we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gyakorlóterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Szept. - 8:51

First topic message reminder :

Remek hely, hogyha egy kis edzésre, gyakorlásra vágysz. A testi edzéshez megfelelő termékek mellett gyakorlóbábuk, céltáblák, és egyéb, remekebbnél remekebb eszközök állnak rendelkezésedre ahhoz, hogy gyakorold erőidet, és javítsd testi adottságaidat, ha épp ahhoz lenne kedved. Csak ajánlani tudom mindenkinek a használatát, ártani sosem árt. Jó edzést!


írta Alex Shaten
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Jean Grey
mutant and proud

Jean Grey
Diák
power to the future
Play By : ๑ Lily Collins
Hozzászólások száma : 208
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 30 Okt. - 21:04


Scott& Jean


Nem tudom, hogy miért engem választottak, mert szerintem sokkal több nálam jóval rátermettebb diák, vagy x-men van a suliban és nem tudom, hogy megállom-e majd a helyen ezen a küldetésen. Szeretném, de nem igazán vagyok magamban biztos és nem akarom elszúrni, hiszen a professzor megbízik bennem és akkor tényleg el akarom érni, hogy ne csalódjon bennem, hogy ne legyen az a vége, hogy hiba volt engem választani.
Az viszont meglep, amikor megállok és meglátom a bejáratnál Scottot. Tudom én, hogy mindenféléket mondott már, hogy elmegy aztán még se ment, hogy ő mennyire rossz és hogy ő mennyire nem ide illik, de úgy fest, hogy még ennek ellenére mindig itt van és nem úgy áll ott, mint aki épp azt akarja bejelenteni, hogy el akar menni, de persze ki tudja. Amúgy sem biztos, hogy én lennék az első, akitől el akarna búcsúzni, vagy az utolsó, végülis teljesen mindegy, azért remélem, hogy nem akar elmenni, nem örülnék neki. Szerintem egész jól kijövünk annak ellenére, is, hogy azért gyakran eléggé morcos típus tud lenni, meg egyébként is olyasmiket mondtam el neki, amiket szinte senkinek sem, szóval így aztán végképp nem lenne jó, ha nem bízhatnék benne, lelépne, elmondaná valakinek, vagy bármi.
- Szia Scott! - azért persze elmosolyodom, ez már csak ilyen automatikus dolog, még ha a mosolyom egyébként egyértelműen kissé gondterhelt is, mert hát az. Aggódom, nem tudom még, hogy mi lesz ezen az egész küldetésen és főleg nem tudom, hogy mennyire fog nekem menni. Nem akarom, hogy miattam fulladjon az egész kudarcba. Viszont meglep, amibe aztán belekezd. Nem pont ez az, amiről most beszélni akartam, tényleg nem ez. Értetlenkedve fordulok felé, és kissé bizonytalanul állok meg. - Én elmondtam azt, amire emlékszem. Volta vízben valami dolog és... fura érzés volt hozzáérni, és valahogy vonzott, aztán... elsötétült minden. - jót tény, ez a rövidített verzió, de a hosszú az olyan, amitől tuti, hogy itt helyben lennék menthetetlenül vörös, mint az érett piros alma. Nem tudom,h ogy ezt hogyan tudnám elmondani és főleg nem tudom, hogy épp neki hogyan menne.

♫ Do or die ♫ • Ruha
Vissza az elejére Go down

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeSzer. 29 Okt. - 21:08

Jean&Scott  





  Hát úgy tűnik, hogy egyenlőre maradok. Jobbat úgysem tudok, és ahogyan a vén csóka is megmondta, nekem kell tennem azért, hogy ez az egész működjön. Nem is a saját magam kedvéért, ha másoknak fontos vagyok, talán értük. Még mindig nem tudom, hogyan lehetnék majd egyszer felelőségteljes illető, amikor mindent a magam módján oldok meg, a nyers erőszakkal, és csak ritkán gondolok bele, hogy lehetne azt taktikázva is, de mit veszítek, ha megpróbálom? Felsóhajtva indulok el a szobámból, a lányok folyosója felé, és legyűrve a magányt némi kérdezősködésbe kezdek. Az illető lány igen meglepődik, hogy megszólítom, nem pedig figyelmen kívül hagyom, vagy csak rámordulok, ezért elsőre nem is nagyon érti a dolgot, kétszer kell elismételnem, mire felfogja, mit is akarok: Merre van Jean? Végül útbaigazít, ezek itt annyira ismerik egymást, biztos megy minden este a párnacsata. Beszélnem kell a Csodalánnyal, és ez nem várhat, amíg még friss az emlék. Gyakorlóterem. Egyszer már futottunk össze ilyen helyzetben, ott ő jött oda hozzám, most mintha fordítva lenne. A szokásos sötét ing, bőrdzseki kombináció elég lesz, igazából át sem öltöztem, amióta a professzornál voltam. Nem a távozásomról fogok vele beszélni, valami sokkal fontosabbról. Úgy tűnik ő csak valami kényelmes, nem túl nőies összeállításban leledzik, nem baj, amúgy sem azért jöttem, hogy a seggét bámuljam. Bár... Most, hogy megnézem, van egy formája... Vissza a lényeghez. Letörlöm magamról a zordan maró gúnyt, ami már-már belémégett, és megvárom, míg észrevesz, hogy ne a pofámba kapjak egy reptetett fémtányért, ha közelebb lépek.
- Hello Jean. Beszélhetünk? Javítok: beszélnünk kell. Azt hiszem kész vagyok meghallgatni, hogy pontosan mi is történt a tónál. Tudom, hogy nem mondtál el mindent. – A falnak támaszkodva karbafonom a kezemet,  és fürkészően meredek rá.
Vissza az elejére Go down

Jean Grey
mutant and proud

Jean Grey
Diák
power to the future
Play By : ๑ Lily Collins
Hozzászólások száma : 208
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeKedd 28 Okt. - 20:58


Scott& Jean

Felkértek minket, engem és még három lányt, hogy elmenjünk egy küldetésre... kalandra... vagy mire, de nem érzem magamban még mindig az erőt, hogy ez menne nekem. Nem vagyok elég jó, nem tudtam segíteni a sziget esetén sem és még mindig túlságosan sok mindenben érzem azt, hogy össze vagyok keveredve. Nem tudom, hogy mi történt az erdőben, nem tudom, hogy mi történt velem úgy nagy általánosságban mostanában. Az egész nagyon... zavaros, és fogalmam sincs, hogyan kéne ezek után küldetésre mennem. Nem vagyok én ehhez elég erős, elég képzett és elég... jó. A többiek mások, két X-men és Tati, aki hozzám képes még új a suliban, de már itt van vagy egy éve és elég erős és a képessége se gyenge és tudja is használni, én meg... Nem érzem magamban azt, hogy tényleg jó lennék erre. Örülnöm kellene, hogy megbíznak bennem, örülnöm kéne, hogy rám gondoltak, de még se megy nekem, még se érzem azt az erőt magamban, amit kéne. Azt hiszem kevés vagyok hozzá, csak még ők nem tudják ezt. Lehetnék több, lehetnék... valamivel ügyesebb, de talán addig is fejleszthetek magamon, amíg indulunk.
Ezért vagyok itt, mert a telekinézissel még van mit fejleszteni és persze minden mással is. A telepátia is néha csak úgy szárnyal magától, ahogy nem kéne, össze-vissza az egész és én nem tudom egy könnyen kezelni, most pedig mégis ez lenne a feladat. Félek tőle... nagyon félek, de gyakorolni kell, azt talán hatásos lesz. Ezt próbálom most. Felállítani a gyakorlópályát úgy, hogy az olyan legyen, mint valami akadálypálya. Tárgyakkal, amiket arrébb kell hajítani, amiket akár... vajon képes lennék valamit felrobbantani az akaratommal? A professzor szerint az erőm elég széles spektrumon mozog, de idő kell hozzá, mire tényleg kiteljesedik. Csak épp most nincs idő, ha feladat van. Tudom, hogy nem mehetek tökéletesen, de... azért próbálhatom magam legalább valamelyest fejleszteni igaz? Egyelőre viszont marad a pakolászás, az ide-oda hajítás, az legalább megy, persze a kisebb tárgyaknál, mert a nagyobbak azért már nehezebben mennek... hát miért is lenne ez olyan egyszerű?

♫ Do or die ♫ • Ruha
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 21:58

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeHétf. 26 Május - 20:32

Scott és Angela

Néhány nappal ezelőtt már jártam itt lent, akkor kicsivel rosszabbul ment a gyakorlás. A pengékkel való kísérlet után elkap az önbizalom, hogy na végre előrébb vagyok, fejlődtem. Következő célpontom első látásra nagyobb falatnak tűnik. De a kísérletem a hegyes tárgyakkal felbuzdít arra, hogy próbáljam meg. Koncentrálok és örömmel látom ahogy egyre kijjebb csúszik a tokjából majd lebegve megáll a fal mellett. Széles vigyor terül szét az arcomon ahogy végig pillantok a tömör vasgolyón ami a fapálca végén helyezkedik el. Lassan elindítom magam felé és egy darabig szépen halad az akaratomnak meghajolva. De kizökkenek egy pillanatra, pont annyi időre, hogy a vasgolyó úgy döntsön, hogy véget vet összes eddig összegyűjtött önbizalmamnak. Elég gyorsan közelít felém és képtelen vagyok gondolkodni. Csak a karomat helyezem magam elé mint valami pajzsot. Nem is tudom miben reménykedek, a legjobb esetben is eltöri a karomat. A rosszabb helyzetekre gondolni sem merek. A vasgolyó a fejem méretével egyenlő nagyságú. Becsukom a szemem és próbálok elkövetkeztetni attól, hogy néhány másodpercen belül szétzúzza a fejemet egy hatalmas buzogány. De csak nem érzem a becsapódást. Egyedül a nyele az ami a karomnak csapódik. Erős fájdalom hasít az alkaromban, de egyelőre ezzel nem törődök és inkább kinyitom a szemem, hogy megnézzem a nyélhez tartozó golyó ugyan hová is tűnhetett. A darabjai szanaszét hevernek a földön. Egy pillanatra nem tudom mire vélni a dolgot. Majd megpillantom Scott-ot és egy másodperccel később az önelégült hangját is meghallom.
-Köszönöm! - Fájó karomat dörzsölgetve nézem végig ahogy megcsonkítja azt a szerencsétlen próbabábút. A két penge közül az egyiket a kezembe repítem majd a levegőbe engedem magam előtt és egyenesen Scott bábúja felé irányítom. A penge súrolja a karját egy apró vérző heget hagyva rajta, majd belefúródik a bábúba. Most rajtam a sor, hogy meg legyek elégedve magammal. Tudom, hogy képes lett volna a buzogány nyelét is tönkre tenni, de Ő hagyta, hogy nekem csapódjon. Veheti ezt kiegyenlítésnek is. Úgy teszek mintha fogalmam se lenne arról az előbb mi történt. A buzogány darabjait felrepítem majd magam körül kezdem keringetni őket. Aztán sorba rendezve a szemetesbe kerül mind. Neki támaszkodom a falnak és a másik pengét kezdem mozgatni szórakoztatásomra.
-Ha nem lenne nagy gond visszaadhatnád a pengét. - Mondom közönyösen, de szórakoztat, hogy az én kezemben van az irányítás, ez úgy is olyan ritkán esik meg velem.
Vissza az elejére Go down

Scott Summers
mutant and proud

Scott Summers
X-men
be brave, we're a team
Play By : James Mardsen
Hozzászólások száma : 138
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimePént. 23 Május - 20:19

Angela & Scott  




A Josie-s incidens után megbántva érzem magam, pedig csak azt kapta, amire vágyott. El akartam menni a birtokról, sőt még a városból is, mert az ittenieknél valahogy nem találom azt a hangot, amely rám nagyon is jellemző, magabiztos, ütőképes. Szeretek csak úgy eltaposni valakit, aki nincsen az ínyemre, de úgy, hogy az egyik drogos, a másik csontot tör, úgy még nekem is van félnivalóm. Jobb nekem a szimpla halandók között, akik felette akkor élem ki perverzióimat, amikor csak tetszik. Elfogadtam magam olyannak, amilyennek Brianne formált, most már ez vagyok én. Talán előtte is valami ilyen voltam, a lány csak feltüzelte az énképemet, használta, és amikor kellően magába bolondított, egyszerűen eldobott. Kár ezen utólag keseregni, én is ezt teszem már egy ideje. Van akit csábítással, másokat erőnek erejével állítok magam mellé, vagy tuszkolom az ágyamba. Farkastörvények uralkodnak, még ha mit sem tudok a csapatmunkáról, így nem mondhatom magamat az alfának sem. Csak azé vagyok, akit éppen megszerzek. Nincsen már visszaút sem, kissé ugyan ledöbbentett, hogy a lány milyen pszichopata, már bemocskolta a kezem, mire felfedte az igazi arcát, így gyakorlatilag a tanítványa lettem. Csakis az agysérülésem vet gátat annak, hogy a professzor betekintsen az elmémbe. Ha sikerült volna neki, veszélyes bűnözőt látna bennem, már régen eltávolításra kerültem volna. De vissza a mostani eseményekhez. Nem fogom hagyni, hogy az a kis ribanc elüldözzön azzal, hogy lelkiismeretfurdalást kelt bennem. Próbáltam kijózanítani, és a lelkére beszélni, mégis bedrogozott. Aztán amikor nincsen erőm ellentmondani, én használom ki őt? Az eszem megáll... A motorom elkészült, visszatűzök a birtokra, hogy legalább pár napig maradjak még. Akkora hőséget jeleztek előre, hogy semmi kedvem a kánikulában új otthont keresni. Ennél még a savanyú pofák is megfelelnek egy ideig. Belépek a gyakorlóterembe, nem árt a szememből kirobbanó sugarak célzását csiszolni kissé, mert régen kellett szemtől szembe kiállnom bárki ellen is. Bőrdzseki bent nincsen rajtam, csak a sötét vászonnadrág, és a fekete ing. A hajam frissen mosott, kemény férfias illat leng körül. Recsegő hangokra leszek figyelmes, nem sokkal később meg is pillantom a kis barnát, aki döntésképtelen volt egy pár hete az egyik klubban. Szintén idejár? Akkor a társai is, számítanom kell majd rájuk, ha ezek falkában közlekednek. Nem fogok meghátrálni csak azért, hogy ne kelljen konfrontálódni, így beljebb lépek. Fél szemmel figyelem a történteket, egészen ügyesen használja a tárgymozgatást. Azaz mégsem, mert elszabadulni látszik az egyik fegyver. A szemüvegre helyezem az ujjam, és már célzok is. Szándékosan csak a golyót robbantom porrá, és hagyom, hogy a nyele a lány alkarján koppanjon. Törést nem okoz, zsibbadást biztosan.
- Szívesen. – Vetem oda, aztán beállok egy szó nélkül az egyik próbababa elé, és leolvasztom a karját. Aztán a másikat. Jön a lába...

Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeVas. 18 Május - 18:33

Scott és Angela

Ezt a helyet már több alkalommal is felkerestem. Nem mondanám azt, hogy tolonganak itt az emberek így nyugodtan tudok koncentrálni arra, hogy megmozgassak a képességemhez megfelelő tárgyat. És ha mondjuk sikertelenségemben tombol a düh akkor anélkül kiadhatom magamból, hogy hülyét csinálnék magamból. Általában elég hamar dühbe jövök, mert akármennyire szeretnék tovább fejlődni egyszerűen nem sikerül. Valószínűleg túlságosan rágörcsölök, de erről nem tehetek. Az előttem lévő két darab pengét lefektettem a földre élükkel a bábú felé fordítva. Majd behunytam a szemem és megpróbáltam elképzelni ahogy a bábú közepébe fúródik a két penge hegye. Majd kinyitottam a szemem és koncentráltam. A pengék megmozdultak majd lassan a levegőbe emelkedtek. Egy pillanatra megbillentek,d e hamar újra abba az irányba helyezkedtek ahová szánom őket. Majd útjukra eresztettem őket. Gyorsan haladtak és kisebb zaj nélkül beleálltak a bábúba. Örömömben tapsolni kezdtem és összevissza ugráltam mint egy kisgyerek. Jobban örültem volna ha nem ez a képesség fejlődik ki bennem hanem egy sokkal könnyebb aminek nem olyan nagy erőfeszítés az előhívása. Mondjuk egy angyalszárny vagy valami hasonló. Egyelőre ennek a képességnek annyi a hatása, hogy rendesen megfájdul a fejem miután túl vagyok egy vagy két óra gyakorláson. Odaléptem a szerencsétlen leszúrt bábúhoz majd kihúztam a két pengét. Megforgattam a kezemben a két jól megmunkált tárgyat majd visszahelyeztem őket a helyükre.
-Na akkor lépjünk egy magasabb fokozatra. - Adtam ki magamnak az utasítást és a falon lévő buzogányra meresztettem a szemem. Nehéznek tűnik és ha félre sikerül a dolog akkor nagyot is üthet. De végül legyűrtem magamban a félelem gombócát és beálltam oda ahonnan remélhetőleg nem jön senki és nem találom fejbe egy méretes buzogánnyal. Megbabonázva néztem a falhoz szegezett tárgyat és végül megmozdult. Egy kicsit mozgott csak, de már ez is egy nagy előrelépés. Újabb próbálkozásomra szép lassan kicsusszant a tartójából és lebegni kezdett. Nem tévedtem mikor azt mondtam nehéz lesz. Következő lépésnek szánom azt, hogy a kezemben landoljon. Ismét nyelek egy nagyot, mert tudom ha egy pillanatra is megszakad a köztem és a tárgy között lebegő erő akkor egyenesen elfogom találni magam és annak súlyos következményei lehetnek. De szeretek kockáztatni. Elindítom felém a fegyvert, de egy pillanatra elveszítem az irányítást felette és roham tempóban száguld felém. Kezemet magam elé helyezem, ezzel védve magam. Butaság hisz ha eltalál akkor teljesen mindegy, hogy ott van-e a kezem vagy sem.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Szept. - 8:51

Remek hely, hogyha egy kis edzésre, gyakorlásra vágysz. A testi edzéshez megfelelő termékek mellett gyakorlóbábuk, céltáblák, és egyéb, remekebbnél remekebb eszközök állnak rendelkezésedre ahhoz, hogy gyakorold erőidet, és javítsd testi adottságaidat, ha épp ahhoz lenne kedved. Csak ajánlani tudom mindenkinek a használatát, ártani sosem árt. Jó edzést!


írta Alex Shaten
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorlóterem
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek-