we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Lorelai Waters Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Lorelai Waters Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Lorelai Waters Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Lorelai Waters Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Lorelai Waters Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Lorelai Waters Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Lorelai Waters Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Lorelai Waters Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Lorelai Waters Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lorelai Waters

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lorelai Waters
mutant and proud

Lorelai Waters
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Rose Leslie
Hozzászólások száma : 85
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Lorelai Waters   Lorelai Waters Icon_minitimeHétf. 9 Jún. - 22:14

Lorelai Waters



"Ami földi, mind elmúlik. S ami nem maradandó, az örökre elveszíti jelentőségét."


Userinfó: Főkarakter - Charles Xavier

Név: Lorelai Waters
Mutáns név: Bábjátékos
Születési dátum: 1962. július 7. Thurso, Skócia
Besorolás: Diák -> Független
Képességek:

Elsődleges képesség: Fizikai kontroll
Osztályozás: Alfa mutáns
Aktiválódás: 5 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: Képes irányítani mások fizikai cselekvését, kizárólag a motoros funkciókat, tehát a gondolkodást nem. Ha valaki felett átveszi az uralmat, az illetőnek olyan, mintha beszorulna a saját testébe, minden lát és hall, de ha nem engedi, akkor képtelen beszélni, vagy azt cselekedni, amit akar. Jelenleg a bonyolultabb mozgásokhoz, vagy ha távol van valakitől, akkor szükséges, hogy a mozdulatot ő is leutánozza, amit az illetőtől elvár, egyszerűbb tevékenységeknél, elég rá koncentrálnia. Jelenleg egyszerre maximum három főt képes mozgásképtelenné tenni és egyet közülük mozgásra bírni, ahogy ő akarja. Minden esetben látnia kell azt, akit irányít, ahhoz hogy befolyása legyen felette.
Képesség távlatai: Később az általa kontrollált személyek száma nő, de minden esetben a látóterében kell lennie annak, azoknak, akiket irányítani akar, tehát maximum annyi főre, amit még fizikailag figyelni lehetséges, és ekkor már bonyolultabb mozgásokat sem kell utánoznia, hogy működjenek. Képes lesz rá, hogy akár több ember is különböző módon mozgasson. Az arcmimikát a későbbiekben sem tudja befolyásolni, ellenben a cselekvésen alapuló képességeket képes lesz kontroll alá vonni. Nem tudja befolyásolni teszem azt, hogy valaki mentális képességet használjon, de tűzgolyót dobálhat más kezével, ha átvette felette az irányítást.
A képessége ellen nem véd mentális védelem, mert nem az agy tudatos részére hat, csak a fizikai cselekvésre összpontosul. Nem az elmét kontrollálja.


Jellem: Csapongó vagyok és kiszámíthatatlan, úgyhogy egy konkrét összefoglalót írni arról, hogy ténylegesen milyen a jellemem felettébb nehéz lenne, de azért megpróbálkozhatunk vele, bár ne hidd, hogy ez alapján majd kiismerhetsz. Mindig és minden körülmények között azt teszek, amit akarok, ezt szoktam meg egészen kiskoromtól kezdve. Nem volt senki, aki befolyásolhatta volna az akaratomat, hiszen... bárkire könnyedén ráerőltethettem, ami persze csak még jobban torzított a világképemen. Én vagyok a világ közepe, nagyjából ez az elsődleges hit, amiben élek, és nem viselem jól, ha valaki megpróbálja ezt megrendíteni. Ami a szívemen, az a számon, és miután voltak elég nehéz időszakaim attól sem ijedek meg, ha valaki éppenséggel nem a leggyengédebben viselkedik velem. Szeretek játszani az emberekkel, rendkívül nehéz lesz az, hogy most keretek közé szorítsam magam, de... úgy fest, hogy egyelőre nincs más választás, szóval megpróbálkozom vele. Kétlem, hogy menne, de... meglátjuk, addig meg eljátszom a jó kislányt legalább a felnőtteknek, a többiekkel meg úgy játszom, ahogy akarok. Tudok olyan bájos mosolyt villantani, amivel le tudok venni a lábáról bárkit, hogy az én állításom legyen a hiteles. Csak az kell, hogy eleve olyanokat pécézz ki magadnak, akik kevésbé szavahihetőek, vagy hogy eléggé meg tudd őket félemlíteni, hogy ne akarjanak beköpni.

Külső: Átlagos magassággal áldott meg a sors és már nem fogok nőni sem. Ki vagyok békülve a 170 centimmel, nem kérek többet. A hajam vörös, ne aggódj nem festett, tényleg ilyen, erre abból is rájöhetsz, hogy a bőröm mindenféle külső behatások - pl. napsütés - ellenére is olyan fehér, mintha eddigi életem során egy kripta mélyén éltem volna. Apró szeplők tarkítják az arcomat, de általában elég halványak, főként nyáron erősödnek fel kicsit. A szemem zöldes-kék, gyakran függ a fényviszonyoktól is a színe, de annyi biztos, hogy akadtak már, akik könnyedén elvesztek benne. Ha akarom, akkor barátságos zöldnek látod, ha pedig ahhoz van kedvem, akkor dermesztő kéknek. Az orrom nem túl nagy, karcsú vonala szeli át az arcom. Az állam kissé hegyes, de nem szemebötlően, főleg mert a szám lágy íve elvonja a figyelmet erről az apró talán hibáról. Az öltözködésem egészen átlagos, de mégis inkább a nőies felé hajlik. Szeretem hangsúlyozni az előnyeimet.

Előtörténet:

10 felejthetetlen pillanat az életemből:
- Amikor ráébredtem, hogy mire vagyok képes, mikor apa minden ellenkezése ellenére végül odaadta nekem a csokit, amit kértem, mert... én azt akartam.
- Amikor a szomszéd kis srác rájött, hogy én irányítom a nővérét, és csak egy hajszálon múlt, hogy nem sétáltattam ki a kocsi elé. Utána nem mert többet szórakozni velem.
- Amikor a szüleim végre ráébredtek, hogy nem okos dolog újat húzni velem... hét voltam ekkor.
- Amikor magántanárhoz kerültem és nem kellett tovább a sok hülye között senyvednem a suliban.
- 12 évesen döntöttek úgy a szüleim, hogy egyszerűen kiteszik a szűrömet. Életem egyik legszebb napja volt. Nem érdekelt, adtak pénzt, van egy külön bankszámlám, amire azóta is havonta utalnak. Tudják, hogy baj lenne, ha nem tennék.
- Az első alkalom, amikor valakinek azt láttam a szemében... tudja, hogy a kezemben van az élete, a létezése, én uralom a sorsát, mint valami... felsőbb hatalom.
- Az első szerelem... igen még én is képes vagyok szerelembe esni, vagy is voltam egyszer. Nem követem el újra ezt a hibát.
- Felemelő érzés első alkalommal embert ölni, főleg ha nem is te vagy, aki ezt megteszed, sosem felejtem el, ahogy Shane ott térdelt a lány felett és bármennyire is akarta nem tudta visszafogni a kezét, a kezemet... mindegy hogy nevezzük. A levélvágó kés pedig olyan könnyedén szelte át a húst a bordák között, hogy végül elérje a szívet... szinte élvezet volt nézni, csak ne lettem volna olyan nagy dühös közben.
- Látni, ahogy azt, akit szerettem elviszik a rendőrök gyilkosságért, és még utoljára belenézni a szemébe.
- A birtokra kerülés, végül is nem olyan vészes ez, eljátszani kicsit, hogy nem vagyok annyira kegyetlen, mint amilyen vagyok, és talán egy kis pihenő nekem is kell, aztán majd megyek tovább.

9 dolog, amit nem árt tudni rólam:
- Nem riadok vissza attól, ami neked fájdalommal, vagy kényelmetlenséggel jár.
- Van egy cseppnyi istenkomplexusom.
- Nem vagyok kifejezetten barátkozós típus, ha kedves vagyok, annak nagyon jó oka van.
- A hajam tényleg természetes vörös, nem festem, mert én én vagyok, nem is akarok más lenni.
- Nem vetem meg az alkoholt, de tudok mértéket tartani, ha arra van szükség.
- Nem szokásom elérzékenyülni, kb. nulla az esélye annak, hogy sírni lásson valaki, vagy hogy érzéseket csikarjon ki belőle, a szíven épp oly hideg, mint az ország, ahol születtem.
- Állatbarát vagyok, jobban kedvelem a kutyákat, macskákat, mint az embereket, az állatok legalább őszinték, főleg a macskák, teszik, amit akarnak, érdekből, élelemért.
- Tökéletesen beszélem az angolt, a franciát és valamelyest töröm a spanyolt, hála annak, hogy sok felé jártam már.
- Könnyedén adom a naivat, de jóval többet tudok a világ dolgairól, mint a velem egy korúak.

8 dolog, amit szeretek:
- Szeretem, ha azt történik, amit én akarok.
- Nem vetem meg a fájdalmat, sem okozni, sem érezni. A fizikai fájdalom jó, azt mutatja, hogy életben vagy.
- A fagyit, ki ne szeretné a fagyit?
- Ha valaki tudja, hogy többet érek nála és ezért akár... még fel is néz rám, az kifejezetten jó érzés, nem számít, hogy félelemből, vagy tiszteletből teszi.
- A képességemet, imádom a képességemet!
- Futni, a reggeli futás felpezsdít és felkészít a nap fáradalmaira.
- A telet, a tél a kedvenc évszakom. A hűvös levegő kellemes, ahogy átjárja a tüdőt, és a tél békés, csendes, olyan mintha minden várna valami nagyra, valami izgalmasra.
- A repülést, mindegy, hogy repülőgépen, vagy más módon, de a föld felett száguldani mindenhogy felemelő.

7 dolog, amit ki nem állhatok:
- A gyenge embereket.
- A túlságosan meleg nyarakat.
- A szüleimet, de legalább küldenek pénzt, de attól még nem kell őket szeretnem igaz?
- A kígyókat és mindenféle hozzájuk hasonló csúszómászókat.
- Shanet. Ha nem tudnám, hogy még most is a börtönben rohad, és így sokkal jobban szenved, mintha végeztem volna vele, akkor már nem élne.
- Az érzéseket, mindent, ami az embert eltántoríthatja a hideg céljaitól, ami megbolygathatja a gondolatokat.
- A pöttyös ruhákat... komolyan ölni tudnék, ha valaki rám akarna erőltetni egy ilyet, ahogy anyám mindig próbálta kiskoromban.

6 fontos dátum az életemből:
- 1962. július 7. - A születésem napja.
- 1973. augusztus 12. - A távozásom a családi fészekből.
- 1978. december 24. - Az első igazán élvezetes karácsonyom végre egyedül, végre ott, ahol én akarom!
- 1982. március 3. - Rájöttem, hogy szerelmes vagyok, hogy képesek elérni az érzések. Ne aggódj, többet nem követem el ezt a hibát!
- 1983. január 2. - Shane megcsalt, és az én ösztökélésemnek hála megölte azt a ribancot és mehetett a rács mögé. Az egyik legszebb napom!
- 1986. május 9. - Két pasas talált rám, és alternatívát javasoltak, miután éppen hogy sikerül meglépnem valami fura szekta elől. Meghúzom magam egy kicsit, de csak egy kicsit.

5 dolog, amit sosem fogsz tudni rólam:
- Egyetlen fóbiám van, nem bírom a kígyókat, nagyon nem.
- Gyerekkoromban féltem a sötétben, még manapság is előfordul, hogy szükségem egy kis fényre, hogy aludni tudjak.
- Anya gyakran énekelt gyerekkoromban egy dallamot, amit a mai napig sem felejtettem el, de csak egyetlen embernek énekeltem el eddig, és... ő sem volt méltó rá.
- Azért vagyok itt, mert nem túl kedves emberek akartak elkapni, de te csak hidd azt, hogy önszántamból dekkolok ebben a hodályban.
- Szeretem a naplementét, egyszerűen csak... szép.

4 tény a családomról, amit eddig nem biztos, hogy tudtál:
- Apám elég nagy ivó volt, de általában csak jó kedvű lett az alkoholtól, csak egyszer ütötte meg anyát, aki persze... szó nélkül tűrte.
- A szüleim rettegnek tőlem, azért küldtek el otthonról gyerekként, nem bírták tovább.
- Minden este pontban  6-kor együtt vacsoráztunk, de tényleg minden este. Valahogy ez az egy, ami belém ivódott, mindig megéhezem este hatkor.
- Állítólag volt egy bátyám, aki a születésem előtt pár évvel meghalt, de még csak képet se láttam róla soha.

3 város, ahová el akarok jutni:
- Tokió
- Yakutszk
- Fokváros

2 dolog, amit nem szeretek magamban:
- A hegyes államat.
- A fájdalomérzetet, ha Shanere gondolok, de egyre jobban megy, hogy kiöljem magamból.

1 személy, akire példaképként tekintek:
- Hm... én magam? Nem kell nekem más.

Vissza az elejére Go down
 
Lorelai Waters
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shane & Lorelai
» Shane & Lorelai
» Alysa & Lorelai - Utcai verekedésre fel
» Lorelai és Shane - Ahogy lesz úgy lesz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Függetlenek-