we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Oliver Gwennec Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Oliver Gwennec Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Oliver Gwennec Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Oliver Gwennec Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Oliver Gwennec Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Oliver Gwennec Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Oliver Gwennec Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Oliver Gwennec Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Oliver Gwennec Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Oliver Gwennec

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Oliver Gwennec
mutant and proud

Oliver Gwennec
Tag
Play By : Chris Wood
Hozzászólások száma : 1



TémanyitásTárgy: Oliver Gwennec   Oliver Gwennec Icon_minitimeSzomb. 16 Május - 19:15


Oliver Gwennec
"Ha nem vagy elég határozott az életben, mindig mindenről le fogsz maradni.


Userinfo: Titkos karakter

Név: Oliver Gwennec
Mutáns név:Villám
Születési dátum és hely: Lannion, Bretagne, Franciaország, 1965. Február 14.
Besorolás:  X-Men

Képesség(ek):

Elsődleges képesség: Elektromosság manipuláció
Osztályozás: Béta mutáns
Aktiválódás: 12 éves korában
Képesség jelenlegi szintje: Ezzel a képességgel tudom irányítani az elektromágneses mezőket, generálni őket, és bárkit megpiríthatok magamnak egy kis elektromossággal. Malackától, emberekig, egy olyan baró sütőt, mint én senki sem lesz képes megállítani! Bár be kell vallani... egyszer-kétszer azért félre lövöm a villámcsóványokat.. de nagyobb veszélyt nem ejelntek addig, amíg ki nem szúrsz velem, vagy az egyik ismerősömmel!
Képesség távlatai: Nos, talán azért egy picit pontosíthatnék azoknak a villámcsóváknak a helyén - nem a legbiztonságosabb, ha eggyel, vagy akár nyolc méterrel mondjuk mellé lövök... De próbálkozok a legtöbbet kihozni magamból, ezért is csatlakoztam boldogan az iskolához!


Jellem: Az életem nem volt mindig a legszebb. Sajnálatos módon sok embert elveszítettem... azonban egy idő után megtanultam, hogy hogyan lépjek túl az emberek elvesztésén, és hogy újabb, és újabb akadályokat kell legyőznöm azért, hogy a legjobb ehessek. De hogy mi is a célom, azt még... nem egészen tudom... főleg így, amilyen vagyok. Nem tudom, hogy valaha is be tudnék illeszkedni az emberek közé... végülis, mi annyira mások vagyunk. Egymás között egyszerű, hiszen itt, a Birtokon mindannyian legalább egy kicsikét hasonlítunk egymásra, és vigyázunk a másikra! Én pedig ebben úgyszintén részt akartam venni, ezért csatlakoztam az X-Menhez, hogy ne bánthassa többé senki sem a barátaimat, és a szeretteimet! De ez a harc... úgy érzem, hogy sajnos mindig is örökös marad... akármit teszek... mindig minden ugyanúgy marad. Kivéve egy dolgot. Egy idő után, már senki sem lesz mellettem... legalábbis, én így érzem... de erről senkinek sem kell megtudnia semmit sem! Én vagyok a védelmezőjük, hát úgy is kell viselkednem! Ne mutathatok számukra kételyeket, különben minden erőfeszítésem befellegzett!

Kinézet, megjelenés: Nem mondhatom, hogy bármennyire is különleges lennék. Legalábbis, számomra nincsen magamban semmi sem, ami a "jóképűséghez" szükséges volna. Azért látok egy-egy lányt, aki utánam pillantgat, de nem hiszem, hogy nekik pont egy olyan férfi kell, mint én. Az X-Men biztos, hogy nem hagy nekem elég teret az ilyesféle románcokra. De azért a hosszú, barna hajam, és sötétzöld szemeim feltűnést kelthetnek - ...és nem is bánom, ha értitek, hogy mire célzok! Magas, izmos alkatú vagyok természetesen, éppen ezért is voltam alkalmas az X-Men tagságra! Az biztos, hogy nem lenne nehéz leterítenem bárkit is, akkor sem, ha esetleg a képességemet nem használnám.

Előtörténet: Lehet akár novellaszerűen, halszálkásan, de a legegyszerűbb, ha prózai elbeszélésben teszed meg. Nincsen sem minimum, sem maximum, de reméljük, hogy nem két mondat lesz, és azt sem, hogy tizenöt A4-es. Egészséges leírás. Lehet akár novellaszerűen, halszálkásan, de a legegyszerűbb, ha prózai elbeszélésben teszed meg. Nincsen sem minimum, sem maximum, de reméljük, hogy nem két mondat lesz, és azt sem, hogy tizenöt A4-es. Egészséges leírás. Lehet akár novellaszerűen, halszálkásan, de a legegyszerűbb, ha prózai elbeszélésben teszed meg. Nincsen sem minimum, sem maximum, de reméljük, hogy nem két mondat lesz, és azt sem, hogy tizenöt A4-es. Egészséges leírás.


Vissza az elejére Go down
 
Oliver Gwennec
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-