we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Vallatószoba Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Vallatószoba Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Vallatószoba Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Vallatószoba Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Vallatószoba Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Vallatószoba Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Vallatószoba Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Vallatószoba Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Vallatószoba Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vallatószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimePént. 30 Jan. - 20:45

Kivicsorította fogát és morgott. Dühös volt méghozzá nagyon. Nem csak azért mert betolakodtak a területére hanem, mert egyszerűen alattvalóként kezelték, az Ő kastélyában Ő volt az Úr és egy jött ment senkiházi nem mondhatja meg neki mit tegyen. Szinte már érezte fogai közt a férfi torkát és forró vérének csorgását és fémes ízét a torkában és a nyelőcsövében. Ám a férfi hirtelen válik egy árnylénnyé és bár nem támad, attól még Federico hátán feláll a szőr tőle, morogva veti magát a vendégszobába.
A kölyökfarkas eszméletlenül, de lehet döglötten fekszik a fal mellett. Federicot azonban ez most a legkevésbé sem érdekli. Az amit a lánnyal tesz már jobban érdekli. A kölyök az Ő védelmét élvezi tehát ha bántalmazni meri akkor azon nyomban a torkának ugrik járjon az akármilyen következménnyel.
Katonái el voltak rejtőzve, szagukat érezte, a közelben voltak, de tudták, hogy csak akkor avatkozhatnak be, ha a király a halál torkában van, addig várniuk kell, ezt maga Fede hagyta ki nekik utasításnak. Morgott, de nem tudott az ellen tenni amit a gyerekkel művelt. Végül Miu énekelni kezdett aminek eredményeként fájdalmas illúzió tekeredett Federico köré. Láncolták le és gyötörték testét. Ez azonban mind csak fejben játszódott le, de olyan szinten fájt mindene, hogy üvölteni tudott volna. Hallgatta az aljas féreg minden szavát és elöntötte a düh, az Ő játékszerével senki más nem szórakozhat, a gyerek az Ő tulajdona. Ám amikor egyik hűséges katonája meglőtte az ellenfelet, bár ez határozottan tilos volt számára mégis megtette, ezzel viszont a férfi elmenekült. Federico magában szitkozódva sétált az ágyig majd farkasként felpattant az ágyra majd körbe szagolgatta a gyereket ezzel ellenőrizve, hogy megsérült-e, de külső sérülést nem látott rajta.
Lemászott az ágyról majd a kölyökfarkashoz ment, még lélegzett így felkapta gyengéden és kiment a szobából, hogy percekkel később már emberként, ruhában térjen vissza.
-Miu, hogy vagy? - Nézett a gyerekre, amit a másik pasas mondott nem csupán aggasztó volt. A kölyök nem csupán veszélyes, hanem egyszerűen egy nagy robbanó bomba. Ez nagyon idegesítette a királyt.
-Hozzanak vizet és ételt a kölyöknek. - Kiabált ki a szobából.
-Te pedig aludj egy keveset. - Szólt rá a lányra.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimePént. 30 Jan. - 17:54

Nagyon élvezetesnek tűnnek a dolgok, de egyelőre még nem esett túl kétségbe a farkaska.
- Ejj Federico... hát szabad ilyet? Most szépen üljél csak le, különben kénytelen leszek aljas módszerekhez folyamodni. - kezdi el nyájas hangon.
Nagy valószínűség szerint úgy sem fog rá, így amint mozdulnál a férfi egy pillanat alatt válik valamilyen sötét anyaggá, majd beleolvad a talajba. Mivel a farkasok szeme jobb az emberénél, így láthatod, ahogy a fekete körkörös folt úszik feléd, majd el alattad, és egyenesen Miu szobájának ajtaja alatt bemászik. Ott bentről egy fájdalmas nyüszítés, majd ágy nyikorgása hallatszódik. Ha bemész a következő kép van előtted. A farkaskölyök a fal szélén a földön nagy valószínűséggel egy hatalmas maflást kapott. A férfi az ágy mellett állt, Miu meg előtte, üveges szemmel meredve előre. Ha dühösen morognál, a férfi elengedi Miut, majd felteszi a kezét.
- Ugyan Federico, ne aggódj nem fogom bántani. Érdekes egy képessége van a lánynak, belőle is szép példány fejlődik majd ki, talán jobb is mint belőled, ha jó kezekben van. Így csak fejben tettem helyre egy kicsit. Miu drága énekelj egy kicsit.
A kislány kitátott a száját, és egy pillanat alatt kísérteties dal járta át a szobát, és a folyosót. Nem tűnt evilági dalnak, legalábbis semmi értelmet nem lehetett érteni a mondatokban. Egy lánc csörren, és hirtelen Federico a padlón találja magát. Először talán nem tűnt fel neki valami... de utólag talán észreveheti... fájdalmat érzett. A láncok melyek megbéklyózták teljesen olyan érzést nyújtottak, mintha valódi láncok lennének. Ha meglepődöttsége kiül az arcára a férfi magyarázni kezd.
- Egy parazitát ültettem a fejébe, mikor eszméletlenül találtam rá. Akaratos egy lány azt meg kell hagyni, egészen mostanáig kibírta, bár a telepata képességű emberek mindig ilyen makacsok voltak. A kicsike viszont most az én irányításom alatt van. Bár eddig nem volt képes fájdalom érzetet produkálnia, kicsit rásegítek. Tudtad, hogyha hirtelen fájdalom éri az embert akkor sokkal jobban tud koncentrálni? Minden zavaró tényezőt képes kizárni a fejéből. Így tettem most én is. A parazita addig él, míg a 1000 méteres körzetében vagyok, és amint módomban áll kicsit megcsikizem a leányka agyát.
Csettint egyet, mire Miu szemeiből könny csordul, és hunyorogni kezd, mire a láncok még erősebben lenyomják a férfit.
- Kíváncsi vagyok vajon képes vagyok elérni a képesség határát. Képzeld. Ez még mindig nem a vége. Kíváncsi vagyok, vajon hány embered lennék képes megölni vele. Akarod hallani? Akarod hallani a halálsikolyukat?
És ekkor a sokkoló hasonló bzzzzz hangja süvíti át a termet, mire a fickó kitágult szemekkel rángatózni kezd, majd eldől. Miu ebben a pillanatban eszméletét veszti, így a láncok eltűnnek. Federico mögött az egyik katonája áll a sokolló fegyverrel... és a fülei véreztek. Kiszúrta a dobhártyáját, hogy Miu éneke ne legyen hatással rá. Értette a lány képességét, ő is az egyik telepata közé tartozott, akik a kastélyban szolgáltak. Ám hiába sikerült elkapnotok a férfit, mire közelébe értek egyszerűen eltűnik ismét árnyékká változva, és bárhogy üldözitek nem éritek utol.


// kicsit letudtam gyorsan, ha nem gond, és elnézést azért, hogy irányítottam egy nem biztos, hogy létező katonáját a bácsinak @.@ //
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 23:57

Federico kilép a szoba csendjéből ahol a kislány és a farkaskölyök rejtőzik. Morgás tör fel a hasából, idegesen lépdel a folyosón, idegen szag csapja meg az orrát. érzékei kiélesednek. Ez most nem játék, ez igazi fenyegetés, valaki betört a kastélyba és átakarja venni az uralmat. Federico felkészült ilyesmire, de soha nem gondolta volna, hogy be fog következni, hisz híre városokon át ívelt. Farkasaitól mérföldeken keresztül rettegés fogta el az embereket, az erdőbe alig merészelt bárki is belépni mióta Federico és falkája betette oda a mancsát. Most mégis megtörtént az amire senki se számított. Az ellenfél átjutott a védvonalakon és a kastély belsejéből próbálta meg átvenni az irányítást.
Mancsai alatt a vörös szőnyeg tompa puffanások zaját adta ahogy mancsaival ránehezedett. Fejét azonnal felkapta ahogy meghallotta a férfi hangját és szeme elé tárult a betolakodó. Mélyről morgás tört fel belőle és kivicsorította pengeéles fogait. Nem csak Ő volt egyedül ott, mutánsai a kastély ezen szintén helyezkedtek el a fegyverekkel és képességeikkel védve. Mind készen álltak közbeavatkozni ha szükséges. Federico futva támad neki a férfinak, de ahogy elér egy bizonyos pontig egy tüskés fekete valami tör fel, hogy megakadályozza. A farkas kitér előle és visszavonul pár métert hogy utána újra a betolakodóra meressze vörös szemeit.
Okos ezért nem támad kétszer ugyanott, csak áll és mérlegeli a helyzetet, bosszantja, hogy az idegen van fölényben.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeKedd 30 Dec. - 20:57

Szinte képtelenségnek tűnik, de olybá tűnik... nem kell többet keresned a férfit. Ugyanis ott lépdelt a folyosó végén. Legalábbis kikövetkeztetheted őt, ugyanis elmosolyodva tárja szét a kezét, és mikor megszólal, valóban ugyanazt a hangod hallhatod, mint előbb.
- Oh csak nem engem jöttél megkeresni drága Federico? Oh ne fáradj drága, eljöttem érted ahogy már mondtam. Szóval légy jó kutyuli, vagy ki kell majd lyuggatnom a bundádat egy kicsit.
Azonban ahelyett, hogy fegyvert fogna, vagy bármit tenne csak áll ott kitárt karokkal mosolyogva. Ám, ha megpróbálnád letámadni, elég rémisztő dologban lehet részed, mert kis híján átnyársalt egy földből előtörő fekete tüske szerűség... mely végül ha megtopantál visszaolvadt... a férfi árnyékába.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeSzomb. 6 Dec. - 10:24

A gyermeket ágyba rakta, a kimerültsége teljesen érthető, hiszen igen nagy munkát végzett ekkora létére. Kora ellenére képessége igen fejlett és sok energiát vesz igénybe amit teste és szellemi képessége még nem tud teljesen pótolni. A szobalány a parancsra kiment a szobából, hogy hozzon valami enni a gyereknek ha felébredt. Bár Federico fegyver céljából hozta magával a kislányt, nem akarja, hogy bármiben is hiányt szenvedjen. Ahogy a szolgálólány kiment a szobából nem sokkal később egy éles sikítás törte meg a nyugalmat, Federico sejtette, hogy a lány lehet aki kiment a szobából, de azt nem tudta vajon miért. Ekkor hallotta meg a hangszóróból a hangot, beszélni kezdett a betolakodó, szavaiból maga a sötétség szállt, Federico undorral hallgatta végig majd köpött egyet ahogy befejezte a betolakodó a beszédét.
-Rohadék! Álmodozzon csak, hogy bárkinek is a szolgálatába állok, egy király nem hajlik meg senki előtt, majd Ő fog előttem fejét vesztve. - Odalépet és a falból egy darabot kivett ami külön volt odaépítve az alaphoz, benne volt egy fémlap teli számokkal. A király beütött egy kódot mire szirénázás erős hangja ütötte fel fejét. Vasrácsok zárták le az ablakokat, minden egyes bejáratot lezárt ami a kastélyban volt, se ki se be nem lehetett sehol sem menni. A farkasok kint voltak őrjáraton, a kastély csupán a mutáns katonákkal volt megtöltve meg persze a királlyal, szolgálókkal és a gyermekkel.
-Hát akkor játszuk le haver! - Változott át farkassá és már lépett volna ki a szobából mikor az ajtót egy nyüszítő kölyök farkas lökte be és nagy iramban ugrott az ágyba a gyerek mellé. Federico nyugtázta a dolgot, hogy nem marad egyedül a lány és kirontott az ajtón, hogy elinduljon felkeresni hívatlan vendégét.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimePént. 28 Nov. - 17:12

// a dőlt vörös szövegek a már említett NPC-m lesz :3 //

Árnyak mozgolódnak a sötétben. Ezt minden gyermek tudja, aki féli a sötétet. Azonban a felnőtt emberek mindig elfeledik a régi múltat. Egy felnyársalt holttest. Ennyi maradt abból a szerencsétlenből, aki utamat próbálta állni. Bolond. Az Árnyakat nem állíthatja meg. Az Árnyak elnyelik a világot. Odalépek a gépezet elé. Végigsimítom az ujjaimat rajta, és végül bekapcsolom. Ahogy ezt meg is teszem a várban lévő hangszórok sisteregve működésbe léptek. Egy kis csend... össze kellett szednem magamt... olyan régen szólaltam már meg...


Békésen szunyókálok. A takarót magam köré húzva motyogok.
- Jó lesz a sülthusi is Lily... de azért megnyúzhatom azt a mamumotot igaz?....
Teljesen látszott rajtam, hogy éppen most álomországban játszadozom. Arcomon tündéri mosoly, már az ujjszopás hiányozna, persze arról már nagyon régen leszoktam már. Ekkor szörnyű recsegés zavarta meg nyugodtságomat, és bár még mindig alszom összébb húzom magamat.


- A balsors járjon mellettetek testvéreim. - szólok rekedt hangon a mikrofonba, majd egy kis torokkaparászás után folytatom - Örüljetek farkasfattyak. Eljött értetek a Cerberosz, az Árnyak elnyelnek titeket. Lelkeitek a Poklok bugyrában fognak elégni. Nos... hogy így megtiszteltelek titeket az áldásaimmal... elárulom nektek az érkezésem célját. A szektánk elismerő szemmel tekint rád Federico Caleb Redway. Ritka az ilyen hitvány féreg, mint te. Így abban a megtiszteltetésben részesítelek, hogy csatlakozz hozzánk, és szolgálj az Urunk sötétjébe. Nincs szükséged semmit sem mondanod. Elviszlek akár akarod, akár nem. Ja igen... a többi söpredékre viszont nincs szükségünk... szóval tőlük megszabadulok.
Lekapcsolom a felvételt, és hideg szemmel nézem a masinát. Veszek egy mély levegőt és megfordulok. Két fegyveres mutáns néz mérges szemmel rám. Bolondok. Tüzet nyitottak. Nem mozdultam sehová. A mögöttem lévő masinába csapódó golyók szikrát csaptak, majd hirtelen. Berobbant. Füst lepte el ezt a kis helyiséget. A két alak kipattintotta a fegyverek üres tárait, és újratöltöttek. Majd indultak, hogy eltakarítsák, ami megmaradt belőlem... Pár perccel később a port lesöpörve a ruhámról lépek ki az ajtón. Hátrapillantok, ahol a két bolond feküdt a földön. Mindegyikük úgy nézett ki, mint az ementáli. Szép lyukasak voltak. Néma léptekkel haladok a folyosón. A vendégszobák felé vettem az utat. Köpenyem alá rejtett kezem mozdult... mire az előzőnél többszörösen erősebb robbanás rázta meg az épületet... a detonátorok aktiválódtak. Az épület energia ellátásai elvágva, a tartalék energiáért felelős generátorok szintén elpusztítva. Az éj leszállt... a sötétség birodalma most már ezt a területet is elragadta.


Remegve fekszek az ágyon, halk "Ne"-k egész áradata hagyja el a számat. Pedig még mindig aludtam. Verítékben úszva forgolódok, és csapkodok álmomban.. és hirtelen felülök. A szemeim tágra nyíltan, üvegesen merednek előre. Halk szavak hagyják el ajkaimat.
- Az Árnyak.... közelednek...
Testemet szörnyű fájdalom borította el. Sikítva dőlök hátra, és szinte hídba menve megfeszülök, és úgy remegek, mintha csak valami rohamot kapnék. Ám egyszer csak semmi. Mintha csak az élet hagyna el ernyedten fekszek a földre, a szemeim meg üresen merednek a semmibe. A pulzusomat is alig érezni már, de érezni.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeCsüt. 27 Nov. - 21:51

Állt a lépcsőn és várta az apró gyereket, lépteinek zaja egyre közelebbről hallatszódott. Végül meg is pillantotta a szőke tincseket. A kislány kipirosodott arccal állt meg előtte, kimerült ez nem csoda, de Federico sose arról volt híres, hogy bárkit is pátyolgasson. Ezúttal is csak utasítást adott, hogy menjen és öltözzön át a vacsora pedig lent a tágas ebédlőben zajlik majd. A kislány el is indult ám Fede egy idő után nem hallotta lépteit és futni kezdett felfelé, még épp időben ért oda, hogy elkapja az ájult gyereket. Kimerült, más magyarázat nincs rá. Megcsóválta a fejét majd karjába kapta a szőkeséget és elindult felfelé. A toronyszoba jóval magasabban volt, mint ahová Federico felszánt volna menni így egy három emelettel lejjebbi szintre ment ahol vendégszobák sora állt. Mint két oldalt számokkal megjelölt vörös színű ajtók voltak. Az egyik oldalt a páros a másik oldalt a páratlan számú ajtók foglaltak helyet. Ezen a szinten csupán egyetlen ajtó volt zárva. A vörös 13-as számú ajtó több lakattal is le volt zárva és különleges fémből készült, látszólag olyan volt, mint a többi ajtó,d e messze nem volt ez igaz.
Federico benyitott a 2-es számú ajtón és a bevetett ágyra fektette a gyereket majd betakarta. Az egyik szolgáló lépett be az ajtón, nyilván takarítani, de Federico-nak ez épp kapóra jött hisz a gyereknek étel kell.
-Hozz valamit enni a gyereknek és inni, ha ezzel megvagy menj felés a toronyszobában etesd meg a gyerek farkaskölykét. - Egy intéssel elbocsájtotta, a lány pedig mélyen meghajolva távozott.
A szoba pont olyan volt mint a másik 11 ezen a szinten, a 13-as ajtón kívül. Egy nagy ágy, pár festmény és egy asztal székkel, ennyiből állt a szoba bútorzata.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeSzer. 19 Nov. - 19:47

Futok szépen felfele. Bár az is igaz, hogy mostanra minden lélegzetvétel egy-egy tűszúrással lett egyenlő, de nem akartam lemaradni. Végül beérem a bácsit, és én lihegve támaszkodok a térdemre.
- A.. bácsi.. túl.. gyors… lihegem szinte alig hallhatóan.
Kicsit összeszedtem magamat, és a bácsi ekkor megdicsért. Lehunyom szemeimet, és egy tündéri mosolyt engedek meg magamnak. Amikor viszont az éhség került sorra, a gyomrom automatikusan megkordult, én meg vörösödő arccal lesütöm a szememet, és a lábamat kezdem el bámulni… egy picit még nyöszörgök is. Mindig nagyon rosszul éreztem magam, ha valaki meghallotta a gyomrom. Lilyék ilyenkor mindig olyan szomorú arcot vágtak, főképp ő, Alexxel csak ritkán játszottunk, főképpen Lily volt az, aki törődött velem. A bácsi eközben mondta, hogy menjek vissza felöltözni. Szó nélkül bólintok, és elindulok szépen felfele, hátra hagyva a bácsit. Azonban egyszer csak a szédülés.. jaj ne… túl kimerült lettem a daltól.. még nem szoktam hozzá, hogy ennyit iylen minőségben énekeljek… ez így.. nem jó. Fáradt szemeimmel körbe-körbe pislogok, és rémülten veszem észre, hogy egy teljesen idegen területre émelyegtem el. Rossz úton mentem volna? Egyszer csak egy árny bukkan elő a folyosó végéről. Nem a farkasbácsi volt… ő másképp néz ki… vagy ő küldte volna utánam? Nem hiszem, hisz még a cseléd néni nem érhetett volna fel ilyen gyorsan, és még csak nem is érhetett volna oda. Egyet lépek hátrafelé, majd minden elsötétült. A kimerültség leterített.


// remélem nem gond, hogy így közbe avatkoztam :3 ha nem haragszik a bécsi ne legyen tudomása az árnyas alakról Razz //
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeHétf. 17 Nov. - 19:43

Nem vár sokáig, a gyerek tudja az utat felfelé, egy egyenes lépcsősor az egész. Ahogy halad felfelé még hallja ahogy Miu kiossza az őröket, hogyha a macinak bántódása esne akkor drágán megfizetnek érte. A gyerek céltudatossága mulattatja, majd ahogy meghallja a lépteket mögötte máris lassítani kezd, nem akarja, hogy a kislány túlságosan elfáradjon, már így is kimerült. A kitudja hanyadik lépcsőfokon megáll és vár, nem sokkal később meglátja a kislányt.
-Szép munka volt Miu! Gratulálok, bebizonyítottad, hogy téged nem lehet csak úgy félre tolni, ezek után jobban fognak adni a szavadra. - Dicsérte meg a gyereket. Nem szokott dicséreteket csak úgy osztogatni, ha valaki igazán megérdemelte, olyat tett, mint még eddig senki akkor megérdemelte ezt a pár szót.
Federico most már tényleg úgy érezte ez a legjobb döntés amit hozhatott, elhozta a gyereket és kifogja képezni, erejének a legelején jár csupán, de már most elég erős. Ha fejleszti a képességét akkora hatalomra tehet szert amekkorára csak akar, és ennek a hatalomnak az élén fog Federico állni.
-Nem vagy éhes? - Tette fel a kérdést bár tudta nagyon jól, hogy mostanra igencsak megéhezhetett a gyermek. Jó maga is éhes kezdet lenni és a konyhából terjengő illatok fenségesek voltak.
-Menj öltözz át, felküldök egy szobalányt aki majd lekísér az ebédlőbe és megvacsorázunk. - Mondta és nem túrt ellentmondást.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeHétf. 17 Nov. - 18:57

Szinte amint meghallom Federico bácsi utasítását, beszüntetem a dalomat, és kimerülten rogyok össze. Akadozva veszek levegőt, és szinte patakozik belőlem a veríték. Átölelem a hasamat, mert hirtelen hatalmasat kordult. Felnyögök. Nagy nehezen feltápászkodok, és körülnézek. A teremben hirtelen többen lettünk, mint amennyien voltunk nemrégen. Furcsállva nézek a két bácsira, de a vezér bácsi szólott. Lépek párat, de megállok egy pillanatra. Megemelem Tiberst, és a lekötözött bácsira nézek. Majd elmosolyodok, és leteszem vele szemmel.
- Vigyázz rá picim. Nehogy elszökjön a bácsi. – mondom picit reszelősebb hangon, mert valamiért nagyon hamar berekedtem, majd amint adok a macim fejére egy búcsúpuszit az ajtó felé sétálok, ám mielőtt elmennék, a bácsikhoz fordulok szinte vérben fürdő, gyilkos tekintettel - Ha valami baja esik a macimnak, nagyon mérges leszek! – majd egy tündéri mosoly villan arcomon, az előző rémisztő arc után – Viszontlátásra bácsik.
Majd Federico bácsi után kezdek el szaladni… egy kicsit lehagyott, de ha ugyanarra ment fel, mint amerről jöttünk, akkor elvileg megtalálom a bácsit.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeVas. 16 Nov. - 17:45

Federico bár igazán élvezte az előadást még annál is jobban vágyott arra, hogy megkapja a válaszokat. Fel is tette az első kérdést amire a férfi pár percig nem választ majd egy egyszerű "Ő küldött" -tel le is zárta. Most vagy gyenge elméjű vagy azt hiszi a király telepata vagy az isten tudja mi a helyzet.
-Ez nem elég haver! - Mondja majd még mielőtt újabb kört adna a kislánynak észre veszi, hogy eléggé kimerült. Bármennyire is közel álltak ahhoz, hogy megtörjék a férfit a gyerek egészsége fontosabb, ha most teljesen kimeríti magát később nem lehet hasznát venni.
-Elég volt mára Miu. Hagyd abba! - Adta ki az utasítást és várta, hogy a gyerek befejezze, ha nem így tett hát kész volt rá, hogy leállítja.
-Pihenned kell! - Fordult meg és kilépett a teremből, hogy szóljon az őröknek akik percekkel később már bent is voltak, hogy folytassák a kínzást vagy vallatást.
A két mutáns belépett, de nagy távolságot hagytak a gyerek és maguk közt, látták minden egyes kivetített képét és amennyire hitelesek voltak most jobbnak látják megtartani a tisztes távolságát. Félnek tőle, de ez csak egy hajszála a tiszteletnek. Magától a királytól is félnek.
-Menjünk Miu! - Indult meg a király felfelé a lépcsőn és egy percet sem várt, a lány tudja az utat majd követi.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeSzomb. 15 Nov. - 19:46

Éneklek…semmi… Még mindig éneklek… semmi… Testem apró rezgésekkel jelez nekem… Nem bírom már tovább… Számomra órák teltek már el a kihallgatás elejétől… Szó mi szó élvezem, és ha tehetném, egész éjszaka folytatnám. De a szám kiszáradt, és én meg már szédelgek a levegőhiánytól, amit az állandó éneklés okoz. A bácsi rémült arca az egyetlen, ami tartotta bennem a lelket, hogy folytassam. Egyszerűen mámorító volt a látvány, de egészen kimerítő is. Eddig sosem énekeltem ennyit, és ez megvisel… Nem csak fizikailag, hisz amúgy is nagy teljesítmény, ilyen apró testel, ilyen sok szusszal rendelkezni, hanem mentálisan is… ugyanis a kellő hatáshoz mindent részletesen, pontos másként kellett kivetítenem, pont, ahogy elképzeltem. Bár próbálom leplezni. Federico bácsi külső szemlélőként látja az egészet, így bár a kötözött bácsi nem látja ő igen.. és engem is, még ha homályosabban is, mint alapból látna. Arcomon végigcsúszik egy izzadságcsepp, és hangom egy pillanatra megcsuklik, de még időben tudom folytatni, hogy az illúziónak ne legyen baja. Azonban váltottam, hogy ne terheljem magam ennyire. Egyszerűen elsötétítek mindent. A bácsi még magát sem láthatja, ha lenéz magára. Őrjítő csend mellé. Nem hall mást csak azt, amit a bácsi mond… még saját magát sem, se a lélegzésest, se a szívverését, semmit, azonban amint a bácsi feltette a kérdést megnyitom előtte „a hangjának az útját”, így hallhatja amit mond… nehogy emiatt még rosszul mondjon valamit.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeCsüt. 13 Nov. - 21:42

Federico bízott abban, hogy a kislány majd felülmúlja elvárásait, de ilyesmiről még csak álmodni sem mert volna. Végig ott volt az arcán a vigyor ahogy figyelte, mint vált hamuszürkévé a férfi arca percek alatt. A másik két mutáns nem bírta szóra bírni, de még csak megfélemlíteni sem. Ám ez a kislány néhány perc alatt képes volt holtsápadtá varázsolni az ellenállót. Fede ettől a pillanattól érezte úgy, hogy nem követett el hibát azzal, hogy elhozta magával. nagy erő birtokosa és megfelelő irányítás alatt hatalmas fegyver. Federico előtt csak a hatalom megszerzése lebegett. Ezzel a gyerekkel pedig nagy eséllyel a karmai közé ragadhatja az uralmat.
Vigyorral az arcán nézte végig a lefejezős részt és a vértócsát igen eredetinek tartó, sőt, talán még picit büszke is volt a kölyökre. Szörnyei hamar megjelentek ás bár viszolygást keltőek voltak Fede-t már nem tudták meglepni.
A férfi a székben mozgolódni próbált és menekülni a rémképektől amikre azt hitte valódiak. Federico örömmel látta a férfi újdonsült félelmét és persze megtudta érteni, az elején Jó maga is úgy volt vele, hogy fogalma sincs mihez kezdhetne ilyen lidércekkel, aztán kiderült, hogy nem árthatnak neki, ám a fogoly ezt még nem tudja és nem is fogja megtudni. Miu maga is szörnnyé változott és Federico is lenyűgözötten állt és bámulta az előtte lejátszódó eseményeket. A megláncolt már nyöszörgött és alighanem maga alá vizelt a félelemtől. A király elérkezettnek látta, hogy fel tegye első kérdését amire választ remélt. Ha nem ijedt meg annyira, hogy elharapja a nyelvét akkor most már válaszolni fog, vagy különben meg lesz ígérve számára, hogy megetetik valamelyik házikedvenccel. Azt persze nem akarhatja.
-Ki küldött? - Egy egyszerű és lényegretörő kérdéssel indított és remélte választ is kap rá.
-Ha nem akarod, hogy bármelyikük és tövig lerágja a lábad és töködet és cafatokra tépje akkor válaszol szépen. - Emelte meg egy picit a hangját, de még mindig nyugodt volt, tudta, hogy már úgy is célegyenesben vannak.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeCsüt. 13 Nov. - 20:07

Elmosolyodok, ahogy a bácsi nézi az alkotásomat. Én nem emeltem fel rá a tekintetem, hisz úgyis magam raktam össze tudom minden procikája mit csinál… viszont a bácsi reakciója… egyszerűen felemelő. Élvezem… sosem élveztem még mást ennyire. Lilyék mindig visszafogtak azzal, hogy ezt nem szabad… csak alvásnál énekelhettem magamnak, és nem volt senki, aki meghallgatna. De ez most más. Van hallgatóságom, és Federico bácsi azt mondta, hogy nyugodtan játszhatok. Szemeim lángoltak a vágytól, és éreztem a félelem ízét… de nem volt elég. Még több kellett! Felemelem kezeimet, és a mennyezet felé nézek, majd behunyt szemmel egy kísérteties dalba kezdek. Végig magas hangok, kísérteties remegtetésekkel, és hosszú nyújtásokkal. Végül a bácsira kapom a tekintetem, és egy pillanatra abbahagyom az énekem, hogy újult erővel nekivágjak ismét. Csettintek egyet, mire az ajtó kinyílt és két élőholtam egy lányt hurcolt be. A két lényem az a tipikus véres fejű, rothadt, büdös zombi volt, mint amik a filmekben vannak, csak ők nem úgy mozognak, mint valami fogyatékos, hanem tényleg mintha én irányítanám őket. A földre dobták a lányt, aki sikítva húzódik hátrébb.. egyenesen a Wardenem lábába hátrál. Szinte megáll az ijedségtől, és akadozó tekintettel néz fel. A Warden elfordítja fejét, mint a madarak, mikor valamit jobban meg akarnak nézni… majd mikro a lány sikolt, karja lendül, és egyszerűen leszabja a fejét, míg a másikkal lomhán tartja a holtestet. Nagyra tátja az amúgy sem kicsit sem apró fűrészfogas száját, majd ujjai szétroppantják a fejet. Úgy itta a vért, mint ahogy mások egy gyümölcs levét isszák. A csonttörmelékes roncsot csak arrébb dobja, majd a testet a Cerberosok felé tartja… amik egyszerre harapnak bele. Rendellenesen sok vér folyt ki belőle, és ahogy tépik áldozatukat egyre széjjelebb széjjelebb, a padlót egyszer csak pár centi vérfolyam borítja végig mind a négy sarkot elérve. A vér sima tükre hirtelen fodrozódni kezd, és karok nyúlnak az ég felé, és rémült sikoltozások nyomják el a melódiám. Haldokló emberek próbálnak kimászni a tócsából, mintha csak elnyelte volna őket, és végre megtalálnák, a kijutat. Az egyik épp a bácsi nadrágját kapta el, de ha ficánkolni kezd, a fogságban rögtön elengedi… nem akarom, hogy hamar megtudja, hogy nem érzi a dolgokat. Ha ismét rám pillant, csodás dolgot fedezhet el. A bőröm sehol, csak a hús borított. Majd végül a hús is lekúszik rólam, és csak egy csontváz voltam vöröslő szemüreggel. A csontváz-Miu szépen lassan megnő, ahogy a szoba elsötétedik, és kitátott szájjal az áldozat felé hajolok… majd végül egyetlen gyors harapás és számára minden villan egyet, és olyan képet csinálok neki, mintha zuhanna. A hanghatás tökéletes a látvány is olyan, mintha egy sötét, vörös lánggal borított falon zuhanna lefele. Szabálytalan időközönként apró tűzkörök jelennek meg körülötte, mindegyikben egy-egy mozgó kép… karóba húzott emberek, emberek akiket megnyúznak, robbantások tömegben, szeletős gyilkosságok, minden mi szem szájnak ingere, és minden amit mutathatnak hírekben, horrorfilmekben, vagy el lehetett képzelni egy kis leírásból. Federico bácsi minden szavát átengedem az illúzión, így ha mond valamit, azt ugyanúgy hallja a bácsi is, persze a hatás kedvéért egy kis visszhangot is adok neki.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeSzer. 12 Nov. - 10:03

Örömmel vezette be a gyereket a vallatószobába. Semmi nem volt ott igazán amivel kínozni lehetne, mutánsai a saját képességüket használták kínzásra ami eddig is nagyon jól bevált, ám ez a férfi sokkal jobban bírta a fájdalmakat, mint az eddigiek így nem sok eredményre jutottak. Federico szerint a kislány eredményeket tudna elérni és remek gyakorlat volna neki, bevezetés abba amit majd megtehet akár naponta, ha sikeresen végzett és kitanult mutáns lett. Egy lojális mutáns, aki egyedül Federico királynak tartozik hűséggel. A két túlságosan naiv őr távozása után csak hárman maradtak a vallatóban. Federico, Miu és a hamarosan megtörni készülő betolakodó, kém. Federico hallotta a kislány minden egyes a férfihoz intézett szavait. Arcán vigyor terült el ahogy a kis gyerekre nézett. Az a bizonyos játék szenvedély a lányban is meg van ahogy Federico-ban is. Játszani az áldozattal addig míg könyörögni nem fog az életéért. A kamerák a kislányt és a fogvatartottat vették mind a négy szögből. Fede lemerte volna fogadni, hogy a két távozott őr most ott ül és figyelik vajon mennyire hibbant meg a királyuk, hogy egy 10 éves forma gyerekre bízza ezt a munkát amitől még Ők sem tudtak eredményt kicsikarni. A kislány belekezdett a bemutatóba amit Federico a falnak dőlve nézett végig. Felettébb látványos volt minden téren, jó bevezetés és remek tárgyalás.
-Csak nyugodtan játszadozzál Miu, van időnk. - Adta át az egész vezetést a gyereknek. A kérdésekre később is lehet választ kapni, lényegében ha megtöri onnan már dalolni fog, mint egy énekes madár. Az a látványos mutatvány ahogy a férfi magát láthatta egyes kinzóeszközök által sérülten bizony ösztönzőleg hathat rá. Federico-t egyáltalán nem undorította el a látvány, sőt, kimondottan tetszetős volt a gyerek produkciója. A megláncolt férfi vigyorral díszített arca is hamar hamuszürkévé vált és nyelni is elfelejtett, nem csoda. Federico minden egyes pontot végig nézett a kivetített áldozaton és nem csodálta dicsérni magában minden kivitelezett pontját. Aztán megjelentek a gyerek kis kedvencei akiket már Federico is megismert, legalább is kettővel már találkozott, nem volt kellemes az ismerkedés. Kíváncsian várta, hogy mivel rukkol elő a gyerek a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeHétf. 10 Nov. - 21:05

Vallatószoba 18

Az ajtó nyitódik, és a szoba elém tárul. Azonban hamarosan az arcom csüggedté válik, ahogy végignézek a szobán. Szinte semmi sincs benne. Mindössze középen 3 bácsi, és csak az egyik van csak így lekötözve. Ráadásul csak megcsapkodták egy picit. A farkasbácsi váltott egy-két szót a bennt lévőkkel, ám én eközben a férfi szemébe nézek mélyen. Arcomról eltűnt minden eddigi hangulat, és olyan semmilyennek tűnt így az arcom… mintha csak bámulnák magam elé, valójában szinte átfúrom a tekintetemmel az alakot. Végül elmosolyodok, és nyugodtan odasétálok a bácsihoz. És olyan közel hajolok hozzá, hogy azért maradjon köztünk még elég hely.
- Federico bácsi úgy véli csúnya bácsi voltál? – elvigyorodok szinte már elmebeteg vigyorral, majd hátrálok, hogy legyen köztünk 1, 2 méter különbség – Remélem, nem válaszol a bácsi kérdésére. – mondom őszintén – Sokat lépcsőztem, hogy játszhassak.
Majd behunyom szemeim, és dalra fakadok. Halk nevetés visszhangozik át a szobán, ez viszont nem az én hangom volt. Csoszogós léptek, és egy kislány lép ki a szék mögül és megkerüli azt. Nagy valószínűséggel erre csak röhögés lesz a válasz a fickótól. Azonban a lány megáll vele szemben. Fagyos tekintete szint lyukat üt a koponyájába, majd pupillája a mennyezet felé kap, és szeme fehérje látszik csak. A termet velőtrázó sikoltás zaja tölti be. Gurgulázó hang tör ki a még sikoltozó lány szájából, majd hirtelen hússzerű anyag folyik ki a szájából. Ahogy ez az anyag jön ki a szájából a lábaitól kiindulva a bőr összeesik, mintha csak kipasszírozták volna alóla a maradékot. Gondolom hallotta már a bácsik azt a mondást, hogy kifordult magából… Nos Mary pontosan ugyanezt teszi, vagyis valami hasonlót. Pár szörnyű pillanattal később ott lebegett a levegőben a lény, mely eddig a lány testében volt. Egy újabb nevetés, de ez már olyan, mintha a poklok bugyrából tört volna fel, majd egy pillanattal később csönd, és sötétség. Csak egy helyen volt fény, ott, ahol előbb Mary volt, ám ahelyett, hogy ő lett volna ott, a székhez láncolt alak egy pontos mása lebegett a lebegőben szilárdan, mintha csak ott lenne a helye. Ám… ő nem volt olyan jó állapotban, mint az eredeti. Mivel magasabban van nála így a lekötözött személy nagy valószínűséggel lentről felfelé megy, így én is eszerint sorolom mit is lát. A jobb lábfejének ujjai helyett csak csonkok meredtek a semmibe, a balé is, ám annak vádli résznél egy igen undorító seb éktelenkedett, mintha csak fűrésszel kezdték volna le vágni, és még a csontba is belevágtak. Onnantól felfele egészen az ágyékig tüskés láncok mélyedtek a férfi húsába, ráadásul, ha ez nem lenne elég még egy-két szem izzott is, hogy látni lehessen milyen volt, mikro felrakták a béklyót. Az ágyéka helyén csak egy vörös lyuk volt, melyből apró bogarak mászkáltak itt… jól ismertem őket apró húsevő bogarak, melyeket jól ismertem. Ezek a drágák megeszik az elhalt húst, így mindig tiszta marad a seb. És nem mellesleg igen pocsék érzék, ha a friss húson mászkálnak. A mellkasa volt talán a legszebb. Egy négyzet alakban ki volt vágva a bőr, és egy kis hús, így a kint lévő egy-két nem létfontosságú szerv, és hús a kiszáradás sorsára jut. Nos, a karok a szék mellett lógtak… esélye sem maradhat szegénynek, hogy megmozdítsa. Válltól megkezdve nagyjából könyékig már le volt nyúzva a bőr, idáig meg már szürkére ráncolódott a hús, ám a szörnyű az, hogy a bőrfoszlányokra egy-egy nagyobb súly volt nehezítve, így magától szépen lassan kezdi el leszedni a bőrt, és mivel nem nyúzókéssel tisztítják meg így hús is nagyobb eséllyel ragad rá, ha elszakad. No az ujjai… azok voltak ám a szépek…. Mindegyik ujjpercbe megvolt, ám mindegyikbe 5-5 szög ékeskedett, ráadásul ha enm eltt volna elég a kézfejébe is rengeteg lett ütve, szépen szabályosan, takarékosan, hogy minél többet bele lehessen ütni, így úgy nézett ki a kézfeje mint egy foszlott tűpárna, hisz nem icipici szögeket használtam hanem jó nagyokat. És most jöjjön a fej… Talán ez volt a legjobb műalkotásom. A száj kiékelve, így bár beszélni tudott, képtelen volt elharapni nyelvét, hogy megölhesse magát. A füle még megvolt, viszont 2-3 vöröses mozgó valami furakodott benee… ha jól emlékszem vörös parázs százlábú a neve, és elég agresszív egy bogár… simán keresztül rágja magát a dobhártyán… Az orrát viszont nem bánthattam kellett a tiszta beszédhez, meg nem akartam, hogy vér kerüljön a tüdőbe. A fejbőr, úgy ahogy volt le lett nyúzva, és hogy kicsit szemét legyek hajjal lefele visszavarrtam. A szemeit hagytam utoljára. Nem véletlen hisz végig kell néznie minden játékot… így még látszik a bugyborékoló vér, és a kifolyt szemgolyó, amelyet egy parázsló fémrúd okozott… patakozott a vér. Jó pár percet hagytam égve ezt a képet, majd a szék lejjebb ereszkedett, így a fickó rám és a farkasbácsira pillanthatott…. és a mögöttünk felsorakozott őrült vigyorú bagázsra. Jelen volt mindenki. Marie démon alakban, Warden és az élőholtjai, Cerberos és Jackie, aki épp a pengeujjaival szórakozott, és egy ezüstpisztolyt tárazott be, de nem vette le hideg szemét a még viszonylag sértetlen személyre. Mögöttük vérrel írt felirat. „Ne válaszolj, had játszak egy kicsit…”
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeHétf. 10 Nov. - 19:51

Federico számára a lépcsők már nem jelentenek gondot, sőt, jelentőségük is van, támadás esetén a lépcső lassítja a felfelé haladást, mellesleg van egy tiltott és elrejtett kar a torony tetején amit működésbe hozva eltűnik a lépcső és egy hatalmas lefelé haladó egyenes placc lesz. A kart nehéz működésbe hozni és csak Federico tudja a biztonsági kódot és persze a csoportvezetők. Miu egy ó ideig erről nem fog tudni, majd ha kiérdemelte, hogy egyes dolgokhoz amik bizalmasak, hozzá férhessen.
A kislány dalolásának hatására valami hátborzongató gyermek kacagás hangzik fel a kastély falain belül. Federico nem szól a gyerekre, még nem, de idővel kordában kell majd tartania a képességét, mert a katonák és a farkasok csak addig lojálisak míg biztonságban érzik magukat. A gyermek pedig fegyvernek, harcosnak van idehozva és nem a meglévő katonák elijesztésére vagy megfélemlítésére.
Az alagsorba érve a lány már rá is kérdez a lépcsőkre, ez várható volt.
-Nincs, meg kell szoknod a lépcsőzést, de ha túl leszel egy bizonyos beavatáson és harci szinten majd leköltözhetsz egy fokkal alacsonyabb szintre, addig pedig ott vagy a legnagyobb biztonságban. - A fegyvert óvni kell, hogyha elkészül használhatóvá válhasson. A gyermek felvidult mikor a szobához értek. Nagy nehezen sikerült benyitnia a terembe. Odabent egy vasszékhez volt láncolva az összevert férfi, Körülötte két megtermett mutáns állt és épp kérdezgették.
-Vlad, Sepsy, kifele, innentől átveszi a kölyök. - A két férfi hangosan felröhögtek, de mikor meglátták a király fenyegető és komoly nézését csendben távoztak.
-Még nem tudják kivel állnak szemben. Miu, én kérdezek és ha nem válaszol mutasd meg neki mi vár rá. - Intett a gyereknek, hogy jöjjön közelebb, a férfi véres szájjal kezdett vigyorogni. Nem vette komolyan a lányt ahogy a mutánsok sem, sebaj, Fede tudta mire képes a kölyök.
Vissza az elejére Go down

Miu Shaten
mutant and proud

Miu Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 54
Kor : 20



TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeHétf. 10 Nov. - 18:54

Hamar utolérem a bácsit, és meg is kaparintom magamnak a kezeit, hogy aztán így menjünk tovább. Nagyon víg hangulatban voltam, és reméltem, hogy a bácsira is átragad a mosolygásom. Olyan komor szegény, a végén összetörik a depresszióban. Miután azonban közölte, hogy szívesen megismerkedne a barátommal. Ez annyira boldoggá tesz. A dúdolgatásom is intenzívebb lesz. A bácsi egyszer csak felfigyelhet egy, az egész folyosón végigfutó halk nevetésre, de rögtön utána csend. Bevallom kicsit ludas is voltam, így ha rám is néz, gyanakvóan csak félre kapom a szemem, ártatlan arcocskát színlelve. Végül hosszú…. hosszú.. és pokolian hosszú lépcsőket követve megérkeztünk a célállomásra. Fáradva bár, de törve nem megérkeztünk.
- Bácsi…. biztos nincs erre egy Lift? Vagy csúszda? Nagyon sok lépcső van…. –mondom szomorkás hangon, de amint közli velem, hogy bemehetünk, és akár játszhatok is, rögtön abbahagyom a szócséplést, és az ajtóhoz lépek.
A kilincsre meredek furcsa vigyorral az arcomon, majd szépen lassan odaviszem a kezemet és lenyomom, és megtolom az ajtót… és megtolom megint… ééééés megint…. Az erőlködéstől egy kicsit vörösül már a fejem mire megmozdul az ajtó. Bár egy kicsit, most már könnyebb lesz, hogy nem kell a kilincset tartanom. Ha a bácsi megpróbálna segíteni, akkor megrázom a fejem, jelezve, hogy én akarom, és egy nagy hórukkal, minden erőmet beleadva meglököm az ajtót vállal.
Vissza az elejére Go down

Federico Caleb Redway
mutant and proud

Federico Caleb Redway
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexander Skarsgard
Hozzászólások száma : 116
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitimeHétf. 10 Nov. - 18:25

A gyereket meg se várva Federico már el is indult a pince felé. A kihallgatószoba lent volt az alagsori folyosók kanyarulatában. A szobát hangszigetelték és így a sikolyok vagy üvöltések sose jutottak fel a földszintre vagy az emeletekre. Federico nem gyakran jön le ide. Ő nem vesz részt a kínzásokban, ezeket a katonái végzik el, kevésbé kegyetlenek, mint Federico tudna lenni. A cél pedig nem megölni az elfogott egyént hanem kifaggatni erőszakkal vagy anélkül, attól függ mikor dalolászik.
A lépcsők lassan hangosabb ütemben kezdtek kopogni és hamarosan megérkezett Miu is majd kézen fogta Federico-t. ha a király nem tudta volna, hogy a kislánynak az erejétől függően vannak előhívható szörnyei akkor most biztosan skizofréniára kezdene gyanakodni.
-Idővel szeretném megismerni a barátodat. - Mondta és ezúttal hagyta, hogy a gyermek fogja a kezét, így mentek le a pincéig.
Odalent hatalmas csend fogadta őket, holott Federico nagyon jól tudta, hogy az elfogott személyt épp most vallatják. Sikolyok és egyéb neszek azonban nem hallatszódtak ki a szobából.
-Ebben a szobában találod a játszó szobát Miu. De most épp folyik bent egy játék, ha gondolod bemehetünk és kicsit te is játszhatsz, jó? - Fede szerint minél előbb annál jobb, ha most elviseli a borzalmakat, sőt élvezni kezdi a kínzást akkor sokkal jobb munkát fog végezni mikor megkapja a szükséges kiképzést hozzá.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Vallatószoba   Vallatószoba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vallatószoba
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Otthon, édes otthon :: Redway Kastély-