we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Stryker... Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Stryker... Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Stryker... Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Stryker... Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Stryker... Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Stryker... Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Stryker... Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Stryker... Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Stryker... Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Stryker...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Arianna Rizzo
mutant and proud

Arianna Rizzo
független
loneliness is a gun
Play By : Megan Fox
Hozzászólások száma : 24
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Stryker...   Stryker... Icon_minitimeVas. 21 Dec. - 16:55


Keresem a volt pasimat...

Név: Stryker...
Play by: Shane West (nem nagyon alkuképes, de ha muszáj, átgondolhatom, ha más ötleted van)
Kor: 25-30 év
Csoport: Törvényen kívüli vagy Független (tehát mindenképpen mutáns, később akár lehet iskolai is)
Foglalkozás: Valami, ami gazdag hátteret adhat, és bejáratos lehet a modellszakmába, pl producer, kozmetikai cég vezetője, stb.
Kapcsolat: Közel három éve jöttünk össze, minden remekül ment, hiszen mindketten vadak és lazák vagyunk, amolyan nyitott kapcsolatnak indult, mégis elkezdtél féltékenykedni, pedig neked is voltak páran még mellettem. Én már kezdtem volna lenyugodni, és harmónikusabb kapcsolatra vágyni, ennek ellenére mindenkiben vetélytársat láttál. Akkor hagytalak el, amikor kiderült, hogy milyen erőszakos vagy, és megütöttél. Elmenekültem, mert ebből elég volt. Ha visszajössz, akkor lehet újra valami kapcsolatféle, akár szerelem is, de egymás életére is törhetünk, ha úgy alakul.

Kiegészítések, amikben szigorú leszek: amik nekem fontosak, azokat sorolom, mert elhiszem hogy nem lesz könnyű megfelelni, és belátom, hogy ezért talán senki nem fogja vállalni őt, de lássuk. Szeretem, ha a játékostárs aktív. Ez nem azt jelenti, hogy elvárom, hogy azonnal visszaírj, én sem fogok. Én nagyjából 1-3 nappal később tudok visszaírni mint te, hogy ha te is kb. ebben a tempóban válaszolsz, az teljesen jó. Azt megértem, hogy ha fontos dolgod van, és időnként felmerül valami, de szeretnék aktívan haladni, tehát ha állandóan gondokkal küzdesz, netán eltűnsz, ne is vállald, mert kiméletlenül leváltalak, és meghirdetem a karit. Arra nagyon figyelj, hogy vezesd felírva a játékaidat, mert nem szeretném azt, hogy nekem, aki meghirdettelek, elfelejtesz írni, mert másokkal jobban lepacsiztál, vagy éppen rám nem jut már időd. Legyen nyugodtan élete a karidnak, játssz másokkal is, de miután én kerestelek, nem foglak még noszogatni is, hogy játszunk, tehát ha megalkottad őt, akkor kérlek te szólj, hogy kezdhetjük, illetve a későbbiekben is mehet az állandó játék, tehát nem árt, ha megvan az adok-kapok ötletek, és lelkesedés terén. Bocsi, hogy sokat írtam, nem vagyok én gonosz, vagy kiméletlen jellemű, egyszerűen imádok játszani, és sokszor csalódtam már játék terén, így egy megbízható, hosszútávú játékostársat keresek.  Utolsó kérés: mint játékos lány legyél, én srácként viszem Ariannát, és nekem fura lenne egy fiú-fiú ilyesmi játék.


Vissza az elejére Go down
 
Stryker...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William Stryker
» Jason Stryker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-