we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Logan & Océane Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Logan & Océane Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Logan & Océane Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Logan & Océane Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Logan & Océane Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Logan & Océane Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Logan & Océane Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Logan & Océane Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Logan & Océane Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Logan & Océane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Logan & Océane   Logan & Océane Icon_minitimeKedd 2 Szept. - 21:25

Logan & Océane

A fiatal doki éppoly idegesnek tűnt, mint én, bár lemerném fogadni, hogy Ő nem az orvosoktól való félelme miatt. Magam is láttam Logan sebeit és nem azok a könnyű sérülések. De hát Ő az orvos bizonyára tud segíteni rajta. Kezembe vettem egy egy plüss macit azt forgatva a kezemben próbáltam nem a helyiség egyik villódzó lámpáját bámulni. Idegesítő volt a félhomályban ahogy egyszer égett egyszer nem. A zúgás is nagyon a végét jelezte már. Teljesen hipnotizált a rossz lámpa csak aprócska késéssel válaszoltam Logan-nek.
-Nem, nincs semmi baj, csupán elbambultam. - Mosolygok rá majd visszahelyezem a plüss figurát oda ahonnan elvettem. A fiatal doki nagyon elmélyülten dolgozik Logan sebein így veszem a bátorságot és odapillantok az asztalán heverő dossziékra. Teli van az íróasztal mindenféle kartonnal, korlappal és kifogyott tollakkal. Mikor a doki köhint egyet, hogy azért mégiscsak fogjam vissza magam leülök és a továbbiakban ott is maradok. Logan teljesen jól tűri a vizsgálatokat állapítom meg, magamról már nem ez lenne a véleményem. Alighanem a törött csontomat inkább magam raknám helyre minthogy ilyen helyre kelljen jönnöm. Ha nagyon muszáj akkor persze elviselem a kórházi kezeléseket, de ha nem muszáj akkor csak kívülről csodálom az épületet. Kezemet morzsolgatva várom én is Logan eredményeit, hogy aztán mehessünk végre és úgy fél évtizedig vissza se nézzek. Ha a doki megállapítja, hogy Logan-nek prosztatája van akkor bizonyára nem a megfelelő helyre jöttünk. Megmosolygom a gondolatot. Ez van, ha nincs mivel eltöltenem az időt.
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Logan & Océane   Logan & Océane Icon_minitimeKedd 2 Szept. - 20:47


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

Hát, mit ne mondjak, elég kihalt volt az alagsor alatti szint. Eleve sok kórterem szerintem tök üres volt, a rendelőben a dokin kívül pedig más nem is volt. Hol marad az asszisztens? Rendesen elkapott a feeling, mint mikor a filmekben egy olyan terembe lépsz be, ahol csak egy ember van és az is olyan céllal, hogy ártson neked. Vagy jobbat mondok... kísértet ház. A lámpák ugyanis végig égtek a folyosón, de alig szűrődött ki vagy be bármiféle hang. Még a felső emeleti nyüzsgésből sem hallatszott semmi, szívem szerint visszafordultam volna. De azt inkább nem akartam megkockáztatni, hogy utólag kelljen újra eltörni és helyrerakni a csontom.
Océane után léptem be az ajtón és szerencsére nem kellett várnom az ellátásra, mert a srác felismerte a helyzet súlyosságát. Egyáltalán nem látszott rajta a dokikra jellemző nyugodtság, amikor valakit kivizsgálnak, sokkal inkább megdöbbentnek és feszültnek tűnt. Gondolom ő itt az ügyeletes sebész, ha éppen nincs itt mindenki. Mert az biztos, hogy többen vannak, csak fogalmam sincs hol. Egy nővért sem láttam, mikor a félig nyitott ajtókon benéztem, sőt a dokin kívül senkit se. Talán két beteget, de a személyzetet nem.
-Látod, hogy az -feleltem a lány kérdésére és tovább tűrtem a tortúrát. Közben a szememmel felfedeztem a rendelő összes részét. Egy kicsit úgy éreztem magam, mintha kifejezetten a gyerekorvosnál lennék a plüssök miatt. -Océane, ha nem bírod nem muszáj maradnod. Tudom, hogy lenne fontosabb dolgod is ennél -szóltam hozzá ismét. Igaz furcsa lett volna, ha úgy 15 perc után most lesz rosszul a vérem látványától. Főleg úgy, hogy a hasamba elég keményen beledöfött Shane és ő ezt látta elvileg. De akkor sem kötelezhettem maradásra, nem is vártam el tőle. Bőven elég, hogy simán lekísért idáig, már ezt is értékeltem.
Miután a srác végzett az arcommal, a röntgenhez terelgetett, hogy megnézze miként mutat a  törött csontom. Ez körülbelül két percembe fájt, utána visszamehettem a rendelőbe várni még az „eredményre”.
music ▲ 314 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Logan & Océane   Logan & Océane Icon_minitimeKedd 2 Szept. - 19:19

Logan & Océane

Nem csak úgy magam dolgából kezdtem el rettegni az orvosoktól. Alig lehettem 6 éves mikor meggondolatlanságból, gyermeki biztonságérzetből felmásztam egy magas fára amin már rajta volt, hogy kifogják vágni, mert életveszélyes. Kisgyerek fejjel nem tudtam még olvasni és nem nagyon törődtem a piros felkiáltó jellel. Elcsatangoltam a szüleimtől és elképzeltem, hogy én vagyok a legnagyobb hegymászó. Egyik ágról kapaszkodtam a másikra mígnem olyan magasra másztam, hogy nem mertem lejönni. Hamarosan a fa gyökere is engedett és én a fával együtt dőltem el. Az volt a szerencsém, hogy a lombkorona tompított valamennyit az esésen így nem sérültem meg komolyabban, ám a lábam eltört. Anyák bevittek a kórházba ahol egy elég idős orvos volt aznap műszakban. Leültetett a forgós székre ami a rendelőben volt és megtapogatta a lábam, ez még nem fájt, de ezután meg is ütögette amire már sírva is fakadtam annyira fájt. Ez még talán letudható annak, hogy a gyerekek sok mindent túl provokálnak, ám a doktorúr aki már talán a hatvanon is túl volt elővett egy tűt, hogy érzésteleníti a helyet mert a csontot helyre kell tenni. Akkor még nem féltem a szuritól, de azok után jó okom volt rá. Először a bácsika elfelejtette, hogy valami belém kellett volna fecskendezni így simán megszűrt vele, aztán eszébe jutott és megkaptam másodjára az érzéstelenítőt is. A könnyeim patakokban folytak. Aztán bár megkaptam az érzéstelenítőt mégis borzalmasan fájt ahogy helyre mozdította a csontot. A gipsz is rettenetes volt, főleg akkor mikor vissza kellett menni, hogy megnézze mennyire javult a helyzet. Annyira féltem tőle, hogy mindig mikor megláttam sírva fakadtam. Butaság, de azóta is bennem van ez az érzés és még mindig megtudok ijedni egy orvosi tű láttán.
Benyitottunk a rendelőbe, némileg talán nyugodtabb lettem, hogy nem egy nyugdíjazott doki rendel éppen. Az viszont, hogy szegény Logan-nek szurira is szüksége lehet kicsit elborzasztott. A küzdelemtől nem félek, de egy tű látványa megijeszt, hogy van ez? Mikor Logan felszisszent a seb fertőtlenítés alatt akkor én is picit, automatikusan. Sajnáltam is Őt meg picit rám tört a régi félelem a sok tű és fehér fal között.
-Ugye annyira nem komoly? - Szegeztem a kérdést a levegőbe. Nem is igazán számítok válaszra, csupán nem bírtam már szótlan maradni. A rendelő a szokott fehér színbe volt öltözve. Mindenhol ki voltak plakátolva az allergiákról szóló papírosok, volt egy sarokban valami plüss állatka, ha egy kis gyerek tévedne errefelé. Nem volt egy nagyon felszerelt hely, némi steril kötszer és ugyebár tiszta még nem használt tűk sorakoztak a doki asztalán.
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Logan & Océane   Logan & Océane Icon_minitimeHétf. 1 Szept. - 18:32


Océane & Logan
A man with no enemies is a man with no character.

Én sem vagyok az a típus, aki imád orvoshoz járni, főleg kórházba nem, mert hihetetlen rossz emlékek kötődnek ahhoz a helyhez. A villámcsapás után mivel orvosi csodának számítottam, ezért egy csomó tesztet elvégeztek rajtam, próbálták kitalálni minek köszönhető ez a gyors felépülés és az, hogy eltűntek rólam a sebek. Egyáltalán hogyan éltem túl? Körülbelül még 2 teljes napig egy szabad percem nem volt mert hamar rá akartak jönni a titkomra. Azt, hogy kiderítették-e nem tudom, mert semmi furát sem említettek mikor kiengedtek. A papírjaimon sem találtam arra utaló jelet, hogy tudnak a mutáns génről. Bár szerintem ha bármire sikerült rájönniük azt titkolják, mert hát nekik sem az lenne a legjobb megoldás, ha mindenki tudna erről. Lehet, hogy elküldték kísérletezésre a mintáimat, azért nem akartak szólni, fogalmam sincs. De miután fény derült a képességemre nyilvánvaló lett, hogy nem lenne jó ötlet az emberek kórházába menni a legközelebbi balesetemnél. Amióta pedig a birtokon élek meg sem fordult ez a fejemben. Itt is van normális ellátás, igaz messze nem olyan nagyok a termek, valószínűleg orvosságból sincs annyiféle, de megteszi.
Már jártam itt egyébként, mert ugye egyszer sikerült egy nyílt törést szerezni a karomra órán, és akkor is az alagsor alatti szintre vittek, ahol egyébként meg is műtöttek, összecsavarozták a kezem. Szerencsére gipszre csak egy rövid ideig volt szükségem, tulajdonképpen két napig. Miután rájöttek milyen gyorsan gyógyulok, inkább levették, mert előbb-utóbb magam szedtem volna le.
-Biztos, hogy fognak adni, mert szerintem ezt már műtéttel kell helyrerakni -utaltam az erősen meghajlott ujjamra. Ha még csak sima törés lenne azt mondom jó, kérek valami fájdalom csillapítót, de magától biztos nem megy a helyére. Azon csodálkozok, hogy a többi nem szenvedett ilyen sérülést a jobb kezemen. De szerintem direkt csak a középsőt akarta eltörni, mert éreztem, hogy erősebben nyomja mint a többit.
Szerencsére nem kellett mérföldeket sétálni lefelé, hogy elérjünk a folyosókig, mert viszonylag rövid volt az út. Csak amint egyre közelebb értünk a rendelőhöz egyre inkább izgultam. Ez ilyen automatikus reakció, szerintem mindenkinél megvan, még akkor is, ha tudom, hogy nem fog annyira fájni. Amint elérkeztünk az előbb említett helyiséghez, bekopogtam majd benyitottam. Valami fiatal doki rendelt éppen és a papírjait rendezgette.
Köszöntem, ahogy azt illik és nem is kellett neki sokat beszélnem a problémámról, mert hamar rájött, hogy itt már nem kis baj van. A kivizsgáló asztalra ültetett meztelen, heges felsőtesttel, majd legelőször az arcomat vette kezelésbe. A sebeket fertőtlenítette, amit azért nem kicsit csípett, úgyhogy sziszegtem rendesen.
▲ music ▲ 403 ▲ made by


Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Logan & Océane   Logan & Océane Icon_minitimeHétf. 1 Szept. - 17:39

Logan & Océane

Nem tudom miért, de nagyon örültem annak, hogy Logan kiállt magáért és bár nem tudom, hogy szándékában állt-e, de lehet sok másik embert is megkímélt attól, hogy szembe kelljen szállnia Shane-nel. Ami ma történt nevezhetjük kis győzelemnek. Shane büszkeségén talán csorbát ejtettünk, de megpróbál majd felállni és visszaülni a trónjára. Az a lényeg, hogy nem szabad engedni, hogy talpra álljon. Ahogy ma Logan szerepelt, biztos vagyok benne, hogy rá lehet bízni azt a férget. Csak bátorságra és biztatásra volt szüksége.
Ám a sérüléseit nézve kicsit azért aggódom ép ezért ajánlom fel, hogy elkísérem egy orvoshoz. Tudom, hogy öngyógyító, de a sebei nem kicsik és azért az orvos bizonyára tud majd segíteni rajta, hogy gyorsabban meggyógyuljon. Elmosolyodom amikor beleegyezik. A birtok betegszobáját még sose láttam, egyelőre nem nagyon volt szükségem komolyabb ellátásra. Ráadásul egy picit rám tud ijeszteni a fehér fal és a doktor párosa. Kisgyerekként amikor rosszalkodtam elég volt csupán megemlíteni az orvosi tűt és olyan angyallá változtam, hogy kevesen tudtak volna lepipálni. Azért ez a félelmem már jócskán laposodott, de az orvosok látvány néha még mindig rám hozza a hidegrázást. Az alagsor alatti szintet se láttam még, hallottam róla, de nem jártam idelent. Azt persze szintén nem tudtam, hogy itt látják el a sérülteket. Minden nappal egyre többet tudunk.
-Szerinted szükséged van bármiféle szurira vagy hasonlók? - Kicsit tartózkodva kérdem, persze ha erre sor kerülne akkor se hagyom egyedül csupán behunyom a szemem, hogy ne kelljen látnom. A folyosó ami a kórtermek felé vezetett szintén hófehér színű volt, mint minden ilyen helyen. Ezt soha nem tudtam megérteni. Miért nem lehet sokkal barátságosabb környezetet teremteni? Ha belép ide az ember max a hullaházi érzet tőr rá és nem a megnyugvás, hogy az élete jó kezekben van. A kórtermek ajtaja már látszódott a következő kanyarnál. Pici szorongással lépdeltem Logan mellett. A kórtermek ajtajának számait nézegettem és észrevettem, hogy nincsen 13-as számú ajtó. Csak nem babonásak az orvosok is? Érdekes.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Logan & Océane   Logan & Océane Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Logan & Océane
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Océane & Logan
» Océane és Jürgen
» Mike & Océane
» Oceane&Zoey
» Océane Léa Nado

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Alagsor alatti szint :: Betegszobák, kórtermek-