we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
 Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
 Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
 Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
 Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
 Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
 Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
 Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
 Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
 Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

  Angela Whitmore és Blaise Richter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeKedd 27 Május - 22:10

First topic message reminder :

Egy padon ülve hagyom, hogy a szél kedvére borzolgassa hajam. Mostanság nem tűnik túl vidámnak az idő, de én az vagyok. A kedvem nem töretlen, mert nap, mint nap akad, akinek segíthetek, vagy csak beszélgethetek vele. Sóhajtozva figyelem a szürke égboltot. Szerencsére eddig nem esett, és remélem hogy nem is fog. Miközben a hatalmas felhők lomha vándorlását kémlelem, lágy léptekre leszek figyelmes. Nem tudom hogy a képzeletem játszik -e velem, minden esetre fél füllel hallgatózni kezdek. A másikat madarak csivitelése foglalja le épp.
Hátradőlök és jobban összehúzom magamon a kék hosszú kabátot. Titkon pedig abban reménykedem, felbukkan valaki, akinek segítségre lenne szüksége. Igaz, meguntam a lelki szemetesláda szerepét, de ha valakinek komolyan szüksége van rá, azt nem utasítanám vissza.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeHétf. 9 Jún. - 0:04

Blaise és Angela
Nagyon szépen kifejti a véleményét. Van benne igazság, de ettől függetlenül én még nem tudok megváltozni és csakúgy ennek megfelelően cselekedni. Hosszú ideig fejlesztettem magam ilyenné, hirtelen nem vagyok képes csak úgy megnyílni és sírással kísérve elmondani mindent. Az nem én lennék. Nem mondom, hogy nincs igaza, de sajnos mint említettem már, én elvagyok fuserálva.
-Én nem vagyok olyan mint a többi lány, képtelen vagyok elfogadni azt, hogy sírok vagy bánatomat másra hárítom, ezt képtelenségnek tartom és továbbra sem hiszem, hogy képes lennék változni. - Eszem ágában sincs meghazudtolni őt. Megbántani se szeretném. De én olyan vagyok mint egy törött baba, képtelenség, hogy bárki is megtudjon javítani.
-Mostanában sűrűn borulok ki apró dolgokon is. Nem tudom mi van velem. Nehezebben kezelem a fájdalmat, a csalódást. Minden olyan mintha ellenem szövetkezne és rám telepedik, a mai sírás is egy ilyen kiborult állapot volt, aminek nem szabad megismétlődnie. - Egyáltalán nem célzok arra, hogy megbántam, hogy hozzábújtam vagy hogy a közelében maradtam, egyedül csak a sírás és a kiborulás bánt. Az, hogy valaki megértett és megpróbált vigasztalni egy olyan dolog volt amihez nem vagyok hozzá szokva és nagyon jól esett. Nagyon bánt, hogy valószínűleg nem is nagyon fogunk többet találkozni, nagy a birtok és mivel X-men gondolom sok dolga van az iskolán kívül is. Ezért nem jó megkedvelni valakit, mert a végén elég hamar kiléphet a képből.
-A legjobban jártunk, legalább is részemről így tartom. - Azt nem tudhatom Ő mit gondol, de azt tudom, hogy én nagyon örülök annak, hogy összefutottam vele.
Szavai a sövényhez megnevettetnek, hangosan elkacagom magam.
-Milyen szörnyű egy növény, a köszönés pedig illendő lenen ha már hagyta, hogy neki menj. - Nevetem el magam szívből ismét. Viszont a homlokán csordogáló vér már nem ilyen mókás. Mi van ha mély a vágás?
-Nem számít. - Mondom a véres újaimra majd kicsi gondolkodás után úgy döntök jobb lesz ha legalább letöröljük a vért ami szépen csordogál a homlokából. Előveszem a zsebkendőt ami a zsebemben lapult és a térdemnek tartogattam.
-Maradj nyugton. - Adom ki az utasítást majd óvatosan elkezdem letakarítani róla a vért.

Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 23:12

Alig észrevehetően megcsóválom a fejem. Nekem is megvan a magam véleménye erről, amit ki is fejtek. Nem habozok egy percet sem.
- Attól hogy sírsz, nem vagy gyenge. Inkább bátor, amiért kimered mutatni az érzéseidet. Vannak akik elfojtják magukban, de ez nem egészséges. Az érzéseket ápolni kell, azért léteznek különben is, hogy a lelkünket színesítsék, meg a világot - magyarázom el a saját álláspontomat, aztán hozzáteszem, hogy én mondjuk nagyon ritkán teszem, ám csak azért, mert mi férfiak különbözünk a nőktől bizonyos dolgokban. Ilyenek a megnyilvánulásaink is egyes helyzetekben. Például kicsit unatkozunk, ha várnunk kell a párunkra miközben ő ruhát próbál, vagy nem beszélünk mindig nyíltan arról amit épp gondolunk és érzünk...
- Egyébként megértem, ám magam sem tudom a kérdésre a választ. Attól is függnek ezek, hogy a legutóbb rád zúduló dolgokat hogyan viselted el, már amennyiben voltak ilyenek az eltelt időben - teszem hozzá, majd jókedvűen figyelem szemem sarkából, ahogy megszagolja a virágot. Nemrég én is megtettem, szerintem kellemes. Hasonló a hatása, mint a levendulának, ami segít megnyugtatni az embert.
- Áh, valóban klassz arány! Mind a ketten jól jártunk, mert egy percig sem unatkozunk, nem igaz? - nevetek fel ismét, ezután megyek neki a sövénynek. Angela szavait hallva hátrébb lépek, kezet nyújtva a növénynek - Üdv, Blaise Richter vagyok! - úgy teszek, mintha arra várnék, mikor rázza meg, aztán csalódottságot színlelve hátat fordítok neki.
- Miért nem képes visszaköszönni? Most megsértett, és belegázolt a lelkivilágomba! - felelem picit elvékonyítva hangom, mindezt azért, hogy megnevettessem a lánykát. A homlokomon eközben megjelenik halványan egy karcolásnyom, amiből kiserken a vérem, és apró patakban végigfolyik az arcom jobb oldalán.
- Tényleg? - lepődöm meg - Én nem éreztem - Nyúlok oda én is, megfogva a kezét, ezután magam felé fordítom, mert érzek rajta valamit.
- Véresek az ujjaid.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 22:28

Blaise és Angela

Valószínűleg nagyon hosszú tanulás vár még rám, de igazából úgy fogom fel a  dolgot, hogy a tanulás mellett sok olyan dolog is történhet velem a jó. Mint például a  ami nap, sose gondoltam volna, hogy a rossz hangulatomnak egy pillanat alatt vége szakadhat.
-Tudod én nem igazán szoktam sírni sem, talán butaság az egész, de azt hiszem, ha sírok azzal bebizonyítom, hogy gyenge vagyok. De én nem szeretnék az lenne, fogalmam sincs meddig bírom még így. - A naplóíráson elgondolkodom egy picit. Talán nem rossz ötlet, de tartok attól, hogy valaki elveheti tőlem és az olyan volna mintha  a fejembe láthatnának és ellophatnák az emlékeim és az érzéseim. Ugyan nem akarom elvenni a kedvét Blaise-nek, így csupán csak bólintok az ötletére. Nem akarom megbántani ha már kitalált valamit a számomra.
Miután átadta a csodaszép, kis piciny, kék, virágot, aligha tudok szóhoz jutni.  A gesztus nagyon kedves és gyermekkorom emlékeztet mikor egyik iskolatársam egy virágot adott nekem és azt mondta a barátnője vagyok. Megköszönöm a virágot és kis tétovázás után egy puszival is megtoldom a  dolgot.  Elmosolyodom mikor meglátom, hogy picit elpirul. Szerencsémre a barna fürtjeim eltakarják az arcom, máskülönben láthatná, hogy én is elvörösödtem. Nem szokásom idegen embereket megpuszilni.
-Nagyon aranyos tőled. - Szagolom meg a virágot, az illata is van olyan jó, mint a színe.  Amit mond arról, hogy senki sem tökéletes, igaza van, mindenkinek vannak hibái.
Nevetése szívből jövő, érzem rajta. Nem tudom hogy képes rá, de teljesen mássá válok mellette. Többet nevetek és jó kedvem van. Hogy csinálja?
-Két furcsán normális már egész jó arány. - Mosolyodom el. -Én is örülök, úgy tűnik mind a ketten jól jártunk. - Ahogy lepillant, valami kisfiús bájjal ruházza fel ami nagyon tetszik. Mikor szépen lefejeli a sövényt kicsit felkacagok majd odalépek hozzá.
-Azt hiszem közelebbről megismerkedtél egy sövénnyel. - Mondom kicsit nevetve, de megpróbálok komoly maradni. - Úgy tűnik ma nem csak én voltam kicsit ügyetlen. A sövény felhorzsolta a homlokod.  - Érintem meg a  karcolás mentén a homlokát.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 19:33

Egyetértően bólogatok. Igen, mindenki előtt nagyon hosszú út áll, még előttem is. Sokak szerint az élet egy játék. Az ilyen emberek jót szórakoznak, és nem félnek bajba keveredni, mit sem törődve azzal, ha esetleg elveszíthetik. Én nem lennék ilyen meggondolatlan, talán csak akkor, ha rákényszerít a helyzet. De addig soha.
- Ez így igaz, ám ha kitartó vagy, akkor nem lesz gondod a tanulással. Csak az a lényeg, hogy ne szomorkodj, mert az sosem jó. A sírástól megkönnyebbülsz, de ha nem adod ki magadból másképp a felgyülemlett dolgokat, akkor már nem fogod sokáig bírni a strapát. Ezért jó kibeszélni magadból, vagy.. említetted, hogy annyira nem vagy társasági ember, így akár egy naplót is vezethetnél - mondom kissé elgondolkodva. Ezután megkocogtatom a vállát, és átadom a virágot, amit megköszön, ám nem csak szóval. Megpuszilja az arcom, én pedig érzem, hogy vörösödöm. Jól esik, akárcsak nemrég a hozzám bújása. Ő tényleg egy angyal. De vajon miért érzek mély szomorúságot, amikor vele vagyok? Nem értem. A boldogság még most is átjár, de... Mindegy, muszáj a pozitív dolgokra koncentrálnom. Összeszedve magam arra összpontosítok, amit következőleg mond, vagy tesz.
- Szívesen! Nem tudtam mennyire fog bejönni, csaaak... megláttam, és letéptem neked. Egyébként meg senki sem tökéletes - ezúttal nevetek, tisztán, szívből. Nem az a személyiség vagyok, aki gúnyból tenne ilyet, s úgy tűnik, ő sem.
- Mindketten azok vagyunk. Furcsán normálisak - vigyorgok szélesen, a szívem pedig nagyot dobban, mikor megjegyzi, amit. Összekulcsolom hátam mögött kezeimet, előremeredve.
- Az-az igazság, hogy én is így gondolom. Nem tudom még, hogy ki vagy. Eredetileg azért jöttem ide, hogy egyedül legyek, de jó tudni, hogy végül nem alakultak úgy a terveim, ahogy, mert akkor nagyoon unatkoztam volna - halkabbra fogom a hangomat, meg lepillantok, aminek következtében nekimegyek egy sövénynek. Egy ága felkarcolja a homlokomat, viszont ezt nem veszem észre. Egyelőre.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 19:12

Blaise és Angela

Sokkal jobban vagyok most már. Nem azt mondom, hogyha egyedül leszek ismét nem fog újra eszembe jutni minden, de most jó, vele jó. Jó érzés picit úgy érezni valaki fontosnak tart még ha csak egy röpke időre is. Ő törődik velem, pedig nem is ismer.
-Azt hiszem sose növünk ki a diák korszakból. Mindig lesz mit tanulni, legalább is nekem még biztosan, hosszú út áll előttem mire mindet megtanulok és képes leszek azt hasznosítani is. - Szerintem Charles is minden nap tanul valamit, ha nem is a képességeivel kapcsolatban akkor az élettel. Az egész életünk tanulásból áll, eleinte egy-egy intézményben majd végül az élet tanít meg dolgokra.
-Gondoltam. - Mosolygok rá. Diáknak picit idősebb.
Meglepődötten fordulok felé a kocogtatásra. Egy gyönyörű kis kék virágot tart felém. Azt se tudom mit is mondhatnék erre. Nekem még senki nem szedett virágot, de ajándékot se nagyon kaptam.
-Oh, nagyon köszönöm szépen, csodálatos kis virág. - Veszem kezeimbe az aprócska növényt. Majd odahajolok hozzá és adok az arcára egy puszit. Úgy gondolom ezt még nem lehet tolakodásnak venni. Meg hát valahogy szerettem volna megköszönni a virágot.
-Kedves tőled, de azt hiszem egy picit tényleg fura vagyok. De már kezdem megszokni. - mosolygok ismét rá, azt hiszem ennyit se mosolyogtam még egy nap, kihozza belőlem ezt az énemet is. Komolya tekintete után felkacag amire nekem is muszáj.
-Hát eddig te tűnsz nekem kettőnk közül a normálisabbnak. Örülök, hogy most még sem vagyok egyedül. - fordítom el a tekintetem róla. Nem tudom ezzel mit váltok ki belőle, de azt hiszem ezt muszáj volt kimondanom.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 18:42

Úgy látom megnyugodott, ami örömmel tölti el a szívem. Az a lényeg, hogy boldog legyen. A rosszat nem tudjuk elfelejteni, így ő sem fogja tudni, de át tud lépni felette, és az idő majd teszi a dolgát. Megmosolyogtat, amúgy is sűrűn teszem, de mellette még gyakoribbá vállt még ez is.
- Áh, értem. Én sajna már nem vagyok ténylegesen az, noha még tanulom, hogyan élhetnék igazán együtt a képességemmel - mondom magam elé meredve, hátam mögött pedig ott rejtegetem a kis virágot. Nyugodtan sétálok mellette, kiélvezve a pillanat nyújtotta varázst.
- Én Xmen vagyok - teszem hozzá aztán, és rápillantok. Eddig az utat figyeltem, ami kezd kissé kanyargóssá válni. Nem sokkal ezután oldalra tekintek, miközben megkocogtatom Angela vállát. Ha felém sandít, látni fogja, hogy felé nyújtok valami kéket. A kis ajándékot készülök átadni neki, csak rajta múlik, elfogadja -e.
- Ezt neked szedtem nemrég - felelem halkabban, s halvány mosolyra húzódik ismét a szám. Egyszerre izgulok, és örülök. Nem tudom hogyan érte el ezt, de nagyon profi! - Szerintem teljesen normális vagy, bárhogy is beszéljenek rólad. Ha ez a valaki akár te magad vagy, még úgy is képtelen lennék elhinni, mert... Úgy gondolom, ez nem igaz - hirtelen visszafordítom a fejem. A pillantásaim nagyon komolyak, ilyennel sosem viccelnék. Viszont nem akarom, hogy azt higgye, a tekintetemmel korholni akarom őt a felszólalása miatt, így végül halkan felkacagok.
- Én sem voltam sosem egészen normális. Igazából nagyon szeretem a társaságot, meg segíteni az embereknek, de néha nekem is jól jön az egyedüllét. Egyszerűen kell a tér, hogy fel tudjak töltődni.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 17:43

Blaise és Angie

Tény, hogy sikerült megnyugtatnia. Jó érzés volt, hogy volt mellettem valaki és nem akkor borultam ki mikor teljesen egyedül vagyok. Az, hogy úgy sírhattam ki magam, hogy senki nem dörgölte az orrom alá, hogy nevetséges vagyok vagy, hogy ez szánalmas, nagyon jól esett. Még mindig úgy tartom, hogy a sírás az a gyengeséggel egyenlő, aki nem képes visszafojtani a könnyeit és minden apró dolgon sírva fakad az gyenge. Persze ez csak az én véleményem, nem kizárt, hogy emiatt a csekély érzelem kinyilvánítás miatt van elég kevés barátom.
Sétálni indulunk és szinte lenyűgöznek a színes és szebbnél szebb virágok. Mindig is imádtam a virágokat, lehet, hogy butaság, de az otthoni szobanövényeimnek mindig képes voltak kiönteni a szívem, olyanok voltak a számomra mint másnak egy plüssmackó. Egyszer kiöntött a szívem a volt barátomnak aki csak kinevetett és azóta megtanultam, hogy senkinek nem szabad elmondani ami bánt minket. Nem tudhatjuk kiben lehet megbízni és kiben nem. Olykor még saját magamban sem tudok megbízni.
Egy darabig csendben sétálgatunk mikor Blaise megszólal.
-Igen, diák vagyok. Még csak pár hónapja vagyok itt. De olykor éveknek tűnik. - Még mindig nem találtam meg azt a pontot eme falak között amik azt mondanák itt a helyed és, hogy maradj, mert ez jó neked. Mások megtalálják a hozzájuk illő párt, akik megértik őket, vagy csupán egy csomó barátra lelnek. Én egyik kategória se vagyok. Barátok terén sem megyek el olyan messzire.
-Igen, akiket ismerek mind nagyon kedvesek, de nem mondhatnám, hogy sokat vagyok társaságban. Jobban szeretek egyedül lenni, kicsit el vagyok cseszve. De már hozzá szoktam. - Nem tudom, hogy csinálja, de Blaise képes kiszedni belőlem azokat a dolgokat amiket máskülönben magamban tartanék.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 16:54

- Áh, akkor örülök! - mondom kedvesen, ugyanakkor igencsak elgondolkodtat Angela. Biztosra veszem, hogy van amiről nem beszélne, de nem tudom hogy ez egy hatalmas probléma -e, vagy több kicsinek az összessége. Minden esetre ha sokáig hallgat róla, nem fogja sokáig bírni a strapát. Isten elvisel minden fájdalmat, de mi mégis csak emberek vagyunk! No mindegy, törődjünk a jelennel. Felállok, majd felsegítem őt a padról, és együtt elindulunk valamerre. Kezdetnek egy kis sétaösvény is megteszi, aminek a szélén sok a színes virág. Ahogy sétálunk, beáll egy rövid szünet. Hosszasan gondolkodnom kell azon, mit mondhatnék neki. Nem akarok hülyeséget, ám ha már itt van, miért ne beszélgethetnénk ténylegesen?
- No és... te diák vagy? - teszem fel az első ismerkedős kérdést, ami eszembe jut. Én diáknak tippelem őt, hiszen ránézésre elég fiatalka. Jó magam a 25 éves korommal sem vagyok öreg, de néha úgy érzem, mintha legalább 100 lennék. Miközben ezen gondolkodom, megpillantok egy különösen szép kék virágot a fűben. Angelára sandítok, aztán letépem, s már fel is egyenesedem, mintha mi sem történt volna. Legalább is remélem ő nem vette észre, különben oda a kis meglepetés.
- És egyébként jól kijössz az itteniekkel? Számomra nagyon szimpatikusnak tűnnek az idejárók - mondom aztán csevegő hangnemre váltva. A célom részben az, hogy rájöjjek ő milyen lélektípus, részben pedig az ismerkedés. Nem tagadom, hogy engem tényleg érdekel a hölgyemény.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 10:44

Blaise és Angie

Mindig is egyedül küzdöttem meg a problémáimmal, fogalmam sincs hogyan is kell kezelni ha valaki segíteni próbál, hogy vajon mit szabad elmondani és mi tűnik már nagyon soknak. Erről sajnos nincs tapasztalatom. A szüleim mindig is nagyon szerettek,d e én egy fura gyerek voltam, a testvérem halála után magamba zárkóztam és minden gondom, bajom eltemettem magamban. Ezért képtelen vagyok megnyílni Blaise-nek. Talán jobb is így, mert mi van, ha elüldözöm vele? Nem szeretném ha elmenne, most szükségem van a társaságra, nem akarok egyedül lenni.
Mosolya megnyugtató. És még ha nem is helyes jól esik hozzábújni és az ölelő karok is jól esnek. Erre lehetett már szükségem, hogy valaki törődjön velem, hogy úgy érezzem nem vagyok teljesen egyedül.
-Igen, egy picivel jobb, köszönöm! - Az utána való mondatot nem fejezem be, nem szeretném ezzel terhelni, sok apró kis baj ami nagy gubanccá nőtte ki magát.
A fizikai seb nem sokat számít, tudom, hogy hamarosan már nyoma sem lesz, a fájdalom pedig elviselhető, csak néhány karcolás és már amúgy is sokkal jobban vagyok. Meg ha lassan gyógyulna akkor Leroy biztosan szívesen segít a gyógyulásban.
Kicsit összeszedettebben már elhúzódom tőle, pedig nagyon szívesen maradtam volna a karjai között. Bocsánatot kérek a könnyáztatta ruháért. Megkönnyebbülök, hogy nem haragszik meg érte. Amikor megkérdezi, hogy nincs e kedvem sétálni picit elgondolkodom, de utána rögtön válaszolok is.
-Persze, nagyon szívesen. - Mosolyodom el én is. Picit ugyan még fájnak a térdeim, de spongyát rá. Majd ráérek törődni vele később.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 7 Jún. - 19:08

Türelmesen figyelek, hátha elmondja a problémáját, de nem várom el, hogy rögtön kiöntse a szívét, elvégre még nem ismer. Nem erőltethetem hát, hogy olyat tegyen, amit lehet, nem akar.
- Szerintem pedig biztosan - mosolygok továbbra is szelíden, mire felemeli fejét, és rám néz haja alól. Halkan kuncogok, nem rajta, csak a helyzeten. Szerintem mókás, hogy össze-vissza állnak barna tincsei.
Szerencsére nem képel fel, ehelyett odabújik hozzám, jó magam pedig ösztönösen szorosabban ölelem magamhoz.
- No, remélem most már jobb egy picivel! - mondom őszintén, ezután kissé összevonom szemöldökeim. Elkezd egy újabb mondatot, azonban nem fejezi be, mintha szándékosan harapná el a végét.
- Áh, értem. Emiatt ne magad hibáztasd, mindennek kell egy kis idő. A gyógyulásnak is, de ha lelked könnyebb, akkor a fizikai sem lesz akadály - vetek egy pillantást a térdére. Amennyiben jó rálátásom van rá, talán megpillanthatnám a horzsolásokat, amiknek biztosan nem kell sok idő, és nyomtalanul eltűnnek. Persze addig nincs kizárva, hogy egy picit még sajogni fog, és nem lesznek olyan kellemesek a hosszabb séták.
- Ugyan, nincs semmi baj! - felelem rá kedvesen. Kicsit átázott a kabátom, és mivel krémszínű, meglátszik rajta könnyeinek nyoma, de nem emésztem magam miatta, illetve őt sem hibáztatom. Hamar megszárad, ám ennél sokkalta jobban érdekel az, hogy neki jókedve legyen. Időközben kikászálódik ölelésemből, ami bár nem mutatom, picit elszomorít. Nekem kényelmes volt így, viszont emlékeztetnem kell magam arra, hogy épp nem én vagyok a lényeg. Hiszen akadt valaki, akivel foglalkoznom kell.
- Van kedved sétálni? - érdeklődöm, s amennyiben igen, már fel is állok.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 7 Jún. - 16:42

Blaise és Angie

Egyszerűen képtelen vagyok visszafogni a sírást. Ma minden összejött és így ezt egyszerre már nem tudom elviselni. Eltakarom könnyeimtől áztatott arcom, hogy véletlenül se lásson ilyen gyengének. Hallom ahogy közelebb csúszik hozzám. Kérdésére nem is tudom mit felelhetnék. Olyan sok minden nyomja egyszerre a szívem, hogy nem is tudom lenne-e értelme terhelni velük Őt. Eddig is nagyon kedves volt hozzám, nem szeretném elkergetni a problémáimmal.
-Mert így van, velem sosincs semmi se rendben. - Azonban hamar lehull az álcám és alighogy bemutatkozom már is lebukok, hogy gyenge vagyok és, hogy nem bírom ki a megpróbáltatásokat könnyek nélkül. meglepetésemre érzem ahogy átkarol majd magához húz. Nem hogy ellenkeznék, de még hozzá is bújok és könnyeim ismét erőteljesen záporozni kezdenek. Azt hiszem átáztattam a ruháját. Ha végre úgy érzem lenyugodtam majd bocsánatot kérek tőle.
-Én is örvendek! - Nézek fel hajam alól. A mosolyával találom szemben magam. Még mindig ölelésében pihenek és szinte el is feledtem, hogy ez nem éppen helyes.
-Nem, az esés semmiség, könnyen elviselem, hanem...- be sem fejezem. Nincs értelme. Gyerekes dolgok akasztottak ki, ha elmondanám neki, rögtön itt hagyna és ezt most nem szeretném, kivételesen nem akarok egyedül maradni.
-Biztosan, csak most még egyáltalán nem akar gyógyulni. - Mondom majd végre kikászálódom öleléséből. Nem akarom kínos helyzetbe hozni. Jó érzés volt, hogy végre törődtek velem. De nem szeretném, hogy neki bármi is kényelmetlen legyen.
-Bocsánat mindenért. - értem ez alatt a sírást és könny áztatta ruhát.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 7 Jún. - 10:48

Értetlenkedve figyelem őt. Arcát kezeibe temeti, ám nem hinném hogy épp sírna. Talán csak így kényelmes neki jelen pillanatban. Igen, biztosan ezért tesz így, az-az esés nekem sem volt kellemes, pedig nem én éltem át. Félve az ajkaimba harapok, és kicsit közelebb csúszok hozzá. Pár centi még így is van köztünk.
- Hé, miért mondod ezt? - a hangom lágyabb, mint az előbb. Nem akarom, hogy támadásnak vegye a kérdést. A kíváncsiságom ugyanis nagyobb lett. Hosszú, barna fürtjei lágyan omlanak vállára. Ez a lány olyan, mint egy angyal, és amikor újra megszólal, nem tudom megállni, hogy ne karoljam át, és szorítsam magamhoz gyengéden. Hiszen sír, hallom a hangján, amikor bemutatkozik. Megpróbálom kicsit feldobni a kedvét, remélve, hogy nem képel majd fel.
- Öhm.. Örvendek, én Blaise vagyok. Blaise Richter - mosolygok rá szelíden, noha ha tovább folytatja a sírást, a könnyeitől nem fogja tisztán látni - Naaa, ne sírj! Minden rendben van. Ennyire fájt volna az esés? - kérdezem aztán.
- Ebcsont beforr, és ezt nem csak fizikailag értem - sejtem, hogy nem csupán emiatt sír. Nekem is lett volna okom könnyeket hullajtani még régebben, ám mégis csak férfiből vagyok. Nem tudok olyan érzelmes lenni, de azt sem mondanám, hogy hiányt szenvednék belőlük. Jelenleg sajnálom Angelát, de segíteni akarok rajta.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Jún. - 12:25

Blaise és Angie

Igazából képtelen vagyok felfogni, hogy lehetek ilyen szerencsétlen. Normál tempóban sétálom végig az ösvényt és semmi bajom se esik, de mikor elérek valakihez már rögtön elhasalok, mintha csak arra lennék létrehozva, hogy másokat szórakoztassak a szerencsétlenkedésemmel. Örömmel fogadom, hogy hangos nevetés helyett a segítségemre siet. Azonnal elfogadom a kezet amit felém nyújt és hagyom hogy leporolja a ruhám ami most annyira poros akárcsak egy homok dűne a sivatagban. Elkísér a padhoz aminek nagyon örülök, mert érzem, hogy nem bírnék egyedül elsétálni addig. Ha csak simán elesek egy füves részen akkor nem lenne semmi bajom, de a kavicsos ösvény rendesen felhorzsolta a térdem meg nem is volt kellemes rájuk esni.
Most már túl az egész csetlés-botláson van időm kicsit jobban megnézni a kisegítőmet. Kimondottan jóképű férfi, jegyzem csak úgy meg magamnak. Kérdésre nem is tudom mit felelhetnék. Igazából nincs rendben semmi. Megalázottak érzem magam a gyakorlótermi incidens után, de közben meg bűntudatom is van. Nem kellett volna olyasmiket mondanom nekik. Kár, hogy nem vagyok képes visszaforgatni az időt. Akkor megoldhatnék mindent egy csapásra.
-Azt hiszem semmi sincs rendben. - kezdenek aprólékosan hullani a könnyeim. Szánalmas, nem szeretnék sírni, de elegem van már, nagyon. Eltakarom az arcom így egyelőre semmit sem vehet észre abból, hogy sírok.
-Angela vagyok, Angela Whitmore. - Szipogom el és ezzel álcámnak vége is. Ilyen pocsék napot is rég éltem meg.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Jún. - 9:57

Örömmel tölt el,hogy elfogadja a felé nyúló kezet. Készségesen felsegítem, és ha hagyja, leporolom. Kicsit bekoszolódhatott a ruhája, amikor elesett. Ezután az arcára nézek. Csak most látom, milyen szép arcú lánnyal van dolgom. Kedvesen rámosolygok, miközben a padhoz kísérem. Mellette foglalok helyet, picit távolabb. Nem vagyok túl messze, csak annyira, hogy ne furakodjak be a szférájába.
- Minden rendben? - érdeklődöm. A szemein úgy látom, mintha picit dühös lenne valami miatt, de talán csak képzelődöm. Minden esetre nem lehet baj ebből az ártatlan kérdésből, elvégre csak a kíváncsiság hajt. Szívesen segítenék is neki, ám egyelőre úgy tűnik, nincs miben. Nemrég úgy köszönte meg, mintha már nem lenne rá szüksége.
- Kit tisztelhetek meg benned? - teszek fel aztán egy következőt. a csak nem siet valahová, esetleg beszélgethetnénk is. Ez a táj arra készteti némelyik embert, hogy visszavegyen a rohanásból, hogy pihenjen egy kicsit. Szerintem jól jönne ez az ismeretlen lánynak is. Kifejezetten jót tesz egy kevés kikapcsolódás.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 20:08

Blaise és Angela

A megalázást szó szerint értem. Párokba csoportosultunk és egymásra irányítottuk a képességeink, feladat csupán annyi volt, hogy védekezzünk a támadás ellen. Egész jól ment egy darabig, de aztán kaptam egy olyan ellenfelet aki egy pislogásom alatt rendesen a fali kipárnázott részhez vágott. Dühös lettem és megpróbáltam visszavágni, de még vagy háromszor csapódtam neki a falnak így feladtam és míg körbe röhögtek kivágtam a gyakorlóterem ajtaját és kiszaladtam. Gyerekes viselkedés feladni és inkább odébb állni mint szembe nézni a problémákkal. De már lassan a sírás határán vagyok, nagyot csalódtam magamban és a képességemben, hogy egy 10 éves képes volt a porba tiporni. Szitok szavak záporoznak a gyerek felé, de közben igazából magamra haragszom. Nem vagyok eléggé felkészült. Ahogy a madárdal kíséretében sétálok a dühöm kezd csillapodni. De csalódottságom csak egyre erősebb lesz. Megpillantok egy padot majd elhaladva előtte köszönök a férfinak aki éppen elfoglalja. Ha azt hittem ennél szarabb napom nem is lehetne akkor tessék, kontrázok. Megbukok egy kavicsban és szépen elhasalok az ösvényen. Az semmi, hogy nevetségesen festek, de a térdem sajog mint a fene. Felpillantva az előbbi srácot látom meg. Elfogadom a felém nyújtott kezet. Lassan feltápászkodom még mindig belé karolva. Kicsit kínos, de alig állok a lábamon.
-Köszönöm a segítséget! - Mondom úgy mint akinek már semmi szüksége a fiatalember segítségére.
-Esetleg elkísérnél a padhoz? - teszem fel félve a kérdést.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 11:19

Emlékszem, pár nappal ezelőtt egy fiatal srácnak adtam tanácsokat a barátnő kereséshez. Akadt egy kiszemeltje itt a suliban, és fogalma sem volt, mit tegyen. Egy ideje nem is láttam, de szívesen beszélgettem volna arról, hogy végül sikerrel járt -e. A mai világban nem könnyű barátnőre találni. Még jó magam is egyedül vagyok, pont ezért. A jelöltek vagy elküldtek, vagy fordítva történt a dolog, vagy úgy döntöttek hogy inkább tettel fejezik ki a szándékot. A legutóbbi nem kellemes tapasztalatom.
Sóhajtozva hátradöntöm a fejemet, és az eget kémlelem, miközben a fejemben kutakodom régi emlékek után. Akadnak jók, amik mosolyra fakasztanak, s rosszak, amelyeket szívesen elfelejtenék. Lehetőleg örökre. Most például a gyerekkoromat látom magam előtt. Szép múltnak örvendhetek, mert az átlagos családdal rendelkezők körét gyarapíthatom. Nem váltak el a szüleim, én pedig nem váltam elhagyatott, szenvedő lélekké, noha megkaptam a magamét a sorstól egy középiskolai ellenség képében. Egyre mélyebbre ránt valami ebben az emlékben, és rövidesen ismét ott találom magam az udvaron. Eljött. Eljött azért, hogy megverjen, jó magam pedig rettegek. Nem akartam harcolni, soha nem toleráltam az erőszakot. Semmi értelme sincs, csak feleslegesen felkelti mások figyelmét. Az enyémmel egy hang teszi ezt, így a gondolatnak hamar vége szakad. Pont, mielőtt a "legjobb" részhez ugorhattam volna.
- Szia! - köszönök vissza kedvesen az érkezőnek. Ő nem sokkal ezután elesik, én pedig azonnal felugrom és lehajolok, kinyújtva felé a kezem.
- Segíthetek? - kérdezem lágyan, abban reménykedve hogy elfogadja, no meg hogy jól van.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeSzer. 28 Május - 19:18

Blaise és Angela

Kijöttem ide egy picit kiszellőztetni a fejem. Ha azt mondom kiborultam mert valaki rendesen megalázott a gyakorlóteremben, elhiszitek? Pedig így volt. Teljesen felkaptam a vizet és kitört belőlem, hogy hasztalan a képességem és, hogy legszívesebben megszabadulnék tőle, meg hogy nem vagyok több mint egy torzszülött ezzel a képességgel. Már most megbántam a dolgot, de amit kimondtam vissza már nem szívhatom. Csak lassan ballagok a kavicsos piciny ösvényen és hallgatom a madarak csiripelését. Ez valahogy képes lenyugtatni. A torzszülött dologgal tudom, hogy másokat is megbántottam, de akkor, ott, ez csak úgy kijött belőlem. Eddig sem voltam túlzottan a társaság tagja, most már biztosan nem is leszek. Egy pad kezd körvonalazódni előttem. Ül is rajta valaki. Na ennyit arról, hogy ez az ösvényke nem olyan népszerű. Lassan ellépdelek a pad előtt, majd odaköszönök a férfinak.
-Szia! - Újra elindulok, de felbukom egy kőben és szerencsétlenül elhasalok a kavicsos ösvényen.
-A francba! - Ennél cifrábbat gondoltam nem eresztek meg, ha már vannak a közelemben.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitimeKedd 27 Május - 22:10

Egy padon ülve hagyom, hogy a szél kedvére borzolgassa hajam. Mostanság nem tűnik túl vidámnak az idő, de én az vagyok. A kedvem nem töretlen, mert nap, mint nap akad, akinek segíthetek, vagy csak beszélgethetek vele. Sóhajtozva figyelem a szürke égboltot. Szerencsére eddig nem esett, és remélem hogy nem is fog. Miközben a hatalmas felhők lomha vándorlását kémlelem, lágy léptekre leszek figyelmes. Nem tudom hogy a képzeletem játszik -e velem, minden esetre fél füllel hallgatózni kezdek. A másikat madarak csivitelése foglalja le épp.
Hátradőlök és jobban összehúzom magamon a kék hosszú kabátot. Titkon pedig abban reménykedem, felbukkan valaki, akinek segítségre lenne szüksége. Igaz, meguntam a lelki szemetesláda szerepét, de ha valakinek komolyan szüksége van rá, azt nem utasítanám vissza.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Angela Whitmore és Blaise Richter    Angela Whitmore és Blaise Richter - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Angela Whitmore és Blaise Richter
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Beyaert Farm
» Blaise Richter - Lovag előtörténete
» Angela Whitmore
» Blaise & Angela
» Angela and Blaise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Elülsõ udvar (kelet)-