we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ali & Bella - Tópart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 17:54

Atlasz tréfája kissé rosszabbul sült el, mint remélte. Pusztán csak meg akarta mutatni, hogy ő is tudja lebegtetni meg mozgatni a botot a levegőben. Nem hitte, hogy ezzel ráijeszt a lányra. Bár Gazdi is igencsak le volt döbbenve múltkor, szóval talán mégiscsak rossz ötlet volt megmutatnia varázserejét. Isabella ha csapot papot nem is hagy ott, de a gyümölcstálat igen, úgy robog elfele a kastélyba. Atlaszt nagy szomorúság fogja el. Elijesztette legújabb játszópajtiját. Lehet ifritté változott, ezért ijedt meg tőle. A botot mérgesen a tóba hajítja. Nem üldözi a lányt, annál bánata sokkal nagyobb. Barna tekintete a gyümölcsöstálra téved. Odasétál s befalja a maradékot. Hátha attól jobb kedve lesz.
Vissza az elejére Go down

Isabella Newton
mutant and proud

Isabella Newton
Diák
power to the future
Play By : Miranda Kerr
Hozzászólások száma : 47
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 17:44

Úgy tűnik, hogy a játék volt a varázsszó, mert Atlasz igen lelkesen kezd el csaholni és ugrálni, amikor ez szóba kerül. Nem várakoztatom sokáig az ebet, gyorsan keresek egy megfelelő méretű botot és magamhoz csalva a kutyát várok, de ő megtréfál. Egyszerűen kikapja a kezemből, elfut, majd felhajítja a levegőbe. Döbbenten pislogok, de velem ugyan nem csesz ki, máris lendül az egyik mancsom, elkapom a botot és vigyorogva pislogok a kutyára. Nem sokat várom ,felszólítom Atlaszt, hogy hozza vissza a botot és el is hajítom jó messzire, hogy futhasson utána. Azonban ahelyett, hogy a kutya utána rohanna, mint ahogy várnám, egyszerűen csak a bot felé fordul.
- Hé, menj. Hozd vissza! - szólalok meg és várakozóan nézek a kutyára. A bot pedig egyszer csak megáll a levegőben. Hogy mit csinál?! Döbbenten pislogok a kutyára, aki egyszerűen magához röpteti a botot, a szájába fogja, majd megfordul és rám néz. Mintha furcsa vigyor és lenéző pillantást küldene felém. Megijedek, az agyam pörög és nem tudom hova tenni ezt az egészet.
- Úristen... - suttogom, majd gyorsan a plédhez lépek, felkapom a táskámat, a plédet és berohanok, útközben hátranézve, remélve, hogy a kutya nem követ. A tálat ott hagyom a fűbe, a maradék gyümölcs pedig kiborulva fetreng a földön. Remélem, hogy a kutya nem rohan utánam, ha pedig igen, akkor igyekszem minél gyorsabban rohanni, hogy aztán amint megérkezek a kúriába, gyorsan becsaphassam az ajtót és lihegve-döbbenten induljak fel a szobámba. Ez meg mi a fene volt?!
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 17:37

Ebcsont beforr. Már nem is emlékszik min is szomorodott el. A gyümölcsöt később is megeheti. A játék fárasztó mulatság szokott lenni, jól fog esni utána pár finom falat. Már ha éppen ő is szalad, nem csak Isabella, akit igyekezett megtréfálni azzal, hogy ő dobja el a botot. Nem rohangászik tovább, kíváncsian várja mit tesz az emberlány. Legnagyobb meglepetésére a bot egyszer csak megáll a levegőben, s mintha láthatatlan karok húznák érkezik meg természetellenesen srég vonalban Isabellához. Atlasz furcsállón tekint a lányra. Talán ő is egy dzsin lenne? Egy olyan ember akinek varázshatalma van. Vagy talán ifrit, aki varázslataival rosszat csinál. Ezt nem tudja eldönteni. Gazdi beszélt fura képességekkel rendelkező emberekről, meg arról, hogy a kastélyban ilyen gyerekek élnek. Talán a lány is közéjük tartozna? Mások nem mászkálhatnak csak úgy be a birtokra, így ez eléggé kézenfekvőnek tűnik. No, de Atlaszt sem kell félteni, már ami a varázslást illeti.
Repül a bot, ki tudja hol áll meg. Atlasz meg sem moccan, csak a bot után emeli tekintetét, s koncentrál a varázslatra. Mielőtt a faág földet érne, megáll a levegőben, majd szépen lassan odalebeg Atlasz szájához, aki bekapva azt diadalittas ábrázattal viszi Isabellához és dobja lábai elő, heves farokcsóválás közepette.
Vissza az elejére Go down

Isabella Newton
mutant and proud

Isabella Newton
Diák
power to the future
Play By : Miranda Kerr
Hozzászólások száma : 47
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 17:27

A kutyus szomorú pillantását kicsit félreértem, és azt hiszem, hogy azért néz így rám, mert megdorgáltam.
- Jaj, ne haragudj, nem azért mondtam! - simogatom meg ismét a kutyus fejét és tényleg elé tolom a tálat, hogy nyugodtan egye meg, amit meghagyott, én már úgysem nyúlok hozzá. Biztos, hogy ki fogom dobni, úgyhogy ha a kutyus nem eszi meg, akkor kárba vész. Hamarosan eszembe jut az ötlet, hogy mi lenne ha játszanánk és úgy tűnik, hogy ez a varázsszó. A játék szóra a kutyus csahol egyet és játékosan ugrándozni kezd, míg találok egy botot.
- Oké-oké, nyugi! - nevetem el magam. Minden rossz érzésem és gondolatom a hajó úttal kapcsolatban elszállt és tudom, hogy amint eszembe fog jutni a tragédia, szégyellni fogom magam emiatt, de egyelőre most nem érdekel. Leguggolva várom, hogy a kutyus elég lelkes legyen, bár ehhez elég talán 1-2 másodperc. Azonban ahelyett, hogy jó kutyus módjára várná, hogy eldobom a botot, kikapja a kezemből, elszalad vele, majd elhajítja. Eléggé meglepődöm ezen az akción, de hamar elnevetem magam, és nekiiramodok, hogy elkapjam a botot, lehetőleg a kutya előtt, még a levegőben. Egy kicsit ugrok is, majd a karjaim ismét életbe lépnek, az egyik kicsap a hátamból és egy határozott mozdulattal kapom el a kutyus feje fölött sokkal a botot a levegőben, majd visszahúzom magamhoz a karomat és a saját kezembe ejtem.
- Nekem kicsit könnyebb dolgom van - vigyorgok gonoszul az ebre, bár sejtem, hogy ő most nem sokat ért ebből.
- Na gyerünk Atlasz, hozd vissza! - dobom el messze a botot.
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 17:15

Szomorú pillantásával jelzi, hogy későn kapcsolt. Az emberek nem szeretik ha beleesznek a tányérjukba. Elrontotta Isabella uzsonnáját. Bánatosan felnyög egyet, mintha készülne visszaadni az előbb befalt finomságokat.
Búskomorságba azért nem esik, mert elhangzik a varázsszó: játék. Atlasz hatalmasat vakkantva és helyeslő fejrázásával jelzi igen válaszát. Elvégre fiatal eb ő, két éves formának néz ki, még alig kamaszodik. Egyáltalán nem látszódik rajta az elmúlt tíz év kutyaként, és a többi emberi. Fit és jó állapotban van.
A játék kedvence lesz a boteldobós visszahozós. De Isabella nem igazán igyekszik eldobni a botot. Atlasz izgatottan bújik a leguggoló lányhoz, szájával kikapja kezéből a botot és már szalad is. Ki tiltotta meg, hogy ne a kutya dobja el a botot és az ember szaladjon utána? Mert ez következik. Atlasz lendületből dobja felfelé a botot, ki tudja hol áll meg, ki kapja el.
Vissza az elejére Go down

Isabella Newton
mutant and proud

Isabella Newton
Diák
power to the future
Play By : Miranda Kerr
Hozzászólások száma : 47
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 17:07

Azért a kutyák között sem ad mindenki pacsit, ez jó neveltetésre és odaadó gondoskodásra utal. Az én kutyámnak is évekbe tellett, míg megtanítottam az ül, a marad, és a pacsi parancsot. De persze lehet, hogy én voltam béna és nem tudok tanítani, azért telt ennyi időbe. Mindegy is, azért elámulok, hogy milyen értelmes kutyussal van dolgom. Nevetve rázom meg a tappancsát, hogy aztán kicsit arrébb üljek, mert bizony belekontárkodik a gyümölcssalátámba, aminek annyira nem örülök. Ha hagy is benne gyümölcsöt, nem fogom megenni, azért ennyire vagyok higiénikus. Kicsit panaszos hangomra a kutyus felnéz és lenyalogatja a pofájára ragadt gyümölcsöket és ott is hagyja a maradékot. Kissé fintorogva, undorodva nézek bele a tálba, és tolom közelebb hozzá.
- Most már edd meg, nekem nem kell - nevetem el magamat miközben vidáman vakargatom a kutyus fülét. A heves farokcsóválás bizony azt jelenti, hogy tetszik neki, úgyhogy tovább folytatom, miközben megtudom a kutyus nevét is. Értelmesen pillant fel rám a neve hallatára, mire ismét elmosolyodom. Tényleg okos kutya lehet.
- Van kedved játszani? - állok fel, leporolom kicsit magam, majd körbenézve valami botot keresek, amit csakhamar találok is a parton. Lazán meglóbálom a botot, majd leguggolok és magamhoz hívom a kutyust, kinyújtva elé a botot.
- Na, visszahozod?
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 16:58

Nem igényel nagy ügyességet pacsit adni. Hisz ez csak kézfogás, semmi több, bárki képes rá. Jó, kutyák egymást közt azért inkább szaglás útján ismerkednek, nem is szeret mostanság más eb társaságában lenni.
Isabella névre vakkant egyet. Tetszik neki a név, olyan lány mégis kedves. Gazdiját nem így hívják... mondjuk most nem is jut eszébe hogyan is hívják. Neki csak Gazdi. Vagyis... Hercegnő. Azt mondta hívhatja így is. Kár, hogy most nincs itt.
Már nagyban nyakalja befele a vitaminokban dús ételkülönlegességet mikor megüti fülét Isabella panasza. Hagyni kellene neki is a finomságból. Fejét kiemelve a tálból lenyalja szőrös ábrázatáról az oda tapadó gyümölcsdarabkákat. Vidám farokcsóválással jelzi kedvére van a fülvakarászás.
Nevét hallva bólogatni kezd. Miért is hazudjék? Nem kenyere. Előbb is mondta volna, ha tudna emberi nyelven beszélni. De sajnos a kutyaugatást még nem sikerült lefordítani. Talán jobb is. Atlasz jól tudja miket is beszélnek az ebek. Nem embereknek való a téma.
Vissza az elejére Go down

Isabella Newton
mutant and proud

Isabella Newton
Diák
power to the future
Play By : Miranda Kerr
Hozzászólások száma : 47
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 16:49

A kutyus igen játékos és cseppet sem félős állat. Biztos vagyok benne, hogy egy nagyobb család "tulajdona", kedvence, hiszen ott már megszokhatta az emberek közelségét. Már szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem kóbor kutyusról van szó. Talán csak elszökött otthonról és kicsit távolabb jött el, mint szeretett volna. Minden esetre bizalommal nyújtom felé a kezemet, és úgy tűnik, hogy nem is kellenek neki a kedves szavak biztatásként, hiszen egyből lelkesen odasétál hozzám, megszagolgatja a kezemet, majd egy pacsit ad.
- Óóhó, de ügyes vagy! - nevetek fel és meglepődve fogom meg a kutyus kezét és lágyan megrázom.
- Szia, Isabella vagyok - nevetek és nem is értem, miért mutatkozom be egy kutyának. De végül is teljesen mindegy, nemde? A kutyus érzi a gyümölcsöket, amiket a hátam mögé tettem, hiszen csak néha csócsáltam belőle egy-egy darab szőlőt, almát, vagy dinnyét. Nem sokat gondolkozik, egyszerűen beledugja a fejét a tálba és nyammogni kezd.
- Hé, azaz én uzsonnám... lett volna - kiáltok fel és kicsit csalódottan figyelem, ahogy a kutyus jó ízűen rágcsálja a gyümiket. Hát, végül is aranyos, nem? Habár játékos és barátságos kutyusnak tűnik, nem merem tőle elvenni a tálat, úgyhogy csak a feje után nyúlok és megsimogatom, majd kicsit megvakargatom a fülét. Ekkor látom meg, hogy a nyakörvön egy biléta van és igyekszem kibogarászni a nevet rajta.
- Atlasz. Atlasznak hívnak? - kérdezem a kutyust, nem mintha bármilyen választ várnék...
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 16:44

Egy kutya orra kevés dolgot nem érez meg. A félelmet speciel igen. Még sem vadítja meg Atlaszt. Különösen a finom gyümölcsillat okán mire eddig fel sem figyelt. Talán kaphat pár harapásnyit.
A lány kezét nyújtja feléje, hívogatja lágy barátságot keltő hangon. Nem igazán kell bátorítani Atlaszt, jön ő magától is. Megszagolja Isabella kezét, jobbjával pacsit add bizalma jeléül. Nem kell tőle félnie. Csak annak aki valami rosszaságot csinál. Ám Atlasz mit sem sejt az előbbi történteket okozó személy kilétéről. Félig meddig már el is felejtette. Ez a kutyalét egyik előnye: gyors továbblépés a történteken. Helyette érdeklődése az előbb kiszimatolt gyümölcsök irányába terelődik. Az illatot követve rövid idő alatt megtalálhatja a tálat. Nem rest belenyalni a finomabbnál finomabb gyümölcsökből készült salátába. Csak a magokat és héjdarabokat köpködi ki oldalra, ha éppen a saláta készítőjének figyelmetlensége okán talál benne.
Vissza az elejére Go down

Isabella Newton
mutant and proud

Isabella Newton
Diák
power to the future
Play By : Miranda Kerr
Hozzászólások száma : 47
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 16:28

Kíváncsian, mosolyogva, jó kedvvel figyelem a kutyust, ahogy tényleg nagyon meg van lepődve. Nem akartam őt megijeszteni, csak nem akartam vizes lenni, de azt hiszem ez érthető. Egy picit megáll, körbenéz, majd látom, hogy észrevett. A mosoly egy pillanatra lehervad az arcomról és izgatottan, félve várom, hogy vajon mi fog történni. De szerencsére nem kezd el morogni és nem is ugrik nekem, úgyhogy azt hiszem, nincs mitől tartanom. Látom, ahogyan mozgatja az orrát, erőse szimatol. Talán érzi a gyümölcsöket a táskámban? Nem valószínű, a kutyák nem szeretik az ilyesmit. Lassan lerakom a könyvet a kezemből és kinyújtom az egyik kezemet a kutyus felé. Lassan, komótosan, hogy ne érezze abszolút fenyegetések a mozdulatomat. Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire félős, vagy éppen mennyire barátságos. Nem hiszem, hogy kóbor kutya lenne, ahhoz elég szép és tiszta a szőre, valamint ahogy látom, nyakörv is van rajta. Biztos valamelyik diáké, vagy tanáré, aki itt lakik a birtokon.
- Szia Kutyus! Gyere ide, nem bántalak! - szólalok meg lágy, kérlelő hangon és a jó kedv is hallatszik a hangomból. Kicsit azért félek, nem szeretném, hogyha leharapná a kezemet vagy ilyesmi, és arra sem vagyok kész, hogy elfussak előle...
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 16:14

Nincs is jobb egy kellemes pancsolás után önfeledten ráznia egy kutyának a tagjait, különösen a füleket. Csak ha megzavarják ezen műveletében akkor válik kellemetlenné. S mikor Atlasz a láthatatlan mancsok hatására a levegőbe emelkedik az eb zavartan kapkodja fejét, hogy mi is történik. Nem marad sokáig a föld fölött, mi több nem is zuhanva érkezik. Csak pár méterrel került távolabb előbbi helyétől. Atlasz zavart forgolódásba kezd. Nem érti mi történt. Szeme sarkából észrevesz egy napozó lányt. Talán ő repítette fel az előbb a levegőbe? Állatok ilyet nem tudnak csinálni, és a szél sem túl erős. Meg az egész olyan érzés volt, mintha két markos mancs emelte volna fel. Gyanakodva indul a lány felé, szimatolva miféle illatot is áraszt magából. Semmi jót! Az a sok vegyszer, amit az újvilági nők magukra kennek facsarja Atlasz orrát. Nem szokta még meg. De ahogy közeledik lassan kiérzi a nő igazi szagát.
Vissza az elejére Go down

Isabella Newton
mutant and proud

Isabella Newton
Diák
power to the future
Play By : Miranda Kerr
Hozzászólások száma : 47
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 16:03

A tó partján sütkérezek a kellemes napsütésben és nagyon remélem, hogy a távolban megjelenő szürke felhők csak érzéki csalódás és nem fog elborulni az idő 10 perccel azután, hogy kiérkeztem ide. A könyvem elég érdekes, még nem olvastam, Rori ajánlotta, amikor találkoztunk a Társalgóba. Habár nem sok mindent mesélt róla, izgalmasnak tűnik így az első néhány oldal után. A napszemüvegem miatt még a szemem sem ég ki a hófehér lapoktól, úgyhogy minden teljesen kellemes és idilli. Egészen addig, amíg lihegést nem hallok. Szeretem a kutyákat, nekem is van otthon, csak azért kicsit ijesztő, hogyha random megjelenik egy kutya, így felemelve a tekintetemet a lapokból körbenézek és pont látom, ahogy a kutya lelkesen belerohan a vízbe. Talán nem fog bántani, hiszen elég játékosnak tűnik és egyelőre nem is velem foglalkozik. Egyelőre. Ám hamarosan, ahogy lehűti magát, kifelé iramodik a partra és megrázza magát - mint ahogy a kutyák általában szokták. Gyorsan röppennek ki a kezeim a hátamból és két kézzel fogom meg a kutyát, hogy még a fröcskölés előtt kicsit távolabb rakjam magamtól. Köszönöm szépen, nem szeretnék csurom vizes lenni! A kutya ebből csak annyit érezhet, hogy ahogy rázni kezdi magát, felemelkedik a levegőbe, majd arrébb teszik. Vélhetőleg kicsit megijed, de az is lehet, hogy észre sem veszi a nagy rázásban. Közben vigyorogva húzom vissza a karjaimat és figyelem a kutyust. Vajon mit keres itt és kié lehet?
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 15:55

Meleg van. Nyáron nem meglepő. Sőt, egy mediterrán éghajlatú vidékről származó ebnek nem is kellene szokatlannak lennie. S valójában nem is az. Mégsem esik jól Atlasznak, amit erős lihegéssel jelez. Nem szeret így viselkedni, mióta ráébredt emberi személyiségére. De szükséges, s kutya ösztönei még segítik az életben maradást. Mindezek függvényében indult el Breakstone-tóhoz, mit már korábban felfedezett. A látvány egy sivatagos vidéket ismerős lény számára maga a gyönyör. Nem is rest beleloholni a finom víz. Teste gyorsan lehűl, lábait mozgatva még az úszás is megy. Ráadásul a tó vize iható, nem sós, mint a tenger, s talán krokodilok sincsenek benne, mint a Nílusban. Ama folyóban is megmártózott egyszer, de gyors iramban hagyta el a vizet az első közeledő zöld hüllő láttán. Itt viszont csak halak vannak. Egyik-másik után megpróbál úszni, de nem elég gyors. Lebukva a víz alá gyönyörködik a tó élővilágában. Nem túl látványos mint a tengeré, de számára új. Kipancsolva magát visszaevickél a partra, jó erősen megrázza magát. Észre sem veszi a nem túl messze lévő napozó leányzót, kit akaratlanul égi áldásban részesít. Világos színű szőre tiszta, egyedüli ruházata nyakörve, mint neve szerepel: Atlasz.
Vissza az elejére Go down

Isabella Newton
mutant and proud

Isabella Newton
Diák
power to the future
Play By : Miranda Kerr
Hozzászólások száma : 47
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 15:41

Az idő egyszerűen csodálatos, nem is lehetne jobb. A nap süt, kellemesen meleg van, nem a tikkasztó, nyári kánikula, szállnak a madarak és csicseregnek a fák, szóval minden olyan kis idilli és nyugodt. Egy kellemes citromsárga-fehér pöttyös egybe ruha van rajtam és egy fehér topánka, hosszú göndör fürtjeim most lófarokba lengedeznek a nyakamra. Enyhe smink van az arcomon, egy kis szemceruza, spirál és egy kis szájfény. soha nem szoktam erős sminket használni, nagyon ritka a rúzs is, és a szemhéjpúder is, szeretem az egyszerűséget. A tóparthoz sétálok és a hónom alá kapott plédet szépen kiterítem. Nem tudom, hogy kié a pléd, nagyon remélem, hogy nem fognak rám megharagudni, hogy elhoztam, ugyanis az egyik társalgóban lévő szekrényen találtam. Mindegy, végül is ha valakié, akkor sem örökre akarok lenyúlni, csak most délutánra. Imádom ezt a helyet, a tó is nagyon szép és a környező rét és erdő is, úgyhogy nem gondolkoztam sokat, hogy hova is üljek ki ebben a kellemes nyári melegben. Egy fehér kis táska lóg az oldalamon, amibe egy kis gyümölcsös tál, üdítő és egy könyv található. Nem igazán kellene boldognak lennem és kicsit szégyellem is magam, hiszen én is hallottam, hogy a kiránduló hajó nem érkezett vissza számos diákkal, de nem ismertem senkit. Persze, ez nem kéne, hogy feljogosítson, hogy totál érdektelen legyek az üggyel kapcsolatban, minden esetre igyekszem kizárni ezt a furcsa, baljós eseményt, és inkább a kellemes időre, a simogató, hűvös szélre és hideg üdítőre és a jó könyvemre gondolok. A napszemüvegemet az orromra tolom és kinyitva a könyvet olvasni kezdek a pléden ücsörögve.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Ali & Bella - Tópart   Ali & Bella - Tópart Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ali & Bella - Tópart
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tó és tópart
» Rori & Bella
»  Océane & Bella
» Bella & Morgan - Prológus
» Morgan & Bella - Váratlan látogató

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Breakstone-tó-