we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Lily&Mark Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Lily&Mark Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Lily&Mark Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Lily&Mark Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Lily&Mark Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Lily&Mark Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Lily&Mark Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Lily&Mark Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Lily&Mark Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lily&Mark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimeSzomb. 10 Jan. - 22:27


Lily& Mark


- Nem néztem volna ki belőled, hogy ilyen bevállalós vagy meg tudod milyenek vagyunk mi srácok! - kacsintottam vissza rá. Ő kicsit másképp gondolkodik, de ez nem is probléma, mert ezt teszi őt olyan különlegessé és kislányossá, nem mindig azokra bukik az ember aki érett. Én jobban szeretem az aranyos, kedves és kicsit kislányos csajokat. Van bennük valami olyan kisugárzás ami megfog. Az pedig, hogy néha átváltoznak vadóccá semmihez sem fogható, az ember képes egy-egy helyzethez megfelelően megváltoztatni a jellemét vagy beszédét. Érdekes dolog ez az biztos.
-Én is! -válaszoltam kurtán, abban a pillanatban semmi és senki sem volt fontos csak az, hogy együtt vagyunk és jól érezzük magunk.-Megvívok érted ha úgy van, de azt sem akarom, hogy tönkre tegyek itt köztetek valamit.
Fogalmam sem volt róla, hogy már foglalt volt, eddig soha nem is mesélt erről. Kicsit ez elbizonytalanodott, mivel másé volt a szíve, ezért úgy gondoltam lassacskán letehetek róla, mert mi értelme lenne a kapcsolatát tönkre vágni, ez nem vall rám, nem mondom azt, hogy nem küzdnék érte, de hát így más a helyzet. Ilyenkor sokszor át tud formálódni a véleményem valamiről.
Lassan elhúztam a kezem tőle és el is felejtettem a pár perccel ezelőtt történteket, felpattantam készen arra, hogy igyak még pár kört, nem lerészegedni akartam, csak kívántam az alkoholt, valamiféle vigaszt nyújtott számomra.
-Tudod mit! Felejtsük el ezt az egészet! Most ha megbocsátasz elmegyek még italért.-feleltem egyszerűen és elsiettem a pult irányába. Kértem még 2 whisky-t az egyiket helyben lehúztam a másikkal pedig visszamentem az asztalhoz. Leültem még kicsit és elbambulva kortyolgattam. Elgondolkoztam a dolgokon. Kezdtem már érezni a pia hatását. Jobb kedvem lett, szédelegtem, de nem brutálisan, pont, hogy inkább jó érzés volt.
-Megyünk táncolni?-kérdeztem Lily-t aki remélhetőleg nem sértődött meg, hogy huzamosabb ideig csendben élvezte a társaságom.
Vissza az elejére Go down

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimeKedd 6 Jan. - 17:53





Mark & Lily



Nem jártam még soha ilyen helyen, ez az első alkalom, és csak úgy kapkodom a fejemet a sok új ingerre. Annyira mosolynak rám, furcsák az illatok, és az ízek is, ez a Mark tényleg valami jó fej srác lehet, ha ide hozott. Teljesen más, mint ahova eddig jártam, de tényleg. Olykor hátradobom szőke tincseimet, ahogyan a többiektől látom, ezen páran igencsak felkapják a fejüket. Jó érzés így lenyűgözni őket, hatalmasakat vigyorgok ezen.
- Beindított? Ezt hogy érted? – Kacsintok vissza, mert nem veszem a lapot, úgy gondolom, hogy jobb kedve van attól, ahogyan táncoltam vele. Végülis ő is nagyon szépen mozgott, csak úgy néztem, hogy nagyjából érdekesebben rázta, mint bárki a bulihelyen. Teljesen mások ezek a táncok, mint amiket a mesékben láttam, de sebaj, ez a mese végülis rólam szól.
- Oh, hát aranyos vagy, nem is tudom, hogy ennyire odavagy értem. Én is nagyon jól érzem magam veled. – Felelem szintén mosolyogva, s ha azt akarná, hogy mondjuk adjak egy puszit, bátran megtenném, de az már feltűnik, hogy a kezemet simogatja. Olyan kedves velem, ám Daryl megmondta, hogy nem szabad mindkettőt ugyanúgy kezelnem. Ethan meg azt, hogy csak egy párunk lehet. Akkor az ő, és nem Mark, ugye? Fúha, ez nagyon zavaros. Bár ahogyan az előbb láttam, az egyik lány puszizkodott egy sráccal, aztán meg egy másikkal. Csak engem tilt ettől Ethan? Közben Mark kicseréli az italomat, majd egy másik szörpféleségről kérdez, amit szintén nem ismerek, így csak megvonom a vállamat.
- De ugye tudod Mark, hogy nekem már van egy lovagom? Ha tetszem, akkor vívj meg vele értem, vagy ilyesmi. – Kuncogok, és most már a sima kólát iszogatom.
Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimeSzomb. 27 Dec. - 22:43


Lily& Mark


Ahova vittem elvittem Lily-t, nem lehet valami népszerűtlen hely, hiszen ezerrel önzönlöttek be az emberek a szórakozóhelyre. Voltam már egy-két helyen ami jó  volt, de ez is nagyon megtetszett, ezért úgy határoztam, hogy ide visszajövők a haverjaimmal az biztos. az italok se drágák és még a zene is jó plusz sok jó csaj is volt, de egyenlőre inkább másra koncentráltam.
- Nem! Jó voltál te is, nem lehetsz olyan mint a többiek, mindenkinek meg van az egyedi mozgása. A tiéd sokkal jobban beindított... - kacsintottam rá aztán gyorsan el is ugrottam venni egy kis frissítőt, majd gyorsan vissza is tértem Lily-hez. Elkezdtem kortyolgatni az italomat, pont úgy volt ahogyan szeretem, szóval semmi kifogást nem találtam benne. aztán pár perc múlva úgy voltam, hogy lehúztam, ebből is nyertem egy kis bátorságot is.
-Az is, de nekem az egész lényed tetszik. A mosolyod, a szemed, a stílusod, az alakod és sorolhatnám még naphosszat-mondtam miközben mélyen  a szemébe néztem, onnan pedig az arcára vándorolt a tekintetem ami kissé piros volt. Miközben a kóláját iszogatta néha fura arcot vágott. Talán nem belekevertek valamit? jutott egyből eszembe. Gyorsan elvettem a poharát közben a kezén nyugtattam még mindig az ujjam és simogattam. Beleszagoltam a pohárba és a whisky finom aromája csaptam meg az orrom, biztos eltévesztették a rendelést.
-Összekavartak valamit. Hozzak valamit helyette vagy valami könnyedebb italt például cherry-t?-kérdeztem Lily-t, ugyanis én is akartam venni még valami piát magamnak, elvégre szórakozni mentünk.


A hozzászólást Mark Townsend összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 10 Jan. - 21:55-kor.
Vissza az elejére Go down

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimeSzomb. 20 Dec. - 16:51





Mark & Lily



Nem gondolnám éppen erotikus táncnak, éppenséggel csak lemásolom azt, amit másoktól látok. Végülis az a cél, hogy beilleszkedjek, és ne mindig felhívjam magamra a figyelmet. A szárnyakat ugyan nem látják, de a belőlem áradó pulzálás, és a nyilvánvaló butaságaim azért eléggé kívülállóként tüntetnek fel. Mark pedig nagyon kedves fiú, jól érzem magam vele, örülök, hogy elhozott, azon már régen túlléptem, hogy miért csak ketten jöttünk, a többieknek biztosan más dolga akadt, és így is teljesen jól tudjuk magunkat érezni.
- Köszi, annyi mesét láttam már, de az a lány sokkal ügyesebb...! – Mutatok egy nálam idősebb, nagyobb cickós csajszi felé, akiért a pasi majd megőrül, úgy riszálja a csípőjét. Ennyire biztosan nem tudnám, meg vékony is vagyok, hogy ilyen telt idomaim legyenek. Inkább lecsüccsenek, amíg Mark meghozza az üdcsiket. Körbenézek, és az asztalon talált mogyorót dobálgatom a számba, ahogyan a parkett ördögeit figyelem.  A srác nem időzik sokáig, pedig tudnám még nézni azokat, akik ilyen gyakorlottnak tűnnek. Nekem is többet kéne ide járnom, mert élveztem minden lépését, már csak az a kérdés, hogy Mark elhozna-e ismét. Hacsak nem csinálok valami butaságot, biztosan! Magam elé kapom a poharamat, és jó nagyot beleiszom. Észre sem veszem, hogy a kólával együtt valami más is vegyül benne. Ittam már whiskeyt, de azt magában, és nagyon nem ízlett, most a kóla elnyomja, csak furcsa mellékízt érzek, és picit vörösödik a fejem, melegem lesz hirtelen. Merthogy talán a srác sem tudja, de lehet, hogy a pultos elértette a rendelést, amikor a srác azzal a másik lánnyal volt elfoglalva, mert mindkét ital whiskey-s kóla, az enyém sem csak kóla. Ismét beleiszom, legyűrva a mellékízt, de egyre szomjasabbnak érzem magam, ahogyan törölgetem a számat, mintha mellette meg kitágulnának az érzékeim, egyre vidámabbnak érzem magam, holott eleve fel vagyok pörögve. Még jól is esik, hogy simogatja a kezemet, naná, hogy nem húzom el. – Oh, de cuki tőle... A hajam tetszik ugye? Valahogy mindenki ezt mondja. – Kérdezem széles mosollyal, mert hihetetlenül aranyosnak tartom, amit mondott.
Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimeHétf. 8 Dec. - 17:26


Lily & Mark


Lily hirtelen stílus váltása nagyon megdöbbentett, de tetszett is a dolog, hiszen nagyon merészen váltott egy kicsit erotikusabb tánc felé. Láttam már ennél durvábban is táncolni, embereket, bár a részletekbe nem mennék bele. Szóval a lényeg, hogy tetszett, hogy próbált imponálni nekem Lily, ha egyáltalán ez volt a célja
- Igazi táncosnő vagy! Van benned tehetség -kacsintottam rá, majd mentem is az italokért. A pultnál nem kellet sokat várakozni, ami meglepő volt, de történt ennél váratlanabb is amikor egy csaj csak úgy köszönt és egyszerűen közölte velem, hogy arról tenni fog, hogy később találkozzunk. Ez aztán a furi!!!
Amikor lehuppantam vele szembe örömmel figyeltem ahogy gyorsan issza a kóláját. A tánctól valószínűleg lég rendesen kiszáradhatott, ahogy én is, ezért az italomat én is elkezdtem iszogatni. A whisky-t annak ellenére, hogy kólával volt vegyítve mégis elég rendesen éreztem, bár ez nem is volt olyan nagy baj, hiszen ha elnyomja a kóla akkor feleslegesen issza az ember plusz hamarabb belehet tőle rúgni, ami nem volt célom.
-Nem még nem voltam itt. New York-ban azért már jártam több klubba is. Nem, dehogy. Ez éppenséggel azért van, mert nagyon szép vagy.-válaszoltam neki miközben a kezét megfogtam és a hüvelykujjammal simogattam.-Az az igazság Lily, hogy nagyon rendes lány vagy..... és tetszel nekem....
Nem bírtam már tovább magamban tartani, ezt a pillanatot tartottam a legalkalmasabbnak.
Vissza az elejére Go down

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimeSzer. 3 Dec. - 19:04





Mark & Lily



Észreveszem magamon Mark pillantását, kedvesen mosolygok, és csak ingatom a fejemet, látom én az aggódást, egyértelmű, hogy mostanság mindenki engem akar megvédeni, lassan elfogadhatnák már, hogy nagy kislány vagy, még a cipőmet is egyedül kötöm be. Jó, ez nem igaz, végtelenül hálás vagyok én bárkinek, aki törődik velem, csak éppen nem értem, hogy miért tekint rám Mark is, hogy bárki bántana engem? Tudom, fel kéne egyszer nőnöm, és nem nagy hangon rácsodálkozni arra, hogy milyen cuki bőrdzsekije van a nagydarab fekete srácnak, aki az ajtónál terelget be minket, de hát ha tényleg az, akkor mit csináljak? A srác meg elámult egy pillanatra, aztán joviális mosollyal rázta a fejét, és betudta annak hogy szimplán dinka vagyok. A zene ütemére már rázom a fejemet, nagyon tetszik, bár köze nincsen a dizni mesék hangulatához, ez inkább valami alap taktus, amely csak ismétlődik, ismétlődik, és máris belemászott a fülembe. Táncikálunk egy darabig, nem is tudom, hogyan érdemes rázni, így csak mozgok ahogyan gondolom, meg más lányoktól látom. Egy olyat is látok, ami nagyon tetszik a fiúknak, hogy a lány a fiú háta mögé riszál, és átfogja a hasát, kidobja a fenekét, mintha... ő lenne a fiú? De jól néz ki, de tényleg... Én is előadom ezt Markkal, de így az arcát nem látom, és csak amikor vége a táncnak, akkor lépek elő mögüle, és kérdezek rá nevetgélve.
- Nagyjából teljesen megsüketültem, szájról meg hadd ne olvassak, de hogy tetszett? – Amint megkaptam a választ, és hogy akkor üljek le, már fordulok is sarkon, és keresem meg a boxot, amit kinéztem magunknak. Egy borostás srác rám emeli a poharát, én látványosan visszainteget, erre elfordul, most mit csináltam rosszul? Nekem még nincs italom, mivel köszönjek? Fene! Végre Mark visszajön, én pedig halál szomjasan vetem rá magamat az üdicsre, nem kell ide szívószál sem, két kézre fogva hörpintem, amitől kissé kólabajszom is lesz, és csak nyaldosom lefelé az ajkamról az ott maradt buborékokat.
 - Gyakran jársz ide? Vagy már kérdeztem? Bocsi-bocsi, de ez olyan jó hely, olyan sokan megnéznek, ugye nem azért, mert elkendődött a szemem alatt? – Csacsogok, észre sem véve, hogy milyen sokat beszélek.
Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimeVas. 30 Nov. - 17:15


Lily & Mark


Miközben vártunk, hogy bejuthassunk észrevettem, hogy Lily izgatottan figyeli a helyet. Talán még nem volt bulizni vagy esetleg csak a helyre volt kíváncsi? És az sem kerülte el a figyelmem, hogy egy csapat fiú igen jól megnézte magának Lily-t. Aztán mielőtt Lily hozzám szólt láttam, hogy beállnak ők is a sorba, ezért igyekeztem Lily-n tartani a szemem és figyelni rá.
- Igen.... - zökkentem vissza a gondolataimból. Féltettem Lily-t főleg az olyan fiúktól akik csak játszadoznak a lányokkal aztán elhajítják maguktól őket és másik után néznek, így megy ez egy darabig az biztos. Nem szeretem az ilyen embereket, mert ők azt elhitetik a másikkal, hogy szeretik és hasonlóak. Én is szoktam kavarni, de én azt meg is mondom egy lánynak ha nem akarok többet, de szerintem azt érzi is az ember, bár nem mindenkinél van így.
Időközben a klubba is megérkeztünk és nem voltak kevesen. A zene szólt, a tömeg nagy része táncolt, míg mások a pultnál álltak vagy leültek egy egy asztalhoz. A hely igazán tetszett. Szolid is volt, de egyben bulis, szóval ha az embernek nem volt kedve táncolni, hanem ismerkedni,beszélgetni arra is teljesen megfelelt.
Élvezte a táncot, aminek örültem, mert én is. aztán amikor már több szám is lement ideje volt kicsit pihenni és inni.
-Ülj csak le!-feleltem aztán oda sétáltam a pulthoz. Ott elég sokan voltak és furakodni nem akartam, ezért megvártam egy lányt amíg kér, majd odaálltam mellé. A pultos lány már egyből készítette a megrendelésem. Egy gyengébb koktélt kértem Lily-nek meg egy kólát, magamnak pedig egy whiskycolát. Amint megkaptam az italokat fizettem, aztán meg is fogtam őket. A szemem sarkából láttam, hogy a mellettem álló lány eléggé figyelt. Amikor megfordultam arra lettem figyelmes, hogy ott áll előttem. Szélesen rám vigyorgott én pedig csak szimplán rámosolyogtam.
-Szia! Egyedül vagy?-köszönt.
-Szia! Nem.-válaszoltam.
-Hát jó, de remélem még találkozunk. Arról tenni fogok.-súgta aztán rám kacsintott. Szép lány volt azt elismerem, de mivel Lily-vel jöttem, nem akartam vele lenni meg egyébként is Lily tetszett, szóval előtte meg pláne nem akartam mással lenni és együtt mentünk oda, nagy bunkóság lett volna a közös programot elszúrni. Furcsa volt a helyzet, de hamar el is felejtettem, mert ahogy Lily asztalához közelítettem láttam megint azt a bandát akik csorgatták rá a nyálukat. Gyorsan lepattantam vele szembe, de előtte átnyújtottam az italát.
Vissza az elejére Go down

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimeSzer. 26 Nov. - 17:48





Mark & Lily



Nyújtogatam a nyakam, hogy bepillantsak, még nem voltam ilyen helyen, így feszültséggel teli várakozás lappang bennem. Aranyló csigákban omló tincseimmel zavartan vigyorogva játszadozom, és nem értem a magasabb srácok pillantását, akik kisebb falkába verődve megbámulnak, úgy gondolom hogy egyszerűbb, ha visszamosolygok, odaintegetek. Olyan jó, hogy velem mindenki ennyire kedves, és közvetlen, semi értelme feszengeni.
- Mit is mondtál, nem kell fizetni? – Kérdezek vissza, miután rájöttem, hogy Mark hozzám szól, és próbálok emlékeimben kutatni, hátha rémilik még némi szó. Babrálok a pénztárcámmal, amiben nem sok lapul, s mivel nem hallottam, hogy meghívna, próbálok valami árat lesni, ahogyan közelebb érünk, majd megtudom, hogy ingyenes a belépés. Nem értem, hogy akkor miért van a biztonsági őrre szükség, talán azért, hogy ha valaki rosszul viselkedik bent? Átnyújtom az igazolványomat. Nem tudom, hogy erre miért érdekes, talán nagykorúnak kell lenni? Az még nem vagyok, közben viszont kiderül, hogy itt elég tizenhatnak lenni, ez valami fiataloknak szóló táncolós hely lehet. Remek! A hangos zsivalytól nagyjából nem hallok semmit, de kitalálom, hogy miért nyújtja a kezét Mark, így mosolyogva bólintok, hát persze, végülis ezért jöttünk.
- Nem vagyok a legügyesebb, de csak tessék. – Belesimulok az ujjaiba, és hagyom, hogy vezessen. Már beszéltünk a képességéről, nyilván ha ki lenne bontva a szárnyam, sokkal légiesebb tudnék lenni, így rá kell bíznom magam. Arra térülök-fordulok, amerre terelget, átszaladok a karja alatt, közben próbálok nem idétlenül viháncolni, bár úgysem hallaná meg, olyan zaj van. A zene amúgy olyan pörgős, hogy csoda, hogy tartani tudom a tempót, a harmadik szám végére már enyhén szólva kapkodom a levegőt. A sálat sikerült még előtte a táskámmal betenni a ruhatárba, mert ha csak úgy ledobjuk az egyik asztalra, talán lába is kélt volna.
- Az rám férne, valami finom édeset jó? Veled menjek, vagy megvárjalak az asztalnál? – Kérdezem a közeli asztalok egyike felé bökve. Nekem végülis mindegy, nem voltam még itt, úgy vélem rábízhatom magam.

Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimeVas. 23 Nov. - 17:10


Lily & Mark


Lily egyből ki is jött a kocsihoz amikor már ott voltam. Gyorsan bedobta hátra  a cuccát aztán mellettem foglalt helyet miközben adott két puszit és én is adtam neki. Elbódított ez a puszizkodás. Nagyon örültem, hogy egyből elfogadta az ajánlatomat, pedig éppen nem rég jött haza, de nem is baj, úgy se mindig engednek el minket. Az oda felé út egész kellemesen telt, beszélgettünk, nevetgéltünk útközben. Még zenét is hallgattunk és énekeltünk. Ez is nevezhető volt egy kisebb party-nak.
A hotelban ahol megszálltunk eltöltöttünk még egy kis időt az öltözködéssel meg még megvártam amíg Lily berendezkedik kénye-kedve szerint. Nagyon rendes volt a srácoktól, hogy kettesben hagytak minket, pedig elvégre velük jöttem ide, de hát ők ilyenek, ha egy csaj van a dologban bármiben segítenek és szívesen adnak tanácsot, mondjuk nem mintha rászorulnék.
- Rendben! Szerintem jónak tűnik - néztem végig  a soron, elég sokan álltak már be a szóváltásunk alatt, ezért biztos népszerű lehet a hely gondoltam magamban.-Gyere álljunk be a sorba. Ne aggódj, ha izetni kell állom én.-kacsintottam Lily-re.
Be is álltunk a sor végére és ha jól láttam akkor nem fizetett senki. A sor elég hamar lement, ezért gyorsan sorra is kerültünk.
-Helló!-köszöntem a nagy darab biztonsági őrnek.
-Csak két személyit kérnék és mehettek is.-felelte kissé unottan, de ennek ellenére gyorsan előkaptam a kártyát amin az adataim voltak aztán a kezébe nyomtam. Alapos ellenőrizés után be is engedett minket. Ahogy beléptem az ajtón egyből megtetszett a hely. Az emberek táncoltak, a zene is fergeteges volt.
-Szabad egy táncra?-nyújtottam a kezem Lily felé miközben csábosan mosolyogtam rá. Ha elfogadta a karját gyengéden megfogtam és úgy vontam közelebb magamhoz és szemtől szemben néztük a másikat, aztán elkezdtem pörgetni-forgatni. Utána csak simán táncoltattam, mert nem tudtam mennyire szédülős típus, nem akartam, hogy ott legyen rosszul. Aztán amikor alaposan kitáncoltuk magunkat.
-Meghívhatlak egy italra?-súgtam a fülébe, ugyanis olyan hangos volt a zene, hogy ha közvetlen mellette mondom akkor nem biztos, hogy meghallja.
Vissza az elejére Go down

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimePént. 21 Nov. - 17:49





Mark & Lily



Daryltől még csak most érkeztem meg, és rám férne egy kis szusszanás, bár miért is? Pótapunál pihenni voltam, akár most azonnal is jöhetne program. És lám, Marktól vár üzenet, miszerint a korábbiakra hivatkozva elmehetnénk valahova. Alatta egy telefonszám. Túl sok vezetékes telefon nincsen errefelé, ezért lemegyek a titkárságra, hogy onnan telefonáljak. Az idősödő néni kissé furcsálkodva hallgatja végig kuncogós párbeszédünket Markkel, de igyekszem rövidre fogni az egyeztetést. Ismét pár nap eltáv, lassan ki is rúghatnának innen, buzgón remélem, hogy ennyi hiányzás még belefér. Végülis nem tudom, hogy mennyire megyünk, meg hát a buli fogalmát sem pontosan ismerem, de hát mit veszíthetek? Kedves az invitálás, nem fogom visszautasítani. A szennyest, amit Daryltől hoztam, kipakolok, átöltözöm, és gyorsak eszek valamit, fene tudja, hogy ahova megyünk, mikor fogunk rendesen vacsorázni. A szárnyaim most egészen jól vannak, a hatalmas birtokon sosem kellett lekötöznöm, Daryl cselédsége tisztában volt vele, hogy kivel vagyok, de a tollas izmokat most be kell préselnem a póló alá. Mark azt kérte, hogy valami alkalomhoz illőt húzzak. Na jó, de van nekem olyan? Milyen ez az alkalom egyátalán? Mamááám! A fehér ruhát cserélem rózsaszínre, Daryl ugyan nem segített a kiválasztásban, de adott pénzt a ruhatáram felturbózására. Tehát a póló pink, alul egy piros csőnadrág, de a magassarkú cipőt hanyagolom, még kitöröm a bokámat. Aranyló tincseim teljesen rendben vannak, nem fér rájuk a mosás, talán majd ha megjöttem. Körbenézek a romos szobán, nincsen időm rendet rakni. Sopánkodva húzom be magam mögött a kilincset, és indiánszökdelésben indulok le a lépcsőn. Óvatoskodva kerülgetem a társaimat, akik nem értik idétlen viselkedésemet. Az udvaron már ott berreg a kocsi. A hátsó ülésre bedobom a sporttáskát, majd miután beültem, az anyósülésről áthajolva adok két puszit. New Yorkban még csak egyszer jártam, de ismét megy a szájtátás, ilyen gyorsan azért nem tudtam megszokni. Úgy tudom, hogy Mark a barátaival valami ifjúsági szállon kapott szobát. Nekem mindegy, hogy milyen lesz, csak az enyém legyen kényelmes. Nem akarok sokat időthúzni, ezért a póló fölé csupán egy szőrmesálat tekerek nyaktájba, és már megyek is le a recepcióra, ahova megbeszéltük, hogy talizunk.
- Halihóó! Te is elegáns vagy, köszi! – Vigyorgok, mint a vadalma, és a válla felett átsandítva keresem a srácokat. Nem igazán értem a dolgot, csak ketten megyünk? Azt hittem a buli valami sokszereplős mutatvány.
Besorolok mellé, de nem kérdezek rá a nyilvánvaló hiányra, hogy mintha kevesebben lennénk, mint kellene, végülis úgyis kiderül majd minden. A hajamba tűzött virágmintás csattal kezdek játszani, szabad kezemmel hanyagul lóbálom a minap vett táskát, és várom, hogy hova fogunk betérni. Áfonyakék szemeim szinte óriásiak az új ingerektől.
- Nem tudom, hogy mitől jó a jó, rád bízom. – A sor felé libbenek, és mosolygom az előttünk állókra, próbálom felmérni, hogy milyen táncokat lehet bent táncolni. Kétlem ugyanis hogy a zenéből vonatkoztatva valami báli dologba fogunk botlani. Inkább valami olyasmi hely lehet, ahol azt a furcsa ízű italt ittam. – Van valami belépő? Nem sok pénzt hoztam. – Szó sincsen róla, hogy meg akarom hivatni magam, csak kiváncsi vagyok, hogyan működnek itt a dolgok.
Vissza az elejére Go down

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitimeSzer. 19 Nov. - 19:25


Lily & Mark


Remek ötlet volt a New Yorki kiruccanás. Igazából a haverokkal jöttem és kivettünk egy hotelban pár szobát ahol pár napig megszálltunk. Lilyvel éppen csak beszéltünk róla, hogy lehetne menni valahova és felhívott, elmondtam neki hol vagyok és az egyik haverom kocsijával visszamentem érte aztán neki is kerestünk egy szobát. Még hozzá az enyémbe jött be, mert a srácok olyan rendesek voltak, hogy hagyták velem legyen egyedül.
Aztán miután behelyezkedett felvettettem, hogy elmehetnénk buliba, a többiek passzolták, inkább elmentek egy kocsmába, de sejtettem miért csinálták ezt. Tudták, hogy tetszik Lily, ezért hagyták, hogy kettesben lehessek vele, mondjuk egy cseppet sem bántam, sőt hálás is voltam nekik érte.
Némán ballagtunk egymás mellet, éppen egy helyet kutatva ahol tudunk bulizni. Nem voltam kiöltözve túlságosan ha a zakó meg a farmer plusz póló annak nevezhető. Jól akartam kinézni ha már egyszer egy ilyen szép lánnyal mentem bulizni.
- Nagyon csinos vagy! - dicsértem meg a lányt, tényleg tetszett a megjelenése, bár mikor nem? A legfontosabb dolog, hogy egy lányt sokszor kell fényezni, hiszen ha nem is magukért, de érted öltöznek ki és sminkelik ki magukat, a hajukat csinálják órákon át. Nem mintha anélkül nem tetszenének, de nem kell mindig annyira túlzásba vinni ezeket a dolgokat, szerintem fő a természetesség. Nem kell smink valakinek, hogy szép legyen.....-Szerintem ez a klub jónak tűnik? Szerinted?-álltam meg  és ahogy néztem egy-két ember sorban állt, nagyon is vonzó volt, főleg a zene ami bentről jött.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Lily&Mark   Lily&Mark Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lily&Mark
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mark&Sky
» Mark & Logan
» Charlene&Mark
» Liliane&Mark
» Mark Wahlberg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-