we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Jace Newman Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Jace Newman Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Jace Newman Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Jace Newman Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Jace Newman Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Jace Newman Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Jace Newman Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Jace Newman Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Jace Newman Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jace Newman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Aleena Sheppard
mutant and proud

Aleena Sheppard
ember
I just believe my eyes
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 14
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Jace Newman   Jace Newman Icon_minitimeHétf. 21 Szept. - 21:11


Jace Newman
"Bizonytalanságban ismerszik meg a biztos barát."

Karakter neve: Jace Newman
Play by: Iwan Rheon (szeretném ha ő lenne)
Kor: 21, maximum 22
Csoport: Független vagy X-men
Képesség: szabadon választható
Kapcsolat: Te voltál szinte az egyetlen barátom mióta élek. Ugyan voltak mások is, de mégis csak te maradtál a végére. A legjobb barátom vagy, és már első óta az vagy. Bár ugyan volt egy kisebb különválásunk, amikor a fiúknál elkezdődött a "fúj egy lány" korszak, de még akkor is legalább a születésnapomon megleptél egy ajándékkal. Az évek során szinte összenőttünk. Naponta látjuk egymást, hála az egyetemnek, de anélkül is folyton együtt lógnánk. Hogy ez tényleg csak barátság, vagy ez már több, azt nem tudom, viszont jelenleg nem is nagyon érdekel. Boldogok vagyunk így is, még nem szükséges a változás. Legalábbis szerintem, te viszont szeretnél valamin változtatni. Életed legnehezebb döntése volt, de elhatároztad beleavatsz a mutánsok világába. Fogalmad sincs, mikor fogod megtenni, viszont ezt nem könnyű elmondani, így halasztod a dolgot. Vársz a tökéletesen megfelelő pillanatra, ami lehet, hogy sosem jön el. Most vagy soha Jace, már kezd gyanússá válni a viselkedésed mostanában.
Az egyetem, amire járunk, zenével foglalkozik. Te is gitáros vagy, akárcsak én. Te nemrég választottad, hogy zenész leszel. Régebben mindig ügyvéd akartál lenni. A 18. születésnapomon leptél meg a gitár tudásoddal, és azt mondtad annyira megszerettettem veled a zenét, hogy te is ezzel akarsz foglalkozni. De, hogy ez az igazság, vagy valami más miatt döntöttél e mellett, nem igazán tudom. És, hogy még mit nem tudok? Hogy mit tartogat a közös jövőnk. Azt még kettőnknek kell alakítani.

Jellemileg igen vidám egy pasas vagy. Mindig szeretsz mások arcára mosolyt csalni, és megnevettetni őket. Aki a te közeledben van, az sosem lesz szomorú. Persze, ez nem jelenti azt, hogy komoly nem tudsz lenni. Emeltet igen engedékeny vagy, és könnyen megbocsátasz, ami néha jól jött amikor veszekedtünk. Jól tudod, hogy nekem nehezemre esik kimondani a bocsánat szót.

// Remélem elég információt adtam meg  a karakterről, de szívesen válaszolok meg kérdéseket, ha felmerülne bármivel kapcsolatban. Azt le szeretném szögezni, hogy nem a legfőbb célom összehozni a karaktereket, de erről is lehet szó, de erről még ráérünk beszélni.
Egyéb kérdés, óhaj, sóhaj esetén lehet zargatni bármikor, és igyekszem a legjobban válaszolni bármire.
Várom  :imadat:


Vissza az elejére Go down
 
Jace Newman
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-