we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Jonas Wilson Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Jonas Wilson Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Jonas Wilson Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Jonas Wilson Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Jonas Wilson Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Jonas Wilson Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Jonas Wilson Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Jonas Wilson Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Jonas Wilson Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jonas Wilson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Jonas Wilson   Jonas Wilson Icon_minitimeSzomb. 27 Dec. - 8:46


Elfogadva!

Szebb lett volna talán egy kicsit bővebb kifejtés, de azért így sem olyan vészes. Smile Jó kis kari lett, de hát keresett, nem csoda. Razz A képessége érdekes, kíváncsi vagyok mit hozol ki belőle, bár még mindig áll, hogy érdekelne egyszer tőled egy átlagos kari, nem omega szintű képességgel, aki nem váltja meg és uralja akár egyedül is a világot. ^^
Foglalózz, és ne feledd kitölteni a profilodat fullosra, aztán mehetsz is játszani. Smile

Vissza az elejére Go down

Kayden R. Osborne
mutant and proud

Kayden R. Osborne
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 32
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Jonas Wilson   Jonas Wilson Icon_minitimeKedd 23 Dec. - 22:02


Jonas Willson
Az ész, az egyformán lehet az isten adománya s az ördög ajándéka. Az a kérdés, mi lakik a szívben, s nem az, hogy mi az agyban. Romlott szívvel a legeszesebb ember sem fog az emberiségre áldásos cselekedeteket elkövetni, jó és nemes lélekkel azonban a legkorlátoltabb ember is hasznos tagjává lesz a társadalomnak.


Userinfo: Főkarakter[/b]!)
Név: Jonas Willson
Mutáns név: Diabolo
Születési dátum és hely: 1967. április 8, Toronto Kanada
Besorolás:  diák
Képesség(ek):
Elsődleges képesség: Démon szárnyak
Osztályozás: Gamma mutáns
Aktiválódás: Születésétől
Képesség jelenlegi szintje:
Képes vagyok repülni és fizikai védelmet nyújt, bizonyos szintig, például, ha a fejemre omlik némi kavics. A szárny színezete alapvetően fekete, de néhány sérülés miatt találhatók rajta piros csíkok. A szárnyam képes az önregenerálódásra, vagyis akár le is vághatják, akkor is pár hónap alatt újra ugyanabban a méretben található, mint a levágás előtt.
Képesség távlatai: Teljesen kifejlődött


másodlagos képesség: Léleklátás
Osztályozás: Omega
Aktiválódás: 6 éves kor
Képesség jelenlegi szintje:
Az ember mondhatná, hogy telepátia, meg minek túl bonyolítani, de a képességem több ennél. Képes vagyok ténylegesen látni az ember lelkét, érzelmeit, gondolatait, a szívében lakó igazságot, ezáltal képes vagyok megkísérteni az embereket, de jóra is buzdíthatom őket, bár a képesség ezen része még hagy kívánni valót maga után. A képességem nem csak  pillanatnyi gondolatokat teszi láthatóvá a számomra, hanem az ember összes eddigi gondolatát és cselekedetét. A képesség ezen szintjén képes lelkiismeret furdalást okozni olyan embernek, aki már évek óta kikapcsolta a lelkiismeretét és képes örömet okozni, ha az illető jót cselekedett, de magát mégsem érzi elégedettnek.
Képesség távlatai:
Ha akarná, akkor képes lehet komoly dolgokra is rávenni az embert, legyen szó arról, hogy félrelépjen vagy segítsen átkelni az idős néninek az utcán, mindezt persze mint egy belső hang. Ugyan a mutánsnevének a diabolot választotta, ami bizonyos nyelvem ördögöt jelent, pont a "megkísértés" képessége miatt, de ugyanúgy ráveheti az embert a jóra is. Lényeges, hogy a képesség még későbbi fokozatában tud majd ilyet..


Jellem: Vidám,nyitott gondolkodású fiú vagyok. Nem keresem a bajt, de nem mondok nemet az ésszerűség határain belül a kalandra. Körülbelül ugyanolyan vagyok, mint gyerekként, játékos, pajkos és szemtelen. Az egykori virgonc gyerekből érett, fiatal felnőtt lettem, de a kalandvágyam továbbra sem lankadt, bár némely sérülés emlékeztet egy bizonyos balesetre, ami mély nyomott hagyott bennem. ami miatt megfontoltabb lettem.

Kinézet, megjelenés: Átlagos testalkattal bírom, hajam hosszú, fekete, szemem barna, arcom hosszúkás, de megőrizte gyermeki báját. Szeretem az elegáns, de bő ruhákat, pólóban inkább a fehéret preferálom, fölé egy szürke mellénnyel, nadrágban is a szürke dominál. Szeretek bajuszt, szakállt viselni, amit mindig karban is tartok a hajammal együtt. Sok mindent el lehet mondani rólam, de piperkőc nem vagyok, azért a kinézetemre mindig adok.

Előtörténet: 1967 április 8-án születtem Torontóba, de gyermek koromat Hamiltonba töltöttem. Már születésemkor tudni lehetett, hogy nem vagyok átlagos gyerek, mert a hátamon két tenyérnyi szárny volt található. A szüleim megijedtek, így levágták, majd életem során többször is megismételték, de a szárnyam valamiért mindig visszanőtt. Kezdetben pici volt, majd ahogy nőttem úgy egyre nagyobb lett. 3 évesen jöttem rá, hogy mit csinálnak a szüleim és innentől kezdve nem hagytam nekik. A szárny velem nőtt, születésem után gyorsabban, majd a gyermekkorba érve lelassult, majd a tinédzserkoromba újra meggyorsult, végül majd 2 méternél állt meg. Mgismertem Scarlett Willowt, akivel jóban lettünk, kezdetben barátok, majd kialakult valami gyerek szerelem a részemről, de még mielőtt elmondhattam volna neki az érzéseim hirtelen eltűntek. Azóta 10 év telt el, velem nem történt semmi érdekes, szüleim élnek, egyetlen dolog árnyékolja be az életem. Suliban több barátom is akadt, akit nem zavarta szárnyam, úgy fogadtak el, ahogy vagyok, bár a suli legtöbb diákja mit sem sejtettek, mivel ügyesen el tudtam rejteni, bár a barátaimnak inkább menőztem. 16 évesek voltunk és volt, akinek már jogsija volt. Néhány idősebb sráccal bulizni mentünk, majd az egyikük akart haza vezetni. Nem találtam jó ötletnek, hogy részegen vezessenek, de én sem voltam a helyzet magaslatán, így hát nem hallgattak rám. Természetesen sikerült is balesetet szenvednünk, amit két ember élt túl. Én és az egyik haverom, aki a baleset után elmondta, hogy neki is van egy olyan képessége, mint nekem a szárny, de megmutatni már nem tudta, mert megérkeztek a mentők. Fura volt, mert nem a közeli kórházba vittek, hanem egy nagy birtokra, ahol 2 hetet töltöttem el, majd mikor jobban lettem elmesélték, hogy ez egy mutáns suli, ha akarok akkor maradhatok. Egyelőre úgy döntöttem, hogy anyáékkal megbeszélem, így hazatértem. Megbeszélés nem tartott sokáig, hiszen a szüleim örültek, hogy végre nem kell rejtegetniük a gyereküket a rokonság elől, hanem egyszerűen letagadhatnak vagy azt mondhatják, hogy benn lakásos suliba adtak, ami igaz is. Azóta rengeteg mutánst ismertem meg és kezdem elfogadni magam. Szüleim egyszer voltak benn a suliban meglátogatni, akkor kaptam tőlük egy szeleburdi vadászgörényt, akit Miyának kereszteltem el.


Vissza az elejére Go down
 
Jonas Wilson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jonas Wilson
» Louis Wilson
» Wade Wilson - Deadpool
» Emily Hope Wilson
» Scarlett és Jonas- régi barátság

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Előtörténetek-