordulatnak veszi, legalábbis így biztos kisebbet tud harapni és lassabb fut.*
~ Kaland? Nem voltam én kalandon...~ *Vonja fel első reakcióként szemöldökeit. Álom...? Keresgéljen álmok között? Most akkor valóság vagy álom? Értetlenség csillog Jaime szemeiben, majd lassan mintha derengeni kezdene egy emlékkép, ahogy a visszaalakult Ferederico vonásait és szemeit nézi.*
- A... a tünde? *Egy pillanatig habozott, hogy kimondja-e, mert alapjáraton az embert hülyének nézik, ha valakit letündéz, pláne ha álmában látta azt a tündét, a férfit meg itt a valóságban. Végül csak kimondta. Fene bele, a haja miatt is bolondnak nézik, a letündézés már nem sokat rontana az összképén.*
- Te mentettél meg a sárkánytól. *Míg előbb kérdés volt, ez utóbbi már kijelentés, s időközben a fegyvert is leengedte, s hosszú idő után most először sejlik fel arcán valami bizakodó mosolyféle.*
- Neked...két képességed van? De mázlista! *Hogy a másik mutáns, azt hamar levágta minekutána előtte farkassá változott, de hogy az álmaiban is szerepelt! Volt már, hogy egy korábban megismert személlyel álmodott, de olyan még nem, hogy valakivel álmodik, s csak aztán találkoznak. Valahogy tehát Frederico bejuthatott az álmaiba és megmentette őt a sárkánytól és a lidérctől. Mert a szempárra, a szőke tincsekre emlékszik, az utolsó kép az álomból, de a főbb történésekre is emlékszik, éppen csak nem tudja még, hogy nemcsak a megmenekülés köszönhető a férfinak, hanem az egész rémálom és futás is. Ám addig is megmarad egy kezdődő mosoly, a kezdődő bizalom apró csírája, s gyökeres ellentéte előbbi viselkedésének.*

Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 23:49

Nincs szándékában a lány torkába mélyeszteni a fogait. Bármilyen más helyzetben habozás nélkül a nyakra támadna és ketté törné a légcsövet amint erre lehetőség nyílik, de ez most nem egy csata, nem egy vérre menő küzdelem. Ez csak egy egyszerű játék, kinek van nagyobb stílusban. Federico már a legelején játékra invitálta a lányt csak akkor Ő még nem volt ennek tudatában. Most pedig, hogy az ösztönei előrébb vannak az emberi tudatnál még jobban élvezi a macska-egér játékot. A fegyver számára olyan akár egy szálka, szúr ugyan, de nem halálos. Ő nem egy átlagos farkas, Ő ember és állat egyben, erősebb, gyorsabb, ügyesebb és persze okosabb is egy egyszerű erdei farkasnál.
Ez a fenyegető hangnem és a sok kérdés nem csak fárasztani kezdik Federico-t de lassan untatni is. Nem hogy többet képzelt a mai dologból, de egyáltalán semmi sem lett, egyetlen egy golyó és mintha minden ezzel le is lenne rendezve. Most a lány vagy nem érti meg, hogy egyetlen egy rossz lépés és halott is lehetne vagy egyszerűen képtelen felfogni. Fogja a fegyvert és kérdezősködik, mintha Federico egy vallatáson volna.
Lassan visszaalakult a szőke, magas, férfivá aki azelőtt volt még mielőtt a lány kiprovokálta volna az állatot.
-Figyelj, mert csak egyszer mondom el, emlékszel egy bizonyos kalandra amit úgy éltél meg, mint a valóságot pedig csak álom volt? Ha nem emlékszel akkor aztán a mondanivalóm amúgy se jelentene neked semmit. - Ezzel ezt a felét le is zárta. Most vár mit fog felelni a lány, ha nem emlékszik akkor felesleges lenne tovább ecsetelni bármit is, ha viszont emlékszik akkor meglehet kísérelni valamit.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimePént. 26 Dec. - 13:54



*Bosszantóan jó reflexei vannak ennek a farkas-lénynek, habár ez biztos a mutáns-léthez tartozik hozzá, már aki ilyen képességet kapott. Felkészült lélekben a legrosszabbra. Nem, nem a legrosszabbra, a halál Jaime számára talán megváltás lenne. Amitől igazán félne Jaime, azt ebben az alakjában úgy sem tudná megtenni Frederico. Így hát Frederico így kevésbé veszélyes farkas alakban Jaimere. Persze, ez nem jelenti azt, hogy halálvágy ég momentán a lányban s így nem is akarja könnyen adni a bőrét. A várt támadás mégsem következik be, ami több, mint meglepő. Játszik vele a másik? A nyilvánvaló erőfölény nála van, hacsak Jaime nem rukkol elő egy hatásos farkas-csapdával, de ilyent nem tart otthon. A fegyvert nem engedi le mégsem Jaime, egyelőre botorságnak tűnne, másrészről ő még mindig nem tud arról, hogy a sérülés meg se kottyanna a másiknak. Lőni viszont nem lő újra, egyelőre.*
- Remélem, tudsz beszélni ilyen alakban is. Még mindig várom a választ, mit akarsz tőlem? Akarsz egyáltalán valamit is, vagy csak szórakozol? *Intézi kérdéseit a farkasnak, mert úgy érzi, tökéletesen érti őt a farkas, mintha csak ember lenne, s végülis ott van benne az ember. Talán ezzel is különbözik a legendabeli vérfarkasoktól, nem uralkodott el rajta az állat. De hogy a válasz miféle lesz, ha egyáltalán lesz...*
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeHétf. 22 Dec. - 12:11

Federico komoly helyzetbe került, de ezt még élvezte is. Tudta, hogy a lány mutáns, megérezte, hogy az. Ezért még inkább érezte a kényszert, hogy megkeresse. Még Ő maga se tudta miért akarta a lányt felkutatni, szórakozásból? Kísérletből? Ezek közül nem lehet megmondani vajon melyik lehet az. Egy dolog volt csupán biztos, hogy élvezte a lányban tomboló tüzet. Volt benne valami rejtett veszély ami előcsalogatta a farkast Federico-ban. Ritka pillanatnak számított, hogy Ő ennyire utána járjon dolgoknak, személyeknek, de ezúttal megtette.
Az átváltozást már csak hiúságból tette meg, a golyó általi sebek gyorsan begyógyultak így hát teljesen mindegy volt, hogy farkas éppen vagy ember, viszont gyönyörű éjfekete bundájában jobban elviselte a harcot. Ilyenkor vadásszá változott, könyörtelen szörnyeteggé.
A hatalmas állat formájában pont akkor volt akár a lány, veszélyes tépőfogait előszeretettel mutogatta most is. A lányban nem akart vak félelmet kelteni, de azt a fene nagy önbizalmát elakarta venni tőle.
A két lény egymást nézte, csend veszi körbe őket majd ezután szólal meg a lány amire Federico ha most ember volna elvigyorodott volna. A fegyver elsül,d e a farkas sértetlenül leugrik az útból. Egy szőrszálon múlott a sérülés, de így még izgalmasabbá vált a játék.
Ám a lövés ellenére benne nem támadt fel a vérengző ösztön, egyszerűen mintha mi sem történt volna leült a földre és oldalra biccentett fejjel nézte a rá vadászó lányt. Nem támadott, ha megtette volna a lány már halott lenne, és melyik játékszer jó holtan? na ez az, egyik sem. Fede pedig szerette a játékait. Ilyen volt számára Dini is amíg szabadon nem engedte bizonyos okok miatt. De az végül is merőben más volt, mint a mostani helyzet.
Várta mikor döbben rá a lány, hogy felesleges küzdenie és ha Ő nem harcol akkor Federico sem fogja átharapni a kecses torkát.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeVas. 21 Dec. - 17:49



*Ha Federico arra várt, hogy Jaime kijöjjön a sodrából és abbahagyja az eddigi sétálós játékot félredobva a józan ész diktálta tetteket, akkor nyert. Igaz, már azzal nyert, hogy Jaime elindult vele a sétára, már ez sem volt racionális tett, s ezzel Jaime is tisztában van. Ellent mond a józan észnek az is, hogy ahogy elkezd átváltozni Frederico, nem lő rá azonnal a lány. Pedig vélhetően ekkor, az átváltozás pillanataiban lenne a legsebezhetőbb a férfi. Vajh ha megzavarják, félúton rekedne? De nincs idő ezen gondolkodni. Vagyis talán idő lenne, de gondolkodni mégse tud Jaime. Egy szóval sem mondta neki Jay, hogy vannak ilyen mutánsok, ilyen képességekkel, mert mi más lehet a férfi, ha nem mutáns? A tündérekben és a Loch Nessi szörnyben hisz a lány, de a farkasemberekben és vérfarkasokban nem. És azt sem mondta mestere, ha ilyen helyzet lép fel, mit tegyen? Csak döbbenten lesheti a farkast, amivel farkasszemet nézhet, már csak azért is, mert gyakorlatilag egy magasságban van a fejük, pedig Jaime nem számít pici lánynak, úgyhogy ez nagy szó. Legalább olyan nagy, mint amekkora farkas lett Caleb, vagy akárhogy is hívják. Hogy a döbbenet miatt van vagy hihetetlen lélekjelenlétről tesz tanúságot a lány azzal, hogy mindeközben keze a fegyverrel meg se moccant, az jó kérdés, de egy pillanattal később már eljut arra a szintre, hogy szeme ne kerekedjen tovább, hanem összevonja szemöldökeit. Vihar előtti csend pillanata az övüké most.*
- Ez nem válasz arra, mit akarsz tőlem. Rossz döntés. *Hogy Frederico tud-e előbb támadni minthogy Jaime meghúzza a ravaszt, az a jövő kérdése, de a fegyver így vagy úgy elsül. A farkas egyik vállát célozta meg vele eredendően, de hogy el is találta? Lehet ez sem volt a legbölcsebb döntés, és már sosem lesz alkalma Jaimenek elbüszkélkedni Jay-nek azzal, hogy sikerült képességét ekkora távolságból is használnia hatalmasat lépve előre fejlődésben. És akkor még csak nem is tud a lány, hogy a lövés mit sem ér Fredericoval szemben!*

Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeCsüt. 11 Dec. - 23:37

Hát persze, gondolta Federico, ezzel kétségtelenül nem lehet vitázni, hisz igaza van. Joga még a vak sündisznónak is van, de semmit se ér vele. Joga bárkinek lehet, de ez nem egyenlő azzal amit meg is akar szerezni, szint semmi és ennek a lánynak is rá kell erre jönnie perceken belül.
-Az igazat, miféle igazat? - Oh, nagyon is élvezte ezt a játékot, de még mennyire. A lány lassan kijön teljesen a sodrából és akkor kimutatja a foga fehérjét, erre várt a farkas, hogy kimutathassa karmait, ott lakozott benne a tomboló vágy, hogy megmutassa ennek a lánynak az igazságot amit utána soha többé fel se akar majd idézni, igen, eljátszadozott az elméjével, de ez csak a kezdet, ezentúl bejárása volt a fejébe és Federico nem könnyen vált meg a játékszereitől. Jaime dühös, ezt nem csak emberi alakja figyelte meg Federico-nak, de farkas érzékei is kimutattak, a robbanó vulkán, érezni lehetett ahogy valami elszabadul a lányból és irányíthatatlanul tör ki. A képessége, erre várt Federico, kíváncsi volt rá, össze akarta mérni az erejét a lányéval.
A lány kezében megjelenik egy fegyver. Fede elvigyorodik, de ez inkább egy torz vicsorgás, mint sem vigyor. Mellkasából morgás tör fel, vad, állatias morgás, ha a lány mocskosul játszik hát akkor Federico is így fog tenni. Farkas alakot kezdett felvenni, persze lassan, hogy a lány minden nézetcentijét alaposan felmérhesse, láthassa az izmokat amiknek egy elrugaszkodás kell csupán, hogy halálos legyen a csapás.
A kérdésre már egy farkas marad csak válasznak, egy hatalmas, átlag méretnél háromszor nagyobb, izmos, hollófekete farkas. Szájában borotvaéles fogak, akár a pengék, karmai hatalmasak, metszésre való mind.
Oldalra billenti a fejét a farkas király, döntésképtelen, megakarja büntetni a lányt, a golyóktól nem fél, gyorsan regenerálódik, a lánynak lenne oka félelemre, rettegni fog, ez biztos.
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 19:45



- Ezzel nem tudok vitatkozni. *Húzza el a száját kelletlenül, mert ebben igaza van az idegennek.*
- Az igazat, mi mást? *Kezd mérges lenni, márpedig ez meglehetősen ritka dolog Jaime-nél. Kiegyensúlyozott személynek nem mondaná magát, de nyugodtnak igen, nehéz kihozni a sodrából, ugyanakkor Fredericonak ehhez úgy tűnik, különleges tehetsége van, ami az álom során meg sem mutatkozott. Ott nem volt dühös Jaime, félt és elszánt volt, de nem volt mérges se a varjúra, se a lidércre, még a sárkányra sem, amely végül elnyelte. A túl későn érkező elf hercegére se neheztelt. Frederico viszont itt és most dühíteni kezdi. Hogy nem mondja, mit akar tőle. Hogy kérdezgessen tőle Jaime, holott eddig is ő kérdezett és csak hazugságot kapott. Hogy majd eldönti Frederico, hogy válaszol-e egyáltalán a kérdésre? Hogy még csak joga sincs Jaimenek a válaszokhoz? Még a vőlegénye is megadta a választ a miértre. Eltiporta Jaime-t, de ennyit megadott neki. Az ördögi nevetés, ahogy szórakozik rajta Frederico. Ez az utolsó csepp Jaime-nél, a csepp, ami áttöri a gátat és a kibillent érzelmi egyensúly nemcsak haragosan villanó szemeket idéz elő, hanem Jaime öntudatán kívül aktiválja a képességét is. Villanásszerűen tűnnek fel és tűnnek el tárgyak Jaime mellett avagy körül, olyan gyorsan, hogy fel sem lehet fogni, mit látott az ember. Mígnem az egyik pillanatban egy pisztoly villan fel Jaime keze ügyében, s ujjai rá is találnak. Nem éppen egy picike nőies darab. A gyors mozdulat, amivel élesíti a fegyvert és ahogy Fredericora fogja, nem hagy kétséget afelől, hogy gyakorlott fegyverhasználóról van szó.*
- Hát kérdezek: Ki vagy te? Mit akarsz tőlem? Dönts jól... *Hangja kemény, s nincs nyoma mosolynak se az arcán, se a szemeiben. Helyette valami, amit talán a lélek sötét útra térésének szikrájának lehetne nevezni, a lányban lévő lehetőségnek...*

Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitimeVas. 30 Nov. - 22:13

Érzékeli, hogy a lány teljesen elveszítette a hitét a mondanivalóban, ez van, örökké nem lehet a hazugságok mögé bújni, bár nagyon mókás tud lenni. Ám a lány valóban nagyon okos, de még mennyire, nem az a fajta akit olyan könnyen lehet az orrán át vezetni, ez nagyon tetszik Federico-nak. Lát a lányban valami különlegeset, azon felül, hogy mutáns a lány különleges, az, hogy mutáns ezt már akkor kiszúrta mikor az álmában vájkált és saját ötleteit ültette belé.
-Jogunk mindenhez van Jaime. De még mennyire, viszont a jogaink nem mindig elegek ahhoz, hogy megkapjuk amit akarunk. - Mondja mosolyogva. Felajánlja a lánynak a menekülés esélyét hisz nem azért jött, hogy végezzen vele, jobban megakarta ismerni álombéli áldozatát, és eme ismeretség igazán pozitívba hajlott. Örömmel nyugtázza, hogy áldozati báránykája nem szándékozik menekülni, nem is nézte volna el a gyávaságát. Valahogy jobban kedvelte azt az áldozatot ami nem adta fel még ha a lidérc is üldözte akkor sem.
-Mit akarsz hallani Jaime? - Mondta negédesen, a vigyora ott bujkált a szája sarkában, igazán mulattatta a dolog.
Elgondolkodott egy újabb őrületes álombéli mulatságon, ritkán volt ideje kikapcsolódni. Pár üzleti tárgyalás, ilyen-olyan sötét ügyletek, szerződések, szövetséges keresése, ezek mind-mind unalmas dolgok, egy kisebb vérfagyasztó sikoly, egy hirtelen a sötétből előtámadó szörny, ezek a kikapcsolódás számára.
-Kérdezz bátran, majd eldöntöm válaszolok-e. - Nevetett fel ördögien, nagyon jól szórakozik. Érdemes volt ekkora kitérőt tennie, ezért a beszélgetésért duplán megérte.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Mountain Lakes Park   Mountain Lakes Park Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mountain Lakes Park
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jurassic Park
» Joe Bohrdrum park
» Volunteers Park
» Depew park
» Central Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-