we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Oceane&Zoey Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Oceane&Zoey Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Oceane&Zoey Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Oceane&Zoey Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Oceane&Zoey Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Oceane&Zoey Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Oceane&Zoey Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Oceane&Zoey Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Oceane&Zoey Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Oceane&Zoey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Oceane&Zoey   Oceane&Zoey Icon_minitimeCsüt. 15 Jan. - 15:20


Zoey & Océane



Csak egy nagyot sóhajtok. Nem kell okosnak lenni ahhoz, hogy az ember lánya levonja a következtetéseket. Mike egy szoknyapecér és ami nőnemű arra azonnal rárepül, olyan neki ez, mint az oxigén, enélkül aligha tudna meglenni. Nem azt mondom, hogy beleestem volna, dehogy, az kizárt, ám kicsit úgy éreztem mintha én fontosabb lennék a többi lánynál, bár gondolom mind azt érzi amikor Mike gyengéd kezei alatt van. Egy nagyot sóhajtok, még mielőtt megszólalnék.
-Mike egy olyan srác aki nem ragad meg egy lánynál, neki az összes kell, persze nem akarom én leláncolni, isten ments, de azért még se vagyok olyan aki beéri azzal, hogy a 100. a sorban. - Jó, most mondhatjuk azt, hogy az a fajta lány vagyok aki kapcsolatra vágyik vagy képtelen elfogadni a szex és más semmi cécót, de nem így van. Nem zavar ez a felállás, de akkor más lány ne jöjjön szóba és kész. Persze aligha lesz bármi is köztünk Mike-kal.
-Csak azt mondom ami igaz. - kacsintok barátnőmre. Szerintem Trvis valóban szerencsés fickó lehet, hogy Zoey Őt választotta. Bár nem tudom mennyire komoly ez kettőjük között, de azért remélem nem bántja meg a barátnőmet, mert nem állok jót magamért. Mondjuk az tény, hogy Mike legjobb barátjáról beszélünk..de kit izgat?
-Bizony, Jürgen a tanárom, mondhatni a szakma legjobbja és örülök, hogy kitanít. - Persze nem kürtölöm a szét a világban, hogy Jürgen nem csak a tanárom, de a bajtársam is. A kis kommandós party meg tényleg csak rám és rá tartozik, főleg, hogy hány ember halt meg miattam. Persze tudom, hogy nem volt valami sok választásom, de most már tudom azt is, hogy ha kicsit felkészültebb vagyok akkor nem fog hasonló dolog megtörténni.
-Most már lassan legyőzhetetlen leszek! - Nevetem el magam. Közel sem van így, de nem akarok a komolyabb dolgokra gondolni, se a támadásokra, se Mike-ra. Ez a két téma ami igen felzaklat bár az utóbbiról nem tudom miért...


Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Oceane&Zoey   Oceane&Zoey Icon_minitimeSzomb. 10 Jan. - 14:14


Océane & Zoey


- Na az tök jó! Miért gondolod így? -kérdeztem tőle bizonytalanul. Nem akartam kifaggatni csak kíváncsi voltam mégis miért hiszi azt, hogy ebből nem lehet semmi, általában akik azt hiszik hogy nem lesz semmi akkor szokott lenni közöttük valami. Furcsa egy logika tudom, de tényleg sok ilyen esetről hallottam már.-Ja igen! Remélem neked is majd összejön valami! Jaj hát de aranyos vagy!-pirultam el, jól estek a bókok Océane-tól. Azért ilyet se mindennap hall az ember, sokszor egy ilyen ezerszer többet tud jelenteni, mint bármi más ajándék.
Aztán eltört a mécses,a mikor elmeséltem neki újra az esetet emlék rohamok törtek rám. Szinte éreztem ahogy szorítja a nyakam az az állat és emlékszem mennyire meg voltam rémülve, a földön feküdtem majd Travis is jött és valamennyire nyugodtabb lettem. Már régóta nem gondoltam erre, tudom ilyen téren elég érzékeny vagyok, nem erőszakolt meg meg semmi, de az, hogy kezet emelt rám az a legborzasztóbb. Már hónapokkal ezelőtt történt és ki is hevertem, de valami megmagyarázhatatlan dolog történt velem, amikor meséltem, mert olyan mintha visszaugrottam volna arra az időre és még a kezét is éreztem a nyakamon. Aztán megnyugodtam mert a barátnőm velem volt és csak ez számított semmi más, nem azt akartam hogy velem kelljen foglalkoznia egész végig, hadd meséljen ő is magáról.
-Tényleg?-töröltem le a könnyeim és mosolyt erőltettem az arcomra.- Ki is a tanárod? Jürgen igaz?

Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Oceane&Zoey   Oceane&Zoey Icon_minitimeVas. 4 Jan. - 0:03

Én is nagyon szívesen találkoznék vele többször, de ahogy ismerem az én életem semmi izgalmas nem történik, ha viszont mégis akkor is havonta maximum egy. Így csak Zoey tudna bármit is mesélni, neki mindig van valami amit előadhatna, izgalmasabb az élete, mint nekem. Igazából annyira azért mégse bánom, hogy ne történik minden pillanatban velem valami, mert ha csak arra gondolok amikor kommandósok próbáltak megölni, na olyanból, köszönöm,d e nem kérek napi adagot. Az meg, hogy a hétköznapjaim unalmasak nem minden tekintetben annyira rossz, mert így legalább tudok örülni annak, ha történik valami izgalmas, lebilincselő. Mondjuk, mint ez a Mike. Na az egy olyan kis kaland volt a mostani unalmas hétköznapokban amiből elviselnék még párat az tuti.
-Áhh, nem hiszem, hogy tudnál nekem segíteni, de tényleg, megismerkedtünk..nos alaposan, na lényegtelen, de szerintem ennyi volt. - Rántom meg a vállam. Valószínű, hogy látni se nagyon fogom ezek után. Hisz nagy az iskola miért futnék össze vele többször? Ez egy remek találkozás volt, izgalmas volt meg minden, de ennyi is volt. Meg egy olyan kaliberű srác, mint Mike miért is fordítana érdeklődést irányomba? Én csak egy egyszerű, mondjuk mások által is kicsit furcsa lány vagyok. Mike kimondottan az a srác aki minden lány álma, szóval az, hogy egyszer is újra összefussak vele szinte lehetetlen.
-Igen mesélted.. - Emlékszem mikor mondta. - Szerencsés ez a Travis, hogy ilyen lány van mellette. - Kacsintok Zoey-ra. Na igen, Zoey életében se minden izgalmas perc jelent jót. Vele is történtek rossz dolgok ahogy velem is. Mondjuk az élet az ilyen, nem mindig csak olyan dolgok érnek bennünket amik jók.
-Nincs miért bocsánatot kérned, én is indulatos lennék egy ilyen helyzet után. - Mosolyogtam rá és el is indultunk azon a kis ösvényen. Amilyen rég piknikeztem már pont olyan nagyon várom az egészet, butaság nem?
-Mellesleg képzeld, nem rég harci edzésen vettem részt és a tanár szerint van bennem tehetség. - Újságolom el nagy vidáman. Jürgen azt mondta jó vagyok. Neki meg elhiszem mert jóban vagyunk mióta kihúztuk egymást a kereszttűzből. Ha Ő, aki tényleg jó a közelharcban azt mondja jól teljesítek akkor az tuti úgy is van. Remélem hamarosan túl leszünk az alapokon és akkor már mondhatom azt, hogyha valaki rám talál annak lesznek sérülései és nem csak én szenvedek el valami zúzódást.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Oceane&Zoey   Oceane&Zoey Icon_minitimeKedd 30 Dec. - 23:19


Océane & Zoey


- Köszi! - feleltem és kedvesen rámosolyogtam Océane-ra. Szép neve van, igazán különleges, amit nem felejt el egyhamar az ember az biztos és imádom kimondani, szépen cseng.
-Sajnos igen...-feleltem és lebiggyesztettem az ajkam, mert elszomorodtam, hogy ritkán tudunk összefutni, de ha sok idő eltelik a találkozásaink között akkor ha újra összefutunk sokkal jobb tud lenni, mintha mindennap együtt lennénk. Ez idő alatt rengeteg mindent lehet mesélni a másiknak, hogy mi történt vagy több dologról is lehet beszélni, de sajnos az idő nagyon gyorsan szalad. Jó lenne ha valamikor egy jó pillanatot meg lehetne állítani és addig élvezni ameddig akarja az ember. Remek lenne ha feküdhetnék vagy csak bámulhatnék magam elé és gondolkozhatnék, szoktam, de ezt nagyon nehéz elmagyarázni. Az érzéseinket nem lehet mindig szavakba önteni és leírni, mert nehéz, nem tudjuk mihez hasonlítsuk vagy éppen nem is vagyunk vele tisztában, hogy mit is érzünk. Olyan bonyolult dolgok vannak a világban, nehéz megérteni a dolgokat, hogy miért van ez meg az....stb. Szeretek ilyen dolgokon elmélkedni, valahogy néha rám törnek az ilyen filozofikus hangulatok, gondolatok.
-Komolyan? Na mesélj! Hát ha tudok segíteni-ezzel nagyon felcsigázott, ilyenkor én is boldog vagyok sőt még izgatott is, pedig sokszor az ilyen dolgok engem nem is érintenek , persze azért valamilyen szinten mégis.- Tudod azt meséltem, hogy egy padon ültem és egy bunkó elakart onnan távolítani, majd erőszakkal próbált onnan...-itt elcsuklott a hangom. Nem voltak már rossz álmaim vagy hasonlók, de ez azért egy sebet hagyott a lelkem mélyén, amit hosszú ideig tartott begyógyítani.-aztán ezután nem sokkal az edzőteremben is ugyan ez a srác megtámadott, itt Travis mentett meg és azon az estén melegedtünk össze.... Nehezen dolgoztam fel a történteket, de ő ott volt mellettem és csak ez számít, te is támogattál aminek nagyon örülök is. Jó barát vagy!
Sírás közeli állapotban voltam, de tartottam magam. A szemem megtelt könnyekkel amitől homályosan láttam. Megdörzsöltem majd újra lenyugodtam. Ez már régen történt ezért nem is volt vele érdemes foglalkozni, ilyen téren sajnos kényes vagyok. A rossz dolgokat nehezen tudom elfelejteni, ez nagyon rossz tulajdonság bennem.
-Igen régen! Na mesélj te aztán összeszedem a gondolataimat és ne haragudj csak elkaptak itt az indulatok!-feleltem majd melegen rámosolyogtam és átkaroltam majd elindultam.



A hozzászólást Zoey Cabral összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 10 Jan. - 13:58-kor.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Oceane&Zoey   Oceane&Zoey Icon_minitimeHétf. 22 Dec. - 12:07


Magamhoz öleltem egyik kedvenc barátnőmet, mondhatni a legjobb barátnőmet. Nem igazán vagyok az a buzgó barátkozós lány. Így hát azokat akik kedvelnek mélyen megbecsülöm.
-Persze, hogy tetszik, nagyon jó lett. - Mosolyodom el, bezzeg az én hajam, mindig ugyanolyan vörös, mintha a nap se fogná egyáltalán, a hajfestéket meg nem szeretem szóval marad ez ami van. Mondjuk tényleg nem vészes ha azt nézzük, hogy milyen hullámos és erre büszke is vagyok, még a nagymamától maradt meg ez a göndörség, de se anya se a nagynéném nem örökölték, úgyhogy erre méltán vagyok büszke.
A gyors hadarásra elmosolyodom. Igen, tényleg sok minden történt míg nem találkoztunk, mondhatni túl sok minden, elég belegondolnom az uszodai buliba..khm..hát igen, velem mindenképp történtek dolgok.
-Megpróbálhatjuk elintézni, hogy többet találkozzunk, de hát mindegyikünk elfoglalt sajnos. - Húzom el a számat. Travis-szel személyesen talán egyszer ha összefutottam, de érdemi beszélgetésbe nem bonyolódtunk. A pletykáknak meg nem vagyok híve így ha hallottam is nem figyeltem oda kellőképpen. Annyit viszont tudok, hogy a srácnak igen sok köze van Zoey-hoz.
-Hát éppenséggel megvagyok, megismertem egy srácot, de tudja a fene van-e köztünk bármi is. - Mondom lekúrtítva a dolgot. A részletekbe nem szívesen bonyolódik bele az ember főleg akkor nem ha saját maga sincs tisztában azzal mi a jó fene történt akkor.
Én szívesebben hallgatnám meg Zoey meséit, magamról amúgy se igazán szeretek szót ejteni, jobban szeretem ha hallgathatom másokkal mi történt. Meg amúgy is, lemerem fogadni, hogy a barátnőm élete sokkal izgalmasabb, mint az enyém. Velem nagy ritkán történik meg valami míg neki szinte naponta bebukkan valami az életébe. Az unalmas hétköznapjaimról meg minek beszéljek, untatni nem akarom.
-Most mesélj te, mi történt veled mióta nem láttalak? - Kérdem mosolyogva majd elindulok a mutatott ösvényen. A piknikezés jól hangzik, szeretek a szabadban pihenni. Olyan nyugodt, csendes, és hallgatózni is jobb, mert csak a természet hangjait hallom semmimás egyebet. Nincsenek káros zajok, túl erős hangok, beszélgetésfoszlányok, pont ideális.
-Rég piknikeztem már. - Mondom elgondolkodva, tényleg rég volt, mostanában nem mondhatnám, hogy sok időm volt lazítani. Edzések, tanulás, és még több tanulás meg edzsé, ezek mellett nincs idő lazítani.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Oceane&Zoey   Oceane&Zoey Icon_minitimeKedd 16 Dec. - 19:33


Océane & Zoey


- Szia! - köszöntöttem vidáman majd barátságosan megöleltem.-A nap is kiszívta, de igen be is festettem. Tetszik?
Nem mintha ez elakartam volna mondani bárkinek is, de ha már kérdezte akkor gondoltam válaszolok rá. Éppenséggel nem vagyok egy titkolózó személyiség, de az ilyet néha szeretem csak én tudni, hiszen szórakoztató tud lenni ha nem tudják mitől vagy más.
- Rengeteg minden történt és sajnálom, hogy nem találkoztunk. Innentől fogva legalább hetente kéne ha nem is naponta. Múltkor amikor a folyóson találkoztunk Travis-t láttad szóval annyit nem kell róla mesélnem, meg egyébként is biztos hallottál már róla legalább egy pletykát.-mondtam izgatottan, hiszen tényleg jó volt valakivel végre megosztani a híreket. Bár néha nem is baj ha nem találkozok vele olyan gyakran, mert ilyenkor rengeteg mesélni való összegyűlik.-De kezdd te a mesélést! Nálad mi újság? Hogy vagy?
Majd felfalt a kíváncsiság, hogy vele mi a helyzet, hiszen én azt is nagyon szeretem ha más regéli el a boldogságát. Mindig meghallgatom az embereket és igyekszem nem közbe szólni meg tanácsokat is adni, de úgy gondolom a gondokat mindenkinek saját magának kell megoldania. Bár néha elkél egy kis segítség is. Reméltem, hogy Océane-nal is minden rendben van és nem történt vele semmi rossz, de sajnos ez sem kizárható, hiszen fájdalom és bukás nélkül nincs élet. Igen, elég filozófikusan tudok beszélni, mintha már olyan tapasztalt lennék, pedig az életből még sok olyan dolog van amit át se éltem. A jövő még ki tudja mit tartogat, persze kíváncsi vagyok rá, hogy mi lesz 1 év vagy éppen évek múlva, de nem mindenáron, mert sokszor legjobb a jelenben élni. Carpediem, vagyis élj a mának! Meg egyébként is a mai világban lehetetlenebbnél lehetetlenebb dolgok megtörténnek, mint például léteznek mutánsok, ha nekünk vannak képességeink akkor biztos, hogy a földön túl is van élet és sok más elképzelhetetlen dolog létezik.
-Gyere, sétáljunk egyet! Tudok egy remek helyet.-mutattam egy ösvényre majd felkaptam a piknik kosaramat is.-Látod, felkészültem!



A hozzászólást Zoey Cabral összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 30 Dec. - 22:41-kor.
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Oceane&Zoey   Oceane&Zoey Icon_minitimeCsüt. 11 Dec. - 21:20

Régen találkoztunk már Zoey-val. Mondhatni túl régen ahhoz képest, hogy egy épületben lakunk és eléggé közel egymáshoz. De hát az ilyesmi is előfordulhat, nekem is sok dolgom volt mostanában meg rengeteg zavaró tényező, ennek a zavaró tényezőnek neve is van, de ha kimondom akkor aligha tudom elterelni a gondolataimat róla, az hiányozna csak. Meglepődöm azon, hogy a találkozót az erdőbe szervezte, de mondjuk engem a legkisebb mértékben sem zavar, a hallásomat itt szoktam edzeni, minden neszt meghallok és azt szoktam játszani, hogy megpróbálom azonosítani mitől ered és, hogy pontosan honnan jön, a második fele igen nehéz, de szeretem a kihívásokat. Most is messziről, de hallok egy madárdal részletet, csak részlet, mert a kis tollas hamarabb abbahagyta, egy apró részlet volt a kis zenei művéből. Tovább haladok a szinte alig látható ösvényen, figyelni kell, hogy az ember el ne tévedjen, hiába a birtok része ez a kis erdő, az eltévedés elég gyakori tud lenni, ez tapasztalat. Egyszer már eltévedtem itt, kétszer nem szeretnék. Minden lépésemet egy zaj, egy reccsenés egy dal kíséri, szeretem a hallásomat kiterjeszteni, minden sokkal szebb lesz tőle, olyan mintha egy színskálát alakítanánk ki pár alap színből.
Egy bokorból zajt hallok, előbb tudom mi lehet az, mint, hogy a szemem meglátná. Igen, mondhatni a fülemmel látok, jó, ez így hülyén hangzik,d e tényleg így van. Mindent előbb meghallok, mint ahogy meglátom és nekem ez éppen elég a beazonosításhoz. A róka kisurran a bokorból majd a következő rekettyésnél már nyoma sincs, fürge egy állat. Megpillantom Zoey-t és integetek is neki. Na igen, kicsit hiányzott, hogy beszélgessünk, nem sok barátom van a birtokon, valahogy nem is keresem a társaságot olyan nagy erőkkel.
Odaérek Zoey-hoz.
-Szia! Lehetséges, hogy világosabb legyen a hajad, mint utoljára volt amikor láttalak? - Mosolygok. Nekem olyan mintha kicsit szőkébb lenne a múltkorinál. Bár ki tudja, rég találkoztunk.
-Mesélj, mi történt veled mostanában? - A csajos beszélgetések, a mentorommal ez több, mint kizárt dolog. Jó, hogy itt van Zoey.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Oceane&Zoey   Oceane&Zoey Icon_minitimeSzer. 10 Dec. - 19:33


Oceane& Zoey


A Falling Leaf erdő fele sétálva sok mindenen elgondolkoztam. Egyrészt azon, hogy Oceane-nal már régóta nem találkoztunk, ezért ennek már épp itt volt az ideje másrészt pedig azon, hogy miért is pont az erdőt választottam helyszínül. Talán egy kis nyugalmat akartam, meg egyébként is szeretek a természetben lenni, nincs nekem semmi bajom az állatokkal, a sárral meg a bogarakkal legfeljebb a pókokkal. Persze ezen kívül még vannak olyan dolgok amiket nem szeretek a természetben, de próbálok velük megbarátkozni.
Gondolataimból kizökkenve észrevettem a megbeszélt találkozó helynél egy követ amire rá is ültem. Tökéletes helynek tűnt a várakozásra és még arra is ha netán magányra vágyok. Úgy éreztem, mint ha csak nekem tették volna oda azt a követ.
A kezemben idáig tartott piknikkosarat letettem magam mellé és kivettem belőle egy sütit. Igen még erre is felkészültem, nem árt vinni magával az embernek elemózsiát, hiszen könnyen megéhezhet.
A sütit ízlelgetve rájöttem milyen jóra is sikeredett az. Közben Travis is a gondolataimban cikázott, mondjuk mikor nem? Már egy ideje biztos együtt vagyunk és nagyon szeretem és azt érzem, hogy ő is engem. Nagyon furcsa visszagondolni, hogy az elején csak barátok voltunk aztán összejöttünk. Azt mondom vannak még csodák és ha valamiben nagyon hisz az ember akkor teljesülhet.
Újra visszazökkentem a valóságba a zaj hallatára. Körül néztem alaposan, hogy mi vagy ki lehetett az, aztán egyszer csak megpillantottam egy rókát ami amilyen gyorsan jött olyan szélsebesen is eltűnt. Majd újra az útra pillantottam ahol egy közeledő alakot vettem észre. Intettem neki, hiszen az csakis Oceane lehet gondoltam magamban, ha meg nem akkor így jártam.



A hozzászólást Zoey Cabral összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 16 Dec. - 19:01-kor.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Oceane&Zoey   Oceane&Zoey Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Oceane&Zoey
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Falling Leaf erdő-