we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 M&M (nem csoki) - Mark és Maureen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 13:17


Mau & Mark

A láyn reakciójára elnevettem magam. Lehet csikis volt vagy csak meglepődött a dolgon,hogy visszaböktem. Nagyon jó fej kis csajszi,anélkül is,hogy nem érzékelem az érzelmeit. Én hiszek benne,hogy neki is vannak csak az ereje miatt sajnos nem tudja úgy kimutatni,ahogy szeretné.
- Például arra,hogy nagyon sértődékeny vagyok meg ilyen rossz tulajdonságaimra. Néha vicces,de van olyan amikor túl lőnek a célon....[/color] - válaszoltam normál hanggal. Nem húztam fel magam ezen,mert teljesen felesleges meg amúgy is már tényleg nem vagyok annyira sértődékeny típus.
-Bocsi csak feltudnak idegesíteni az ilyen dolgok!-kértem elnézést Mo-tól,mert valamikor ilyen témáknál képe vagyok nagyon felhúzni magam.-Értem! Ha van kedved egyszer elmehetünk! Igen,csodálkoztam is,hogy nagyon hamar beilleszkedett! Nem! Én is így vagyok vele!
Jó ötletnek tűnt,hogy Mau-nak felvetettem azt,hogy egyszer elmehetnénk Houstonba. Úgy is ott laktam és még mindig az otthonom szóval simán körbevezetném. Megmutatnám neki a legizgalmasabb helyeket. Houston is nagyon nagy város,de azért nagyjából ismerem,ha nem is az egészet akkor legalább a felét vagy a negyedét. Mivel nagy város,ezért rengeteg helyen van szórakozási lehetőség.
-Értem! Én is ha tehetném nem mindig utazgatnék,mert egy idő után unalmas lenne! Meg nem törekszem arra,hogy mindent megnézhessek.-mondtam és továbbra az eget vizslattam.-Tényleg! Ott az pedig olyan,mint egy szív!-mutattam Maunak. Boldognak éreztem magam,hogy felmentem a kupolába.-Lassan megyek,mert még van egy-két dolgom!-mondtam és ránéztem az órára ami 5 órát mutatott.-Sőt már 5 óra van szóval én megyek is bocsi! Majd még találkozunk! Szia Mo!-köszöntem el tőle és fel is álltam majd kivettem a magnóból a kazimat és lesétáltam a lépcsőn. Remekül éreztem magam Mauval.

/Köszi a játékot Very Happy /
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 15:34


Mark & Mau

- Hé! – kapok vészemet attól, hogy visszabök. Én ugyan annyira nem vagyok csikis, de mivel nem vagyok vak a jelekre, azt észlelem, hogy Mark viszont nagyon is az. Hát ha harc, legyen harc alapon ellököm magam a talajtól, térdelésbe helyezkedem és közelebb hajolok Markhoz, hogy eztán orvul olyan helyzetet teremtsek, amelyben két oldalról tudok megcsikizni az oldalát. Így persze valamilyen szinten szembe is kerülök vele, legalábbis áthajolok rajta, szóval hogyha mozdul, még az is megeshet, hogy lefejel, vagy magára ránt. Mindenesetre ördöginek megélt, ám semmitmondó kacajra fakadok.
Beszélgetésünknek gátat szab a cselekvésem, hiszen nagyban a reakcióitól függ minden, ami a közeljövőben történik. Azért olyan sokáig nem akarom kínozni, így a kibeszélős dologra már némileg lenyugodva, nem viháncolva tudok reagálni.
- De milyen tulajdonságodra? Tudnál nekem konkrét példát mondani? – kérdezem. Nem akarok én sebeket feltépni, vagy felbosszantani őt, egyszerűen ötletem sincs arra vonatkozólag, hogy mire is gondolhat. Én nem születtem gonosznak, beszólogatós vagyok, de nem az a kipécézek valakit és úgy típus, hanem csak kimondom, ha nem tetszik valami, s mivel érzékelhetetlenek az érzelmeim, gyakran sikerül nagyon sértőnek elsüljön az, amit mondok.
- Jó-jó, azért ne húzd fel magad! – észlelem én az ökölbe szoruló kezet, s ösztönösen feltartom saját kezeimet amolyan megadón, jelezve ezzel, hogy nem akarok kérdezősködni, hogyha ez rosszul érinti. Mivel még mindig térdelek, s lassan kezd elzsibbadni a lábam, helyzetet változtatok. Az egyik ülőpárnát a fejem alá húzom és hanyatt fekvésbe fordulok.
- Sose jártam Houstonban. – szalad ki a számon. Nem azért, mintha kérdezte volna, egyszerűen témába vágott, így közöltem is vele. Érdeklődve kérdezek bele ebbe a témába is. - És a húgod is hamar megszerette az itteni létet? Mármint nem haragszik rád, amiért elrángattad Houstonból? Félre ne érts, nem akarom beléd beszélni, hogy haragudnia kellene. Egyszerűen csak tudom, hogy milyenek a húgok. Én imádom a bátyámat, kiállnék az egész világ ellen érte és belehalnék, ha valaha elveszíteném, de ettől még néha azt érzem, hogy egy kanál vízben tudnám megfojtani. – magyarázom réveteg mosollyal. Nem gondolom komolyan ezt a fojtást, nyilvánvaló. De ez is amolyan frázis, szófordulat. Sok mindent kifejez és mégsem jelent semmit. Pont, ahogyan én és az érzelmes gesztusaim.
- Nem voltam. Engem nem nyűgöz le az utazás. Kicsit röghöz kötött vagyok. Jó nekem ott, ahol élek, nem vágyom máshová. Persze, nem lenne ellenemre, hogyha lehetőségem adódna megnézni nevezetességeket, de különösebben nem kapálózom értük. Azt se tudom, hogy itt mi van a környéken. Itt élek évek óta, de nem nagyon néztem körül.. - kuncogok fel. Talán ez gáz, de most mit mondhatnék? Úgyse emlékeznék a felére sem annak, amit láttam. Egyszerűen rossz a memóriám.
- Az ott teljesen olyan, mint egy hangjegy! – mutatok fel a felhők irányába. Van ez a gyerekesség bennem. Szeretem a felhők alakjából kiolvasni az élet nagy dolgait. Jelen esetben az életem legfontosabbját. A zenét.
Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 22:08


Mau& Mark


Amikor Mau oldalba bökött felnevettem,mert nagyon csikis vagyok,így én is oldalba böktem. Kíváncsi voltam ő csikis-e. Néha kibírom ha csikiznek,de van amikor felér egy kínzással is.
Bólintottam amikor Mau arról beszélt,hogy tényleg vannak olyan nők akik megérdemlik,de azért akkor sem ilyen formában. De olyanról is hallottam,hogy van hogy a nő veri a férfit,de az ritka eset és ott valószínűleg a férfi lehet a gyengébb vagy ki tudja. Az előbb említettet a hírekben hallottam. Mostanában úgy vagyok vele,hogy nem nézem a híradót,mert csak a rosszról lehet hallani és azt sajnos be is lehet vonzani. Már az is elé ha rágondol az ember,de ha látja és fél is akkor az még rosszabb.
-Dehogy! Valakit mondjuk kibeszélnek,ami nagyon csúnya dolog főleg akkor ha nyalizol a kibeszélt személynek. Hát nem csak ez idegesít,hanem ha viccel célozgatnak valami tulajdonságomra.....ilyesmi.-feleltem és közben a fejemet neki támasztottam a falnak és felnéztem. Miközben mondtam Maunak mi idegesít akkor ösztönösen ökölbe is szorítottam a kezem. Tudom túl érzékeny vagyok,de most már kevésbé mint régebben és igyekszem nem megsértődni,felidegesíteni magam azokon a megjegyzéseken,amelyek nem tetszenek. Jól esett valakivel erről beszélni meg alapból szeretem kiönteni a lelkem. Ő barátságosnak tűnt és elég sok mindent beszélgettünk azóta amióta feljöttem,így neki tiszta szívvel elmeséltem.
-Értem! Mi is nehezen hagytuk ott Houston,de mondtam a húgomnak,hogy itt sok hozzánk hasonló ember van meg itt nem kell kívül állónak éreznünk magunkat!-mondtam és az utolsó mondatot kicsit fellelkesülten mondtam. Az okát nem tudom miért,de nagyon nem is foglalkoztatott ez,ennél inkább az égre nyíló kilátás és a Mauval való beszélgetés izgatott. Az ég gyönyörű világoskék színű volt már amennyit láttam belőle a kupolán keresztül,egy-két helyen néhány bárányfelhőt is láttam. Ekkor a felhőket sasoltam,találtam közöttük egy szív alakút meg sok más hasonlót is. A felhők is nagyon érdekeltek,mert állítólag nem mindenki ugyanazt az alakzatot látja benne,így valamilyen jelentése van.
-Igen! Nagyon nagy város,úgy hallottam,hogy emellett nagyon szép is,amennyire egy város lehet,de mindennek van egy fajta szépsége. Gondolom a kilátás éjszaka csoda szép lehet.-értettem egyet vele. A kilátás minden nagy városban általában este a legszebb és amint erre gondoltam kicsit a romantikázás jutott az eszembe,mert én egy romantikus alkat vagyok,így egy város nézős este persze valahonnan fentről is remek randi lenne,főleg csókolózni..... Ettől a gondolattól beleborzongott az egész testem.
-Igen szeretek! Itt Amerikában voltam már egy két helyen,de Európába,Afrikába még sajnos nem jutottam el pedig nagyon szeretnék. Inkább Európába meg Ázsiába. Angliába nagyon szívesen elutaznék meg Németországba is emellett még Kínába is,de ezeken kívül még sok helyre. Itt Amerikában is csak Északon voltam pedig Délre is szívesen ellátogatnék!-meséltem Maunak. Eközben kicsit ábrándoztam a szebbnél szebb Angliai tájakról,Európáról meg a Grand Kanyonról,Niagara vízesésről. Igen itt élek,de ez az ország hatalmas és egy életbe kerülne amire megtudnád nézni az összes nevezetességet.-És te szeretsz vagy voltál már máshol Kínán és Amerikán kívül?
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 18:07


Mark & Mau

- Bizony! Ma is tanultam valami okosat. Kösz, hogy jöttél, Mark! – bököm oldalba, ha már úgyis elég közel ülünk egymáshoz. Remélem nem csikis, mert ha az, akkor nem lesz oda az örömtől ezen mozdulatomra. Bár legalább majd nevethetek rajta, ha vonaglik, mint egy kígyó. Nem, mintha a nevetésem ízesebb lenne, mint a mosolyaim, de ettől én még szeretek nevetni, ahogy mosolyogni is.
- Van az a nő, aki megérdemli, de tökéletesen tisztelem a hozzáállásodat!
Nem szeretem azt, ha valaki kezet emel egy nőre férfiként, de az nincs ellenemre, ha én lecsapok egyet. Elég harcias vagyok, ami azt illeti, ha a bögyömben van valami liba, akkor gond nélkül megtépem. Mondjuk szerencsére nem kell sokszor ilyet csinálnom, eddig ha kétszer pofoztam fel bárkit, s abból csak egy volt velem azonos nemű. Mindegy, ebbe nem mennék bele, nem kellene rombolnom a rólam kialakult képet. Eddig egészen jól elbeszélgettünk, tulajdonképpen szeretném, ha továbbra is kedvelne engem Mark. Szimpatikusnak tűnik.
- És ha nem vagyok indiszkrét, miket szoktak mondani, ami idegesít?
Nem biztos, hogy szép dolog rákérdezni arra, hogy mivel húzzák fel általában, de úgy vagyok vele, hogyha egyszer ez érdekel, akkor ez érdekel, szóval állok elébe, megkérdezem. Érdeklődés csillan tekintetemben, de nem tudom, hogy mennyi jön le ebből neki.
- Igen, vele! – válaszolok. Felderülök lélekben, ahogy Wei megint szóba kerül. Már-már betegesen rajongok érte. - Őt hívták meg ide engem meg elhozott magával. Nem mondom, hogy örültem neki, hogy ott kellett hagyjam Kínát, de utólag nem bánom. Jó döntés volt idejönnünk. Itt talán ő is egy kicsit kevésbé szomorú. – sóhajtok fel. Akaratlanul is mindig idekanyarodok vissza. A szüleim halálához. Ez örök nyaktiló lesz a fejem felett. A fejünk felett.
- Shanghaiból. Jó nagy város, meg sokan is lakják. Ahhoz képest nekem itt olyan, mintha egy faluban lennék. – magyarázom mosolyogva. Persze azt nem tudom hathatósan elregélni, hogy mennyivel másabb egy kínai nagyváros, mint egy amerikai. Az egésznek a miliője más. Összehasonlíthatatlan. Sok tekintetben Shanghai a falu és New York a város, de ettől még Kína az Kína. Varázslatos.
- szeretsz utazgatni? Mármint, úgy értem, hogy volt rá lehetőséged? – helyesbítek. Én nem vagyok egy világutazó, de ettől más még lehet az. Ezért is kérdezem.

Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 11:20


Mau & Mark


-Na látod! Létezik olyan,hogy valaki túl érzékeny!-nevettem fel én is.-Igen én is,így vagyok vele ha a húgomról szólnak egy rossz szót vagy ha játszadoznak vele! Ha lány akkor értelemszerűen nem ütöm meg,mert nem szeretem azokat akik nőt ütnek,vernek meg alapból nem kedvelem az erőszakot,de ha muszáj akkor néha.......
Ezt az erőszakos témát nem nagyon kedvelem,mert utálom ha valaki ok nélkül üt meg valakit. Akkor se támogatom ha van oka,de legalább valamiért tette. Szerencsére nem fordult elő,hogy a húgomért kellet volna verekedni,de akkor is amikor megtörtént gyorsan lezavartuk......
-Igen! Én is például ha mondanak valamit rólam akkor hamar felkapom a vizet.-mondtam.-Houstonból! Igazából nem volt semmi probléma,de úgy láttam itt biztonságosabb lesz! Utazgattam ide-oda és megtaláltam ezt a helyet! Te is a bátyáddal jöttél?-kérdeztem kíváncsian,mert biztos nagyon szeretheti ha beszélt róla.
-Ti honnan jöttetek? Tudom,hogy Kínánból,de úgy értem milyen városból vagy faluból.-mosolyodtam el. Már nagyon érdekelt a dolog. Lehet valami menő nagyvárosból vagy egy kisebb faluból ahol nagyon szép a táj. Egyszer szívesen elutaznék Kínába,érdekes helynek találom,olyan egzotikus...
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 0:55


Mark & Mau

Kifejezetten szimpatikus az, ahogyan reagál a történetemre. Soha senkitől nem éreztem még ennyire őszintén azt, hogy nem röhejesnek tartana ezzel a kínaisággal, hanem megpróbálná megérteni az indokaimat, az okait annak, hogy így érzek, így vallok magamat illetőn. Egyre szimpatikusabb számomra ez a Mark gyerek, s bár ezt nem tudom éreztetni vele, azért én tisztában vagyok a mosolyom mögött megbúvó kedveléssel.
- Ha ezen múlik, akkor én is túlzottan érzékeny vagyok! – nevetek fel. Elég érdekes kijelentés ez egy magamfajtától, de igyekszem korrektül elmagyarázni neki, hogy miért is mondtam azt, amit.
- Hogyha valaki megjegyzést tesz a bátyámra, azt megütöm. Nem érdekel, hogy mekkora darab, hogy mennyire fog elbánni velem, egyszerűen csak behúzok neki. Nem, mintha sokszor fordult volna már elő ez, de keveredtem verekedésbe a családom miatt. – nem szégyellem, nem is éreztetném akkor se, ha tudnám.
- Hirtelen haragú vagyok, lázadó, sokak szerint utálatos. Szóval.. lehetek akkor én is túlérzékeny? – kérdezem. Nem, mintha akarnék az lenni, de Mark úgy tűnik nagyon vágja a témát, szóval biztos meg tudja mondani, hogy szimplán csak egy dög vagyok-e vagy túlságosan érzékeny. Egyik bélyeg sem esne rosszabbul a másiknál.
- Értem. És honnan jöttetek? Meg.. főleg miért? Valaki kellemetlenkedett veled, veletek a képességek miatt?
Sokakkal ez a helyzet, úgyhogy nem tartom különleges feltételezésnek azt, hogy erre rákérdezek. A története érdekel, úgy fordulok ültemben, s helyezkedem át, hogy ráláthassak Markra, jelezve ezzel, figyelem őt. Ha akar, elmesélhet nekem bármit ezzel az egész idejövetellel kapcsolatosan. Praktikus társaság vagyok, azt sem tudom érzékeltetni, ha éppen magamban bőszen ítélkezem. Bár miért tenném? Nem hiszem, hogy őt el kellene ítélnem valamiért.

Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 23:07


Mau & Mark


-Teljesen igazad van! Örülök,hogy te kínainak vallod magad,hiszen kínaiak neveltek fel és nekik talán egy fajta megtisztelés is lehet,hogy te is annak vallod magad. Nem szeretem a rasszizmust...sem az erőszakot.-mondtam Maunak,mert teljesen egyetértettem vele. Szerintem nem fontos ki honnan származik,nem vagyok ellene ha valaki igazából angol és mondjuk Afrikába nevelkedett fel és annak is vallja magát,sőt ez egy nagyon tisztelendő dolog. Meg azt sem csípem ha valaki azért nem barátkozik valakivel,mert ő más milyen származású. Az ilyen nagyon fel tud húzni. Végülis ha belegondolunk mindnyájan testvérek vagyunk a Földön. Egy vér csörgedezik bennünk csak a századok során ez keveredett.-Jó! Örülök neki!-nevettem fel itt én is. Lehet butaságot mondtam,de vannak olyan emberek akik le akarják koptatni a másikat.....
-Képzeld lehetséges,mert van olyan,hogy egy-egy kisebb gúnyolodásért már megsértődöm meg azt sem szeretem ha a barátaimat bántják meg,mert ott nagyon felkapom a vizet és képes vagyok ott a helyszínen azzal a személlyel elszámolni.-magyarázkodtam. Magamtól jöttem rá,hogy nagyon érzékeny típus vagyok,de a haverjaim is mondták már. Mostanában már nem vagyok annyira sértődékeny. Próbálom magamat leszoktatni róla. Kicsit hülyén hangzik,de tényleg. Vannak rá módszereim...
-Kutakodtam itt-ott és úgy döntöttem eljövők a húgommal,mert ő is ott volt velem amikor a képességemet szereztem,de neki rá 2 évre jelent meg.-válaszoltam. A történetet nem kezdtem elmondani neki,mert illetlenség ha nem kérdezik,majd ha kérdezi elmondom neki szíves örömest. Egyrészt beszélni,de mondom nem mesélem el neki anélkül,hogy megkérdezné,mert lehet nem kíváncsi rá vagy annyira nem ér rá,mert hosszú történet. Másrészt érzem,hogy úgy is sokat fogunk mi még beszélni,szóval akkorra is legyen téma.
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 22:02


Mark & Mau

- Mindketten azok. Ahogyan a bátyám is az. – válaszolom úgy, mintha ez teljesen magától értetődő tény lenne. Élvezem, ahogyan össze tudom zavarni mások vonásait ezzel. Általában nem magyarázkodom, hagyom az embereket az információ balladai homálya által lefedve, de Mark szimpatikusnak tűnik, nem akarok szekálni, vagy túlzott agyalásra késztetni. Hozzáteszek hát még valamit.
- Nem az ő vérük csörgedezik az ereimben, de ettől függetlenül őket tartom édes szüleimnek, s mindig úgy neveltek, mintha a vér szerinti lányuk lennék, szóval kínai vagyok. Mert számomra a származás azt a helyet jelenti, ahonnan a lelked származik, s nem azt, ahová a rasszod sorol. – célzok itt arra, hogy nyilván nem voltak ázsiaiak az „igazi” szüleim, de pont nem érdekel, hogy milyenek is voltak. Nem akarom őket megismerni. Nekem Zhang Mei Yue volt az édesanyám, s Xin Cao Jie az édesapám. Ezen semmi nem változtathat bennem, soha, de soha.
- elhiheted, hogyha nem lennél szimpatikus, akkor már régen hagytalak volna itt nagy magányodban, s lecaplattam volna a kupolából. – nevetek fel. Üres harangok a nevetéscsengőim, de mégis valósak. Nekem. Neki meg, Nem tudhatom.
- Nagyon érzékeny? – szalad fel szemöldököm. - Hogy lehet nagyon érzékenynek lenni? Az érzékenység nem statikus? Úgy értem.. az vagy van, vagy nincs, nem? Nincsenek fokozatai. – bizonytalan vagyok, a kérdéseim szövegezése is ezt jelzi, még ha a szavaim érzelemtartalma nem is támasztja mindezt alá. Nem beszéltem sok midnenkivel az érzékenységről és annak filozófiájáról. De ez most érdekel.
Amikor leül mellém, akkor oldalasan fordulok, hogy ránézhessek.
- És hogy kerültél ide? – kérdezem. Nem tudom, hogy hogy megy ez, engem nem hívtak, mint diákot, én jöttem a bátyámmal, hozzá kötődöm, őt hívták, ő hozott. Ez ilyen egyszerű. De sokaktól hallottam már idekeveredésük történetét. Majdnem mind érdekes volt, így Marktól is megkérdezem.

Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 21:35


Mau & Mark


-Értem!-feleltem és én is visszamosolyogtam rá. Gondolom az énekléssel és a táncolással könnyebben ki tudja fejezni az érzéseit. Nagyon sajnáltam,mert így élni biztos nehéz lehet,hogy sokszor azt hiszik érzelem mentes pedig én láttam Mauban egy fajta kisugárzást. Ha érzelmeit nem is lehet igaziaknak vélni a táncát és éneklését nagyon is sőt emellett még azt is észrevettem legalább is én,hogy ha beszélget vele az ember akkor jobban átérzi az érzelmeit. Lehet hülyeségnek hangzik,de én nagyon is hiszek benne,hogy talán egyszer megérti minden ember és nem bántja meg mielőtt megismerné.
-Az tök jó! Anyukád vagy apukád kínai?-érdeklődtem. Furcsáltam,hogy nincsenek kínai származására utaló jelek. Lehetséges az apukája kínai az anyukája pedig amerikai,de lehet fordítva is.
-Nem is tudom. Csak mondom ha nem vagyok szimpatikus neked akkor ne találkozol velem. De köszönöm a bókot! Te is jó fej vagy meg kedves!-dícsértem én is.-Igen feljöhetnénk. 3-4 hónapja vagyok még csak itt.Persze ne foglalkozz velük majd talán egy szép napon úgy is megértik! Jó embertől hallod aki nagyon érzékeny,de nekem is ezt szokták mondani és általában próbálom is betartani.-nevettem el magam. Ez tényleg igaz volt rám. Sokszor megtudok sértődni apróságokon,de mostanában már nem annyira. Még szerencse.
Bólintottam és helyet is foglaltam mellette. Az egyik érdemet felhúztam a másikat pedig kinyújtottam. Kellenes hely volt ez a kupola. Úgy döntöttem többször felkeresem a helyet Mau társaságában.
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 13:54


Mark & Mau

- Nagy szónak hangzana, hogy az éneklés az életem, úgyhogy nem ragadtatom el magam. Inkább csak annyit mondok, hogy igen, szeretek énekelni. Így legalább együtt élek a zenével. – mosolygok rá üresen.
A visszakérdezése szórakoztat, tetszik, hogy nem képed el rögtön és néz hülyének, hogy nem lehetek ázsiai, amikor nem is nézek ki annak. Ledobom magam törökülésbe a földre, mielőtt válaszolnék neki, hátam mögé támaszkodom talajra fektetett alkarjaimra, majd a lábaimat is kinyújtom. Félig a kupolán kívül elterülő égre, félig Markra tekintek fel.
- Nos, Mark.. – használom az igazi nevét. Ez a kínaizás csak az én hobbimból fakadt, nem várom komolyan, hogy elfogadja, mint ahogy én sem akarom feltétlenül így nevezni őt.
- ..ami azt illeti, igen. Kínában születtem, onnan származom.
Nem szeretem kérdés nélkül ecsetelni, hogy kínai nevelőszülők lettek az édesszüleim, hogy a bátyám is kínai, de én mégis kilógtam a sorból. Ha kérdez, akkor válaszolni fogok, de ez a téma olyan makacsul érint érzékenyen, hogy nem szoktam magamtól ragozni, ami azt illeti.
- Miért ne találkoznánk? – nevetek fel őszintén, még ha úgy is hangzik, hogy egy kongó fazekat szólaltatnak meg kacagó hangjaim. -  Jó arcnak tűnsz és ez a suli sem olyan hatalmas, hogy elkerüljük egymást. Legközelebb, hogyha táncolni lenne kedved, keress meg, feljöhetünk ide együtt is. Apropó.. régen itt tanulsz már? – kérdezem, mert talán a suli mégis nagy, hiszen nem találkoztunk még, pedig mi Weijel elég rég itt vagyunk.
- Köszönöm, kedves tőled! – mosolygok rá. Így, hogy tudja mi a képességem, talán már nem lesz számára annyira fura a viselkedésem, s én is felszabadultabbnak érezhetem magam attól, hogy nem kell folyamatosan gondolkodnom azon, hogy gesztusaim vajon miképpen csapódnak le a másikban.
- Megesik néha, de már megszoktam. Tíz éve így élek, el lehet viselni. Vannak érzéseim, így én nem tartom magamat üresnek, a mások véleménye meg.. nem mindig érdekel. – vonok vállat. - Nem ülsz le? – kérdem, mert a felfelé tekintgetéstől elfárad lassan a nyakam.

Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeKedd 8 Júl. - 22:23


Mau & Mark

Mialatt beszélgettünk végig azon töprengtem,hogy ez a lány nagyon kedves,de miért tűnt a mosolya olyan semmiennek meg bármi érzelemkifejezése. Nagyon ezen járt az agyam egész idő alatt. Nem rosszindulatból tanakodtam ezen,de ez nem mindennapi. Az egszer biztos,hogy jól takarja az érzelmeit. Időnként nem gond ha az ember nem mutatja ki az érzéseit,de benne az az aggasztó,hogy kimutatja,de olyan mint ha nem tudná hogyan tegye valójában.
-Talán szeretsz énekelni?-érdeklődtem. Nem hiába mondhatta,de mondjuk igaz,hogy az éneklés sokak számára érzelemkifejező módszer. Mindig is szerettem karaokezni,énekelni bár a hangom nagyon nem jó. A barátaimmal néha egy-egy videoklippet megnéztünk együtt a tv-ben és ha már tudtuk a szövegét akkor együtt énekeltük. Régen sokszor bámultuk a tv-t,mert akkor is legalább több időt töltöttünk együtt meg egyedül nem volt annyira élvezetes.
-Tiao Ren?-ejtem ki hibásan.-Talán kínai vagy japán származású vagy?-furcsáltam hiszen nem volt fekete a haja és a szeme se meg az arca se látszott ázsiai beállítottságúnak. A Tiao Ren név nem volt rossz,legalább kicsit különlegesebbé tenné a nevemet.-Hívhatsz néha úgy,de a Markot jobban szeretném. Esetleg ha táncolok akkor szólíthatnál így ha persze találkozunk még és kedvelsz engem...
Bekapcsolta a mixét is. Jó kis ritmusa volt. Aztán egyszer csak felismertem,hogy ő is énekel a mixben.
-Szép hangod van! Te aztán értesz a zenéhez!-dícsértem meg közben rá is mosolyogtam.
Amikor a képességéről beszélt csak bólintottam. Nagyon meglepődtem. Akkor ez volt egész idő alatt az oka annak,hogy olyan semmilyennek tűnt a nevetése....stb
-Igazán nehéz lehet neked! Gondolom sokszor mielőtt megmagyarázhatnád az embereknek faképen hagynak.


A hozzászólást Mark Townsend összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 10 Júl. - 21:36-kor.
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 23:33


Mark & Mau

Én nem mondanám komolynak a táncolásomat, mármint.. lehet ezt nálam jobban is csinálni. Csak azért kezdtem bele a táncba, mert az a capella fellépésekhez kellett koreográfia is és nem akartam nagyon égni, ha nem megy valami. Aztán kiderült, hogy van hozzá némi tehetségem, bár még mindig inkább énekelek, mint táncolok. Viszont utánzásban egészen jó voltam mindig is, ezért tudtam felvenni a ritmusát, s ha nem is tökéletes mását adni a lépéseinek, azért túllépni a gyenge próbálkozás szintjét.
- Sokaknak az, mint ahogy az éneklés is! – keseredek meg erre belülről, de nem sok mindent érzékelhet belőle. Tánc közben a felszabadultságát magamba szippantottam, ő lett a legújabb hang a kottámon. Persze semmit nem vehetett észre ebből, mert általában nem is érzik mások, amikor ellopok tőlük valamit, mintha indigóznám az érzelmeiket. Én sem mindig veszem észre, a képességemnek ezt a részét kevésbé uralom. A másik részén meg nincs mit uralni, lévén az csak úgy van és kész.
- Nos, a Markra nem nagyon tudok mit kitalálni, de tudod mit? Adok neked nevet az anyanyelvemen! – ajánlom fel. Az angolom olyan szép, hogy a kiejtésem és a nevem alapján simán hihette, hogy amerikai vagyok. Pedig nem, s most ezt majd ő is megtudja.
- Tiao Ren. – ejtem a kínait anyanyelvi szinten, s ha tudnék olyat, hogy érzelmileg a külvilág felé is átszellemülök, akkor megtenném. - Tiao azt jelenti, hogy tánc, a ren pedig embert és lelket is jelent. Szóval táncoló lélek, valami ilyesmire gondoltam. Nem kell használd, s én sem biztos, hogy így nevezlek, ha nem akarod, de szeretek kínai nevet adni azoknak, akiket megismerek. Így legalább olyan, mintha otthon lennék. – mosolyodom el szárazon. Ez a szokásom régóta megvan, de nem nagyon szoktak lenyűgöződni tőle az emberek. Mindig csak a kérdéseket kapom, hogy mi a csoda közöm van nekem Kínához úgy, hogy nem is látszom nem hogy kínainak, de még ázsiainak sem. Fárasztó, de ilyen szempontból szerencse, hogy nem tudják, nem érzik rajtam mennyire fárasztanak. Csak mosolygok, mintha lenne bármi értelme. A képességét érdekesnek tartom, sokaknak megkönnyítené az életét, hogyha két bal lábukat ilyen képességre cserélhetnék a csoportban. De persze most megint én voltam a gonosz.
A magnóhoz lépek, visszateszem a kazettámat és bedobom a legutóbbi mixet, amit bátyámnak is megmutattam. Azóta újraénekeltettem a csapattal, hátha Amy így nem lesz hamis. Még nem mutattam meg Weinek, de meg fogom tenni. Maximálisan adok a véleményére, talán az övé az egyetlen a földön, ami érdekel is.
- Ez a legújabb, amin dolgoztam! – indítom el a lejátszás gombot, s mintegy önkéntelenül is előszaladnak belőlem a saját szólamom hangjai. Miközben beleénekelek pár taktust, hallhatja, hogy a mixben szóló hang hol az enyém, s hol nem az. Persze csak akkor, ha figyel. Nem éneklem végig, mert beszélgetünk, s úgy meg nem illik, ugyebár.
- Nos, a képességem nem ilyen hasznos, mint a tiéd. Úgy neveznek, hogy érzelmi fekete lyuk vagyok. Láttad az előbb a mosolyomat, ugye? És éreztél valamilyen vidámságot felőlem áradni? Naná, hogy nem. Hát emiatt van. Ez az én képességem. Legalábbis az egyik része ez. – megkönnyebbülök, hogy megkérdezte. Legalább nem fog rám hülyén pislogni, hogyha mondjuk felnevetek valamilyen viccén, s még a nevetésemnek is fűrészporíze lesz.

Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 23:11

A lány elnevetette magát a megjegyzésemen ami a hangomról szólt. Olyan semmilyennek tűnt a nevetése,de attól még lehetett igazi. A válasza nagyon frappáns volt,még pedig az,lehet képezni azt ha nagyon szeretnéd és közben kacsintott rám egyet. Jófejnek tűnt,de még is olyan furcsa,hogy bármilyen érzelmet sugározott az olyan hamisnak látszott. Amikor elkezdtem táncolni akkor megszólalt,hogy szereti ő is ezt a számot. Amikor a zene elindult ő már el is kezdett táncolni majd amikor én belekezdtem elém pattant és leutánozta a mozdulataimat ami nagyon bejött. Gyorsan tanul,szóval a vérében van a tánc vagy akár ismeri ezeket a mozdultokat. A szám hamar véget ért és az utolsó lépés egy felugrás a talajról hátonfekvésből volt. A produkcióm után a csajszi megdícsért és meg is kérdezte mióta foglalkozom vele.
-Köszönöm! Mindig is imádtam táncolni,nekem ez egy fajta érzelem kifejezési módszer meg mindig is feldobott,de ahogy te is mozogtál,így megérted szerintem te is ezt! Komolyabban 10 éves korom óta táncolok.-válaszoltam kedvesen és nagyon boldog voltam,hogy végre egy hozzámhasonló lánnyal is beszélgethettem a táncról ugyan is nem nagyon találkoztam eddig hozzá hasonló emberekkel akiket ennyire komolyan érdekelt a tánc.
Be is mutatkozott így megtudtam a nevét,hogy Maureennek hívják,de Maunak fogom becézni,hiszen ez tetszik nekem. Aztán megkérdezte,hogy engem hogy hívnak.
-Mark Townsend vagyok! Becézhetsz is ha akarsz úgy sincs semmi becenevem! Jó egy van az az M,de nem valami nagy szám! Ja és ha már a táncnál tartunk akkor el kell mondanom,hogy imádok mozogni az éltet engem és egy pár lépést a képességemnek köszönhetek,mert izommemorizációs kézségem van. Általában csak akkor használom ha ténylegesen nem tudom megtanulni a lépést. Nagyon kitartó vagyok,így ritkán fordul elő. Te mióta foglalkozol a táncolással?
Utána azt is mesélte,hogy saját a mixe ekkor fel is ajánlotta,hogy mutathat egy másikat. Csak bólintottam. Az előző nagyon tetszett. Tehetséges leányzó!
-Ha már én is elmondtam mi a képességem akkor esetleg nem mondod el a tiedet is?Persze nem muszáj ha nem akarod,én nem erőltetem. Végülis megértem,mert nem is ismerjük még ahhoz annyira egymást,hogy elárulj nekem ilyen információkat.
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 20:51


Mark & Mau

Elnevetem magamat a megjegyzése hallatán. Bírom, hogyha van valakinek önkritikája, még akkor is, hogyha jelenleg ez a nevetés olyan, mintha egy fémhordóba dobott kő kongana tompán.
- Lehet azt képezni, hogyha igazán szeretnéd. – kacsintok rá, s mellékelek hozzá egy hamisnak tűnő, ám annál igazibb mosolyt. Csodálom, hogy még nem kérte ki magának a stílusomat. Itt általában rá szoktak kérdezni arra, hogy mi a fene bajom van, amiért ilyen semmilyen vagyok.
- Hű, azt nagyon szeretem! – kezd el járni a lábam, amint meghallom a zenét. Nem akarok én csatlakozni a mozgásába először, de végül csak nem bírom leállítani magam és egy alkalmas pillanatban Mark elé szökkenek, s letükrözöm a mozdulatait, már amennyire sikerül. Persze több ebben a saját elem, nem akarok teljesen majomnak tűnni, aki csak utánozni kíván. Nem nyomom el őt, nem táncolom túl, van bennem mozgási intelligencia. Kicsit olyan módon lépek be ebbe a táncolós mókába, mint dallamba a kíséret, a vokál. Csak követem, kiegészítem, hogy aztán amint egy lendületes spárgával és abból való felhúzott térdű üléssel zárom az egészet, pihegve feltekintsek rá.
- Nagyon jól táncolsz! – dicsérem, s bár ez nem üres frázis, annak tűnhet. - Mióta foglalkozol ezzel? – kérdezek rá. Nem feltételezem, hogy a képessége miatt tudna ilyen jól mozogni, de sose lehet tudni. Ezért is találták fel a kérdéseket, hogy mindig legyen mivel továbbgörgetni egy beszélgetést.
Kiseprek arcomból pár kósza, barna tincset, majd feltápászkodom. Leporolom kezemet, majd fejet hajtok Mark felé.
- A nevem Maureen, de szólíts Monak, Maunak, ahogy tetszik! – engedem most el a kínai vonalat. Nem hiszem, hogy bevenné a gyomra és különben is.. elég kevesen hívnak itt Maureennek, belefér eggyel több személy.
- Hát benned kit tisztelhetek? – kérdezek rá még koromhoz képest is körülményesen a nevére, majd visszatérek a zenére, amit én hallgattam.
- Saját mix volt, ha érdekel, mutathatok másikat. – hagyom rá a döntés jogát.

Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimeSzomb. 5 Júl. - 10:27

A lány megfordul és köszön,közben oda lép a magnóhoz s lehallkítja azt. Érzelemet az arcán nem látok,de ettől még nagyon szimpatikusnak tűnik. Szép az arca,sőt inkább nagyon is vonzó. Nem gondolhatok erre. Ha meglátok egy szép lányt nem szabad mindig arról ábrándoznom,hogy milyen gyönyörű és hasonlók. Végülis csak alkottam róla egy véleményt ez még nem a világ vége. Nem csavartam el a fejét mint a legtöbb fiú. Nem szeretek játszadozni mások érzelmeivel. Na jó ennyit erről.
Aztán meg is kérdezi,hogy és énekelni szeretek-e.
-Szeretek,csak hangom nincs!-nevetek felé.-Inkább a táncé a szívem!-amikor ezt kimondom azon monfordírozom,hogy olyan érzelem mentesnek tűnik ez a lány pedig a tánca nagyon is érzékletes volt. Talán nem szereti kimutatni mások felé? Kitudja,de attól még jó társaság. A kezemben lévő kazettára pillant és megkérdezi milyen.
-Flaschdance-Maniac. Erre nagyon is szeretek táncolni. Klassz volt a zene amire táncoltál.
Aztán egyszer csak érdeklődik,hogy táncolni jöttem-e fel.A válaszom egy bólintás,amelyet az követ,hogy oda lépek a magnóhoz és behelyezem a kazettát majd az elindítás gombot megnyomom és elindul a zene. A ritmus átjárja az egész testemet,majd elkezdek mozogni. Ez a szám sok emléket felidéz. A filmet is felidézi amikor először láttam nagyon motivált,igaz akkor már táncoltam,ennek ellenére nagyon sok lépést tanultam belőle. A mozdulatok csak magától jönnek és jobbnál jobbak követik egymást. A zene egy kis idő után véget ér,majd a láyn felé pillantok.
-Hogy tetszett?-Kérdezem s rávigyorgok.
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimePént. 4 Júl. - 23:32


Mark & Mau

Amikor táncolok, akkor semmi sem létezik számomra, csak a zene, a mozdulatok és a világ semmissé válik. Éppen ezért lepődöm meg annyira, amikor valaki a vállamhoz ér. Még egy halk sikkanás is kiszakad tüdőmből, de aztán hamar moderálom magam. Persze tudom én, hogy nem érezheti ijedtségemet, ahogyan a reá vetett mosolyom is tökéletesen üresnek tűnhet a srác számára, de ettől én még tényleg örülök annak, amit mond. Már annak a részének, hogy ezsméletlenek a lépéseim. Jólesik a dicséret, főleg úgy, hogy soha, senki nem szokta ezt megejteni ismeretlenül, mert a képességem megakadályozza őket abban, hogy érezzék a felőlem áradó érzéseket, így a táncom és a dalaim is semmitmondóak számukra. Azért is lépek fel csoporttal, mert olyankor legalább a többiek érzelmi áradása engem is átölel.
- Szia! – köszönök is, miközben a magnóhoz lépek, s lehalkítom azt. A mixnek vége van, egy újabb, szintén saját munka következik, de azt nem akarom már bömböltetni. Kíváncsian nézek Markra, s bár nem érezhető ez sem, az érdeklődésem valós.
- És énekelni? – támadom le rögtön. Naná, nem is én lennék, hogyha nem ezt tenném. Nekem az ének előrébb való, mint a tánc, de a fellépéseken a kettő együtt jár, szóval mindkettőt szeretem. Mondjuk a klasszikus táncokért nem vagyok oda, sose táncoltam európai páros táncokat, az ilyen hiphop-szerű, modern balett -féle dolgokat, utcai táncokat szeretem. Na és persze a polgárpukkasztó koreográfiát.
- Milyen kazi? – kérdezek rá, ha megláthatom nála a hozott kazettát. Majd még egy kérdéssel megjutalmazom. Minden szavam olyan, mintha valami elszúrt szakkönyvet olvasnék fel tárgyilagosan, de nem zavartatom maga rajta. Megszoktam azt, ahogyan reagálni szoktak rám.
- Csak nem táncolni jöttél fel ide? - meglepne, de azt hiszem, hogy örülnék neki. S mivel előrébb való az érdeklődésem a modornál, a bemutatkozást elfelejtem megejteni.

Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimePént. 4 Júl. - 22:35

Éppen a folyóson  a szobám felé sétálok a gondolataimba merülve. Oda is érek a szobámhoz ahová épp csak beugrok,hogy átvegyem a farmeromat és a felsőmet egy sportosabb viseletre ugyanis kicsit felmegyek a kupolába táncolni. Gyorsan leveszem a pólóm és átváltom egy szürke trikóra,majd a nadrágomat egy melegítőre. A tornacipőmet is átváltom egy sportosabb darabra. Szobában kicsit ledölők az ágyamra és arra gondolok,hogy vajon most anya láthat-e odafentről. Szerintem igen és örül neki,hogy együtt Skylerrel eljöttünk az X-Birtokra. Nagyon hiányzik,így sokszor arra gondolok,hogy itt van velem a lelkem egy részén és segít ha kell. Sokszor úgy érzem mint ha ő súgná meg nekem a kérdéseimre a választ. Vagy pedig annyit gondolkodok a dolgokon,hogy ez már természetesen jön. Nem tudom,de erre valószínüleg soha nem is fogok rájönni,hiszen az életben vannak kérdések amikre nincs válasz illetve nem találjuk meg a választ. Gyakran gondolkozok ilyeneken ugyan is nagyon érdekel a filozófia és a pszichológia egyaránt. A jövőben valamelyikkel nagyon szeretnék foglalkozni. Úgy gondolom először magunk problémáit kell megoldani aztán másét. Előfordul,hogy elveimet papírra vetem,mert hasznosnak érzem őket és a közel jövőben még lehet rájuk szükségem.
Hamar felállok az ágyról,mert mialatt gondolkoztam biztos elment egy kis idő. A kazettáim közül kiválasztom a Flashdance-Maniacot. Arra fogok táncolni ha természetesen nem zavarok senkit. Az egy klasszikus szám amire imádok táncolni,mert abba a számba tudom legjobban kifejezni érzéseimet a táncmozdulatokkal. A zene meg a mozgás a lételemem. Azok nélkül nem tudnék élni. Tánc közben a szám hatására külön féle érzések kerítenek magába,amitől a mozgásformák is még erőteljesebbek,érzelmesebbek lesznek. Gyorsan felfutok a csigalépcsőn s közben hallom,hogy szól valami összeállításos dal. Egészen tetszik. Nagyon motiváló hatású. Felérek a tetejére és onnan látom,hogy egy világosbarna hajú láyn táncol. Tetszenek a mozdulatai nagyon kifejezőnek tűnnek. Nem akarom megzavarni,így leülök a lépcső tetejére. Az arcát néha oldalról tudom megpillantani amikor úgy fordul. Lehetetlen róla leolvasni érzelmet,de a tánca nagyon is érzékletes. Nincs erőm,ellenálhatatlan számomra ez a lány. A mozdulatai megígéznek,így hát felállok és tapsolok,utána oda sétálok hozzá. Nem hallja,hiszen a zene dübörög,így megérintem a vállát és megszólítom.
-Szia!-üdvözöltem.-Nem akartalak megzavarni,de a lépéseid eszméletlenek. Én is nagyon szeretek táncolni.
Vissza az elejére Go down

Xin Mo Mo 'Maureen'
mutant and proud

Xin Mo Mo 'Maureen'
Diák
power to the future
Play By : Anna Kendrick
Hozzászólások száma : 76
Kor : 29



TémanyitásTárgy: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitimePént. 4 Júl. - 16:28


Mark & Mau

Szeretem ezt a helyet, mert szabadnak érzem magam és úgy üvölttethetem a zenémet ahogy csak akarom. A kupolának nagyon jó az akusztikája is, szóval gyakran járok fel énekelni és táncolni. Ma is erre vetemedtem.
A magnóból egy saját mixem dübörög, kiírtam kazettára, így fel tudtam hozni ide is. Nem nagyon szoktam mindenki fülének kiteregetni a zenémet, de itt fent nem érdekel senki és semmi. Ez az én helyem, itt élvezem a létet a legjobban, mert szinte mindig egyedül vagyok. Éjjelente csak csillagokat lesni osonok fel, s ha unom a magányt, akkor a bátyámat is felcipelem ide. Számát nem tudom megmondani annak, hogy hányszor nézte már meg a készülő koreográfiát az én interpretációmban, vagy hányszor próbáltam meg rávenni, hogy énekeljen itt velem. Táncoltam körülötte, ugráltam, tomboltam, énekeltem. Senki mással nem szívesen osztanám meg ilyen mélységig ezt a helyet, csak vele.
Na jó, ez így nevetséges, elvégre a kupola mindenkié. De amikor csak én vagyok itt, akkor az enyém, s hajlamos vagyok ezt örök érvényűnek tekinteni.
Szeretek olyan táncot kitalálni, ami valamilyen szinten kifejezi a mellette énekelt dal tartalmát. Most valami újat kívántam kipróbálni, ezért is jöttem ide.
Farmer sort van rajtam, hozzá vádlim közepéig felérő szárú tornacipő, felemás színű fűzőkkel. Felsőtestemre sportosnak is mondható, ejtett vállú póló feszül, rajta a felirat híven tükrözi azt, hogy mit is gondolok arról, ha valaki nem bírja elfogadni a stílusomat, vagy engem úgy egyáltalán. Egyezményes jelként a középső ujját lobogtató fehér koponya díszlik a fekete felsőmön, mely alól a jobb laposkámra tetovált monda egy része is kikandikál.
Háttal vagyok a kupolába vezető lépcsőnek, elmerülve a táncban és az éneklésben. Nincs semmi átélés abban, ahogyan dalolok, s táncom sem közvetít érzelmeket, de én tökéletesen felszabadultnak érzem magam. Egyedül vagyok, ilyenkor elhiszem, hogy nekem is vannak kifejezhető érzéseim.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: M&M (nem csoki) - Mark és Maureen   M&M (nem csoki) - Mark és Maureen Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
M&M (nem csoki) - Mark és Maureen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mark&Sky
» Mark Wahlberg
» Mark Townsend
» Mark & Logan
» Charlene&Mark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Padlástér :: Kupola és az ide vezető lépcsõ-