we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tati és Angie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Tati és Angie   Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 0:48

First topic message reminder :

Kezemben egy vaskos könyvel ülök le egy kényelmes fotelbe. Át kell gondolnom a mai napot. Kaptam egy csomó feladatot amit át kellene néznem és ráadásul gyakorolnom is kellene, de semmihez sincs erőm. Legszívesebben a szobában heverésznék egész nap és nem csinálnék semmit, hogy ez meddig lenne jó, sokáig. Azért mégse a szobába igyekeztem hanem ide, hogy legalább látszatát keltsem annak, hogy bizony aktív vagyok, amúgy lehet, hogy a könyv mögé rejtőzve alszom egy jót. Ez most egy olyan időszak, hogy semmihez sincs kedvem, mondjuk Blaise-zel tölteni a napot az jól hangzik, de neki dolga van és nem ér rá mindig, hogy velem legyen. Le kéne foglalnom magam, valamit kitalálni, mert az unalom is megőrjít már.
Ekkor pillantom meg Tatit. Olyan keveset beszélünk annak ellenére, hogy szobatársak vagyunk. Szimpatikus lány és kedvelem is ahogy Gabriel-t is. Őket ismertem meg legelőször, mondjuk nem a legjobb kereteken belül, de már akkor megkedveltem őket.
Lehet csupán a hangulatomnak egy kis beszélgetés hiányzik, sokat vagyok egyedül, ami azért nem olyan jó. Bár egyre inkább sikerül barátokra szert tennem.
-Szia Tati! Mi járatban erre? - próbálok meg beszélgetést kezdeményezni. Jó lenne kicsit jobban megismerni. Mellesleg a könyvre nem tudok figyelni és a csend is olyan álmosító, hogy na még!
Az utóbbi napokban amúgy is csak Blaise-zel beszélgettem, egy csajos csevegés, pletykálkodás már hiányzik.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Tati és Angie   Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 10:48

Nem mondanám, hogy a létező legkönnyebb dolog levelet írni a szüleimnek. Nem mintha alapból a szülőkkel könnyű lenne levelezni. De olykor, havonta írok nekik néhány sort, összefoglalóan, annak ellenére, hogy szinte minden héten beszélünk telefonon. De tudom, hogy örülnek a leveleknek, hisz az kézzel fogható, maradandó emlék, és mint azt anyám már említette párszor, mint egy szem gyermek, minden piszlicsáré szart megőriznek, ami velem kapcsolatos. Így hát felhúzott lábaimra támasztok egy könyvet, rajta a levélpapír, kezemben a toll. És virít az első sor:
~ Drága Anyu és Apu! ~
És ennyi. Mert hát mit is mondhatné, írhatnék? És nem csak azért, mert mi van, ha más is olvassa a levelet és olyat tud meg, amit nem kellene. De nem hinném, hogy ha a teljes igaz valóságot írnám le, azzal megnyugtatnám a szüleim.
~ Drága Anyu és Apu! Jól érzem magam, minden rendben. A múltkor kirándulni voltunk a sivatagban, ahol belebotlottunk egy rakás agyhalott zombiba, akik a földbe akarták verni a fejünket... ~
Azt hiszem, anyám szívinfarktust kapna...
~ De semmi baj, jól vagyok. Utána Gabriellel elugrottunk Hawaii-ra, mert totál ki voltam borulva, és mivel piálni akartam megvámoltunk egy üzletet, majd náluk vodkáztunk, aztán egész éjjel... ~
Khm... nem, ezt aztán végképp nem bírnák, és azt hiszem, Gabe-re se vetne túl jó fényt. Márpedig eddigi meséléseim alapján kedvelik, még látatlanban is. Nem kéne lerombolni a dolgot.
Elsőre észre se veszem, ahogy Angie belép a társalgóba, köszönésére rezzenek össze, apró pacát ejtve az üres lapon. Mindegy, ebből így úgy sem lesz levélírás.
- Szia! - emelem a fejem mosolyogva, majd egy gyors pillantást vetek az ölemben tartott cuccra aztán már vissza is siet tekintetem szobatársamra.
- Levelet próbálok írni a szüleimnek. Kevés sikerrel - vonom meg a vállam vigyorogva.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Tati és Angie   Tati és Angie - Page 2 Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 0:48

Kezemben egy vaskos könyvel ülök le egy kényelmes fotelbe. Át kell gondolnom a mai napot. Kaptam egy csomó feladatot amit át kellene néznem és ráadásul gyakorolnom is kellene, de semmihez sincs erőm. Legszívesebben a szobában heverésznék egész nap és nem csinálnék semmit, hogy ez meddig lenne jó, sokáig. Azért mégse a szobába igyekeztem hanem ide, hogy legalább látszatát keltsem annak, hogy bizony aktív vagyok, amúgy lehet, hogy a könyv mögé rejtőzve alszom egy jót. Ez most egy olyan időszak, hogy semmihez sincs kedvem, mondjuk Blaise-zel tölteni a napot az jól hangzik, de neki dolga van és nem ér rá mindig, hogy velem legyen. Le kéne foglalnom magam, valamit kitalálni, mert az unalom is megőrjít már.
Ekkor pillantom meg Tatit. Olyan keveset beszélünk annak ellenére, hogy szobatársak vagyunk. Szimpatikus lány és kedvelem is ahogy Gabriel-t is. Őket ismertem meg legelőször, mondjuk nem a legjobb kereteken belül, de már akkor megkedveltem őket.
Lehet csupán a hangulatomnak egy kis beszélgetés hiányzik, sokat vagyok egyedül, ami azért nem olyan jó. Bár egyre inkább sikerül barátokra szert tennem.
-Szia Tati! Mi járatban erre? - próbálok meg beszélgetést kezdeményezni. Jó lenne kicsit jobban megismerni. Mellesleg a könyvre nem tudok figyelni és a csend is olyan álmosító, hogy na még!
Az utóbbi napokban amúgy is csak Blaise-zel beszélgettem, egy csajos csevegés, pletykálkodás már hiányzik.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Tati és Angie   Tati és Angie - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tati és Angie
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Blaise és Angie - Csak egy hétvége...
» Tati, és Gabriel
» Tati & Ethan
» Tati & Gabriel
» Leah & Tati

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Második emelet :: Második emeleti társalgó-