we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Drake Sufolk Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Drake Sufolk Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Drake Sufolk Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Drake Sufolk Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Drake Sufolk Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Drake Sufolk Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Drake Sufolk Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Drake Sufolk Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Drake Sufolk Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Drake Sufolk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Drake Sufolk
mutant and proud

Drake Sufolk
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Drew Roy
Hozzászólások száma : 16
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Drake Sufolk   Drake Sufolk Icon_minitimeVas. 25 Jan. - 0:47


Drake Sufolk
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra!


Userinfo: Angela Whitmore

Név: Drake Sufolk
Mutáns név: Kaszás
Születési dátum és hely: Isten hát mögötti pajta, 1960. december 31. 23:59
Besorolás: Törvényen kívüli

Képesség(ek):

Elsődleges képesség: Hőszabályozás
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 5 éves korban
Képesség jelenlegi szintje: Képes akár a testhőmérsékletet vagy akár egy tárgy belső hőmérsékletét a maximumra emelni vagy azon túl teljesíteni, a levegőt akár olyan forróvá képes változtatni, hogy spontán megéghet bárki aki akkor ott tartózkodik, ezzel azonban nem képes tüzet előidézni. Az emberi testben a vért képes olyan szintig felforrósítani, hogy vérrögök keletkezzenek és megálljon a vérkeringés vagy éppen ellenkezőleg, addig képes hevíteni a belső szerveket míg azok maguktól nem sorvadnak el vagy a magukba szívott nedvességtől szét nem robbannak mint egy bomba.
Képesség távlatai: A képesség teljesen kifejlődött.


Másodlagos képesség: Jövőbelátás
Osztályozás: Béta
Aktiválódás: 18 éves korban
Képesség jelenlegi szintje:Képes érzékelni a közelben bekövetkező eseményeket egy apró, elmosódó foltként, jelentés nélkül. Olykor csupán képek villannak fel előtte a közeli jövőből, de van amikor csak egy hang vagy szín az ami előre jelez. Nem képes pontosan megmondani mikor és hol fog bekövetkezni az amit előre látott vagy halott. Néha csak egy szám, egy év, vagy hónap amit kap, de hogy akkor mi fog történni vagy hol az homály a számára. Azokkal akikkel közelebbi kapcsolatba kerül képtelen jövőt jósolni, mintha az, hogy ismeri és közel áll hozzá az illető megakadályozná, hogy jövőbe lásson. Minél idegenebb, jelentéktelenebb egy személy a számára annál hamarabb látja meg a jövőjét bár sose teljesen tisztán, a halált azonban mindig meglátja, olyan tisztán akár a frissen hullott havat. Minden halál előre bekopog hozzá, hogy jelezze kit akar a jövőben elragadni tőle vagy bárki mástól. Mintha Ő maga lenne a lista akire felégették a dátumokat és neveket akiknek lassan véget ér a földi pályafutás.
Képesség távlatai:A képesség teljesen kifejlődött

Jellem:Elég forrófejű vagyok, rengeteg hirtelen ötlettel vagyok megáldva amiket szeretek is megvalósítani. Vezéregyéniség vagyok és rengetegszer fordul elő, hogy ellenszegülök feljebbvalóm utasításainak és a saját fejem után megyek. Türelmem is akad, de az is helyzettől függően. Szeretek csapatban dolgozni, ha az a csapat megfelel az igényeimnek. Céljaimért addig küzdök míg el nem érem, ha bosszúról van szó, hát akkor nem ismerek kegyelmet. Társaim mellett a végsőkig kiállok, hűséges barát vagyok. Bátorságban soha nem szenvedtem hiányt, sőt, a vakmerőség is a listán van nálam. Egy valódi bandavezérnek születtem. Az én világom az alvilág, a bűnözés és gyilkolás. Ehhez értek, ezt szeretem.

Kinézet, megjelenés: 
Magas, 190 centis férfi vagyok, érdekes ez, hiszen kölyökkoromban én voltam a legkisebb minden velem egyidős srác között. Arcom karakteres, az orrom nem túl nagy, de nem is kicsi épp megfelelő, szemeim csokoládébarna színűek. Testem kigyúrt, de csak épp annyira, hogy a fizikai harcok ne okozzanak nekem fejtörést, egy bandában a gyengéket kinézik maguknak. A nők szerint akár egy modell is lehetnek a csinos kis pofimmal, nos modell épp nem leszek, de nőket így könnyebb szerezni. Bőröm színe olyan enyhén barnult, de mégsem csokoládé színű. Általában farmert viselek egy testhez álló pólóval, nyakamban egy aranylánc lóg és egy tetoválás virít a vállamon ami a hovatartozásomat jelöli, a Dark River bandához  tartozom. Kisugárzásom leginkább tekintélyt parancsoló, nem én vagyok a banda vezére, de sokan nekem engedelmeskednek és hamarosan átveszem a parancsnoki hidat.

Előtörténet:-Bassza meg John, rohanj már az istenit! - Ordít  hátra Greg miközben gépfegyverek ütemes koppanása jelzi a félre lépett golyók helyzetét. A magam részéről próbálok minél hamarabb valami golyóálló rejtekhelyet találni. Nem mintha túlzottan aggódnék, hogy esetleg eltalálnak, de nem is áll szándékomban megmutatni a fiúknak, hogy legalább 50%-kal tökösebb vagyok náluk. Így is szinte a vezérüknek tekintenek pedig rangban még nem ez a helyzet, Big Neal a bandavezér, bár nem adok neki sok időt és leáldozik a napja, legalábbis ha rajtam múlik.
-Mit bámészkodsz S? Csak nem bejövős az a magas szőke? - Röhögi el magát, a magas szőke egy kb 195 centi magas, háznagyságú, derékig érő szőke hajjal rendelkező, harmincas bantu néger. Igen, néger és festett szőke hajú, a párosítás nem éppen találó, de legalább az ember nem veszíti szem elől, nem úgy, mint azt a törpét a gépfegyverrel a fa mögött.
-Hé Brant, én legalább merek változtatni az ízlésemen és nem ragadok meg Big Neal nőjénél. - Vágtam vissza a labdát könnyűszerrel mire Brant csak elröhögte magát és a következő pillanatban már csatakiáltással ugrott ki a hordó mögül, hogy belevesse magát a puskaporos rengetegbe. A magam részéről még csak várok, várom a megfelelő pillanatot, hogy kivessem magam a puskagolyók sűrű, tekervényes rendszerébe. Meghallottam az összeismerhetetlen Big Neal féle saját kezűleg összerakott kézigránát hangját, ezt tekintem jelnek. A hordó ami mögött rejtőztem többé már nem a menedék helyem, a nyílt terepre vetem magam és sorozattüzet indítok ellenfeleinkre. Kettőt rögtön le is szedek majd a következőre lövök aki ugyan félreugrik, de a lábát így is súrolja a golyó. Mögülem hallom ahogy Brant ordít miközben automata fegyvere sorra lövi  a Danse Macabre banda tagjait. Big Neal és a Loyd ikrek előttem vannak úgy 8 méterre és elég jól állják a sarat. Mi tagadás, összeszokott banda vagyunk, tudjuk hol és mikor kell lecsapni bárkire is, főleg az az ütődött Brant, na Ő olyan akár a repeszgránát, mindenhol ott van ha robban a bomba. Újra töltöm a tárat amikor a néger fickó meglát és kihasználja az alkalmat, a földre vetem ugyan magam, de túl későn, nem tudni hány golyó talált el, de a fájdalom szinte minden végtagjaimban ott van. Élesen, kínzóan marnak, a vérem pedig lassan, de biztosan elkezdi áztatni a ruhámat. Még pár percig hallom a lövések zaját, a gránátok robbanását és egy alak arcának körvonalazódását a képemben, de ennyi, innentől megszűnt minden kapcsolat a külvilággal

-Jó reggelt Csipkerózsika, lőtt sebeidre süt a nap! - Nyitom ki a szemem és a Loyd ikrek egyikét vélem felfedezni az ágyam mellett. Tetoválásaiból ítélve a rasszista Franky az. Kissé hasogat a fejem és érzem, hogy máshol is megvannak a tompa fájdalmak, nem mondhatnám, hogy kellemes érzés, mintha kiütöttem volna magam egy bulin és másnapos volnék..rohadt szar.
-Hány óra van Franky? - Kérdem miután valóban megbizonyosodom ki is van mellettem.
-Inkább azt kérdeznéd S, hogy milyen nap, apám, rendesen bekómáltál, azt hittük meg se maradsz, kár lett volna, mert így is embereket vesztettünk haver. - Erre már azért magamhoz térek, ritkán veszítünk embereket, túl jók vagyunk ahhoz, hogy ez gyakori legyen.
-Kiket vesztettünk el Franky? - Ülök fel valamennyire az ágyban amiről most már tudom, hogy egy közkórház kórtermének steril ágyainak egyike.
-Vince és JoeJoe is köztük volt és..Brant. - A hajamba túrok, ordítani bírnék, de erre  most nem vagyok képes, tehát a haveromat is megölték Dupla Z emberei, az a rohadék. Ezért még megfogom ölni azt a mocskos gennyládát abban biztos lehet.
-Fel kell kelnem és bemenni klubba, beszélnem kell Big Neal-lel, alighanem itt véres harcok lesznek, a Dark River nem fogja hagyni, hogy a Danse Macabre ezt megússza, fizetni fognak a vérükkel a milyeink kiontott véréért! - lököm le magamról a takarót és próbálok ki kelni mire Franky a legnagyobb egyszerűséggel visszatol az ágyba.
-Hé S, meglőttek haver, legalább 5 helyen, úgy festesz, mint egy rothadó hulla, maradj nyugton.
-Kössz, én is tudtam, hogy modell lehetnék, gondolom Big Neal küldött, hogy őriztess. - Mondom fanyar hangon.
-Úgy valahogy, Ő sem hülye, nem okos, de nem is hülye, tudta, hogy amint megtudod, hogy azok hidegre tették Brant-et kikelsz majd magadból. Hidd el haver, megbosszuljuk a társainkat, de ehhez hozd rendbe magad különben a koporsódat vihetjük majd látogatásra Dupla Z-nek és hidd el, ettől csak Ő lenne boldogabb.
-Rendben, igazad van Franky.
-Mikor nem? - Kacsint majd visszadől a székébe és karba tett kézzel kezdi bámulni a falat. Én is csak hallgatok, nem tudok mást tenni, forrong bennem a düh és a gyilkolási vágy. Dupla Z, hamarosan eljön a mi időnk és akkor megöllek, úgy ahogy te tetted azt Brant-tel.  

Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Drake Sufolk   Drake Sufolk Icon_minitimeVas. 22 Feb. - 14:22


Elfogadva!

Szerintem is király kari lett, ahogy mondtad is. *-* A pb-t tudod, hogy bírom nagyon, a képességekkel meg nagyon jól fog boldogulni a kicsike, arról már nem is beszélve, hogy az ET-je is remek lett! Szépen összeraktad és tök jól bele tudtam élni magam a helyzetbe, amit leírtál, szóval le a kalappal. ^^ Nem is tudok mit mondani, vesd bele magad a játékba, miután foglalóztál és nem tudom, hogy állom meg, hogy ne hozzam be ezek után Carter dokit, de ami tuti, mindjárt kapsz pár apróságot majd a galériához. ^^

Vissza az elejére Go down
 
Drake Sufolk
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Törvényen kívüliek-