we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Múzeális tárgyaló - Kínzókamra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Múzeális tárgyaló - Kínzókamra   Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeSzer. 25 Márc. - 15:23

Kíváncsiságát enyhítendő készséggel olvasom fel számára a falra vésett versikét, az ide illő hanglejtéssel szavalva. Kihasználom s kiélvezem ezen remek alkalmat, hisz rég nem akadt rá lehetőségem, hogy verset mondhassak. Különösen ilyen kellemes közönség előtt. Szelíd mosollyal nyugtázom borzongását.
Az emberi félelmet mindig is különösen érdekes jelenségnek tartottam. E kétlábú lények kellően intenzív negatív érzés esetén hajlamosak azt összekeverni valamiféle vággyal, netán eufórikus, eksztatikus állapotba is kerülhetnek. Hasonlóképpen a fájdalom esetében. Lehetséges, hogy a félelem az elme egyfajta különös fájdalma volna?
- Természetesen, ahogy kívánod. Az eszközök egyik nagy csoportja a páciens rögzítésére illetve mozgatására szolgál, míg a másik része a megfelelő fajta és intenzitású fájdalom kiváltására való. Az emberiség ezen területen mindig is kreatív volt. Közel annyira, mint fajtársaik elpusztításának módszerei tekintetében.
Majd következik egy gyors körbevezetés, melynek során bemutatom a népszerűbb eszközöket. Kezdve az egyszerű fogótól egészen a spanyol csizmáig. Egynémelyiknél hosszabban elidőzünk, néhány apró érdekességet kielemezve az adott tárgy vagy módszer kapcsán.
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 950



TémanyitásTárgy: Re: Múzeális tárgyaló - Kínzókamra   Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeKedd 10 Márc. - 21:47

Nikola & Enaid


Csendben haladtam le vele abba a pincébe. Homály és nyirkos levegő fogadott. A hely kísérteties volt, eszembe juttatta a régi időket.. pont azokat, amiket meséltem Victornak. Kirázott a hideg, tekintetem a falon lévő írásra siklott. Elé lépve nézegettem. Tudni akartam mi az, de sose tanultam olvasni.
- Mi van ide írva...? - kérdezem végül. Előbb utóbb úgy is megtudná, hogy nem tudok olvasni, így teljesen nyugodtan kérdeztem rá erre. Ha megkaptam a választ, ismét végig futott a hideg a hátamon, majd a faltól elfordulva az asztalhoz léptem.
- Elmondod, hogy mi micsoda, és mire való? - nem tudom, jobb lesz-e valamitől, ha tudom mi mire jó, de kíváncsi vagyok. Talán kevésbé ijesztő a dolog, ha tudom, mi vár rám.

Ha elkezdi felsorolni, csendben hallgatom, az említett tárgyakat a kezembe véve, óvatosan megnézem, majd visszahelyezem az asztalra. Szívem gyorsan ver, gyomrom összeszűkült. Félek, ez nem titok, de ki ne félne a fájdalomtól? Túl kell esni rajta. Csak az lehet bátor, aki túl esik a félelmén és csak az lehet erős, aki legyőzi a fájdalmait. Itt az idő, hogy bátorrá és erőssé váljak,
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Múzeális tárgyaló - Kínzókamra   Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitimeSzomb. 28 Feb. - 15:46

Múzeális tárgyaló - Kínzókamra 2n19s7b

Egy hely temérdek emlékkel, élettel, lélekkel, melyek keresztül vonultak itt az évek során. Hosszú, sok százados törtélelemmel bír. Víz, verejték, vér és egyéb testnedvek patakjai áztatták már padlóját. Sokak kínjai, sikolya, vagy éppen vérfagyasztó, eszét vesztett kacagása visszhangzott falai között.

Falára különös, vörös színnel maszatolt, majd később vélhetően fémmel vésett versike található. Nyelvezete régi szavakat használ, ám, ma is jól érthető.

Nedves fém, hideg kő.
Gőgös férfi, konok nő.
Mind szűköl, hogyha jő.
Nincsen más, csakis Ő.

Nem számít, hogyha fájt,
Tudja jól a határt.
Mondhatod: Ne bánts!
Nem számít, csak kiálts!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Múzeális tárgyaló - Kínzókamra   Múzeális tárgyaló - Kínzókamra Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Múzeális tárgyaló - Kínzókamra
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Otthon, édes otthon :: Nikola Tesla kastélya-