we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Háztűznéző

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Nathan Jones
mutant and proud

Nathan Jones
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Paul Walker
Hozzászólások száma : 229
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Háztűznéző   Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimePént. 22 Aug. - 13:33

First topic message reminder :

Már-már baráti viszonyt ápolhatnék a főnök autójával. Persze van külön sofőr, de elég gyakran csak én kísérem, magamra vállalva az említett szerepet is. Lazán fogom a kormányt, a kényelmes luxusautó bársonyosan dorombolva falja a mérföldeket. A cél ismert, bár a környék ismeretlen. Persze értem én, hogy az ingatlanok mostanában jó befektetésnek bizonyulnak, nem véletlen vettem meg én is azt az öröklatást, még ha alig is használom. De azért ez a vidékies hangulat már kevésbé érint meg. Volt idő azért, mikor magam is efféléről álmodoztam, kertes ház, nagy telek, kutyák, szabadság. És Grace. Ebből mára maradt az öröklakás és az önveszélyes életmód. Éljen...
- Igazán csendes környék, uram - pislantok a visszapillantó tükörbe, ellenőrizve, hogy nem alszik-e a főnök, mielőtt hozzászólnék. Aztán újfent az útra figyelek, legalább is szemeimmel, keresve a táblát, mely jelzi a letérőt, mit keresünk. Többnyire fák szegélyezik az utat kétoldalról, bár olykor észrevehető volt egy-egy távolabbi ház is. Igazi nagybirtokok, medencével, teniszpályával, talán még helikopter leszállóval is.
Bár magam se élek rosszul, ez nem az én tárcám környéke, állapítom meg, mikor bekanyarodok egy fehérre meszelt szintes épület elé. Remélhetőleg enm tévedtem el, kellemetlenül érintene a helyzet. De hát valami ilyesmit ecsetelt az ingatlanos. Nagy ház, zöld gyep, ha hegyezem a fülem, talán még a nem távoli parton felhabzó víz zúgását is hallhatom.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Yetta Marcerez
mutant and proud

Yetta Marcerez
Kísérleti alany
victim of science
Play By : ԅ Zoe Saldana
Hozzászólások száma : 113
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Háztűznéző   Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Szept. - 10:41




Új megbízatás



Nem hibázom... soha nem hibázom! Ennek ellenére a fickó mégis életben marad és ez felettébb bosszant. Minden bizonnyal a testér ugrása kavart be, pedig tökéletes volt a célzás, épp a szív középpontjába, hogy még csak esély se legyen az utólagos összefércelésre. A jó bérgyilkos tiszta munkát végez, nem lövöldöz csak úgy a világba folyamatosan és főleg nem hibázik. Nem meglepő hát, ha mérgesen lököm el magam a lépcső tetején lévő búvóhelyemről. Nem szokásom várni és majd később újra elővenni az ügyet, ezért fel sem merül bennem, hogy ezek után el kellene menekülnöm, netán rejtekhelyet keresni. A fickó megsebesült, elég szépen, innentől tehát nincs más dolgom, mint leszedni a testőrét, és máris helyben vagyok, akkor már nem jelent gondot végezni vele is, az már a másik pasas gondja, hogy az életét adná valakiért. Finoman szólva is őrült nagy marhaságnak tartom. Tuti, hogy nem kockáztatnám az életemet senkiért sem.
A lényeg tehát, hogy nem húzom meg magam és nem is tűnök el a szemük elől, sokkal inkább elrugaszkodom a lépcső tetejéről és gond nélkül érkezem meg talpra, mintha csak meg se kottyant volna az a jó két méternyi magasság, ahonnan érkeztem és nem is különösebben kottyant meg. A pisztoly közben már újra lövésre kész, most Nathant célzom be. Talán annyi is elég neki, ha rájön, hogy vége lesz, ha védelmezi a főnökét, ezért az első lövésem még nem a fejét célozza, de majd a második... az már halálosabb lesz, ha nem hajlandó lelépni. Az ugrást aztán ki is gurulom, hogy fedezéket keressek magamnak, szekrény, vagy erős asztal mögött természetesen, ha netán hasonló támadás érkezne visszafelé, akkor a golyó még véletlenül se engem érjen, hanem valamilyen használati tárgyat, annak ellenére, hogy azért gyorsabban gyógyulok, mint az átlag, de nem vagyok én sem mindenható és nem szeretem kimondottan a fájdalmat.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Háztűznéző   Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Aug. - 0:12

Mindössze Nathan reflexeinek köszönhető, hogy nem jutok egyik kedvenc zakóm sorsára. Jelentősen zavarni fog ezen sérülése, úgy hiszem. Jelenleg azonban cseppet sem foglalkozom még vele, hiszen repülök. Pontosabban a levegőbe kerültem. Várjunk csak! Zuhanok. Mármint... Paff. Hosszú pillanat volt, míg az egyik kis folyosó padlójára érkeztem. Hű testőröm mellettem landol. Puritán szóhasználattal élve padlót fogtunk.
Nem túl barátságos ez a fogadtatás, különösen egy reménybeli új tulajjal szemben. Hacsak nem érzi üdvösebbne, ha más szerezné meg eme remek ingatlant. Nos, rájuk hagyom ezen kérdések fejtegetését, s gyorsan felmérem Nathan állapotát. Miután megbizonyosodom róla egy hosszúra nyúló pillanat folyamán, a fal mellé ülök. Ekkor alkalmam nyílik megszemlélni azt az átkozott lyukat, melyet a lövedék szakított kiváló szabóm kezének munkájába.
- Nathan, ha teheti, élve hozza elém!
Ha teheti. Mondandóm kulcsfontosságú momentuma. Amennyiben kettejük élete között kell választania, természetesen a kiváló férfiú léte élvez elsőbbséget. Nem kergetném halálba némi kósza, múlékony bosszúvágy okán. Ostobaság volna részemről, és méltatlan egy hozzá hasonló, kiváló munkaerő irányában.
Tekintetem szigorú, bár arcomon most is ott bujkál az a bizonyos mosoly. Sokan akadtak már, kik számára a halál mosolyát jelentette. Bár olykor állítottam én, bizony rájuk mosolygott a szerencse. Többnyire nem így érezték. Fránya érzések, hajlamosak összezavarni ezen kusza gondolatvilágú múlandókat. Így gyakran nem érezhetik át, micsoda megtiszteltetésben részesülnek éppen.
Mindeközben valóban eltöprengek azon, vajon kinek is állhat érdekében, hogy pont most el tegyen láb alól. Minden bizonnyal üzleti indok áll a mostani történések mögött. Egyelőre ennyivel le is tudom ezen gondolatmenetemet.
Vissza az elejére Go down

Nathan Jones
mutant and proud

Nathan Jones
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Paul Walker
Hozzászólások száma : 229
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Háztűznéző   Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 12:53

Valóban, bár a ház belseje is fontos szempont, a kültér is igen mérvadó dolog. És bár "emberi" szemmel igen tetszetős, munkakörileg roppant sok kockázati tényezőt visel magán. A terep túl nyílt, ami egyrészt előny, másrészt hátrány. Az erdő és a víz felől is megközelíthető úgy a ház, hogy csak a legvégső esetben lehessen felfedezni a behatolót. Hát, nagyon remélem, hogy a főnöknek nem áll szándékában ide kiköltözni, mert akkor hetekig tuti nem alszom, míg minden négyzetcentimétert az uralmunk és megfigyelésünk alá nem hajtok. És hol van még a beltér?
Minden kapkodás vagy idegbaj nélkülköveem Appletont. Nem az az ideges fajta egyed vagyok, és azt hiszem, ő se viselné jól, ha feszt körülötte szaladgálnék és ugrálnék, mint egy bugris. Itt vagyok, tudja, és ez talán elég.
Azért persze tartom a szükséges közelséget, pont ezért minden gond nélkül érnek el hozzá sóhajtásszerű szavaim, ahogy belépünk az elegáns épületbe.
- Mint egy egércsapda - jegyzem meg halkan, szájhúzva. Az egybe-tereket jobb szeretem, sokkal könnyebb felügyelni és védni, mint a zegzugos folyosókkal tarkított útvesztőket.
Egy újabb lépés beljebb, már csak úgy megszokásból, ösztönből is felmérném az épületet, mikor ismerős kattanás kúszik fülembe, és szinte azonnal dörren is el egy fegyver. Teljesen megszokott, ösztönös a mozdulat, ahogy mint egy párduc ugrok a védendő személy elé. Egy szemvillanásnyi az egész, a sokat gyakorolt műveletsor. Beazonosítani a fegyver irányát és azt a részt védeni. Már csak az a kérdés, sikerül-e nekem felfogni a lövést, vagy épp elsodorni a főnököt az útjából, esetleg mozdulatom kárba vész és haszontalanná válik.
Vissza az elejére Go down

Yetta Marcerez
mutant and proud

Yetta Marcerez
Kísérleti alany
victim of science
Play By : ԅ Zoe Saldana
Hozzászólások száma : 113
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Háztűznéző   Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 10:17




Új megbízatás



A Warrennel folytatott kis önálló akciónk nem olyan gyors és könnyű, ahogyan azt gondolom ő remélte. Nincs is ezzel gond, én nem rohanok sehová, bár attól még felettébb zavaró, hogy velem is végezni akartak, de egy-egy kósza megbízatás útközben is belefér, főleg akkor ha helyileg még útba is esik. Ahogy mindig most sem foglalkozom különösebben azzal, hogy pontosan ki is a fickó, akinek megkaptam a képét és az adatait, sőt még voltak olyan előzékenyek, hogy a következő napjának sarkalatosabb programtervét is megkaptam. Így egészen könnyű a dolga a bérgyilkosnak, ezért jelenek meg most itt, a háznál, amit tudomásom szerint nem rég tett a fickó a magáévá. Ha jól hallottam akkor a sajátja ennél sokkal-sokkal durvább, bár ez se kis miska. Nem lep meg, hogy testőr kíséri, legalábbis a feszes tartású fickó minden bizonnyal ezért van itt vele.
Én magam már a házból figyelem őket. Tökéletesen elsajátítottam már azt, hogyan kell hangtalanul és láthatatlanul besurranni helyekre. Az a cél, hogy egyedül maradjon, de ha mindez nem oldható meg, akkor természetesen belefér a feladatba a járulékos veszteség, amennyiben a testőrnek nem esik le időben, hogy távoznia kellene, de ne szaladjunk ennyire előre. Egyelőre csak az emeleti ablak tökéletes takarásából figyelem, ahogy haladnak a bejárat felé, majd lenyomódik a kilincs és nem sokára már bentről hallom a lépteket, épp alattam vannak. Csendben maradok, hogy az első felméréssel a testőrben még csak fel se merülhessen, hogy van itt valaki. Nem nyúltam semmihez az ég világon, nem mozdítottam el semmit, még csak léptek nyoma sem látható, a szőnyeg (ha van) is tökéletesen áll. Csak akkor moccanok meg, amikor már beljebb haladtak, óvatosan szakadok el az ablaktól, majd indulok meg a lépcső felé. Szerencsére nem egy régi darab a ház, így nem nyikorog minden szegmense. Fülelve követem az útjuk irányát, miközben a kezem lassan a combomnál felcsatolt pisztoly markolatára csúszik, szinte már barátként üdvözlöm. Lassan guggolok le, hogy a rácsok között kiszúrjam őket, aztán már mérem is be a fickót, hogy a következő pillanatban meghúzzam a ravaszt, hogy szinte pillanatnyi különbség se legyen a kibiztosítás és a lövés között.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Háztűznéző   Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 23:06

Nem szokásom aludni, főként nap közben nem. Bár ezt hű testőröm még nem tudhatja rólam, s tán soha nem is lesz lényeges információ a számára. Minden esetre megjegyzésére derűs mosolykíséretében biccentek, s magam is kitekintek az ablakon, felmérve a környék fontosabb sarokpontjait. Nem egy szokványos kisvárosi környék, sokkal inkább erdőségekkel szabdalt nagyobb birtokok vidéke. Kedvemre való lehetne akkor is, ha lakóhelyet keresnék. Bár nem ez a helyzet, hisz tökéletesen kielégíti minden igényemet jelenlegi otthonom. Ettől függetlenül az ingatlan jó befektetésnek bizonyult már nem egyszer számomra is, arról nem is szólva, micsoda alkalmi vételt sikerülhet lebonyolítanom ezzel a házzal.
Miután kiszálltunk, elsőként a fákkal szegélyezett bekötőút felé pillantok. Csendes, tökéletesen csendes. Mondhatni, félreeső. Még a főút hangjai sem hallatszanak el idáig. Mindenütt élet nyomai, kezdve a zöld gyeppel egészen a környező, ligetes birtokig. S valóban, mintha víz hangjait hallhatnánk.
Nos, míg felmértem a házat kívülről, minden bizonnyal Nathan is felmérte a környéket saját szempontjai szerint. Úgy sejtem, a fákkal sűrűbben nőtt terület, és ez a sík parkoló rész, ahová tökéletesen rá lehet látni az előbbitől kockázati tényezőként szerepel felmérésében. Még jó, hogy a szakértelmére bízhatom magam, s efféle taktikai elmélkedéssel nem nekem kell foglalkoznom. A régi időkben efféle jól képzett testőrt igencsak nehéz volt találni. Többnyire meghaltak, rövid úton.
Lenyomom a kilincset, kattan a zárnyelv, majd nyílik az ajtó. Tágas előtérbe érkezem, ahonnan jól látható egy széles lépcső, és kis folyosók a ház többi része felé.
Vissza az elejére Go down

Nathan Jones
mutant and proud

Nathan Jones
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Paul Walker
Hozzászólások száma : 229
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Háztűznéző   Háztűznéző - Page 2 Icon_minitimePént. 22 Aug. - 13:33

Már-már baráti viszonyt ápolhatnék a főnök autójával. Persze van külön sofőr, de elég gyakran csak én kísérem, magamra vállalva az említett szerepet is. Lazán fogom a kormányt, a kényelmes luxusautó bársonyosan dorombolva falja a mérföldeket. A cél ismert, bár a környék ismeretlen. Persze értem én, hogy az ingatlanok mostanában jó befektetésnek bizonyulnak, nem véletlen vettem meg én is azt az öröklatást, még ha alig is használom. De azért ez a vidékies hangulat már kevésbé érint meg. Volt idő azért, mikor magam is efféléről álmodoztam, kertes ház, nagy telek, kutyák, szabadság. És Grace. Ebből mára maradt az öröklakás és az önveszélyes életmód. Éljen...
- Igazán csendes környék, uram - pislantok a visszapillantó tükörbe, ellenőrizve, hogy nem alszik-e a főnök, mielőtt hozzászólnék. Aztán újfent az útra figyelek, legalább is szemeimmel, keresve a táblát, mely jelzi a letérőt, mit keresünk. Többnyire fák szegélyezik az utat kétoldalról, bár olykor észrevehető volt egy-egy távolabbi ház is. Igazi nagybirtokok, medencével, teniszpályával, talán még helikopter leszállóval is.
Bár magam se élek rosszul, ez nem az én tárcám környéke, állapítom meg, mikor bekanyarodok egy fehérre meszelt szintes épület elé. Remélhetőleg enm tévedtem el, kellemetlenül érintene a helyzet. De hát valami ilyesmit ecsetelt az ingatlanos. Nagy ház, zöld gyep, ha hegyezem a fülem, talán még a nem távoli parton felhabzó víz zúgását is hallhatom.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Háztűznéző   Háztűznéző - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Háztűznéző
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Közel s távol-