we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Katarina & Freja Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Katarina & Freja Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Katarina & Freja Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Katarina & Freja Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Katarina & Freja Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Katarina & Freja Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Katarina & Freja Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Katarina & Freja Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Katarina & Freja Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Katarina & Freja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Freja Stark
mutant and proud

Freja Stark
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Blunt
Hozzászólások száma : 71
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Katarina & Freja   Katarina & Freja Icon_minitimeKedd 30 Szept. - 22:10

Nem lehetek valami bizalomgerjesztő a revolverrel. Persze értem, hogy fél és esze ágában sincs elém állni mikor fenyegető a test állásom és egy igen veszélyes kibiztosított fegyverrel vagyok felszerelve. Ám az én részemről ez mégis csak elfogadható tekintve, hogy ez az én birtokom és elvileg kerítéssel van körülvéve mégis itt találok rá a lányra a házzal szembeni fa mögött. A kopogás is az ajtómon hangzott fel tehát birtokháborítást is elkövetett, a fegyver csak egyfajta megfélemlítésre van nálam, de tény, hogy bármikor képes vagyok használni. Ám nem igazán a fegyverek azok amikre többjében támaszkodom. Tanultam harcművészetet, a volt férjem kommandósai, katonái ellen a legbiztosabb, ha tökre pontosan eltudom találni őket. Azért fegyver engedélyem is van...bár nem minden eddig használt fegyverhez volt meg a piciny papíros. Kicsit elkalandozok, mennyire más volt minden mikor még csak az a lány voltam aki csak szeretetre és elfogadásra vágyott. Anyámtól is csak azt vártam, hogy ne mindig engem hibáztasson azért, mert elszúrta az életét. A férjemtől se vártam többet, mint figyelmet és, hogy biztonságot nyújtson. Sehol nem kaptam meg semmit. Csak fájdalom volt a jussom bárhová is sodort az út. Egyedüli fény az életemben a kislányom, bár a sors vagy az aki irányít minket, nem szán a számomra túl boldog jövőt.
-Nem foglak bántani. Szóval lekésted a buszt. - Eszembe jut, hogy nem is messze innen van egy turista útvonal ahol előszeretettel kirándulnak az emberek. Így már természetesen érthető, hogy a lányra a birtokon akadt rá, hisz a buszmegálló és az turista útvonal szinte teljesen a birtok mellett helyezkedik el.
A lány előmerészkedett, de takarta a szemét, talán megsérült? Vagy talán a sötétet nem bírja a szeme? Ám még mielőtt megkérdezhettem volna vad ugatás és egy kiáltás törte meg az éjszaka csendjét. A lány elkapta kezét a szeme elől és megpillantottam a világító szempárt. Nem volt időm ezzel törődni és én is a kutyák után indultam elővéve a fegyverem, valaki bajban van vagy lesz nem sokára még jól jöhet a revolver. Az egész birtokot úgy ismerem, mint a tenyeremet így könnyen eligazodom. Remélem nem történt komoly baj. A kutyák csaholása visszhangzik a z erdőben. Egy pillanatra megállok és próbálom beazonosítani a helyet ahol a fiú lehet. Amint ez megtörtént rohanni kezdtem az erdőbe.
Vissza az elejére Go down

Katarina Jamison
mutant and proud

Katarina Jamison
független
loneliness is a gun
Play By : Katarzyna Daedra
Hozzászólások száma : 4
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Katarina & Freja   Katarina & Freja Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 19:47



Katarina &Freja

 Fegyverrel rendelkezett és ha elteszi hanem, attól még ott van neki és minden rossz szavamnál, mozgásomnál használhatja különösebb kérelem nélkül. Muszáj lesz odafigyelnem magamra és különösen a szememre, ha végignézek magamon akkor a ruhámon már látszik a piszok és a kosz, mivel nem terveztem egész éjjel kint lenni az erdőben. Az ennivalóm is elfogyott már és nem érzem magamat túlságosan a helyzet magaslatán.Ha meglátja a szemeimet, biztosra vélem, hogy a fegyveréért nyúl és elkezdhetek egy több perces magyarázkodást. Meg is tenném mert joga van tudni ha már látta, de a titkaim része a szemem is és nem akarom minden idegen orrára kötni.
Próbált beszélni hozzám és megnyugtatni amit értékelek is de sajnos nálam többről van szó. Eleve félek a sötétben és most még a szemem is bajba tud sodorni minden másodpercben...jelen pillanatban azt sem tudom, hogy merre mozgassam a fejem, hogy a szemem takarásban maradjon. Enyhén hátrálásra késztetett a közeledése és különösen az, hogy ő kezdett el hozzám közeledni és nem tudtam én rávenni magamat a dologra. Még mindig a fa mögött bujkáltam de a lábaim egyre gyengébbek voltak mert eleve feszített izmokkal támasztottam a fát.
Nem fértek ki a számon szavaim, pedig jóváhagytam volna a lány szavait, hogy ezzel se húzzam az agyát. Egyre kevesebb volt köztem és közte a távolság és egyre jobban féltem a helyzettől. A szemeimen persze ez meglátszott mert csak az ő tekintetének volt sötét, én már annyira pánikban voltam, hogy egy sivatagi reggelhez lehetne hasonlítani a látásom. Persze ez nagyon jó dolog csak az a baj, hogy a színe is változik a szememnek és még a színnek az erőssége is. Pupillám körül szürke és a külső rész pedig hófehér, ilyen szemekkel nem igazán szeretnék mutatkozni.
Azt kérte, hogy bújjak elő és mutassam meg magamat, eszembe se jutna ez a cselekedet egyébként de most kénytelen vagyok eleget tenni neki. Ha nem teszem meg, akkor tuti felidegesítem és erősebb szavakkal, lépésekkel jön felém. Én sem örülnék neki, ha a lakásom előtt valaki bújna és háborgatna az éjszaka közepén. Lassú léptekkel kiténferegtem a fa mögül és jobb kezem tenyerével takartam a szemeim. Ujjaim résen lestem ki, hogy nem e megyek neki egy másik fának, vagy a nőnek. Pár lépés után megálltam előtte és a másik kezemmel keresve valami biztos pontot kezdtem el beszélni.
-Ne bánts kérlek, nem akartalak zavarni hidd el. Egy túrán vettem részt és lekéstem a buszt, ami vissza vitt volna. Azóta bolyongok az erdőben. - Próbáltam magyarázni a helyzetemet de nem mondtam el, hogy nem én kopogtattam hanem az engem kereső srác. Így is rövidesen nagy bajba fogok kerülni a szemeim miatt és nem akarok ezzel tetézni. Lábaimmal végre sikerült egy határozott állást felvennem és másik kezemmel végre sikerült megtámaszkodom a legközelebbi fa törzsén. Még mindig szemeimet takartam de reflexszerűen elkaptam arcomról, mikor egy ordibálást hallottam a távolból. Odafordítottam fehéren világító szemeim az ordítás felé és láttam pár kutyát elrohanni több irányba. Lebuktam a szemeimmel de jelen pillanatban csak a srácra tudtam gondolni, mi van akkor ha pont ő ordított. Vissza se néztem a nőre csak elkezdtem futni az ordítás irányába. Minden bizonnyal látta a szemeimet de ráér később lelőni érte.





Vissza az elejére Go down

Freja Stark
mutant and proud

Freja Stark
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Blunt
Hozzászólások száma : 71
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Katarina & Freja   Katarina & Freja Icon_minitimeHétf. 29 Szept. - 18:58

Talán túlreagálom a dolgokat. Minden apróbb gyanús dologra felkészülten várok. Sajnos bennem van mióta csak tudom, hogy a volt férjem mutánsokon kísérletezik, lévén, hogy én is az volnék ezért résen vagyok és bármi gyanúsat vagy veszélyeset észlelek a közelemben azonnal reagálok rá és nem mindig olyan nyugodtan, mint ahogyan azt kezelni kellene. Jelen pillanatban is fegyvert szorongatok a kezemben és kiver a víz, szívem hevesen ver és az adrenalin átjárja a testem. Lassan lenyugszom, érzem ahogy a pullzusom lassan visszaáll a megfelelő ritmusba. A fegyvert már nem szorongatom olyan hevesen. Az árnyak nem mozognak, egyedül a fa lombkoronájának kivetítése mozog ahogy a szél a leveleket fújja. Sarkon fordulok és a ház hívogató sötétje felé igyekszem mikor meghallok egy hangot és pontosan mögülem, a nagy fa rejt valakit. Azzal a lendülettel, hogy meghallottam a hangot megfordulok és a fa felé emelem a pisztolyt. Nem vagyok ideges, nem félek és nem is hiszem, hogy kellene.
-Rendben, elteszem a fegyvert, jó? - Fogtam és a fegyvertokba tettem a revolverem majd feltett kézzel, hogy jelezzem fegyvertelen vagyok közelebb léptem. - Most odamegyek, jó? Nem foglak bántani. - A hangom biztatóan cseng. Eszem ágában sincs bántani ha okom nincs rá. A revolver ugyan itt lapul az oldalamon, de míg nem ad rá okot addig ott is marad.
-Ha gondolod nyugodtan előbújhatsz, nem foglak bántani, esküszöm. A fegyver csak óvintézkedés volt, azt hittem tolvajok vagy hasonlók. - Lassan leeresztettem a kezem és próbáltam a legnyugodtabb, lazább pózt fel venni, hogy véletlenül se sugalljam azt, hogy esetleg megtámadnám.
-Kik hagytak itt? - Próbálok meg beszélgetést kezdeményezni, a hallgatás sosem jó megoldás. Kezdek kíváncsi lenne arra, hogy ki ez a lány, mert természetesen az, ezt a hangjából már leszűrtem. És itt a senki földjén ugyan ki hagyta volna? Rengeteg vak folt van abban amit eddig mondott és kezdek tényleg felcsigázott lenni. Meg hát ha barát vagy ellenség, mindkettőt csak akkor tudom megállapítani ha szóba tudunk elegyedni úgy komolyabban.
Vissza az elejére Go down

Katarina Jamison
mutant and proud

Katarina Jamison
független
loneliness is a gun
Play By : Katarzyna Daedra
Hozzászólások száma : 4
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: Katarina & Freja   Katarina & Freja Icon_minitimeVas. 28 Szept. - 19:19



Katarina &Freja

Elhatároztam magamban, hogy élvezem kicsit az életemet és elmegyek valami újat felfedezni. Egy hirdetésben olvastam egy túráról, ami a természet lágy ölén bonyolódna le. Nem vettem fel olyan nagyon csillogós és divatos ruhát, bár nem mintha rendelkeznék ilyenekkel. Felhívtam a szüleimet, hogy a ma esti beszélgetés telefonon elfog maradni mert programot találtam magamnak. Csupán egy farmert és egy kék toppot öltöttem magamra a fehérneműmre és kiléptem a lakásom ajtaján. Természetesen egy kisebb válltáskában csomagoltam magamnak ennivalót és már igyekeztem is ki a hirdetésben szereplő találkozóhelyre. Nem féltem a sötéttől mert addigra már a visszaút volt tervezve. Útközben vettem még magamnak innivalót és még időben kiértem a megbeszélt helyre. - Szia, itt kell találkozni a túrára? - Kérdeztem egy fiatalembertől, aki ott álldogált és mertem remélni, hogy ő is a buszra vár. Tipikus felöltözése volt, farmernadrág, egy póló és farmerkabát semmi extra. - Nem, két lépéssel arrébb, hiszen már nem vagy benne a megálló hatókörébe. - Felelte nevetve a srác és én pedig fogtam a poént, hiszen szeretek nevetni. Lepődött arccal léptem odébb két lépést és pont az oszlop mellé álltam.- Itt jó lesz ? - Kérdeztem nevetve már csak a kontra kedvéért is. Szintén jó kedvvel nyugtázta a srác a kérdésemet és a beszélgetést elkezdő benyomás jól indult el kettőnk között. Fél órán belül elég sokan érkeztek még meg de hamar kialakult egy normális beszélgető viszony közöttünk. A busz megérkezett és a társalgás folytatása érdekében az a srác mellél ültem, akivel az elején kezdtem el. Nem mondom rá, hogy rosszul néz ki, egészen kellemes társaság volt számomra és jól esett az, hogy végre probléma mentesen tudtam beszélni valakivel. Egy órás út volt amire odaértünk de még nem mondhatom rá, hogy hú ha de természetbéli hangulat kapott volna el. Viszont nagyon jó érzés volt gyalogolni a földúton és a fák között. Az ember ilyenkor egy kicsikét kiszakadhat a hétköznapjaiból és végre nem azzal kell törődnie, hogy milyen szívatás éri a munkában és éppen ki akar neki rosszat. Kellemes, nővényi illatok simogatták orromat és szép, egészséges virágok szegélyezték a földutat, ahol mendegéltünk. Eljött a pihenő ideje és különösen jó pont volt bennem, hogy nem egy helyi tákolmányba ültünk be, hanem a természetben keresett magának mindenki helyet. Jól esett a srác társasága, még ha fiatalabb is nálam de ha nagyon női szemmel akarnám leírni...akkor bizonyára elkezdett pedálozni értem. Nem kell mindent ilyen szőrén venni, szóval beszélgető partnernek tökéletes volt. - Na és tudod e azt, hogy téged mi tesz különlegessé ? - Tette fel kérdését a srác és bármit tudtam volna mondani, hiszen minden ember különleges valamiben de a képességem azonnal az eszembe jutott. Meglepődött állapotomban félrenyeltem és elkezdtem köhögni. Természetesen ez a srácot is meglepte és nem értette a reakciómat. - Csupán...átlagos vagyok, biztos van bennem különleges. - Tereltem a témát ezzel a mondattal és azonnal magam elé néztem és ettem tovább amit hoztam magammal. Pár perc múlva továbbment a túra és hamarosan elkövetkezett az este, beborult az ég és eltakarta a napot, igazából még nem sötétedett de az esőfelhők nagyon sűrűek voltak és nem igazán lehetett eldönteni, hogy most sötétedik, vagy esni fog. Legalábbis a mi térségünk felett eléggé esőre állt a helyzet, társaság volt körülöttem, főleg a srác mellettem és ha most beindul a képességem, tuti megijed mindenki tőlem. Elkezdtem nyugtalankodni és kissé sietve menni a visszaúton. A túravezető állított meg minket és egy barlang volt előttünk. Azt mondta, hogyha itt átmegyünk, akkor csak pár percre van a busz. Eléggé sötét volt a barlang és nem kockáztattam meg a dolgot. Én a másik, hosszabbik úton mentem mentegetőzve azzal, hogy félek a sötétben de eltalálok a buszig. Figyelmeztettek, hogy nem várnak rám mert nem tehetik meg...ilyet se hallottam még. Persze, hogy nem tudtam visszaérni időben a buszhoz és csak a haladását láttam a távolból. Besötétedett végleg, a szemem képessége előjött és hamar elért az a dolog, amitől tartottam. Idegen helyen voltam, sötét volt, sehol egy lélek...nagyon féltem és elkezdtem a város fele hevesen gyalogolni, de nem az út mellett mert ha meglát egy vezető ilyen szemekkel...talán el is gázol. Bolyongtam hát a tisztásokon és az út melletti fás részeken, mígnem találtam egy telket.  Tuti, hogy élnek itt mert túl jól van karbantartva a ház is. A szemem szinte világított a sötétben, olyan aktív volt a képességem, mégsem mehetek oda ilyen szemekkel. Csak azt tudom tenni, hogy odamegyek, bekopogok és a kiszűrődő fény hátha megnyugtatja kicsikét a szemem. Épp indultam volna az ajtóhoz, mikor egy másik személy került a látásom területébe. A srác a buszról...itt maradt és gondolom engem keres, bekopogott az ajtón de neszt hallott és én is. Igaz én egy fa mögött bújtam és úgy hallottam meg a neszt a hátam mögötti részről. Nem láttam semmit, hiába fordultam meg...nem volt ott semmi. A srác megijedhetett mert továbbment az útján, legalábbis heves léptekkel ment tovább. Az ajtót kinyitották és egy nő állt kint, kezében fegyverrel. Most már fix, hogy nem megyek oda, vagy ha mégis akkor majd ha a szemem kicsit lehiggadt.
Nem tudom...ha most becsukja az ajtót, nem nyitja ki többet és hasztalan az egész eddigi erőfeszítésem, muszáj, hogy hozzászóljak. Elrejtettem az arcom a fa mögé és úgy nyitottam beszédre ajkaim. - Helo ömmm, ne haragudj de eltévedtem. - Habogtam neki valamit, nem nehéz kiszúrni a hangom fészkét, mert a legközelebbi fa mögé bújtam el. Ha elkezd felém jönni, akkor meghallom a lépteit és továbbmentegetőzök. - Kérlek ne bánts, nem akarok bajt. Itt hagytak, ne gyere túl közel, félek attól ami a kezedben van. -




Vissza az elejére Go down

Freja Stark
mutant and proud

Freja Stark
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Blunt
Hozzászólások száma : 71
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Katarina & Freja   Katarina & Freja Icon_minitimeVas. 28 Szept. - 15:07

Estébe borult az idő. A nap lenyugodott már és magával ragadta az aranyszíneit is. Csak a sötét égbolt maradt hátra milliónyi apró lámpásával, a csillagokkal. Az eget nézve gondoltam arra, hogy egy évvel ezelőtt még ezen a kis tanyán üldögéltem hétvégenként a kislányommal, csak a hétvégék voltak a szép napok, olyankor a férjem "üzleti úton" volt és kijöhettünk ide a kislányommal kicsit élvezni a naplementéket, a friss fű illatát és az egyszerűséget. Mióta a férjem elrabolta magával a kicsikémet most vagyok először idekint, egyedül és magányosan. De mégis olyan szép emlékeket hoz ez a hely magával. Itt tette meg Léna az első lépéseit és ezt a kis tanyát az örökségemből vettem, kötődöm hozzá. A hintaszékben lassan ringattam magam és a tücskök ciripelését hallgattam. A csend már-már fojtogatóan hat, egyedül a kis zenész bogarak adnak némi hangot a kihalt pusztaságban. Nincsenek itt állatok, növény sincs termesztve, egyedül ez a kis föld van bevetetlenül és ez a tanyaház ami belülről talán már modernebb, mint kellene. Felálltam a hintaszékből, mert a csípős szél már a karomat marta és a lámpát leoltva beléptem a kis házba. Odabent a kandalló melege meghitt környezetet varázsolt ám mégis úgy éreztem ez nem az a fajta meghittség amire vágyom. A lányom nélkül ez a hely is csak egy egyszerű hely, nincs benne a sok nevetés, öröm, mint eddig volt.
Ledőltem az ágyra és behunytam a szemem ám ekkor hallottam meg a kopogást. Csak egy egyszerű hanggal kezdődött, de aztán újabb zajok kísérték. A revolveremet előszedtem az ágy alól és az ablakhoz léptem. A függönyt résnyire elhúzva néztem ki a sötét éjszakába. Egy árny mozgolódott a szemközti fánál, de nem tudtam kivenni, hogy ember vagy állat-e a kinti betolakodó. Nem félek, számtalan veszélyes helyzetet éltem át és egy ilyen esti kis akció még nem fog megijeszteni. Az ajtót halkan nyitottam ki és kiléptem a hűvös fűre, fegyveremet magam előtt tartottam, rutinosan használok pisztolyokat és gépfegyvereket is, az elsütése nem okoz nehézségeket, de azért nem lenne rossz, ha nem kellene ma lelőnöm senkit, mert rám támad. Ezúttal hiába néztem körbe, semmit nem láttam ami gyanús volna még ha egy kicsit is. Lassan az oldalamhoz ejtettem a fegyvert, de azért testem megfeszült, ugrásra vagy vetődésre készen, ha meglepnének. Az egyetlen gyanús elem csupán az volt, hogy a tücskök elhallgattak. A kis dalnokok abbahagyták koncertjüket. A szél játéka csapott egy kis zajt ahogy a fa leveleit mozgatta. Nem mozdultam a helyemről és a fegyvert bár leengedtem a testem mellé még mindig erősen markoltam, hogyha kell azonnal lőni tudjak.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Katarina & Freja   Katarina & Freja Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katarina & Freja
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katarina Jamison
» Freja Stark
» Freja & Samuel
» Dirk & Freja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Közel s távol-