we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
~Alena Wennell~ Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
~Alena Wennell~ Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
~Alena Wennell~ Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
~Alena Wennell~ Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
~Alena Wennell~ Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
~Alena Wennell~ Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
~Alena Wennell~ Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
~Alena Wennell~ Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
~Alena Wennell~ Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 ~Alena Wennell~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Alena Wennell
mutant and proud

Alena Wennell
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Lena Scissorhands
Hozzászólások száma : 7
Kor : 30



TémanyitásTárgy: ~Alena Wennell~   ~Alena Wennell~ Icon_minitimeHétf. 26 Jan. - 18:25


Alena Wennell
"A jó kislányok naplót írnak. Én történelmet."


Userinfo: Főkarakter

Név: Alena Wennell
Mutáns név:  Miss Hurrikán
Születési dátum és hely:  1965. május 20.
Besorolás: Törvényen kívüli

Képesség(ek):

Elsődleges képesség: Térmanipuláció
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 14 éves korában
Képesség jelenlegi szintje: Képes pillanatok alatt átrendezni az aktuális környezetét, a magasba röpíteni, felemelni, félredobni, darabokra cincálni, kettészelni akár autókat is. Az általa manipulálható tárgyak, eszközök tömege maximum 15 000 kg. Ennek ellenére szinte bármely helyiségen belül képes hatalmas felfordulást okozni, rombolni.
Képesség távlatai: Képessé válhat súlyosabb, távoli elemek, tárgyak mozgatására, átalakítására is.


Jellem: Nemcsak a külleme rendkívül extrém, lelkivilága is különösen bonyolult. Intelligens, okos, művelt, kifejezetten jó megfigyelő. Bárhol jár, bármit is tapasztal, mindent okosan megfigyel és elraktároz az elméjében, ez pedig segítségére van mások meg/kiismerésében. Ellenben őt szörnyen nehéz analizálni, mivel ügyesen bánik az általa megszerzett információkkal, s eszerint idomul másokhoz is, ha kell.
Rettenetesen makacs és kiszámíthatatlan. Az egyik pillanatban barátságosan mosolyog rád, a következőben már egy széket vág hozzád. Nehezen viseli, ha nem figyelnek rá, ám a túlzott figyelem irritálja, menekülésre és gyanakvásra készteti.
Türelmetlen. Ha valamit akar, legtöbbször azonnal akarja, s bár tudja, sokszor mennyire fontos a megfelelő idő és tér, gyakorta feledkezik meg erről szándékosan. Szenvedélyes, vad, akár egy valódi hurrikán. Nehezen viseli a korlátokat. Ismeretlenekkel szemben távolságtartó, nem fedi fel a lapjait még akkor sem, amikor úgy gondolod, sikerült megfejtened, megismerned, a közelébe férkőznöd. Imádja a zenét, játszik zongorán és gitáron. Ha jó hangulatban van, kenyérre lehet kenni. Vagy falra. Vagy bárhová. Felbosszantani azonban nem érdemes, mert kétszeresen bosszul meg minden apró sérelmet. Legbelül ott szunnyad az érzékeny nő, aki mindezek ellenére is sérülékeny. Valahol. Mélyen.

Kinézet, megjelenés: Első ránézésre azt mondhatjuk, rendkívül extrém. Az öltezete egyedi, szereti vegyíteni a klasszikusan nőies stílust a nagyon extrém, figyelemfelkeltő, vad divatjegyekkel. Haja legtöbbször a szivárvány minden színében pompázik, rakoncátlan tincseit különös becsben tartja és nagy figyelmet fordít a különleges hajkoronára. Porcelánszerű arcán leginkább szemeit, ajakit emeli ki sötét rúzzsal, tussal, spirállal. Továbbá rendelkezik néhány tetoválással, bal combján, alkarján, jobb karján, hátán és csípőjén is fellelhető egy-egy figyelemreméltó, színes költemény.

Előtörténet: A könyvtárakat különösen szereti. Mary Shelley remekműve tartotta a lelket benne azokban a silányan lázadó, borzalmas divatkomédiákkal teli években. Felejteni még most sem tanult meg.

Feljegyzések a káoszból:

"Az anyagi világ illúzió."

Én pedig profi illúzionista volnék? Vannak kérdések, melyekre egyszerűen nincsenek válaszok, s ha vannak is, olyannyira egyértelműen és természetesen jelen vannak, hogy képtelenség felfedezni őket. Én sosem kerestem válaszokat. Tudtam vagy rájöttem, de keresni... bolond dolognak gondoltam. Ma azonban történt valami... fenébe, elfogyott a lap... hozok még, aztán...

... folytatom. Szóval megint megtörtént és Josh észrevette. Anya szerint beszélnem kellene vele, mielőtt elszórja a butaság magvait szerte a városban. De nekem nincs kedvem beszélni egy ilyen agyament tökfejjel. Különben is, csak egy doboz volt. Egy doboz leeshet magától is, igaz? Mármint... ha nem a polc legtetején helyezkedik el, távol annak szélétől, a falnál, tele nehéz fémtárgyakkal. Ez van.

PS.: Ma a lányvécében egy fiú masztizott. Felírta a számát a falra. Felhívtam és az anyukája vette fel a telefont. Letettem.

"Az idő és tér legyőzhetetlen."

Holnap végre koncert! Nem volt kedvem a vásárláshoz, inkább hagytam, hogy nélkülem menjenek el és vigyék a Ruby-t is, hátha nem robbannak le idő előtt! Egyre inkább érzem, hogy gyűlölök itt élni. Egyedül, távol mindentől. Elmondhatom, hogy senki sem ismer. Csak éjjel érzem igazán, hogy élek, hogy létezem, a zene felolvad vénáimban, felbomlik tér és idő és én pontosan tudom, mire vagyok képes. Csak a tér változik. A tér, a város, a falak állaga és színe, az utcák és kerületek elhelyezkedése, a plázák és üzletek színes kirakata. Az emberek nem.
Ma találkoztam egy másik mutánssal. Furcsa kérdéseket tett fel, én pedig azonnal kapcsoltam. Sikerült a saját módszerével megtudnom róla a legtöbbet, amit lehetett. Már azt is tudom, hol keressem ha beütne a krach és kiderülne, hogy mégsem az, akinek mondja magát.


PS.: Ne felejtsek el utánanézni ennek a baromnak! Asszem Barry a nevet... vagy Brian. Bruno? Tökmindegy. A nevén kívül úgyis tudok minden lényegeset.

"És térré tágult a világ. A tér időt szült. Az idő mozgást, sebességet."

Nikola ma különösen fura volt. Ő az egyetlen, akit nem küldenék el a jó francba azonnal, ha valami nem tetszik. Ma mégis közel voltam ehhez az állapothoz, pedig nem az ő hibája. Tulajdonképpen már az éj folyamán leléptem, hogy darabokra szedjem az esküvő mesésre cicomázott helyszínét, a trendi, nyálas közeget, ahol Carrie kimondhatna holnap a boldogítót. Elviselhetetlen az a tetű, akivel össze kívánja kötni az életét, ezt pedig nem hagyhattam annyiban. Aki nem hallgat a szép szóra, az szembesüljön egy jóval beszédesebb részemmel... és nézze csak meg az eredményét!
Talán beszélnem kellene vele! Nikola mindig tudja, mit kell tennie vagy mondania. Valójában... egy igazi zseni!

PS.: Szívesen felforgatnám kicsit a hálószobáját!





A hozzászólást Alena Wennell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 31 Jan. - 1:13-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: ~Alena Wennell~   ~Alena Wennell~ Icon_minitimeHétf. 26 Jan. - 23:03


Elfogadva!

Tetszik nagyon a pb-d, szó se róla, hogy rendkívül extrém, de pont ezért olyan egyedi, remek választás, a karakterhez pedig tökéletesen passzol. Smile Egy rossz szavam sincs, szépen fogalmazol, az ET-d érdekesen összerakott és felettébb szórakoztató volt, a képességed is ötletes, amivel jó kis szerepjátékos helyzeteket lehet teremteni, szóval le a kalappal, foglalózni ne felejts, aztán kész is vagy. Smile


Vissza az elejére Go down
 
~Alena Wennell~
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Törvényen kívüliek-