we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Dr. Caroline Wingfield Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Dr. Caroline Wingfield Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Dr. Caroline Wingfield Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Dr. Caroline Wingfield Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Dr. Caroline Wingfield Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Dr. Caroline Wingfield Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Dr. Caroline Wingfield Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Dr. Caroline Wingfield Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Dr. Caroline Wingfield Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dr. Caroline Wingfield

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Darcy Price
mutant and proud

Darcy Price
ember
I just believe my eyes
Play By : Chloe Bennet
Hozzászólások száma : 22
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Dr. Caroline Wingfield   Dr. Caroline Wingfield Icon_minitimeKedd 28 Ápr. - 8:18


Keresem a testvéremet



Név: Dr. Caroline Wingfield (változtatható)
Play by: Elizabeth Henstridge (nem változtatható)
Kor: 26-28 év (esetleg 24)
Csoport: Ember
Képesség: Még nincs
Kapcsolat: Nem ismerlek, még csak nem is találkoztunk sosem és nem is tudok rólad semmit sem. A testvérem vagy, akitől kicsi gyerekként szakítottak el, aztán te is és én is árvaházban nevelkedtünk, de még ott sem együtt, így aztán az életünk egészen más irányt vett. Én karakánabb egyéniség lettem, te inkább csendesebb és visszahúzódóbb hála a családnak, akikhez pici korodban kerültél és velük nyugodt, szeretetteljes családi légkörben nőhettél fel. Hát ez nekem nem adatott meg. Nagyon okos vagy, de komolyan kiemelkedően okos, nem véletlen, hogy orvos lettél, méghozzá kutatóorvos, nem csak olyan sima kis embereket gyógyító kórházi melós. A korodat nem határozom meg, lehetsz igazi zseni palánta is 24 év körül, a húgomként, vagy 1-2 évvel idősebb nálam, de a lényeg, hogy ne legyen túl nagy azért a korkülönbség.
És hogy mit tudni a múltunkról? Én sosem nyomoztam a szüleim után, te vagy az okosabb, te kezdted el, nagyobb esélyt látok rá, hogy te bukkansz rá, de ki tudja, ez még változhat, bennem is előtörhet a kíváncsiság. //A háttérsztorinkról elég kacifántos elképzelésem van, amibe persze beleszólhatsz, de ez villant be nekem. ^^ A szüleink is kutatók voltak régen, mutáns génekkel foglalkoztak, teszem azt lehettek akár Shaw csapatában is, vagy ilyesmi. Mi a gyerekeik voltunk és elég sokat fordultunk meg a laborban még pici korunkban, vagy vittek haza néha a munkából, szóval sikerült a vegyszerekkel kapcsolatba kerülnünk, amiről senki sem tud. Rejtélyes haláluk után minket elválasztottak és árvaházba kerültünk, de arra gondolok, hogy mindkettőnkben lehet vagy lappangó mutáns gén, ami még nem tört felszínre a vegyszerek elnyomó hatása miatt, vagy pont hogy azok miatt alakult ki valami bennünk, csak még nem aktiválódott, csak akkor fog, ha újra együtt leszünk, pont e miatt választottak szét minket. "Röviden" ennyi. Very Happy//

Nagyon várom a lelkes vállalkozót, aki megalkotná a karit, de fontos, hogy tényleg aktív játékostársat várok, akivel hosszú távon is lehet játszani, és nem tűnik el két hét után, mert hát bőven van mit felgöngyölíteni. Smile De légy majd te is aktív részese a sztori szövögetésének bátran, adj hozzá, vegyél el, szóval hozzuk össze együtt. Ha érdekel a karakter sikíts, regelj, kérdezz, ilyesmi. Váááárlak! Smile

Vissza az elejére Go down
 
Dr. Caroline Wingfield
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Caroline Wingfield

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Akikre még várunk-