we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Charlie Rivers Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Charlie Rivers Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Charlie Rivers Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Charlie Rivers Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Charlie Rivers Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Charlie Rivers Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Charlie Rivers Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Charlie Rivers Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Charlie Rivers Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Charlie Rivers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Charlie Rivers
mutant and proud

Charlie Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : ★ Kristin Kreuk
Hozzászólások száma : 31
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Charlie Rivers   Charlie Rivers Icon_minitimePént. 16 Jan. - 10:57


Charlie Rivers
Nem szokásom feladni a harcot, mindig a legvégső pillanatig próbálok kitartani, ami persze általában a legrosszabb eredményt szüli. Hiába vagyok ennek tudatában, nem tudok rajta változtatni.


Userinfo: Főkarakter - Charles Xavier

Név: Charlie Rivers
Mutáns név: Okoska
Születési dátum és hely: 1965. augusztus 5. Los Angeles, USA
Besorolás: Független

Képesség(ek):

Elsődleges képesség: Emberfeletti memória
Osztályozás: Delta mutáns
Aktiválódás: 8 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: Bármit, amit lát, hall rendkívül gyorsan tud elsajátítani és megtanulni. Elég egyszer elolvasnia egy könyvet és akár konkrétan szó szerint is tud belőle idézni, a nyelvtanulás neki pár hét alatt megy, míg másnak évek kellenek hozzá. Egy-egy mozdulatot is rendkívül könnyen el tud sajátítani, egyszerűen csak hamar megtanulja azt, ami másoknak időbe telik. Ezek a megszerezett tudások meg is maradnak a fejében akár élete végéig, és nyugodtan újabb és újabb infokat tárolhat mellettük.
Képesség távlatai: A tanulás gyorsasága változhat még, gyorsulhat, de egy átlag emberhez képest már így is annyira magas tempón hasít, hogy nem biztos, hogy látványos lesz a különbség.
Hátrány: Az agya bár sokkal több információt raktároz el gyors ütemben, mint másé, de ennek meg van a hátránya is, még pedig az, hogy bizonyos feleslegesnek vélt eseményeket egyszerűen időnként töröl. Ez nincs konkrét dátumhoz kötve, pár évente csak úgy eltűnnek fontosabb események emlékei. Lehetséges, hogy ez a hátrány idővel elmarad, vagy csökkenthető, ha megtanulja jobban kezelni a képességét, vagy jobban koncentrálni, de jelenleg e miatt nem sok mindenre emlékszik a múltjából.


Másodlagos képesség: Dermesztés
Osztályozás: Delta mutáns
Aktiválódás: 16 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: Ha hozzáér valakihez, bőr érintkezik a bőrrel, akkor az illetőt egy pillanat alatt le tudja dermeszteni. Nem hideggel, egyszerűen csak az illető rövid időre mozgásképtelen lesz. A képesség a testre és az idegrendszerre is hat, tehát az illető számára ki is esik az az idő, nem lát és hall és nem is moccan meg. Úgy marad abban a testhelyzetben, amiben eredetileg volt, persze ha ez nem valami irreális helyzet, mert ha futás közben történik a behatás, akkor értelemszerűen elzúg.
Képesség távlatai: Jelenleg egy főre képes így hatni, ha hozzáér máshoz és rá helyezi át, akkor a másik illető újra magához tér, bár kell pár pillanat mire megint felveszi a fonalat. Idővel néhány főre nőhet az egyszerre ledermesztettek száma, de maximum 5-6 ember. A dermesztés jelenleg maximum egy perces, de ez az időtáv akár idővel fél órásra is duzzadhat.


Jellem: Mondták már rám, hogy kissé nagy a szám, de igazából ez egyáltalán nincs így, egyszerűen csak általában előbb beszélek, mint gondolkodom. Tudod túlságosan gyorsan pörög ott bent minden és előfordul, hogy az előtt mondok ki valamit, hogy igazán megrágtam volna mennyire okos döntés. Kerültem már bajba e miatt, de szerencsére eddig mindig ügyesen kivágtam magam... vagy legalábbis amire emlékszem ott igen. Oké van azért pár apró jele annak, hogy nem mindig sikerülhetett minden tökéletesen, pár sebhely, aminek a keletkezéséről halvány dunsztom sincs, de ilyesmi mindenkivel előfordulhat, velem meg főleg. No, de elkalandoztam. Tehát azt már lefixáltuk, hogy kissé hirtelen szökkennek ki a szavak a számon, aztán ott van az a másik kis hibám, hogy állati sokat fecsegek. Valahogy mindenre van valami kommentem, hozzáfűzni valóm, megjegyzésem. Igen a hajadhoz is lesz, meg a ruhádhoz, meg a szavaidhoz. Nyugodtan tegyél egy apró megjegyzést és ha nincs szerencséd, akkor kap szár egy tíz perces kismonológot... előre is bocs, mármint... Nem igazán szoktam elnézést kérni, egy pöttyet elvadult vagyok ilyen téren, minden bizonnyal azért, mert nem igazán rémlik, hogy ki és mikor próbált volna a normális etikettre megtanítani, szóval ne lepjen meg, ha mondjuk kérdés nélkül iszom bele a poharadba, efféle aggályaim nincsenek. Nem sok visszafogottság szorult belém. Ez nem jelenti azt, hogy mindenkire rámásznék, szimplán csak nem ismerem a visszafogottságot, mint tulajdonságot. Elég sokat kérdezek, ez szintén egy kellemetlen tulajdonságom, mármint mások szerint, mert szerintem a kérdésekből lehet tudást szerezni, szóval amúgy hasznos. Egyébként vannak jó tulajdonságaim is, de komolyan... tökre gyorsan tanulok, elég jó a felfogóképességem, ha akarom és tuti, hogy nem fogsz mellettem unatkozni, a fentiek miatt. Szóval ha van akinek nem megyek az agyára az még kifejezetten meg is kedvelhet, mert amúgy egy elég nyitott, szeretetéhes és szerethető ember vagyok, már csak az amúgy néha kissé túlzó ragaszkodásom miatt is. No, de azt hiszem túlmagyaráztam magamat, majd megismersz személyesen, ha tényleg meg mersz ismerni.

Kinézet, megjelenés: Barna hosszú, egyenes haj, amit többnyire kiengedve hordok, bár néha azért összefogom, ha valamilyen hajmeresztőbb mutatványra készülök épp. Az arcom olyan bájos, kissé kerekded típus, mondták már rám, hogy cuki vagyok. Ez a vélemény általában addig tart, amíg nem kezdek el beszélni, vagy nem húz fel valaki és rúgom bokán, de ha egyik sem merül fel nálad, akkor tarthatsz cukinak. Nem vagyok túl magas, de nem is annyira kis mitugrász típus, bár nem szoktam magam méricskélni, de úgy 168 centire tippelnék első blikkre. Szeretem a laza ruhákat, mármint az olyan csajosan lazákat tudod, amik azért feszülnek, de nem mutatnak meg mindent, mert azért mégsem vagyok én olyan lány, de jó ha valamiben elég könnyen lehet mozogni, és oda vagyok a bőrcuccokért, de komolyan! Már sokat gondolkodtam rajta, hogy kéne egy olyan tuti bőrnaci, de nem tudom mennyire lenne abban meg laza mozgás, szóval eddig még nem próbáltam ki a dolgot, marad a bőrkabát, meg persze a csini bőrcsizma. Szeretem a kiegészítőket, karkötők, meg gyűrűk és persze a sálak... totál odavagyok a sálakért is! Az arcomon általában olyan kis csibészes, huncut mosoly nyugszik. Tudod mint egy kisgyerek esetén, akin látod már messziről, hogy valami rosszban sántikál, hát... nem azt mondom, hogy én is így vagyok vele, de azért gyakran pörög az agyam azon, hogy mi legyen a következő lépés, csak hogy ne unatkozzam.

Előtörténet: Nem szeretek olyan helyekre járni, ahol túl nagy a tömeg és könnyen előfordulhat, hogy olyan valakibe botlom, aki ismer, de nekem nem sok fogalmam van róla, hogy kicsoda, bár esetemben ez azt hiszem tökéletesen érthető.
- Mondom, hogy nem ismerlek, hiába magyarázol itt nekem mindenféle évekkel ezelőtti izékről! Az életben nem láttalak még, halványan sem rémlesz és amúgy se bírom az ilyen csajozós dumákat, szóval kopj le! - az utolsó szavaknál egy jól irányzott és elég ütő lábra lépést dobok be, ami úgy fest, hogy hat, mert a magát Marknak nevező egyén végre sóhajtozva hajlandó lekopni. Oké, lehet hogy valaha voltak róla emlékeim, de most komolyan miért kéne elhinnem neki azt, hogy volt egy időszak, amikor baromi jól elbulizgattunk együtt és hogy együtt is voltunk? Az a baj, hogy igazából bárki beadhat nekem bármit, szóval nem fogom én ezt csak úgy bevenni. Ami volt és elmúlt az elmúlt és kész. Nem hiszem, hogy az emlékeimet valaha is visszahozhatnám, akkor meg minek kínlódjak azzal, hogy újra felidézek régi dolgokat mások segítségével? Amúgy se tudom, hogy ki mondd igazat, mert nekem nem sok minden rémlik, akkor meg?

A lényeg, tehát röviden, amit rólam tudnod kell, hogy én se tudok magamról túl sok mindent. A legutolsó emlékem úgy talán bő öt évvel ez előtte nyúlik vissza, azon túl már csak egy-egy homályos néha álmomban felbukkanó folt van, amiknek a nagy részéről igazából nem tudom, hogy tényleg megtörténtek-e vagy sem. Tudjátok egy-egy gyerekkori kép, azt hiszem egyszer már valami anyafigurát is láttam álmomban, de nem igazán vagyok benne biztos, hogy tényleg ő volt, vagy csak szimplán valami nőt láttam valamikor, valahol és ő tolakodott be a fejembe. Ezt igazából sose lehet tudni igaz? No, tehát a lényeg, hogy az elmúlt öt évben jó sok minden történt velem, amire azért emlékszem nagyjából. Többnyire tolvajlásból tartom fel magamat, de időnként eljárok illegális bunyókra is az utóbbi hetekben. Tudod olyanok fordulnak meg ott, mint én, akiknek képessége van. Oké én többnyire csak fogadni szoktam, de volt már rá példa, hogy beszálltam egy-egy meccs erejéig. Egy magamfajta lányt általában nagyon-nagyon lebecsülnek, csak épp még arra nem jöttek rá, hogy lehet, hogy nincs nagy erőm, vagy nem vagyok baromi gyors, viszont állati gyorsan tanulok és nagyon hamar ki tudom ismerni mások képességének mibenlétét, hamar leszűröm, hogy mi a gyenge pontjuk. Gondold el, hogy mekkora üdvrivalgást váltott ki, amikor úgy egy hete simán lenyomtam egy majd két méteres hústornyot, csak mert másnak nem tűnt fel mennyire védi a nyakszirtjét. Oda kellett csak egyetlen ütés és bámm... a fickó úgy terült el, mint Csipkerózsika miután megszúrta az ujját a rokka tűje. No szóval egész jó életem van, nem kesergek az emlékek hiánya miatt, meg semmi ilyesmi, bírom én azt, amim van, ha keseregnék se lenne jobb, akkor meg minek?

Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Charlie Rivers   Charlie Rivers Icon_minitimeSzomb. 17 Jan. - 10:51

Először is, tényleg jobban illik egy ilyen karihoz Kristin, olyan cukibb benyomást kelt, még úgy is, hogy néha két méteres hústornyokkal mossa fel a földet Very Happy Szóval a PB-t bár nem ismertem eddig, de tökéletesen passzol a karihoz ^^ A kari maga meg.... fantörpikus, itt az élő példa, hogy nem kell egy félisten karit hozni, mert az egyszerű néha sokkalta nagyszerűbb Very Happy Cuki, hiperaktív, és még aranyosan nyomorult is a szuper agyával, ami, mint most kiderült nem csak előnyös, vannak komoly hátrányai is ^^ Már most előre tudom, hogy jó kis játékok elébe nézel, hacsak az őrületbe nem beszéled a játszópajtikat, de hát erre találták ki a szigszalagot ugye.... Twisted Evil Na de, ha jól láttam foglalóztál meg minden, szóval nincs más dolgot, mint írni egy kezdőt nekem :imadat:
Vissza az elejére Go down
 
Charlie Rivers
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Phoenix Rivers
» Alex & Charlie - Zárkában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Függetlenek-