we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Exia & Jack Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Exia & Jack Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Exia & Jack Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Exia & Jack Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Exia & Jack Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Exia & Jack Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Exia & Jack Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Exia & Jack Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Exia & Jack Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Exia & Jack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Jack Farmer
mutant and proud

Jack Farmer
Diák
power to the future
Play By : Zac Efron
Hozzászólások száma : 111
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Exia & Jack   Exia & Jack Icon_minitimePént. 4 Júl. - 19:17



Exia & Jack



- Annak is szántam, tényleg valami egyedi, a film meg egészen jó volt, csak az ilyesmit érdemes valami állati nagy társaságban nézni, és közben cukkolni a másikat, hogy ne rettegjen annyira. Ha egyedül nézném, akkor a takaró alá bújnék az ilyenektől. – Vigyorodom el, nincsen abban semmi szégyen, ha félünk az ilyesmitől, végülis a rendezők és írók legfőbb szándéka, hogy ezt kihozzák belőlünk.
- Nem igazán, de oda vagyok James Cameron filmjeiért, amik annyira nem... fosatósak... – Nem akarom a csúnya beszéddel zavarba hozni, de most nem tudok rá jobb szót. – A bolygó neve Halál, a Terminátor, ilyesmik. Ezek valahol az akcióval vannak összekötve, és nem feltétlenül cél, hogy nyakló nélküli vérengzésnek legyünk tanui. -  Kezdek kissé dideregni, még pólót sem hoztam magammal, de olyan jól leragadtam diskurálni a leányzóval, hogy most még ezt is kibírom, szép leszek majd lúdbőrőzve, kék szájjal. Mint egy fagyasztott sellő.
- Nem, az kifejezetten kaki film volt, valami embertelen, hogy miért csinálták meg. A sztori nem volt rossz, de a megvalósítása... áh... – Rántok egyet a vállamon lemondóan, de milyen szerencse, hogy egy igazi filmrajongóval akadtam össze, én magam is a minimális szabadidőmben rengeteg filmet néztem meg, sokszor még alvás helyett is. És miért is nevetném ki? Egyátalán nem szégyen, ha valamihez nincsen gyomrunk. A haverjeim sem értették hogy miért bírom annyira a Pomádét, vagy a Hajlakkot, de hát ők nem is annyira az Elvis korszak rajongói, vállat rántottam, nem fogom őket győzködni. Szerintük ciki az ilyesmi, de miután én voltam a csapatkapitány, úgy voltam vele, hogy én diktálom a divatot, gyorsan le is szállt rólam mindenki. Elkezdek helyben kocogni, vállkörzéseket végezni, hogy kissé átmelegedjek, mert így rövid távon meg fogok fázni, s közben a kérdésén tűnődöm.
- Még nem, de Mr. Xavier már rám talált, és felajánlotta, hogy segít abban, hogy kiteljesedjen, mit is tudok. De... elképzelésem sincsen. Ha neked kellene tippelned, akkor milyne képességet adnál nekem? – Tágra nyílnak áfonyakék szemeim, ahogy eszembe jut valami, és látszólag megrovóan,  valójában játékosan kérdezek vissza. – Különben is, mit faggatózol, te még el sem mondtad a képességed. Kivéve ha nagyon titokzatos szeretnél maradni. – Bököm ki végül, majd  ismét mosolyra fakadok. Egyszerűen biccentek arra vonatkozóan, hogy nem sikerült jót rajzolnia, viszont ha nem szakítottam el, akkor talán ő maga is velem tarthatna. Kellemes társaságnak bizonyul, akár még folytathatnánk is.
- Most nem hoztam magammal, de ha még találkozunk, szívesen mutatok. – Eszem ágában nincsen felhívni a szobámba, még a végén félreértené a dolgot, az meg senkinek nem hiányzik, a második felére már vigyorgósabban bólogatok. – A contry-val amúgy nincsen semmi gond, a Király is sokféle stílusban tudott menő lenni. Mégis, igazad van, a rock a menő. – Emelem fel pacsira a kezemet, aztán Elvis stílusban bepózolok előtte, mintha egy képzeletbeli gitárt pengetnék, ebből egyértelmű a hangszere tipusa is. Végre el is érünk a tópartra, és sajnálkozva eszmélek rá, hogy de kár, hogy ezt itt most félbe kell szakítanunk, amikor most kezdünk csak belejönni.
- Nem is tudom, olyan komolynak, felnőttnek tűntél. Ez nem riasztott el, hogy megzavarjalak, de kinéztem belőled, hogy a picik, mint mondjuk én, lelkesen hallgasssunk a lábaid előtt heverészve. – Mosolygok rá szelíden, aztán szépen lassan lehúzom nyakamból a törölközőt, most inkább láthatóvá válik a felsőtestem, amely a sok sporttól igazán arányos, habár nem szoktam vele felvágni, igazából csak természetes következménye a mozgásnak.
- Ha felmész valami fürdőruháért, boldog lennék, ha csatlakoznál. Vagy te is az a lány vagy, aki szétfagy a hidegvízben? Egy forrócsokival kárpótolnálak utána. – Döntöm oldalra a fejem, és csalogató mozdulattal a tó felé intek.


Vissza az elejére Go down

Exia Revior
mutant and proud

Exia Revior
Diák
power to the future
Play By : Tori Tracy
Hozzászólások száma : 15
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Exia & Jack   Exia & Jack Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 14:01

Exia & Jack



- Ördögűző? Hűű… Ígérem, ezt megpróbálom bóknak venni. – nevetek a feltételezésre, amivel Jack az Exorcist-hez hasonlítja a nevem. Külön öröm, hogy nincs olyan ijesztő fejem. Végülis ez egészen jó kezdés, hiszen eddig, ha bemutatkoztam valakinek, annak a nevemről az „Ex barát, vagy barátnő” jutott eszébe. Ehhez képest az ördögűző már szintlépésnek számít.
- Azt ne mondd, hogy szereted a horror filmeket? – söprök el pár kósza tincset a homlokomból, bár nem tudom, miért lepődöm meg, a fiúk általában kedvelni szokták ezt a műfajt, csak mi lányok vagyunk ilyen kényesek. Tisztelet a kivételnek, mert valljuk be, van közöttünk is pár igazán belevaló darab. Csak én épp nem tartozom bele.
- Én szeretem őket, bár azt hiszem, soha nem néztem meg egyet sem elejétől a végéig. A legutóbb azt hiszem a Péntek 13 című alkotással próbálkoztam, de töredelmesen bevallom, kimaradtak jelenetek a közepéről... no meg a végéről… és egy kicsi az elejéből is…– pillantok Jack továbbra is töretlen mosolyára. Gondolom sejti, hogy a szóban forgó részeknél épp a tenyerem tanulmányozásával voltam elfoglalva. Körülbelül 2 centis távolságról… Most jön a pillanat, amikor ő kinevet, én meg kínosan mosolygok. Hogy szeretheti valaki a horror műfaját úgy, hogy nem tudott még egy filmet sem tisztességgel végignézni?
A srác humorát egyébként nagyon szórakoztatónak találom, így talán még az sem zavarna, ha nevetne rajtam.
Kissé belepirulok, majd elnevetem magam, amikor szabadkozó hangnemben hozzáteszi, hogy a mutációjára értendő a szüzessége.
- Szóval még nem aktiválódott a képességed? Akkor hogyhogy már itt vagy? – ingatom a fejem tanácstalanul, mert én úgy tudtam, hogy a mutánsokat az alapítók keresik fel, miután Cerebro érzékelte és lokalizálta őket.
- Nem szakítottál el a rajzolástól. Mára már befejeztem. Vannak napok, amikor nem megy olyan jól, ahogy az ember lánya szeretné. Na ez egy pont olyan nap. – emelem el az oldalam mellett nyugvó rajztáblát magamtól, hogy vessek rá egy futó pillantást, de őszintén nem tartom annyira érdekesnek a rajta pózoló menyét-sárkányt, hogy megmutassam, azt viszont nagy örömmel, és érdeklődéssel hallom, hogy Jack is amolyan művészféle, mint én.
- Ha vannak a cuccaid között rajzok is, azokat szívesen meglesném egyszer. Ezek szerint mindemellett még dalokat is írsz? Akkor igazi művészpalánta lehetsz! Remélem valami rockos dalt szerzel majd, mert az Ördögűző-lány történetét nem tudom elképzelni mondjuk country stílusban. – kuncogok halkan, de ettől függetlenül kíváncsi lennék a szerzeményére.
Az épület sarkánál bal kanyart veszünk, és miközben megtudakolom Jacktől, milyen hangszeren játszik, megkerülünk pár stílusosan formára nyiszált bokrot, meg egy sornyi sövényt, és máris láthatóvá válik előttünk a tiszta vizű tó. Alig néhány méter választ el bennünket tőle. Ahogy egyik lépésemet követi a másik, és hallgatom a megnyerő stílusú srác szavait, eszembe jut, hogy én még nem is jártam Kaliforniában, és milyen jó volna egyszer oda is ellátogatni, főleg, ha ott olyan meleg van, ahogy Jack állítja.
- Hogy tanár vagyok-e? Nem. Csak pár éve vagyok itt, és csak hobbi szinten rajzolok, de azt legalább mióta az eszemet tudom. Általában nem is verem nagydobra a dolgot, talán csak a professzor látta a rajzaimat. – felelem szerényre vett hanghordozással, elvégre szerintem nem attól lesz valaki jó, hogy sokan látták, mire képes, vagy mit mennyire jól csinál…
Vissza az elejére Go down

Jack Farmer
mutant and proud

Jack Farmer
Diák
power to the future
Play By : Zac Efron
Hozzászólások száma : 111
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Exia & Jack   Exia & Jack Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 14:41



Exia & Jack



Az ő szemeit valahol zöldeskéknek tudom be, ha minden igaz. A legtöbben egyébként is kék szemekkel születünk, mint a macsekok, aztán valakinek megváltozik. Mondjuk el sem tudom képzelni az indiánokat a kreol bőrhöz hogyan passzolna nekik a zafírszín csecsemőkorukban. Az enyém ilyen marad, még inkább elmélyült, mint a velem társalgó leányzónak, aki felettébb ritka, pozitív fogadtatásban részesít. Amikor mostanság oly sokan negatívak, cinikusak, igazi felüdülés, ha nem kap az ember egy olyan választ, hogy jeges még a víz hülyegyerek, mit képzelsz magadról?
- Azta, de egyedi neved van. Olyan, mint az Ördögűző eredeti címe. Az Exorcist. Na nem úgy értem, te sokkal cukibb vagy, mint az a banya, akit megszálltak. De ha körbe akarod forgatni a nyakad, még idejében szólj, oksa? – A kéznyújtásra elnevetem magam, és csak belecsapok, amolyan haverosan. – Miért ne tehetnénk? Még a karomat is ki akarod tépni? Na ne már... – Aztán rendesen odalépek, és megrázom a kacsóját, próbálok tippelgetni, hogy talán vezeti az áramot, vagy miért kérdezi mindezt. Talán arra utal, hogy veszélyes az egyikünk képessége? Lebiggyedő ajkakkal rázom meg a fejem, pillantásomban azonban derű vibrál, hogy ne aggódjon.
- Ja hogy úgy, tőlem nem kell félned, semmi. De tényleg semmi. Még szűz vagyok... Ilyen téren. – Teszem hozzá szabadkozva, ami röhej, mert egyébként is, de valahogy a sport, meg a túl sok hülyülés nem sodort mellém senkit, akivel ilyesmi témában is el tudtam volna merülni. Mindig azt hitték rólam, a kapitányról, hogy én vagyok a nagy nőfaló, pedig ha az ember házibulikat szervez, éppenhogy nincsen ideje csajozni, hiszen a vendégekkel és a szórakoztatásukkal kell foglalatoskodni. Na de ami késik... Az nagyon késik. Hát ez van. A mosolya ellenben igen kedves, kezdeményező, ezt már szeretem.
- De... én nem akartalak elszakítani a rajzodtól. Én magam is kontárkodom, csak most fent van a cuccom. Pedig amiért megmutatod nekem a tavat, ha nem is rajzolok, de majd írok neked egy dalt, jó? Valami igazán Ördögűzőset, vicces lesz, igérem! – Megvárom, míg besorol mellém, lassan már tényleg nem árt megindulnunk, mert egy szál kisgatyában kezd hűvös lenni.
- Tegnap, San Diego-ból. Kaliforniában ennél lényegen melegebb van, a keleti-part nagyon szeles. – Rántom meg a vállamat, ez sem tántorít el. Gyűjtök magam mellé valami frankó csapatot, és túrázni fogok errefelé is. Ez már tuti. Viszont a mellettem bandukoló lány is bőven érdekel.
- Te meg már eléggé magabiztosan rajzolgattál itt. Csak nem valami tanár vagy?



Vissza az elejére Go down

Exia Revior
mutant and proud

Exia Revior
Diák
power to the future
Play By : Tori Tracy
Hozzászólások száma : 15
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Exia & Jack   Exia & Jack Icon_minitimePént. 27 Jún. - 20:03

Exia & Jack


A hermelinszerű teremtmény egykedvű ábrázattal néz vissza rám a papírról, a bundájának mintázatával nem vagyok elégedett. Jobban belegondolva, jobban hasonlít talán valami sárkányfiókához, mint hermelinhez. A végeredményt szemlélve megállapítom, hogy ma nem vagyok olyan jó formában, így inkább napozásra kellene használnom a maradék időt idekint. Nem csoda, hogy nincs túl sok barátom ezen a birtokon, elvégre legtöbbször a rajzaimmal vagyok elfoglalva. Ezen a szokásomon talán változtatnom kellene. Mély sóhaj szakad fel belőlem, miközben elteszem a ceruzát az oldalamon lógó kisméretű táskába, amikor azonban tekintetem ismét a ragyogó égboltra emelném, meglepetten veszem észre, hogy valaki elállja előlem a napfényt. Az első, ami a barátságos mosolyán kívül szembetűnik nekem a csibészes vonásokkal megáldott idegenen, az, hogy egy úszónadrágon kívül mást nem visel, pusztán egy világos színű törölköző pihen még a vállain. Érdeklődve vonom fel az egyik szemöldököm, miközben kérdőn fürkészem a mélykék szemeket. Tulajdonosuk rám köszön, és a birtok méreteire hivatkozva útbaigazítást kér a tóhoz. Épp megkérdezném, hogy szólíthatom, mivel egészen biztos vagyok benne, hogy korábban még nem találkoztunk, amikor ő is ráébred a mulasztásra, és kurtán bemutatkozik.
- Exia, nagyon örülök. – vetek rá barátságos mosolyt, majd felé nyújtom a jobbom egy kézfogás erejéig, ám mielőtt elfogadhatná a gesztust, tétován visszahúzom a kezem előle.
- Na várj, ugye kezet foghatunk? – szűkítem résnyire a szemeimet, ajkaimon afféle csalóka mosoly bujkál. Könnyen rájöhet, hogy a kérdés a képességére irányul.
- Egyszer kezet fogtam egy itt tanuló diákkal és három napig nem tudtam használni a jobb karomat. – kuncogom játékosan, utóbb belegondolva elég kínos volt a szituáció, amin ma már csak nevetek.
Amint túl vagyunk a kötelező körökön, elpillantok arra, amerre a tavat sejtem. Nincs messze innen, csak az útvonal túl bonyolult ahhoz, hogy anélkül sikerüljön elmagyaráznom, hogy lélekben én is eltévednék. Bennreked a levegő, amit a válaszadáshoz vettem, melyet újabb széles mosoly vált fel.
- Tudod mit? Egyszerűbb, ha elkísérlek. – pattanok fel valamivel jobb hangulatban, és Jack mellé szegődöm, hogy elindulhassunk.
- Új vagy itt, igaz? Honnan jöttél? – kezdeményezek beszélgetést, mindig örülök annak, ha új diákok érkeznek az iskolába.
Vissza az elejére Go down

Jack Farmer
mutant and proud

Jack Farmer
Diák
power to the future
Play By : Zac Efron
Hozzászólások száma : 111
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Exia & Jack   Exia & Jack Icon_minitimeSzer. 25 Jún. - 18:20



Exia & Jack



Még alig ismerek valakit, és valljuk be, kora reggel nem fogok végigkopogtatni a folyosó szobái ajtaján, hogy ki tart vele. A többség valami átbulizott éjszaka után még heverészik, és ez így van jól. Nem akartam belepofátlankodni, majd én is  a részese leszek a társaságnak, nem az első napokban kell erőltetni. Kilenc körül eldőltem, mert úgyis négykor fogok kelni, hogy lefussam a reggeli adagomat. Ez meg is történt, másfél órával később, és egy pohár nyers tojással a gyomromban máris jobb a kedvem. Nem vagyok egy sportmániás, csak hiperaktív, valamivel le kell vezetni a fölös energiákat. Még mindig túl korán van a gitározáshoz, így amikor kipillantok a szobám ablakán, a tavon állapodik meg a tekintetem. Hm.. Hideg lehet még ilyen korán, de egye fene, ártani nem árthat. Gyorsan magamra kapok egy úszógatyát, a nyakam köré egy törölközőt, a lábaimra strandpapucs, és már sattyogok le a tópartra, de már az udvaron elvesztem a tájékozódásomat. Ej, pedig éveken át cserkészkedtem, ez aztán ciki. Próbálom betájolni, hogy merre is lehet a megfelelő irány, azért úgy döntök, hogy átvágok az udvaron a vélt cél felé. Kicsit csipős az idő, de nem fázom, a futástól alaposan kimelegedtem, különben is bírni kell!
Kétlem, hogy bárkivel is összefutok, ezt alaposan megcáfolja a rosszkedvű nevetés, amire odakapom a fejem, és eltérve a kinézett útvonaltól arrafelé moccanok. A negatív dolgokat egyébként sem szeretem, útbaigazítást fogok kérni, hátha az illetőnek el tudom űzni a bajait, legalább pár percre is. Közelebb sietek, ahonnan a hangot hallottam,  karbafont kézzel, vidám mosollyal fedezem fel a fanyar tekintetű lánykát, aki most is a fejét ingatja. Rajztábla! Nem akarom letámadni, de imádok rajzolni, valamennyire még tudok is, de a végén még azt hiszi, hogy csak fel akarom szedni, pedig én aztán.. Remélem nem jön zavarba, hogy kb. semmi nincsen rajtam, ha meg igen, akkor gyorsan elhúzok.
- Halihó idegen. Volnál oly bájos, hogy útba igazítasz? Elképesztő, mekkora ez a birtok, a tavat keresem. – Kérdezem összefoglaló jelleggel, aztán észbe kapok, hogy még bemutatkozni sem sikerült. Igyekszem felmérni, mennyire van lezárós kedvében, majd hozzáteszem. – Jack.– Mosolyom derűs, érdeklődő.


Vissza az elejére Go down

Exia Revior
mutant and proud

Exia Revior
Diák
power to the future
Play By : Tori Tracy
Hozzászólások száma : 15
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Exia & Jack   Exia & Jack Icon_minitimeKedd 24 Jún. - 14:38

Exia & Jack


Az elülső udvar harmonikus légköre mindig megnyugtat, és új energiákkal tölt fel, így amikor csak tehetem, itt, vagy a hátsó udvaron töltöm az időmet. Élvezem, hogy végre nem kell bezárkóznom a lakásba a képességem miatt, itt nem kell titkolnom, ki vagyok.
Az udvar pozitív értelemben vett különös hangulata úgy tűnik kifejezetten jó hatással van az alkotói tevékenységekre, így ihlet hiányában mindig kijövök ide egy kicsit. Sok diák tesz ugyanígy, biztos vagyok benne, hogy ez a hely nekik is segít, az elméjük lenyugtatásában.
Mostanában kifejezetten szeretek lényeket rajzolni. Bár a legelső lény, amit megalkottam, az életemre tört, Charles, Eric és a diákok fejlődését segítő többi tanár is mindig bátorított arra, hogy nézzek szembe a múltammal és a félelmeimmel. A képességem nem átok, hanem adomány, és meg kell tanulnom használni, irányítani. Egy nap talán egy ember, vagy mutánstársam életét mentheti meg, ha képes vagyok a segítségére indítani egy lényt a semmiből, így ha másért nem is, ezért meg kell küzdenem a régi félelmekkel. Bár évek teltek el az óta az eset óta, emlékezetemben továbbra is elevenen él az esemény minden másodperce. A tudatalattim továbbra is küzd az ellen, hogy lényeket alkossak, bár passzívan teszi, mégis észrevettem. Hiszen azóta nem vetettem még papírra fenyegető külsejű lényt, olyat, amilyen az Éjsárkány is volt. Csak kedves, szeretnivaló külsőt álmodok meg a lényeimnek, és pont emiatt gondolom, hogy a tudatalattim így óv meg engem attól, hogy újra rettegnem kelljen.
Ezek a lények alakjukat tekintve többnyire valamilyen létező állatra emlékeztetnek, csak színeikben térnek el tőlük nagyban. Szeretem őket rajzolni, de még egy ilyen művet sem keltettem életre, és úgy vélem, felügyelet nélkül nem is fogom megtenni.

Keserűen felnevetek, és csalódottan ingatni kezdem a fejem. Lejjebb engedem a rajztáblát, mely most a térdemen állapodik meg. Nevetségesnek érzem magam. Más itt tanuló diákok lávafolyamokat képesek útjukra bocsátani, tűzgömbök elevenednek meg a tenyerükön, vagy épp egyetlen pillantásukkal képesek kárt okozni más embereknek, anélkül, hogy kontrolálni tudnák. Én pedig olyan dologtól rettegek, amit tudatosan kell aktiválnom, ami nem szabadulhat el csak úgy. Legalábbis ebben a hitben élek.
Mélyen beszívom a hűvös, kora reggeli levegőt, a tüdőmben szétáradó oxigén segít kitisztítani a fejem. Mogyorószín pillantásom elidőzik a tiszta, gleccserkék égbolton, majd onnan ismét a rajzlapra téved. Minden rendben lesz…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Exia & Jack   Exia & Jack Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Exia & Jack
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Exia Revior
» Exia & Daniel I.
» Jack Tornstone
» Jack Farmer
» Josie&Jack

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Elülsõ udvar (kelet)-