we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Elrabolva Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Elrabolva Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Elrabolva Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Elrabolva Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Elrabolva Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Elrabolva Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Elrabolva Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Elrabolva Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Elrabolva Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Elrabolva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeVas. 7 Dec. - 17:51

Sokáig elhúzódott ez a harc. Ádáz emberek hadán küzdöttem magam végig, hogy eljussak ide. És végül sikerült megmentenem, akiért eljöttem. De a látvány, ami az idetévedésem után fogadott, örökre a fejembe vésődött. Soha nem fogom elfelejteni Angela kétségbeejtő arckifejezéseit, s a gyilkost, aki majdnem megölte.
- Pihenhetsz - ígérem a barna hajú tündért figyelve. Nem sokkal a puszim után ösztönösen hozzám bújik, mire véres lesz a ruhám. Nem haragszom rá. Őszintén nem is érdekel, sokkal inkább az, hogy ő jól legyen. Aggódom amiatt, hogy rendben lesz -e visszafelé. A birtok nincs messze, ám keserű tény, hogy a sérülései súlyosak. Az is lehet, hogy nem húzza sokáig. Azonban amilyen makacs vagyok most is, szeretnék abban hinni, rendbe jöhet! S ekképpen teszek.
- Nem baj, nem haragszom érte! - mosolygok rá ismét, majd nagyot sóhajtok, ahogy elindulok. Angela közben megígéri, nem alszik el. Új feladatként pedig az érkezik, hogy ezt be is tartassam vele, míg lehet!
- Naa, nemrég azt mondtad, nem fogod megtenni. Örülnék neki, ha ez így maradna. Most már tényleg nincs messze, hamarosan odaérünk. Addig maradj továbbra is ébren! Eddig jól csináltad! - felelem bátorítón. Megszaporázom lépteimet. Kis idő elteltével már mesze járunk a raktárépülettől, majd előtűnik a valóságos menedékként szolgáló Birtok körvonala, mely csak arra várt, hogy visszatérjünk...
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeVas. 30 Nov. - 15:01

Csak feküdtem a padlón, a fájdalom tompán sajgott ahol a golyó érte a testem. Néztem Blaise-re, próbáltam nyitva tartani a szemem, nem akartam más csak, hogy megöleljen, hogy a biztonságot nyújtó karjai közt lehessek és pihenhessek végre. Aludni akarok, mélyen, pihentetően. Végre idejön hozzám és a karjába vesz, szinte nem is érzékelem a súlyomat, annyira álmos vagyok.
-Haza megyünk? Akkor pihenhetek?.. - Kérdem halkan és bágyadtan, tényleg nagyon koncentrálnom kell, hogy ébren tudjak maradni. A puszija annyira gyengéd, nem olyan mint amikor a kezében levő puskával lőtt, újra az én Blaise-em. Hozzábújok, nem akarom összevérezni a ruháját, de megtörténik.
-Sajnálom.. - Szabadkozom, de nincs erőm elhúzódni tőle és annyira jó hozzábújni. Elhaladunk a sérült vagy halott emberek mellett, nem akarok odanézni. Annyira borzasztó, ráadásul megöltem egy embert, én tettem és nem véletlen volt, direkt csináltam, akartam, hogy meghaljon. Istenem, egy ember halálát akartam, én gyilkos vagyok. Lassan csordogálnak a könnyeim, ezzel nehezen fogok megbirkózni.
-Nem alszom el..megígérem.. - Suttogom,d e attól még behunyom a szemem és próbálok csak rá koncentrálni, arra, hogy mi várhat még ránk, hogy mennyi boldog perc. Nem adhatom fel. Normális ellátás, annyira szeretném ha a fájdalom elmúlna, de még jobb volna, ha a rémképek tűnnének el, nem akarom, hogy örökké emlékezzek a sok vérre, a rengeteg halottra, arra az őrültre aki végül általunk halt meg. A sziget semmi sem volt ehhez a borzalomhoz képest, akkor azt hittem nem tudom túl tenni magam azon, most pedig szinte semmi ehhez a borzalomhoz képest.
-Aludni szeretnék Blaise, fáradt vagyok...aludhatok? - Kérdem szinte hangtalanul. Olyan jó lenne aludni, álmodni valami szépről.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeVas. 30 Nov. - 11:06

Kegyetlen hűvösséggel nézem végig a férfi halálát. Normál esetben azt gondoltam volna, hogy nem így fejeződik be ez a kaland. Utálok ölni, lelkiismeretem közbeavatkozó meg azt súgta, célozzak úgy, hogy tényleg ne vegyem el ennek az alaknak életét. Miért? Azt nem tudom. Talán annyira szántam ezt a balféket, hogy a halálra sem találtam volna méltónak. De jobban belegondolva meg csak azt kapta, amit megérdemelt.
Két lövés találja el azt a karját, amivel a fegyvert előzőleg rám szegezte, a további kettő meg a mellkasába fúródik. Ebből a negyedik az, ami pont a szívét éri. Ördögi eszköze a földre esik, szemüvege pedig követi. Az utóbbi darabokra is törik.
- Undorító lény az, aki elrabolja egy társát. Ám az még inkább, aki nem tudja elfogadni a másságot - megindulok a férfi felé, s leguggolok hozzá. Nem tartok attól, hogy ártana nekem. Az arcába nézve mondom a következőket:
- Öncélú tettei pedig a halált vonták maga után. Ha megfogad még egy utolsó tanácsot... Addig kellett volna elengednie őt, míg teheti - teszem hozzá, majd felegyenesedve elsétálok az egyre nagyobbodó vértócsát látva. A kőpadló lassan vörös folyadékban úszik. Szóóval az alak biztosan halott.
Kiveszem a maradék golyókkal teli tárat beszerzett puskámból és hosszú kabátom zsebébe rejtem. Miután végzek, egyszerűen messzire elhajítom. Már nincs szükségem rá, elég volt akkor, amikor az elmebeteggel fordultam szembe. Később Angelahoz megyek, aki épp engem néz. Nincs túl jó bőrben. Látom rajta, mennyire gyengélkedik, de ehhez képest meg szépen tönkretette a kamerát. Büszke vagyok rá, s örülök, amiért életben maradt.
- Ne haragudj, hogy eddig tartott! - szólok hozzá halkan, majd óvatosan karjaimba veszem - Már vége, most pedig ideje elhagynunk ezt a kócerájt - gyengéd puszit nyomok fejére, s nehezen ugyan, de rámosolygok. Nem akarom, hogy továbbra is dühösnek, vagy szomorúnak lásson. Azzal elkeseríteném, holott a helyzet egyébként is az. Elindulok a szoba ajtaja felé. Kisebb könnyebbség tölt el, mert egyedül jöttem be, de nem kell magányosan távoznom! Végre elértem azt, amit akartam! Csak az a rémes, milyen áron tettem ezt. Mielőtt kilépnék a barna tölgyfa ajtón, még egyszer hátratekintek életem megkeserítőjére. Tényleg nem erre számítottam. Ám úgy tűnik, ezt szánta neki a  sors. Nem csodálom, sosem hosszú életű az, aki ennyire mások... kiirtására törekszik. A vérbe fagyott arc meredten bámulja a plafont.
Megérdemelte... - végül elfordulva kilépek, relhagyva ezt az átkozott raktárépületet. Kint is elintézett emberek hada fogad, van amelyik nem is él nekem köszönhetően. Nem rendülök meg, hiszen Xmenként sem egy kemény bevetésen vettem már részt. Viszont ezt kicsit nehezebb lesz feldolgoznom, mert más típusú dolog, mint amivel eddig foglalkoztam.
- Remélem nem fogsz elaludni! - jegyzem meg hirtelen - A birtok nincs messze, és magam gondoskodom arról, hogy minél hamarabb odaérjünk!  Ott legalább normális ellátást kapunk, és ezeknek a képét sem kell látnunk többé - mosolygok le rá, felsóhajtva. Vagy lehet könnyen túllépek ezen is? Elvégre nem kellett Angyalka halálát végignéznem. Még mindig élünk, és van esélyünk arra, hogy ezt ki is használjuk!
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeVas. 30 Nov. - 10:16

Egyre kábultabb vagyok, de küzdök ellene, Blaise kedvéért, tudom, hogy azt szeretné, hogy küzdjek, hogy tartsak ki. Ám a vérveszteség egyre csak jobban húz magával, a nyugalmat sugárzó sötétségben ahol a fájdalom se ér utol, ahol senki nem bánthat, ahol minden jó. Egy pillanatra be is hunyom a szemem, a külső zajok alig jutnak el hozzám. Hallom az elrablóm hangját, megborzongok tőle, majd a szerelmem hangja is felsejlik, annyira nyugtató, kellemes, bár most dühös. Ilyennek soha nem láttam még, ijesztő, tudom, hogy engem soha nem lenne képes bántani, de nem gondoltam volna, hogy ilyen oldala is van. Én csak azt az oldalát ismerem ami gyengéd és kedves. Annyira nem ismerem még, de nem akarok úgy meghalni, hogy nem ismerhettem meg igazán és nem szerethettem.
Nem akarom kinyitni a szemem, nem akarom látni a fickót, így is örökre az emlékezetembe véste magát.
Azonban meghallom a fegyver hangját, megriadok és kinyitom a szemem. Látom ahogy Blaise-re szegezi, istenem, kérlek, ne hagyd, hogy bármi baja essen, inkább engem, mint Őt.
Hallom, hogy Blaise azt mondja tartsak ki, de hogy is bírnék nem kitartani mikor Őt veszély fenyegeti, nem adhatom fel, Őérte nem.
A fegyver csövén megcsillanó fényt követi a lövés és teljes valómban rezzenek össze, ez nem velünk történik, nem lehet. Az egyik lövés biztosan talált, hallottam a tompa puffanást, összeszorítom a szemem és a könnyeimet próbálom visszatartani, de esélytelen, nem tudok nekik gátat szabni. Dühöm és bánatom a kamerás fickóra összepontosítom és a vasasztal olyan erővel csapódik hozzá, hogy kizárt, hogy túlélte, de nem érdekel, bántották akit szeretek, megérdemlik. A kamera után mászom, a fájdalom szinte kibírhatatlan. Hallom a további lövéseket, de nem tudom, hogy Blaise lőtt-e vagy az őrült. Nem is merem megnézni. Nem akarom látni ki fekszik a földön vérben fürödve. Erre csak még inkább hullani kezdenek a könnyeim. Elérem a kamerát, ahogy megfogom párszor a földhöz vágom, hogy darabjaira roncsolódjon, a bizonyíték ami benne van tönkrement, ez biztos, de ettől még elrakom a memóriakártyát a zsebembe. Próbálok úrrá lenni a félelmemen, de csak visszapillantok és akkor látom meg a földön fekvő férfit. Valószínűleg halott vagy az lesz. Megnyugszom, Blaise jól van, vagy jól lesz ha ellátták a sebeit.
Alattam folyamatosan gyűlik a vörös vérem és én most már tényleg nyugodtabb vagyok. Összekuporodom a padlón, a szemem még nyitva és Blaise-t nézem, azt akarom, hogy ideje jöjjön hozzám, de hang nem jön ki a torkomból. Azt szeretném ha átölelne és álomba ringatna, álmos vagyok, nagyon álmos...
Vissza az elejére Go down

Paul Shadwell
mutant and proud

Paul Shadwell
ember
I just believe my eyes
Play By : Mitch Pileggi
Hozzászólások száma : 13
Kor : 66



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeSzomb. 29 Nov. - 21:15

Találat a felkarba. Hátrahőkölök. Találat a vállba. Erőtlenül ejtem ki kezemből a fegyvert. Találat a mellkason. Ruhám vöröses színbe kezd pompázni. Találat a szíven. Eljött a halál. Testem elterül a kőpadlón, mely vérrel lesz teljes. Szemüvegem is leesik, eltörik. Nincs mit tennem, végem van. Remélem Dini megbosszul majd...
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeSzomb. 15 Nov. - 11:43

"Az a legnagyobb kitaszított, aki sosem képes elfogadni a másságot. Nincs ennél undorítóbb teremtés a világon." - jut eszembe legutóbbi gondolataim egyike. Elég idős vagyok már ahhoz, hogy el tudjam különíteni a jót a rossztól és pontosan tudom, hogy az előttem álló elmebetegek melyik kategóriába tartoznak, hiszen már embernek sem nevezném őket! Főleg azt, aki Angela után rám szegezi fegyverét.
Magam sem tudom eldönteni félelemből, vagy utolsó lépésből teszi -e majd azt, amit. Bármi is történjék, nem megyek el innen, amíg bosszút nem állok! A dühöm ebbe csap át az egyre csak rosszabbodó helyzet látván. De hogy is indult mindez?
Nemrég még az X-birtok környékén ténferegtünk, Angela nem volt túl vidám. Megpróbáltam felvidítani fél-sikerrel, aztán elengedtem, had menjen oda, ahová akar. Hamarosan rossz előérzetem támadt, ezért utánasiettem, ekkor láttam az elrablását. Eljutottam eddig az átkozott kócerájig, betörtem és most mintha egy őrülttel állnék szemben, aki azt képzeli magáról, hogy a halál angyala.
- Én tudom, hogy az a fickó nem fog megmenekülni. És ön sem, de ha mégis, még sokáig nem marad több puszta álomnál az, amit véghez akar vinni - jelentem ki szárazon a fekete fegyvercsövet nézve. Vészjóslóan csillan meg rajta a fejünk felett világító égő fénye. Filmre venni egy emberi lény szenvedését? Kínozni a végsőkig? Úristen, és még ezt akarnák publikálni! Garantálom, hogy kiviszem magunkat, s a társaimat is megvédem. Mély elhatározásra jutok. Ebből látszik, hogy tényleg makacs vagyok, akárcsak Angela. Sokszor belegondoltam már abba, mennyire aggódhat, s mennyi szenvedést lenne képes elviselni azért, hogy engem védjen. Ez fordítva is így van, mert szeretem őt, ezért nyilvánvaló a maradásom oka.
- Tarts ki, hallod?! - fordulok egy pillanatra a lány felé, aztán vissza a dörrenésre. Egy golyó érkezik a fejem felé. Egy ügyes hátrahajolással kerülöm el, a mellkasi sérülést pedig hajszál híján tudom csak kikerülni azzal, hogy leguggolva összehúzom magam. No meg az erőm is segít, szóval ennek a tökéletes lövésnek eredménye egy lyuk a közeli falon. Azonban a harmadikat nem tudom hárítani. Az erőm a folyamatos használattól kissé meggyengül, s mikor épp felállok, átengedi a golyót, ami a bal lábamat találja el. Halkan felszisszenek, visszatartva egy ordítást. Nem akarom, hogy még jobban aggódjon miattam
életem szerelme. Inkább magával kéne foglalkoznia, a sérülései sokkal súlyosabbak az enyémhez képest. Mi tévő legyek most? Pókerarccal nézek körbe, idegességemet leplezve. Nehéz elfojtani és nyugodtnak maradni, mert tudom, sok múlik a most meghozott döntéseimen. Két élet és a mutánsok létezésének kérdése. Hamar felfigyelek a hatalmas zörejre a hátam mögül. Látom Angyalkát, ahogy elintézi a kamerás fickót. Az asztal nagy erővel csapódik neki, így biztosan feldobja a kucsmát, a kamera pedig hangosan a földre esik. Valószínűleg megsérült néhány alkatrésze. Ha tönkreteszem, a bizonyítékai is megsemmisülhetnek. Tovább növelem a képességet, már-már a határaimat feszegetve. Nem sok energiám maradt, fene tudja meddig bírom most. Olyan, mintha a maradék erőmet emészteném fel.
Sajnos közben a fickó nem kímél. Kezében ott a fegyver, s továbblő. 10 golyó van a tárában, ebből hármat már elhasznált. Az egyik találta el közülük a bal lábamat, és ahogy jött a többi, egy ismét oda csapódott be, de csak hosszú percek után. Előtte sikerült még hatot hárítanom. Most pedig tárat cserél. Ezt a rövid alkalmat kihasználó, rászegezem a korábban elcsent puskát. Tudtam még, hogy jól jöhet. A karjaira célzok, aztán meghúzom a ravaszt egymás után négyszer. Közben magam is elindulok a kamera felé, akárcsak Angela aki bár egyre rosszabb bőrben van, úgy néz ki az elszántsága még a régi. Aa-aaaaa! Nem fogom olyan könnyen bedobni a törülközőt!
Ki kell használnom, hogy én még tudok mozogni, ez pedig erőt ad nekem, mert tudom: van remény a szabadulásra. Én pedig küzdeni fogok azért, hogy ez minél hamarabb valósággá váljon! Ha a lábam sérült is.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimePént. 14 Nov. - 20:06

Blaise pont annyira makacs, mint én. Szeretném ha elmenne és ezzel megmenekülne ettől az őrülttől, de esély sincs rá, míg itt vagyok Ő maradni fog. valahol tényleg örülök hogyha már ilyen helyzetbe kerültem az utolsó dolog Ő amit láthatok, de valahol meg borzalmasan aggódom miatta, hogy mi lesz vele ezután. Ahhoz kétség sem fér, hogy erős és óvatos is a maga módján, de attól félek, hogy nem magára fog figyelni hanem arra, hogy engem megóvhasson, akkor pedig könnyen elkaphatják vagy bánthatják és ezt nagyon nem akarom.
A bilincsekkel már elkésett hisz addig feszegettem míg ki nem sebesítettem a csuklómat, a vér már szivárog belőle. A fájdalmat már nem igazán érzem hiszen lezsibbadt a kezem. Ha feszegetném se igazán okozna fájdalmat, de ettől még súlyos sebeket okoznék magamnak.
A férfi vagy gyávaságból vagy utolsó lépésből még mielőtt lezárul ez a fejezet, rám szegezte a pisztolyát és meghúzta a ravaszt. Egy percre megdermedt előttem minden, mintha láttam volna ahogy a golyó szép lassan elindul felém majd a testembe csapódik és onnan már nem távozik. Látom Blaise rémült arcát és tudom, hogy ez nem ígér semmi jót, a pulcsimon egyre nagyobb kezd lenni a vörös folt és a fájdalom is egyre csak intenzívebbé válik. Próbálok nem üvölteni, nem akarom, hogy Blaise a kelleténél is jobban figyeljen rám, azt akarom, hogy próbáljon meg vigyázni magára, nem rám, hanem magára. Lassan a vérrel együtt mintha az élet energiáim is kifolynának belőlem, egyre tompultabb vagyok és álmosodom, a pilláim csukódnak, de tudom, hogy ebben a helyzetben nem szabad elaludni, mert félő, hogy a vérhiány miatt nem is ébrednék fel többet.
Blaise hangja rideg és félelemet keltő, még sosem láttam ilyennek, mindig is az aranyos, kedves és segítőkész embert láttam benne, akit megszerettem, most mégis egy olyan oldalát mutatja amivel megtud lepni. Nem azt mondom, hogy félek tőle, tudom, hogy soha nem bántana, de mégis most annyira távol áll attól az embertől akit megismertem. Vajon mit titkol még előlem?
Fogalmam sincs mire készül még Blaise, de már nem is tudok annyira odafigyelni, egyre nehezülnek a szemhéjaim és félő, hogy lassan tényleg a sötét mélyére süllyedek. Érzem ahogy lassan rengeni kezd a talaj, Blaise az erejét használja. Azt még éppen érzékelem, hogy előttem áll és valami pajzsot képez, mert a rengések mintha itt nem lennének olyan erőteljesek, vagy már csak nekem tompultak az érzékeim ennyire. Magam miatt egyszerűen megfeledkezem aggódni, lesz ami lesz, nem olyan fontos, ha túl kell élnem akkor túl fogom, ha nem akkor meg már mindegy. Már éppen lehunynám a szemem és feladni készülnék mindent mikor látom, hogy a fickó újra fegyvert emel, de ezúttal engem nem tud megsebezni Blaise miatt, azonban Őt igen. A fegyver elsül többször is én csak Blaise nevét kiáltom, az erőm kitör belőlem és a bilincsek kattannak majd szabadon engedik a kezemet. De ekkor már késő, a golyó biztosan talált, mérgemben a kamerás fickóhoz vágom az erőmmel azt az asztalt amihez bilincselve voltam, a fickó elterül a kamera meg kirepül a kezéből. A sérüléseim és mérhetetlen fájdalmam ellenére kúszva-mászva a kamera után vetem magam, meg kell szereznem és tönkre tennem a filmet, ha már itt veszünk, legalább ne hiába.
Vissza az elejére Go down

Paul Shadwell
mutant and proud

Paul Shadwell
ember
I just believe my eyes
Play By : Mitch Pileggi
Hozzászólások száma : 13
Kor : 66



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeSzer. 12 Nov. - 23:03

Találat. A tapasztalat megtette hatását, szemben a korral. A lány vérzik és ez elégedettséggel tölt el. A társa bedühödik. Ez csak természetes.
- Cimbora! Kapd a hónod alá a kamerát és fuss ahogy csak tudsz! – kiáltok társamra. Amit akartunk azt megszereztük. Neki élnie kell. Nekem is. Dini miatt. Ha lehet. Tárat cserélek. A most következő összecsapásra minden golyóra szükség lesz. A férfi begurult. Ez természetes. Érzem amint megmagyarázhatatlan erő toszogat. Fedeznem kell a kamerást. Így pisztolyom Blaise-re szegezem. Talán ma két mutánst is megtudok ölni. Elkezdek rá lőni. Első célpontom a fej, majd a mellkas, végül a comb. Tíz golyó után tárcsere. Ha még élek. Remélem Dini már alszik otthon.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeSzomb. 18 Okt. - 16:48

Halványan elmosolyodom Angela szavain. Jól esik az, hogy kimutatja a szeretetét és az aggodalmát,  de makacs vagyok, akárcsak ő. Alig észrevehetően megingatom a fejem, nem nézve hátra rá. Tekintetem a pasit követik akit nemrég sikerült ellöknöm magamtól. Egy lökéshullám segít biztos elterülésében, így amennyiben még a régiek megérzéseim, nem fog felkelni egy darabig.
- Nélküled nem megyek sehová! - jelentem ki komolyan, s ennek eleget is teszek. Nem akarom itt hagyni, előbb feküdnék én a penge alá, minthogy így legyen! - De addig szeretném ha kitartanál és vigyázz azokkal a bilincsekkel! - egy pillanatra felé fordulok és csuklóit fixírozom, amiket vörösre fest a folyamatosan csordogáló vére. Ezzel elkéstem, ám a segítséggel még nem! Egyben viszem ki mindkettőnket! Az pedig hogy ezután mi lesz, részletkérdés.
A símaszkosra meredek. Kíváncsian várom mit tesz, a rám küldött emberét elintéztem. Rajtunk kívül csak a kamerást látom bent, aki mindent vesz. Gondolataim olyan tiszták, mint a zavartalan víztükör egy tavaszi délutánon. Valamennyire csillapulok, de ezen kicsit változtat a helyzet, amikor előhúz egy pisztolyt és a lányra szegezi. Akkor megáll bennem az ütő, mert célba veszi a mellkasát aztán meghúzza a ravaszt. Úristen! Úristen, ne! Képes lennék elé ugrani, csakhogy megakadályozzam, viszont az ösztöneim súgják azt, hogy ez lehetetlenség lenne. Túl gyorsak a történések, a végén pedig megsebesül. Hosszú percekig dermedt csendben állok, a mellkasa közepénél éktelenkedő vörös foltot fürkészve.
Alig pár centire van a szívtől, állapítom meg magamban döbbentem, később visszafordulok a férfi felé, aki ezt merte tenni. Minden bizonnyal felmérte, valóban vannak tapasztalataim. Én is rájöttem arra, hogy egy viszonylag erős és kitartó ellenféllel van dolgom, de ő ezek szerint ember lehet csupán, mert nem tűnt úgy, hogy eddig bármiféle különleges erőt bevetett volna ellenem.
Megpróbálom elnyomni magamban azt, mennyire megijedek, hogy mi van ha Angyalka... Ha Angyalkát  megölte ez az idióta, de a tekintete árulkodó. Ahogy felpillantok rá, ámbár kicsit homályos, még csillog. Míg ezt a csillogást látom, tudom: nem kell aggódnom.
- Ezt gondolta utolsó mentsvárnak? - kérdezem ridegen, hátam mögé helyezve a puskát. Még most is nálam van, ugyanis eszem ágába sem jutott, hogy letegyem. A végén még felkapta volna valaki és esetleg rám lő.
Fejemet a símaszkosra fordítom. A szemeim ezúttal semmit mondóak. Egyszerűen nem tudnának mit sugározni egy olyan felé, akit ezek után embernek sem neveznék. A legviccesebb az, amikor az ilyenek hiszik azt, hogy a mutánsok veszélyesek. Tény, vannak akik az erejüket rosszra használják. Azok valóban azok, ám mindig akadnak kivételek, és én sok kivételt ismerek már. Hiába tekint ránk  kitaszítottként majdnem mindenki aki hisz a létezésünkben, szerintem az a legnagyobb kitaszított, aki sosem képes elfogadni a másságot. Nincs ennél undorítóbb teremtés a világon.
- Remélem nem bánja, kapok a lehetőségen, s most én mutatok valamit! - hördülök fel, ezután nagyobb pórázt adok erőmnek. Érzem, ahogy szétárad bennem az energia. Lassan tör felszínre mindaz amit most érzek: a düh, a félelmem, a keserűségem, az aggodalmam. Eddig hébe-hóba érezhettek csak rengéseket  a bent levők. Angyalka is amennyiben résen volt, ám mindez csak a visszafogás miatt. Türtőztettem magam, azonban úgy látszik ide egy alapos tervezgetés utáni erőbevetés kell. Sosem használnám meggondolatlanul, úgy végképp nem, hogy a szerelmem is itt van, mert félek, hogy nagy veszélybe sodornám vele.  
Ehelyett közelebb oldalazok hozzá, miközben nem veszem le tekintetem a férfiről. Egyre gyakoribb, és erősebb  hullámok formájában kaphat további ízelítőt, amiből drága kamerás barátját sem fogom kihagyni. A fickó nem fog tudni sokáig stabilan állni, így nagy valószínűséggel a kamera is összetörik.
- Undorító az amit tett, és szánalmas. Amennyiben pedig nem távozik el a társával együtt, garantálom hogy nem maradnak életben, világos? - szólok rá, bár édes mindegy mit válaszol. Bántotta azt, akit szeretek. Valószínűleg az lehetett a célja ezzel, hogy lelki sérülést okozzon. Rossz hírem számára, ez nem sikerült, azonban mivel Angela életben maradt, és még őt is talpon látom, felébresztette a dühömet, elérve a jelent, ami inkább számára lesz fájdalmas, nem nekem.
Hogy meddig fog elhúzódni ez az egész, remek kérdés. Nekem is vannak korlátaim. Nagy erő birtokában vagyok, de ezzel például nem tudom beomlasztani az egész épületet, vagy komolyabban megsebezni másokat. Csak annyit tud nyújtani, hogy mivel immár mellette állhatok, minimális védelmet tudok neki biztosítani az esetlegesen bejövő támadásokkal szemben, illetve minimális támadásokra vagyok képes. Ennek ellenére mindent meg fogok tenni azért, hogy megvédjem őt! Remélem még jól van és kitart! Ugyanakkor.. sajnálom, amiért most nem tudok vele foglalkozni! De amint vége ennek, elviszem ebből a börtönből. Minden rendben lesz, én hiszek ebben!
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeSzomb. 18 Okt. - 12:13

Fogalmam sincs meddig bírom még nézni ahogy Blaise szenved értem, de hiábavalóan. A nyakamat lassan átszeli a bárd és megszűnök létezni, Blaise se bírhatja túl sokáig így, hogy vannak akik támadják folyamatosan. Megkérem, szinte könyörgök neki, hogy menjen és hagyjon itt. De tudom, hogy pont olyan makacs amilyen én is vagyok. Ha Ő kérné ugyanezt elengedném a fülem mellett és az utolsókig küzdenék érte.
Mikor megtudtam, hogy mutáns vagyok egyszerűen nem értettem az egészet végül rákaptam az ízére és elkezdtem használni a képességem, azt hittem ez valahol nagy buli, de végül mégiscsak kiderül, hogy átok ami rajtunk van, meg vagyunk bélyegezve és a társadalom csak úgy kivet magából minket, mert mások vagyunk. Bárhogy is próbálok erre választ keresni nem találok és talán most már nincs is értelme keresgélni. Behunyom egy pillanatra a szemem hátha mikor újra kinyitom ez meg se történt és az életem valahogy máshogy alakul, de nem így történik. Ugyanúgy ott ülök megkötözve az asztalnál és centikre van tőlem a halál és a halál angyala. Szememben ott táncolnak a düh lángjai, miért teszi ezt? Nincs lelkiismerete? Hogy tud ezek után azzal együtt élni, hogy embert ölt? Egyszerűen nem tudom megérteni. A képességemet próbálom előcsalogatni, de még mindig nem sikerül és bár sokan mondták, hogy olykor a nehéz helyzetekben találunk önmagunkra ez nálam nem jön össze. Most lenne a legnagyobb szükségem a képességemre mégse mutatkozik.
Mikor látom, hogy a maszkos fickó előránt egy fegyvert megrémülök. Félek, hogy lelövi Blaise-t, de fura mód megnyugszom mikor felém céloz és lő...
Lelassul körülöttem minden, látom ahogy a golyó halad felém. Behunyom a szemem majd kinyitom és erősen koncentrálok, minden idegszálammal a golyóra összpontosítok ami végül pályát változtat, de csak egy vagy két centivel. nem a szívembe hanem a mellkasomba csapódik. Megrezzenek és az események újra felgyorsulnak, minden zaj visszatér. Kezemet a golyó bemeneti helyéhez teszem és mikor megnézem a kezemet, vörös vérem fedi be. Nem fáj semmim, nem érzem hogy fájna, látásom elhomályosul, de még ébren vagyok. Az erőm visszatért, érzem ahogy mellettem van.De még nem olyan erős, hogy segíteni tudjak Blaise-nek, a fizikai erőnlétem fogyóban van, együtt folyik el a véremmel.
Vissza az elejére Go down

Paul Shadwell
mutant and proud

Paul Shadwell
ember
I just believe my eyes
Play By : Mitch Pileggi
Hozzászólások száma : 13
Kor : 66



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimePént. 17 Okt. - 23:16

Sajnálatosan egyik tervem sem vált be. Legalább mindent felvesz a kamera. Ennyi haszon lesz ebből az esetből. Felmérem, hogy ez a Blaise csávó tapasztalt mutáns. Erejével teljesen átírja a valóságot. Őt le nem győzhetem. De még egy utolsó próbát tehetek. Szívét veszem célba a lányon keresztül. Ne távozzon már sérülés nélkül. Lelki sérülés nélkül.
Előkapom pisztolyom és lövök. Egyenest Angela mellkasára, pont a szívre. Ha telibe találom halála nem kétséges. Csak ha holtakat is fel tud támasztani ez a Blaise. A többit pedig majd meglátjuk…
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeCsüt. 16 Okt. - 20:58

Annyira féltem mikor a furgonba tuszkoltak. Remegtem és elöntötte a testemet a hirtelen rám törő kimerültség, az amivel elkábítottak hamar hatott és lassan az öntudatlanságba süllyedtem amiért talán még hálás is vagyok így legalább a félelem nem kísért el végig. De ahogy egy szobába zártak az őrülttel aki nagyon úgy festett maga a főnök is újra visszatért minden félelmem. Fura mód nem a saját életem miatt féltem már kezdettől fogva. Csak arra tudtam gondolni, hogyha én meghalok mekkora űrt hagyhatok szeretteimben. A szüleim nagyon erősek voltak mikor a testvérem meghalt. Nem akarták mutatni mennyire összeroppantak csak hogy a gyermekkorom ne szomorúságban teljen, de így is olyan volt, pokolian szomorú voltam és magamat hibáztattam a haláláért. A fájdalmuk hatalmas lenne ha a halálhíremet kapnák már ha nem csak az eltűnt személyek listáján jelenne meg az arcképem. A szüleimnek nem lenne kiért tartaniuk magukat és teljesen összeomlanának. És ott van még Ő. Blaise. Istenem, megszakad a szívem, hogyha arra gondolok elveszíthetem pedig még olyan kevés időt tölthettünk együtt. Vajon hiányzom majd neki? Biztosan, de meddig? hamar túl tud majd lépni a halálomon vagy hosszú ideig gyászol majd? Ohh, bárcsak jobban figyeltem volna és tudnám használni a képességem, akkor nem kerültem volna ilyen helyzetbe és nem okoznék fájdalmat a szeretteimnek. Egy darabig még tűröm a férfi gonoszságait és fenyegetéseit, de egy idő után besokallok és a könnyeim is elerednek. A bárd veszélyesen himbálódzik a fejem fölött és olyan mintha a halálangyal akarna lecsapni rám. Talán egy picit a saját életem miatt is megriadok, mert hát sose gondoltam még bele mi lehet a halál után. Hisz oly távolinak tűnt, hogy nem akartam foglalkozni vele, kár volt, mert elönt a pánik ahogy arra gondolok, hogy megszűnök majd létezni, egyedül az vigasztal, hogy a testvérem vár rám. Mikor már magamban elbúcsúztam mindenkitől akkor hallom meg a lövés összetéveszthetetlen hangját és azt, hogy dulakodás folyik a szobán kívül. És pillanatokon belül Blaise töri be az ajtót. meglepetten nézek rá. Eljött értem, hogy megmentsen, annyira boldog vagyok, hogy a könnyeim csak szántsák az arcom, de közben félek is, hogy lehetett ilyen buta, hogy idejött egyedül? Ha valakinek ma vesznie kell kettőnk közül az legyek én. Figyelmeztetem, hogy vigyázzon a kamerával és az életével is. Dühös arckifejezése megrémít, félek, hogy nem gondolkodik tisztán. A férfi tekintete eszelős és tudom, hogy nem lesz könnyű dolga Blaise-nek és annyira, de annyira szeretnék segíteni neki. Ekkor támadnak Blaise-re a verőlegények én pedig csak feszítem a bilincsem, de nem érek el mást minthogy vérezni kezd a csuklóm és fájdalom nyilal a karomba.
-Blaise! - Kiabálok, de velem már nem foglalkoznak, új célpontjuk akadt és ez bosszant, miért őt bántják, itt vagyok én, Őt hagyják békén. És ekkor látom amint a férfi meghúzza a kart és a bárd elindul lefelé, egy pillanatra felnézek majd behunyom a szemem és csak elsuttogok egy szót. - Szeretlek! - Meghallom Blaise hangját ahogy a nevemet kiálltja de nem szeretnék ránézni, nem akarom, hogy fájdalmat lássak az arcán, egyszerűen csak legyen vége. De nem lesz vége még élek, Blaise nem hagyta, hogy meghaljak, nem engedte, hogy a bárd lesújtson, de ezzel szorult helyzetbe is került.
-Menj amíg tudsz, mentsd magad, kérlek. - Nézzek rá könnyáztatta szemekkel és beletörődöttséggel. Láthatja, hogy nem akarok mást csak azt, hogy meneküljön el és életben maradjon.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeCsüt. 16 Okt. - 18:39

Amikor látom, hogy elrabolják szerelmemet, azonnal utánasietek. Egy fekete furgonnal szállítják el egy elhagyatott raktárépületig, amit csak néhány idióta vesz körbe. Pár percnyi tervezés után döntök a küzdelem mellett. Szerencsére sikerül legyőznöm őket és túllépve belső aggályomat bejutnom. Hosszú ideig rovom a folyosókat, megkerülve hatalmas ládatömböket. Közben sok emberen verekedem még keresztül magam, mire eljutok egy ajtóig. Egyre idegesebb vagyok, legalább 120-on lehet a vérnyomásom. Nem tagadom: aggódom. Aggódom amiatt, hogy baja eshet! Bármit tehetnek vele! Ezeket a gondolatokat próbálom kiverni a fejemből, és próbálok erős maradni, azonban most nehezemre esik. De muszáj lesz, mert ami bent fogad, nem kellemes látvány. Az első akit kiszúrok, Angela. Egy műtőasztal szerűséghez van kötözve, tőle nem messze pedig egy símaszkos férfi áll, ő mellette pedig egy kar. Elhűlve igyekszek felfogni a dolgokat, s amint ez sikerül, az illetőhöz fordulok egy rideg mondattal. Sejtem, nem retten majd meg, de jobb ha tudja, hogy ezt komolyan gondoltam. Amennyiben meg meri húzni, gondoskodni fogok arról, hogy ne ártson a lánynak és többé senkinek sem ha úgy adja a helyzet. Ám míg lehet, nem szívesen gondolok erre az eshetőségre...
- Őrült? - fordulok egy pillanatra szerelmem felé - Ezt sejtettem, de ne aggódj Angyajka! Kiviszlek innét, még mielőtt kimondhatnád, hogy "Dalai Láma"! - erőltetett vigyor ül ki arcomra. Azt szeretném ha látná, nem kell féltenie. Meg fogom védeni magam, ám elsősorban őt, mert ő a fontosabb. Áh, ami meg a kamerát illeti, jelenleg kisebb gondom is nagyobb ennél - teszem hozzá magamban, ezután felsóhajtva a símaszkosra nézek. Ha rajtam múlik az lesz, de mielőtt magára kerülne a sor, az embereit is elintézem!
- Maga tényleg őrült, mert nem tudja mit választott - közlöm hűvösen a tényt, aminek a végére egy kigyúrt férfi rohan nekem. Tisztában vagyok azzal hogyha földre terít, végem van. Azonban közben másra is hamar rájövök. Hallok egy hangot, mintha egy kattanás lenne. Egy pillanatra nézek csak oldalra, ekkor látom hogy a férfi meghúzhatta a kart, mert a penge egyenesen a lány felé tart.
- Angela!!! - harsogom torkom szakadtából, s az ellenség embere elér hozzám. Erősen megragadom karjait mielőtt bármit is tehetne, ezután egy jól irányzott rúgást kap a gyomrába. Persze mivel súlyban erősebb, kissé hátrébb csúszom. Ha nem figyelnék eléggé, el is eshettem volna.
Mindeközben hirtelen tör felszínre az erőm. Van, hogy a nagy érzelmek gátat szabnak neki, de mindig ott a túloldal, amikor szinte megfeszül a tested, ahogy érzed a magadban keringő energiát, illetve a helyzet feszültségét amiben vagy. Ez a feszültség az egyik táplálója, viszont a legfőbb ő. Ő, akit ha elveszítenék, sosem tudnék normálisan élni. Még nem ismerjük annyira egymást, nem vagyunk túl hosszú ideje együtt. Mégis... Szeretem, és sosem hagynám el!
Egy lökéshullám az első jel. Olyan mértékű, hogy biztosan megérezheti a sakkbábú gyanánt tartogatott illető. A kezemmel is rásegítek, hátha eltolom magamtól, ezután amennyiben sikerül, megpróbálok közelebb oldalazni.
A szeretetből fakadó aggodalmam az, ami ezt az erőt táplálja. Már pedig ha így van, ezek az idióták sejthetik, mi fog történni. Sikerül megállítanom a pengét még azelőtt, hogy az eltalálná Angelát, így egyelőre életben marad. Igaz, még mindig veszélyesen közel van hozzá, körülbelül 2 centire a nyakától. A szívem a torkomban dobog, azonban nem csak emiatt.  A fickótól nem tartok, mert én is épnek tudhatom magam, ám remek kérdés, meddig lehet így, vagy hogy ezután mi fog történni. Annyi biztos, nincs előttem sok akadály és mindegyiket le fogom győzni! Mindenképp ki akarom menteni őt a gonoszak karmai közül. Nem érdekelne, ha megsebesülnék! De ha bármi baja esik, gondoskodom arról, hogy ez a kóceráj megsemmisüljön velük együtt!
A taszítással nyerhettem egy kis időt, ami a következő lépéseim megtervezését segítik majd elő. Nyugodtnak kell maradnom, és szem előtt tartanom a célomat. Akkor nagyobbak lesznek az esélyeim. Együtt fogunk távozni innen.
Nem véletlenül lettem Xmen. Azt hiszem épp azért, mert fontosnak tartom mások védelmét és erős az elhatározásom miszerint amíg csak élek, ezt az elvemet fogom a leggyakrabban követni. Kötelességemnek érzem ezt, Angyalkáét végképp, mert a lelkem másik részeként tekintek rá.
Vissza az elejére Go down

Paul Shadwell
mutant and proud

Paul Shadwell
ember
I just believe my eyes
Play By : Mitch Pileggi
Hozzászólások száma : 13
Kor : 66



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeSzer. 15 Okt. - 22:17

Megérkezett az erősítés. Nem a mienk, a mutánsé. Mikor eldördülnek a lövések és az ordítások már biztos vagyok ebben. Kiváló. A kamerák vesznek mindent. Nemsokára finálé.
A lány ordít. Áhítja a halált. Sor kerül arra is. Ma arat a kaszás. Ki tudja, kinél áll meg.
Intek legényeimnek. Az egyik vállára veszi a kamerát, az ajtóval szemben a fal túlsó oldalához húzódik. A másik megropogtatva ökleit vár. Nem kell sokat. A férfi betör. A lány meglátva elordítja magát. Átlátott volna tervemen? Aligha…
Blaise felhördülése hidegen hagy.
- Akkor az leszek. – felelek Blaisenek.
- Rajta! – kiáltom el magam. Szabad legényem Blaisere veti magát. Izmos fiatal, sokat gyúr mióta látta a Terminátort. Bunyózni is tud. Kamerás legényem rájuk fókuszál. S, hogy én mit csinálok? Halált osztok. A magamét vagy Angeláét. Meghúzom a kart. Lesz, ami lesz. Az élesre fent penge Angela nyakának átmetszésére pendül. Vajon megállítja valami? Vagy véget ér egy fiatal mutáns lány élete?
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeHétf. 6 Okt. - 20:36

Sokan mondják azt, hogy még mielőtt átlépnék a halál és az élet közti vékonyka vonalat lepereg előttük az életük...akkor én hibás volnék? Nem látok semmit csak a jelent, a fájdalmas, rémisztő és nagyon közeli jelent ami egy hatalmas pengében testesül meg. Fel sem merek nézni a felettem fenyegetően lógó pengére, tudom, hogy közel van, tudom, hogy egy hajszál választ el a haláltól, de mégse akarom, hogy az utolsó látvány egy penge legyen és a maszkos férfi arca. Könnyeim teljesen elhomályosítják a látásomat. Csak elmosódott foltok jelennek meg szemem előtt, de nem bánomm, nem szeretném, ha ez a hely ivódna az emlékezetembe. Én csak a jó dolgokra akarok emlékezni, a szüleimre, az otthonomra, a sulira...Blaise-re. Igen, rá legfőképp, mostanában nem igazán voltam hozzá a legkedvesebb, próbált felvidítani ami néha sikerült, de néha olyan volt mintha csak magam lennék és Ő ott se volna, annyira bánt, hogy az utolsó napokat nem vele töltöttem boldogságban. Remélem azért Ő boldog lesz, hisz csak a legjobbat akarom neki. A könnyeim még gyorsabban folynak végig az arcomon, a szemem már fáj a sírástól és a fejem is hasogat. Olyan jó lett volna még egy kis idő, nem sok csak egy aprócska amíg elbúcsúzom Blaise-től és a szüleimtől.
Már nem könyörgök, egyszerűen felesleges, szavai bebizonyítják, hogy semmit sem érek el a könyörgéssel. Hallom ahogy a penge lejjebb csúszik és bár nem látom érzem, hogy közel van. Egy aprót sikítok, de aztán visszafojtom a kitörni készülő pánikot. Nem akarom megadni neki ezt az utolsó örömöt, hogy még több szenvedést lásson az arcomon. Megmenthetném az életem, de milyen áron? Levadásznák a barátaimat, tanáraimat és a szerelmemet is. Bujkálniuk kellene, és mindenki megvetné őket...ezt nem akarom, nem akarom, hogy szenvedjenek csak azért, mert én életben akartam maradni, nem bírnék többé Blaise szemébe nézni.
-Akkor essünk túl rajta, mire vár még?! - Üvöltöttem a képébe és mostanra már a sírás is alábbhagyott. Helyére düh lépett, mérges voltam, azt szerettem volna, ha minél hamarabb a végére érünk már, elég volt.
Már épp beletörődtem, hogy lassan befejeződik ez a rémálom mikor az ajtón kívülről először egy lövés hangját hallottam majd Blaise-t ahogy a nevemet kiáltja. Blaise...eljött értem. Az ajtó hirtelen nagy csattanással kinyílt és tényleg Ő állt ott. De teljesen más volt, mint szokott. Ruháján vér volt, arca komolyságot és fájdalmat tükrözött....és dühöt. Ilyennek még soha nem láttam. Még magam is összerázkódom hangjának ridegségén, de közben elönt a boldogság, hogy láthatom, hogy itt van, hogy szeret hisz eljött, hogy megmentsen.
-Blaise vigyázz, ez a fickó őrült! Ott egy kamera is. - Ezzel próbáltam azt sugallni, hogyha használja az erejét akkor bizony felveszik és lehet vetítik is rögtön valahol. A könnyek újra eleredtek, de a megkönnyebbülés és a bánat közöse miatt. Örültem, hogy láthatom, hogy újra elmerülhetek abban a szempárban, de nagyon szomorú vagyok amiért egyedül merészkedett ide, bánthatják és ahogy kitapasztaltam a fickó mindenre képes.
-Blaise...- Könnyek közt szerettem volna elmondani, hogy addig menjen míg megteheti, de egy szó sem jött ki a torkomon. Már a magam miatti félelmem teljesen elszállt, nem is féltem már a haláltól sem, Blaise-re koncentráltam, csak miatta aggódtam, nagy butaság volt ide jönnie, de valahol mégis boldog vagyok, hogy tudom szeret...
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeHétf. 6 Okt. - 17:59

Amióta Angela visszatért, olyan, mintha az arcán szomorúság ülne. Mindig amikor együtt lehetünk, igyekszek támogatni őt, hátha ez segít. Valamennyire igen, van hogy azonnal mosolyogni látom, ám van, hogy  a szomorúsága nem áll odébb. Legalábbis egykönnyen nem. De nem fogom feladni! Addig küzdök, míg boldog lesz, és igyekszek ezen a szinten tartani őt. Elvégre az élet egy picivel könnyebb, ha az ember nem szomorkodik sokat!
Ma New Yorkba megy, jó magam pedig nem tartok vele, mert akad néhány elintézni valóm, amivel fogalmam sincs, mikor tudok végezni. Egy diákcsoport szeretné, hogy kiselőadást tartsak nekik az  életről, illetve tanácsokkal szolgáljak. Rögtön elvállaltam, mert szeretem az ilyen feladatokat. Persze nem Charlesék osztották rám, önszántamból mondtam igent.
Míg Angyalka távol van, elmegyek hát hozzájuk, megtartom a kiselőadást, válaszolok mindenrere, s mindezt egy óra alatt teljesítem. Amint végzek, azonnal szedelőzködöm, New Yorkba sietvén szerelmemhez. […]
A Central park felé közeledem, és érzem, ahogy elönt valami. Egy rossz érzés, majd a távolból felhallatszik egy sikoly. Felismerem a kétségbeesett hang tulajdonosát, s rögtön futni kezdek, viszont mielőtt bármit is tehetnék, már késő: néhány méterre tőlem elrabolnak egy barna hajú lányt. Add, hogy ne ő legyen!, mormolom mélyen magamban. Egy fa mögé húzódva figyelem az eseményeket, bízva abban, nehogy észrevegyenek. Az áldozatot még van időm szemügyre venni, míg nem nyomnak egy zsebkendőt arcához, amitől eszméletét veszti. Angela!, szorulnak ökölbe kezeim a felismeréstől. Idegesen ajkaimba harapok, miközben egy fekete furgonba pakolják őt, aztán elviszik. Istenem.. Istenem, ne! Lélekszakadva eredek utánuk. Véletlenül sem akarom a nyomukat veszteni! Ezek az elmebetegek az imént ragadták el azt, aki az egyik legfontosabb személy az életemben, és ha bármi baja esne... azt nem úsznák meg szárazon! Sőt, már azt sem fogják, hogy egyáltalán ráemelték mocskos kezeiket.
Később a furgon megáll egy elhagyatott raktárépületnél, jó magam pedig továbbra is biztonságos távolból figyelem az eseményeket, ahonnan nem vehetnek észre. Egyre feszültebb vagyok, de nem hagyom, hogy eluralkodjon rajtam. Most nem szabad pánikba esnem, érte végképp nem! Erősnek kell maradnom, ha ki akarom szabadítani. ... Ez most a legfőbb célom, akkor cselekedek jól, ha erre koncentrálok. Nagy levegőt veszek, aztán alaposabban is szemügyre veszem a terepet. Nos, két jó erőben levő idióta áll őrt az épület előtt, azonban nem gondolkodok sokat. Észrevétlenül az egyik mögé lépek, s lefogom karját, míg másik kezemmel az épület falának préselem. Mindezt úgy, hogy a nyakát célzom meg, így garantáltan elájul. A másik közben fegyvert ránt. Sejtettem, hogy nem hagyják itt anélkül a faszentet játszó idiótákat, de nem zavartatom magam. Nyugodt vagyok, mert az erőterem megvéd a hirtelen rám zúduló lövésektől. Miután elintézem az egyiket, a lövészt elbuktatom kisebb rengések segítségével, aki elesik és kiejti a kezéből az eszközt. Az lendülete miatt a lábam előtt landol. Felveszem, vigyorogva a meglepődött, símaszkos idegent vizslatva aki eddig nagyon nagynak érezhette magát a stukker miatt. De vajon most is az?
- Gondoskodom arról, hogy többet ne vegyél részt ilyenekben. Ha megfogadsz egy utolsó jó tanácsot, a rossz oldalon soha nem jársz jól! - szólalok meg fejére célozva, végül eldördül a masina, ami egyébként egy remek állapotban levő vadászpuska.
Elfordítom tekintetem, enyhe keserűséggel. Nem vagyok hálás, amiért ilyen mélyre kell lesüllyednem miattuk! De bármit képes vagyok elviselni, hogy megmentsem Angyalkát! Bármit, nem számít mi az! Mert szeretem, úgy érzem, benne a másik felemet találtam meg. No de nyomás! Azonnal berontok. Sajnos még több símaszkos alak fogad, nem könnyítve meg dolgomat. Egy pillanatra sem hunyom le szemem, kíméletlenül intézem el azokat, akik akadályozni próbálnak. Aki szerencsésebb, megússza néhány ütés, vagy rúgás által okozott kisebb sérüléssel, esetleg a képességem által keltett rengésektől esnek el csúnyán. Aki mellett viszont nem áll a szerencse, golyóval a mellkasában, vagy fejében végzi. Nem fűlik a fogam az egészhez. Egy picit már fáradt vagyok, ám kitartok a célom érdekében. Hosszú folyosókon, hatalmas ládák tömbjei között verekedem át magam, mire eljutok egy szobáig. Körülnézek, majd fülemet az ajtóra tapasztom. A kiszűrődő hangokból ítélve biztos vagyok abban, jó helyre találtam. Hallom a lányt, a félelmét, a keserűségét, de egy másik alakot is, akinek a hangja érzéketlen, hűvös. Mintha nem lenne ember!
- Angela!! - üvöltöm teli torokból, berúgva az ajtót. Eddig aktív képességem használatát egyelőre abbahagyom, viszont nem korlátoz semmi hogy használjam, amennyiben elfajul a dolog. De nem csak emiatt nem használom. A másik ok az elszabadulás. Ha hagynám elszabadulni, félek, megsebezném őt, vagy még inkább megrémíteném, akinek egyébként sem túl rózsás a helyzete. Annak ellenére, hogy ártatlan, egy műtőasztal szerű valamihez van kötözve, felette pár centire egy penge lóg. Elhűlve realizálom ezt, majd összevont szemöldökökkel a símaszkos pasi felé fordulok, aki egy karnál áll.
- Ha megmeri húzni, maga halott lesz - hördülök fel ridegen. Itt állok véres ujjú, hosszú barna kabátban. Itt állok úgy, hogy nem hoztam magammal senkit. Direkt, mert éreztem, ez az én ügyem, s különben sem lett volna időm riasztani bárkit is.
Itt állok úgy, hogy szívem nagyot dobban, s vérem egyre forr, ahogy arra gondolok: ha ő meghalna, kettétörne életem.

//Hellóóó! Bocsi, amiért nem írtam előbb és most rondítok bele a játékba! Razz Cserébe mini regényt hoztam. Remélem ez kárpótol majd.//
Vissza az elejére Go down

Paul Shadwell
mutant and proud

Paul Shadwell
ember
I just believe my eyes
Play By : Mitch Pileggi
Hozzászólások száma : 13
Kor : 66



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeHétf. 6 Okt. - 11:18

Az igazság kikutatása gyakran igen nehéz feladat. De aki mindvégig kitart, az sikert ér el. Nem teszek másképpen én sem. Persze a módszereim messze nem bájosak. De gyakran csak hatásos eszközökkel érhetünk el sikert.
Nem veszem magamra a lány szavait. Tudom mi fog következni. Ez is a terv része. Nem okoz számomra örömet látni szenvedését, amint remeg a félelemtől és elkezd sírni. Arcom meg se rezzen a maszk alatt. Várom, mikor tér végre jobb belátásra.
- Én szóltam előre. – dörmögöm a szerkezethez lépve. Meghúzok egy kart. A bárd elkezd jobbról-balra ingázni, miközben leereszkedik. Elég gyorsan. Ott állok Angela feje mellett és várok. Legényeim a kamerát rendezik. Így egyeztünk meg. Ha meghal, ne őket ítéljék el gyilkosságért. Még oly sokat tehetnek az életben.
A penge már csak centiméterekre van a lány szemeitől.
- Most vagy soha! – kiáltok rá a lányra a szerkezet mellől. Kezemet a kar mellett tartva várok. Ha élni akar, megteszi amire kértem. Ha halni…
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeSzomb. 4 Okt. - 16:58

Nem sokat látok a fickóból, de már maga a hangja földön túli poklot ígér. Félek, már hogyne félnék. Sose kerültem még ilyen helyzetbe és egyetlen fegyveremet sem használhatom hisz felveszik és felhasználják a mutánsok ellen. Nem tehetek mást, mint hogy húzom az időt ameddig csak bírom és megpróbálok kitartani és nem azt mutatni valójában mennyire gyengének is érzem magam. Mert így van, ilyen tehetetlen még talán sose voltam, a szigeten is több mindenre voltam képes, mint így egy asztalhoz kötözve szemben az ördöggel.
-Itt aki hülyét játszik az nem én vagyok. Maga beszél mutánsokról, olyan dolgokról amiknek még a gondolata is csak mese. -Közlöm szárazon bár a hangom kicsit megremeg ennek ellenére. Hallgatnom kell, bármennyire is szeretnék szabadulni mégsem tehetem. Ha ilyen ára van akkor nem.
A nehezebbiket? Kezdek igazán félni és míg a férfi kimegy az ajtón megengedem magamnak, hogy egy könnycsepp lehulljon az arcomon. vagyok olyan szorult helyzetben, hogy a sírás már csak megnyugtat. Egyedül azt remélem, hogyha Blaise megtudja, hogy eltűntem nem egyedül indul a segítségemre.
-Én nem hazudok. - Vágom a képébe, de hamar torkomon akadnak a szavak ahogy meglátom miket hoznak be az emberei. Remegni kezdek és tényleg folyni kezdenek a könnyeim, leakarna fejeztetni? De mit tettem amiért ezt érdemlem? A kamerára már oda se figyelek, mit számít, egy sokkal nagyobb probléma áll előttem amivel nem tudom mihez kezdhetnék.
-Maga tényleg őrült! Nem érti, hogy fogalmam sincs miről beszél? Kérem engedjen el, könyörgöm. - Sírok, most már patakokban folynak a könnyeim és nincs ami gátat szabhatna nekik. A szüleimre gondolok, Blaise-re, annyira fognak hiányozni. A kisöcsémet azonban viszontláthatom, már ha oda kerülök ahol most Ő van.
Vissza az elejére Go down

Paul Shadwell
mutant and proud

Paul Shadwell
ember
I just believe my eyes
Play By : Mitch Pileggi
Hozzászólások száma : 13
Kor : 66



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimePént. 3 Okt. - 15:40

Gyengén világító helyiség. Jobb nem is kell egy vallatáshoz. Persze fekete álruhám is segít elrejtőzni. Nem kell megjegyeznie személyemet. Elég baj, hogy hangom és szemeim látszanak. Egy gyenge kislánynak mindez ijesztő. De ő egy mutáns. Gyengesége csak látszat, illúzió. Amire képes, amiatt emberek halhatnak meg. Tennem kell hát azt, amit megkövetel a haza.
A lány nyugodt hangnemben válaszol. Túljutott az első ijedtségen. De még kéreti magát. Ez nem jó.
- Kérem, ne játssza a hülyét. Azzal megrövidíthet szenvedéseit és fogva tartása idejét. – ismétlem meg magamat újfent A lány persze inkább verbális támadásokkal igyekszik felidegesíteni. Azzal nem fog sikert elérni. Letagadja a mutánsok létét. Felsóhajtva csóválom meg fejemet.
- Sajnálom, hogy a nehezebbik utat választotta. – az ajtó felé fordulok és kimegyek rajta. Utasításokat adok az ott posztoló legényeknek.
Visszatérek a szobába.
- Ritka szavatartó ember vagyok. Az igazság mindenekfelett fontos számomra. Nem szeretem ha a képembe hazudnak. Maga pedig ezt teszi. Elnézném zsenge kora miatt, de a körülmények folytán mégsem tehetek így. – rövid átvezető monológom után megérkeznek segítőim. Az egyikük egy kamerát hozz állvánnyal, amit az asztal lábánál helyezünk el. A másik egy fémállványt, amit rátol az asztalra. A fém rudak majdnem a plafonig érnek. Leereszt egy jól kiélezett fémpengét acéldrótokon. Egyenlőre Angela fejétől egy méterre. Bekapcsolom a kamerát.
- Ez az utolsó esélye. Vagy megmutatja mutáns képességét, vagy leeresztem a bárdot.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 20:26

Lassan ébredezem, de a helyiség amiben tartanak még homályos és néha imbolyog. A kötelék amivel az asztalhoz kötöttek belevág a karomba így meg sem mozdulok nehogy véresre dörzsöljem, az nagyon fájna és hosszú ideig kínlódnék vele. A kikötött kezeim helyzete nem a legkényelmesebb és lassan zsibbadni is kezd. A kérdések cikáznak a fejemben. Miért akarnak bántani? Mit akarnak tőlem? Én nem is csináltam semmit, nem bántottam senkit még csak a képességem se használom csak ritka alkalmanként. A férfi külseje és modora már megijesztett és eleve nem tűnt szimpatikusnak. Látszik rajta, hogy tudja a dolgát és nem az a fajta aki csak úgy elengedne ha megkérem rá. A kezem és a szám remeg, félek, és még csak most jövök rá, hogy mennyire. Persze rögtön kérdezek és aztán fenyegetést is megejtek irányába, de ezek csak üres szavak hisz nem tehetek ellene semmit és talán hosszú ideig nem is fognak keresni. Még ha a keresésemre is indulnak akkor se találnak meg max csak napokkal vagy ha rosszabb hetekkel később. Igazából magamra vagyok utalva és a segítségem egyedül én vagyok, de míg megvagyok kötözve és félek addig se a koncentráció nem fog menni se az, hogy a képességem olyan erővel használhassam, hogy a fickót ártalmatlanítani tudjam.
-Nem tudom miről beszél. - Hangom csendes és nyugodt, ha tiltakoznék, márpedig lenne okom rá akkor biztos, hogy megadnám neki a kellő választ, mellesleg honnan tudjam, hogy nem veszi-e valami éppen a beszélgetésünket?
-Maga teljesen elmeháborodott! - Undorodva ejtem ki a szavakat. Ez a fickó őrült és így még több okom van félni és tartani tőle. Következő szavaira már tényleg nem tudom mit csináljak, elenged, ha használom a képességem...de ha azt felveszik és nyilvánosság elé tárják? Nem buktathatom le Xavier professzort és az iskola növendékeit, nem tehetem. De akkor hogy jutok ki innen? Mit csináljak? Egy biztos, nem fogom használni a képességem, nem tud rávenni, hogy megtegyem még ha....meg is kínoz akkor sem.
-Azt se tudom miről beszél, könyörgöm, hallja magát egyáltalán? Mutánsok? Ez abszurd. - Vetem oda, de a szám enyhén remeg a félelemtől és az izgalomtól egyaránt.
Vissza az elejére Go down

Paul Shadwell
mutant and proud

Paul Shadwell
ember
I just believe my eyes
Play By : Mitch Pileggi
Hozzászólások száma : 13
Kor : 66



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 11:24

Már láttam vallatást. És nem filmben, élőben. Maga Styker kötözött le jelenlétemben mutánsokat és kínozta meg. Mert nem működött közre. És mert ki kellett próbálni a legújabb kínzóeszközöket. Jól fizetett is érte. Volt, hogy azért kínzott meg egy mutánst, hogy az a képességét használja. Sikerrel. Volt kitől eltanulnom a szakmát. Akkor még érzéketlenül néztem végig a történéseket. Nem érdekelt miért csinálja. Csak a pénz, amit fizetett érte. Sok idő telt el azóta. Megváltoztam. Felnyílt a szemem. Ismerem az igazságot, és tenni is akarok érte. Még ha egy lányt kell is hozzá megkínoznom. Sajnálatos, de mutáns. Beszélnie kell. És nem csak nekem.
Felébredt. Persze fél, nem tudja hol van, nekem támad szavaival. Addig jó, míg csak a szavaival. A fiúk odakint állnak az ajtónál. Jól megtermett, izmos csávók. Vipera, sokkoló, korbács, vasököl. Ezek a finomságok vannak náluk. Nálam nincs semmi. Csak a vödör. Nem megölni akarom. Még csak megkínozni sem, ha nem muszáj. Pedig az lesz. Mert amit akarok, önként egy mutáns sem tenné meg.
Megállok az asztal előtt. Szemeim megvetőn emelem a lányra.
- Csak az igazságot. – tőr elő mély tónusú hangom, amit még a maszk is torzít.
- Hogy a mutánsok léteznek. És veszélyesek. – magyarázom meg előbbi kijelentésem. Ha nem gondolatolvasó, akkor szükség is volt rá.
- Helyes! Keressenek csak mutáns barátaid. Őket is elfogjuk fogni. És ti fogjátok megbánni! – fenyegetéseim nem üresek. Arra ügyelek, hogy indulat ne legyen szavaimban. Elég nehéz visszafognom magamat.
- Nem fogtok többé elrejtőzni a nyilvánosság elől! Holnap felvirrad az igazság napja! – emelkedik fel hangerőm.
- Csipkerózsika, így foglak hívni, egy feladatod lesz. Ha az megcsinálod, élve elengedünk. – szavatartó ember voltam mindig is. Alap elvárás egy üzletembertől. Főleg ha újból üzletelni kívánok a delikvenssel. S talán így könnyebben rááll a dologra. Nem kell megkínoznom.
- Csak használd a képességedet.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeSzer. 24 Szept. - 18:24

Nem tudtam mi történik velem és hogy miért teszik ezt. A képességemet nem hívhattam segítségül, mert a félelem teljesen leblokkolta. Próbáltam egy kis résnyi helyet adni neki, hogy előcsalogathassam, de nem sikerült, nem tudtam úgy koncentrálni, hogy az eredmény jól alakuljon. Hiába kapálóztam és sikítottam nem volt eredménye. A szorítás nem, hogy enyhült volna inkább fokozódott. Már éreztem a zsibbadást a karomban és egyre jobban fájt a szorítás. Ekkor érkezett meg egy fickó és egy zsebkendőt nyomott az arcomhoz. Tudom, hogy mi volt benne, és éreztem ahogy egyre jobban kábulok és tompulnak az érzékszerveim. Már a fájdalom is elenyésző volt, a látásom elhomályosult és a hallásom is teljesen felmondta a szolgálatot, összerogytam vélhetőleg a továbbiakra már nem emlékszem.
Fura érzés volt az egész, olyan volt mintha lebegnék, álmodtam, de mégsem, a külvilág azonban teljesen kívül rekedt. Vagy én rekedtem kívül a világból? Ez egy nagyon jó kérdés. Mire újra visszatértem volna a valóságba az első dolog amit megéreztem a hideg fém érintése a bőrömön. Láncok, bilincsben voltam egy fém asztalhoz kötözve. A számon sós ízt éreztem és bár nem tudtam róla, de valószínűleg könnyeket hullattam míg kába voltam. A szememet már csak akkor nyitom ki amikor hideg zuhanyként ér a víz amit rám öntöttek. Prüszkölve nyitom ki a szemem és próbálom felmérni kitől is kaptam az áldást. Egy fickó áll előttem fekete maszkban.
-Mit akar tőlem? - Szegezem neki az ilyenkor szokásos kérdést. Ki maga? Mit akar? Miért csinálja ezt? A szokásos szövegek és sose értettem miért mondja minden áldozat ugyanezt, ennek ellenére én is ebbe a csapdába esek és megkérdezem. Más dolog tudni arról, hogy valakit elrabolhatnak és más dolog át is élni a történéseket.
-Keresni fognak, ezt még nagyon megfogja bánni! - Üres fenyegetések, de jobb ötletem nincs, nem tűnik a fickó épelméjűnek és ha húzom az időt talán hosszabb ideig leszek épségben, bele se merek gondolni mik a tervei velem.
Vissza az elejére Go down

Paul Shadwell
mutant and proud

Paul Shadwell
ember
I just believe my eyes
Play By : Mitch Pileggi
Hozzászólások száma : 13
Kor : 66



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeSzer. 24 Szept. - 13:20

Egy lány. Körülbelül olyan életkorú, mint Dini, a kislányom. Szomorú. De mutáns, egy genetikai selejt. El kell távolítani az emberi társadalomból. Mert veszélyesek. A fertőző beteget is elzárják. Így védik az egészségeseket. Hogy nehogy megfertőzze őket. Egyedül van. Így egyszerűbb.

*Angela Whitmore kiabálása mit sem rémisztette meg a maszkos fickókat, köztük Paul Shadwell-t. Kloroformmal átitatott zsebkendőt nyom a lány szájára, orrára. A hatás pillanatokon belül megtapasztalható. A lányt gyorsan megkötözik, fekete hullazsákot húznak rá, úgy viszik el a parkból.*

- Az akció sikerült. Madárka a kalickában.
- Helyes. Irány a raktár!

Megtörtént. Az első mutánsvadászat. Könnyű volt. Nem erre számítottam. Nem védte magát mutánserejével. Ez szokatlan. Vagy csak még gyenge. Az jó. Könnyebben elfogunk tudni bánni vele. Remélem Dini nem fog megvárni a vacsorával. Ma este nem fogok hazaérni időre.

*Fekete furgon fut be egy elhagyatott raktárépületbe. A gyér megvilágításban maszkos fickók nyüzsögnek. Ketten egy hullazsákot cipelnek, mögöttük meg egy harmadik, Paul Shadwell. A zsákot külön helyiségbe viszik, feltéve egy ágyra. Angela Whitmore édesdeden alszik. Odaláncolják a fémasztalhoz, ami leginkább műtősasztalra hasonlít. A helyiség falai porosak, fent egy lámpa lóg lefele, fényt biztosítva. Csak egy ajtó, más semmi kijárat.  Paul Shadwell egy vödör vízzel tér vissza. Segítői távoznak. Nyakon önti a lányt, és ledobja a vödröt a padlóra.*

Elrabolva Can-stock-photo_csp6588145
*A lány egy fekete ruhás, arcát eltakaró egyént pillanthat meg.*

- Ébresztő, Csipkerózsika!
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeCsüt. 18 Szept. - 20:29

Magamat átölelve ringatóztam a padon. A gondolataim őrvénye teljesen magával ragadt. Képes leszek valaha is túllépni a szigeten történteken? Sikerülni fog elfelejteni a sok rosszat és szenvedést? Sokkal könnyebb lett volna, ha Blaise ott lett volna velem. Olyannyira egyedül éreztem magam a képességem nélkül és Ő nélküle.  Nem gondoltam volna, hogy bármi is hiányozhat a birtokról, de Ő hiányzott és még a szoba is, a kert is és minden hatalmas hiányérzetet keltett bennem. Az, hogy itt vagyok New York-ban nem hozta meg a kívánt hatást. Azt hittem ha eljövök a birtokról akkor sikerül egy időre kivernem a fejemből  a szigetet. De nem hogy jobb lenne, egyre többet gondolok azokkal az eseményekkel és borzalmakkal.
A szél lassan pergette a leveleket és figyeltem néma táncukat. Egy kisgyerek nyafogott és édesanyja kezét rángatta. Ez mind messze volt tőlem, távol, alig látszódtak a jelenetek, csak néhol a fák árnyékából bukkant elő egy-egy kép kocka, a gyermek és az édesanya beszélgetését se hallottam csak eltudtam képzelni a jelenetet. A szél hangosabban kezdett süvölteni, a levelek kis forgószélben repkedtek. A sípoló hang amit a szél adott ki minden apróbb zajt elnyomott. A mókusok elbújtak vackaikba és az eső is hamarosan megérkezik, nem vagyok biztos benne, de mégis tudom. Összehúztam magamon a pulóverem, de nem mozdultam, egyszerűen ültem ott és vártam az esőt. Ekkor egyszerre több dolog is történt. Egy varjú rikoltozni kezdett mire felemeltem a fejem és az ágra néztem, aztán már csak azt láttam, hogy maszkos pasasok tartanak felém és satuba rakják a karomat. Sikoltani akartam, de hang nem jött ki a torkomon a képességemet nem tudtam segítségül hívni hisz ahhoz koncentrálnom kellene ami most nem megy, nem csak a maszkosok miatt, de a gondolataim sem hagyják, hogy használhassam. Féltem és nem tudtam, hogyan és miért történik mindez.
-Eresszenek! - Kiabáltam rájuk magamat is meglepő hangerővel.
Vissza az elejére Go down

Paul Shadwell
mutant and proud

Paul Shadwell
ember
I just believe my eyes
Play By : Mitch Pileggi
Hozzászólások száma : 13
Kor : 66



TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitimeVas. 14 Szept. - 23:00

A tett halál az okoskodás. Jól megtanultam ezt az elvet. A tettek embere vagyok. Mindig is az voltam. Így neveltek. Így nevelném lányomat. Ha engedné. Nehéz esett. Ahogy az apja is volt fiatal korában. A kor körülményei megkövetelték. Ahogy ma is megkövetelik. A háború nem ért véget. Az eszmék harca ma is tart. Emberek halnak meg emberfeletti erővel bírók miatt. Sok ilyen esettről tudunk. Látszólag megmagyarázhatatlanok. Mi ismerjük az igazságot. Szervezetünk az Emberpárti klub célja egyértelmű: megvédeni az emberiséget a mutáns korcsoktól. Nem vagyunk sokan. Nem hisznek nekünk. Bizonyítanunk kell állításainkat. Hogy hogyan tehetjük meg azt? El kell fognunk egy mutáns és kamerára felvenni, mennyire veszélyes. A legtöbb ember csak a szemének hisz. Amit lát, azt fogadja el valóságosnak. Ezért kell bizonyítékot szereznünk. Kémeink mindenütt ott vannak. És figyelnek. Bárkire, aki gyanús. És követik. Kézi rádión tartjuk a kapcsolatot. Eddig még nem volt lehetőségünk elkapni egyet is. De ma nekünk kedvez a szerencse.

- Madárka a fészekben, madárka a fészekben. Vége.
- Rendben. Akció indul!

*Angela Whitmore nem sokáig élvezhette a csendet és a nyugalmat. Fekete maszkot viselő férfiak rohanják le és próbálják lefogni és elvonszolni.*
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva   Elrabolva Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elrabolva
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Elrabolva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-