we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kutyasétáltatás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 22:20

First topic message reminder :

Vidáman szaladgál az erdő fái között egy pej szőrzetű kutya. Nem régóta él itt, de határozottan kellemesebb hely, mint Afrika, a sivatag. Akkora hőség nincsen. És ez a rengeteg fa és állat! Életében nem látott ennyit, mint itt az Újvilágban, ahová Gazdija elhozta. Illetve ahova ő akart menni. Mert nagyon okos ám ő. S, hogy Gazdija van arról nyakörve is tudósít, rajta nevével: Atlasz. Atlasz tehát örül új otthonának. Van itt mindenféle finomság: jó ízű patak, amiből kedvére lefetyelhet. Kisebb állatok, mókusok, madarak, akiket kedvére kergethet. Néha napján olyan ügyes, hogy még el is kap belőle egyet-egyet. Ösztönén nem tudván uralkodni jó ízűen el is fogyasztotta zsákmányát, a maradékot pedig gondosan elásta. Még annak ellenére is, hogy Gazdija finom ételt csempészet ki neki nap mint nap. Atlasz jól beosztotta elemózsiáját, így sosem éhezett. Pár nap alatt már egész jól kiismerte az erdőcskét, meg a tó környékét. De attól a sok víztől nem érezte jól magát, így maradt az erdőben, amely újdonsült urának érezheti magát. Más négylábúhoz nemigen volt szerencséje, az egerek és a patkányok rendre elfutottak tőle, akárcsak a róka. Amit nehéz megszoknia az időjárás. Jó, nincs annyira meleg, hanem egész kellemes, de ez a sok eső! Ez nagyon új számára. Szerencsére talált egy jó búvóhelyet az egyik fa tövében. Igaz, már lakott volt a hely egy agresszív rozsomák képében, de Atlasz igen gyorsan kiűzte a vad menyétfélét. A helyi vadmacska populáció sem fogadta kedvesen az újdonsült lakót, de hamar jobb belátásra bírta a cicusokat. Azóta csak fent a fák ágai közt járva és ugrálva mernek csak közlekedni. Atlasz uralma egyre biztosabb itt ahol ember alig jár. Ennek ellenére mégis valami szomorúság van szívében, ami mindig csak akkor múlt el, mikor Gazdija meglátogatta. Hiába élt kóbor kutyaként, csak emberi társadalomban mozgott. És ez egyre jobban hiányzik neki.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 2:49

Gazdi nem mozdul. Valami baj van. Atlasz kutya mivoltában többet nem tud felfogni. Nem is kell mert Gazdi lehajol és kezei közé veszi buksiját. Atlasz engedelmesen leül, nyugton marad. Érzi már, hogy Gazdit valami nyugtalanítja. De nem tudja mi. Ez zavarja. Talán ő csinált valami rosszat? És Gazdi megharagudott ezért és most elhagyja őt? Rossz érzések kerítik hatalmába. Olyanok miket legutóbb a bombázások idején élt át, mielőtt kutyává változott volna. S egyáltalán nem tetszik neki az érzés. Szőre megmagyarázhatatlan módon felborzolódik.
Gazdi beszél hozzá. Érti amit mond és a szemében nézz. Felfogta a kérdést és a választ is tudja. Ő nemcsak Atlasz, a kutya. Valaha volt valaki, egy személy, egy gyermek, aki elveszett. Ennek az elveszésnek érzései törnek fel benne, éli újra az emlékeket, amiket eltemetett az évek során. Egyet vakkant, mondva a választ. De ez emberi nyelven nem érthető. Mi tévő legyen? Elméje kapkod, zavaros. A nevét ismétli.
- Ali. – hall Gazdi egy halk szót Atlasz felől. Pedig nem mozgott a szája. Agya viszont vette és értette azt, amit füle nem. A kezei közt lévő kutya továbbította gondolatát.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 2:32

Csak ott állok és bambulok, nem tudom elhinni amit láttam. Az a bot szó szerint magától csúszott ki az odúból és leesett a kutyának. Látom ahogy Atlasz örömmel sétál vissza a bottal a szájában, majd lepottyantja elém. Látom az egészet, de valahogy most erre nem tudok figyelni. Ugatásban tör ki és látom, hogy szeretné folytatni a játékot. De a gond az, hogy most megütköztem a látottakon. Végül lehajolok hozzá és a kis buksiját a két kezem közé fogom, nézem a barna értelmes szemeket, látom, hogy gondolkodik, érzem, hogy tudja valami most nincs rendben és amit az előbb láttam azzal a bottal, én is tudom, hogy valami nincs rendben.
Mi történt? Mondja már meg nekem valaki, hogy mi történt?
-Mi vagy te? - Nem tudom miért kérdeztem ezt, hisz látom, hogy a kutyám az, Atlasz. Ez csak úgy kicsúszott belőlem. Szerintem csak rosszul láttam valamit, napszúrás vagy valami, lehet egy kisállat volt az odúban vagy nem tudom, kell lennie valami magyarázatnak rá.
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 2:18

Nagy izgalmában nem vette észre, hogy Gazdi utána jött. Csak mikor már szájában a zsákmánnyal megfordul pillantja meg Gazdi alakját. Ezzel megúszott egy kiadós futást. Pár lépést tesz meg és Gazdi lábaihoz teszi le a botot. Mint ha semmi különös sem történt volna. Vidáman leül fenekére, s farkát csóválva várja, hogy Gazdi újra eldobja a botot. Ahogy figyel akkor érzi meg Gazdi érzelemváltozását, amit nem tud mire vélni. Ugat egyet-kettőt, így próbálva jelezni, hogy folytathatják a játékot, s hogy nem érti a fennakadás okát. A maga feladatát teljesítette. Arról nem tehet, hogy Gazdi közben utána jött. Talán valami csíntalanságon töri a fejét? Kíváncsian pattan fel négy mancsra, még egy ugatást megeresztve. Ezzel jelzi, bármiféle huncutságra is készül Gazdi, ő készen áll.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 1:58

Természetesen a közös játék a legnagyobb öröm a számomra. Nagyon szeretek visszamenni a gyerekkoromba és csak játszani Atlasszal. A versenyeinket mindig nevetéssel kísérem. Mikor durcás arcot vágok se gondolom komolyan, hogy megsértődtem mert veszítettem, csak hát olykor picit fura, hogy van olyan, mikor Atlasz okosabb nálam, az ügyességi játékaink során mindig leköröz.
Mióta itt van már vettem neki egy nyakörvet, hogy bolhák se zargassák és, hogy senkinek ne legyen ellenvetése az itt létével kapcsolatban. Mert hát olykor mikor a szobatársak nincsenek a szobában felszoktam csempészni Atlaszt és hagyom had feküdjön az ágyamban és még mielőtt bárki megneszelné lejuttatom és olyan mintha fent se lett volna.
Ahogy előttem ugrál a botért megnevetett. Tudtam én, hogyha játékról van szó akkor türelmetlen. Végül nem kínzom tovább és elhajítom a  botot a messzeségbe. Én ugyan nem látom hová esett, de ahogy Atlasz szalad utána biztos vagyok benne, hogy tudja hol keresse. Miután a fehér jószág eltűnik várom, hogy visszatérjen, de nem jön. Eltelik pár perc, de még mindig sehol, aggódni kezdek miatta. Elindulok arra amerre sejteni vélem, hogy ment.
-Atlasz!! Hol vagy Bundás? - Hangomon hallatszik, hogy aggódom és megijedtem, remélem nem esett baja. Bevetem magam a sűrűbe és már meg is pillantom a kutyát, de azon igencsak meglepődök, nem ez a szó a legjobb rá, megdöbbenek mikor az a bot csak úgy magától kijön az odúból és a kutya elé pottyan. Nem tudom hová tenni a dolgot. Mi van?
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 1:20

Nem a győzelem számít, hanem maga a játék. Atlasz így éli életét. Néha észreveszi Gazdin mikor nem örül, hogy veszít, amikor durcás. Ilyenkor hagyja nyerni. Legyen meg neki ez az öröm. Ő csak vidáman csóválja farkát, mintha ez lenne élete legtermészetesebb dolga, hogy Gazdi kedvére tegyen. Az együtt játszás mindig közös öröm, s kiváló alkalom ledolgozni a finom falatokat. Jó kondiban van, egészségére is ritkán volt panasz, s mióta nyakörvet hord már a bolhák is elkerülik. Egyre jobb az élete. Talán mégis a kutyáknak adatott meg az igazi boldogság, nem a sokkal intelligensebb embereknek.
Ugrál, liheg, várva, hogy Gazdi abbahagyja az incselkedést és eldobja a botot. Már majdnem ott tart nyughatatlanságában, hogy maga ugrik fel s kapja ki kezei közül a gondosan kiválasztott ágat. De Gazdi nem húzza odáig az időt. Végre elrepül a bot, s csak azért nem kapja el egyből, mert odaveszne a játék. A kicsiny farudacska berepül a fák közé, Atlasz lohol utána. Az azonosított repülő tárgy szerencsétlen módon az egyik fa odvába csapódik bele, ami jóval több mint egy méter magasan van. Atlasz hiába ugrál és ugat mérgesen, nem ér fel odáig. Talán már Gazdija is jön megnézni miért nem hozza a botot. Atlasz morcosan nézi a botot, arra gondolva bárcsak le tudná hozni. És láss csodát a faágacskát mintha csak valami láthatatlan kéz kezdené el kihúzni, úgy tűnik elő az odúból és pottyan le a fa tövébe. Atlasznak már csak vissza kell vinnie Gazdihoz a zsákmányt.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 1:00

Imádok Atlasszal játszani. Olyankor minden bajomról megfeledkezem csak élvezem a játékot és örülök, hogy ezzel az aprósággal örömöt tudok okozni a bundásnak. Meg hát nem tagadhatom le, hogy előtör belőlem olyankor a gyermeki énem és persze szeretem mikor legyőzöm egy játékban és durcás arcot vágok, ha viszont Ő nyeri meg a versenyt. nagyon jól megértjük egymást és ezt sokan nem értik. Például volt egy lány aki a múltkor végig nézte ahogy Atlaszhoz beszélek és Ő meg azt teszi amit mondtam neki. Utána volt egy megjegyzése a hátam mögött amit hallottam is, szerinte dilis vagyok, hát ha már elmegyek jetinek akkor a dilis az már csak jutalom, annyiban hagytam a dolgot, nehéz lehet neki, hogy egy kutya lekörözi az IQ szintjét.
Ahogy a bot megérkezik a lábamhoz elmosolyodom majd felveszem a földről és egy darabig forgatom a kezemben ezzel is fokozva a a játék izgalmat és kipróbálva mennyi a türelme Atlasznak, aztán csak hirtelen eldobom, még magam se látom hová esett, de biztos vagyok benne, hogy a kutyám hamarosan visszahozza, hogy újra eldobhassam.
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 0:44

Hevesen bólogat, liheg örömében. Nem nehéz kitalálni mitől lesz boldog egy kutya. S ha Gazdi is boldog, akkor végkép megütötték a főnyereményt. Hogy az emberi beszédet érti az sosem volt fura számára. Az sem tűnt fel neki, hogy Gazdija nem arabul beszél hozzá, mégis érti amit mond. Ő arabnak hallja mondandóját.
Persze, hogy van kedve a hozd vissza a botot játékhoz. Mi több már csahol is a fák közé, hogy minél előbb hozzon egy botot, vagyis faágat, amit Gazdi kedvére eldobhat, ő meg visszahozhat. Nem is kell sokáig keresgélnie, hamar talál egy ideális letört ágacskát. Boldogan lohol Gazdihoz, leteszi lábai elé a botot. Izgatottan várja a játék kezdetét.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 0:32

Nem tudom mit éreztem akkor mikor megláttam Atlaszt, de tudtam rögtön, hogy szükségem van rá és ez azt hiszem fordítva is igaz. Egyedül volt akárcsak én. Megsajnáltam és megszerettem, túlságosan is aranyos volt ahhoz, hogy magára hagyjam, hogy mennyi idős lehet? Még csak saccolni se merek. Idősebbnek látszik, de olyan virgonc mint egy kölyök kutya, ezt még Afrikában mutatta meg nekem.
Ahogy hevesen rám ugrik kicsit fáj, de ezért nem dorgálom meg, eszemben sincs, annyira aranyosan tud nézni ilyenkor, hogy gonosz dolog lenne rászólni. Mellesleg az, hogy agyonnyom csak úgy kicsúszik a számon, nem egy óriás Bernáthegyiről van szó, de azért ezzel a súllyal és egy kis lökettel, már sokkal nehezebbnek tűnik.
Két kezem közé veszem a kis szőrös fejét és megsimizem a fülét majd a nyakánál is megcirógatom. Mikor megsimizem utána sokkal jobban érzem magam, olyan számomra mintha ezzel tudnák összekötni a barátságunk. Ő Rám ugrik és összevissza nyalogat én pedig kényeztetem. Mondjuk Ő is kényeztet engem, mert igazi úriember, mindig hoz valami ajándékot és kitüntet a figyelmével. Erre a gondolatra elnevetem magam és mikor szépen letoltam magamról a bundás kis barátom felhozom azt a témát amit mind ketten szeretünk együtt csinálni. Játszani!
-Gondoltam, hogy örülni fogsz neki Atlasz! - Mosolygok rá. Igen vicces ahogy körbe-körbe rohan körülöttem. De amikor ugrál is olyan mint egy kenguru, létezik, hogy egy kutya ennyire örüljön a játék gondolatának is? Mellesleg még mindig furának tartom, hogy érti amit mondok, de hát én is különleges vagyok Ő is lehet az.
-Van kedved a bot dobálózáshoz? - Természetesen megkérdem Őt mihez van kedve, alap, hogy nem egyedül fogom eldönteni.
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 0:06

Emberek közt kutyaként élve kiszolgáltatott egy helyzet. Noha találkozott már sok kedves emberrel, kik alkalmasint finom falatokkal látták el, mégsem érzett közelükben boldogságot. Volt, hogy utcakölykök alkalmi játszó pajtija volt. Ez is profitált némi finomságot. Undok emberekhez is volt szerencséje, kik elkergették, s ő el is ódalgot mellőlük. Később már megtanulta szaguk alapján megkülönböztetni, hogy ki milyen ember. S mintha még érzéseiket is ki tudná szagolni. Így jutott el Gazdihoz, akinek nagyon finom az illata és akiben különös vágyat érzet. Ez vonzotta hozzá, s tartja meg mellette hűséges ebként. Mást nem is ismer ezen a környéken.
Gazdi szép szemeibe nézz bűnbánóan heves érkezése kapcsán. Kutyatermészete uralja leggyakrabban, ritkán kapcsol, hogy hevességével fájdalmat is okozhat. Bár nem érti hogy is tudná összenyomni a maga alig több mint 25 kilójával Gazdit, aki magas. Igaz, ő térdtől felfele nem látja az embereket, maximum derékmagasságban ha nagyon kedve támad felugrani két lábra. Utóbbit nem szereti, múltjára emlékezteti, amire nem szeret gondolni, mert előtör a fájdalom és a szomorúság. És nem szeretné ha a Gazdi búskomornak találná. Még a végén eldobja magától.
Engedi simogatni, hisz neki is jól esik Gazdi kezének érintése. Különös melegséggel tölti el, amit ez idáig még sohasem tapasztalt senki részéről legyen az ember vagy kutya.
A kérdésre hevesen kapja fel fejét, s emberi módon bólogat. Rögvest fel is pattan s máris fussa körbe-körbe Gazdit, várva miféle játék fog következni. Izgalmában még fel-le ugrál is egy kicsit, nem sokat, mert azért nem kenguru.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 23:46

Valahogy sokkal jobban érzem magam Atlasz társaságában. Hiába bántam meg, hogy elszöktem, azt sose fogom megbánni, hogy Őt magammal hoztam. Úgy érzem, hogy színt visz az életembe. Létezik olyan, hogy egy kutya legyen egy ember, mármint egy mutáns legjobb barátja? Mert én így érzem. Nem beszélgetünk, nem nevetgélünk, de mégis kommunikálunk. Én megértem Őt és Ő engem. Ez valami más fajta beszélgetés, de nekem tökéletes.
Mindig megnevettet mikor hoz nekem valami faágat vagy levelet, netán egy kisebb állatot, bár erre még nem volt példa, remélem nem is lesz. Szeretem ha elvan és játszik, de azért jobb, hogy nem hoz elhullt állatokat a kezem ügyébe, bár tutira megdicsérném érte, bármennyire is viszolyognék a halott állatkától.
Most, hogy magamhoz hívom, egyszerűen rám ugrik a nagy testével, ezt szokta tenni és hiába fáj ahogy rám nehezedik általában csak nevetek és nem törődök ezzel. Nyalogatása csiklandoz. Felnevetek és közben meghuzigálom finoman a fülecskéit. Olyan puha és selymes füle van, van hogy csak azt szoktam birizgálni mikor egymás mellett ülünk és kipihenjük a nap fáradalmait.
-Összenyomsz Pajti! - Nevetek továbbra is, eszem ágában sincs lezavarni magamról. Látom rajta, hogy boldog és ez engem is azzá tesz. Néha mikor ilyen pillanatokban a szemébe nézek, értelmet látok megcsillanni a barna szempárban.
Megsimizem a fehér kobakját, majd óvatosan letolom magamról.
-Van kedved játszani? - Buta kérdés, hisz eddig is játszott. De most szeretném magam is belevonni a mókába. Eleget ültem már, még a végén ideragadok.
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 23:17

Gazdi közelségét mindig nagyon szereti. Ő feledteti vele az emberi közeg hiányát, amihez túlságosan is hozzá szokott. Városi kutya ő, nem erdei. Azért ezt még sem képes beismerni Gazdijának. Most is ahelyett, hogy körülötte sertepertélne inkább a fák között szaladozik, néha egy-egy faágat vagy levelet hozva Gazdinak, hadd örüljön neki. Most is örömmel száguld Gazdijához hallgatva hívó szavára. Szinte beleugrik Gazdi ölébe, nem törődve azzal, hogy lendületével fájdalmat okozhat neki. Vidáman csóválja farkát miközben elfekszik a hatalmas ölben. Nyelvével huncutul nyalogatni kezdi Gazdi karját. Szeret kedveskedni neki, mert úgy érzi szereti. Ő is őrül annak, hogy van Gazdi aki vigyáz rá. Kóbor kutya élete nem túl könnyű, megharcolni az életben maradásért… De az Újvilág nem csak az emberek számára biztosít jobb életet hanem a magafajta kutyák számára is. Arról persze mit sem sejt, hogy miféle hely is ez. Valamikori ember létére pedig alig emlékszik. Ugyan még gondolkozik, de jobbára ösztönei és érzelmei uralják. Eszessége mégis nyilvánvaló. S ha bárki megvizsgálná rögvest rájönne, hogy messze nem kutya pihen Gazdi ölébe. Atlasz azonban mit sem tud erről, sem magáról. Ő kutya és jól érzi magát. Hagyja, hogy simogassa, dögönyözze. Kedvére van az efféle masszírozás, ugyanakkor látja, hogy Gazdi is örül ilyenkor. S ha valami mindkettejüknek jól esik, akkor miért ne csinálhatnák? Majdnem mint a kutyák. Igaz, sosem vonzódott más kutyákhoz, még nőstényekhez sem. Szerencséjére azok sem érdeklődtek iránta. Talán mert ők megérezték: nem közéjük való, nem kutya. Meg mert bármilyen sok ideje is éljen kutyaként ma is csak kamasz ebnek számít, sokkal lassabban fejlődik, öregszik mint más négylábúak. Ez sem véletlen, mégsem feltűnő. Atlaszt persze ez nem zavarja, számára ez a természetes. Nem is akar rajta változtatni. De még nem sejti, ez a hely meg fogja őt változtatni. Akárcsak Gazdijáét.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 22:59

Szeretem ennek az erdőnek a csendjét, nem olyan mint otthon volt, de hasonlóan nyugodt. Néha csak kijövök ide és hallgatom ahogy a madarak csicseregnek vagy ahogy a szellő borzolja a fák leveleit. Azt hiszem egy kicsit bánom, hogy elszöktem erről a helyről és csak úgy elmentem Afrikába. Akkor úgy éreztem, hogy jól teszem, kicsit kiakartam szabadulni innen és világot látni, a piramisok mindig is érdekeltek és hát a látvány tényleg csodás volt, bár a hőség igen zavaró, de hamar hozzászoktam. Az meg külön örömnek mondható, hogy rátaláltam a legjobb barátomra. Talán egy kicsit ez most érthetetlen, de tényleg így történt. Egy kutyát találtam és úgy tűnt gazda nélkül van, hát fogtam és hazahoztam a birtokra. Nem a legfelelősségteljesebb döntés volt amit meghoztam eddig, de annyira aranyos volt és hát annyira egyedül, hogy megsajnáltam és megszerettem. Egyelőre nincs kifogása senkinek az itt tartózkodása miatt, Rendes és nagyon okos kutya. Talán ezért is játszott közre az, hogy az Atlasz nevet kapta.
Most itt ülök egy fa tövében és nézem ahogy a kutyám élvezi a szabadságot. Már hiányzott, hogy kiüljek ide egy vagy két órára, szerencsére nem esik, és az idő sem olyan meleg mint Afrika homokdűnéi között. Azt hiszem tényleg kezdem megszeretni, hogy itt kell élnem, most meg, hogy barátra tettem szert, aki nem gúnyol vagy tesz megjegyzéseket rám, sokkal jobb, vidámabb vagyok.
-Atlasz! Gyere ide kis pajtás! - Eszemben sincs megzavarni a mókázását vagy a hatalmas nagy vadász bemutatóját csak szeretném kicsit megölelgetni, ez is egy olyasfajta fura dolog tőlem, szeretem magamhoz ölelgetni , megsimizni, hogy tudja nincs egyedül vagy hogy tudjam én nem vagyok egyedül.
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 22:20

Vidáman szaladgál az erdő fái között egy pej szőrzetű kutya. Nem régóta él itt, de határozottan kellemesebb hely, mint Afrika, a sivatag. Akkora hőség nincsen. És ez a rengeteg fa és állat! Életében nem látott ennyit, mint itt az Újvilágban, ahová Gazdija elhozta. Illetve ahova ő akart menni. Mert nagyon okos ám ő. S, hogy Gazdija van arról nyakörve is tudósít, rajta nevével: Atlasz. Atlasz tehát örül új otthonának. Van itt mindenféle finomság: jó ízű patak, amiből kedvére lefetyelhet. Kisebb állatok, mókusok, madarak, akiket kedvére kergethet. Néha napján olyan ügyes, hogy még el is kap belőle egyet-egyet. Ösztönén nem tudván uralkodni jó ízűen el is fogyasztotta zsákmányát, a maradékot pedig gondosan elásta. Még annak ellenére is, hogy Gazdija finom ételt csempészet ki neki nap mint nap. Atlasz jól beosztotta elemózsiáját, így sosem éhezett. Pár nap alatt már egész jól kiismerte az erdőcskét, meg a tó környékét. De attól a sok víztől nem érezte jól magát, így maradt az erdőben, amely újdonsült urának érezheti magát. Más négylábúhoz nemigen volt szerencséje, az egerek és a patkányok rendre elfutottak tőle, akárcsak a róka. Amit nehéz megszoknia az időjárás. Jó, nincs annyira meleg, hanem egész kellemes, de ez a sok eső! Ez nagyon új számára. Szerencsére talált egy jó búvóhelyet az egyik fa tövében. Igaz, már lakott volt a hely egy agresszív rozsomák képében, de Atlasz igen gyorsan kiűzte a vad menyétfélét. A helyi vadmacska populáció sem fogadta kedvesen az újdonsült lakót, de hamar jobb belátásra bírta a cicusokat. Azóta csak fent a fák ágai közt járva és ugrálva mernek csak közlekedni. Atlasz uralma egyre biztosabb itt ahol ember alig jár. Ennek ellenére mégis valami szomorúság van szívében, ami mindig csak akkor múlt el, mikor Gazdija meglátogatta. Hiába élt kóbor kutyaként, csak emberi társadalomban mozgott. És ez egyre jobban hiányzik neki.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Kutyasétáltatás   Kutyasétáltatás - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kutyasétáltatás
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Falling Leaf erdő-