we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Arianna Rizzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Arianna Rizzo
mutant and proud

Arianna Rizzo
független
loneliness is a gun
Play By : Megan Fox
Hozzászólások száma : 24
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Arianna Rizzo   Arianna Rizzo Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 12:17

Arianna Rizzo



"Rövid idézet, mely passzol a karakteredhez"


Userinfó: Főkarakter

Név: Arianna Rizzo
Mutáns név: Valóság
Születési dátum: 1962. május 19. Nápoly, Olaszország
Besorolás: Független

Képességek:

Elsődleges képesség: Tükörlabirintus
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 7 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: - Képes tükröződő felületekbe belelépni, főleg a tükrök, amikkel teljesen kapcsolatba tud kerülni. Nem lehet megölni azzal, ha összetöröd a tükröket, egyszerűen tovább sétál egy másik tükröződő felülethez és onnan mászik ki, ez a világ a teljes menedéke. A tükörben sebezhetetlen, lassú gyógyulásra képes. A tükörben akkor látszódik, ha ő úgy akarja. Képes minden valaha volt tükörbe átlépni, még akkor is, ha azok nem állnak egymással kapcsolatban, tehát a világ egy más pontján helyezkednek el.
- Érintés útján képes legalább ember nagyságú tükrökbe bárkit bezárni, de csak olyan tükör lehet, amelyben ő már járt. A képesség jelenlegi szintjén összesen két főt bezárni. A fogoly ott nem öregszik, nem telik számára idő, nincsenek szükségletei, és senki nem szabadíthatja ki, csak aki bezárta. Ha az a tükör megsemmisül, akkor az illető kiszabadul, ezért érdemes ezen tükröket jól őriznie.
Képesség távlatai: A képesség későbbi szintjén lehetősége nyílik, hogy felrobbanjon, mint egy szilánkokra tört tükör, és így módon komoly sérüléseket okozzon. Ő maga a robbanás után össze tudja állítani a saját testét.


Jellem: Kiválóan forgatom a szavakat, és ami azt illeti, a legtöbb nővel ellentétben én nem egy felejthető csinibaba vagyok. Megfigyeltem, hogy csak azt tudják igazán gonosznak, karizmatikusnak tartani, aki férfi. Hát nem. A végzet asszonya vagyok, nem csak ami a szexualitást illetően, amellyel szemtelenül bánok, visszaélek. Hajlamos vagyok butának tettetni magam, akit simán le lehet kezelni, holott nagyon is ismerem én a dörgést, ami az összefüggéseket illeti.
Ami másokat rohadtul szokott idegesíteni, hogy nagyon lazán kezelem az indulataimat, a végletes eseményeket is flegmán reagálom le, ezzel azt mutatom, hogy hatalmas lelkierőm van, ura vagyok az indulataimnak, és akkor adok ki magamból  bármit is, ha úgy érzem, hogy azt tudatosan kell lépnem.

Külső: Fehérneműmodell, ez sok mindent elmond. Mindig gyönyörűnek kell lennem, még ha éppen most keltem ki az ágyból, akkor is, és nem csupán az arcomon, nem szabad egy gyűrött testrésznek lenni, ezért napi két alkalommal szobabiciklizek, a személyi edzőm is karban tart. Olykor hollófekete haj keresztezi körte formájú arcomat, hol gesztenyebarna, ezek között lavírozok. Igézően kék szemeim, és érzékien telt ajkaim olykor még a nők fantáziáját is megmozgatják, a férfiakról már ne is beszéljünk. A gyönyörűről mindenkinek más fogalmai vannak, úgy hiszem a nagy átlagnak ütemesen csorog utánam a nyála, mint a bulldognak. Két évvel ezelőtt megtanultam a tükörvilágban aludni, ezért napi nyolc órát nyerek mindig, amikor nem öregszem, így a koromnál jóval fiatalabbnak nézek ki. A huszonnégyet töltöm, de a rendszeres testedzésnek, egészséges életmódnak köszönhetően alig nézek ki húsznak. A tükrös alvás ezt tartja szinten. A mindenem a sok ékszer. Az értéktelen bizsuktól kezdve a méregdrága nemesfémekig bármi jöhet, az apropó választja, hogy ki kell éppen. Ezen belül is gyengém a hatalmas karika alakú bevallottan prostis fülbevaló. A fülem mindkét helyen háromszor van lyukasztva, a küldökömben pedig egy csillogó gyöngyöt viselek.

Előtörténet: Hideg pillantással állom a vakukat, csak akkor mosolyodom el, ha pózt kell váltanom, mert akkor tudom, hogy az első alkalom címlap lesz. A testem szinte teljesen csupasz, a fehérneműk alig takarnak valamit. A jelenlévő újságírók mégsem gerjednek, mindenki profi, a munkáját végzi. Az államon ejtett seb a kilónyi méregdrága alapozónak, púdernek köszönhetően nem látszik, no meg annak, hogy a fotósorozat előtt vagy tíz percig ültem a tükreim között. Minimális regeneráció sikeredett csak belőle, arra volt elég, hogy a duzzanat annyira lohadjon, hogy már elfedhető legyen. Nem is tudom, hogy mit képzeltem, miután belemondtam Stiker képébe, hogy vége. Nyitott kapcsolatban éltünk, azt tehetett, amit akart, nem volt baj, hogy nem vagyok elég. Ám ha ezek után elkezd féltékenykedni, magának követel engem, azt már nem tűrhetem. Kinevettem, ő akkorát ütött, hogy csoda volt, hogy nem estem a falnak. Elviharzott azzal, hogy ő inkább megöl, de nem leszek más kurvája. Mintha valakié is lennék. Na nem mondom, megfordultam mások ágyában az elmúlt hónapokban, de semmi komoly, ő meg oda jutott, hogy minden éjjel különböző bulikba jár, partizik, a nők sorban állnak a hálószobája előtt. És még ő féltékeny, csak mert a munkám kapcsán megjelenek valahol. Aljas húzás volt. Megölelem a meleg menedzsert, amikor az utolsó fényképezőgép vakuja is sötétségbe borult. Tőle sosem kellett tartanom, korra úgy ötven lehet, fodrásznak készült, de olyan kézügyessége van, mint tengerimalacnak, bezzeg az érdekeimet olyan ügyesen tudja. Most is a levegőbe pusszant csak, nem érintkezik a bőrömmel, még erre is figyel, tudja, hogy még a csontom is belereccsent az ütéstől. Striker egy igazi állat. Szerencsére egyirányú a dolog, nem tudja rólam, hogy mi vagyok, én meg pontosan ismerem a mibenlétét, talán ez is közrejátszik, hogy végleg lelépek, kinek kell egy olyan pasi, aki még a pofont sem érzi meg, és pofán röhög? Miután mindenki körbeölelgetett, úgy döntöttem, hogy nem húzom tovább az időt, egy időre elegem volt a fényből, csillogásból, az őszi kollekcióra mindent felvettünk, télen szünet van, tavaszig még van időm eldönteni, hogy hol folytatom. Gyorsan magamra kapok egy blúzt, hogy ne fázzak meg, és az öltözőben is azt hallgatom mindenkitől, hogy milyen kár, hogy elmegyek. Fenét. Pontosan tudom, hogy legközelebbi barátnőim csak a trónra várnak, már egy ideje elég sok magazin címlapján én voltam, a csapból is én folytam. Hiénák, cápák. Talán nem is árt, hogy lelépek, mielőtt felzabálnak. Apám üzletével sem ártana foglalkoznom, a modellkedés és az üzletvezetés egyszerre nem megy, lassan hét éve, hogy a cég fejetlenül halad, mert ha én nem vagyok ott, akkor nincsen aláíró, de hát az öreg olyan szinten le van kötve, hogy egy idő után még az igazgatótanács is megszokta, hogy a kis csitri a személyemben belibbenhet, és megmondhatja, hogy mi legyen. Szerencsére voltak jóakaróim, anyám azért néha odaszólt, ha nagy volt a zűr, de most ideje egy kicsit a saját életemet élni. Amikor már a saját szobámban vagyok, akkor az egyiket kiengedem, megszólalni sem tud, annyira el van képedve, attól amit tettem, de még fenyegetőzni sem mer, mert pontosan tudja, bármikor visszakerülhet a tükrök fogságába. A másikkal szemezek egy darabig, aztán szólok, hogy csomagolják be az ember méretű ovális tükröt, és hozzák utánam. Törhetetlen, gondoskodtam róla, olyan anyaggal láttam el, amely sok pénzügyi forrásomat emésztette fel, de így kell lennie. Találomra választom North Salemet, New Yorkhoz közeli kisváros, a maga varázsával, de mégis rejtve leszek a kíváncsi szemek elől. A házat az ügynököm intézte, belül úgy néz ki, mint egy görög fürdő, hatalmas oszlopok, függőkertek, a fenti szinten pedig rengeteg tükör. Az én is palotám. Kiváló lesz arra, amire most készülök...



A hozzászólást Arianna Rizzo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 5 Szept. - 9:11-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Arianna Rizzo   Arianna Rizzo Icon_minitimeKedd 2 Szept. - 9:59

Hát félelmetes egy perszónát sikerült összehoznod, szó se róla, főleg ezzel a tükrös képességével, ami finoman szólva is egyáltalán nem gyenge, ellenben felettébb ötletes, szóval nagyon tetszik. ^^ A kari is remek lett, szegény Simont már előre sajnálom, ha rátapad, netán csúnya dolgokat akar vele  csinálni, e még akkor is, ha nem csúnyákat. Te meg majd nevethetsz a markodba, ha már jól kikészítetted. A leírások is szuperek lettek, szóval nem is tudok most nagyon mást ehhez hozzáfűzni, csak hogy... dobd be magad bátran. Smile Foglalózz mindenhol és kész is vagy. ^^

Ui.: Azt ne feledd, hogy még kéne egy mutánsnév a karidnak, ez lemaradt. Smile No meg az, hogy hol és mikor született. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Arianna Rizzo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arianna Rizzo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Függetlenek-