we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eltávra mentem...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 22:51

First topic message reminder :

Itt jelezheted, ha egy ideig előre láthatóan nem tudsz lenni és vannak játékostársaid akiket erről így kollektív módon értesítenél. Smile
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeSzer. 8 Okt. - 15:29

Sziasztok!
Az internet gond változatlan, továbbra is gondok vannak és nem tudni hol a hiba. Most jelenleg épp van net, de hogy meddig azt nem tudom, amíg van addig is reagolok.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeSzer. 8 Okt. - 12:56

Angela sajna internetgondokkal küzd, megkért, hogy jelezzem felétek, hogy ki tudja mikor lesz legközelebb. Így legyetek türelemmel a karijait illetően, majd egyszer jön^^
Vissza az elejére Go down

Michael Donovan
mutant and proud

Michael Donovan
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 13
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 2 Okt. - 11:40

Sziasztok!

Sajnos az élet néha produkál olyan dolgokat, amit az ember nem láthat előre és ami miatt, most mindenkitől, akivel játszom elnézést kell kérnem, de előre nem látható ideig nem tudok jelen lenni a játék terén. Nagyon sajnálom, mert talán épp beindult volna a karijaim élete (már amelyiknek), de hát ez van. Sad
Legyetek jók vagy rosszak, további jó játékot addig is, míg nem tudok visszakeveredni. Smile

Michael/Sheena user
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 2:11

Szia Lyliana!

A többiek nevében nem beszélhetek, csak a magam nevében, mint játékostárs.
Természetesen, semmi probléma, azzal foglalkozz a legkevésbé most, hogy mi van a reagokkal meg ilyesmi, a közös sztorink várhat is addig. Nyugodtan fordíts annyi időt a dolgokra, amennyire szükséged van, a lényeg, hogy rendbe jöjjön minden! Mi kikapcsolódni vagyunk itt és nem kötelességből, nem kell exkuzálnod magad a problémák miatt, meg különben is, most az a fontos, hogy más fronton eloszoljanak a felhők Smile

Szóval remélem, hogy mihamarabb megoldódnak a dolgok, és ha megengeded, sok kitartást kívánok ahhoz, hogy keresztülküzdj a válságon. Mihamarabbi jobbulást kívánok a lelki gondokhoz, és majd várunk vissza Smile
Vissza az elejére Go down

Lyliana Shaten
mutant and proud

Lyliana Shaten
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 10
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeVas. 28 Szept. - 18:47

Bocsánatot kérek mindenkitől, de jelenleg bizonyos magánjellegű problémák miatt eléggé durva lelki válságban vagyok. Amint tudok írok küldibe, és nagyon sajnálom, hogy már így az elején, ide kell írnom, de egyenlőre nem igen tudok az írásra koncentrálni. Amint tudom, össze szedem magam, szerintem szerda körül már fogok tudni reagolni talán. És tényleg még egyszer bocsánat. Ha kell, hagyjatok ki, és max pótolok egy vagy két kört hosszabb reaggal. Amint jobban leszek, reagolok, addig is syasztok.
Vissza az elejére Go down

Tessa Science
mutant and proud

Tessa Science
Diák
power to the future
Play By : ▼ Candice Accola
Hozzászólások száma : 12
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeKedd 23 Szept. - 16:07

sziasztok!
már régóta nem írtam ide, azt viszont nem fogom kifejteni hogy miért nem. Mostanában eléggé összehalmozódtak a dolgok, illetve akiknek tartozom, ne várjanak rám, mert mostanság inkább a saját oldalammal szeretnék foglalkozni, és oda fektetni a maradék időmet is, de megpróbálok mi hamarabb újra itt is aktívkodni. Smile addig is jó játékot mindenkinek :alllove:
Vissza az elejére Go down

Mollie Bentley
mutant and proud

Mollie Bentley
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 57
Kor : 16



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeHétf. 22 Szept. - 0:46

Sziasztok!

Elhavazódás miatt bizonytalan ideig továbbra sem nagyon leszek reagképes. Akikkel játékom van, ha gondolják, nyugodtan fagyasszák, vagy zárják, mert tényleg nem tudom, hogy mikor fogok tudni megjelenni. Bocsi mindenkitől Sad
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 951



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 20 Szept. - 10:02

A hétvégére leutazom vidékre! Hétfő este jövök, ha kell, addig kézzel írom meg a reagokat oda lent! >×<
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 20 Szept. - 9:35

A mai és a holnapi napot nagyjából ihletgyűjtésre és az isteni szikrák gyűjtésére szánom. Ennek fényében ülök még egy kicsit a kaland problematikájának megoldásán is. Ettől függetlenül privátban nagyjából elérhető maradok, mindössze az írásaim várhatóak holnap a kései órákban, vagy még inkább hétfőn.

Mindenkinek előre is köszönöm a türelmét! Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeSzer. 17 Szept. - 12:10

Csütörtök-péntek-szombat napokon nem leszünk, elutazunk pöppet nyaralni. Kedves barátaink Nique és Liam (Dorottya Gizella Szajkó-Garai és Robean Ézsi) ismét vállalták a helyettesítést. Forduljatok hozzájuk, admini feladatokat fognak tudni vállalni, ám csak módjával, hiszen nem ragaszthatjuk őket a gép elé, így kérjük irányukba türelmeteket. Szombat délután jövünk, ma még teljes mértékben vagyunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeVas. 14 Szept. - 16:29

Bocsi, de a héten állni fognak a játékaim, mert most költöztem még csak ide és alkohol és gólyahét és alkohol és új környék és alkohol és hivatalos ügyek és...

Szóval kicsit kimerítő lesz, ráadásul most főleg angolul jönnek az agyamra a gondolatok, de mindenképp jövök majd, ne reménykedjetek! Wink
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeSzer. 10 Szept. - 19:23

A hét folyamán egyéb elfoglaltságaim mellett lényegesen lassabb leszek, de senki nincsen elfelejtve, türelmeteket kérem. Köszi!
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeHétf. 8 Szept. - 1:41

Sziasztok!

Nem tudtam elmenni a mozizásra, mostanában derült ki, hogy pont közbejött valami. És mostanában egy ideig nem nagyon leszek. Akiknek kell, küldtem vagy küldök pm-et.

A bálunkra dobok majd be reagot, ha én jövök. A beígért házavató meg csúszik. Elnézést.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 6 Szept. - 11:36

Egyrészt Angela/Oceáne üzeni, hogy nincs most nete, de estétől elutazik, és csütörtökig bezárólag nem is lesz.

Én ma nem leszek, mert délutántól összenépi mozizás, előtte alszom egy csöppet, tehát este, és holnap délutánig nem leszek. Kérném a drága játékostársak szíves türelmét, még holnap is nagyon kóma leszek, de igyekszem hétfő-kedd magasságában mindenkinek válaszolni. Köszke^^
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeSzer. 3 Szept. - 14:41

Sziasztok!

Úgy esett e rém eset, péntekig várhatóan nem tudok senkinek válaszolni. Akkor viszont nekilátok bepótolni az elmaradásaimat. Addig is köszönöm mindenki türelmét! Smile

Nikola
Vissza az elejére Go down

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimePént. 29 Aug. - 20:51

Halihó!

Itt is befigyel egy 2-3 napos eltáv, meglátjuk, mennyire leszek a hétvége után lerobbant, de szerintem hétfőn megint tudok majd írogatni. A kalandba persze még megy ma este. ^^
Szép hétvégét mindenkinek!

Sylvie
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimePént. 29 Aug. - 15:52

Sziasztok!

Vasárnapig nem leszek nagyon gépközelben, hétfőtől újra vagyok és pótlom majd elmaradásaimat, ahova lesz Smile

H.
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimePént. 29 Aug. - 9:43

Hahó!
Igen, már megint ellógok mindenfelé. Szakmai programom lesz, ezért a hétvégén nem tudok reagolni, de majd vasárnap vagy hétfőn mindenkire sort kerítek Smile Addig is, jó játékot mindenkinek és kellemes hétvégét! Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 18:09

Sziasztok!

Mivel eljöttem otthonról pár napra és pont a laptopom töltőjét felejtettem otthon, ezért legalábbis holnap délutánig nem tudok válaszolni, amíg leghamarabb valaki utánam hozza. Addig is bocsi!
Vissza az elejére Go down

Emily Sanders
mutant and proud

Emily Sanders
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 67
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 10:30

Kedves játszópajtásaim, na meg a többiek is!

Ma viszem a gépem szervízbe, így pár napig csak ritkán leszek, de az is lehet, hogy egyáltalán nem. Ez attól függ, sikerül-e pótolni ezidő alatt a gépet. Minden esetre bocsi, ha nem írok vissza pár napig. Szervíz+újrahúzás, eltarthat egy darabig. Sietek vissza! Jó játékot mindenkinek addig is! Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimePént. 22 Aug. - 23:25

Sziasztok!

Bevallom, ma mindenhová terveztem írni, ahol én jövök. Ebből öt helyre még adós maradok a hét végéig, azaz a hétvége végéig. Mondhatni sikerült némi alkotói válságba kerülnöm - szerencsére a mesélői hozzászólásokat ez kevéssé érintette -, ezért most vasárnapig halasztani szeretném a válaszaimat. Reggel vagy este leginkább.
Csak azért írtam, hogy tudjátok, nem nyelt el Mordor mélye, mindössze a fáradtság elvette az ihletem. Szokásomhoz híven kelet felől érkezem majd, szélárnyékból. Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimePént. 22 Aug. - 17:01

Sziasztok!

Különböző okokból lehet, hogy ma már nem tudok reagolni, holnap pedig egyáltalán nem. Ha nem válaszolok, akkor vasárnap délután már leszek. Bocsi a késésekért és köszi a megértést.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimePént. 22 Aug. - 14:16

Idő közben visszaértem, s ahogy tán többen láttátok, elkezdtem pótolni elmaradásaimat. Várhatóan ma este írok a kalandhelyszínekre is. Ez úgy 8 táján várható, így addig akinek még nem sikerült, nyugodtan írhat.
Időm függvényében talán már nap közben is tudok hozzászólni erre-arra. A kalandot azért hagyom estére, mert az nagyobb körültekintést igényel részemről az összefüggések és a több kapcsolódó játékos okán. Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeSzer. 20 Aug. - 22:17

Szeretnénk nagyon szépen megköszönni Nique-nek és Liamnek a helyettesítést. Bár elutazni nem tudtunk, de legalább egy kicsit kikapcsolhattunk. Jó érzés, hogy az adminságon túl ilyen barátaink vannak^^ Holnaptól visszavesszük a gyeplőt^^
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitimeVas. 17 Aug. - 22:01

Sziasztok Smile

Keddtől jövő hét végéig (max az utáni hét hétfőig) nem leszek, szóval akinek lógok hsz-el, azoknak türelmét kérem. Smile Holnap igyekszem írni pár reagot, de a mese és a bál lesz az elsődleges, a többi pedig ahogy időm engedi, de majd jövök vissza, szóval nem kell aggódni. Razz
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eltávra mentem...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Kérdések, csevegés, játék-