we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Océane & Logan Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Océane & Logan Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Océane & Logan Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Océane & Logan Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Océane & Logan Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Océane & Logan Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Océane & Logan Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Océane & Logan Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Océane & Logan Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Océane & Logan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeVas. 31 Aug. - 13:01


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

Ha valami, akkor az tényleg feldobta a napomat, hogy végre sikerült győznöm egy komoly küzdelemben. Igaz ettől még messze nem nyugodtam meg mert ahogy ismerem a srácot, előbb-utóbb visszavágót akar, amit én azért nem igazán díjaznék. Elég volt egyszer megküzdeni vele, ha meg még segítség sem lenne mögöttem lehet sokkal rosszabban jönnék ki a helyzetből és nem csak az egyik ujjam lenne törött. De azért reménykedtem benne, hogy végre elnyugszik az a szemétláda és abbahagyja a gyökérségeit mindenkivel szemben vagy keres másik áldozatot, nem pedig engem szekál. Azért egy idő után el lehet jutni arra a szintre, amikor már legszívesebben kést szorítanál a másik torkához. Főleg mivel  nem én kezdtem az utálkozást, csak úgy indokolatlanul talált meg Shane haragja. Gondolom túl unalmas volt az élete, ezért úgy gondolta akkor másét keseríti meg. Én már csak gratulálni tudok az ilyenek felfogásához.
Annak viszont kifejezetten örültem, amikor a helyi „menő” csávókból álló bagázst lestrapáltan láttam elkullogni. Az egyikből még mindig lógtak növényi szálak és füstölgött, a másik kettőnek látszólag nem volt különösebb baja csak hát Shane-nek ezek után hozzá kell szoknia az összezúzott golyóihoz. Nem mintha sajnáltam volna bármelyiket is, határozottan megérdemelték azt, amit kaptak. Sőt, több sérülést is elszenvedhettek volna. Mert ezt így valahogy megint igazságtalannak éreztem... én beszarás közeli állapotban voltam a sérüléseim miatt, míg ők mondhatjuk, hogy megúszták.
-Megköszönném, ha jönnél. Csak az alagsor alatti rendelőbe kéne -hát ha a város másik felébe kellett volna ilyen állapotban mennem, akkor inkább taxit hívtam volna és megkíméltem volna a további szenvedéstől a lányt. De ha már együtt harcoltunk, akkor szerintem nem nagy kérés, hogy kísérjen le az épület alatti kis „kórházba”. Itt amúgy sem kell sokat várni, hamar ellátják a mutánst.
Amint lezártuk a társalgás ezen részét, megindultam befelé az épületbe, mert csak ott lehet lejutni az orvoshoz. Út közben elgondolkoztam rajta, hogy levegyem a véres pólómat vagy inkább hagyjam magamon. Lényegében nem lett volna gázabb meztelen felsőtesttel végigvonulni mint mocskosan...
/folytatás: Betegszobák, kórtermek
music ▲ 320 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeVas. 31 Aug. - 8:07

Logan & Océane

Az elején picit tényleg megriasztott a két srác képessége, de ha minden alkalommal megijednék a rá váró küzdelmektől akkor nem lennék igazi harcos. Márpedig nem akarok mások céltáblája lenni. Nem vágyok reflektorfényre, de nem is akarom, hogy mások által éljek terrorban. Ha ezt a küzdelmet elveszíteném akkor nem hagynának békén és Logan sorsára jutnék. Márpedig senki se szeretne mások által szenvedni. Az indák amik felém kúsztak ijesztő látvány nyújtottak. Hirtelen nem tudtam ezzel szemben hogyan is védekezhetnék. A hanghullám ilyesmire szinte hasznavehetetlen. Aztán beugrott. Lassan, de biztosan fészkelte a gondolataim közé magát. Kombinálni kéne a két srác képességét és kioltanák egymást vagy ha belegondolok lángra lobbanna köztük valami. Tervem egy hajszál híján sikerül csupán. Majdnem engem ér el a lángcsóva és az inda is a fojtogatáshoz készült, de végül nem így lett, szerencse, sors, pillanat, mindegy hogyan is hívjuk, de az én felemre billentette a mérleget, én nyertem. A srác ujjai lángolni kezdtek és egyre haladtak a testéhez. Nyivákolása már-már átcsapott egy kislány hisztérikus megnyilvánulásába. Valahol sajnáltam, hisz eltudom képzelni, hogy meg van most rémülve, de Ő kereste magának a bajt. Amúgy is, ha sietnek és nem egymás mellett ugrálnak visongatva akkor az orvos gyorsan lekezeli a sebeket és még lehet, hogy szénné sem fog égni.
Logan és Shane küzdelme már nem volt ennyire könnyű és gyors. Mind a ketten szenvedtek sérülést, de Logan talán több látható sebbel büszkélkedhetett, mint ellenfele. Szerettem volna közbe avatkozni, hogy segítsek, de azzal csak elrontottam volna mindent. Egy lány védi meg akkor sokan gúnyolnák érte. Meg amúgy is, ez az Ő harca, neki kell küzdenie és ahogy jobban megnéztem nem volt esetlen. Végül véget vetett Shane uralmának és, ha nem fogom vissza magam akkor biztos, hogy sikítozásba kezdek örömömben, de sikerült lehűtenem magam és normálisan gratulálni. Shane néhány összetört mogyoróval kullogott el meg az égett dísznövényével és ezzel remélem többet viszont se látom.
Megnéztem Logan törött ujját és a sérült arcát. Tényleg nem volt valami szép látvány.
-Ha gondolod elkísérlek az orvoshoz, de ha nem szeretnéd akkor nem. - Szívesen elkísérném, most már bajtársak vagyunk. Viszont, ha nem szeretné, hát akkor nem, ez nem erőltetni való dolog. Csupán felajánlottam a társaságom.
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimePént. 29 Aug. - 23:11


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

Fogalmam sincs hogyan jött ennyi bátorság, hogy ki merjek állni Shane-el szemben, mert eddig ő kerekedett felül kettőnk közül. Nem azt mondom, hogy lúzerként hagytam magam porig alázni, mert nyilván azért visszaszólogattam csak hát az más. Sosem verekedtem még úgy igaziból, éles helyzetben. Maximum harci órákon néhányszor szimuláltak párbajt, de azokon is nagyjából csak közepes teljesítményt nyújtottam. Nem volt okom menőzésre, hiszen a testalkatom sem engedte ezt meg. Régebben mondjuk még vékonyabb voltam, köszönhetően a lényegesen több mozgásnak és a hormonjaimnak, most már azért nem zörögnek a csontjaim, de tisztában vagyok azzal, hogy ha nem lenne a képességem akkor elég könnyű préda lennék.
Talán még a sok küzdősport nézés a TV-ben segített a helyzetemen, mert ott már annyiszor láttam jó mozdulatokat, hogy elraktározódtak bennem. Kapásból fel tudnék idézni legalább ötöt, amivel leteríthetném az ellenfelem, csak hát miközben a sráccal bunyóztam nem mindegyik ugrott be. Viszont szerencsére a sebességet nagyjából tudtam használni, kivéve körülbelül egy-két percet, amikor Shane kerekedett felül. Hálás vagyok a lánynak, hogy nem avatkozott közbe, mert a hanghullámmal egyébként engem is eltalált volna. Mellesleg ez tényleg az én dolgom volt, nekem illett kihúznom magam a szarból, egyedül. Az nevetséges lett volna, ha ő három sráccal elbánik én meg egyel sem tudok. Igaz, hogy komoly harci sérüléseket szenvedtem, de szerencsére ezek hamar összeforrnak. Maximum meg kell látogatnom az orvost, hogy rakja helyére a csontomat, mert elég hülyén mutatnék ferde középső ujjal.
A csata után hagytam, hogy Océane még elbeszélgessen a sráccal, akin most már látszott, hogy behódolt. Ennyire még sosem láttam gyengének, mint most, így tökön rúgás után. Én egyébként azért nem alkalmaztam ezt, mert én is férfiból vagyok és ez egyben a saját gyengeségem. Ha mégis megtettem volna, az erősen lányos húzás lett volna.
-Igen -bólintottam erőtlen mosollyal az arcomon. -Egy törött ujjal -mutattam fel az eldeformálódott testrészemet, majd direkt az arcom sérült felét fordítottam  Océane felé.
-El kell mennem az orvoshoz -jelentettem ki. Nem gyengeségből, mert amúgy egy nap alatt meggyógyulna a törés, csak elképzelhető, hogy rosszul forr össze, azt meg inkább nem szeretném. Mellesleg a pólóm tiszta vér volt, az arcomról még csöpögött. Nem tartottan magam valami utcára illő látványnak.
▲ music ▲ 354 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimePént. 29 Aug. - 16:14

Logan & Océane

Biztatom Logan-t arra, hogy vágjon vissza ám az egyszer sem jut eszembe, ha pont akkor látják meg Őket mikor Logan üt. Akár ki is csaphatják. Ennek ellenére látom a tekintetén, hogy gondolkodik rajta. Azt nem tudom, hogy eddig megpróbált e valamilyen módon szembe szállni a kutyulival. Shane-t elnézve a puszta szavak csak még inkább felhergelik és annál nagyobbnak hiszi magát. Az az öntelt vigyor, olyan szívesen letörölném róla. Igazán megérdemelné, hogy valaki visszaadja azt amit évekig Ő osztogatott. Én megtenném, ám ez nem vetne rám túl jó fényt mellesleg aki legyőzi ezt az öntelt hólyagot az lép a figyelem középpontjába és én szeretek a háttérben maradni. Nekem nem való a reflektorfény. Aki bosszút fog állni ezen a taplón mondhatni az foglalja el a trónját. Inkább örülnék neki, ha ez Logan lenne és nem én. Utálom Shane-t, ezt le se tudnám tagadni, de nem szenvedtem annyi ideig miatta, mint Logan. Tulajdonképpen egy aprócska konfliktusunk volt csupán, ez még nem nagy ok ahhoz, hogy megleckéztessem. Kiképzésem van harcból és a képességem is pusztító, de addig nem fogok tenni ellene semmit míg nem ad rá komolyabb okot. Vagy míg Logan meg nem teszi helyettem.
Nem lepődtem meg annyira, hogy társakkal tért vissza. Ő nem egy bátor harcos csupán egy gyáva féreg. Egyszer besült mikor felnyalattam vele a pályát, másodjára már nem támad egyedül. Okos és mégis roppant buta. Logan elvállalta a főellenségét rám pedig rám maradt a két talpnyali. Képességeiket látva egy percig szoborként álltam, de hamar feltaláltam magam. Végül végeredmény képpen egy slaggal tért vissza a srác aki felgyújtotta a saját haverját. Vizet a virágnak alapon hagytam had bajlódjanak egymással. A két személye küzdelmet figyeltem. Logan a sarkára állt és igazán bátran viselkedett.
A vérfarkassá változott Shane sokkal erősebb volt, mint gondoltam. Mikor Logan felüvöltött majdnem én is csatlakoztam a küzdelemhez, de aztán visszafogtam magam. Bajtársam ismét visszanyerte az irányítást. Egy jól irányzott hasba rúgással el is döntötte a küzdelem folytatását. Shane arckifejezése nem éppen arról árulkodott, hogy a helyzet magaslatán lenne. Egyre csak a két haverja felé pillogott. Ám a két szerencsétlen még mindig egymással volt elfoglalva. A srác ruhája is lángot fogott. Most már igazán tűzoltásról volt szó. Mikor Logan félre állt, szembe kerültem Shane-nel. Farkasszemet néztem vele. Mostanra már nem ijesztő, inkább visszataszító volt. Mivel nem akartam a képességemet feleslegesen használni így közelebb léptem hozzá. Szemei félelemről árulkodtak. Én nem vagyok a nyers erőszak híve ha nem muszáj, most mégis mogyorón rúgtam az immár visszaváltozott Shane-t. Felüvöltött a fájdalomtól én pedig megragadtam a gallérjánál fogva.
- Ha erről bárkinek is beszélni fogsz akkor mi is kiteregetjük a szennyesed és elhiheted, hogy rosszabbul fogsz járni, mint mi, ha eljár a szád. - Shane vadul bólogatott majd elengedtem és Logan-hez léptem. Shane összeszedve magát elszaladt. Az immár meglocsolt dísznövény és a tüzes kis barátja is szették a sátorfájukat.
-Gratulálok Logan, megnyerted a csatát. - Mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimePént. 29 Aug. - 12:29


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

A lány újabb lelkesítő szövegét már nem reagáltam le. Tudtam, hogy részben igaza van,csak ugyebár mindennek vannak következményei. Ha csak úgy nekimegyek, akkor én vihetem el a balhét, sőt még az is előfordulhat, hogy még jobban rám száll. Ezért nem akartam Shane-el szemben erőszakoskodni, mert gondoltam ha lazán kezelem a helyzetet, és simán visszaszólok valamit, egy idő után abbahagyja, mert látja, hogy nem igazán tud felbőszíteni annyira, amennyire szeretne. Már a folyosón, mindenki előtt neveztem gyökérnek, agyatlan retardált „hímtagnak”, de igaziból semmi sem hatott rá úgy igazán. Ha nem szóltam vissza semmit, hanem szó szerint levegőnek néztem, akkor az zavarta. Lehet, hogy tényleg jót tenne neki egy-két „felüdítő” jobbos. Viszont ha annyira bosszúálló és erőszakos, mint amilyennek mutatja magát, akkor nem biztos, hogy tűri a trónfosztást.
Sajnos a vártnál előbb kiderült, miként reagálná le azt a helyzetet, mikor stílust váltok. Mondjuk arra nem számítottam, hogy ennyire szánalmas és még csatlósokat is hoz magával. Úgy látszik tartott tőle, hogy egyszerre mindkettőnket nem győzheti le egyedül. De azzal nálam teljesen elásta magát, hogy egy lány ellen így harcolni akart. Ráadásul Océane egy rossz szót nem szólt hozzá, ő kezdte el csesztetni és még neki áll följebb. Azért ez már luxus, amit megenged magának Shane. Én az ilyen semmirekellő, irritáló majmokat legszívesebben elküldeném más bolygóra, ahol remélhetőleg hamar meghalnának víz és levegő nélkül.
Amint a fának löktem teljes erőből a srácot, egy pillanatra hátrafordultam, hogy mi a helyzet a leányzóval, el bír-e a másik két szerencsétlennel. Úgy látszik neki még megerőltetnie sem kellett magát, mert az egyiknek égtek a belőle kilógó növényi részei, a másik meg szaladt gondolom vízért. Már majdnem elröhögtem magam, mikor a szemem sarkából észrevettem, hogy Shane változik át. Rám vicsorgott a tűhegyes ragadozó fogazatával és előhúzta a karmait. Valami olyant is mondott közben, hogy „Meghalsz Perkins!”. Erre én pofátlanul vigyorogtam. -Na gyere te félkegyelmű! -egy kicsit jobban koncentráltam újból, hogy a lehető leggyorsabban tudjak támadni és megint behúztam neki. Aztán a tarkójánál fogva magam felé húztam és beletérdeltem a gyomrába. Innentől viszont valamiért nem tudtam úgy összpontosítani, ahogy szerettem volna és valamiért újra normális sebességgel akartam behúzni neki. Erre ő elkapta a kezemet és addig szorította, amíg el nem tört az egyik ujjam. Erre felordítottam, de hiába akartam gyorsan mozdulni, nem ment. -Te rohadék! -sziszegtem a fogaim közül, mire ő elkapta a nyakamat és úgy tartott meg engem. Körülbelül olyan feeling volt, mintha egyszerű rongybaba lennék, Shane játéka. Már azt hittem tényleg meg akar ölni, mert nagyon nézegette a másik kezén a karmait. Szerencsére „csak” az arcomat karmolta végig, nem pedig a hasamból tépett ki egy darabot. Utána viszont már nagyon bepöccentem rá, valahogy sikerült akkora lendületet szereznem, hogy a hasába rúgtam és ettől végre elengedett. Leestem a földre, de annak ellenére, hogy folyt belőlem a vér és rohadtul fájt a kezem, felálltam és a távozni készülő srácot arccal a fának löktem újból, a lehető legnagyobb sebességgel. Ott aztán megfogtam két oldalt a fejét és ízelítő gyanánt megmozgattam kicsit a fejét, hogy érezze a fenyegetést a dologban. -Ha nem szállsz le rólam, legközelebb nem fogok megkegyelmezni-fenyegettem meg közel hajolva hozzá, miközben a testemmel továbbra is a fának szorítottam. Ebben a helyzetben könnyen ki tudtam volna törni a nyakát és nagy valószínűséggel meghalt volna. Csak éppen nem vagyok akkora farok, mint amekkora ő.
Szép lassan elhátráltam tőle és visszamentem a lányhoz. De ha esetleg még szerette volna fellökni a közös ellenfelünket hanghullámmal, akkor félreálltam.
▲ music ▲ 564 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimePént. 29 Aug. - 7:24

Logan & Océane
Logan-nel egy baj van, nem bízik magában. A képességével sok előnyre tehetne szert. Összecsapáskor megzavarhatja az ellenfelet, taktikázási ideje is van. A másik fél nem láthatja éppen hol van. Ezernyi lehetőség felé lehet bontani a sebességét. De fél kihasználni, ez a Shane annyira megfélemlítette, hogy meg se meri próbálni. Megcsóválom a fejem és bár, nem az én dolgom, nem vagyunk közeli barátok és eleve nem tartozik rám a dolog, de nem fogom hagyni, hogy folyamatosan elbújjon azok elől akik terrorizálni akarják. Öntök bele némi önbizalmat és bátorságot. Még nem tudom, hogy ez hogyan is fog menni, azt se tudom hogyan álljak neki, de megcsinálom. Logan igen is megtudná védeni magát ha hinne ebben.
-Azért piszkál, mert látja rajtad, hogy nem akarsz kiállni vele. Ha megmutatnád neki, hogy ennyi volt, kész vége, a régi Logan akit eddig bánthatod nincs többé, akkor leszállna rólad. Csak meg kellene próbálnod, hidd el, sikerülne. - Próbálom biztatni és olyanokat mondani amivel talán rávehetem, hogy kiálljon magáért. Ha esetleg segítségre szorulna hajlandó lennék segíteni neki. Shane maga az ördög szolgája, ha túl akarom dramatizálni. Első pillantásra nem tetszett már, a modora és viselkedése meg egyszerűen utálatot váltott ki belőlem. Ha Logan-t sikerül rávennem, hogy tegyen magáért valamit akkor nagyon szívesen mellé állok. Ez a fickó már nagyon a bögyömben van.
Ám a várhatónál hamarabb kellett a segítségem. Shane két másik csatlósával közeledett felénk. Összeráncoltam a homlokom és éppen azon agyaltam, hogy hogy lehet ekkora barom. Egyszer már rendesen pórul járt általam, ez másodjára sem lesz másképp. A helyében meghúztam volna magam. Logan ezúttal harcra készen állt és örültem, hogy valamennyit csak hatott amit mondtam neki. Elvállalta Shane-t, egy személyes bosszú erejéig. Biccentettem majd szerencsét kívánva léptem a másik két egyén felé. Vigyoruk azt sugallta, hogy egy bolhaszemnek tartanak akit csak úgy lepöckölnek. Viszonoztam a vigyorukat, majd vártam, hogy lépjenek. Eszem ágában sem volt először harcba állni, megakartam tudni a képességüket. Az egyik srác kezében egy tűzlabda jelent meg míg a másik ujjai hosszú növényi indákká alakultak és lassan kezdtek csúszni felém.
Kevesebb gondolkodási időt kaptam, mint amire számítottam. A hanghullámokkal letudom dönteni őket, de képességeikkel szemben ez egy hangyányit sem ér. Az indák a lábamhoz értek és abban a szent pillanatban a tűzlabda is megindult felém. Gyors gondolkodás után felugrottam mire az inda is felfelé kezdett emelkedni. A tűzlabda az indákat érte és nem engem. A 10 hosszú növényi szál szép lassan elkezdtek égni. Mint mikor régen a dinamitot gyújtották meg. A lángok egyre haladtak a srác felé aki mostanra már vinnyogó hangot hallatott. Vigyorogtam és figyeltem ahogy a társa sűrű bocsánat kérések közepette rohant vízért még mielőtt leég a társa.
Logan is szépen boldogult ezt abból láttam, hogy Shane egy fának csattan. Szép munka!
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 14:48


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

-Ez azért nem ilyen egyszerű... -sóhajtottam fel, de ebben a helyzetben nem azt tartottam a legfontosabbnak, hogy magyarázatot adjak a válaszomra. Valószínűleg ő már rájött, hogy nem eléggé hiszek magamban, ha ilyesmiről van szó. A tapasztalataim, hogy néha elvesztem a kontrollt nem adnak okot arra, hogy higgyek abban, hogy biztos győztesként jönnék ki belőle. Használtam már a képességemet mások ellen, harci órákon, de az nem éles helyzet volt és nem állt fenn a veszélye annak, hogy kinyírjanak. Ráadásul nem mindig működik egészen jól és fogalmam sincs ha még egy adag félelem is lenne bennem, akkor mire mennék vele. Évek óta itt élek a birtokon, de nem értem el jelentős fejlődést, ez pedig zavar. Persze szorult belém elég pozitív világszemlélet, de szeretek a földön maradni és reális határok közé szorítani magam, nem pedig olyanokon gondolkozni, miként verjem be Shane képét. -Ha az lenne, akkor már rég nem piszkálna -tettem még hozzá, ezzel végképp lezárva a témát. Igaz, hogy valamennyire hatott rám a lány lelkesítő beszéde, de csak éppen annyira, hogy egy időre elgondolkozzak rajta. Magamtól akkor sem mentem volna Shane után, hogy elverjem. Ha nem lenne farkasember, akkor lehet, hogy sokkal bátrabb lennék vele kapcsolatban, de láttam már átváltozva és úgy érzem hatalmas erőfölényben van velem szemben. Ha nem tudok eléggé koncentrálni és valami miatt nem használom a képességem, akkor kifesti a falat a véremmel. Egyedül kockázatos lenne.
És ha kapnék segítséget?
Miután nagyjából átbeszéltük a leányzóval, hogy lehet, sőt biztos félreismertük a másikat, azért megfordult a fejemben, hogy ő még segíthetne nekem a későbbiekben. Hiszen most már neki is az ellensége Shane, lenne rá elég oka szerintem, hogy mellém álljon. Persze nem várhatom el tőle, hogy rögtön hozzám jöjjön feleségül, mert azért nem kis ideig viselkedtünk egymással elég hidegen. Éppen ezért nem hoztam még fel neki, mert szerettem volna ezzel a témával várni. De mivel jöttek a helyi menő csávók, hogy rendbe tegyenek minket, ezért mégis muszáj volt felhoznom...
-Oké, de azért rájuk is figyelek. A lényeg, hogy fedezzük egymást. 'Szerencsét! -vettem egy nagy levegőt és én is felálltam a padról. Közelebb léptem a „fővezérhez”, most kicsit sem a szokásos behódoló magatartást mutatva. Kihúztam magam és próbáltam stabilan megállni a lábaimon, de olyan szinten paráztam a következő percektől, hogy még ez is nehéznek bizonyult.
-Félsz Perkins -jelentette ki Shane egy gúnyos mosollyal az arcán, amint végignézett rajtam. -Félsz, hogy most csúnyán kikapsz az előbbi felmordulásod miatt -erre már ökölbe szorult mindkét kezem és legalább olyan tekintettel néztem rá, mint aki most készül egy gyilkosságra. -De nem kell túlreagálni. Végül is neked nincs hírneved, nincs vesztenivalód -rántotta meg a vállát hanyagul. -Sosem leszel olyan mint én -és ezzel befejezte a rövid szónoklatát, amivel nem kicsit tépte már az idegeimet. Eddig nyugodtan tűrtem, hogy alázzon, igaziból nem törődtem vele, mert azt hittem ez jó módszer ellene. De sajnos nem vállt be. Hát akkor váltsunk stílust.
-Nem, igazad van. Én jobb leszek, mint te valaha voltál -mondtam ezt úgy, hogy végig farkasszemet néztem vele. Aztán a pillanat tört része alatt odaléptem hozzá és olyan jobb horgot adtam neki, amibe beletettem az összes eddigi dühömet, amit eddig valahol mélyen magamban őrizgettem. Az adrenalin elborította az elmémet, és már eszem ágában sem volt visszahőkölni. Inkább koncentráltam a sebességre, az egyetlen igazi fegyverre, amivel legyőzhetem. Talán még fel sem fogta igazán, hogy megütöttem, már a legközelebbi fának nekilöktem, de úgy, hogy hallottam a gerince reccsenését. Ezek után lassítottam a tempón, időt hagyva neki a válaszolásra, mert jobban szeretem a fair játékot.
music ▲ 575 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 7:49

Logan & Océane
Logan túlságosan fél a következményektől. Fél attól, hogyha megpróbálna fellépni a srác ellen csak minden még rosszabbra fordulna. Meg tudom érteni. De ha nem próbálkozik akkor sosem kerül ki a terror alól. Én könnyen beszélek, velem csupán egyszer kötekedett, de gondolom többször nem fordul elő. A képességemnek hála kimerek állni vele. De Logan helyzete teljesen más, csupán regenerálódik, sebessége használható lenne, ha végre kézbe venné a dolgokat. De nem tesz semmit, így természetes akiben van némi uralkodási vágy az kihasználja ellene a félelmét.
-Nem csak lehet, hogy az kéne hanem biztosan az kéne. Figyelj, abszolút nem közelharcra gondolok ahol erőfölényben lenne. A sebességeddel képes lennél bármilyen csapását kivédeni, próbálkozhatna, de esélye sem lenne. Kombináld az ütéseidet a sebességeddel és nyert ügyed van. - Próbálom biztatni. Nekem is egy tüske ez a srác, de amíg komoly gondot nem okoz addig nem hiszem, hogy megleckéztetem. ha esetleg rám szállna akkor bizonyára fellépnék ellene, de addig azoknak kell akik már régóta tűrik tetteit. Logan-nek csak önbizalom kellene meg egy csöppnyi bátorság és simán a saját oldalára tudná fordítani a meccs eredményét.
- Úgy van! - Mosolygom ismét rá. Legalább letisztáztuk a dolgokat és most már mind a ketten tiszta lappal indulhatunk, akár egy barátság is kialakulhat köztünk, de azért tenni kell. Logan-ben pozitívan csalódtam, azt hittem egy olyanfajta srác aki elsőre itéli meg ki milyen és ha nem tetszik neki elítéli. Lehet, hogy elsőre ítélt, de belátta, hogy hibázott és ettől bizonyul jó embernek. Az a srác idővel egyedül marad majd, csatlósai elfogják hagyni, akkor mihez kezd majd? Minden diák rettegett tőle míg Ő volt itt az uralkodó, ha leáldozik a napja akkor kifogja támogatni? Ki lesz aki mellette áll majd? Senki. És épp ez a lényeg. Mi nem vagyunk a ranglétra tetején, de ha valamelyikünknek bármi baja esne ott vagyunk mellette. Ez a barátság. Shane soha nem fogja megtudni milyen ez. Hamis barátai vannak, idővel majd erre is rájön, de azt hiszem neki addigra már késő lesz.
A srác és két talpnyalója igyekezett felénk. Nem lepődtem meg azon, hogy ezúttal nem egyedül tért vissza. Gondolom két társa elég erős mutáns szuper képességekkel megáldva. Felálltam a padról és szembe fordultam a három nagyon vagányak látszani akaró sráccal, kár, hogy igen röhejes volt amit műveltek.
-Egyetértek, össze kell fognunk és így is lesz. Shane-től ne tarts, ha gondot okozna ott leszek és segítek, a másik kettővel remélhetőleg hamar végzek. - Néztem farkasszemet a kettő közül az egyikkel. Alig láthatóan elvigyorodott amitől felment bennem a pumpa.
-Akkor, sok szerencsét! - Szóltam még oda Logan-nek majd figyelmemet teljesen a két egyénre fordítottam.
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeKedd 26 Aug. - 22:07


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

Igen, láttam, hogy Océane határozottan abszurdnak tartotta, hogy kiszabjanak a srácra egy távoltartási végzést, de szerintem meg lehetne valahogy oldani. Csak azért komolyabban át kéne gondolni a dolgot nem csak úgy berohanni a rendőrségre. Ez már egy régóta tartó ügy köztünk, ha nem szekálna állandóan akkor valószínűleg nem érdekelne, de úgy érzem az utóbbi időben túlzásokba esett. Egyedül visszatámadni nem merek az ereje miatt, mert azzal csak magamat aláznám meg még inkább. Sosem voltam jó a közelharcokba, nem tudok olyan jó mozdulatokat, amivel le tudnám teríteni az ellenfelemet, főleg akkor nem, ha az egy nálam kétszer nagyobb farkas alakját veszi fel. Ha veszítenék akkor még inkább rám szállna. Ha simán rászólnak, hogy vegyen vissza akkor is ugyanez lenne. De valamit már kezdeni kell vele, mert megőrülök. Akármennyire próbálok nem törődni vele, ugyanúgy folytatja. Mert látja, hogy gyengébb vagyok nála. Megmutatnám neki mire vagyok képes csak attól tartok  valójában nem lenne mit megmutatni.
-Igen... lehet, hogy az kéne -de hogyan? Mégis hogyan leckéztetném meg úgy, hogy ne verjen laposra? Egy használható ötlet sem jutott eszembe hirtelen, úgyhogy inkább még befogtam a számat, mielőtt hülyeséget mondok. Amúgy is felhoztam aztán egy új témát, szóval próbáltam nem az előbb történt újabb „összezörrenésre” gondolni. Shane-re.
-Jobb, mint oktalanul utálkozni -bólogattam. Ebben is különbözök attól a sráctól. Ő az életben nem csinálna az ellenségeiből közeli ismerőst vagy barátot. Csak mindegyiket kinyírná, ha nem tiltaná a törvény. Mert olyan hatalmasnak hiszi magát. De szerintem ha az egojáról lezuhanna arra a szintre, amennyit valójában ér, akkor szörnyet halna. Nálam szerencsére nem áll fent ez a veszély és nem is fog. Mert tisztában vagyok a hátrányaimmal és ettől leszek erős.
A pólómat felhúztam egy pillantás erejéig. Egy öt viszonylag nagyobb seb volt a hasamon és alvadt vér, de semmi több. Ez jó, mert elég sokat gyógyult. Hát amikor nyílt csonttörésem volt, az körülbelül egy nap alatt teljesen rendbe jött. Ahhoz képest, hogy más hónapokig szenved vele ez jó idő.
Amint újra felnéztem a szemem sarkából már láttam, hogy Shane jön vissza hozzánk. Ráadásul két másik csávóval. -Océane, azt hiszem most össze kéne fognunk -néztem a lányra, majd újra a közeledő bagázsra. Három kettő ellen? Az úgy szép lesz. Ha a másik kettőnek is elég durva képessége van akkor még szebb...
Mindegy, most már nevetséges lenne menekülni.
-Enyém Shane. Ha nem bírok vele be tudsz segíteni? -mert én még mindig csak emberfelettien gyors vagyok ő meg képes feldönteni másokat a hanghullámaival.
music ▲ 402 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeKedd 26 Aug. - 11:33

Logan & Océane
Nem kinevetés céljából, de megmosolygom amit Logan mond. Ha lehetne ilyet akkor mindeni távolságtartási végzéssel rohangálna. De ez nem így megy. Ennek a srácnak valami másra lenn szüksége ahhoz, hogy végre belássa nem csak Ő van a világon és nem tehet azt a másikkal amit csak kigondol. Meg kéne leckéztetni, de egyedül ilyesmibe nem fogok bele. Logan-t meg végig nézve, nem azért, hogy gonoszkodjak, szó sincs róla, de szerintem fél. Bizonyára ez a srác elég régóta terrorizálja. A nevén is szólította ami mást nem is jelenthet minthogy igen régóta ismerik egymást.
Én Logan helyében nem hagynám, hogy továbbra is sakkban tartsa. Ez csak egy nagydarab, túlságosan magabiztos, csatlósokkal körülvett, pipogya alak. Ha igazán szembe szállna vele valaki akkor le lehetne taszítani a magas lóról.
-Már miért sülne el fordítva? Ha valamit nagyon akarunk az sikerülni fog. Mellesleg nem megverni akarom csupán megleckéztetni. Különösképpen nem is fájna neki. Egyszerűen rávilágítanám arra, hogy minden királyt le lehet taszítani a trónjáról. Megtanítanám neki, hogy a gyengébbek is tudnak erősek lenni. - Fejtem ki igen hosszan a véleményem. Talán ebből nem lesz semmi, talán minden ugyanúgy marad ahogy eddig, de legalább elültetem Logan fejében az ötletet hátha egyszer szembe mer szállni a sráccal.
Nem félek a sráctól, engem nem lehet olyan könnyedén megfélemlíteni. Nem is olyan rég támadt rám egy hadseregnyi kommandós, élve kijutottam és négy helikopter és jó pár emberélet veszett oda azon az estén. Egy ilyen alak nem fog rám ijeszteni.
Mosolya kicsit jobb kedvre derít, talán van esély arra, hogy elássuk a csatabárdot. Személy szerint nagyon örülnék neki, ha elfelejthetnénk, hogy ki nem kedvelt kit. Jobb mindenkinek, ha nincs konfliktusa vagy utálója. Tényleg nem vesztenék azzal semmit, ha továbbra is meglenne köztünk az a bizonyos szakadék, de mindenkinek jobb a békesség.
-Akkor mind a ketten tévedtünk. Előfordul. De legalább belátjuk és megbeszéljük. - Mosolygok a srácra. Csak ennyi kellett volna eddig is. Megbeszélni a dolgokat. Mind a ketten tévedtünk és úgy utáltuk a másikat, hogy azt se tudtuk kicsoda micsoda.
Én örülök, hogy végül ezt is letudtuk. Az a bunkó gyerek sose tudhatja meg milyen érzés új barátokra szert tenni mivel neki csak félelemmel teli csatlósai vannak, de barátai nincsenek. És szerintem nem is lesznek. Milyen fura az, hogy egy aj össze tud kovácsolni két embert akik nem szimpatizáltak egymással.
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeKedd 26 Aug. - 1:09


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

-Mindegy, akkor szerzek egy távoltartási parancsot. Legalábbis megpróbálok -nem, tényleg nem vagyok verekedős fajta. Ha nem hagy békén, akkor majd a birodalmiak megfékezik. Persze nem tudom neki mennyit jelentene az, hogy például tíz méternél közelebb nem jöhetne hozzám. Lehet, hogy teljesen figyelmen kívül hagyná. Csak aztán nehogy valami komolyabbat is kiszabjanak rá. Már ha egyáltalán az előbbit sikerül elérnem. Mert igaziból bizonyítékok híján kis esély van rá, hogy foglalkoznának vele, de nem is mehetek így oda az őrsre feljelentést tenni. Egyrészt azért mert még mindig nem töltöttem be a 18-at sem és nagyon hülyén festenék ott egyedül, szóval kéne oda azért egy felnőtt is. Másrészt... hogyan adnám be nekik, hogy a srác előhúzta a farkaskarmait és belém vágta őket? Elég abszurd. Ha ezzel a sztorival állítanék oda, őrültnek titulálnának és nemcsak diliházba akarnának dugni, de még a távoltartást sem kapná meg.
-De minek akarnád megverni? Lehet, hogy fordítva sülne el a dolog... -szó sincs róla, hogy nem hiszek a lányba. A képességét használva azért elég komoly sérülést tudna okozni másoknak, ha a fizikai ereje nem is túl nagy. De azért az ellenfelünk tulajdonképpen egy farkasember, sokkal gyorsabb, erősebb... hülyeségnek tartom, hogy valaki csak így nekimenjen. Nem véletlen ő terrorizálja a legtöbb diákot és nem fordítva. Tudja magáról, hogy milyen nagy erő birtokában van és ügyesen kihasználja a lehetőségeket.
-Semmiség -viszonoztam a mosolyt.  Most vagy tud rendes is lenni Océane, vagy csak szimplán nem ismertem eléggé. Az, hogy van pár közös óránk egy dolog. Nem mindenkivel tudom tartani a kapcsolatot, ezért az alapján alakítottam róla képet, amilyennek láttam. Meg persze közrejátszottak a múltjáról kiszivárgott információk is, elsősorban, hogy régebben eléggé elkényeztették állítólag.  Akaratomon kívül viszonyultam úgy hozzá, ahogy. Nem mintha utáltam volna, mint a srácot, aki állandóan csesztet. Egyszerűen nem szimpatizáltam vele, van ilyen. Alapvető emberi hiba persze, hogy előre megítélünk valakit, de ezt nem lehet kiküszöbölni. Hülyeség, hogy van olyan, aki nem csinálja, mert biztos, hogy mindenki elkövette már életében. Az már megint más dolog, ha ugatok a háta mögött, mikor még meg sem ismertem. Mert az tényleg hatalmas bunkóság és hozzátenném, hogy a beképzelt cicababákra jellemző. Szerencsére esetemben ilyenről nincs szó, ha nem muszáj még arról sem szívesen beszélek, akit jogosan utálok. Csak rossz emlékeket idéznék elő vele és idegesítene. Magyarul; magamnak ártanék. Ha lehet inkább maradnék hidegvérű és kiegyensúlyozott, amennyire lehet.
-Hát, pedig nem utállak. Csak nekem úgy jött le, hogy te igen -vázoltam fel a helyzetet. Igen, nagyrészt azért sem kedveltem, mert úgy gondoltam nem jönnénk ki jól. Persze tudom, hogy így látásról nehéz megítélni pontosan milyen érzéseket fűz hozzád a másik... egy ferde nézés betudható annak, hogy rossz napja volt, stb. Velem is előfordult már ilyen. -De szerintem ne kezdjünk el mutogatni a másikra. A lényeg, hogy legalább erre is fény derült így utólag... -bólogattam és megengedtem magamnak egy laza mosolyt. Sok esetben ezért jobb megbeszélni a miérteket, elvégre jelenesetben például nem volt vesztenivalóm. Tehát vagy jól jövök ki belőle vagy legalább okkal ellenségeskedünk.
music ▲ 488 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 17:42

Logan & Océane

Gondolom, hogy egy ilyen után a pólója érdekli a legkevésbé, de mivel megemlítette, hogy dobhatja ki, így fűztem pár szót a témához én is. A helyében magam se azzal törődnék, hogy tönkrement-e a ruhám vagy sem. Bár sérülései gyorsan gyógyulnak, a vérzés is lassan eláll, vagyis szerintem már rég nem vérzik. A srác legalább megkapta ami kijárt neki, megfizettem azért amiért kezet próbált emelni rám és mert a barátomat bántotta...barátomat? Most tényleg azt mondtam? Finomítok a helyzeten, véletlen jött megmentőmet, így sokkal jobb. Alighanem mi még mindig nem csípjük a másikat, bár különösebb bajom nincs vele, mint azt már említettem.
-Nem rossz ötlet, de nem fogják megtenni, akármilyen tuskó és kötekedő alak, Xavier professzor nem fogja kirakni a szűrét, ebben biztos lehetsz, mindenkiben látja a lehetőséget még ha nincs is benne. Megpróbál maximum beszélni vele és gondolom utána minden folytatódik úgy ahogy eddig, ha csak péppé nem verem.. - Mondom komolyan. Nem akarok azzal vagánykodni, hogy képes vagyok rá, egyszerűen annyira megutáltam a srácot, hogy képes lennék rá, ez szintén nem helyes ahogy az sem amit Ő művel, és persze jobb ember sem leszek tőle, ha erőszakkal válaszolok erőszakra. De ezzel a fiúval szerintem nem lehet megegyezni, sok benne a felgyülemlett energia és a birtoklási vágy, mindent magának akar és szeretné, ha a gyengébbek behódolnának neki. Tipikus tapló.
-Ez a srác szerintem mindenkinek tépi az idegeit de legtöbbször senki nem tesz semmit. Azért tényleg hálás vagyok amiért nem hagytál vele egyedül. - Mosolygom rá, ha nem segít biztosan esélyem se lett volna földbe döngölni.
Még mindig nem mentem el mellőle pedig megtehetném hisz látszólag már sokkal jobban van. Viszont bennem van az, hogy Ő egy bajtársam, segített rajtam és ha mást nem is tudok tenni akkor szobrozom mellette míg úgy nem látom teljesen felépült.
-Nincs veled semmi bajom Logan, egyedül azért kerüllek, mert látom a szemeidben, hogy nem kedvelsz, miért legyek akaratos és ennek ellenére barátkozós, ha látom nem kérsz a társaságomból? Ez a mostani más helyzet, megsérültél, és kutya kötelességem nem egyedül hagyni, még ha ebből nem is kérsz. - Hangom határozott. ha ezek után elakar küldeni hát rajta, nekem ezzel nem árt, a kapcsolatunk nem változik. Továbbra is megleszek nélküle és a barátsága nélkül, de ha másképp dönt és nem küld el akkor maradok. Ez egy ilyen nap, egyik helyzetből csöppenek a másikba és egyre csak bonyolultabb lesz.
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeSzomb. 23 Aug. - 23:02


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

Jelenesetben mondjuk a pólóm érdekelt a legkevésbé, mert van még legalább húsz ezen kívül, szóval messze nem fogytam ki belőlük. Jobban lekötötte a figyelmemet a szerzett sérülés és azt tervezgettem, hogy visszavágok a srácnak. Természetesen én nem fogok erőszakhoz folyamodni, mert abból nem sülne ki semmi jó. Viszont szólhatnék az alapítóknak, hogy csináljanak valamit a gyerekkel, állítsák le, rakják ki innen, vagy bármi mert eddig csak megkeserítette az életemet... és szerintem másokét is. Nem tudom az ilyeneket egyáltalán miért veszik fel, mert az biztos, hogy X-men vagy tanár nem lehetne belőle. Ahhoz túl bunkó. Az önfejűsége miatt pedig szinte száz százalék, hogy elbukna éles helyzetben. Magyarul; semmi haszna. Az, hogy alakváltó, amolyan lycan még semmit sem jelent. Ha a természete miatt nem lehet vele normálisan dolgozni, akkor felesleges. Plusz, aki szabályokat szeg meg folyamatosan az szerintem még egy átlagos iskolában sem lenne örömmel látott személy.
-Én meg előkerítem az alapítókat és szólok nekik, hogy pattintsák ki -jelentettem ki előrefelé nézve, kivételesen elég nagy elszántsággal a hangomban. Szerintem nem muszáj mindig eltűrnöm, ha más piszkál engem. Ez a csávó már elég régóta rám van szállva, akárhányszor találkozok vele a folyosón vagy az udvaron, ő mindig próbál provokálni. Először még leszartam az egészet,nem törődtem vele, azóta néha visszaszólok valamit, de kétlem, hogy az lenne a megoldás a problémára, hogy szétveretem a pofámat. Igen, legszívesebben nekimennék, de felesleges, mert azzal magamat tüntetném fel rossz színben.
-Tudod, ő már régóta tépi az idegeim -magyaráztam immár a lányra vetve néhány pillantást. Majd vártam szól-e valamit ehhez a témához. Kellemes meglepetésként ért, hogy egyáltalán hajlandó volt velem maradni, hogy ne egyedül kelljen szenvednem a padon. Mondjuk ez azért a minimum, miután kisegítettem a szorult helyzetéből. Vagy hát próbáltam. Viszont arra számítottam, hogy hamar le fog koptatni, tekintve, hogy azért nem egészen vagyunk jóban.
-Amúgy hogyhogy nem próbálsz lerázni? -hát ha már adódott a lehetőség és szóba álltunk, akkor gondoltam felhozom csak, hogy tisztázódjanak a dolgok...  -Mármint ne érts félre -emeltem fel mindkét kezem védekezőleg. -, nem mintha ez gond lenne. De ha nem kedvelsz, akkor nem muszáj maradnod -oké, ezzel lehet inkább elrontottam. Pedig eskü nem bunkóságból mondtam, egyszerűen úgy gondolom jobb megbeszélni a miérteket, minthogy talpnyalósat kelljen játszania. Rühellem a kétszínű embereket. Akkor inkább utáljon normálisan minthogy a hátam mögött ugasson. Mondjuk szerencsére eddig nem sok ilyenbe futottam bele, mert ez általában a nők feladata. De azért ismerek egy-kettőt... sajnos.
music ▲ 395 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimePént. 22 Aug. - 16:51

Logan és Océane

Nem kicsit idegesített már a nagydarab idióta csak hát lehetőségem nem volt rá, hogy megleckéztessem. Azzal, hogy Logan közbeavatkozott nem csak segített nekem, de előidézte azt is, hogy a srác nagyot puffanjon a füves terepen. Nem szokásom bántani másokat, az nem az én műfajom, de ha kekeckednek velem vagy megpróbálnak akaratom ellenére tenni velem valamit na hát akkor kitör belőlem a láva. Ez a srác bár csak most láttam ezidáig először már a bögyömben volt. Nem csak nem hagyott olvasni, de látszott rajta, hogy az a fajta aki imád kötekedni másokkal, általa gyengébbeknek hitt emberekkel. Csak ezúttal rémesen rossz embert választott magának. Én nem vagyok olyan aki eltűri, ha kötekednek vele. meghúzom magam mert félek mások bántó szavaitól, de ha belém kötnek hát akkor az vissza is megy. Örömmel nézem végig ahogy a srác benyakalja a füves pályát. Szinte öröm látni ahogy végig csúszik a földön. Így jár az aki a gyengébbekkel kötekszik. Logan mellé csüccsenve mérem fel a látványt és nem mondhatnám elragadónak ami a szemem elé tárul. Igaz, hogy se Ő se én nem kedveljük a másikat, de Ő megmentett én pedig legalább annyival tartozom neki, hogy nem lépek le és hagyom a bajával egyedül. Kérdésemre, hogy jól van-e megmutatja a sebet és hát erre annyit tudok csupán mondani, hogy sz.r ügy. Sajnálom persze, hisz nekem segített, de mivel képességileg nem vagyok megáldva a gyógyítás hatalmával így nem tehetek semmit.
-Hát a pólót mindenképp. Ez már nem a menthető kategória az biztos. - Nézek végig a véres pólón, a szakadást még csak-csak össze lehetne foltozni, de a vér nem biztos, hogy folt hagyás nélkül kijönne.
Látom Logan-en, hogy ezúttal nincs kedve játszani a megszokott köröket. Ha megtette volna akkor habozás nélkül hagyom faképnél. Nekem végül is semmi dolgom itt, érte nem tehetek semmit, tehát csak azért vagyok vele, mert segíteni próbált nekem. Csupa jó szándék vezérel, ezért nem hagyom magára.
-Most láttam először, de remélem utoljára, a helyében elkerülném a konfliktusokat mostanában, mert figyelni fogom. - Nincs a hangomban semmi arra utaló jel, hogy valami nagy hatalmú embernek tartom magam, csupán megjegyeztem, hogy nekem ennyi bemutatkozás elég volt a részéről és csak egyszerűen kerüljön el jó messzire. Ha a közeljövőben meglátom és szemétkedni fog akkor ennél rosszabbul is járhat pedig azt hiszem a bölcsességfogát látom csillogni ott lent.
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 18:31


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

Miután sikerült a csávónak kiiktatnia engem, a padon ülve figyeltem az eseményeket, a hasamat szorítva. Ahogy olyan sokszor, most is legyőztek. Megmondom őszintén, egy kicsit unom már ezt az örök vesztes dolgot, de sajnos tennem kéne ellene, hogy ez ne legyen így. Kezdhetném rögtön a több mozgással, hogy ne punnyadjak annyit a szobában vagy a tv előtt a nappaliban. De ameddig nem változtatok, addig valószínűleg még számtalanszor leszek a vesztesek soraiban. Magától nem fog javulni a fizikumom, nem tanulok meg jobban focizni és a többi.
Szóval a következő másodperceket szigorúan kívülállóként szemlélhettem... ahogy a csaj egy nagyobb hanghullámmal döntötte le az ellenfelét.  Ennek persze nagyon örültem, mert megérdemelte az a szemét ezt a minimális visszavágást. Persze én azt mondom nem kell megölni azért, mert egy seggfej, fölösleges úgy igazán bántani, mert azzal általában amúgy is az szokta húzni a rövidebbet,aki az ártatlanabb fél. De ezt a fellökést határozottan megérdemelte. Örültem is, hogy őt láthattam a földön fekve, de ezt még nem tudtam kifejezni az arcommal, ugyanis továbbra is elég savanyú képet vágtam. Legalább olyant, mint aki az előbb ivott meg egy liter tiszta citromlét.
A köszönetre egyszerűen bólintottam és a tekintetemmel követtem Océanet, amit leteszi magát mellém. Igaz, hogy nem tartozik a kedvenceim közé, de annyit azért simán megérdemel, hogy megkérdezzem; nem lett-e valami baja esetleg. Hiszen az egész jelenetet nem láttam, csak egy részét. Ki tudja, amíg én elfordultam lehet pofán lett vágva vagy valami.
-Hát... -a kérdésre egy pillantás erejéig elvettem a hasamról az immár véres kezemet. -Még élek -jelentettem ki halálos nyugodtsággal. Amúgy sem volt okom aggodalomra, maximum savanyú nézésre a fájdalom miatt. Egy normális ember lehet már kórházba került volna egy ilyen sérülés miatt, de nekem elég gyorsan regenerálódnak a szöveteim, úgyhogy leleplezés lenne ilyennel orvoshoz menni. Az egyetlen amit tudok tenni ilyen helyzetekben, hogy pihenek. -De azt hiszem a pólómat le kell cserélnem -húztam el a szám szélét, grimaszolva aztán a fejemet hátrahajtottam pár pillanat erejéig. Tényleg nem akartam itt ellenségeskedni a csajjal, főleg nem a történtek után, úgyhogy megpróbáltam rendesen viselkedni, ami egyébként nem szokott nehezemre esni.
-Szóval, ismerted a srácot? Mit akart tőled? -na, most kiderül, hogy mennyire bír a tízes skálán. Ha normálisan válaszol, az jó jel. Kivéve ha egy talpnyaló a sokk közül... azokat utálom a legjobban.
music ▲ 376 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeSzer. 20 Aug. - 14:48

Logan és Océane

A hústorony fölém magasodott és láttam rajta, hogy élvezi a helyzetet. Önelégült vigyora borzalmasan idegesített és az a kölni amit használt meg irritálta az orromat. Szavai is arról árulkodtak, hogy fogalma sincs arról mi a tisztelet és a magán szféra. Talán úgy 5 centire lehetett tőlem és már a levegővétel is akadályoztatva volt, azt már elfogadtam, hogy termetével a napot takarja, na, de hogy a szél járást is akadályozza azt már nem.
-Mit mondd neked az, hogy húzz el? Nem voltam elég világos?! - Az idegeim pengeszélen táncoltak, hogy lehet valaki ekkora bunkó? Idegesen pattantam fel a helyemről és néztem a srác bamba tekintetébe. Azt mondta szereti a rossz lányokat, hát akkor leszek elég rossz ahhoz, hogy a végén megutálja.
A hústorony megragadta a karomat ami fájt. Próbáltam lefeszegetni magamról, de vasmarka volt, bilincsként csattant rám.
-Veszed le rólam a koszos mancsodat!! - Ordítottam rá, de haszontalan volt. Nem eresztett, sőt még hangosan fel is nevetett. Dühös voltan, nagyon is. Már épp azon voltam, hogy használom a képességem robbantó részét, de akkor termett ott Logan és a fickó eleresztett amint belé ütközött.
Egy percig megütközve néztem a kér srácot és nem tudtam hová tenni, hogy miért segít nekem Logan. Elvileg ki nem állhat akkor meg miért?
A nagydarab colos képességét használva terítette földre Logan-t aki meg is sérült. A hasa vérzett. A srác nevetve indult el, de hülye lettem volna ennyiben hagyni a dolgot.
-Hé, haver, állj csak meg!- Szóltam utána, majd ujjammal csettintettem és a hanghullámokat felerősítve indítottam neki a támadást. Az energia nagyot lökött rajta amitől földre zuhant. Ha valahol esetleg földrengés keletkezett az esés hatására akkor elnézést.
Dolgom végeztével csüccsentem le Logan mellé aki nem nézett ki valami fényesen.
-Velem minden oké, köszi, hogy megpróbáltál segíteni. - Óvatosan mosolyra húztam a szám. Az egy dolog, hogy nem járt nagy sikerrel a mentőakciója, de a szándék a fontos.
-Te hogy vagy? - Kérdem meg tőle, hisz megsérült ez tisztán látszik. Remélem valaki a körmére néz majd a srácnak, elvileg nem szabad egymás ellen használnunk a képességünk, Ő mégis megtette.
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeKedd 19 Aug. - 1:18


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

Tudod, van az a pillanat, amikor nem igazán akarsz senkin sem segíteni, de aztán valahogy mégis ráveszed magad, mert van benned annyi emberség, hogy megtegyed. Nem olyannak neveltek, aki csak úgy otthagyja a szarban a társait.
A focis társaim egy része már rég bement az épületbe, de én továbbra is jóval lassabban mentem, mint ők.  Mintha vártam volna arra, hogy közbe kell-e lépnem. És valójában azt is csináltam. Annyit tudtam, hogy Océane és az a csávó nincsenek valami jó viszonyban. Vagy legalábbis nem ismerik egymást annyira, szóval már az elején sejtettem, hogy nem barátkozásból kezdtek el diskurálni. Persze győzködtem magam, hogy minek kéne odamennem, ha az egyiket utálom a másikat meg egyszerűen nem bírom. Megoldják maguk közt. Maximum az egyik széttépi a másikat. Nem, na jó ezt azért nem hagyhattam.
Hallottam a lány hangját, hangosabban a kelleténél, de először nem értettem, hogy mit mondott. Viszont hátrafordultam és pont akkor fogta meg a karját az ősellenségem. Ő mindig ilyen volt, szeretett másokat piszkálni, úgyhogy igaziból ezen már olyan nagyon meg sem lepődtem. Megálltam egy pillanat erejéig és amint kérdezte Joe, hogy mi a bajom, lepasszoltam neki a labdát.  Utána valahogy sikerült így több nap kihagyás után előhoznom a képességemet és villámsebességgel megindultam a vitázó páros felé. Egy ideig még valamivel lassítottabban láttam őket, de aztán elvesztettem a kontrollt és hiába próbáltam megállni, beleszaladtam a csávóba. Ő a földön kötött ki én meg ijedt tekintettel néztem rá. Tudtam, ha most rosszat szólok, akkor beleveri a fejemet a betonba.
-Hé! Nem akarok bunyót, de a csajt hagyd békén, oké? –emeltem fel mindkét kezemet magam elé és hátráltam egy lépés erejéig. Erre ő elkezdett nevetni, úgy állt lábra szépen lassan. Felém közeledett, én viszont legyökerezetten szobroztam a helyemen. Pedig szívem szerint még tettem volna pár lépést. Kihúztam magam, hogy azért ne tűnjek annyira beszarinak, hanem legyen bennem minimális férfias tartás.
-Hát, látom Perkins, még mindig nem lettél tökös gyerek –állt meg néhány centivel előttem, majd egy rövid hatásszünet után a kés élezéséhez hasonló hangot hallottam. Rövidesen megtudtam miért.
Előhúzta a hatalmas farkaskarmait és egyenesen a hasfalamba nyomta őket izomból. Szerintem mondanom sem kell, hogy mennyire eszeveszettül fájt, úgyhogy egy kisebb nyögés után letérdeltem a földre. Addigra a srác már kihúzta belőlem a „fegyverét” és hallhatóan nevetve hagyott itt. Én a vérző hasamat szorítottam kissé görnyedten. Már nagyjából a pólómnak az egész eleje mocskos lett, mire elállt a vérzés és megpróbáltam felállni. Szerencsére annyira azért nem volt komoly a sérülés, hogy belehaljak, mondjuk ez inkább annak köszönhető, hogy gyorsabban gyógyulok, mint az átlag. Szerintem ezt az a szemét is pontosan tudta, bár fogalmam sincs honnan, mert ezt nem szoktam híresztelni.
Miután nagyjából összeszedtem magam, annyira még volt erőm, hogy a padra letegyem a hátsó felemet. A háttámlának dőltem, továbbra is a sérülést szorongatva. –Veled minden oké? –emeltem a tekintetem a lányra, aki még a közelben volt.
music ▲ 471 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimePént. 15 Aug. - 22:47

Logan & Océane

Ahogy a labda végre meg áll egy helyben Logan is megérkezik. Hát rá egyáltalán nem számítottam, van néhány közös óránk ahol éppen eleget látom ahogy ferde szemmel néz rám. Igazából még mindig nem értem miért viselkedik így velem, egy rossz szavam se volt hozzá, sőt szerintem még egyszer sem szóltam hozzá. A semmin meg nem értem, hogy lehet fenn akadni? Még ha esetleg tettem volna olyan dolgot ami megbotránkoztató vagy éppen ártott volna neki akkor megérteném, na de így? Az óráimon kívül a szobámban vagyok vagy Atlasszal kint az erdőben, aligha tehetnék bármi olyat ami ellenére lehetne.
Az apám szerint vannak akiknek ok sem kell ahhoz, hogy valakit utálhassanak. Ez mennyire igaz tud lenni. Nekem semmi bajom nincs vele, az más, hogy kezd unszimpatikussá válni ezzel a viselkedéssel.
Látom a tekintetén, hogy mennyire, de mennyire utál, felkapja a labdát és már indul is az ellenkező irányba, még annyit se mond, hogy mafu. Hümmögök majd újra fellapozom a könyvem és ismét a sorok közé vetem magam. Kár felidegesíteni magam egy ilyen miatt. Nem muszáj nekem megkedveltetnem magam mindenkivel, ha nincsenek ellenségei az embernek akkor unalmassá válik.
A könyv lapjai fölé hatalmas árnyék vetül és elgondolkodom, most vagy a fa sétált el eddig vagy beborult az ég, vagy...ez a torony áll itt előttem és takarja a napfényt.
-Már ne is haragudj, de eltakarod a fényt, leszel szíves arrébb állni vagy én állítalak arrébb. - Nézek dühösen a szemeibe, de csak azt a bizonyos gúnyos mosolyt kapom tőle amit ilyenkor szokás.
-Mindig is szerettem a rossz lányokat. - Eresztett meg egy újabb vigyort amitől felfordult a gyomrom. Leraktam az értékes könyvemet a pad szélére aztán felálltam és szembe néztem az Eiffel-toronnyal.
-Na ide figyelj, 5 másodpercet kapsz, hogy elhúzz innen, vagy nem állok jót magamért. - Szinte már kiabáltam, de elmeállapotát vizsgálgatva nem tűnt elég értelmesnek ahhoz, hogy ezt felfogja.
Kezeivel hátra szorította az enyéimet ami nagyon fájt, feljajdultam. Hát a mutáns már a birtokon se találhat nyugtot?
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeSzer. 13 Aug. - 16:02


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

Hát őszintén, a legtöbb diákkal és itt élő mutánssal jó a kapcsolatom, ugyanis kerülöm a konfliktusokat. Ha úgy alakul persze megvédem magamat, vagy másokat, de eddig még nem keveredtem verekedésbe, inkább kihúztam magam alóla. Sosem arra mentem ki, hogy másokat tönkretegyek akár testileg, akár lelkileg. Ha nagyon akarnám biztos el tudnék verni egy-kettőt, de nem az erőm miatt, hanem a gyorsaságom segítségével. Viszont ez már hatalmas csalás lenne a másikkal szemben, anélkül meg szerintem én húznám a rövidebbet. Ezért általában mindenkivel próbálok legalább az elviseljük egymást szinten maradni, ha többet nem is tudok kihozni a dologból.
Ezért lehetséges, hogy egy elég nagy számú társasággal jöttem le focizni, hiszen hiába van köztük kettő olyan akit elég nagy baromnak tartok, megtanultam elviselni őket. Nem arról van szó, hogy talpnyaló vagyok, egyszerűen nem törődök azzal, aki seggfej. Általában az 'amit adsz olyant kapsz' taktikát alkalmazom, de azért ha el akarnak küldeni melegebb éghajlatra például egy elbénázott csel miatt, inkább lightosan közlöm velük, hogy igazán befoghatnák már.
Az, hogy Océane miért vált unszimpatikussá talán inkább benne keresendő. Van pár közös óránk és nem egyszer hallottam szünetekben, hogyan akarta másokra rákényszeríteni az akaratát. Arról meg ne is beszéljünk milyen bosszantó tud lenni egy idő után, ha valaki dicsekszik. Persze vannak fázisok, például az első mikor egyszerűen nem tetszik,de elviseled. Csak én már az összesen túl vagyok és eleve azt nem bírom, hogy ő ilyen milliomos családból jött. Az ilyen diákokkal sosem volt valami fényes a kapcsolatom, mert az a tapasztalatom, hogy a többségük igencsak el van szállva magától és a magamfajtákat lenézik. Nem tudom, hogy a lány miként vélekedik velem kapcsolatban, de inkább kerültem eddig.
A labdával a kezemben visszafelé indultam, még mielőtt beszólhatott volna, hogy mit nézek így rajta. A másik indok az egyik ősbunkó srác közeledése volt. Még régebben gyakran gúnyt űzött belőlem, mert nem volt mást szekálnia, tehát évek óta ismerem és megmondom őszintén őt tényleg utálom. Hozzá képest  Océane tényleg csak simán nem szimpatikus.
Ahogy láttam pont felém (vagy a lány felé?) közeledett, ezért szépen elindultam visszafelé, hogy lehetőleg ne megint engem találjon meg indokolatlanul a haragja.
Mégis egy kéz fogta meg a vállamat... csak nem az, akire számítottam.
-Hé, haver! Bejön a csaj, mi? -szólt hozzám Joe, mire megálltam és hátra fordultam. Addigra már az említett ellenség ott állt nagyjából a lány előtt. Fogalmam sincs mit mondott neki, de ez igaziból nem is érdekelt. Ha nincs okom rá, akkor nem fogom beleütni az orrom más ügyeibe.
-Maximum az ajtón-röhögtem el magam és már indulni készültem...
music ▲ 415 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeHétf. 11 Aug. - 0:48

Logan & Océane

Egész jól telt a délutánom, ha nem számítjuk, hogy szét téptem egy megírandó házi dolgozatot háromszor mire végre elégedett lettem vele. Gus jegyzeteit tudtam alapul használni, de mégse tudtam a nyomába érni annak amit Ő alkotott. Ideges voltam és mire kész lettem, körülöttem több volt a papírgalacsin, mint a porcica a polcokon. A dolgozatot gondosan eltettem a fiókomba Gus dolgozatával együtt, majd kimentettem a holmijaimat a galacsinok tengeréből. A takarítás nem telt volna sok időbe, ha közben nem ültem volna le egy-egy könyvet átlapozgatni amit éppen kimentettem. Na, de mentségemre szóljon azokat a könyveket már nagyon régen olvastam utoljára. Néhány Stephen King regényről van szó, valahogy mostanában nem volt elég időm arra, hogy elolvassam őket újra, pedig páratlan művek. Kicsit elfogult vagyok King-gel szemben, mert Ő a kedvenc íróm. Ha nem lenne ennyi gyakorlat vagy elméleti tantárgy akkor egy csomó időm lenne olvasgatni. A kedvencem az Állattemető című regénye ami 1983-ban jelent meg, három évvel ezelőtt, ahogy megjelent meg is vetettem szüleimmel. Még mindig elég friss papír illata van.
Két óra takarítás után végre ragyogott a szoba és a könyves polcomat is rendbe raktam. Legalább Lindsay nem fog szívinfarktust kapni, ha bejön a szobánkba. Ezek után lekaptam az Állattemetőt a polcról és lesétáltam az udvarra. A nap melengette a karomat, de nem volt az a kimondott kánikula. Leültem egy padra nem messze az erdő szélétől. A közelben néhány diáktársam focizott. Különösebben nem zavart a zaj amit csaptak, tudtam mellette olvasni. Otthon is mindig volt egy kisebb zaj, a varrógépek monoton kattogása mindig betöltötte a kastély helyiségeit.
Néha oda-oda pillantottam a játékra, de annyira nem tudott lekötni, jó sport, de a vadászatot jobban szeretem, azaz igazi sport. Olvasás közben, szokás mondani, hogy repül az idő, nos ez igaz, én is így érzem. Mire ismét felpillantottam a meccsnek már vége volt. Az idő tényleg gyorsan elszaladt.
A következő pillanatban egy focilabda parkolt le előttem, majd a gazdája is megérkezett. Felnéztem rá és azonnal elkomorodtam. Logan volt az, az első számú ember aki nem kedvelt és azt hiszem az egyetlen is. Különösebb bajom nincs vele csak egy kicsit ellenszenves ezzel a ˝elsőre megítéllek˝dologgal. Nem is igazán beszéltünk, de már elsőre nem voltunk szimpatikusak egymásnak. Nem lehet az ember mindenkivel jóban, nem?
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitimeVas. 10 Aug. - 1:39


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

Mindenkinek szüksége van egy kis szórakozásra, nem igaz? Én is pont ezért jöttem ide ki a hátsó udvarra néhány barátommal, egészen pontosan kilenccel. Meghívtak délutáni focizni még pár napja, én pedig igent mondtam, mert hát semmilyen programom sem volt betervezve arra a napra. Már épp ideje volt valamit kezdeni magammal a naphosszas punnyadások után. Ugyanis a szünet miatt hirtelen rám zúduló tömérdek idő miatt hajlamos vagyok a szokottnál is kevesebbet mozogni, ami akkor látszik meg igazán, mikor újra elkezdem használni a képességem. Alapesetben egyébként van, hogy napokig nincs rá semmi szükségem, maximum ha leesik valami tárgy, akkor megpróbálom a gyorsaságomat bevetve elkapni. Van, hogy még az sem jön össze egy hosszú kihagyás után. Mert ugye a tévézéshez, zenéléshez, alváshoz és beszélgetéshez nem feltétlen kell supermankedni.
Őszintén, furcsa volt ilyen sok lustulás után újra futkosni, mert ugye mezőnyjátékosnak osztottak be. Viszont előre leszögezték, hogy bármilyen formában használni a képességemet egyet jelent azzal, hogy kapusként kell állnom a „pályán”. Azt meg még rémálmomban sem szeretném, mert már a kezdetektől fogva utáltam ezt a posztot, ráadásul a villámcsapás óta sötét emlékeim vannak ezzel kapcsolatban. Meg általában a fociról, főleg ha rendes füves pályán játsszuk.
Szóval eléggé erőlködve, de sikerült anélkül viszonylag gyorsan futnom, hogy csaltam volna (akár véletlen). Gólt mondjuk csak egyszer rúgtam és az én csapatom vesztett, de hát a részvétel a fontos, nem a győzelem. Illetve az is, de tényleg nem azon van a hangsúly. Még egyetlen egy játéktól sem változtam meg, ha sikert arattam sem lettem jobb ember és szupersztár sem. Gyerekes felfogás, hogy ha nem győzöl akkor egy nulla vagy. Van akinek még vereség sem kell ahhoz, hogy az legyen.
A rövid és viszonylag csendes ünneplés után bemenni készültünk az épületbe, de a labda pont akkor gurult el valamilyen oknál fogva. Egyenesen a hátulsó padok felé tartott, én pedig utána futottam és sikeresen elkaptam. Azonban mikor felegyenesedtem megpillantottam Océanet.
music ▲ 307 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Océane & Logan   Océane & Logan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Océane & Logan
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Logan & Océane
»  Océane & Bella
» Augustus & Océane
» Océane&Pietro
» Océane és Jürgen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Hátsó udvar (nyugat)-