we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Wellesandra Matthews Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Wellesandra Matthews Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Wellesandra Matthews Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Wellesandra Matthews Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Wellesandra Matthews Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Wellesandra Matthews Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Wellesandra Matthews Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Wellesandra Matthews Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Wellesandra Matthews Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Wellesandra Matthews

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Wellesandra Matthews
mutant and proud

Wellesandra Matthews
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 14
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Wellesandra Matthews   Wellesandra Matthews Icon_minitimeSzomb. 23 Május - 20:11


Wellesandra Matthews
Győzni nem elég, akkor leszel csak igazán elégedett, ha eltiportad az ellenségeidet!


Userinfo:Angela Whitmore

Név: Wellesandra Matthews
Mutáns név:  Árnyék
Születési dátum és hely:  1960. Május 22.
Besorolás:  Törvényen Kívüli

Képesség(ek):

Elsődleges képesség: Molekula manipuláció
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 10 éves korban
Képesség jelenlegi szintje: Képes a testének molekuláit manipulálni. Megváltoztatja testének rácsszerkezetét és egyenlővé válik az árnyékkal, csak a fény az egyetlen ami megmutatja ilyenkor hol tartózkodik, a sötétben olyan akár egy igazi kém, semmi nem képes lenyomozni, ilyenkor megszűnik a test melege, az illata, igazi árnyékká válik, ami halálos, gyors és ismeretlen.
Képesség távlatai: Teljesen kifejlődött


Másodlagos képesség:Mágnesesség
Osztályozás:Béta
Aktiválódás:15 éves korban
Képesség jelenlegi szintje:Apró fém tárgyakat vonz a teste, de ez nem állandó, olyan, mintha lenne egy belső kapcsolója amit akkor kattint fel amikor szüksége van rá. Nagyobb tárgyakat, mint pl fémajtók, autók, fémoszlopok, képtelen magához vonzani, még ha lehetséges is volna bele is halhatna a testéhez érkező tárgy, gyors és erős vonzásától, mondhatni agyonnyomná Őt.
Képesség jelenlegi szintje:Teljesen kifejlődött


Jellem: Végtelenül türelmes típus vagyok. Nem okoz gondot hogyha várnom kell ám ha eljátszák a bizalmam az már teljesen más. Nem tűröm a hazugokat, a cselszövőket, a hamisakat, az álszenteket, valószínűleg pont azért, mert bennem mindegyik megtalálható. Sose tudhatja az illető, ha velem beszél, hogy mikor mondok igazat, mikor vagyok dühös vagy éppen mikor döntök úgy, hogy meg fog halni. Pont ezért vagyok olyan kegyetlen jó, mert kiismerhetetlen vagyok. Sose hagyom, hogy bárki is közelebb kerüljön hozzám 3 méternél, ezt értsd úgy, hogy sem külsőleg, sem belsőleg. Belül olyan vagyok, mint egy jégszobor, töretlen, fagyos, masszív. Egy hatalmas jégpáncél védi a szívem az érzelmek behatolásától. Feleslegesnek, veszélyesnek tartom az érzelmeket. Elveszik az embertől a józan ítélőképességét, megfosztják attól, hogy reálisan lássa a világot. Hát köszönöm, de erre nincs szükségem, nem akarok lila unikornisokat látni szerte a világban és rózsaszín ködben lavírozni míg neki nem megyek egy oszlopnak. 
Tehát összefoglalva, így jellemezném magam: Én vagyok a kicseszett Árnyék!

Kinézet, megjelenés: Első ránézésre nem láthatsz mást, mint egy gyönyörű, vörös hajú, modell kinézetű, lassan a középkorosok táborát erősítő nőt. Ám a látszat csal, ez a mondás pont illik rám. Külsőre olyan vagyok, mint egy érző nő, mekkora tévedés. Vöröses barna szemem nagyon is kiemeli a jeges tekintetem, az elszántságom. Arcom olyan formájú amilyet minden nő magáénak akarna, se nem túl csontos, se nem túl puffancs. Hosszú, formás lábaim vannak, karcsú derekam, mondhatni férfi őrjítő kinézet. Élvezem is mikor láthatják a férfiak, de nem kaphatják meg. Még mindig fiatalos, ruganyos  a testem, pedig lassan elérem már a negyvenet, alig tíz év és a bomba test odavész, addig viszont élvezni kell az adottságokat, a férfiak nem mások, mint eszközök, az eszközöket pedig használni kell.
Általában miniszoknyát viselek...na jó, hazudok, bőrszerkóban szoktam feszíteni, egy ilyen szerelésben könnyen elférnek a késeim. Márpedig egy olyan környéken, mint New York, minden apróság számít.
Előtörténet:Körmeimmel lassan kopogtatok a tölgyfa íróasztalom tetején. Cseppet sem sugárzok agresszivitást, még csak dühöt sem, egyszerűen monoton módon kopogtatom a körmöm az asztal fedelén. Trez, a biztonsági főnököm és Aim közre fognak egy teljesen maga alá csinált alakot. Remeg, izzad és kellemetlen szagok lengik körül. Szánalmas bár semmit nem érzek iránta, egy kis féreg, kis hal a nagy tóban ragadozók között.
-Utoljára kérdezem Victor, kinek a megbízásából árultál drogot a báromban? És kímélj meg a hazugságoktól, nem vagyok olyan hangulatban, hogy most ezt elnézzem neked. - A férfi, nem is, a patkány rám se meri emelni a tekintetét, helyes, mutasson csak megalázkodást, akkor talán könnyebb testi zúzódásokkal és pár lényegtelenebb töréssel megúszhatja.
-Aim, kérlek. - Már mondanom sem kell mit tegyen, ők a kezeim meghosszabbítása, teljes bizalmamat élvezi eme két férfi. Aim megszorongatja a pasas drágábbik testrészét, mire az lányos hangon felvisít és megjelennek a könnyek is. Istenem, de szánalmas.
-Ha elmondom kitől kaptam a drogot és az utasítást, megfog ölni. - Remegő hangja nagyon is jól mutatja mennyire be van szarva attól az alaktól.
-Ide figyelj Vic, azt hiszed én nem lennék képes kinyírni téged? Nagyon messze állok ugyan attól, hogy megöljelek, de Trez és Aim nagy élvezettel tennék meg helyettem. És ki vagyok én, hogy elvegyem tőlük az élvezetet. - Állok fel az asztal mögül és lépek oda kecsesen a pasashoz. Átható tekintetem félelmet ébreszt benne amire elmosolyodom. Vörösre lakozott körmömmel lassan végig csikarom a mellkasát ahol a véres inge nem takarja a csupasz bőrt.
-Hercegnő, könyörgöm. Nem fordul elő több ilyen, csak engedjen el, a családom éhen hal nélkülem. - Hangosan felkacagok eme kijelentésen.
-Victor, Victor, mind a négyen tudjuk, hogy nincs senkid a szét drogozott fejeden kívül és most vagy kiköpöd a főnököd nevét, vagy úgy porrá törnek a fiúk, hogy össze se tudnak majd foltozni. - Izzadt képe ha lehet még inkább elrejtőzött a tekintetem elől. Helyes, így megkíméljük egymást, engem a látványától, magát meg a rettegéstől.
-Federico, a neve Federico Redway. - Nyögte ki a szavakat. Én pedig mosolyra húztam az ajkaim. A jó öreg Fede. Hát persze, a nagyhal, naná, hogy sok kis vakarcs dolgozik neki, na, de hogy az én embereimet elcsábítsa, sok a jóból a számára.
-Trez, dobd ki ezt a férget és tiltsd ki a bárból. Csökkenti a színvonalat. - Ezzel a magánlakrészemre vonultam és agyalni kezdtem azon, hogy hogyan is tudnék Redway közelébe férkőzni. És ekkor támadt egy remek ötletem, vannak fontos emberei, elég lesz csak egyet kihalászni abból a képzeletbeli halastóból, elcsábítani majd úgy fog dalolni, mint a pinty. Képzeletben vállon veregettem magam a remek ötletért. Minden kéznél van. Biztos találok olyan férfit akit képes leszek eltántorítania céljától és a hűségétől. Ekkor hallom meg, hogy a fiúk visszatértek, kilépek az irodába.
-Fiúk, új ötletem támadt, keressétek fel a dílereket akik még a szolgálatunkban állnak, dolgozzátok meg őket, a hűségüket akarom, töretlenül. De azért néhány csont eltörhet, nem kell finomkodnotok. - A fiúk, arcukon széles, halálos vigyorral léptek ki az irodából és magamra hagytak a terveimmel.

Vissza az elejére Go down
 
Wellesandra Matthews
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Törvényen kívüliek-