we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Családi összejövetel 2. menet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Családi összejövetel 2. menet   Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeSzomb. 31 Jan. - 16:24

A fehér delorien megérkezik egy impozáns lakóház bejáratához. Fehér öltönyös férfi száll ki, bizonyára két utastársa kíséretében. Útjuk lifttel a legfelső emeletre vezet. Egyszerű faajtó tárul elébük, mi két kulcsfordítás után feltárul. Rövidke folyosó visz a tágas nappali szobába, mely csupa ablak, kevés bútor és személyes tárgy jellemzi, egy igazi legénylakás. A falakon mindenfele óegyiptomi dísztárgyak. A tágas, városra néző széles üvegablakos nappalin kívül található egy alig használt konyha és mellékhelység. Emellett van egy dolgozószoba és a doktor hálószobája.
- Köszöntelek benneteket hajlékomban. Kérlek, foglaljatok helyett a nappaliban! Egy pillanat s rögtön jövök! – lép be hálószobájába. Zakóját és csokornyakkendőjét elrakja egy vállfára, úgy ingujjban megy vissza rokonaihoz, illetve a konyhába. Vessz három poharat és megtölti ásványvízzel.
- Parancsoljatok! – rakja elébük.
– Más italt nem tartok itthon. – telepszik le a fotelba, szembe a kanapéval.
Vissza az elejére Go down

Keiko Hitsumi
mutant and proud

Keiko Hitsumi
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 16
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Családi összejövetel 2. menet   Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeCsüt. 5 Feb. - 15:21

Az étterem után már száguldott is velünk tovább az autó Zane nagybátyám lakhelyére. Mikor beléptünk a lakásba kissé meg is lepődtem, bár várható volt az összkép. Hisz minden olyan letisztult, és elegáns volt, akárcsak nagybátyám. Egyszerű bútorzat, egyszerű dekoráció.
Hellyel kínált bennünket, és én le is ültem a kanapéra. Majd pár perccel később örömmel elfogadtam a felkínált ásványvizet.
- Nagyon szépen köszönök még egyszer mindent.- Mosolyogtam rá két nagybátyámra.
- Ha bármit tudni szeretnétek rólam, vagy arról, ami Japánban történt, kérdezzetek csak bátran. Bár a legtöbb dolgot már a levelemben leírtam.- Néztem körbe ismét kis szomorúsággal a szememben, ahogy vissza gondoltam az elmúlt időszakomra. És nem kevés félelem is bújkált bennem, hisz nem tudhattam, hogy mit hoz a jövő.
Vissza az elejére Go down

Titus Augustus Helmsman
mutant and proud

Titus Augustus Helmsman
Tanár
let me to help you
Hozzászólások száma : 54
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Családi összejövetel 2. menet   Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeSzomb. 14 Feb. - 16:25

Továbbra is figyelemmel tartom a rokonaim gondolatait, de egyre kevésbé tartom fontosnak. Tudom, hogy engedélyt kellene kérnem, hiszen a prof erre tanított, de Zane-nél nem lehet tudni és jobb előre tudni a dolgokat, még ha sok indenre gondol is egyszerre, vagyok annyira képzett telepata, hogy a katyvaszból is kiveszem a lényeget. Közben végeztünk az étellel és a kocsijával már úton is voltunk a lakása felé. Nem szóltam semmit, csak figyeltem a párbeszédeket és a gondolatokat, miközben azon gondolkodtam, hogy hamarosan le kéne lépni. A kötelező udvariassági körön már túl vagyok, úgy érzem, hogy lassan az udvariasság is megköveteli, hogy eltűnjek. A lakás olyan, mint Zane maga a bútorzat elegáns, de igen kevés dolog van benne. Igaz az én lakásomnál, ami igazából egy szoba az X- birtokon, nagyobb és több minden van. Egy pillanatra eltűnik, hogy megszabaduljon felsőjétől, majd a hálóból a konyhába megy és hoz három pohár vizet.
- Köszönöm.
Mondom, miután elfoglaltam a helyem egy személyes fotelben. Nem nagyon tudok mit mondani, valóban a levélben mindent elmondot én pedig minde egyes szóra emlékszem, ahogy minden másra is mióta a képességem aktiválódott.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Családi összejövetel 2. menet   Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeKedd 17 Feb. - 22:41

Otthon édes otthon. Még sincs sűrűn ott. De hát a nagymenő élettel ez jár együtt.
Az új helyszín kezdő beszédtémája eléggé nyögvenyelősen kezdődik.
- Nos, - emeli tekintetét Keikora – mielőtt bármit is kérdeznék, pár szót a házirendről. Elkapod a vendégszobát. Már elő van készítve. Elvárom, hogy tart rendet! Nem szeretnék a kanapé alatt kósza kombinét találni. Most erre a hónapra kapsz zsebpénzt. De amint arról már korábban is beszéltem valamit kell kezdened magaddal. Munka vagy tanulás. Mindkettőben segítek, de elvárom a közreműködést! Nincs kifogásom a harcművészetek ellen is, de kérném, hogy a bútorzat biztonsága érdekében a lakásban mellőzd! Élelmiszer és nem alkoholos italok mindig lesznek a hűtőszekrényben, amiből sütni-főzni lehet. Mivel napközben ritkán vagyok itthon, a munkahelyemen étkezem, így ezen vonatkozásban magadról kell gondoskodnod. Bár kérheted a takarítónőm segítségét is, ha jól tudom családanyaként ért hozzá. – kortyintok a vízből.
- Ami a fiúkat illeti, - nézz szigorúbban – leveledben említettél valami barátot. Vajon kell számítanunk megjelenésére? Látatlanban nem szívesen fogadnám be és nem is szeretném ha fiúkat hoznál fel, csak ha be akarod mutatni! S javaslom csak hosszas ismerkedés után folytass koituszt! Errefelé másmilyenek a srácok, mint Japánba. – hörpint vizéből.
- És még egy apróság. A hálószobám tabu! A számítógépemet használhatod, van rajta pár játék is. Van valami kivetnivaló vagy kérdés a házirenddel kapcsolatban? – kérdem, ám nem Keikora nézek már, hanem öcsémre.
- Nos, szerinted szigorú vagyok? Ésszerűtlen? Elvégre közös unokahúgunkat istápolom. Érdekelne a véleményed. – komoly gesztussal ér fel eme kijelentés melyet tesz Titusnak. Talán mégis érez valamit családtagjai iránt? Ehhez már empatának kell lenni.
Vissza az elejére Go down

Titus Augustus Helmsman
mutant and proud

Titus Augustus Helmsman
Tanár
let me to help you
Hozzászólások száma : 54
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Családi összejövetel 2. menet   Családi összejövetel 2. menet Icon_minitimeCsüt. 2 Ápr. - 8:27

A kocsival megérkezünk a házhoz, ami méretben vetekszik az X- birtokon lévő házzal. Az út, mint minden eddigi életembe az emlékezetembe vésődött, olyan szinten, hogy ha nem lenne más az úton, akkor emlékezetből el tudnék vezetni az étteremből. Az épületben a lifthez megyünk, majd egy ajtó és mögötte rövid folyosó után megérkezünk a legénylakásba. Nem túl bútorozott, egy olyan lakás, ami éppen csak egy fajta tevékenységre ad teret. El tudom képzelni, hogy mik folytak itt és ehhez még mocskos fantázia sem kell, hiszen a lakásban minden arról árulkodik. Elfoglalom az egyik helyet a szobában, mikor eszembe jut, vagyis el sem felejtettem, hogy feladatom van és már csak pár órám maradt arra a maximum félórás feladatra. Ha nem rólam lenne szó, akkor a dolog akár 2 órát is igénybe venne, hiszen rengeteg dolgot kell fejben tartani, sőt ha elfelejtesz valamit egy istentelen nagy könyvben kellene megtalálni, ami nem könnyű feladat, de szerencsére nekem ezzel nincs gondom. Leülünk, Zane eltűnik egy pillanatra, majd három pohár vízzel jelenik meg. Az egyiket elveszem, majd iszom belőle és megszólalok.
- Nekem maximum 20 percem maradt, sajnos dolgom van.
20 perc szerintem elég, mert így is legalább egy óra mire hazaérek, ennyi idő múlva legkésőbb el kell indulnom, hogy elérjem azt a buszt, amivel eljutok a birtokra.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Családi összejövetel 2. menet   Családi összejövetel 2. menet Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Családi összejövetel 2. menet
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Családi összejövetel
» A családi hármas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Otthon, édes otthon :: Helmsman rezidencia-