we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Dorothy & Jaya Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Dorothy & Jaya Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Dorothy & Jaya Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Dorothy & Jaya Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Dorothy & Jaya Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Dorothy & Jaya Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Dorothy & Jaya Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Dorothy & Jaya Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Dorothy & Jaya Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dorothy & Jaya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy & Jaya   Dorothy & Jaya Icon_minitimeKedd 1 Ápr. - 12:36

Jaya & Dorothy

Lehet, hogy megbuggyantam, de esküszöm, hogy szegény pára lelkesen „beszélget” velem. A maga módján. Amiből persze az égvilágon semmit, de semmit nem értek, de láthatólag ez a legkevésbé sem zavarja. Az mondjuk egyértelmű volt, hogy sajátos fogadóbizottságként funkcionál és arra hajt, hogy bemenjek, de ha a csipogásával biztatni akar, azzal csak annyit ér el, hogy cukinak minősítem, pedig én nem minősítek túl sok dolgot cukinak - Nem, nem foglak örökbe fogadni, ne is próbálkozz – sóhajtom válaszul a „monológjára”, bár felmerül bennem a kérdés, hogy vajon csak én nem értem őt, vagy ő sem ért engem, vagy pedig igen? Rejtélyes beszélgetés. De legalább már nem ráncigál, ami azért egészen kellemes, megigazítom a hátamon a hátizsákot és újra farkasszemet kezdek nézni az épülettel. Ha már eljöttem, gondolom tényleg nem halogathatom örökké a belépést.
Közben a nyulacska (nekem egyelőre jobb név híján nyulacska marad), rettentő otthonossá teszi magát a hátamon, vagyis sokkal inkább a hátizsákomon, és esküszöm, hogy mutogatni kezd. Na igen, egyre kevésbé félreérthetőek a szándékai annak ellenére, hogy a kommunikációnk java része nem is a halláson, hanem a látáson alapul - Jól van, jól van, megyek már – dörmögöm az orrom alatt és ennek ellenére még mindig nem indulok tovább azonnal. Hátrasandítok a nyulacskára, lelkesen szimatol, hát ha mondaná mit keres ilyen nagyon, elmondhatnám neki, hogy nálam maximum keksz morzsákat talál a ruháimra szóródva, de így nem érzem szükségesnek efféle információk megosztását - Micsoda kis hajcsár vagy… - mondom még hangyányit sértetten, hát engem épp egy nyúl noszogat, ne mondja nekem senki, hogy ezt azonnal normális, hétköznapi dologként kéne elfogadnom..! Még mindig fenntartom annak lehetőségét, hogy csak valami..nem tudom, hologram, a képzeletem szüleménye, ha ez a hely tényleg az, aminek mondják, hát akkor tulajdonképpen ezt sem tartom annyira lehetetlennek.
Nagy levegőőő…és megindulok az ajtó felé, el is érem, még le is tudom nyomni a kilincset, a túloldalon pedig egy új, ismeretlen világ vár rám…belököm az ajtószárnyat és először csak a fejemet dugom be a csarnokba. Lássuk csak, mi van itt.
Vissza az elejére Go down

Jaya B. Hudson
mutant and proud

Jaya B. Hudson
független
loneliness is a gun
Play By : Anushka Sharma
Hozzászólások száma : 15
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy & Jaya   Dorothy & Jaya Icon_minitimeHétf. 31 Márc. - 1:14

Ó, hogy én hogy imádom az emberek első reakcióját, amikor észrevesznek! Már amikor ahhoz hasonló megdöbbenés ül ki az arcukra, mint most az újonnan érkezett leányzónak. Amikor utána rögtön a puskájukért indulnak és tüzet nyitnak rám, azért már kevésbé szoktam rajongani, ahogy a lepkehálókat és a csúzlikat sem igazán díjazom. Ő nem úgy nézett ki, mint aki ilyesmi felszerelést hurcolna magával. Talán egy csúzlit még kinézek belőle…
És még köszön is! Szuper, hálából újabb jöhet egy farkincacsóválással egybekötött riszálás, majd már rángattam is a nadrágszáránál fogva. Az első pár métert sikeresen le is küzdjük, ez az kislány, látom én, csak némi bíztatás kell neked, bízd csak ide! Csak akkor meg állok meg, amikor kérdez, értetlen tekintettel felé pillantva.
~Ezt most komolyan kérded? ~ néztem rá csodálkozva, aztán meg is csóváltam a fejem hitetlenkedésem jeléül ~ Segítek leküzdeni az első néhány lépést! Nyugi, nem harapnak odabent! ~ ”csipogtam” lelkesen annak ellenére, mit zavart az engem, hogy egy szót sem ért belőle?
Amúgy vicces, de még amikor ide jártam, akkor is csak elvétve akadt olyan, aki értett volna az állatok nyelvén, ellenben akikkel sok időt töltöttem, egy idő után egész jól rájöttek, mikor mit próbálok épp a tudomásukra adni.
Újabb pár méternyi huzavona következett, remélve, hogy már magától is menni fog tovább, mindenesetre én újra a levegőbe szökkentem, hogy miután leírtam egy kört körülötte, ezúttal a hátizsákja tetején landoljak. Győzedelmesen felvisítottam, azzal fél lábbal a vállára támaszkodtam, a másikkal pedig a bejárat felé mutattam elszántan.
~Naaa, lécci, az én kedvemért! ~ vetettem be a megható, sötétbarna őzike-tekintetemet, ha esetleg hátrapillantott a válla fölött, s ha még mindig nem indult volna meg, akkor addig nyomtam neki a rizsát megállás nélkül, amíg meg nem unta, és hessegetett el indult el végre. Akár elindult, akár nem, pár perc után én már nagyban a hátizsákját szimatoltam, nem rejt-e valami harapnivalót.
Nagy hátizsák, biztos nem a szomszéd utcából indult, akkor meg csak csomagol magának valami harapnivalót, nem igaz? Na meg nem… akkor így jártam, majd ha bejutok, elsők között mutatom meg neki, hogy merre a konyha – mint az egyik legfontosabb helység az épületben.
Vissza az elejére Go down

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy & Jaya   Dorothy & Jaya Icon_minitimeSzomb. 29 Márc. - 22:36

Jaya & Dorothy

Egy kis énem azért nagyon szívesen csinálna egy hátraarcot. Végül is, Harry bácsi házából kikerültem, bejutottam az Államokba, akár el is húzhatnék, hogy valahol máshol próbáljak szerencsét. Persze pénzem alig, nem értek semmihez, taknyos tizenhét éves vagyok, de csináltam már hülyeségeket életemben, ez csak egy nagyobb baromság lenne a baromságok sorában…megtanultam vigyázni magamra, nem sokat jelentett, hogy Harry a gyámom, szóval nem lenne nagy  különbség. Csak annyi, hogy kiskorú vagyok, szóval, ha nyakon csípnek, akkor nekem annyi, postáznak vissza Kanadába azonnal. Azt pedig nem szeretném. Ez bír maradásra, bár csodálkozom, hogy van bennem ennyi józan ész. Talán mégis vágyom arra, hogy ne kelljen olyan nagyon magamra vigyáznom, hanem hagyjam, hogy mások gondoskodjanak rólam. De nem tudom, mi vár tám odabenn. Nem tudom, milyen lesz. Lehet, hogy jó, lehet, hogy rossz, de ezt csak akkor tudom meg, ha adok egy esélyt a helynek. Miért ilyen nehéz minden kezdet?
Nem tudom, meddig akarok idekinn vesztegelni, de az biztos, hogy villámgyorsan megakad a szemem….öhm, valamin. A valami elég pontos kifejezés most számomra, mert még soha életemben nem láttam ilyen lényt. Meghülyültem, vagy egy nyúl repült el előttem, és landol éppen a lábaim előtt? Vagy az a fickó az, megint belenyúlt volna a fejembe? Vagy ez valódi? Úristen. Kezdem úgy érezni, hogy én még nem készültem fel erre a helyre. Az erőm sosem nyilvánult meg túlságosan kézzelfoghatóan, nem nagyon mertem vele kísérletezni sem, csak akkor, ha biztos voltam benne, senki sem lát…és mindig is olyan furcsának találtam. Nem ismertem senkit, aki hozzám hasonló lett volna, ezért sem tudom, mi vár itt rám. És akkor most itt van ez a lény. Nagyon helyes, de…mi az isten?
Hatalmasra kerekedett szemekkel meredhetek rá. Nyúl, és repül, és kis agancsai vannak. Ez nem lehet igazi. Ráadásul olyan értelmes szemei vannak, hogy ez az egyetlen, ami visszatart attól, hogy mondjuk megpróbáljak hozzáérni, ezzel bizonyítva magamnak, hogy nem képzelődöm. Gondolom az illúziók még ebben az új világban sem kézzel foghatóak…- Öhm…szia..? – bizonyára tényleg a tekintete az, ami valamiért arra késztet, hogy beszéljek hozzá a lelkesnek ható csipogására reagálva. Normál körülmények között azt hiszem nem tenném, de itt…mintha más szabályok lennének érvényesek. Legalábbis így képzelem. Meg sem merek mozdulni, hátha rálépek, vagy valami, de még kikerülni sem merem. Nem kicsit lep meg, amikor a kis lény…jó, legyen különös nyuszi, megragadja a nadrágszáramat, és meglepő vehemenciával kezd a kapuk felé vonni, botladozva követem jobb híján, és remélem, hogy nem borulok rá - Héééé, te meg mit csinálsz?
Vissza az elejére Go down

Jaya B. Hudson
mutant and proud

Jaya B. Hudson
független
loneliness is a gun
Play By : Anushka Sharma
Hozzászólások száma : 15
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Dorothy & Jaya   Dorothy & Jaya Icon_minitimePént. 28 Márc. - 23:11


Dorothy & Jaya


Egyik nap gondoltam egy merészet és visszamentem a suliba, hogy meglátogassam Bilbit, de úgy tűnik, erről már lekéstem. Az egy dolog, hogy rengeteg ismeretlen arc volt, akik azután érkeztek ide, hogy én már leléptem, de hogy ne találjak egy olyat, aki ne tudna Gabriel hollétéről…
Nagy nehezen találtam is, mire megtudtam, hogy kedvenc teleportáló bajnokom épp házon kívül van, így aztán jobb híján a konyha felé vettem az irányt. Az legalább még ugyanott volt… Ahogy a hűtő, és harapnivaló is akadt benne bőven. Így aztán, mint ex-diák, olyan természetességgel láttam neki nemtudomkinek a kajáját betermelni, mint ha még mindig valami éhező kollégista lennék.  Kaja után meg jöhet a szieszta… Vagyis előbb még a desszert!
Mivel nem volt más a konyhában rajtam kívül, így nem zavartattam magam – kitártam az egyik ablakot és itt változtam át wolpertinger alakomba, hogy aztán egy jól irányzott ugrást követően az alakpárkányról csodáljam a kilátást, majd elrugaszkodva a mélybe vessem magam… Néhány métert zuhanok, majd hirtelen kitárom a szárnyaim, hogy a gondosan nyírt sövények felett húzzak el, nassolni való után nézve. Repülök néhány kört a kert felett, hogy aztán a tetőn pihenjek meg pár percre, utána pedig egy újabb „halálugrást” és pár tiszteletkört követően eltűnjek az egyik bokorban.
Valamivel később még épp nagyban ások a virágágyás közepén, ropogtatni való virághagymákra vadászva, amikor léptek zajára leszek figyelmes. A füleimet hegyezve figyelek, majd két lábra emelkedve próbálok kilesni a bokrok között, és észre is veszek egy hátizsákos lányt. Óóó, ahogy az arcát elnézem, biztos, hogy új!
Átcsörtetek a bokrok között, majd egy szökkenéssel a levegőbe emelkedve felé kezdek repülni, hogy megtegyek néhány kört körülötte, mielőtt a lába előtt érnék földet. Közelebb lépek, hogy megszimatoljam, ki tudja, hátha így sikerül megtippelni, honnan is jött! Hát tévedtem, ide az én orrom kevés…
„Szia! Én Jaya vagyok, új vagy, ugye? Tudok segíteni valamit?” – kérdezném lelkesen, ám hacsak a másik nem ért az állatok nyelvén, akkor valószínűleg nem sokat fog érteni abból a csipogásra-vinnyogásra hajazó, a nyulakéhoz hasonló hangból, amit kiadok. Mindenesetre még egy lelkes farkincacsóválás is jár a köszöntésemhez, ha pedig a lány sokáig tétlenkedne, akkor megragadom a nadrágszárát, esetleg cipőfűzőjét, és elkezdem a bejárat felé rángatni. Mert milyen házigazda lennék, ha nem üdvözölném?
Vissza az elejére Go down

Dorothy.Willow
mutant and proud

Dorothy.Willow
Diák
power to the future
Play By : Lily Collins
Hozzászólások száma : 85
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Dorothy & Jaya   Dorothy & Jaya Icon_minitimeSzer. 26 Márc. - 14:02

Jaya & Dorothy

Nincs sok cuccom. Sőt, az nem is kifejezés, hogy nincs sok cuccom, amikor felszálltam a buszra, és ellenőrizték a jegyemet, a sofőr úgy mért végig, mintha próbálná felidézni, hogy vajon köröznek-e valamilyen államban, mert hogy szerinte ennyi cuccal nem lehet csak úgy többezer mérföldet utazni. Hogy az istenbe ne lehetne. Nem hoztam el semmit a bácsikámtól, azt a keveset leszámítva, ami tényleg az enyém, és az a nagy büdös helyzet, hogy az kimerül a ruháimban, aminek mennyisége szintén nem két beépített szekrény tartalmát teszi ki. Pont belefér minden egy méretes hátizsákba. Emléktárgyak, apróságok, csip-csup lányos dolgok…nekem ilyenjeim sosem voltak, és már jó ideje nincs is szükségem ilyesmire.
Nem kellett sokat gondolkoznom azon, hogy iskolát akarok-e váltani. Amikor az a két ürge felbukkant…nos, hívhatnám őket megváltóknak is, de azért annyira nem voltak szimpatikusak, és éppenséggel megbízni sem bízok bennük, de ha azt mondják, hogy kijuttatnak Kanadából, és tényleg ki is juttatnak, akkor az már megér egy misét. Meg még itt van ez az épület is. Pontosan az, amelyiket láttam a gondolataimban is, egyesek képességének köszönhetően, ugyanúgy fest a valóságban, és tényleg North Salemben található. Kikerültem abból a pokol tornáca városból. Az Államokban vagyok. Egyedül, de mit számít az, eddigi életemben is leginkább egyedül voltam. Nem bántam meg a döntésemet, sőt, boldog voltam, hogy nem fogok megőrülni, nem valami bolond vagyok, aki dolgokat képzel, hanem egyszerűen csak mutáns. És most, hogy itt állok, alig egy fél udvar választ el a bejárattól, egy kicsit mintha mégis inamba szállna a bátorságom. Pedig nem féltem magam, sosem féltettem, mert sosem volt semmi, amit elveszíthettem volna, semmi, amit elvehettek volna tőlem. Ez most mégis teljesen más, teljesen ismeretlen terep, és akár tetszik, akár nem, mostantól az otthonomnak kell hívnom, mert vissza nem akarok menni. Csak nem lehet rosszabb…végül is, ha meleg van, és adnak enni, akkor biztosan nem lehet rosszabb. Sokkal inkább aggaszt, hogy a Harry bácsi mellett folytatott csendes remeteélet után egy rakat másik diákot kell elviselnem a nap vélhetőleg huszonnégy órájában. Meglátjuk, abból mégis mi fog kisülni…
Csak állok, bámulok el az udvar és az épület irányában. Nem látom magam valahogy, amint itt élek vígan, mármint annyira…nagy. Szép. Megnyugtató, hogy egy kicsit ridegek is a sötétszürke falak, de azért mégis zavarba hoz a helyzet. Pedig én aztán nem jövök egykönnyen zavarba. Most be kéne sétálnom...csak úgy?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Dorothy & Jaya   Dorothy & Jaya Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dorothy & Jaya
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jaya B. Hudson
» Dorothy szobája
» Dorothy & Liam
» Dorothy & Sebastian
» Dorothy & Sebastian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Elülsõ udvar (kelet)-